Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Tyršův běh na Sokol

17.8.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Tyršův běh na Sokol
  • datum konání: 17.8.2008
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.8.2004Tyršův běh na Sokol, MČR žactva a dorostu57
19.8.2001Tyršův běh na Sokol73

Statistika závodu Tyršův běh na Sokol

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 130

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kadavý Jan472
Javůrek Jiří482
Hanyš Zbyněk852
Šír Václav482
Pivrnec Petr662
Trejbal Karel512
Kučerová Petra882
Pošepný Tomáš892
Matura Josef912
Krejsa Václav522
Blažek Josef582
Saska Ondřej892

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 15 let a mladší (trať 2 km, 300 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS432Svobodová EditaPardubice9800:19:27-
Žáci 15 let a starší (trať 2 km, 300 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS3916Hercik JakubBradl. Lhota 00:17:57-
2MS4017Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:18:50-
Muži A 16-39 let (trať 2 km, 300 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:11:37-
2MA23Bartoš DaliborMilíře u Jablonce nad Nisou7500:12:32-
3MA34Matura JosefASC Dukla Liberec9100:12:33-
4MA45Šurgan ŠtefanBánská Bystrica 00:12:54-
5MA56Svatoš RomanSKST Liberec8000:12:57-
6MA87Volf DanielSokol Frydštejn 00:13:09-
7MA98Novotný JiříKateřinky7100:13:30-
8MA109Tůma MiroslavSK ST Liberec 00:13:35-
9MA1210Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:13:50-
10MA1711Burianek VojtěchHAVEN Bakov 00:14:05-
11MA2512Kaplan JaroslavHorolezecký klub Pardubice7800:15:10-
12MA2613Kubeček JáchymHorolezecký klub Pardubice7200:15:14-
13MA2914Drbohlav TomášASA Turnov7700:15:46-
14MA3515Sedláček PetrSK OLDS Liberec 00:17:00-
Muži B 40-49 let (trať 2 km, 300 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB72Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:13:06-
2MB113Vlasák PetrFUK Praha6300:13:44-
3MB144Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:13:52-
4MB165Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:14:01-
5MB206Pivrnec PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:14:31-
6MB217Kučera PetrStružinec6100:14:41-
7MB2312Hanyš OldřichSokol Frýdštejn5900:14:52-
8MB2412Kubeš PetrJablonec nad Nisou 00:15:06-
9MB2713Šádek JiříLomnice n. Pop.5900:15:29-
10MB2814Košek MilanTajfun Team Turnov6500:15:29-
11MB3415Vrabec MilanTajfun Team Turnov6000:16:34-
Muži C 50-59 let (trať 2 km, 300 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC62Jahoda RostislavMaraton Jablonec5800:13:06-
2MC183Blažek JosefTJ Alšovice5800:14:09-
3MC314Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:16:04-
4MC3215Lábek MilanTurnov 00:16:13-
5MC4216Krejsa VáclavRentia Praha5200:19:12-
Muži D 60 let a starší (trať 2 km, 300 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD132Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:13:52-
2MD193Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:14:21-
3MD224Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:14:51-
4MD305Groh StanislavAC Vrchlabí4600:15:59-
5MD336Kohout TomášKooperativa Praha3700:16:26-
6MD377Sedláček OldřichOLDS Liberec4800:17:25-
7MD418Nypl JaroslavStará Paka4100:19:00-
Ženy (trať 2 km, 300 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA152Kocumová ZuzanaLiberec7900:13:55-
2ZA363Kučerová PetraStružinec8800:17:14-
3ZA384Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:17:26-
4ZA443Kavlasová JanaČeská Lípa 00:23:36-
Trať 2 km, 300 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:11:37-
2MA23Bartoš DaliborMilíře u Jablonce nad Nisou7500:12:32-
3MA34Matura JosefASC Dukla Liberec9100:12:33-
4MA45Šurgan ŠtefanBánská Bystrica 00:12:54-
5MA56Svatoš RomanSKST Liberec8000:12:57-
1MC62Jahoda RostislavMaraton Jablonec5800:13:06-
1MB72Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:13:06-
6MA87Volf DanielSokol Frydštejn 00:13:09-
7MA98Novotný JiříKateřinky7100:13:30-
8MA109Tůma MiroslavSK ST Liberec 00:13:35-
2MB113Vlasák PetrFUK Praha6300:13:44-
9MA1210Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:13:50-
1MD132Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:13:52-
3MB144Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:13:52-
1ZA152Kocumová ZuzanaLiberec7900:13:55-
4MB165Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:14:01-
10MA1711Burianek VojtěchHAVEN Bakov 00:14:05-
2MC183Blažek JosefTJ Alšovice5800:14:09-
2MD193Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:14:21-
5MB206Pivrnec PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:14:31-
6MB217Kučera PetrStružinec6100:14:41-
3MD224Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:14:51-
7MB2312Hanyš OldřichSokol Frýdštejn5900:14:52-
8MB2412Kubeš PetrJablonec nad Nisou 00:15:06-
11MA2512Kaplan JaroslavHorolezecký klub Pardubice7800:15:10-
12MA2613Kubeček JáchymHorolezecký klub Pardubice7200:15:14-
9MB2713Šádek JiříLomnice n. Pop.5900:15:29-
10MB2814Košek MilanTajfun Team Turnov6500:15:29-
13MA2914Drbohlav TomášASA Turnov7700:15:46-
4MD305Groh StanislavAC Vrchlabí4600:15:59-
3MC314Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:16:04-
4MC3215Lábek MilanTurnov 00:16:13-
5MD336Kohout TomášKooperativa Praha3700:16:26-
11MB3415Vrabec MilanTajfun Team Turnov6000:16:34-
14MA3515Sedláček PetrSK OLDS Liberec 00:17:00-
2ZA363Kučerová PetraStružinec8800:17:14-
6MD377Sedláček OldřichOLDS Liberec4800:17:25-
3ZA384Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:17:26-
1MS3916Hercik JakubBradl. Lhota 00:17:57-
2MS4017Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:18:50-
7MD418Nypl JaroslavStará Paka4100:19:00-
5MC4216Krejsa VáclavRentia Praha5200:19:12-
1ŽS432Svobodová EditaPardubice9800:19:27-
4ZA443Kavlasová JanaČeská Lípa 00:23:36-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Ve 23. ročníku bylo na trati i bahno a kluzké kamení. Loňskému vítězi Poháru běžce Českého ráje Jiřímu Javůrkovi byl předán pohár. Letos je Jirka zatím druhý o bod za Tomášem Kohoutem. Díky pořadatelům za pěknou akci.
Těžký,ale velmi pěkný závod v krásném prostředí.Díky pořadatelé!
vrabec.milan

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód