Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Týnišťská desítka

28.10.2008, úterý

Propozice závodu

  • název závodu: Týnišťská desítka
  • datum konání: 28.10.2008
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.10.2019Týnišťská desítka-
28.10.2018Týnišťská desítka141
28.10.2017Týnišťská desítka184
28.10.2016Týnišťská desítka301
28.10.2015Týnišťská desítka217
28.10.2013Týnišťská desítka253
28.10.2011Týnišťská desítka191
28.10.2010Týnišťská desítka141
28.10.2009Týnišťská desítka140
28.10.2007Týnišťská desítka141
28.10.2006Týnišťská desítka116
28.10.2005Týnišťská desítka111
28.10.2004Týnišťská desítka108
28.10.2003Týnišťská desítka90
28.10.2002Týnišťská desítka104

Statistika závodu Týnišťská desítka

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2238

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalousek Jan7115
Vacková Hana5614
Metelková Táňa7213
Javůrek Jiří4813
Vanta Josef6212
Brožek Radmil5412
Bubeníček Jiří5112
Bříza Vladimír5111
Šebek Michal8411
Petržílek Zdeněk5511
Urbánek Jiří7611
Hofman Oldřich6311
Vorel Milan4011
Zeman Vladimír5111
Krátká Anna6911
Mocek Tomáš7911
Sedlák Jiří5811
Jelínek Matěj4211
Kubr Václav5510
Jirásko Lubomír7110
Gdula Petr6110
Nečas Josef5810
Šubert Petr6210
Švec Miroslav529
Klimeš Jiří619
Gdula Lukáš919
Kubrová Dagmar639
Krejčí Jaromír669
Jakeš Josef659
Kozáková Denisa799
Kratochvíl Miloš759
Hynek Petr638
David Václav748
Linhart Miloš448
Tarant Ladislav608
Zajíc Jan538
Dvořáček Jaroslav528
Ožana Václav648
Hejkrlík Filip798
Jirásko Dušan738
Siegel Josef588
Krátký Josef658
Fenclová Marta768
Sedláček Petr828
Závodní Lukáš798
Paulů Blanka548
Chlubna Jan847
Pechek František537
Mazač Jaroslav687
Doleček Josef797

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:31:53-
2MA23Bulis OndřejAC Pardubice7900:32:40-
3MA64Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:33:37-
4MA75Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:34:00-
5MA86Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:34:08-
6MA107Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:34:19-
7MA128Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:34:45-
8MA169Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:35:20-
9MA1810Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:35:34-
10MA192Daňko MiroslavLabe Tri Club HK7700:35:48-
11MA2011Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:35:55-
12MA2212Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:36:10-
13MA2713Šutera JosefAtletika Polička7900:37:24-
14MA2914Janů PřemyslTri Club Dobruška8000:37:55-
15MA3415Patera JanPraha8000:38:39-
16MA4116Ungr MarcelBeroun7600:39:12-
17MA4817Svoboda PavelJeníkovice7600:39:57-
18MA5618Závodní LukášCyklo Stratílek Litomyšl7900:40:34-
19MA5719Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:37-
20MA6520Novák PavelKRB Chrudim8100:41:29-
21MA6721Češík OndřejSK Spartak Slatiňany8500:41:53-
22MA7022Kliment MichalBorohrádek7800:42:30-
23MA7423Marhold LubošChoceň7700:42:52-
24MA8424Marhold PetrChoceň7800:44:06-
25MA8925Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:44:34-
26MA9026Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:44:35-
27MA10527Sedláček PetrTýniště nad Orlicí8200:46:26-
28MA11928Sazima OndřejHořice8000:48:20-
29MA13329Říha PatrikTýniště nad Orlicí9300:52:08-
30MA13830Jakeš VojtěchSK OB Týniště nad Orlicí9300:52:57-
Muži B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB32Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:33:09-
2MB43Vodehnal JanHvězda SKP Pardubice7300:33:29-
3MB54Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:33:34-
4MB95Krejčí JaromírČeské Meziříčí6600:34:16-
5MB116Chmelík JosefAtletika Polička7300:34:22-
6MB147Drahoňovský AlešAC SYNER Turnov7200:34:54-
7MB158Hudec JiříTJ Svitavy6800:34:56-
8MB179Louda PetrAC Turnov6400:35:24-
9MB2110Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:02-
10MB2311Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:34-
11MB3512Patočka RomanSK OMT Pardubice6900:38:40-
12MB3613Buriánek MiroslavDB Labroxer7300:38:41-
13MB3714Bubeníček JiříTJ Sokol Lhota6800:38:50-
14MB3815Čížek PetrR.Z.6700:38:51-
15MB4316Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:39:24-
16MB4417Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:39:30-
17MB4618Vašíček MartinÚpice7100:39:50-
18MB5119Štěpán JaroslavDobruška6400:40:12-
19MB6320Kolář RichardČestice Podchlum7100:41:25-
20MB6621Štěpán LadislavTýniště nad Orlicí7100:41:34-
21MB6922Zoubek DanielKlub podpantofelních manželů6700:42:02-
22MB7623Švagr ZdeněkTýniště nad Orlicí6800:43:10-
23MB8324Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:44:02-
24MB8625Čížek StanislavTřebechovice pod Orebem7300:44:12-
25MB8726Švehla MilanPraha 96700:44:16-
26MB8827Mervart VáclavDobruška7000:44:30-
27MB9728Denemarek PetrPraha 57200:45:22-
28MB10029Černý AlešTJ Dobruška6400:45:35-
29MB10130Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:45:37-
30MB10631Chvátal VladimírÚvaly6700:46:31-
31MB11532Křišťan MartinSK Týniště nad Orlicí6400:47:47-
32MB13233Dvořáček VáclavÚstí nad Labem6900:51:55-
33MB14034Koloc PavelAC Total Zero6500:54:10-
Muži C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC132Siegel JosefAC Choceň5800:34:52-
2MC243Horník AlešDvůr Dvůr Králové nad Labem6100:37:02-
3MC304Klimeš JiříAC Náchod6100:37:56-
4MC315Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:38:05-
5MC326Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:38:08-
6MC397Schwarz JosefSK Chotěboř5500:38:53-
7MC408Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:39:11-
8MC429Brožek RadmilKRB Chrudim5400:39:20-
9MC4710Tarant JiříPraha 105800:39:56-
10MC5011Doležal LubošAxit DOLDY5400:40:08-
11MC5912Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:41:02-
12MC6013Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:41:07-
13MC6114Plozo JiříPardubice5700:41:20-
14MC6215Tarant LadislavTragéd Team Líšnice6000:41:24-
15MC6416Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:41:27-
16MC6817Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:42:00-
17MC7218Hofman OldřichTC Dobruška6300:42:47-
18MC7519Exner VladimírSokol Srch5600:42:59-
19MC7820Eppert RomanCanis Team5900:43:24-
20MC8021Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:43:40-
21MC8122Zitko JiříKRB Chrudim5400:43:45-
22MC8223Sedlák JiříPřelouč5800:43:52-
23MC9124Bláha StanislavBK Vísky6300:44:55-
24MC9425Bartoš ZdeněkTýniště nad Orlicí5400:45:07-
25MC9526Celba JiříNáchod5600:45:08-
26MC9827Krása DavidSokol Malá Strana6100:45:29-
27MC10228Nedvěd PavelŠK Kladno5800:45:40-
28MC12629Motejlek LuborNymburk5500:50:08-
29MC13430Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:52:16-
Muži D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD282Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:37:37-
2MD333Smitka LadislavTurnov5200:38:22-
3MD494Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:40:01-
4MD545Bříza VladimírKRB Chrudim5100:40:26-
5MD716Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:42-
6MD737Švec MiroslavSokol Potštejn5200:42:50-
7MD778Ungr AntonínKozojedy5200:43:18-
8MD799Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:43:32-
9MD11110Holas JaromírTraged Team Praha5200:46:55-
10MD11211Zeman VladimírTýniště nad Orlicí5100:47:30-
11MD11612Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:48:04-
12MD12313Veselý MilanSokol Kolín - Atletika4800:49:40-
13MD12414Rokyta FrantišekPraha 5 - Radlice4500:49:46-
14MD12515Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:49:55-
15MD13916Linhart MilošSK Hronov4400:53:19-
16MD14117Čepelka OldřichTima Liberec4800:55:16-
Muži E 65 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME262Krátký FrantišekViking Králiky4300:37:14-
2ME533Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:40:22-
3ME934Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:45:02-
4ME1075Brádle VáclavZŠ Řeky Semily3700:46:33-
5ME1136Bielčik JindřichLichkov4000:47:32-
6ME1187Vorel MilanSlatiňany4000:48:16-
7ME1208Doležal StanislavBK Pardubice3800:48:38-
8ME1229Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:49:14-
9ME14210Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:55:26-
10ME14811Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:12:18-
Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA252Fenclová MartaAC Pardubice7600:37:08-
2ZA553Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:40:31-
3ZA584Schauerová LenkaAtletika Polička8800:40:58-
4ZA925Lubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:45:00-
5ZA1036Dudková IvoČeské Budějovice8100:46:22-
6ZA1047Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:25-
7ZA1108Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:46:50-
8ZA1149Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:47:35-
9ZA12910Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:51:23-
10ZA13712Tržilová IvaPIM RC Praha8600:52:28-
11ZA14611Doležalová MarieSK Týniště nad Orlicí8601:00:15-
Ženy B 35 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB452Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:36-
2ZB523Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:40:15-
3ZB854Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:44:10-
4ZB965Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:45:11-
5ZB996Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7200:45:30-
6ZB1087Breburdová HanaMK Kladno6100:46:45-
7ZB1098Alferyová LenkaSokol Královské Vinohrady6600:46:48-
8ZB1179Crhová IvanaBK Vísky6600:48:15-
9ZB12110Bláhová JaroslavaBK Výsky6700:49:05-
10ZB12711Holasová JarmilaTraged Team Praha5400:50:15-
11ZB12812Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:51:02-
12ZB13013Vacková HanaSK Hronov5600:51:40-
13ZB13114Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:51:50-
14ZB13515Rydlová A. JarmilaWitch Maraton6100:52:23-
15ZB13616Němečková MartinaPraha 96500:52:26-
16ZB14317Doležalová IvanaSK OB Týniště nad Orlicí6400:56:42-
17ZB14418Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:58:51-
18ZB14519Zemanová ZitaTýniště nad Orlicí5500:59:47-
19ZB14720Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:00:24-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:31:53-
2MA23Bulis OndřejAC Pardubice7900:32:40-
1MB32Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:33:09-
2MB43Vodehnal JanHvězda SKP Pardubice7300:33:29-
3MB54Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:33:34-
3MA64Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:33:37-
4MA75Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:34:00-
5MA86Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:34:08-
4MB95Krejčí JaromírČeské Meziříčí6600:34:16-
6MA107Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:34:19-
5MB116Chmelík JosefAtletika Polička7300:34:22-
7MA128Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:34:45-
1MC132Siegel JosefAC Choceň5800:34:52-
6MB147Drahoňovský AlešAC SYNER Turnov7200:34:54-
7MB158Hudec JiříTJ Svitavy6800:34:56-
8MA169Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:35:20-
8MB179Louda PetrAC Turnov6400:35:24-
9MA1810Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:35:34-
10MA192Daňko MiroslavLabe Tri Club HK7700:35:48-
11MA2011Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:35:55-
9MB2110Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:02-
12MA2212Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:36:10-
10MB2311Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:34-
2MC243Horník AlešDvůr Dvůr Králové nad Labem6100:37:02-
1ZA252Fenclová MartaAC Pardubice7600:37:08-
1ME262Krátký FrantišekViking Králiky4300:37:14-
13MA2713Šutera JosefAtletika Polička7900:37:24-
1MD282Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:37:37-
14MA2914Janů PřemyslTri Club Dobruška8000:37:55-
3MC304Klimeš JiříAC Náchod6100:37:56-
4MC315Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:38:05-
5MC326Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:38:08-
2MD333Smitka LadislavTurnov5200:38:22-
15MA3415Patera JanPraha8000:38:39-
11MB3512Patočka RomanSK OMT Pardubice6900:38:40-
12MB3613Buriánek MiroslavDB Labroxer7300:38:41-
13MB3714Bubeníček JiříTJ Sokol Lhota6800:38:50-
14MB3815Čížek PetrR.Z.6700:38:51-
6MC397Schwarz JosefSK Chotěboř5500:38:53-
7MC408Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:39:11-
16MA4116Ungr MarcelBeroun7600:39:12-
8MC429Brožek RadmilKRB Chrudim5400:39:20-
15MB4316Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:39:24-
16MB4417Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:39:30-
1ZB452Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:36-
17MB4618Vašíček MartinÚpice7100:39:50-
9MC4710Tarant JiříPraha 105800:39:56-
17MA4817Svoboda PavelJeníkovice7600:39:57-
3MD494Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:40:01-
10MC5011Doležal LubošAxit DOLDY5400:40:08-
18MB5119Štěpán JaroslavDobruška6400:40:12-
2ZB523Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:40:15-
2ME533Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:40:22-
4MD545Bříza VladimírKRB Chrudim5100:40:26-
2ZA553Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:40:31-
18MA5618Závodní LukášCyklo Stratílek Litomyšl7900:40:34-
19MA5719Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:37-
3ZA584Schauerová LenkaAtletika Polička8800:40:58-
11MC5912Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:41:02-
12MC6013Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:41:07-
13MC6114Plozo JiříPardubice5700:41:20-
14MC6215Tarant LadislavTragéd Team Líšnice6000:41:24-
19MB6320Kolář RichardČestice Podchlum7100:41:25-
15MC6416Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:41:27-
20MA6520Novák PavelKRB Chrudim8100:41:29-
20MB6621Štěpán LadislavTýniště nad Orlicí7100:41:34-
21MA6721Češík OndřejSK Spartak Slatiňany8500:41:53-
16MC6817Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:42:00-
21MB6922Zoubek DanielKlub podpantofelních manželů6700:42:02-
22MA7022Kliment MichalBorohrádek7800:42:30-
5MD716Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:42-
17MC7218Hofman OldřichTC Dobruška6300:42:47-
6MD737Švec MiroslavSokol Potštejn5200:42:50-
23MA7423Marhold LubošChoceň7700:42:52-
18MC7519Exner VladimírSokol Srch5600:42:59-
22MB7623Švagr ZdeněkTýniště nad Orlicí6800:43:10-
7MD778Ungr AntonínKozojedy5200:43:18-
19MC7820Eppert RomanCanis Team5900:43:24-
8MD799Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:43:32-
20MC8021Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:43:40-
21MC8122Zitko JiříKRB Chrudim5400:43:45-
22MC8223Sedlák JiříPřelouč5800:43:52-
23MB8324Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:44:02-
24MA8424Marhold PetrChoceň7800:44:06-
3ZB854Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:44:10-
24MB8625Čížek StanislavTřebechovice pod Orebem7300:44:12-
25MB8726Švehla MilanPraha 96700:44:16-
26MB8827Mervart VáclavDobruška7000:44:30-
25MA8925Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:44:34-
26MA9026Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:44:35-
23MC9124Bláha StanislavBK Vísky6300:44:55-
4ZA925Lubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:45:00-
3ME934Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:45:02-
24MC9425Bartoš ZdeněkTýniště nad Orlicí5400:45:07-
25MC9526Celba JiříNáchod5600:45:08-
4ZB965Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:45:11-
27MB9728Denemarek PetrPraha 57200:45:22-
26MC9827Krása DavidSokol Malá Strana6100:45:29-
5ZB996Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7200:45:30-
28MB10029Černý AlešTJ Dobruška6400:45:35-
29MB10130Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:45:37-
27MC10228Nedvěd PavelŠK Kladno5800:45:40-
5ZA1036Dudková IvoČeské Budějovice8100:46:22-
6ZA1047Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:25-
27MA10527Sedláček PetrTýniště nad Orlicí8200:46:26-
30MB10631Chvátal VladimírÚvaly6700:46:31-
4ME1075Brádle VáclavZŠ Řeky Semily3700:46:33-
6ZB1087Breburdová HanaMK Kladno6100:46:45-
7ZB1098Alferyová LenkaSokol Královské Vinohrady6600:46:48-
7ZA1108Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:46:50-
9MD11110Holas JaromírTraged Team Praha5200:46:55-
10MD11211Zeman VladimírTýniště nad Orlicí5100:47:30-
5ME1136Bielčik JindřichLichkov4000:47:32-
8ZA1149Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:47:35-
31MB11532Křišťan MartinSK Týniště nad Orlicí6400:47:47-
11MD11612Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:48:04-
8ZB1179Crhová IvanaBK Vísky6600:48:15-
6ME1187Vorel MilanSlatiňany4000:48:16-
28MA11928Sazima OndřejHořice8000:48:20-
7ME1208Doležal StanislavBK Pardubice3800:48:38-
9ZB12110Bláhová JaroslavaBK Výsky6700:49:05-
8ME1229Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:49:14-
12MD12313Veselý MilanSokol Kolín - Atletika4800:49:40-
13MD12414Rokyta FrantišekPraha 5 - Radlice4500:49:46-
14MD12515Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:49:55-
28MC12629Motejlek LuborNymburk5500:50:08-
10ZB12711Holasová JarmilaTraged Team Praha5400:50:15-
11ZB12812Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:51:02-
9ZA12910Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:51:23-
12ZB13013Vacková HanaSK Hronov5600:51:40-
13ZB13114Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:51:50-
32MB13233Dvořáček VáclavÚstí nad Labem6900:51:55-
29MA13329Říha PatrikTýniště nad Orlicí9300:52:08-
29MC13430Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:52:16-
14ZB13515Rydlová A. JarmilaWitch Maraton6100:52:23-
15ZB13616Němečková MartinaPraha 96500:52:26-
10ZA13712Tržilová IvaPIM RC Praha8600:52:28-
30MA13830Jakeš VojtěchSK OB Týniště nad Orlicí9300:52:57-
15MD13916Linhart MilošSK Hronov4400:53:19-
33MB14034Koloc PavelAC Total Zero6500:54:10-
16MD14117Čepelka OldřichTima Liberec4800:55:16-
9ME14210Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:55:26-
16ZB14317Doležalová IvanaSK OB Týniště nad Orlicí6400:56:42-
17ZB14418Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:58:51-
18ZB14519Zemanová ZitaTýniště nad Orlicí5500:59:47-
11ZA14611Doležalová MarieSK Týniště nad Orlicí8601:00:15-
19ZB14720Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:00:24-
10ME14811Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:12:18-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Prominte ze nehodnotim tento zavod, ale rád bych videl vysledky dlouhych zahonu

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód