Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

MČR v přespolním běhu Jablonné nad Orlicí

5.4.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: MČR v přespolním běhu Jablonné nad Orlicí
  • datum konání: 5.4.2008
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu MČR v přespolním běhu Jablonné nad Orlicí

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 20-22 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M20-221371Kocourek MilanARC Brno8700:33:10-
2M20-225358Frei MartinAK Kroměříž8600:33:57-
3M20-227374Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:34:04-
4M20-2212390Voják JiříMílaři Domažlice8800:35:14-
5M20-2216381Medlík ZdeněkAK Kroměříž8600:35:57-
6M20-2219363Holuša JakubTJ Sokol Opava8800:36:17-
7M20-2222359Hájek DanielSKP České Budějovice8800:36:46-
8M20-2224382Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:36:59-
9M20-2226256Řemínek MatějAC Spartak Choceň8600:37:19-
10M20-2231383Olšan MartinPSK Olymp Praha8700:38:22-
11M20-2236385Strejček JanAC Pardubice8600:40:24-
12M20-2238355Čábela RadekASK Slavia Praha8600:40:28-
13M20-2241368Hřib JakubAK Kroměříž8800:41:09-
14M20-2243364Holý VojtěchAK Most8800:41:12-
15M20-2246391Vrága FilipAK Kroměříž8800:42:59-
-M20-22-369Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí88DNF-
-M20-22-377Lepíček MiroslavTJ Slezan Frýdek-Místek86DNF-
-M20-22-373Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě88DNF-
-M20-22-378Lokšan JiříAK Bílina88DNF-
Muži - vytrvalci (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MV1371Kocourek MilanARC Brno8700:33:10-
2MV3375Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:33:39-
3MV4387Štefko RobertAK Kroměříž6800:33:41-
4MV5358Frei MartinAK Kroměříž8600:33:57-
5MV7374Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:34:04-
6MV9357Fekl DanielAK Kroměříž7800:34:09-
7MV10361Havlíček JanASK Slavia Praha7900:34:27-
8MV11354Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:34:42-
9MV12390Voják JiříMílaři Domažlice8800:35:14-
10MV14360Harom TomášASK Slavia Praha8000:35:50-
11MV15365Horáček MichalČTBK ISCAREX Česká Třebová7500:35:55-
12MV16381Medlík ZdeněkAK Kroměříž8600:35:57-
13MV18356Dedek AlešAK Kroměříž7500:36:11-
14MV19363Holuša JakubTJ Sokol Opava8800:36:17-
15MV21362Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:36:31-
16MV22359Hájek DanielSKP České Budějovice8800:36:46-
17MV24382Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:36:59-
18MV26256Řemínek MatějAC Spartak Choceň8600:37:19-
19MV28393Wurst MilanAK Šternberk8200:37:39-
20MV29388Vacek MartinČTBK ISCAREX Česká Třebová6900:37:43-
21MV30392Vymazal PetrAK Kroměříž7500:38:15-
22MV31383Olšan MartinPSK Olymp Praha8700:38:22-
23MV33386Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:38:43-
24MV3499Adamec MilanAHA Vyškov7700:39:05-
25MV35380Malík VítSokol České Budějovice6900:39:34-
26MV36385Strejček JanAC Pardubice8600:40:24-
27MV38355Čábela RadekASK Slavia Praha8600:40:28-
28MV40372Košťálek JosefTJ Lokomotiva Beroun o.s.8400:40:36-
29MV41368Hřib JakubAK Kroměříž8800:41:09-
30MV43364Holý VojtěchAK Most8800:41:12-
31MV45376Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:42:50-
32MV46391Vrága FilipAK Kroměříž8800:42:59-
33MV48384Sás LadislavAK Šternberk7200:45:48-
-MV-370Klášterecký TomášČTBK ISCAREX Česká Třebová81DNF-
-MV-379Málek MichalAC Čáslav84DNF-
-MV-389Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice75DNF-
-MV-367Horák PavelAHA Vyškov61DNF-
-MV-366Horák OndřejAK Kroměříž75DNF-
-MV-369Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí88DNF-
-MV-377Lepíček MiroslavTJ Slezan Frýdek-Místek86DNF-
-MV-373Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě88DNF-
-MV-378Lokšan JiříAK Bílina88DNF-
Ženy 20-22 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž20-2238345Sárová LucieTJ Nové Město na Moravě8800:24:53-
2Ž20-2243335Křížová LucieHvězda SKP Pardubice8700:25:42-
3Ž20-2246341Pechová IvaSK Spartak Praha8600:26:46-
4Ž20-2248336Lábusová JanaPSK Olymp Praha8700:26:58-
5Ž20-2252330Dudková KateřinaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:27:34-
6Ž20-2255347Schauerová LenkaAtletika Polička8800:28:07-
7Ž20-2257352Vrzalová SimonaTJ TŽ Třinec8800:28:49-
8Ž20-2259350Uvízlová MartinaPSK Olymp Praha8600:28:55-
-Ž20-22-348Skybová LucieACP Olymp Brno87DNF-
-Ž20-22-396Zárybnická LucieSpartak Třebíč87DNF-
Muži - mílaři 4km (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1230Bednář TomášAK SSK Vítkovice8500:12:56-
2MM2240Kreisinger JanAK Kroměříž8400:12:59-
3MM3232Dvořák PavelAK Kroměříž8300:13:04-
4MM4231Doubravský PetrPSK Olymp Praha8400:13:06-
5MM5252Procházka JanPSK Olymp Praha8400:13:10-
6MM6264Veber TomášMílaři Domažlice7400:13:14-
7MM7246Mrázek JanPSK Olymp Praha8100:13:16-
8MM8234Gazda JaroslavAK SSK Vítkovice8800:13:18-
9MM9245Miler JiříAC Mladá Boleslav7500:13:21-
10MM10251Podroužek DušanAC Slovan Liberec, o.s.7400:13:30-
11MM11255Razým LukášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:13:31-
12MM12260Švarc PřemyslTJ Baník Stříbro8500:13:36-
13MM13249Paulík RomanTJ Lokomotiva Břeclav8800:13:38-
14MM14233Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:13:41-
15MM15247Mužík MartinASK Slavia Praha8600:13:44-
16MM16239Kouba AdamAK Most8700:13:49-
17MM17254Procházka PavelAK Sokolov7900:13:50-
18MM18238Ježek PřemyslAC Slovan Liberec, o.s.8200:13:54-
19MM20236Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:13:57-
20MM22235Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:14:00-
21MM23262Urban PetrTJ Liaz Jablonec nad Nisou8700:14:01-
22MM25263Valášek JanSK Spartak Praha8800:14:05-
23MM26243Miko AlešAK Kroměříž8400:14:10-
24MM28250Podrazil JiříTJ Slovan Varnsdorf8800:14:12-
25MM29261Tipka MartinTJ KOH-I-NOOR Č. Budějovice8500:14:17-
26MM31257Slovák DaliborPSK Olymp Praha8400:14:30-
27MM35253Procházka MartinUSK Praha8200:14:43-
28MM42242Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8600:14:54-
29MM45258Stožek LiborAK SSK Vítkovice8300:14:57-
30MM58229Baumgartner DanielSK Sporting Příbram8700:15:48-
31MM63259Šafář VladimírTJ Liaz Jablonec nad Nisou8100:15:58-
-MM-265Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí72DNF-
-MM-237Hurtík RomanAK Kroměříž83DNF-
-MM-266Zemjánek JiříAC Mladá Boleslav o.s.88DNF-
-MM-248Netolický TomášHvězda SKP Pardubice84DNF-
-MM-241Lánský JosefSK Sporting Příbram87DNF-
-MM-244Mikulenka PetrTJ Slezan Frýdek-Místek82DNF-
Junioři (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1328Živec JakubTJ Lovochemie Lovosice9000:20:32-
2MJ2308Krygar JosefSokol České Budějovice8900:20:51-
3MJ3291Bajza JakubAK Kroměříž9000:20:59-
4MJ4295Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové n. L.8900:21:06-
5MJ5299Homoláč JiříVSK Univerzita Brno9000:21:10-
6MJ6294Černý TomášAK Olomouc8900:21:24-
7MJ7298Hejduk ZdeněkTJ Sokol Kolín-atletika8900:21:28-
7MJ7303Kalina VojtěchHvězda SKP Pardubice9000:21:28-
9MJ9310Malý OndřejAK Šternberk8900:21:47-
10MJ10318Rybišár PavelHvězda SKP Pardubice9000:22:06-
11MJ11296Fikar LukášAC Čáslav9000:22:14-
11MJ11323Vitner PetrAtletika Jihlava9000:22:14-
13MJ13297Havelka JanSK Sporting Příbram9000:22:20-
14MJ14324Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:22:25-
15MJ15293Čenščák DanielTJ Blaník Stříbro9000:22:36-
16MJ16309Kubánek MarekPSK Olymp Praha9000:22:46-
17MJ17322Večeře TomášAtletika Polička9000:22:58-
18MJ18320Urie JakubAC Mladá Boleslav o.s.9000:23:12-
19MJ19292Boček JanLoko Beroun9000:23:13-
20MJ20306Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:23:14-
21MJ22311Mezuliáník DanielAK Škoda Plzeň8900:23:17-
22MJ23316Prouza MilanSC Radotín Praha9000:23:20-
23MJ25317Ruschka VojtěchTJ Nové Město na Moravě8900:23:25-
24MJ27307Krejčí VojtěchTJ Vodní Stavby Tábor8900:23:30-
25MJ28326Vytlačil StanislavAK Most9000:23:33-
26MJ29313Pokorný LukášSK Sporting Příbram8900:23:43-
27MJ31304Kaštánek AdamPSK Olymp Praha9000:23:47-
28MJ32300Chudý OndřejTJ Vodní stavby Tábor9000:23:59-
29MJ35314Procházka PavelSK Nové Město nad Metují9000:24:10-
30MJ37305Klouček TomášSK Nové Město nad Metují9000:24:50-
31MJ40319Řemínek ŠtěpánAC Spartak Choceň8900:25:14-
32MJ51312Ondrušek PavelTJ Zetor Brno - Židenice8900:27:28-
33MJ54315Procházka TomášTJ Nové Město na Moravě8900:28:02-
-MJ-325Votava JanMílaři Domažlice89DNF-
-MJ-321Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí89DNF-
-MJ-301Jakovljevič DušanSokol České Budějovice90DNF-
-MJ-327Zálabský JanAC Pardubice89DNF-
-MJ-302Jalový FilipAthletic Runners Club Brno90DNF-
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD16163Kuříková PetraTJ Liaz Jablonec nad Nisou9100:11:26-
2ŽD18147Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:11:32-
3ŽD21173Novotná TerezaTJ Sokol Hradec Králové9200:11:37-
4ŽD25169Mezuliáníková DianaAK Škoda Plzeň9200:11:38-
5ŽD27156Hofmannová AdélaA.C. Tepo Kladno9100:11:44-
6ŽD34161Jíšová BarboraAC Syner Turnov9200:12:09-
7ŽD37167Mäki KristinaHvězda SKP Pardubice9100:12:13-
8ŽD38155Hlavatá MichaelaACP Olymp Brno9100:12:18-
9ŽD39175Paimová BarboraPSK Olymp Praha9100:12:22-
10ŽD40160Jelínková HanaAK Kroměříž9100:12:23-
11ŽD41154Gyorgyová MichaelaTJ Olympia Bruntál9200:12:24-
12ŽD42159Janoušová RadkaTJ Nové Město na Moravě9200:12:30-
13ŽD43153Führerová EvaSokol České Budějovice9200:12:33-
14ŽD44184Vágnerová AnežkaTJ Slezan Frýdek Místek9100:12:35-
15ŽD46165Lenčová JanaAC Syner Turnov9200:12:41-
16ŽD47183Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:12:45-
17ŽD481511Doškářová TerezaSK Nové Město nad Metují9100:12:48-
18ŽD49172Nevřalová JanaAK Kroměříž9100:12:51-
19ŽD50181Vaňková LenkaTJ Vodní stavby Tábor9100:12:54-
20ŽD51166Lukáčová MarieTJ Sokol Opava9100:12:57-
21ŽD53185Všelichová MarkétaASK Slavia Praha9200:13:16-
22ŽD54149Ciencialová TerezaTJ TŽ Třinec9100:13:21-
23ŽD56179Šindelářová ValerieAC Pardubice9200:13:30-
24ŽD57178Stránská AdélaČTBK ISCAREX Česká Třebová9100:13:35-
25ŽD59177Romančáková JitkaTJ Maratonstav Úpice9100:13:38-
26ŽD60174Ondrufová AlžbětaTJ Sokol Opava9100:13:39-
27ŽD61168Markvartová AdélaTJ Vodní stavby Tábor9100:13:41-
28ŽD62170Miznerová KateřinaSK Spartak Praha9100:13:42-
29ŽD63146Bergerová KarolínaTJ Dvůr Králové n. L.9200:13:51-
30ŽD64162Kupcová ZlataSK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.9200:13:54-
31ŽD65180Štěpánková KláraSokol České Budějovice9100:13:58-
32ŽD66145Beranová TerezaHvězda SKP Pardubice9100:14:00-
33ŽD68176Pospíšilová AnnaASK Slavia Praha9200:14:26-
34ŽD69157Hořáková KamilaAK Kroměříž9200:14:37-
-ŽD-158Jahelková KarolínaTJ Sokol Hradec Králové91DNF-
-ŽD-144Báčová MagdalenaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí91DNF-
-ŽD-182Vávrová AdélaTJ Slavoj Stará Boleslav92DNF-
-ŽD-148Bláhová VeronikaTJ Sokol Opava91DNF-
-ŽD-152Fesslová KateřinaAC Moravská Slavia Brno92DNF-
-ŽD-150Dohnalová MichaelaAK Most91DNF-
-ŽD-171Nehybová BarboraAtletika Jihlava92DNF-
-ŽD-164Langrová ŽanetaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí91DNF-
Dorostenci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD18219Satýnek JaroslavAK Bílina9200:13:54-
2MD21207Lukeš PetrTJ Slezan Frýdek Místek9200:13:58-
3MD24192Doležal OndřejAK Šternberk9200:14:02-
4MD27222Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň9200:14:11-
5MD30194Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:14:19-
6MD31196Hnatiak JakubAtletika Jihlava9100:14:30-
7MD33225Vala FilipTJ Jiskra Havlíčkův Brod9200:14:33-
8MD34191Daněk PetrPSK Olymp Praha9200:14:41-
9MD36213Papík RomanAC Česká Lípa9200:14:45-
10MD37201Kaminski PetrOA Slavia Havířov9200:14:46-
11MD38199Jaša TomášTJ Baník Stříbro9200:14:47-
12MD39190Černý JakubAK Olomouc9100:14:48-
12MD39205Kubát PavelTJ Sokol Hradec Králové9100:14:48-
14MD41186Ambrož VojtěchSK Nové Město nad Metují9100:14:51-
15MD42193Dudek MilanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9100:14:54-
16MD44218Rygl JosefTJ Spartak Třebíč9200:14:56-
17MD47216Procházka TomášTJ Slezan Opava9100:15:02-
18MD49189Cvejn MilošHvězda SKP Pardubice9100:15:05-
19MD50217Procházka TomášAC Pardubice9100:15:07-
20MD51203Kovařík PavelMílaři Domažlice9100:15:09-
21MD52226Vařeka MartinAC Pardubice9100:15:14-
22MD53200Kamenický JakubTJ Sokol Hradec Králové9100:15:15-
23MD54209Nechvíl PetrAC Spartak Choceň9100:15:18-
24MD55204Krejčí StanislavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9100:15:23-
25MD56210Nikl LukášAC Spartak Choceň9100:15:26-
26MD57202Kešner VáclavAC Čáslav9100:15:33-
27MD58220Smolík JanTJ Sokol Přísnotice9100:15:48-
28MD60187Auersvald MilošSprint Klub Čáslav9200:15:51-
29MD62206Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice9100:15:55-
30MD64395Mundok MarianAC TEPO Kladno9100:15:59-
31MD65221Svoboda MichalTJ Olympia Bruntál9200:16:07-
32MD66188Bárta VojtěchSprint Klub Čáslav9200:16:10-
33MD67227Vlásek PavelASK Slavia Praha9100:16:18-
34MD692212Pacner JakubAK SSK Vítkovice9100:16:31-
35MD71228Zavadil StanislavAHA Vyškov9200:16:54-
-MD-208Mohelník PetrAtletika Polička92DNF-
-MD-223Šulc MatějSK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.92DNF-
-MD-224Uher PatrikTJ SLavoj Stará Boleslav91DNF-
-MD-195Hlouch LukášAthletic Runners Club Brno92DNF-
-MD-214Perutka MichalAK Bohumín, o.s.92DNF-
-MD-215Procházka DavidAC Pardubice91DNF-
-MD-197Holánek PetrTJ Sokol Velké Meziříčí92DNF-
-MD-198Chrášťanský JosefSokol České Budějovice92DNF-
-MD-211Ondrušek VladimírTJ Zetor Brno-Židenice92DNF-
Starší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS382Rousková PavlaSK Nové Město nad Metují9300:07:04-
2ŽS595Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:07:05-
3ŽS698Ulrichová AlenaSK Nové Město nad Metují9400:07:07-
4ŽS875Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:07:15-
5ŽS992Tancerová AnnaTJ Sokol Přísnotice9400:07:24-
6ŽS1160Dvořáková PavlaTJ Sokol Kolín-atletika9400:07:27-
7ŽS1261Emanovská GabrielaŠSK Újezd nad Lesy-Praha9400:07:29-
8ŽS1497Troppová KateřinaTJ Sokol Hradec Králové9400:07:30-
9ŽS1776Olejníčková MartinaAC Moravská Slavia Brno9300:07:36-
9ŽS1770Klampflová HanaTJ Dvůr Králové n. L.9300:07:36-
11ŽS1959Čtvrtečková JanaAK SSK Vítkovice9300:07:37-
12ŽS2283Růžičková KateřinaTJ Neratovice9400:07:40-
13ŽS2465Hořčičková VendulaAK Šternberk9300:07:43-
14ŽS25394Valečková MonikaAC Domažlice9300:07:46-
15ŽS2796Trkalová AnetaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:07:49-
16ŽS2891Taclíková LucieTJ Sokol Hradec Králové9300:07:50-
17ŽS3069Klaclová ŠárkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:07:51-
18ŽS3174Nováková JanaAC Česká Lípa9300:07:52-
18ŽS3155Bínová RadkaAC Česká Lípa9300:07:52-
18ŽS3173Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:07:52-
21ŽS3656Blahutková BarboraTJ Sokol Opava9400:07:54-
22ŽS3766Hrubá KarolínaTJ Blaník Stříbro9300:07:55-
23ŽS4089Šimková JohankaAK Šternberk9300:08:01-
24ŽS4281Prouzová KateřinaTJ Lokomotiva Beroun o.s.9400:08:03-
24ŽS4268Kirschnerová NikolaTJ Sokol Opava9300:08:03-
24ŽS4285Slováková LucieTJ Slezan Frýdek Místek9300:08:03-
27ŽS4564Horňáčková NikolaTJ Slezan Frýdek Místek9300:08:05-
28ŽS4893Tesařová HedvikaAC Spartak Choceň9400:08:12-
29ŽS4980Procházková KláraŠAK ZŠ Pardubice9400:08:19-
30ŽS5067Chladová EvaMílaři Domažlice9300:08:20-
31ŽS5158Čaganová PetraTJ Slezan Frýdek Místek9300:08:23-
31ŽS5190Šmídová AnnaTJ Slezan Frýdek Místek9300:08:23-
33ŽS5371Košíková TerezaBATT Klub Nové Město na Moravě9300:08:38-
34ŽS5577Onderková MartinaTJ Olympia Bruntál9300:08:43-
35ŽS5662Gladková JanaAC Čáslav9300:08:45-
35ŽS5679Pospíšilová KateřinaAK Šternberk9400:08:45-
37ŽS5863Horáková AlenaTJ Sokol Přísnotice9300:08:50-
38ŽS5988Stryjová KarolínaTJ Start Havířov9400:09:03-
39ŽS6084Schweidlerová KateřinaTJ Sokol Opava9300:09:22-
40ŽS6187Stachová DanielaSK Čtyři Dvory Č. Budějovice9300:10:18-
-ŽS-57Boháčová LadislavaAC Spartak Choceň93DNF-
-ŽS-86Sobíšková PavlaSokol České Budějovice93DNF-
-ŽS-78Opletalová BarboraTJ TŽ Třinec93DNF-
-ŽS-72Kuntošová TerezaACP Olymp Brno93DNF-
-ŽS-94Tlachová VeronikaAK Hodonín94DNF-
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1118Mašín LukášAC Pardubice9300:10:10-
2MS2108Chlada MartinMílaři Domažlice9300:10:21-
3MS3129Sláma TomášSK Sport Příbram9300:10:33-
4MS4119Mlčoch BedřichAC Mladá Boleslav9400:10:45-
5MS5142Zimmermann MartinSokol České Budějovice9300:10:52-
6MS6100Bláha PetrSokol Opava9300:10:53-
7MS7102Filipec TomášSlezan Frýdek Místek9300:11:03-
8MS8131Strejc MarekAK Most9400:11:07-
9MS9132Svěchota OndřejSK Spartak Praha 49300:11:08-
10MS10101Čabala VojtěchTJ Znojmo9300:11:09-
11MS11109Klein MichalSokol Opava9300:11:12-
12MS12135Šesták JakubOlympia Bruntál9400:11:13-
13MS13110Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice9400:11:15-
14MS14115Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:11:19-
15MS15107Hrubý MatějAtletika Poruba9300:11:21-
16MS17140Vymetal RadekAK Most9300:11:27-
17MS18114Kubalák DominikAK Hodonín9400:11:32-
18MS20130Slavík JiříJiskra Humpolec9300:11:35-
19MS21116Levický OndřejAK Most9300:11:37-
20MS23111Kordutch Jacob TonySK Čtyři Dvory Č. Budějovice9400:11:38-
21MS24133Šacl JiříNové Město na Moravě9400:11:38-
22MS26139Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:11:40-
23MS28138Voják MartinMílaři Domažlice9300:11:51-
24MS29117Lhoták MarekAC Tepo Kladno9300:11:54-
25MS30137Vedral JanSK ZŠ Jablonné v Podj.9400:11:56-
26MS31105Halák MatějJiskra Havlíčkův Brod9400:11:58-
27MS32103Gladyš FilipSK Hranice9300:12:00-
28MS33112Kos OldřichŠAK ZŠ Pardubice9300:12:02-
29MS35126Sadil MartinAK Šternberk9400:12:10-
30MS36127Selimovič MirzaSK ZŠ Jablonné v Podj.9300:12:12-
31MS45122Novák DanielSokol Opava9400:12:36-
32MS52113Kos TomᚊAK ZŠ Pardubice9300:13:05-
33MS55143Žabíček VáclavSK Hranice9300:13:22-
34MS57128Skyva PetrAK Šternberk9300:13:35-
35MS67124Palásek PetrJiskra Havlíčkův Brod9400:14:02-
36MS70120Němčík JakubStart Havířov9400:14:56-
-MS-106Hána JakubAC Falcon Rokycany94DNF-
-MS-125Rossmanith VojtěchSokol Opava93DNF-
-MS-104Hadač FilipSokol Opava93DNF-
-MS-121Német KryštofAK Šternberk93DNF-
-MS-123Novotný VojtěchŠSK ZŠ Borotín93DNF-
-MS-136Šváb ZdeněkŠSK ZŠ Borotín93DNF-
-MS-141Zdobinský VojtěchSK ZŠ Jablonné v Podj.93DNF-
-MS-134Šebela JiříStart Havířov94DNF-
Mladší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM18Čermáková KateřinaAC Syner Turnov9500:05:29-
2ŽM226Šambergová AnnaPSK Olymp Praha9500:05:34-
3ŽM310Korvasová TerezaAK Hodonín9600:05:36-
4ŽM421Schwachová NikolaSokol České Budějovice9500:05:37-
5ŽM513Křížková LucieVodní Stavby - Tábor9600:05:44-
6ŽM630Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:05:46-
7ŽM719Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:05:59-
8ŽM81Beránková ZuzanaJiskra Havlíčkův Brod9500:06:00-
9ŽM912Křišťáková JanaVOKD Ostrava9500:06:01-
10ŽM1024Skočovská MarieAC Česká Lípa9500:06:09-
11ŽM1115Kubová LindaAC Mladá Boleslav9500:06:12-
12ŽM125Bušková LucieStart Havířov9500:06:18-
13ŽM1323Siebeltová VeronikaSlezan Frýdek Místek9600:06:22-
14ŽM1420Rychlá NelaStart Havířov9600:06:23-
15ŽM154Broumová MichaelaSK Nové Město nad Metují9500:06:24-
16ŽM163Brablecová LucieAK Šternberk9600:06:24-
17ŽM1727Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:06:25-
18ŽM187Čerenková DenisaMaratonstav Úpice9600:06:29-
19ŽM1918Papíková LadislavaAC Česká Lípa9600:06:32-
20ŽM206Civišová AnnaAC Choceň9500:06:33-
21ŽM2125Svobodová LucieAK Most9600:06:33-
22ŽM222Bilčíková MichaelaAC Moravská Slavia Brno9500:06:35-
23ŽM2322Siebeltová KateřinaSlezan Frýdek Místek9600:06:36-
24ŽM2428Tancerová TerezaSokol Přísnotice9600:06:36-
25ŽM259Frydrychová AdélaAC Česká Lípa9500:06:40-
26ŽM2611Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory Č. Budějovice9600:06:47-
-ŽM-14Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice96DNF-
-ŽM-16Nováková AnetaŠSK Újezd nad Lesy-Praha95DNF-
-ŽM-29Urbášková TerezaAK Šternberk96DNF-
-ŽM-31Walaská HanaTJ TŽ Třinec95DNF-
-ŽM-17Novotná ZuzanaŠSK ZŠ Borotín96DNF-
Mladší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM135Hlaváček MartinTJ Sokol Opava9500:06:55-
2MM246Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:07:02-
3MM347Perutka MartinAK Bohumín, o.s.9500:07:04-
4MM733Halbrštát TomášAC Spartak Choceň9600:07:08-
5MM949Sasínek FilipAK Hodonín9600:07:24-
6MM1245Němeček TomášTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9500:07:29-
7MM1550Schneider MartinTJ Olympia Bruntál9600:07:32-
8MM1639Kovář DanielTJ Slezan Frýdek Místek9500:07:34-
9MM1953Zeman JakubAK Olomouc9500:07:37-
10MM2142Lietavec JiříSprint Klub Čáslav9600:07:39-
11MM2352Šujan StanislavAK Šternberk9600:07:42-
12MM2637Klíma ZdeněkSportovní klub Studenec9600:07:48-
13MM2832Hájek DavidTJ Start Havířov9600:07:50-
14MM3136Kaštovský MatějTJ Sokol Opava9500:07:52-
15MM3541Lakota AntonínAC Spartak Choceň9500:07:53-
16MM3840Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:07:56-
17MM3943Musila PetrTJ Sokol Opava9500:07:58-
18MM4051Strnka DavidAC Moravská Slavia Brno9500:08:01-
19MM4538Kněžík JanTJ Start Havířov9500:08:05-
20MM4748Sadil JanAK Šternberk9600:08:09-
21MM5434Haumer JanAHA Vyškov9600:08:42-
-MM-44Němeček DavidŠSK ZŠ Borotín95DNF-
-MM-54Zemaník JakubTJ Slezan Frýdek Místek95DNF-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM135Hlaváček MartinTJ Sokol Opava9500:06:55-
2MM246Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:07:02-
1ŽS382Rousková PavlaSK Nové Město nad Metují9300:07:04-
3MM347Perutka MartinAK Bohumín, o.s.9500:07:04-
2ŽS595Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:07:05-
3ŽS698Ulrichová AlenaSK Nové Město nad Metují9400:07:07-
4MM733Halbrštát TomášAC Spartak Choceň9600:07:08-
4ŽS875Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:07:15-
5MM949Sasínek FilipAK Hodonín9600:07:24-
5ŽS992Tancerová AnnaTJ Sokol Přísnotice9400:07:24-
6ŽS1160Dvořáková PavlaTJ Sokol Kolín-atletika9400:07:27-
6MM1245Němeček TomášTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9500:07:29-
7ŽS1261Emanovská GabrielaŠSK Újezd nad Lesy-Praha9400:07:29-
8ŽS1497Troppová KateřinaTJ Sokol Hradec Králové9400:07:30-
7MM1550Schneider MartinTJ Olympia Bruntál9600:07:32-
8MM1639Kovář DanielTJ Slezan Frýdek Místek9500:07:34-
9ŽS1770Klampflová HanaTJ Dvůr Králové n. L.9300:07:36-
9ŽS1776Olejníčková MartinaAC Moravská Slavia Brno9300:07:36-
9MM1953Zeman JakubAK Olomouc9500:07:37-
11ŽS1959Čtvrtečková JanaAK SSK Vítkovice9300:07:37-
10MM2142Lietavec JiříSprint Klub Čáslav9600:07:39-
12ŽS2283Růžičková KateřinaTJ Neratovice9400:07:40-
11MM2352Šujan StanislavAK Šternberk9600:07:42-
13ŽS2465Hořčičková VendulaAK Šternberk9300:07:43-
14ŽS25394Valečková MonikaAC Domažlice9300:07:46-
12MM2637Klíma ZdeněkSportovní klub Studenec9600:07:48-
15ŽS2796Trkalová AnetaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:07:49-
16ŽS2891Taclíková LucieTJ Sokol Hradec Králové9300:07:50-
13MM2832Hájek DavidTJ Start Havířov9600:07:50-
17ŽS3069Klaclová ŠárkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:07:51-
14MM3136Kaštovský MatějTJ Sokol Opava9500:07:52-
18ŽS3155Bínová RadkaAC Česká Lípa9300:07:52-
18ŽS3173Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:07:52-
18ŽS3174Nováková JanaAC Česká Lípa9300:07:52-
15MM3541Lakota AntonínAC Spartak Choceň9500:07:53-
21ŽS3656Blahutková BarboraTJ Sokol Opava9400:07:54-
22ŽS3766Hrubá KarolínaTJ Blaník Stříbro9300:07:55-
16MM3840Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:07:56-
17MM3943Musila PetrTJ Sokol Opava9500:07:58-
23ŽS4089Šimková JohankaAK Šternberk9300:08:01-
18MM4051Strnka DavidAC Moravská Slavia Brno9500:08:01-
24ŽS4285Slováková LucieTJ Slezan Frýdek Místek9300:08:03-
24ŽS4268Kirschnerová NikolaTJ Sokol Opava9300:08:03-
24ŽS4281Prouzová KateřinaTJ Lokomotiva Beroun o.s.9400:08:03-
27ŽS4564Horňáčková NikolaTJ Slezan Frýdek Místek9300:08:05-
19MM4538Kněžík JanTJ Start Havířov9500:08:05-
20MM4748Sadil JanAK Šternberk9600:08:09-
28ŽS4893Tesařová HedvikaAC Spartak Choceň9400:08:12-
29ŽS4980Procházková KláraŠAK ZŠ Pardubice9400:08:19-
30ŽS5067Chladová EvaMílaři Domažlice9300:08:20-
31ŽS5190Šmídová AnnaTJ Slezan Frýdek Místek9300:08:23-
31ŽS5158Čaganová PetraTJ Slezan Frýdek Místek9300:08:23-
33ŽS5371Košíková TerezaBATT Klub Nové Město na Moravě9300:08:38-
21MM5434Haumer JanAHA Vyškov9600:08:42-
34ŽS5577Onderková MartinaTJ Olympia Bruntál9300:08:43-
35ŽS5679Pospíšilová KateřinaAK Šternberk9400:08:45-
35ŽS5662Gladková JanaAC Čáslav9300:08:45-
37ŽS5863Horáková AlenaTJ Sokol Přísnotice9300:08:50-
38ŽS5988Stryjová KarolínaTJ Start Havířov9400:09:03-
39ŽS6084Schweidlerová KateřinaTJ Sokol Opava9300:09:22-
40ŽS6187Stachová DanielaSK Čtyři Dvory Č. Budějovice9300:10:18-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1118Mašín LukášAC Pardubice9300:10:10-
2MS2108Chlada MartinMílaři Domažlice9300:10:21-
3MS3129Sláma TomášSK Sport Příbram9300:10:33-
4MS4119Mlčoch BedřichAC Mladá Boleslav9400:10:45-
5MS5142Zimmermann MartinSokol České Budějovice9300:10:52-
6MS6100Bláha PetrSokol Opava9300:10:53-
7MS7102Filipec TomášSlezan Frýdek Místek9300:11:03-
8MS8131Strejc MarekAK Most9400:11:07-
9MS9132Svěchota OndřejSK Spartak Praha 49300:11:08-
10MS10101Čabala VojtěchTJ Znojmo9300:11:09-
11MS11109Klein MichalSokol Opava9300:11:12-
12MS12135Šesták JakubOlympia Bruntál9400:11:13-
13MS13110Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice9400:11:15-
14MS14115Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:11:19-
15MS15107Hrubý MatějAtletika Poruba9300:11:21-
1ŽD16163Kuříková PetraTJ Liaz Jablonec nad Nisou9100:11:26-
16MS17140Vymetal RadekAK Most9300:11:27-
17MS18114Kubalák DominikAK Hodonín9400:11:32-
2ŽD18147Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:11:32-
18MS20130Slavík JiříJiskra Humpolec9300:11:35-
19MS21116Levický OndřejAK Most9300:11:37-
3ŽD21173Novotná TerezaTJ Sokol Hradec Králové9200:11:37-
20MS23111Kordutch Jacob TonySK Čtyři Dvory Č. Budějovice9400:11:38-
21MS24133Šacl JiříNové Město na Moravě9400:11:38-
4ŽD25169Mezuliáníková DianaAK Škoda Plzeň9200:11:38-
22MS26139Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:11:40-
5ŽD27156Hofmannová AdélaA.C. Tepo Kladno9100:11:44-
23MS28138Voják MartinMílaři Domažlice9300:11:51-
24MS29117Lhoták MarekAC Tepo Kladno9300:11:54-
25MS30137Vedral JanSK ZŠ Jablonné v Podj.9400:11:56-
26MS31105Halák MatějJiskra Havlíčkův Brod9400:11:58-
27MS32103Gladyš FilipSK Hranice9300:12:00-
28MS33112Kos OldřichŠAK ZŠ Pardubice9300:12:02-
6ŽD34161Jíšová BarboraAC Syner Turnov9200:12:09-
29MS35126Sadil MartinAK Šternberk9400:12:10-
30MS36127Selimovič MirzaSK ZŠ Jablonné v Podj.9300:12:12-
7ŽD37167Mäki KristinaHvězda SKP Pardubice9100:12:13-
8ŽD38155Hlavatá MichaelaACP Olymp Brno9100:12:18-
9ŽD39175Paimová BarboraPSK Olymp Praha9100:12:22-
10ŽD40160Jelínková HanaAK Kroměříž9100:12:23-
11ŽD41154Gyorgyová MichaelaTJ Olympia Bruntál9200:12:24-
12ŽD42159Janoušová RadkaTJ Nové Město na Moravě9200:12:30-
13ŽD43153Führerová EvaSokol České Budějovice9200:12:33-
14ŽD44184Vágnerová AnežkaTJ Slezan Frýdek Místek9100:12:35-
31MS45122Novák DanielSokol Opava9400:12:36-
15ŽD46165Lenčová JanaAC Syner Turnov9200:12:41-
16ŽD47183Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:12:45-
17ŽD481511Doškářová TerezaSK Nové Město nad Metují9100:12:48-
18ŽD49172Nevřalová JanaAK Kroměříž9100:12:51-
19ŽD50181Vaňková LenkaTJ Vodní stavby Tábor9100:12:54-
20ŽD51166Lukáčová MarieTJ Sokol Opava9100:12:57-
32MS52113Kos TomᚊAK ZŠ Pardubice9300:13:05-
21ŽD53185Všelichová MarkétaASK Slavia Praha9200:13:16-
22ŽD54149Ciencialová TerezaTJ TŽ Třinec9100:13:21-
33MS55143Žabíček VáclavSK Hranice9300:13:22-
23ŽD56179Šindelářová ValerieAC Pardubice9200:13:30-
34MS57128Skyva PetrAK Šternberk9300:13:35-
24ŽD57178Stránská AdélaČTBK ISCAREX Česká Třebová9100:13:35-
25ŽD59177Romančáková JitkaTJ Maratonstav Úpice9100:13:38-
26ŽD60174Ondrufová AlžbětaTJ Sokol Opava9100:13:39-
27ŽD61168Markvartová AdélaTJ Vodní stavby Tábor9100:13:41-
28ŽD62170Miznerová KateřinaSK Spartak Praha9100:13:42-
29ŽD63146Bergerová KarolínaTJ Dvůr Králové n. L.9200:13:51-
30ŽD64162Kupcová ZlataSK ZŠ Jablonné v Podještědí, o.s.9200:13:54-
31ŽD65180Štěpánková KláraSokol České Budějovice9100:13:58-
32ŽD66145Beranová TerezaHvězda SKP Pardubice9100:14:00-
35MS67124Palásek PetrJiskra Havlíčkův Brod9400:14:02-
33ŽD68176Pospíšilová AnnaASK Slavia Praha9200:14:26-
34ŽD69157Hořáková KamilaAK Kroměříž9200:14:37-
36MS70120Němčík JakubStart Havířov9400:14:56-
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1230Bednář TomášAK SSK Vítkovice8500:12:56-
2MM2240Kreisinger JanAK Kroměříž8400:12:59-
3MM3232Dvořák PavelAK Kroměříž8300:13:04-
4MM4231Doubravský PetrPSK Olymp Praha8400:13:06-
5MM5252Procházka JanPSK Olymp Praha8400:13:10-
6MM6264Veber TomášMílaři Domažlice7400:13:14-
7MM7246Mrázek JanPSK Olymp Praha8100:13:16-
8MM8234Gazda JaroslavAK SSK Vítkovice8800:13:18-
9MM9245Miler JiříAC Mladá Boleslav7500:13:21-
10MM10251Podroužek DušanAC Slovan Liberec, o.s.7400:13:30-
11MM11255Razým LukášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:13:31-
12MM12260Švarc PřemyslTJ Baník Stříbro8500:13:36-
13MM13249Paulík RomanTJ Lokomotiva Břeclav8800:13:38-
14MM14233Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:13:41-
15MM15247Mužík MartinASK Slavia Praha8600:13:44-
16MM16239Kouba AdamAK Most8700:13:49-
17MM17254Procházka PavelAK Sokolov7900:13:50-
18MM18238Ježek PřemyslAC Slovan Liberec, o.s.8200:13:54-
1MD18219Satýnek JaroslavAK Bílina9200:13:54-
19MM20236Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:13:57-
2MD21207Lukeš PetrTJ Slezan Frýdek Místek9200:13:58-
20MM22235Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:14:00-
21MM23262Urban PetrTJ Liaz Jablonec nad Nisou8700:14:01-
3MD24192Doležal OndřejAK Šternberk9200:14:02-
22MM25263Valášek JanSK Spartak Praha8800:14:05-
23MM26243Miko AlešAK Kroměříž8400:14:10-
4MD27222Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň9200:14:11-
24MM28250Podrazil JiříTJ Slovan Varnsdorf8800:14:12-
25MM29261Tipka MartinTJ KOH-I-NOOR Č. Budějovice8500:14:17-
5MD30194Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:14:19-
26MM31257Slovák DaliborPSK Olymp Praha8400:14:30-
6MD31196Hnatiak JakubAtletika Jihlava9100:14:30-
7MD33225Vala FilipTJ Jiskra Havlíčkův Brod9200:14:33-
8MD34191Daněk PetrPSK Olymp Praha9200:14:41-
27MM35253Procházka MartinUSK Praha8200:14:43-
9MD36213Papík RomanAC Česká Lípa9200:14:45-
10MD37201Kaminski PetrOA Slavia Havířov9200:14:46-
11MD38199Jaša TomášTJ Baník Stříbro9200:14:47-
12MD39190Černý JakubAK Olomouc9100:14:48-
12MD39205Kubát PavelTJ Sokol Hradec Králové9100:14:48-
14MD41186Ambrož VojtěchSK Nové Město nad Metují9100:14:51-
15MD42193Dudek MilanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9100:14:54-
28MM42242Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8600:14:54-
16MD44218Rygl JosefTJ Spartak Třebíč9200:14:56-
29MM45258Stožek LiborAK SSK Vítkovice8300:14:57-
1ŽJ46284Sekanová LucieSokol České Budějovice8900:14:58-
17MD47216Procházka TomášTJ Slezan Opava9100:15:02-
2ŽJ48267Bařinová MartinaSK Přerov9000:15:04-
18MD49189Cvejn MilošHvězda SKP Pardubice9100:15:05-
19MD50217Procházka TomášAC Pardubice9100:15:07-
20MD51203Kovařík PavelMílaři Domažlice9100:15:09-
21MD52226Vařeka MartinAC Pardubice9100:15:14-
22MD53200Kamenický JakubTJ Sokol Hradec Králové9100:15:15-
23MD54209Nechvíl PetrAC Spartak Choceň9100:15:18-
24MD55204Krejčí StanislavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9100:15:23-
25MD56210Nikl LukášAC Spartak Choceň9100:15:26-
26MD57202Kešner VáclavAC Čáslav9100:15:33-
27MD58220Smolík JanTJ Sokol Přísnotice9100:15:48-
30MM58229Baumgartner DanielSK Sporting Příbram8700:15:48-
28MD60187Auersvald MilošSprint Klub Čáslav9200:15:51-
3ŽJ61278Krchová EvaACP Olymp Brno8900:15:54-
29MD62206Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice9100:15:55-
31MM63259Šafář VladimírTJ Liaz Jablonec nad Nisou8100:15:58-
30MD64395Mundok MarianAC TEPO Kladno9100:15:59-
31MD65221Svoboda MichalTJ Olympia Bruntál9200:16:07-
32MD66188Bárta VojtěchSprint Klub Čáslav9200:16:10-
33MD67227Vlásek PavelASK Slavia Praha9100:16:18-
4ŽJ68271Holušová KarolínaTJ Sokol Opava9000:16:23-
34MD692212Pacner JakubAK SSK Vítkovice9100:16:31-
5ŽJ70275Košíková VendulaACP Olymp Brno8900:16:42-
35MD71228Zavadil StanislavAHA Vyškov9200:16:54-
6ŽJ72274Johanidesová LeaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:16:56-
7ŽJ73288Vévodová MartinaAtletický klub Perná9000:17:18-
8ŽJ74276Koubková AnežkaSK Spartak Praha9000:17:27-
8ŽJ74272Hořáková MartinaAK Kroměříž9000:17:27-
10ŽJ76269Dundáčková PetraASK Slavia Praha8900:17:56-
11ŽJ77285Schybolová MarkétaACP Olymp Brno8900:18:16-
12ŽJ78280Marešová MichaelaAC Pardubice8900:18:37-
13ŽJ79279Krygarová RadkaSokol České Budějovice8900:18:55-
14ŽJ80273Jirásková HankaČTBK ISCAREX Česká Třebová8900:19:04-
15ŽJ81282Mechlová LenkaSK Nové Město nad Metují9000:19:22-
16ŽJ82289Viková VendulaSK Nové Město nad Metují8900:19:25-
17ŽJ83270Hoiger HanniACP Olymp Brno8900:19:32-
18ŽJ84286Smékalová SoňaTJ Lokomotiva Břeclav8900:19:34-
19ŽJ85290Volavá VeronikaAC Moravská Slavia Brno9000:19:57-
20ŽJ86277Krásenská ZuzanaAC Moravská Slavia Brno9000:20:18-
21ŽJ87396Zárybnická LucieSpartak Třebíč9001:07:02-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1328Živec JakubTJ Lovochemie Lovosice9000:20:32-
2MJ2308Krygar JosefSokol České Budějovice8900:20:51-
3MJ3291Bajza JakubAK Kroměříž9000:20:59-
4MJ4295Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové n. L.8900:21:06-
5MJ5299Homoláč JiříVSK Univerzita Brno9000:21:10-
6MJ6294Černý TomášAK Olomouc8900:21:24-
7MJ7298Hejduk ZdeněkTJ Sokol Kolín-atletika8900:21:28-
7MJ7303Kalina VojtěchHvězda SKP Pardubice9000:21:28-
9MJ9310Malý OndřejAK Šternberk8900:21:47-
10MJ10318Rybišár PavelHvězda SKP Pardubice9000:22:06-
11MJ11323Vitner PetrAtletika Jihlava9000:22:14-
11MJ11296Fikar LukášAC Čáslav9000:22:14-
13MJ13297Havelka JanSK Sporting Příbram9000:22:20-
14MJ14324Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:22:25-
15MJ15293Čenščák DanielTJ Blaník Stříbro9000:22:36-
16MJ16309Kubánek MarekPSK Olymp Praha9000:22:46-
17MJ17322Večeře TomášAtletika Polička9000:22:58-
18MJ18320Urie JakubAC Mladá Boleslav o.s.9000:23:12-
19MJ19292Boček JanLoko Beroun9000:23:13-
20MJ20306Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:23:14-
1Ž20344Preibischová MonikaAC Mariánské Lázně, o.s.8500:23:14-
21MJ22311Mezuliáník DanielAK Škoda Plzeň8900:23:17-
22MJ23316Prouza MilanSC Radotín Praha9000:23:20-
2Ž24353Všetečková LenkaSokol České Budějovice8400:23:21-
23MJ25317Ruschka VojtěchTJ Nové Město na Moravě8900:23:25-
3Ž26329Čábelková JanaAC Moravská Slavia Brno8400:23:27-
24MJ27307Krejčí VojtěchTJ Vodní Stavby Tábor8900:23:30-
25MJ28326Vytlačil StanislavAK Most9000:23:33-
26MJ29313Pokorný LukášSK Sporting Příbram8900:23:43-
4Ž30346Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:23:44-
27MJ31304Kaštánek AdamPSK Olymp Praha9000:23:47-
28MJ32300Chudý OndřejTJ Vodní stavby Tábor9000:23:59-
5Ž33351Vlčovská MartaAC Pardubice7600:24:07-
6Ž34343Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:24:09-
29MJ35314Procházka PavelSK Nové Město nad Metují9000:24:10-
7Ž36332Fousková PetraAC Čáslav8100:24:26-
30MJ37305Klouček TomášSK Nové Město nad Metují9000:24:50-
1Ž20-2238345Sárová LucieTJ Nové Město na Moravě8800:24:53-
8Ž38345Sárová LucieTJ Nové Město na Moravě8800:24:53-
31MJ40319Řemínek ŠtěpánAC Spartak Choceň8900:25:14-
9Ž41339Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:25:15-
10Ž42342Petříková IrenaAHA Vyškov8300:25:23-
2Ž20-2243335Křížová LucieHvězda SKP Pardubice8700:25:42-
11Ž43335Křížová LucieHvězda SKP Pardubice8700:25:42-
12Ž45331Faktorová VeronikaSOKOL České Budějovice8400:26:34-
3Ž20-2246341Pechová IvaSK Spartak Praha8600:26:46-
13Ž46341Pechová IvaSK Spartak Praha8600:26:46-
4Ž20-2248336Lábusová JanaPSK Olymp Praha8700:26:58-
14Ž48336Lábusová JanaPSK Olymp Praha8700:26:58-
15Ž50334Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:27:08-
32MJ51312Ondrušek PavelTJ Zetor Brno - Židenice8900:27:28-
5Ž20-2252330Dudková KateřinaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:27:34-
16Ž52330Dudková KateřinaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:27:34-
33MJ54315Procházka TomášTJ Nové Město na Moravě8900:28:02-
17Ž55347Schauerová LenkaAtletika Polička8800:28:07-
6Ž20-2255347Schauerová LenkaAtletika Polička8800:28:07-
18Ž57352Vrzalová SimonaTJ TŽ Třinec8800:28:49-
7Ž20-2257352Vrzalová SimonaTJ TŽ Třinec8800:28:49-
8Ž20-2259350Uvízlová MartinaPSK Olymp Praha8600:28:55-
19Ž59350Uvízlová MartinaPSK Olymp Praha8600:28:55-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M20-221371Kocourek MilanARC Brno8700:33:10-
1MV1371Kocourek MilanARC Brno8700:33:10-
2MV3375Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:33:39-
3MV4387Štefko RobertAK Kroměříž6800:33:41-
2M20-225358Frei MartinAK Kroměříž8600:33:57-
4MV5358Frei MartinAK Kroměříž8600:33:57-
5MV7374Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:34:04-
3M20-227374Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:34:04-
6MV9357Fekl DanielAK Kroměříž7800:34:09-
7MV10361Havlíček JanASK Slavia Praha7900:34:27-
8MV11354Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:34:42-
4M20-2212390Voják JiříMílaři Domažlice8800:35:14-
9MV12390Voják JiříMílaři Domažlice8800:35:14-
10MV14360Harom TomášASK Slavia Praha8000:35:50-
11MV15365Horáček MichalČTBK ISCAREX Česká Třebová7500:35:55-
12MV16381Medlík ZdeněkAK Kroměříž8600:35:57-
5M20-2216381Medlík ZdeněkAK Kroměříž8600:35:57-
13MV18356Dedek AlešAK Kroměříž7500:36:11-
6M20-2219363Holuša JakubTJ Sokol Opava8800:36:17-
14MV19363Holuša JakubTJ Sokol Opava8800:36:17-
15MV21362Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:36:31-
7M20-2222359Hájek DanielSKP České Budějovice8800:36:46-
16MV22359Hájek DanielSKP České Budějovice8800:36:46-
17MV24382Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:36:59-
8M20-2224382Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:36:59-
18MV26256Řemínek MatějAC Spartak Choceň8600:37:19-
9M20-2226256Řemínek MatějAC Spartak Choceň8600:37:19-
19MV28393Wurst MilanAK Šternberk8200:37:39-
20MV29388Vacek MartinČTBK ISCAREX Česká Třebová6900:37:43-
21MV30392Vymazal PetrAK Kroměříž7500:38:15-
10M20-2231383Olšan MartinPSK Olymp Praha8700:38:22-
22MV31383Olšan MartinPSK Olymp Praha8700:38:22-
23MV33386Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:38:43-
24MV3499Adamec MilanAHA Vyškov7700:39:05-
25MV35380Malík VítSokol České Budějovice6900:39:34-
26MV36385Strejček JanAC Pardubice8600:40:24-
11M20-2236385Strejček JanAC Pardubice8600:40:24-
12M20-2238355Čábela RadekASK Slavia Praha8600:40:28-
27MV38355Čábela RadekASK Slavia Praha8600:40:28-
28MV40372Košťálek JosefTJ Lokomotiva Beroun o.s.8400:40:36-
13M20-2241368Hřib JakubAK Kroměříž8800:41:09-
29MV41368Hřib JakubAK Kroměříž8800:41:09-
30MV43364Holý VojtěchAK Most8800:41:12-
14M20-2243364Holý VojtěchAK Most8800:41:12-
31MV45376Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:42:50-
32MV46391Vrága FilipAK Kroměříž8800:42:59-
15M20-2246391Vrága FilipAK Kroměříž8800:42:59-
33MV48384Sás LadislavAK Šternberk7200:45:48-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód