29.4.2009, středa
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
3.4.2024 | 1. Pekelný kilometr | - |
5.4.2023 | 1. Pekelný kilometr | 123 |
6.4.2022 | 1. Pekelný kilometr | - |
7.4.2021 | 1. Pekelný kilometr | - |
1.4.2020 | 1. Pekelný kilometr | - |
3.4.2019 | 1. Pekelný kilometr | 137 |
4.4.2018 | 1. Pekelný kilometr | 104 |
5.4.2017 | 1. Pekelný kilometr | 133 |
6.4.2016 | 1. Pekelný kilometr | 151 |
1.4.2015 | 1. Pekelný kilometr | 85 |
2.4.2014 | 1. Pekelný kilometr | 130 |
4.4.2012 | 1. Pekelný kilometr | 113 |
6.4.2011 | 1. Pekelný kilometr | 104 |
7.4.2010 | 1. Pekelný kilometr | 87 |
7.5.2008 | 1. Pekelný kilometr | 51 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Keprtová Miloslava | 48 | 11 |
Sejkorová Lenka | 63 | 11 |
Pilgr Luděk | 76 | 11 |
Šimůnek Jan | 82 | 10 |
Borek Petr | 70 | 10 |
Šimůnek Jan | 03 | 10 |
Sadílek Ota | 46 | 10 |
Vacek Martin | 69 | 9 |
Borková Agáta | 02 | 8 |
Kostřicová Blanka | 61 | 8 |
Serbousková Sára | 04 | 8 |
Šimůnková Pavla | 77 | 8 |
Borek Viktor | 04 | 8 |
Stránská Michaela | 97 | 7 |
Matyášová Jana | 65 | 7 |
Stránská Adéla | 91 | 6 |
Jadrný Tomáš | 04 | 6 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Pávek Jiří | 69 | 6 |
Pirkl Vít | 10 | 6 |
Červ Miloslav | 50 | 6 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 6 |
Vondra Vojtěch | 98 | 6 |
Bureš Josef | 06 | 6 |
Radiměřský Karel | 87 | 6 |
Doucha Jiří | 71 | 6 |
Burešová Markéta | 04 | 5 |
Němec Radek | 77 | 5 |
Němcová Natálie | 11 | 5 |
Gregora Filip | 02 | 5 |
Hanik Maxim | 07 | 5 |
Borková Johanka | 07 | 5 |
Machalíková Viktorie | 13 | 5 |
Gregora Lukáš | 08 | 5 |
Gregorová Monika | 00 | 5 |
Šimůnková Zdena | 58 | 5 |
Gregorová Michaela | 04 | 5 |
Sucháčková Karolína | 08 | 5 |
Marholdová Aneta | 07 | 5 |
Buriánek Roman | 65 | 5 |
Stránský Aleš | 60 | 5 |
Broulíková Anežka | 08 | 5 |
Kačerovský Michal | 98 | 5 |
Kumpošt Radovan | 08 | 4 |
Pirklová Markéta | 79 | 4 |
Petrová Štěpánka | 07 | 4 |
Vacek Michal | 04 | 4 |
Dejdarová Tereza | 10 | 4 |
Kouba Radim | 11 | 4 |
Vaculík Miroslav | 85 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 1 | 487 | Štichauer Jakub | Peklák team | 03 | 00:00:30 | - |
2 | D1 | 2 | 664 | Kolář Ondřej | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:32 | - |
3 | D1 | 3 | 492 | Pávek Ondra | Peklák team | 03 | 00:00:33 | - |
4 | D1 | 4 | 740 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:40 | - |
5 | D1 | 5 | 490 | Pávek Colin | Peklák team | 03 | 00:00:40 | - |
6 | D1 | 6 | 489 | Jebousková Pavlína | neregistrována | 05 | 00:00:47 | - |
7 | D1 | 7 | 741 | Mazurová Zuzana | neregistrována | 04 | 00:00:52 | - |
8 | D1 | 8 | 801 | Borek Viktor | Horní Čermná | 04 | 00:00:57 | - |
9 | D1 | 9 | 484 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:01:28 | - |
10 | D1 | 10 | 922 | Marholdová Aneta | Choceň | 07 | 00:01:32 | - |
11 | D1 | 11 | 926 | Mazura Tomáš | neregistrován | 07 | 00:01:36 | - |
12 | D1 | 12 | 634 | Janeček Roman | Česká Třebová | 06 | 00:01:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 11 | 493 | Štichauerová Eliška | Peklák team | 01 | 00:04:17 | - |
2 | Ž2 | 14 | 263 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:04:38 | - |
3 | Ž2 | 15 | 802 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:04:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 5 | 320 | Sokol Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 00 | 00:03:29 | - |
2 | M2 | 8 | 841 | Borek Matěj | ZAPPA Česká Třebová | 00 | 00:03:59 | - |
3 | M2 | 9 | 323 | Rajnet Rudolf | Dolní Dobrouč hasiči | 99 | 00:04:05 | - |
4 | M2 | 12 | 461 | Rajnet Matěj | Dolní Dobrouč hasiči | 99 | 00:04:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 893 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:23 | - |
2 | Ž3 | 6 | 283 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:03:45 | - |
3 | Ž3 | 7 | 285 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:03:57 | - |
4 | Ž3 | 10 | 486 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:04:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 2 | 319 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:03:26 | - |
2 | M3 | 3 | 302 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:03:26 | - |
3 | M3 | 4 | 924 | Svatoš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 98 | 00:03:29 | - |
4 | M3 | 13 | 170 | Vágner Robin | ZŠ Nádražní Č.T. | 98 | 00:04:30 | - |
5 | M3 | 16 | 191 | Skalický Petr | Česká Třebová | 98 | 00:05:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 6 | 1345 | Záveský Filip | Orel Česká Třebová | 93 | 00:05:52 | - |
2 | MJ | 13 | 1346 | Záveský Marek | Orel Česká Třebová | 90 | 00:06:21 | - |
3 | MJ | 22 | 278 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:06:50 | - |
4 | MJ | 23 | 124 | Živný Marek | Orel Orlice | 91 | 00:06:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 322 | Klička Ondřej | TJ Svitavy | 88 | 00:05:25 | - |
2 | MA | 2 | 934 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:05:34 | - |
3 | MA | 3 | 935 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:05:36 | - |
4 | MA | 4 | 1094 | Sádecký Marek | Česká Třebová Parník | 89 | 00:05:44 | - |
5 | MA | 7 | 1069 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:05:59 | - |
6 | MA | 10 | 930 | Chlup Jiří | TJ Rychnov na Moravě | 70 | 00:06:06 | - |
7 | MA | 11 | 132 | Jadrný Lubomír | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 73 | 00:06:13 | - |
8 | MA | 12 | 1362 | Hartman Karel | Ústí nad Orlicí | 77 | 00:06:18 | - |
9 | MA | 14 | 933 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 71 | 00:06:29 | - |
10 | MA | 19 | 1095 | Sádecký Lukáš | Česká Třebová Parník | 88 | 00:06:44 | - |
11 | MA | 20 | 1361 | Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 76 | 00:06:46 | - |
12 | MA | 21 | 637 | Marhold Petr | Choceň | 78 | 00:06:47 | - |
13 | MA | 24 | 1076 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:06:55 | - |
14 | MA | 25 | 606 | Štichauer Miroslav | Peklák team | 71 | 00:06:57 | - |
15 | MA | 27 | 1352 | Kebrle Milan | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:07:03 | - |
16 | MA | 30 | 630 | Homola Petr | Česká Třebová | 78 | 00:07:15 | - |
17 | MA | 31 | 1093 | Marhold Luboš | Choceň | 77 | 00:07:26 | - |
18 | MA | 34 | 321 | Vaculík Miroslav | TJ - Svitavy | 85 | 00:07:35 | - |
19 | MA | 38 | 876 | Borek Petr | Horní Čermná | 70 | 00:08:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 485 | Ducháček Jan | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 68 | 00:05:51 | - |
2 | MB | 8 | 928 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 00:06:02 | - |
3 | MB | 15 | 1013 | Buriánek Roman | Česká Třebová | 65 | 00:06:35 | - |
4 | MB | 16 | 678 | Kolář Radim | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:06:37 | - |
5 | MB | 17 | 603 | Pávek Jiří | Peklák team | 69 | 00:06:38 | - |
6 | MB | 18 | 925 | Liška Pavel | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 00:06:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 9 | 929 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:06:05 | - |
2 | MC | 26 | 1020 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:07:01 | - |
3 | MC | 33 | 927 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:07:29 | - |
4 | MC | 40 | 931 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 00:08:31 | - |
5 | MC | 42 | 154 | Rejman Zdeněk | VVSC Česká Třebová | 55 | 00:08:58 | - |
6 | MC | 45 | 936 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:09:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 35 | 1096 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:07:40 | - |
2 | MD | 37 | 175 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:07:47 | - |
3 | MD | 44 | 707 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:09:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 29 | 923 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:07:13 | - |
2 | ŽJ | 43 | 275 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:09:15 | - |
3 | ŽJ | 52 | 1319 | Hamplová Anna | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:11:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 28 | 5 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:07:05 | - |
2 | ZA | 32 | 1367 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:07:28 | - |
3 | ZA | 36 | 932 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:07:41 | - |
4 | ZA | 39 | 190 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:08:27 | - |
5 | ZA | 41 | 1366 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:08:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 48 | 1097 | Hrišková Jana | ISCAREX Česká Třebová | 71 | 00:10:14 | - |
2 | ZB | 50 | 908 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:10:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 46 | 651 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:09:40 | - |
2 | ŽC | 47 | 1060 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:10:04 | - |
3 | ŽC | 49 | 879 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 00:10:25 | - |
4 | ŽC | 51 | 645 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:11:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 1 | 487 | Štichauer Jakub | Peklák team | 03 | 00:00:30 | - |
2 | D1 | 2 | 664 | Kolář Ondřej | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:32 | - |
3 | D1 | 3 | 492 | Pávek Ondra | Peklák team | 03 | 00:00:33 | - |
4 | D1 | 4 | 740 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:40 | - |
5 | D1 | 5 | 490 | Pávek Colin | Peklák team | 03 | 00:00:40 | - |
6 | D1 | 6 | 489 | Jebousková Pavlína | neregistrována | 05 | 00:00:47 | - |
7 | D1 | 7 | 741 | Mazurová Zuzana | neregistrována | 04 | 00:00:52 | - |
8 | D1 | 8 | 801 | Borek Viktor | Horní Čermná | 04 | 00:00:57 | - |
9 | D1 | 9 | 484 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:01:28 | - |
10 | D1 | 10 | 922 | Marholdová Aneta | Choceň | 07 | 00:01:32 | - |
11 | D1 | 11 | 926 | Mazura Tomáš | neregistrován | 07 | 00:01:36 | - |
12 | D1 | 12 | 634 | Janeček Roman | Česká Třebová | 06 | 00:01:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 893 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:23 | - |
1 | M3 | 2 | 319 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:03:26 | - |
2 | M3 | 3 | 302 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:03:26 | - |
3 | M3 | 4 | 924 | Svatoš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 98 | 00:03:29 | - |
1 | M2 | 5 | 320 | Sokol Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 00 | 00:03:29 | - |
2 | Ž3 | 6 | 283 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:03:45 | - |
3 | Ž3 | 7 | 285 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:03:57 | - |
2 | M2 | 8 | 841 | Borek Matěj | ZAPPA Česká Třebová | 00 | 00:03:59 | - |
3 | M2 | 9 | 323 | Rajnet Rudolf | Dolní Dobrouč hasiči | 99 | 00:04:05 | - |
4 | Ž3 | 10 | 486 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:04:11 | - |
1 | Ž2 | 11 | 493 | Štichauerová Eliška | Peklák team | 01 | 00:04:17 | - |
4 | M2 | 12 | 461 | Rajnet Matěj | Dolní Dobrouč hasiči | 99 | 00:04:26 | - |
4 | M3 | 13 | 170 | Vágner Robin | ZŠ Nádražní Č.T. | 98 | 00:04:30 | - |
2 | Ž2 | 14 | 263 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:04:38 | - |
3 | Ž2 | 15 | 802 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:04:57 | - |
5 | M3 | 16 | 191 | Skalický Petr | Česká Třebová | 98 | 00:05:07 | - |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.