hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


VC Zadova

16.8.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: VC Zadova
  • datum konání: 16.8.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jinřich Linhart

Sociální sítě

Místo konání

Lyžařský stadion Zadov - Churáňov 1110 m n. m.
15:00 hodin

Přihlášky

Lyžařský stadion Zadov - Churáňov od 13:00 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Délka: Muži A, B - 10,3 km, Juniorky a Lidovy běh - 3,9 km, ostatní kategorie - 7,3 km
po startu jeden malý okruh 500 m a dále okruh 3,4 km (převýšení 210 m) 1800 m seběh + 1600 m výběh, povrch převážně travnatý.

Ceny pro vítěze

Finanční a věcné dle možností pořadatele.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Linhart
Vondroušova 1162
163 00 Praha 6
Tel.: 723 304 588
zaměstnaní: 974 836 246

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

jin.linhart@post.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu VC Zadova

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 16.08.2008, 21:39
  • zobrazeno již 831x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,3 km, 420 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ52Mundok MarianTEPO Kladno9100:37:45105
2MJ143Votava MichalVrchlabí9000:40:2593

Juniorky 19 let a mladší (trať 3,9 km, 210 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ12Vévodová MartinaAK Perná9000:19:56105
2ŽJ23Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:20:4693
3ŽJ34Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:21:3581
4ŽJ45Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:21:5072
5ŽJ56Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:1066
6ŽJ77Polcová MonikaSKI klub Šumava9100:23:2360
7ŽJ98Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:25:3757

Lidový běh (trať 3,9 km, 210 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB615Szpuk RomanMeteor.St. Churáňov6000:23:14-
2LB86Špačková AndreaPSK Olymp Praha8700:25:27-

Muži A 20-39 let (trať 10,3 km, 630 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:47:20105
2MA22Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:48:0893
3MA33Srb VladimírJihlava7800:48:5581
4MA44Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8600:49:3272
5MA75Vydra DavidLokomotiva Trutnov7200:51:0866
6MA86Valíček RadekTJ Osek7400:51:3760
7MA97Frelich MartinSokol České Budějovice7100:52:3157
8MA108Ježek PavelČernošice7100:53:3154
9MA189Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:57:1051
10MA1910Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:58:2348
11MA2011Šťastný TomášPražské betonpumpy7900:58:3445
12MA2412Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:06:3342

Muži B 40-49 let (trať 10,3 km, 630 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB52Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:49:57105
2MB63Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:50:3193
3MB114Karas KarelChvojkovice-Brod6600:54:2481
4MB125Karlík MichalLoko Trutnov6400:55:1672
5MB136Valenta MichalAVC Praha6200:55:3766
6MB147Bartoš DušanSokol Písek6400:55:4060
7MB158Mondek JosefCyklo Jiřička6600:56:0157
8MB169Zoubek JiříSCWS Lučany6500:56:1754
9MB1710Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:56:2051
10MB2111Soukup PetrKovohutě Příbram6500:59:4348
11MB2212Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:00:1145
12MB2313Gazda MartinCB Royal6801:03:0442
13MB2514Žákovec PavelPlzeň6601:10:1939

Muži C 50-59 let (trať 7,3 km, 420 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC12Kolínek FrantišekAK Perná5600:34:42105
2MC33Gombita JosefMost5800:36:4393
3MC64Valíček VáclavCZ Strakonice5000:37:5381
4MC75Kaše JaroslavUni Brno / Barnex Sport Brno5300:38:2572
5MC96Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:1766
6MC117Černý VladimírHAC Praha5200:39:3960
7MC228Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:45:3057
8MC239Musil LadislavSK Slavičín5600:47:2654
9MC3010Michler PetrLiga 100 Praha5500:54:3451

Muži D 60-69 let (trať 7,3 km, 420 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD42Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:36:58105
2MD103Němec JiříLOCKAR4800:39:2993
3MD134Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:40:1081
4MD195Pytelka VáclavPlzeň4500:44:1772
5MD246Tučný JanMK Pardubice4700:48:2166
6MD287Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:51:5460

Muži E 70 let a starší (trať 7,3 km, 420 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME272Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:49:33105
2ME313Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:55:2993
3ME334Cahel PavelSokol Brno3800:58:5381

Ženy A 20-34 let (trať 7,3 km, 420 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA22Všetečková LenkaSokol SŠ České Budějovice8400:36:37105
2ZA123Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:39:5493
3ZA154Fronková VendulaAC Domažlice8400:40:2681
4ZA215Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:45:1672

Ženy B 35-44 let (trať 7,3 km, 420 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB82Grabmüllerová ŠárkaSKI klub Šumava Vimperk6900:38:37105
2ZB163Piklová AliceSVŠ7300:40:3593
3ZB174Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:42:4881

Ženy C 45-54 let (trať 7,3 km, 420 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC182Valentová KvětaAVC Praha5600:43:34105
2ŽC203Halešová DanaSK Vltava5700:44:4893
3ŽC254Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:48:5081
4ŽC265Kašová HanaUni Brno / Barnex Sport Brno5400:49:0472
5ŽC326Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:55:4366

Ženy D 55 let a starší (trať 7,3 km, 420 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD292Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:20105

Trať 3,9 km, 210 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ12Vévodová MartinaAK Perná9000:19:56105
2ŽJ23Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:20:4693
3ŽJ34Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:21:3581
4ŽJ45Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:21:5072
5ŽJ56Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:1066
1LB615Szpuk RomanMeteor.St. Churáňov6000:23:14-
6ŽJ77Polcová MonikaSKI klub Šumava9100:23:2360
2LB86Špačková AndreaPSK Olymp Praha8700:25:27-
7ŽJ98Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:25:3757

Trať 7,3 km, 420 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC12Kolínek FrantišekAK Perná5600:34:42105
1ZA22Všetečková LenkaSokol SŠ České Budějovice8400:36:37105
2MC33Gombita JosefMost5800:36:4393
1MD42Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:36:58105
1MJ52Mundok MarianTEPO Kladno9100:37:45105
3MC64Valíček VáclavCZ Strakonice5000:37:5381
4MC75Kaše JaroslavUni Brno / Barnex Sport Brno5300:38:2572
1ZB82Grabmüllerová ŠárkaSKI klub Šumava Vimperk6900:38:37105
5MC96Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:1766
2MD103Němec JiříLOCKAR4800:39:2993
6MC117Černý VladimírHAC Praha5200:39:3960
2ZA123Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:39:5493
3MD134Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:40:1081
2MJ143Votava MichalVrchlabí9000:40:2593
3ZA154Fronková VendulaAC Domažlice8400:40:2681
2ZB163Piklová AliceSVŠ7300:40:3593
3ZB174Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:42:4881
1ŽC182Valentová KvětaAVC Praha5600:43:34105
4MD195Pytelka VáclavPlzeň4500:44:1772
2ŽC203Halešová DanaSK Vltava5700:44:4893
4ZA215Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:45:1672
7MC228Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:45:3057
8MC239Musil LadislavSK Slavičín5600:47:2654
5MD246Tučný JanMK Pardubice4700:48:2166
3ŽC254Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:48:5081
4ŽC265Kašová HanaUni Brno / Barnex Sport Brno5400:49:0472
1ME272Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:49:33105
6MD287Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:51:5460
1ZD292Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:20105
9MC3010Michler PetrLiga 100 Praha5500:54:3451
2ME313Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:55:2993
5ŽC326Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:55:4366
3ME334Cahel PavelSokol Brno3800:58:5381

Trať 10,3 km, 630 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:47:20105
2MA22Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:48:0893
3MA33Srb VladimírJihlava7800:48:5581
4MA44Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8600:49:3272
1MB52Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:49:57105
2MB63Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:50:3193
5MA75Vydra DavidLokomotiva Trutnov7200:51:0866
6MA86Valíček RadekTJ Osek7400:51:3760
7MA97Frelich MartinSokol České Budějovice7100:52:3157
8MA108Ježek PavelČernošice7100:53:3154
3MB114Karas KarelChvojkovice-Brod6600:54:2481
4MB125Karlík MichalLoko Trutnov6400:55:1672
5MB136Valenta MichalAVC Praha6200:55:3766
6MB147Bartoš DušanSokol Písek6400:55:4060
7MB158Mondek JosefCyklo Jiřička6600:56:0157
8MB169Zoubek JiříSCWS Lučany6500:56:1754
9MB1710Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:56:2051
9MA189Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:57:1051
10MA1910Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:58:2348
11MA2011Šťastný TomášPražské betonpumpy7900:58:3445
10MB2111Soukup PetrKovohutě Příbram6500:59:4348
11MB2212Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:00:1145
12MB2313Gazda MartinCB Royal6801:03:0442
12MA2412Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:06:3342
13MB2514Žákovec PavelPlzeň6601:10:1939

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Přes nepříznivé počasí klobouk dolu organizátorům Martin
mahonymartin
V tak nepříznivém počasí gratuluji pořadatelům.Pěkný závod.Jen víc takových závodů.
a-ndre-a

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód