Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh kolem poličských hradeb

1.5.2009, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem poličských hradeb
  • datum konání: 1.5.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Polička

Sociální sítě

Místo konání

Palackého náměstí, Polička
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

15 min před startem

Startovné

dospělí 20 Kč
mládež zdarma

Popis tratě

délka 80 m - 4,4 km
převaha asfaltu

Ceny pro vítěze

Výrobky a zboží firem poličských-Masokombinát, Coloren, Flora, Skloram, Agricol, Kel-vin atd. v celkové hodnotě 20.000 Kč.
Finanční v hodnotě 6.500 Kč v dospělých kategoriích.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miloslav Červ
Střítež 5
572 01 Polička
tel. 461 725 382 /TB/,461 725 529 /TZ/

Propozice pořadatele ve formátu MS WORD

Upoutávka na letošní ročník na serveru Youtube.com

Internetové stránky

http://www.atletikapolicka.wgz.cz

E-mailová adresa

miloslav.cerv@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.5.2019Běh kolem poličských hradeb321
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb362
1.5.2017Běh kolem poličských hradeb361
1.5.2016Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
1.5.2014Běh kolem poličských hradeb339
1.5.2013Běh kolem poličských hradeb351
1.5.2012Běh kolem poličských hradeb353
1.5.2011Běh kolem poličských hradeb255
1.5.2010Běh kolem poličských hradeb265
1.5.2008Běh kolem poličských hradeb247
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
1.5.2004Běh kolem poličských hradeb187
1.5.2003Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník253
1.5.2002Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2001Běh kolem poličských hradeb225
1.5.2000Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník-

Statistika závodu Běh kolem poličských hradeb

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 5328

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Večeře Tomáš9019
Štyndl Miroslav5718
Sejkora Karel8817
Nechvíl Petr9117
Schauerová Lenka8817
Šimůnek Jan8215
Gdula Petr6115
Červ Jakub8914
Smolák Petr9414
Ožana Václav6414
Šimůnek Jan0313
Frydrychová Eliška0113
Šutera Josef7913
Borek Viktor0412
Smoláková Alexandra9812
Klepárník Otakar5712
Smoláková Valérie9312
Nechvílová Miroslava6012
Lorenc Tomáš8612
Šimůnková Pavla7712
Boháč Bonifác0112
Pešlová Ivana6312
Borková Agáta0212
Šimůnek Jan4912
Stránská Adéla9112
Červ Miloslav5012
Cvrček Martin7912
Jelínek Matěj4212
Jirásková Eva6412
Stránský Aleš6012
Řemínek Matěj8611
Sontáková Lenka9111
Krátká Anna6911
Stránská Michaela9711
Fiedler Jan5611
Klímová Ivana8711
Hubáček Petr7811
Vondra Vojtěch9811
Boháč Pankrác0611
Boháč Servác0210
Pulgretová Kateřina9910
Lakota Antonín9510
Šafář Jaroslav5110
Keprtová Miloslava4810
Dušková Lenka8010
Peterková Veronika8410
Borek Petr7010
Vlčková Zuzana9110
Chlubna Jan8410
Šaclová Patricie0110

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2005 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž12836Horákovská AdélaNové Město na Moravě0500:00:22-
2Ž13127Šlosrová EvaPolička0500:00:23-
3Ž14035Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:28-
4Ž14224Gebová JuliePolička0500:00:29-
5Ž14941Sílová KamilaPolička0600:00:36-
6Ž15189Nunvářová KamilaPolička0600:00:38-
7Ž15243Červená VeronikaPolička0600:00:49-
8Ž15528Marholdová AnetaChoceň0700:00:54-
9Ž1574Brázdová TerezaPolička0700:00:58-
10Ž1587Vltavská VeronikaPolička U vlečky0800:01:10-
Chlapci r. 2005 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M13038Erbes ŠimonMoravská Slavia Brno0500:00:22-
2M13350Harašta FrantišekPolička0500:00:23-
3M13637Zeman DavidTJ - Svitavy0500:00:25-
4M13925Svoboda DavidSebranice0500:00:28-
5M14196Vraspír JakubPolička0700:00:28-
6M14316Zahradníček DušanPolička0600:00:30-
7M14412Baláš OndřejPolička0500:00:30-
8M14519Pavel MatoušLachtan klub Polička0500:00:32-
9M14611Boháč PankrácMěstské lesy Vysoké Mýto0600:00:32-
10M14798Cacek TomášTišnov u Brna0600:00:33-
11M14832Stoklásek FilipPolička0500:00:35-
12M15021Andrle JaroslavPolička0500:00:38-
13M15395Vraspír JanPolička0500:00:50-
14M15426Franke DanielPolička0600:00:52-
15M15694Marek LukášSvitavy0800:00:56-
16M15944Král VojtěchPolička0800:01:26-
-M1-86Faltýnek JanPolička06DNF-
Dívky r. 2003-04 (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2220Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:15-
2Ž2446Machová TerezaVavřinec0300:00:17-
3Ž2613Čapková DenisaTJ Svitavy0300:00:17-
4Ž2829Svobodová EliškaPardubice0300:00:18-
5Ž2922Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:18-
6Ž211100Melicharová KláraTJ - Svitavy0300:00:18-
7Ž2135Brázdová KateřinaPolička0300:00:19-
8Ž2158Vltavská BáraPolička0400:00:19-
9Ž21739Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:19-
10Ž22097Srnská PatriciePolička0400:00:20-
11Ž22290Blandová MartinaPolička0300:00:20-
12Ž22414Svobodová VendulaTJ - Svitavy0300:00:21-
13Ž22549Petrásová SoňaPolička0400:00:21-
14Ž22993Jiroušová LuciePolička0400:00:22-
15Ž23447Machová MagdalénaPolička0400:00:23-
16Ž23748Navrátilová EsterPolička0400:00:27-
Chlapci r. 2003-04 (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2192Jirouš DavidPolička0300:00:15-
2M2315Vraspír FrantišekTJ - Svitavy0300:00:17-
3M2533Marek JakubSvitavy0300:00:17-
4M271Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:18-
5M21042Procházka JiříSebranice 3540300:00:18-
6M21217Novák MatějVysoké Mýto0300:00:18-
7M21423Ehrig PetrSemanín0300:00:19-
8M21634Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:19-
9M21830Chmelík MatějSvratka0400:00:19-
10M21931Šimůnek JanAtletika Polička0300:00:20-
11M22199Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:20-
12M22388Nunvář VojtěchPolička0300:00:21-
13M22640Červenka MatějNové Město0400:00:21-
14M22745Borek ViktorHorní Čermná0400:00:22-
15M23291Jadrný TomášCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí0400:00:23-
16M23510Dostálová TerezaHradec Králové0400:00:24-
17M2382Kohut MartinPolička0400:00:27-
Dívky r. 2002 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31542Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:15-
2Ž31766Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:18-
3Ž32192Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:02:23-
4Ž32722Bednářová MarkétaTJ - Svitavy0200:02:33-
5Ž32828Smetanová AdélaTJ Svitavy0200:02:33-
6Ž33255Srnská MichaelaPolička0200:02:46-
7Ž33339Matoušková HanaLachtan klub Polička0200:02:52-
Chlapci r. 2002 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3857Gregora FilipLanškroun0200:01:58-
2M391Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:02-
3M31112Boháč ServácAC Choceň0200:02:03-
4M31693Vrána JakubJundrov0200:02:16-
5M31875Beneš JanNové Město na Moravě0200:02:20-
6M32054Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:02:23-
7M32250Stoklásek MartinPolička0200:02:23-
8M32633Nečas JanNové Město na Moravě0200:02:30-
9M33046Šeda RomanAC Choceň0200:02:42-
10M33164Valentík TomášOlomouc0200:02:42-
11M33438Coural JaroslavJiskra Vír0200:02:54-
Dívky r. 2000-01 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4140Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:52-
2Ž4274Slonková MartaNové Město na Moravě0100:01:54-
3Ž4382Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:56-
4Ž4460Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:01:57-
5Ž4581Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:57-
6Ž4658Gregorová MonikaLanškroun0000:01:57-
7Ž4730Mifková MichaelaTJ - Svitavy0000:01:58-
8Ž4102Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:02-
9Ž41270Petrásová ŽanetaKorouhev0000:02:07-
10Ž41320Koutná MichaelaTJ - Svitavy0000:02:07-
11Ž41441Hanušová MartinaAC Choceň0100:02:12-
12Ž41985Faltýnková AndreaPolička0100:02:20-
13Ž42327Klusáková KateřinaTJ - Svitavy0100:02:25-
14Ž42436Štulpová FilipaTJ Svitavy0100:02:27-
15Ž42571Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:30-
16Ž42972Lakotová TerezaAC Choceň0000:02:35-
Chlapci r. 2000-01 (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4613Boháč BonifácAC Choceň0100:03:50-
2M4867Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:03:54-
3M41218Stříhavka JindřichChoceň0000:03:58-
4M41479Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:00-
5M41614Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:04:03-
6M4176Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:04-
7M41962Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:04:05-
8M42165Pešl JanTJ - Svitavy0100:04:07-
9M42391Kavín MichaelSebranice0100:04:10-
10M42453Horákovský RenéNové Město na Moravě0100:04:13-
11M42580Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:15-
12M42756Erbes FilipMoravská Slávia Brno0100:04:21-
13M43090Jílek ZdeněkPolička0000:04:31-
14M43289Kysilka LukášSebranice0100:04:37-
15M43487Doležal JanBorová0000:04:42-
16M43516Mára DavidTJ - Svitavy0100:04:43-
17M43645Štastný OndřejPolička0000:04:46-
18M43710Faltýsek JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:47-
19M43929Macků VojtěchTJ - Svitavy0100:05:22-
Dívky r. 1998-99 (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž5183Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:32-
2Ž5278Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:35-
3Ž5311Jančíková KarolínaTJ Nové Město na Moravě9800:03:40-
4Ž5434Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:41-
5Ž5549Svobodová EditaPardubice9800:03:42-
6Ž5726Hanzlová EliškaTJ - Svitavy9900:03:53-
7Ž5915Vraspírová EliškaTJ - Svitavy9800:03:55-
8Ž5108Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:57-
9Ž51132Nečasová KateřinaBATT Nové Město na Moravě9900:03:57-
10Ž51388Kysilková VeronikaSebranice9800:03:59-
11Ž51586Šafářová KristýnaPolička9800:04:02-
12Ž51873Nováková KamilaSvratka9900:04:04-
13Ž52048Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:04:06-
14Ž52224Gráblová MichaelaTJ - Svitavy9900:04:09-
15Ž5269Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:20-
16Ž52837Štulpová JulieTJ Svitavy9900:04:22-
17Ž52923Vlachová VeronikaTJ - Svitavy9800:04:28-
18Ž53147Šedová KristýnaAC Choceň9800:04:32-
19Ž5333Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:39-
20Ž53825Drdlová AdélaTJ - Svitavy9800:04:56-
21Ž54077Dvořáková SimonaPolička9900:05:35-
Chlapci r. 1998-99 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5844Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:26-
2M51263Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:29-
3M51351Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:29-
4M51435Mužík JanPolička9800:03:30-
5M5187Valenta AdamAtletika Jablonné nad Orlicí9800:03:36-
6M52669Rajnet MatějDolní Dobrouč hasiči9900:03:51-
7M52768Rajnet RudolfDolní Dobrouč hasiči9900:03:52-
8M52876Hnát DenisAtletika Polička9800:03:52-
9M5305Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:59-
10M53243Hejtmánek VladimírAtletika Polička9900:04:06-
11M53359Červenka VašekNové Město na Moravě9900:04:07-
Žákyně mladší r. 1996-97 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM326Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:15-
2ŽM47Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:16-
3ŽM514Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:19-
4ŽM75Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:03:22-
5ŽM211Leinweberová DenisaAtletika Polička9700:03:41-
6ŽM2525Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:49-
7ŽM313Márová JanaTJ - Svitavy9700:04:03-
8ŽM3657Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:04:12-
9ŽM374Smetanová PetraTJ - Svitavy9700:04:16-
Žáci mladší r. 1996-97 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM124Le Viet MilanAtletika Polička9600:03:07-
2MM619Beneš ViktorTJ Nové Město na Moravě9600:03:20-
3MM1016Svoboda TomášBATT Nové Město na Moravě9600:03:27-
4MM1162Šimeček TomášVelká Losenice9600:03:27-
5MM1517Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:03:32-
6MM1633Vyskočil DanielPolička9600:03:32-
7MM1731Kučera JakubPolička9700:03:33-
8MM1918Konečný MatoušNové Město na Moravě9600:03:37-
9MM2020Slonek MatoušAOTJ Nové Město na Moravě9700:03:39-
10MM2256Zach MatějPolička9700:03:42-
11MM2311Havran LukášLitomyšl9700:03:45-
12MM2413Červenka JanNové Město na Moravě9700:03:48-
13MM2946Matouš PetrPolička9700:03:58-
14MM3430Roušar DanielPolička9600:04:10-
15MM3832Hladký VladimírPolička9700:05:03-
Žákyně starší 1994-95 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS259Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:12-
2ŽS960Karasová MartinaBATT Nové Město na Moravě9400:03:27-
3ŽS356Krátká HanaLanškroun9500:04:12-
Žáci starší r. 1994-95 (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS122Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:03:41-
2MS250Šacl JiříNové Město na Moravě9400:03:48-
3MS328Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:03:48-
4MS644Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:03:52-
5MS99Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:55-
6MS1155Hoffmann HubertPolička9400:04:02-
7MS1238Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:04:04-
8MS1429Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:04:08-
9MS1547Sion LiborAtletika Polička9400:04:08-
10MS1664Štoudek BohuslavAtletika Polička9500:04:08-
11MS1753Teplý BorisAtletika Polička9400:04:09-
12MS1860Teplý PatrikAtletika Polička9400:04:16-
13MS2123Klimeš OndřejAtletika Polička9500:04:21-
14MS2858Frydrych JakubAC Choceň9500:05:32-
Dorostenky r. 1992-93 (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD435Janoušová RadkaTJ Nové Město na Moravě9200:03:49101,37
2ŽD534Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:03:51100,01
3ŽD78Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:03:5298,62
4ŽD1036Miličková MarieNové Město na Moravě9200:03:5695,34
5ŽD2363Šimečková LeaNové Město na Moravě9200:04:2669,83
6ŽD2443Vtípilová TerezaMars Svratka9200:04:3462,69
7ŽD2552Košíková TerezaBATT Nové Město na Moravě9300:04:4255,69
8ŽD2639Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:5147,52
9ŽD2769Hrbáčová EliškaNové Město na Moravě9300:05:2022,58
Dorostenci r. 1992-93 (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD651Dostál LukášNové Město na Moravě9300:07:3489,15
2MD765Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:07:4981,98
3MD848Kalvoda VítAtletika Polička9300:08:0474,95
4MD942Siegel JakubAC Choceň9200:08:1370,76
5MD1021Košňar FrantišekAtletika Polička9300:08:1569,73
6MD1210Havran JanLitomyšl9300:08:5551,12
Junioři 18-19 let (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ167Vitner PetrNové Město na Moravě9000:06:54107,34
2MJ268Zimola PetrTJ Nové Město na Moravě9000:07:1697,44
3MJ32Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:07:2095,22
4MJ415Nechvíl PetrAC Choceň9100:07:2493,45
5MJ545Večeře TomášAtletika Polička9000:07:3090,65
6MJ1141Živný MarekOrel Orlice9100:08:2764,44
Muži A 20-39 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA180Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:13:51108,53
2MA218Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:3797,92
3MA360Řemínek MatějAC Choceň8600:14:5693,54
4MA435Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:15:1090,20
5MA581Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:15:2287,51
6MA778Lorenc TomášAtletika Polička8600:15:3883,72
7MA84Klička OndřejTJ Svitavy8800:15:3883,68
8MA1265Bogdał LukaszMiedzygorze8200:16:0078,62
9MA1366Bogdał PawełMiedzygorze7600:16:0677,37
10MA1746Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:16:3371,16
11MA1863Bogdał RomanMiedzygorze7900:16:3570,64
12MA199Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:16:4169,15
13MA2441Jadrný LubomírCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7300:17:1561,41
14MA266Stříhavka JindřichAC Choceň7100:17:2858,48
15MA2779Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:17:4255,08
16MA3119Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:18:0150,73
17MA3527Novák JosefTJ Svitavy8500:18:1248,13
18MA3637Kalný PetrPardubice8100:18:2046,40
19MA4025Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:18:5338,74
20MA4111Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:19:0037,17
21MA4540Vtípil MiroslavMars Svratka8300:19:1134,68
22MA4673Marhold PetrChoceň7800:19:1134,62
23MA5114Borek PetrHorní Čermná7000:19:3529,04
24MA5489Gregora ZdenekLanškroun7300:19:4127,61
25MA5634Vrána FilipJundrov7600:19:5923,45
26MA6477Marhold LubošChoceň7700:20:3814,66
27MA7416Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč7300:22:510,00
Muži B 40-49 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB983Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:15:42102,94
2MB1152Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:15:51101,09
3MB151000Svoboda MojmírPardubice6600:16:1595,97
4MB1662Motálek PetrEnvinet TJ Spartak Třebíč6100:16:2294,59
5MB2161Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:16:5986,74
6MB231Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:17:1284,18
7MB325Krátký LubošLanškroun6200:18:0273,59
8MB3423Pavel JanAtletika Rtyně6700:18:0872,36
9MB3817Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:18:3566,81
10MB4876Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:19:2356,76
11MB5829Šimeček TomášVelká Losenice6600:20:1645,55
12MB7356Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:22:5013,42
Muži C 50-59 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1443Siegel JosefAC Choceň5800:16:06107,46
2MC2069Fiedler JanMoravská Slávia Brno5600:16:4599,85
3MC2538Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:2092,70
4MC3068Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:5885,22
5MC398Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:18:3577,82
6MC6926Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:21:5537,94
7MC8222Wendlig MiroslavSokol Luková5300:27:390,00
Muži D 60 let a starší (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4267Kakač JosefAVC Praha4800:19:01102,55
2MD4451Hájek FrantišekFGT Stolany4900:19:06101,73
3MD5344Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:4095,72
4MD6153Krumer MiroslavOstrov4900:20:3486,45
5MD6272Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:3486,38
6MD6684Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:21:1379,71
7MD6857Šrajt JiříRájec Jestřebí4400:21:2577,57
8MD7045Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:22:08150,58
9MD7682Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:4753,04
10MD8348Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:37:0749,42
Juniorky 18-19 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ861Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:03:5596,56
2ŽJ1370Maršánová LucieTJ Nové Město na Moravě9000:04:0588,00
3ŽJ1927Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:1876,61
4ŽJ2037Brázdová LýdieNové Město na Moravě9000:04:1975,72
5ŽJ2240Vášová RadkaNové Město na Moravě9100:04:2273,30
Ženy A 20-34 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2259Krchová EvaACP Olymp Brno8900:17:00107,07
2ZA293Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:17:4698,36
3ZA3324Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:18:0694,57
4ZA4749Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:1282,00
5ZA5236Kalná JitkaAFK Chrudim7500:19:4076,72
6ZA5533Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:19:5274,48
7ZA677Stříhavková PetraAC Choceň7900:21:2057,80
8ZA7575Marholdová LucieChoceň8300:23:0438,18
9ZA7730Hlaváčková KateřinaChoceň8200:24:2422,94
10ZA7939Nečasová LenkaPraha7800:25:0714,86
11ZA8031Kysilková RomanaSebranice7500:25:526,37
Ženy B 35-44 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB282Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:17:45122,89
2ZB7142Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:22:2077,11
Ženy C 45 let a starší (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5058Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6200:19:30107,39
2ŽC6350Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:20:3596,74
3ŽC6547Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:20:4095,86
4ŽC7221Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:22:32100,00
5ŽC7832Nechvílová MiroslavaChoceň6000:24:3057,98
6ŽC8120Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:27:2129,88
-ŽC-12Pešlová IvanaTJ Svitavy63DNF-
Přebor Poličky - Muži (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM654Sejkora KarelAtletika Polička8800:15:3285,12
2PM1013Myška JiříAtletika Polička7300:15:4881,40
3PM3764Mach PetrAtletika Polička6400:18:2668,62
4PM4333Červ JakubAtletika Polička8900:19:0336,48
5PM4970Juza StanislavTHT Polička7200:19:2431,73
6PM5915Mach OndřejPolička8000:20:2317,99
Přebor Poličky - Ženy (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PZ5728Schauerová LenkaAtletika Polička8800:20:1470,38
2PZ6010Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:3366,79
-PZ-1001Vlčková ZuzanaAtletika Polička91DNF-
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2192Jirouš DavidPolička0300:00:15-
1Ž2220Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:15-
2M2315Vraspír FrantišekTJ - Svitavy0300:00:17-
2Ž2446Machová TerezaVavřinec0300:00:17-
3M2533Marek JakubSvitavy0300:00:17-
3Ž2613Čapková DenisaTJ Svitavy0300:00:17-
4M271Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:18-
4Ž2829Svobodová EliškaPardubice0300:00:18-
5Ž2922Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:18-
5M21042Procházka JiříSebranice 3540300:00:18-
6Ž211100Melicharová KláraTJ - Svitavy0300:00:18-
6M21217Novák MatějVysoké Mýto0300:00:18-
7Ž2135Brázdová KateřinaPolička0300:00:19-
7M21423Ehrig PetrSemanín0300:00:19-
8Ž2158Vltavská BáraPolička0400:00:19-
8M21634Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:19-
9Ž21739Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:19-
9M21830Chmelík MatějSvratka0400:00:19-
10M21931Šimůnek JanAtletika Polička0300:00:20-
10Ž22097Srnská PatriciePolička0400:00:20-
11M22199Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:20-
11Ž22290Blandová MartinaPolička0300:00:20-
12M22388Nunvář VojtěchPolička0300:00:21-
12Ž22414Svobodová VendulaTJ - Svitavy0300:00:21-
13Ž22549Petrásová SoňaPolička0400:00:21-
13M22640Červenka MatějNové Město0400:00:21-
14M22745Borek ViktorHorní Čermná0400:00:22-
1Ž12836Horákovská AdélaNové Město na Moravě0500:00:22-
14Ž22993Jiroušová LuciePolička0400:00:22-
1M13038Erbes ŠimonMoravská Slavia Brno0500:00:22-
2Ž13127Šlosrová EvaPolička0500:00:23-
15M23291Jadrný TomášCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí0400:00:23-
2M13350Harašta FrantišekPolička0500:00:23-
15Ž23447Machová MagdalénaPolička0400:00:23-
16M23510Dostálová TerezaHradec Králové0400:00:24-
3M13637Zeman DavidTJ - Svitavy0500:00:25-
16Ž23748Navrátilová EsterPolička0400:00:27-
17M2382Kohut MartinPolička0400:00:27-
4M13925Svoboda DavidSebranice0500:00:28-
3Ž14035Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:28-
5M14196Vraspír JakubPolička0700:00:28-
4Ž14224Gebová JuliePolička0500:00:29-
6M14316Zahradníček DušanPolička0600:00:30-
7M14412Baláš OndřejPolička0500:00:30-
8M14519Pavel MatoušLachtan klub Polička0500:00:32-
9M14611Boháč PankrácMěstské lesy Vysoké Mýto0600:00:32-
10M14798Cacek TomášTišnov u Brna0600:00:33-
11M14832Stoklásek FilipPolička0500:00:35-
5Ž14941Sílová KamilaPolička0600:00:36-
12M15021Andrle JaroslavPolička0500:00:38-
6Ž15189Nunvářová KamilaPolička0600:00:38-
7Ž15243Červená VeronikaPolička0600:00:49-
13M15395Vraspír JanPolička0500:00:50-
14M15426Franke DanielPolička0600:00:52-
8Ž15528Marholdová AnetaChoceň0700:00:54-
15M15694Marek LukášSvitavy0800:00:56-
9Ž1574Brázdová TerezaPolička0700:00:58-
10Ž1587Vltavská VeronikaPolička U vlečky0800:01:10-
16M15944Král VojtěchPolička0800:01:26-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4140Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:52-
2Ž4274Slonková MartaNové Město na Moravě0100:01:54-
3Ž4382Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:56-
4Ž4460Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:01:57-
5Ž4581Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:57-
6Ž4658Gregorová MonikaLanškroun0000:01:57-
7Ž4730Mifková MichaelaTJ - Svitavy0000:01:58-
1M3857Gregora FilipLanškroun0200:01:58-
2M391Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:02-
8Ž4102Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:02-
3M31112Boháč ServácAC Choceň0200:02:03-
9Ž41270Petrásová ŽanetaKorouhev0000:02:07-
10Ž41320Koutná MichaelaTJ - Svitavy0000:02:07-
11Ž41441Hanušová MartinaAC Choceň0100:02:12-
1Ž31542Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:15-
4M31693Vrána JakubJundrov0200:02:16-
2Ž31766Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:18-
5M31875Beneš JanNové Město na Moravě0200:02:20-
12Ž41985Faltýnková AndreaPolička0100:02:20-
6M32054Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:02:23-
3Ž32192Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:02:23-
7M32250Stoklásek MartinPolička0200:02:23-
13Ž42327Klusáková KateřinaTJ - Svitavy0100:02:25-
14Ž42436Štulpová FilipaTJ Svitavy0100:02:27-
15Ž42571Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:30-
8M32633Nečas JanNové Město na Moravě0200:02:30-
4Ž32722Bednářová MarkétaTJ - Svitavy0200:02:33-
5Ž32828Smetanová AdélaTJ Svitavy0200:02:33-
16Ž42972Lakotová TerezaAC Choceň0000:02:35-
9M33046Šeda RomanAC Choceň0200:02:42-
10M33164Valentík TomášOlomouc0200:02:42-
6Ž33255Srnská MichaelaPolička0200:02:46-
7Ž33339Matoušková HanaLachtan klub Polička0200:02:52-
11M33438Coural JaroslavJiskra Vír0200:02:54-
Trať 0,84 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž5183Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:32-
2Ž5278Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:35-
3Ž5311Jančíková KarolínaTJ Nové Město na Moravě9800:03:40-
4Ž5434Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:41-
5Ž5549Svobodová EditaPardubice9800:03:42-
1M4613Boháč BonifácAC Choceň0100:03:50-
6Ž5726Hanzlová EliškaTJ - Svitavy9900:03:53-
2M4867Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:03:54-
7Ž5915Vraspírová EliškaTJ - Svitavy9800:03:55-
8Ž5108Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:57-
9Ž51132Nečasová KateřinaBATT Nové Město na Moravě9900:03:57-
3M41218Stříhavka JindřichChoceň0000:03:58-
10Ž51388Kysilková VeronikaSebranice9800:03:59-
4M41479Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:00-
11Ž51586Šafářová KristýnaPolička9800:04:02-
5M41614Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:04:03-
6M4176Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:04-
12Ž51873Nováková KamilaSvratka9900:04:04-
7M41962Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:04:05-
13Ž52048Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:04:06-
8M42165Pešl JanTJ - Svitavy0100:04:07-
14Ž52224Gráblová MichaelaTJ - Svitavy9900:04:09-
9M42391Kavín MichaelSebranice0100:04:10-
10M42453Horákovský RenéNové Město na Moravě0100:04:13-
11M42580Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:15-
15Ž5269Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:20-
12M42756Erbes FilipMoravská Slávia Brno0100:04:21-
16Ž52837Štulpová JulieTJ Svitavy9900:04:22-
17Ž52923Vlachová VeronikaTJ - Svitavy9800:04:28-
13M43090Jílek ZdeněkPolička0000:04:31-
18Ž53147Šedová KristýnaAC Choceň9800:04:32-
14M43289Kysilka LukášSebranice0100:04:37-
19Ž5333Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:39-
15M43487Doležal JanBorová0000:04:42-
16M43516Mára DavidTJ - Svitavy0100:04:43-
17M43645Štastný OndřejPolička0000:04:46-
18M43710Faltýsek JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:47-
20Ž53825Drdlová AdélaTJ - Svitavy9800:04:56-
19M43929Macků VojtěchTJ - Svitavy0100:05:22-
21Ž54077Dvořáková SimonaPolička9900:05:35-
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM124Le Viet MilanAtletika Polička9600:03:07-
1ŽS259Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:12-
1ŽM326Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:15-
2ŽM47Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:16-
3ŽM514Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:19-
2MM619Beneš ViktorTJ Nové Město na Moravě9600:03:20-
4ŽM75Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:03:22-
1M5844Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:26-
2ŽS960Karasová MartinaBATT Nové Město na Moravě9400:03:27-
3MM1016Svoboda TomášBATT Nové Město na Moravě9600:03:27-
4MM1162Šimeček TomášVelká Losenice9600:03:27-
2M51263Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:29-
3M51351Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:29-
4M51435Mužík JanPolička9800:03:30-
5MM1517Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:03:32-
6MM1633Vyskočil DanielPolička9600:03:32-
7MM1731Kučera JakubPolička9700:03:33-
5M5187Valenta AdamAtletika Jablonné nad Orlicí9800:03:36-
8MM1918Konečný MatoušNové Město na Moravě9600:03:37-
9MM2020Slonek MatoušAOTJ Nové Město na Moravě9700:03:39-
5ŽM211Leinweberová DenisaAtletika Polička9700:03:41-
10MM2256Zach MatějPolička9700:03:42-
11MM2311Havran LukášLitomyšl9700:03:45-
12MM2413Červenka JanNové Město na Moravě9700:03:48-
6ŽM2525Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:49-
6M52669Rajnet MatějDolní Dobrouč hasiči9900:03:51-
7M52768Rajnet RudolfDolní Dobrouč hasiči9900:03:52-
8M52876Hnát DenisAtletika Polička9800:03:52-
13MM2946Matouš PetrPolička9700:03:58-
9M5305Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:59-
7ŽM313Márová JanaTJ - Svitavy9700:04:03-
10M53243Hejtmánek VladimírAtletika Polička9900:04:06-
11M53359Červenka VašekNové Město na Moravě9900:04:07-
14MM3430Roušar DanielPolička9600:04:10-
3ŽS356Krátká HanaLanškroun9500:04:12-
8ŽM3657Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:04:12-
9ŽM374Smetanová PetraTJ - Svitavy9700:04:16-
15MM3832Hladký VladimírPolička9700:05:03-
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS122Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:03:41-
2MS250Šacl JiříNové Město na Moravě9400:03:48-
3MS328Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:03:48-
1ŽD435Janoušová RadkaTJ Nové Město na Moravě9200:03:49101,37
2ŽD534Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:03:51100,01
4MS644Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:03:52-
3ŽD78Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:03:5298,62
1ŽJ861Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:03:5596,56
5MS99Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:55-
4ŽD1036Miličková MarieNové Město na Moravě9200:03:5695,34
6MS1155Hoffmann HubertPolička9400:04:02-
7MS1238Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:04:04-
2ŽJ1370Maršánová LucieTJ Nové Město na Moravě9000:04:0588,00
8MS1429Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:04:08-
9MS1547Sion LiborAtletika Polička9400:04:08-
10MS1664Štoudek BohuslavAtletika Polička9500:04:08-
11MS1753Teplý BorisAtletika Polička9400:04:09-
12MS1860Teplý PatrikAtletika Polička9400:04:16-
3ŽJ1927Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:1876,61
4ŽJ2037Brázdová LýdieNové Město na Moravě9000:04:1975,72
13MS2123Klimeš OndřejAtletika Polička9500:04:21-
5ŽJ2240Vášová RadkaNové Město na Moravě9100:04:2273,30
5ŽD2363Šimečková LeaNové Město na Moravě9200:04:2669,83
6ŽD2443Vtípilová TerezaMars Svratka9200:04:3462,69
7ŽD2552Košíková TerezaBATT Nové Město na Moravě9300:04:4255,69
8ŽD2639Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:5147,52
9ŽD2769Hrbáčová EliškaNové Město na Moravě9300:05:2022,58
14MS2858Frydrych JakubAC Choceň9500:05:32-
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ167Vitner PetrNové Město na Moravě9000:06:54107,34
2MJ268Zimola PetrTJ Nové Město na Moravě9000:07:1697,44
3MJ32Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:07:2095,22
4MJ415Nechvíl PetrAC Choceň9100:07:2493,45
5MJ545Večeře TomášAtletika Polička9000:07:3090,65
1MD651Dostál LukášNové Město na Moravě9300:07:3489,15
2MD765Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:07:4981,98
3MD848Kalvoda VítAtletika Polička9300:08:0474,95
4MD942Siegel JakubAC Choceň9200:08:1370,76
5MD1021Košňar FrantišekAtletika Polička9300:08:1569,73
6MJ1141Živný MarekOrel Orlice9100:08:2764,44
6MD1210Havran JanLitomyšl9300:08:5551,12
Trať 4,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA180Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:13:51108,53
2MA218Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:3797,92
3MA360Řemínek MatějAC Choceň8600:14:5693,54
4MA435Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:15:1090,20
5MA581Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:15:2287,51
1PM654Sejkora KarelAtletika Polička8800:15:3285,12
6MA778Lorenc TomášAtletika Polička8600:15:3883,72
7MA84Klička OndřejTJ Svitavy8800:15:3883,68
1MB983Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:15:42102,94
2PM1013Myška JiříAtletika Polička7300:15:4881,40
2MB1152Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:15:51101,09
8MA1265Bogdał LukaszMiedzygorze8200:16:0078,62
9MA1366Bogdał PawełMiedzygorze7600:16:0677,37
1MC1443Siegel JosefAC Choceň5800:16:06107,46
3MB151000Svoboda MojmírPardubice6600:16:1595,97
4MB1662Motálek PetrEnvinet TJ Spartak Třebíč6100:16:2294,59
10MA1746Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:16:3371,16
11MA1863Bogdał RomanMiedzygorze7900:16:3570,64
12MA199Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:16:4169,15
2MC2069Fiedler JanMoravská Slávia Brno5600:16:4599,85
5MB2161Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:16:5986,74
1ZA2259Krchová EvaACP Olymp Brno8900:17:00107,07
6MB231Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:17:1284,18
13MA2441Jadrný LubomírCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7300:17:1561,41
3MC2538Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:2092,70
14MA266Stříhavka JindřichAC Choceň7100:17:2858,48
15MA2779Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:17:4255,08
1ZB282Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:17:45122,89
2ZA293Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:17:4698,36
4MC3068Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:5885,22
16MA3119Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:18:0150,73
7MB325Krátký LubošLanškroun6200:18:0273,59
3ZA3324Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:18:0694,57
8MB3423Pavel JanAtletika Rtyně6700:18:0872,36
17MA3527Novák JosefTJ Svitavy8500:18:1248,13
18MA3637Kalný PetrPardubice8100:18:2046,40
3PM3764Mach PetrAtletika Polička6400:18:2668,62
9MB3817Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:18:3566,81
5MC398Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:18:3577,82
19MA4025Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:18:5338,74
20MA4111Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:19:0037,17
1MD4267Kakač JosefAVC Praha4800:19:01102,55
4PM4333Červ JakubAtletika Polička8900:19:0336,48
2MD4451Hájek FrantišekFGT Stolany4900:19:06101,73
21MA4540Vtípil MiroslavMars Svratka8300:19:1134,68
22MA4673Marhold PetrChoceň7800:19:1134,62
4ZA4749Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:1282,00
10MB4876Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:19:2356,76
5PM4970Juza StanislavTHT Polička7200:19:2431,73
1ŽC5058Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6200:19:30107,39
23MA5114Borek PetrHorní Čermná7000:19:3529,04
5ZA5236Kalná JitkaAFK Chrudim7500:19:4076,72
3MD5344Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:4095,72
24MA5489Gregora ZdenekLanškroun7300:19:4127,61
6ZA5533Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:19:5274,48
25MA5634Vrána FilipJundrov7600:19:5923,45
1PZ5728Schauerová LenkaAtletika Polička8800:20:1470,38
11MB5829Šimeček TomášVelká Losenice6600:20:1645,55
6PM5915Mach OndřejPolička8000:20:2317,99
2PZ6010Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:3366,79
4MD6153Krumer MiroslavOstrov4900:20:3486,45
5MD6272Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:3486,38
2ŽC6350Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:20:3596,74
26MA6477Marhold LubošChoceň7700:20:3814,66
3ŽC6547Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:20:4095,86
6MD6684Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:21:1379,71
7ZA677Stříhavková PetraAC Choceň7900:21:2057,80
7MD6857Šrajt JiříRájec Jestřebí4400:21:2577,57
6MC6926Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:21:5537,94
8MD7045Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:22:08150,58
2ZB7142Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:22:2077,11
4ŽC7221Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:22:32100,00
12MB7356Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:22:5013,42
27MA7416Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč7300:22:510,00
8ZA7575Marholdová LucieChoceň8300:23:0438,18
9MD7682Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:4753,04
9ZA7730Hlaváčková KateřinaChoceň8200:24:2422,94
5ŽC7832Nechvílová MiroslavaChoceň6000:24:3057,98
10ZA7939Nečasová LenkaPraha7800:25:0714,86
11ZA8031Kysilková RomanaSebranice7500:25:526,37
6ŽC8120Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:27:2129,88
7MC8222Wendlig MiroslavSokol Luková5300:27:390,00
10MD8348Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:37:0749,42

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 30%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 10%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 60%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
63%

Názory na závod

Dobrý den, prosím opravit v ženách A, startovní číslo 75 není Lucie Harholdová, ale Lucie Marholdová :) Díky moc, Petr Marhold
marhold
Zbytečné slučovaní mládežnických kategorií, k urychlení závodu to nepřispelo, jen nastávala nepřehledná situace kdo je s kým v kategorii a na jakem místě běží a následně i doběhl. A kromě prvních třech, nebylo možné zjistit další pořadí. M.G
m.gregora
Diky za upozorneni, opraveno :)
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč