Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Velká pardubická cross-country

19.10.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Velká pardubická cross-country
  • datum konání: 19.10.2008
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.10.2018Velká Pardubická cross-country288
14.10.2017Velká Pardubická cross-country194
15.10.2016Barth Velká Pardubická cross-country113
17.10.2015Velká Pardubická cross-country154
18.10.2014Velká Pardubická cross-country62
12.10.2013Velká Pardubická cross-country93
14.10.2012Velká Pardubická Cross-Country115
16.10.2011Velká Pardubická cross-country108
15.10.2006Velká Pardubická Cross Country125
16.10.2005Velká pardubická cross-country EAA165
17.10.2004Cross country - Pardubice22
19.10.2003Velká pardubická cross-country23
20.10.200233. ročník, Velká pardubická cross country 200259
21.10.200132. ročník, Cross - country Pardubice307

Statistika závodu Velká pardubická cross-country

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1828

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Fenclová Marta769
Metelková Táňa729
Matyášová Jana657
Jirásko Dušan737
Keprtová Miloslava487
Šternerová Hana637
Krátká Anna697
Doležal Stanislav387
Kozáková Denisa797
Jirásková Eva647
Bajer Milan556
Mannlová Jana806
Kovář Jáchym966
Jirásko Lubomír716
Červ Miloslav506
Nečas Josef585
Krunka Kamil865
Sejkorová Lenka635
Meduna Josef835
Kratochvíl Miloš755
Šůcha Václav465
Pechek František535
Kraus Václav645
Jelínek Matěj425
Bednář Josef505
Šťastný Jaromír305
Froš Štěpán735
Hellerová Hana615
Stránský Aleš605
Mocek Tomáš795
Novák Pavel815
Vacková Hana565
Smrčka Miloš545
Radiměřský Karel875
Vorel Milan405
Nejedlý Michal695
Fiala Jaroslav385
Jelínková Magdalena455
Malátek Antonín774
Kubrová Dagmar634
Leheček Antonín314
Voženílek Miroslav694
Slabihoud Aleš754
Kamínková Petra734
Včelák Jan734
Vašíček Martin714
Hypešová Natálie994
Serbousková Sára044
Olšan Martin874
Vlčovská Marta764

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 6,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ180Žebrowski KrzysztofPolsko9000:23:34-
2MJ2117Hejduk ZdeněkTJ Sokol Kolín8900:24:26-
3MJ3118Edlman MartinAC Kovošrot Praha9000:24:40-
4MJ4119Edlman TomášAC Kovošrot Praha9000:25:09-
5MJ584Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:27:07-
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8100Kozlowska KarolinaPolsko8900:22:33-
2ŽJ11104Procházková MichaelaHvězda SKP Pardubice8900:23:35-
3ŽJ14101Marešová MichaelaAC Pardubice8900:24:13-
4ŽJ30106Svitáková Hananeregistrována9000:27:42-
5ŽJ31103Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:28:02-
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Chemweno WilsonKenya7800:31:06-
2MA23Kosgei MathewKenya8300:31:20-
3MA322Kocourek MilanARC Brno8700:31:30-
4MA42Babaryka AlexandrUkraina8400:32:20-
5MA5130Mikulenka PetrTJ Slezan Frýdek-Místek8200:33:14-
6MA624Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:33:27-
7MA75Sieracki KamilPolsko8800:33:31-
8MA8126Frei MartinAK Kroměříž8600:34:11-
9MA10143Miler JiříAŠ Mladá Boleslav7500:35:03-
10MA13147Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:35:51-
11MA1442Vodehnal JanHvězda SKP Pardubice7300:36:26-
12MA1531Olšan MartinPSK Olymp Praha8700:36:38-
13MA17144Slanina MartinSokol Hradec Králové8000:37:03-
14MA18131Polášek JanAO Slavia Havířov8000:37:04-
15MA20137Cígler LuděkKovošrot Praha8300:37:20-
16MA21148Ježek JanAC Kovošrot Praha8500:37:27-
17MA22121Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:37:33-
18MA2335Pytlík LiborSokol Hradec Králové8500:37:56-
19MA26136Hloušek AdamAC Kovošrot Praha8500:39:25-
20MA2739Švejdar SlávekTriatlet Karlovy Vary7100:39:33-
21MA28133Miklas VojtěchOA Slavia Havířov9000:40:01-
22MA29132Ketner KarelAO Slavia Havířov9000:40:25-
23MA3041Včelák JanEXCON Praha7300:40:28-
24MA3126Laco Martinneregistrován8200:40:49-
25MA33140Šíp OndřejASK Slavia Praha9000:41:19-
26MA356Böck AdamAC Kovošrot Praha8700:41:40-
27MA3627Landa JiříKovářov7700:41:47-
28MA3713Hejkrlík FilipSKP Spartak Slatiňany7900:41:49-
29MA38149Miler PavelSokol Kolín7900:42:15-
30MA399Buriánek MiroslavDB Labroxer7300:42:36-
31MA414Bek TomášPardubice8000:44:09-
32MA4230Novák PavelKRB Chrudim8100:44:19-
33MA437Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:44:20-
34MA4414Heller TomášHradec Králové8100:44:31-
35MA4532Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:44:50-
36MA4617Chytil MatějTriexpert Team8300:45:01-
37MA4737Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:45:04-
38MA52146Horák JanSokol Hradec Králové9000:46:15-
39MA54138Kalný PetrPardubice8100:46:49-
40MA5734Prachař FrantišekSokol Vršovice8300:47:22-
41MA5828Lauryn RadekLauryn7600:47:39-
42MA5933Polívka VladimírSplašená Lokomotiva Chlumec7600:47:58-
43MA6018Janda JiříTJ Němčice7400:48:07-
44MA6115Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:49:05-
45MA6320Jirásko DušanSK Srch7300:49:51-
46MA6421Kačerovský MarianFN Hradec Králové7200:51:31-
47MA6519Jirásko LubomírSK Srch7100:52:14-
48MA6711Dočkal PetrLipec7000:54:53-
49MA6829Lauryn ŠtěpánLauryn7300:55:29-
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB9139Čotov IvanSC Marathon Plzeň6600:34:30-
2MB1159Švehla MiroslavTriatlet Karlovy Vary6600:35:34-
3MB1247Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:35:48-
4MB1656Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:43-
5MB1958Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:37:15-
6MB2460Tichý FrantišekTurbo Chotěboř6600:38:00-
7MB25127Semrád LadislavSlavoj Čáslav6700:38:45-
8MB32122Žabíček VáclavSK Hranice6700:41:04-
9MB3451Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:41:30-
10MB40141Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:42:39-
11MB4845Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:45:08-
12MB49145Benda OldřichHrubšice6100:45:34-
13MB50142Eppert RomanCanis Team5900:45:48-
14MB5157Šlajs TomášCC Choceň6000:45:54-
15MB5344Bečvařík JiříSplašená lokomotiva Chlumec6000:46:19-
16MB5450Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:46:49-
17MB5652Kubr VáclavAC Laura Praha6200:46:53-
18MB6248Jindra VítězslavTJ Centropen Dačice6500:49:11-
19MB6655Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:53:49-
20MB6946Hofman MiroslavTJ Čechie Cihelna6700:57:47-
21MB7083Cahel PavelSokol Brno3801:08:50-
Muži C 50-59 let (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC178Stewart EddieSpartak Praha 45600:19:52-
2MC272Siegel JosefAC Choceň5800:20:51-
3MC7129Varchola MilanCuprum Povrly5100:22:18-
4MC1275Vodička JiříSokol Maleč5300:24:06-
5MC1874Šimurda ZdeněkAtletický oddíl Dačice5600:25:34-
6MC2071Rádl PavelTJ KOVO Praha5600:25:39-
7MC2262Exner VladimírSokol Srch5600:25:44-
8MC2366Kubík VladimírSplašená LOKO Chlumec n./C.5600:25:46-
9MC27130Dvořák OldřichTriatlet Karlovy Vary5200:26:53-
10MC3265Krofta JiříLiga 100 Praha5500:28:11-
11MC3569Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:29:07-
12MC3676Vykoukal JanPraha 45800:29:36-
13MC39131Kálazy JozefAMK Nové Zámky5700:31:50-
14MC41134Kuděla PetrAMK Nové Zámky5700:32:05-
15MC4263Chytil IvoLipany5400:32:38-
16MC4470Poláček JánAMK Nové Zámky5800:32:59-
17MC45135Marek JánAMK Nové Zámky5800:33:00-
Muži D 60-69 let (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD10125Němec JiříLOCKAR4800:23:00-
2MD1581Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:24:25-
3MD26128Šůcha VáclavSV Stříbro4600:26:46-
4MD28124Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:07-
5MD34123Čerepušťák OndřejAVC Praha4800:28:50-
Muži E 70 let a starší (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2182Fiala JaroslavNový věk Pardubice3800:25:41-
Ženy A 20-34 let (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA399Frintová VendulaHvězda SKP Pardubice8300:21:15-
2ZA497Tománková EvaTJ Nová Včelnice8400:21:16-
3ZA586Fenclová MartaAC Pardubice7600:21:28-
4ZA990Barcewicz MartaPolsko8600:22:42-
5ZA1696Skybová LucieACP Olymp Brno8700:24:39-
6ZA1793Lepičová PetraTJ Slavoj Pacov8200:24:53-
7ZA1992Lábusová JanaPSK Olymp Praha8700:25:36-
8ZA2587Hrouzková AndreaAC Pardubice8600:26:29-
9ZA2994Voborníková PavlaPSK Olymp Praha8600:27:20-
10ZA4391Kozmová KateřinaSokol Vršovice8300:32:39-
11ZA47184Šimurdová RadkaDačice8400:35:19-
Ženy B 35 let a starší (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6113Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:21:41-
2ZB13107Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:10-
3ZB24112Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:25:52-
4ZB33185Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:13-
5ZB37182Hrubá JanaSV Baník Stříbro6400:29:52-
6ZB38114Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:30:23-
7ZB40115Svitáková AlenaAC Česká Lípa6600:31:58-
8ZB46108Kubečková IvanaSL Chlumec nad Cidlinou7100:34:01-
9ZB48183Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:36:33-
10ZB49111Mračková JanaSL Chlumec nad Cidlinou7100:36:57-
11ZB50109Kubíčková JanaSL Chlumec nad Cidlinou7300:37:00-
Trať 5,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC178Stewart EddieSpartak Praha 45600:19:52-
2MC272Siegel JosefAC Choceň5800:20:51-
1ZA399Frintová VendulaHvězda SKP Pardubice8300:21:15-
2ZA497Tománková EvaTJ Nová Včelnice8400:21:16-
3ZA586Fenclová MartaAC Pardubice7600:21:28-
1ZB6113Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:21:41-
3MC7129Varchola MilanCuprum Povrly5100:22:18-
1ŽJ8100Kozlowska KarolinaPolsko8900:22:33-
4ZA990Barcewicz MartaPolsko8600:22:42-
1MD10125Němec JiříLOCKAR4800:23:00-
2ŽJ11104Procházková MichaelaHvězda SKP Pardubice8900:23:35-
4MC1275Vodička JiříSokol Maleč5300:24:06-
2ZB13107Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:10-
3ŽJ14101Marešová MichaelaAC Pardubice8900:24:13-
2MD1581Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:24:25-
5ZA1696Skybová LucieACP Olymp Brno8700:24:39-
6ZA1793Lepičová PetraTJ Slavoj Pacov8200:24:53-
5MC1874Šimurda ZdeněkAtletický oddíl Dačice5600:25:34-
7ZA1992Lábusová JanaPSK Olymp Praha8700:25:36-
6MC2071Rádl PavelTJ KOVO Praha5600:25:39-
1ME2182Fiala JaroslavNový věk Pardubice3800:25:41-
7MC2262Exner VladimírSokol Srch5600:25:44-
8MC2366Kubík VladimírSplašená LOKO Chlumec n./C.5600:25:46-
3ZB24112Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:25:52-
8ZA2587Hrouzková AndreaAC Pardubice8600:26:29-
3MD26128Šůcha VáclavSV Stříbro4600:26:46-
9MC27130Dvořák OldřichTriatlet Karlovy Vary5200:26:53-
4MD28124Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:07-
9ZA2994Voborníková PavlaPSK Olymp Praha8600:27:20-
4ŽJ30106Svitáková Hananeregistrována9000:27:42-
5ŽJ31103Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:28:02-
10MC3265Krofta JiříLiga 100 Praha5500:28:11-
4ZB33185Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:13-
5MD34123Čerepušťák OndřejAVC Praha4800:28:50-
11MC3569Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:29:07-
12MC3676Vykoukal JanPraha 45800:29:36-
5ZB37182Hrubá JanaSV Baník Stříbro6400:29:52-
6ZB38114Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:30:23-
13MC39131Kálazy JozefAMK Nové Zámky5700:31:50-
7ZB40115Svitáková AlenaAC Česká Lípa6600:31:58-
14MC41134Kuděla PetrAMK Nové Zámky5700:32:05-
15MC4263Chytil IvoLipany5400:32:38-
10ZA4391Kozmová KateřinaSokol Vršovice8300:32:39-
16MC4470Poláček JánAMK Nové Zámky5800:32:59-
17MC45135Marek JánAMK Nové Zámky5800:33:00-
8ZB46108Kubečková IvanaSL Chlumec nad Cidlinou7100:34:01-
11ZA47184Šimurdová RadkaDačice8400:35:19-
9ZB48183Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:36:33-
10ZB49111Mračková JanaSL Chlumec nad Cidlinou7100:36:57-
11ZB50109Kubíčková JanaSL Chlumec nad Cidlinou7300:37:00-
Trať 6,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ180Žebrowski KrzysztofPolsko9000:23:34-
2MJ2117Hejduk ZdeněkTJ Sokol Kolín8900:24:26-
3MJ3118Edlman MartinAC Kovošrot Praha9000:24:40-
4MJ4119Edlman TomášAC Kovošrot Praha9000:25:09-
5MJ584Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:27:07-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Chemweno WilsonKenya7800:31:06-
2MA23Kosgei MathewKenya8300:31:20-
3MA322Kocourek MilanARC Brno8700:31:30-
4MA42Babaryka AlexandrUkraina8400:32:20-
5MA5130Mikulenka PetrTJ Slezan Frýdek-Místek8200:33:14-
6MA624Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:33:27-
7MA75Sieracki KamilPolsko8800:33:31-
8MA8126Frei MartinAK Kroměříž8600:34:11-
1MB9139Čotov IvanSC Marathon Plzeň6600:34:30-
9MA10143Miler JiříAŠ Mladá Boleslav7500:35:03-
2MB1159Švehla MiroslavTriatlet Karlovy Vary6600:35:34-
3MB1247Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:35:48-
10MA13147Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:35:51-
11MA1442Vodehnal JanHvězda SKP Pardubice7300:36:26-
12MA1531Olšan MartinPSK Olymp Praha8700:36:38-
4MB1656Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:43-
13MA17144Slanina MartinSokol Hradec Králové8000:37:03-
14MA18131Polášek JanAO Slavia Havířov8000:37:04-
5MB1958Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:37:15-
15MA20137Cígler LuděkKovošrot Praha8300:37:20-
16MA21148Ježek JanAC Kovošrot Praha8500:37:27-
17MA22121Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:37:33-
18MA2335Pytlík LiborSokol Hradec Králové8500:37:56-
6MB2460Tichý FrantišekTurbo Chotěboř6600:38:00-
7MB25127Semrád LadislavSlavoj Čáslav6700:38:45-
19MA26136Hloušek AdamAC Kovošrot Praha8500:39:25-
20MA2739Švejdar SlávekTriatlet Karlovy Vary7100:39:33-
21MA28133Miklas VojtěchOA Slavia Havířov9000:40:01-
22MA29132Ketner KarelAO Slavia Havířov9000:40:25-
23MA3041Včelák JanEXCON Praha7300:40:28-
24MA3126Laco Martinneregistrován8200:40:49-
8MB32122Žabíček VáclavSK Hranice6700:41:04-
25MA33140Šíp OndřejASK Slavia Praha9000:41:19-
9MB3451Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:41:30-
26MA356Böck AdamAC Kovošrot Praha8700:41:40-
27MA3627Landa JiříKovářov7700:41:47-
28MA3713Hejkrlík FilipSKP Spartak Slatiňany7900:41:49-
29MA38149Miler PavelSokol Kolín7900:42:15-
30MA399Buriánek MiroslavDB Labroxer7300:42:36-
10MB40141Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:42:39-
31MA414Bek TomášPardubice8000:44:09-
32MA4230Novák PavelKRB Chrudim8100:44:19-
33MA437Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:44:20-
34MA4414Heller TomášHradec Králové8100:44:31-
35MA4532Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:44:50-
36MA4617Chytil MatějTriexpert Team8300:45:01-
37MA4737Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:45:04-
11MB4845Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:45:08-
12MB49145Benda OldřichHrubšice6100:45:34-
13MB50142Eppert RomanCanis Team5900:45:48-
14MB5157Šlajs TomášCC Choceň6000:45:54-
38MA52146Horák JanSokol Hradec Králové9000:46:15-
15MB5344Bečvařík JiříSplašená lokomotiva Chlumec6000:46:19-
16MB5450Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:46:49-
39MA54138Kalný PetrPardubice8100:46:49-
17MB5652Kubr VáclavAC Laura Praha6200:46:53-
40MA5734Prachař FrantišekSokol Vršovice8300:47:22-
41MA5828Lauryn RadekLauryn7600:47:39-
42MA5933Polívka VladimírSplašená Lokomotiva Chlumec7600:47:58-
43MA6018Janda JiříTJ Němčice7400:48:07-
44MA6115Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:49:05-
18MB6248Jindra VítězslavTJ Centropen Dačice6500:49:11-
45MA6320Jirásko DušanSK Srch7300:49:51-
46MA6421Kačerovský MarianFN Hradec Králové7200:51:31-
47MA6519Jirásko LubomírSK Srch7100:52:14-
19MB6655Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:53:49-
48MA6711Dočkal PetrLipec7000:54:53-
49MA6829Lauryn ŠtěpánLauryn7300:55:29-
20MB6946Hofman MiroslavTJ Čechie Cihelna6700:57:47-
21MB7083Cahel PavelSokol Brno3801:08:50-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 40%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 60%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
77%

Názory na závod

Chyběla kategorie ženy nad 45 let uváděná v Termínovce běhů 08. Zbytečně zdlouhavé vyhlašování,naštěstí bylo pěkné počasí.
taranta

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód