hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Zell am Harmersbach ME

12.7.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Zell am Harmersbach ME
  • datum konání: 12.7.2008
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Zell am Harmersbach ME

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 16.07.2008, 12:57
  • zobrazeno již 707x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,75 km, 566 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Pak HasanTurecko8900:35:23-
2MJ23Demir AlperTurecko9000:35:58-
3MJ34Akalin EmrahTurecko8900:36:09-
4MJ45Stöckert RenéNěmecko9000:36:27-
5MJ56Karatas AdemTurecko8900:36:46-
6MJ67Chevrier XavierItálie9000:37:04-
7MJ78Tolstihin MarkRusko8900:37:16-
8MJ89Pralong CandideŠvýcarsko9000:37:18-
9MJ910Re LucaItálie8900:37:39-
10MJ1011Oblak PeterSlovinsko8900:37:44-
11MJ1112Mayer JakobRakousko9000:37:46-
12MJ1213Shklyaev AndreyRusko8900:37:47-
13MJ1314Gishko AlexanderRusko9000:38:00-
14MJ1415Polednak AndreasRakousko8900:38:11-
15MJ1516Homoláč JiříČeská republika9000:38:16105
16MJ1617Leoni MarcoItálie9000:38:18-
17MJ1718Addison TomVelká Británie8900:38:19-
18MJ1819Beck AlessandroŠvýcarsko8900:38:22-
19MJ1920Szczesniewski MiloszPolsko8900:38:33-
20MJ2021Cagnati LucaItálie9000:38:35-
21MJ2122Silva BrunoPortugalsko8900:38:47-
22MJ2223Groh RadoslavČeská republika8900:38:4893
23MJ2324Bregar GasperSlovinsko9000:38:50-
24MJ2425Challinor RickyVelká Británie9000:39:07-
25MJ2526Fejfar OndřejČeská republika8900:39:2681
26MJ2627Salamin AugustinŠvýcarsko9000:39:35-
27MJ2728Gillespie MatthewVelká Británie9000:39:40-
28MJ2829Torkar TineSlovinsko9000:39:53-
29MJ2930Holkovic AlexanderRakousko9000:39:54-
30MJ3031Matthews PeterVelká Británie8900:39:55-
31MJ3132Moreira AmericoPortugalsko8900:39:59-
32MJ3333Machado EmanuelPortugalsko8900:40:01-
33MJ3434Kaminski PetrČeská republika9200:40:07-
34MJ3635Steininger PaulRakousko9000:40:38-
35MJ3836Dowling MichaelIrsko9100:40:49-
36MJ4237Vandecasteele AngeloBelgie9000:41:33-
37MJ4738Bura LukaszPolsko9000:42:05-
38MJ4939Moreels JasperBelgie8900:42:18-
39MJ5040Potocnik RokSlovinsko9100:42:22-
40MJ5141Cohen YehonatanIzrael9000:42:24-
41MJ5342Novikov VsevolodRusko9000:42:30-
42MJ7843Moore ConorIrsko9000:45:14-

Juniorky (trať 4,1 km, 238 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ12Bykova MariyaRusko8900:18:45-
2ŽJ23Gullu EsraTurecko8900:18:48-
3ŽJ34Prorokova TatiyanaRusko9000:18:54-
4ŽJ45Strzelecka NataliaPolsko9100:19:02-
5ŽJ56Bateson HannahVelká Británie9100:19:03-
6ŽJ67Turan CansuTurecko9200:19:10-
7ŽJ78Ongun HulyaTurecko8900:19:15-
8ŽJ89Beroušková KateřinaČeská republika9100:19:18105
9ŽJ910Mikhaylova AnastasiaRusko9100:19:20-
10ŽJ1011Wolfson HelenIzrael8900:19:26-
11ŽJ1112Faustini ClaraItálie8900:19:36-
12ŽJ1213Kirk ElinorVelká Británie8900:19:39-
13ŽJ1314Martin JessicaVelká Británie9000:19:42-
14ŽJ1415Bottarelli SaraItálie9000:19:59-
15ŽJ1516Leutner Lisa-MariaRakousko9000:20:02-
16ŽJ1617Finn MichelleIrsko8900:20:12-
17ŽJ1718Mircea Oana AndreeaRumunsko8900:20:19-
18ŽJ1819Eberhart TanjaRakousko8900:20:25-
19ŽJ1920Sitar AjdaSlovinsko9100:20:40-
20ŽJ2021Vévodová MartinaČeská republika9000:20:5493
21ŽJ2122Lurz KatharinaNěmecko8900:21:03-
22ŽJ2223Scherzer LinaNěmecko9000:21:08-
23ŽJ2324Lavric SaraSlovinsko9200:21:27-
24ŽJ2425Lukina MarijaChorvatsko9100:21:39-
25ŽJ2526Belovic ValentinaChorvatsko9000:21:49-
26ŽJ2627Grohová KarolínaČeská republika9000:21:5981
27ŽJ2728Finn GayleIrsko9200:22:03-
28ŽJ2829Crauwels YentheBelgie8900:22:09-
29ŽJ2930Obidic KajaSlovinsko9100:22:29-
30ŽJ3031Tangney EimearIrsko9100:22:46-

Muži (trať 12,85 km, 804 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Asslan AhmetTurecko8600:50:01-
2MA23Dematteis BernardITA8600:50:29-
3MA34De Gasperi MarcoItálie7700:50:57-
4MA45Gaspar JosePortugalsko7700:51:09-
5MA56Rancon JulienFrancie8000:51:13-
6MA67Gaiardo MarcoItálie7000:51:22-
7MA78Abate GabrieleItálie7900:51:33-
8MA89Kosovelj MitjaSlovinsko8400:51:39-
9MA910Crespo JavierŠpanělsko7600:51:46-
10MA1011Castaner CristofolŠpanělsko7200:51:51-
11MA1112Zeiler TimoNěmecko8100:52:04-
12MA1213Fontaine RaymondFrancie7900:52:12-
13MA1314Capitan VicenteŠpanělsko7400:52:15-
14MA1415Selcuk SelehattinTurecko8300:52:21-
15MA1516Meyssat EmmanuelFrancie8000:52:48-
16MA1617Burrier GeorgesFrancie7900:52:52-
17MA1718Abis SelmaniTurecko8700:52:58-
18MA1819Rodrigues ArturPortugalsko7500:53:10-
19MA1920Carvalho JosePortugalsko7700:53:15-
20MA2021Vernon SteveGBR8000:53:17-
21MA2122Zarnik SebastianSlovinsko7700:53:30-
22MA2223Konowalska MariolaPOL8200:53:37-
23MA2324Walsh JamesVelká Británie8100:53:41-
24MA2425Havlíček JanČeská republika7900:53:48105
25MA2526Muslu ErcanTurecko8800:54:03-
26MA2627Jenne MarkusNěmecko7600:54:08-
27MA2728Hope RobertAnglie7400:54:11-
28MA2829Urbanovský MartinSlovensko8500:54:19-
29MA2930Brýdl PavelČeská republika8000:54:2193
30MA3031Beha JosefNěmecko8100:54:24-
31MA3132Pereira FranciscoPortugalsko7200:54:35-
32MA3233Kuts DmitryRusko7900:54:40-
33MA3334Mitsov DimchoBulharsko8800:55:03-
34MA3435Lukin DmitriyRusko8100:55:06-
35MA3536Duncan StephenIrsko7100:55:12-
36MA3637Heit ManfredRakousko6600:55:17-
37MA3738Podroužek DušanČeská republika7400:55:2281
38MA3839Sturm MarcoNěmecko7700:55:31-
39MA3940Pechek PetrČeská republika8300:55:3772
40MA4041Zolotukhin AlekseyRusko8400:55:39-
41MA4142Volery GeorgesŠvýcarsko6800:55:41-
42MA4243Lombriser GabrieleŠvýcarsko8100:55:43-
43MA4344Škopac IvicaChorvatsko7400:55:45-
44MA4445Wosik DanielPolsko8000:55:57-
45MA4546Mustafa ShabanBulharsko7800:56:02-
46MA4647Ceh JozeSlovinsko7100:56:07-
47MA4748Pechnikov RuslanUkrajina8800:56:13-
48MA4849Symonds JoeVelká Británie8300:56:37-
49MA4950Bondar SergiyUkrajina8300:56:48-
50MA5051Vodopivec UrosSlovinsko8500:57:06-
51MA5152Nys SvenBelgie8000:57:33-
52MA5253Heigl ThomasRakousko8000:57:48-
53MA5354Minnock BarryIrsko7500:58:02-
54MA5455Zmiro ZoharIzrael7700:58:04-
55MA5556Cegar GoranSrbsko7700:58:12-
56MA5657Moernaut KrisBelgie6900:58:57-
57MA5758Salpeter DanIzrael8500:59:31-
58MA5859Panovski AleksandarBulharsko8400:59:48-
59MA5960Charlier Jean-FrancoisBelgie7601:00:13-
60MA6061Kováčik ĽubomírSúlov6601:00:20-
61MA6162Cukušic DanijelChorvatsko8701:00:24-
62MA6263Marchuk SergiyUkrajina8601:00:36-
63MA6364Durant PatrickBelgie6701:01:12-
64MA6465Hogan TomIrsko8201:01:41-
65MA6566Perisic SasaSrbsko6701:01:58-
66MA6667Tzuriel ShavitIzrael8501:02:18-
67MA6768Malka HaimISR7001:02:20-
68MA6869Milenkovic NebojsaSrbsko6901:02:22-
69MA6970Koceic MarinChorvatsko7501:02:40-
70MA7071O'Farrell PeterIrsko7501:02:49-
71MA7172Holiga JanSlovensko7701:02:57-
72MA7273Kovacik HrvojeChorvatsko7701:03:54-
73MA7374Zlatanov BoykoBulharsko6201:03:56-
74MA7475Dimov ZoranMakedonie8501:08:25-
75MA7576Jakimovski IgorMakedonie7601:09:22-
76MA7677Sazdov ZoranMakedonie6201:13:22-
77MA7778Giuliano GiancarloMonako6601:19:27-

Ženy (trať 8,75 km, 566 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA322Desco ElisaItálie8200:40:00-
2ZA353Devillers ConstanceFrancie7700:40:18-
3ZA374Tunstall SarahAnglie8600:40:48-
4ZA395Kosovelj MatejaSlovinsko8800:41:20-
5ZA406Wilkinson VictoriaVelká Británie7800:41:28-
6ZA417Meier-Brändle BernadetteŠvýcarsko7200:41:31-
7ZA438Guillot IsabelleFrancie6100:41:49-
8ZA449Roberti Maria GraziaItálie6600:41:54-
9ZA4510Ingram KatieAnglie8500:42:00-
10ZA4611Mihaylova MilkaBulharsko7200:42:04-
11ZA4812Vokueva JannaRusko8700:42:13-
12ZA5213Galland ValerieFrancie7500:42:28-
13ZA5414Scolari CristinaItálie7200:42:45-
14ZA5515Sekyrová IvanaČeská republika7100:42:50105
15ZA5616Leontieve NatalyaRusko8700:42:54-
16ZA5717Berešová KatarinaSlovensko8700:42:58-
17ZA5818Leah CandiceVelká Británie7800:43:05-
18ZA5919Milesová IvaČeská republika7700:43:06105
19ZA6020Fernandez De Castro MartaŠpanělsko7100:43:12-
20ZA6121Chollet MayaŠvýcarsko8700:43:14-
21ZA6222Krkoc LucijaSlovinsko8800:43:20-
22ZA6323Merková MartinaSlovensko7900:43:27-
23ZA6424Kubicka IrmgardRakousko6000:43:41-
24ZA6525Esen NilayTurecko8700:43:42-
25ZA6626Unterberger BirgitNěmecko7600:43:44-
26ZA6727Sanchez Rivero Amada De JesusESP6700:43:48-
27ZA6828Madureira Maria RosaPortugalsko7700:43:54-
28ZA6929Frumuz ChristinaROU8800:43:59-
29ZA7030Poborská HelenaČeská republika7800:44:0493
30ZA7131Schmitt NataschaNěmecko8600:44:11-
31ZA7232Moreiras LucindaPortugalsko6800:44:19-
32ZA7333Grandovec DanejaSlovinsko8400:44:27-
33ZA7434Panovska RumyanaBulharsko6600:44:38-
34ZA7535Buss StefanieNěmecko7500:44:50-
35ZA7636Lilge-Leutner CarinaRakousko6000:44:59-
36ZA7737Martins MarciaPortugalsko8300:45:04-
37ZA7938Belusic BarbaraCRO8100:45:33-
38ZA8039Petrova OksanaUkrajina7000:45:38-
39ZA8140Pakosz IrenaPolsko6600:45:44-
40ZA8241Mrak ValerijaSlovinsko7100:45:55-
41ZA8342Lukic MarianaSrbsko7900:46:20-
42ZA8443De Las Heras AlmaŠpanělsko7700:46:34-
43ZA8544Reich KarolineRakousko8300:46:38-
44ZA8632Lebedeva LiudmilaRusko9000:46:46-
45ZA8745Speight AngelaIrsko8800:46:49-
46ZA8846Greenan MagsIrsko5700:47:26-
47ZA8947Pimenta SilvanaPortugalsko8700:47:38-
48ZA9048Barna AndreeaRumunsko8600:47:44-
49ZA9149Gidak PetraChorvatsko8000:48:15-
50ZA9250Petrescu NicoletaRumunsko8800:48:17-
51ZA9351Mahon DonnaIrsko7100:48:22-
52ZA9452Cernic DanijelaChorvatsko7700:48:40-
53ZA9553Krushynska NataliaUkrajina8800:48:46-
54ZA9632Gayeva AnastasiyaUkrajina9000:49:06-
55ZA9754Sotirova IvetaBulharsko8800:49:30-
56ZA9855Maxim SimonaRumunsko8500:50:18-
57ZA9956Rueda-Oppliger FabiolaŠvýcarsko6300:50:58-
58ZA10057Pashkouskaya KatsiarynaBělorusko7600:51:09-
59ZA10158Begovic Geceg SanjaChorvatsko7400:51:20-
60ZA10259Karatkikh AlenaBělorusko8400:51:49-
61ZA10360Coppinger AislingIrsko7100:52:04-
62ZA10461Kozareva HristinaBulharsko8400:52:42-
63ZA10562Kiradzieva VesnaMakedonie8600:57:33-
64ZA10663Jakimova AleksandraMakedonie8301:08:24-
65ZA10764Dimova OliveraMakedonie8001:21:01-

Trať 4,1 km, 238 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ12Bykova MariyaRusko8900:18:45-
2ŽJ23Gullu EsraTurecko8900:18:48-
3ŽJ34Prorokova TatiyanaRusko9000:18:54-
4ŽJ45Strzelecka NataliaPolsko9100:19:02-
5ŽJ56Bateson HannahVelká Británie9100:19:03-
6ŽJ67Turan CansuTurecko9200:19:10-
7ŽJ78Ongun HulyaTurecko8900:19:15-
8ŽJ89Beroušková KateřinaČeská republika9100:19:18105
9ŽJ910Mikhaylova AnastasiaRusko9100:19:20-
10ŽJ1011Wolfson HelenIzrael8900:19:26-
11ŽJ1112Faustini ClaraItálie8900:19:36-
12ŽJ1213Kirk ElinorVelká Británie8900:19:39-
13ŽJ1314Martin JessicaVelká Británie9000:19:42-
14ŽJ1415Bottarelli SaraItálie9000:19:59-
15ŽJ1516Leutner Lisa-MariaRakousko9000:20:02-
16ŽJ1617Finn MichelleIrsko8900:20:12-
17ŽJ1718Mircea Oana AndreeaRumunsko8900:20:19-
18ŽJ1819Eberhart TanjaRakousko8900:20:25-
19ŽJ1920Sitar AjdaSlovinsko9100:20:40-
20ŽJ2021Vévodová MartinaČeská republika9000:20:5493
21ŽJ2122Lurz KatharinaNěmecko8900:21:03-
22ŽJ2223Scherzer LinaNěmecko9000:21:08-
23ŽJ2324Lavric SaraSlovinsko9200:21:27-
24ŽJ2425Lukina MarijaChorvatsko9100:21:39-
25ŽJ2526Belovic ValentinaChorvatsko9000:21:49-
26ŽJ2627Grohová KarolínaČeská republika9000:21:5981
27ŽJ2728Finn GayleIrsko9200:22:03-
28ŽJ2829Crauwels YentheBelgie8900:22:09-
29ŽJ2930Obidic KajaSlovinsko9100:22:29-
30ŽJ3031Tangney EimearIrsko9100:22:46-

Trať 8,75 km, 566 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Pak HasanTurecko8900:35:23-
2MJ23Demir AlperTurecko9000:35:58-
3MJ34Akalin EmrahTurecko8900:36:09-
4MJ45Stöckert RenéNěmecko9000:36:27-
5MJ56Karatas AdemTurecko8900:36:46-
6MJ67Chevrier XavierItálie9000:37:04-
7MJ78Tolstihin MarkRusko8900:37:16-
8MJ89Pralong CandideŠvýcarsko9000:37:18-
9MJ910Re LucaItálie8900:37:39-
10MJ1011Oblak PeterSlovinsko8900:37:44-
11MJ1112Mayer JakobRakousko9000:37:46-
12MJ1213Shklyaev AndreyRusko8900:37:47-
13MJ1314Gishko AlexanderRusko9000:38:00-
14MJ1415Polednak AndreasRakousko8900:38:11-
15MJ1516Homoláč JiříČeská republika9000:38:16105
16MJ1617Leoni MarcoItálie9000:38:18-
17MJ1718Addison TomVelká Británie8900:38:19-
18MJ1819Beck AlessandroŠvýcarsko8900:38:22-
19MJ1920Szczesniewski MiloszPolsko8900:38:33-
20MJ2021Cagnati LucaItálie9000:38:35-
21MJ2122Silva BrunoPortugalsko8900:38:47-
22MJ2223Groh RadoslavČeská republika8900:38:4893
23MJ2324Bregar GasperSlovinsko9000:38:50-
24MJ2425Challinor RickyVelká Británie9000:39:07-
25MJ2526Fejfar OndřejČeská republika8900:39:2681
26MJ2627Salamin AugustinŠvýcarsko9000:39:35-
27MJ2728Gillespie MatthewVelká Británie9000:39:40-
28MJ2829Torkar TineSlovinsko9000:39:53-
29MJ2930Holkovic AlexanderRakousko9000:39:54-
30MJ3031Matthews PeterVelká Británie8900:39:55-
31MJ3132Moreira AmericoPortugalsko8900:39:59-
1ZA322Desco ElisaItálie8200:40:00-
32MJ3333Machado EmanuelPortugalsko8900:40:01-
33MJ3434Kaminski PetrČeská republika9200:40:07-
2ZA353Devillers ConstanceFrancie7700:40:18-
34MJ3635Steininger PaulRakousko9000:40:38-
3ZA374Tunstall SarahAnglie8600:40:48-
35MJ3836Dowling MichaelIrsko9100:40:49-
4ZA395Kosovelj MatejaSlovinsko8800:41:20-
5ZA406Wilkinson VictoriaVelká Británie7800:41:28-
6ZA417Meier-Brändle BernadetteŠvýcarsko7200:41:31-
36MJ4237Vandecasteele AngeloBelgie9000:41:33-
7ZA438Guillot IsabelleFrancie6100:41:49-
8ZA449Roberti Maria GraziaItálie6600:41:54-
9ZA4510Ingram KatieAnglie8500:42:00-
10ZA4611Mihaylova MilkaBulharsko7200:42:04-
37MJ4738Bura LukaszPolsko9000:42:05-
11ZA4812Vokueva JannaRusko8700:42:13-
38MJ4939Moreels JasperBelgie8900:42:18-
39MJ5040Potocnik RokSlovinsko9100:42:22-
40MJ5141Cohen YehonatanIzrael9000:42:24-
12ZA5213Galland ValerieFrancie7500:42:28-
41MJ5342Novikov VsevolodRusko9000:42:30-
13ZA5414Scolari CristinaItálie7200:42:45-
14ZA5515Sekyrová IvanaČeská republika7100:42:50105
15ZA5616Leontieve NatalyaRusko8700:42:54-
16ZA5717Berešová KatarinaSlovensko8700:42:58-
17ZA5818Leah CandiceVelká Británie7800:43:05-
18ZA5919Milesová IvaČeská republika7700:43:06105
19ZA6020Fernandez De Castro MartaŠpanělsko7100:43:12-
20ZA6121Chollet MayaŠvýcarsko8700:43:14-
21ZA6222Krkoc LucijaSlovinsko8800:43:20-
22ZA6323Merková MartinaSlovensko7900:43:27-
23ZA6424Kubicka IrmgardRakousko6000:43:41-
24ZA6525Esen NilayTurecko8700:43:42-
25ZA6626Unterberger BirgitNěmecko7600:43:44-
26ZA6727Sanchez Rivero Amada De JesusESP6700:43:48-
27ZA6828Madureira Maria RosaPortugalsko7700:43:54-
28ZA6929Frumuz ChristinaROU8800:43:59-
29ZA7030Poborská HelenaČeská republika7800:44:0493
30ZA7131Schmitt NataschaNěmecko8600:44:11-
31ZA7232Moreiras LucindaPortugalsko6800:44:19-
32ZA7333Grandovec DanejaSlovinsko8400:44:27-
33ZA7434Panovska RumyanaBulharsko6600:44:38-
34ZA7535Buss StefanieNěmecko7500:44:50-
35ZA7636Lilge-Leutner CarinaRakousko6000:44:59-
36ZA7737Martins MarciaPortugalsko8300:45:04-
42MJ7843Moore ConorIrsko9000:45:14-
37ZA7938Belusic BarbaraCRO8100:45:33-
38ZA8039Petrova OksanaUkrajina7000:45:38-
39ZA8140Pakosz IrenaPolsko6600:45:44-
40ZA8241Mrak ValerijaSlovinsko7100:45:55-
41ZA8342Lukic MarianaSrbsko7900:46:20-
42ZA8443De Las Heras AlmaŠpanělsko7700:46:34-
43ZA8544Reich KarolineRakousko8300:46:38-
44ZA8632Lebedeva LiudmilaRusko9000:46:46-
45ZA8745Speight AngelaIrsko8800:46:49-
46ZA8846Greenan MagsIrsko5700:47:26-
47ZA8947Pimenta SilvanaPortugalsko8700:47:38-
48ZA9048Barna AndreeaRumunsko8600:47:44-
49ZA9149Gidak PetraChorvatsko8000:48:15-
50ZA9250Petrescu NicoletaRumunsko8800:48:17-
51ZA9351Mahon DonnaIrsko7100:48:22-
52ZA9452Cernic DanijelaChorvatsko7700:48:40-
53ZA9553Krushynska NataliaUkrajina8800:48:46-
54ZA9632Gayeva AnastasiyaUkrajina9000:49:06-
55ZA9754Sotirova IvetaBulharsko8800:49:30-
56ZA9855Maxim SimonaRumunsko8500:50:18-
57ZA9956Rueda-Oppliger FabiolaŠvýcarsko6300:50:58-
58ZA10057Pashkouskaya KatsiarynaBělorusko7600:51:09-
59ZA10158Begovic Geceg SanjaChorvatsko7400:51:20-
60ZA10259Karatkikh AlenaBělorusko8400:51:49-
61ZA10360Coppinger AislingIrsko7100:52:04-
62ZA10461Kozareva HristinaBulharsko8400:52:42-
63ZA10562Kiradzieva VesnaMakedonie8600:57:33-
64ZA10663Jakimova AleksandraMakedonie8301:08:24-
65ZA10764Dimova OliveraMakedonie8001:21:01-

Trať 12,85 km, 804 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Asslan AhmetTurecko8600:50:01-
2MA23Dematteis BernardITA8600:50:29-
3MA34De Gasperi MarcoItálie7700:50:57-
4MA45Gaspar JosePortugalsko7700:51:09-
5MA56Rancon JulienFrancie8000:51:13-
6MA67Gaiardo MarcoItálie7000:51:22-
7MA78Abate GabrieleItálie7900:51:33-
8MA89Kosovelj MitjaSlovinsko8400:51:39-
9MA910Crespo JavierŠpanělsko7600:51:46-
10MA1011Castaner CristofolŠpanělsko7200:51:51-
11MA1112Zeiler TimoNěmecko8100:52:04-
12MA1213Fontaine RaymondFrancie7900:52:12-
13MA1314Capitan VicenteŠpanělsko7400:52:15-
14MA1415Selcuk SelehattinTurecko8300:52:21-
15MA1516Meyssat EmmanuelFrancie8000:52:48-
16MA1617Burrier GeorgesFrancie7900:52:52-
17MA1718Abis SelmaniTurecko8700:52:58-
18MA1819Rodrigues ArturPortugalsko7500:53:10-
19MA1920Carvalho JosePortugalsko7700:53:15-
20MA2021Vernon SteveGBR8000:53:17-
21MA2122Zarnik SebastianSlovinsko7700:53:30-
22MA2223Konowalska MariolaPOL8200:53:37-
23MA2324Walsh JamesVelká Británie8100:53:41-
24MA2425Havlíček JanČeská republika7900:53:48105
25MA2526Muslu ErcanTurecko8800:54:03-
26MA2627Jenne MarkusNěmecko7600:54:08-
27MA2728Hope RobertAnglie7400:54:11-
28MA2829Urbanovský MartinSlovensko8500:54:19-
29MA2930Brýdl PavelČeská republika8000:54:2193
30MA3031Beha JosefNěmecko8100:54:24-
31MA3132Pereira FranciscoPortugalsko7200:54:35-
32MA3233Kuts DmitryRusko7900:54:40-
33MA3334Mitsov DimchoBulharsko8800:55:03-
34MA3435Lukin DmitriyRusko8100:55:06-
35MA3536Duncan StephenIrsko7100:55:12-
36MA3637Heit ManfredRakousko6600:55:17-
37MA3738Podroužek DušanČeská republika7400:55:2281
38MA3839Sturm MarcoNěmecko7700:55:31-
39MA3940Pechek PetrČeská republika8300:55:3772
40MA4041Zolotukhin AlekseyRusko8400:55:39-
41MA4142Volery GeorgesŠvýcarsko6800:55:41-
42MA4243Lombriser GabrieleŠvýcarsko8100:55:43-
43MA4344Škopac IvicaChorvatsko7400:55:45-
44MA4445Wosik DanielPolsko8000:55:57-
45MA4546Mustafa ShabanBulharsko7800:56:02-
46MA4647Ceh JozeSlovinsko7100:56:07-
47MA4748Pechnikov RuslanUkrajina8800:56:13-
48MA4849Symonds JoeVelká Británie8300:56:37-
49MA4950Bondar SergiyUkrajina8300:56:48-
50MA5051Vodopivec UrosSlovinsko8500:57:06-
51MA5152Nys SvenBelgie8000:57:33-
52MA5253Heigl ThomasRakousko8000:57:48-
53MA5354Minnock BarryIrsko7500:58:02-
54MA5455Zmiro ZoharIzrael7700:58:04-
55MA5556Cegar GoranSrbsko7700:58:12-
56MA5657Moernaut KrisBelgie6900:58:57-
57MA5758Salpeter DanIzrael8500:59:31-
58MA5859Panovski AleksandarBulharsko8400:59:48-
59MA5960Charlier Jean-FrancoisBelgie7601:00:13-
60MA6061Kováčik ĽubomírSúlov6601:00:20-
61MA6162Cukušic DanijelChorvatsko8701:00:24-
62MA6263Marchuk SergiyUkrajina8601:00:36-
63MA6364Durant PatrickBelgie6701:01:12-
64MA6465Hogan TomIrsko8201:01:41-
65MA6566Perisic SasaSrbsko6701:01:58-
66MA6667Tzuriel ShavitIzrael8501:02:18-
67MA6768Malka HaimISR7001:02:20-
68MA6869Milenkovic NebojsaSrbsko6901:02:22-
69MA6970Koceic MarinChorvatsko7501:02:40-
70MA7071O'Farrell PeterIrsko7501:02:49-
71MA7172Holiga JanSlovensko7701:02:57-
72MA7273Kovacik HrvojeChorvatsko7701:03:54-
73MA7374Zlatanov BoykoBulharsko6201:03:56-
74MA7475Dimov ZoranMakedonie8501:08:25-
75MA7576Jakimovski IgorMakedonie7601:09:22-
76MA7677Sazdov ZoranMakedonie6201:13:22-
77MA7778Giuliano GiancarloMonako6601:19:27-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód