Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2. Pekelný kilometr

27.5.2009, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Pekelný kilometr
  • datum konání: 27.5.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Ekobi Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.iscarex.cz/propozice.php?poharindex=74

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

  • 2. Pekelný kilometr (Článek a fotografie na stránkách Českotřebovského internetového deníku)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11190Štichauer JakubPeklák team0300:00:31-
2D121Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:32-
3D132Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:33-
4D14928Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:42-
5D154Kubíčková Michaelaneregistrována0300:00:42-
6D161367Jebousková PavlínaČeská Třebová0500:00:47-
7D171076Borek ViktorHorní Čermná0400:01:08-
8D1810Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:26-
Žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM11320Štichauerová EliškaPeklák team0100:04:19-
2ŽM141346Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:55-
3ŽM171094Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:02-
Žáci I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM5893Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:03:24-
2MM71361Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:41-
3MM81362Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:03:52-
4MM155Kubíček Matoušneregistrován0100:04:59-
5MM16484Pirkl OliverČeská Třebová0100:05:01-
Žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS4936Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:24-
2ŽS91345Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:03-
3ŽS101060Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:05-
4ŽS121013Krátká HanaLanškroun9500:04:36-
Žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1651Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:03:03-
2MS2321Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:10-
3MS3932Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:03:22-
4MS6645Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:26-
5MS13154Skalický PetrČeská Třebová9800:04:41-
Dorostenci a junioři (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ630Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:05:37-
2MJ146Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:06:03-
3MJ1932Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:06:22-
4MJ291097Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:49-
5MJ32132Živný MarekOrel Orlice9100:06:55-
Muži A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1630Sádecký MarekČeská Třebová Parník8900:05:27-
2MA2933Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:30-
3MA4323Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:05:31-
4MA524Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:35-
5MA7879Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:05:42-
6MA8461Dobšíček PavelSK Hronov8000:05:46-
7MA1029Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:05:55-
8MA1314Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:59-
9MA15925Starý TomášPlastic Cocks8700:06:09-
10MA1617Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:06:14-
11MA20485Sádecký LukášČeská Třebová Parník8800:06:24-
12MA2112Marhold PetrChoceň7800:06:27-
13MA24319Štichauer MiroslavPeklák team7100:06:31-
14MA25927Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:06:37-
15MA2740Kalous PetrSK Žamberk7700:06:40-
16MA28931Homola PetrČeská Třebová7800:06:44-
17MA3341Rozprým JiříŽamberk7700:06:57-
18MA3439Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:57-
19MA36489Křivka Pavelneregistrován7400:07:12-
20MA3713Marhold LubošChoceň7700:07:14-
21MA4016Adámek Karelneregistrován7100:07:27-
22MA4122Vávra ZdeněkPeklák team7600:07:29-
Muži B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3930Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:31-
2MB9935Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:50-
3MB1226Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:05:56-
4MB1734Orlich PetrCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:16-
5MB1835Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:22-
6MB223Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:06:29-
7MB23175Pávek JiříPeklák team6900:06:31-
8MB268Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:06:39-
9MB301020Krátký LubošLanškroun6200:06:50-
10MB5131Záveský RichardOrel Česká Třebová6300:08:04-
11MB521366Křivohlávek Miroslavneregistrován6700:08:21-
Muži C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1121Filip LubošAC Choceň5900:05:55-
2MC4220Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:32-
3MC437Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:33-
4MC54634Rejman ZdeněkVVSC Česká Třebová5500:08:36-
5MC5636Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:09:05-
Muži D (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3828Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:17-
2MD39929Hájek FrantišekFGT Stolany4900:07:23-
3MD4537Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:47-
4MD489Krumer MiroslavOstrov4900:07:59-
5MD5718Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:23-
6MD5811Bielčik JindřichLichkov4000:09:24-
Dorostenky a juniorky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3515Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:08-
2ŽJ551096Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:08:43-
Ženy A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA31322Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:06:50-
2ZA4419Stříhavková PetraAC Choceň7900:07:42-
3ZA46934Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:53-
4ZA5333Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:36-
Ženy B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5038Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:02-
Ženy C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4727Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:07:59-
2ŽC59922Sokolová OlgaISCAREX Česká Třebová6400:09:30-
3ŽC6025Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:51-
4ŽC611095Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:56-
5ŽC621368Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:10:25-
6ŽC63923Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:08-
Hobby (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB4923Borek PetrHorní Čermná7000:08:02-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11190Štichauer JakubPeklák team0300:00:31-
2D121Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:32-
3D132Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:33-
4D14928Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:42-
5D154Kubíčková Michaelaneregistrována0300:00:42-
6D161367Jebousková PavlínaČeská Třebová0500:00:47-
7D171076Borek ViktorHorní Čermná0400:01:08-
8D1810Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:26-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1651Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:03:03-
2MS2321Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:10-
3MS3932Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:03:22-
1ŽS4936Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:24-
1MM5893Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:03:24-
4MS6645Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:26-
2MM71361Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:41-
3MM81362Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:03:52-
2ŽS91345Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:03-
3ŽS101060Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:05-
1ŽM11320Štichauerová EliškaPeklák team0100:04:19-
4ŽS121013Krátká HanaLanškroun9500:04:36-
5MS13154Skalický PetrČeská Třebová9800:04:41-
2ŽM141346Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:55-
4MM155Kubíček Matoušneregistrován0100:04:59-
5MM16484Pirkl OliverČeská Třebová0100:05:01-
3ŽM171094Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:02-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1630Sádecký MarekČeská Třebová Parník8900:05:27-
2MA2933Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:30-
1MB3930Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:31-
3MA4323Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:05:31-
4MA524Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:35-
1MJ630Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:05:37-
5MA7879Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:05:42-
6MA8461Dobšíček PavelSK Hronov8000:05:46-
2MB9935Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:50-
7MA1029Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:05:55-
1MC1121Filip LubošAC Choceň5900:05:55-
3MB1226Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:05:56-
8MA1314Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:59-
2MJ146Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:06:03-
9MA15925Starý TomášPlastic Cocks8700:06:09-
10MA1617Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:06:14-
4MB1734Orlich PetrCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:16-
5MB1835Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:22-
3MJ1932Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:06:22-
11MA20485Sádecký LukášČeská Třebová Parník8800:06:24-
12MA2112Marhold PetrChoceň7800:06:27-
6MB223Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:06:29-
7MB23175Pávek JiříPeklák team6900:06:31-
13MA24319Štichauer MiroslavPeklák team7100:06:31-
14MA25927Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:06:37-
8MB268Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:06:39-
15MA2740Kalous PetrSK Žamberk7700:06:40-
16MA28931Homola PetrČeská Třebová7800:06:44-
4MJ291097Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:49-
9MB301020Krátký LubošLanškroun6200:06:50-
1ZA31322Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:06:50-
5MJ32132Živný MarekOrel Orlice9100:06:55-
17MA3341Rozprým JiříŽamberk7700:06:57-
18MA3439Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:57-
1ŽJ3515Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:08-
19MA36489Křivka Pavelneregistrován7400:07:12-
20MA3713Marhold LubošChoceň7700:07:14-
1MD3828Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:17-
2MD39929Hájek FrantišekFGT Stolany4900:07:23-
21MA4016Adámek Karelneregistrován7100:07:27-
22MA4122Vávra ZdeněkPeklák team7600:07:29-
2MC4220Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:32-
3MC437Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:33-
2ZA4419Stříhavková PetraAC Choceň7900:07:42-
3MD4537Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:47-
3ZA46934Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:53-
1ŽC4727Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:07:59-
4MD489Krumer MiroslavOstrov4900:07:59-
1LB4923Borek PetrHorní Čermná7000:08:02-
1ZB5038Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:02-
10MB5131Záveský RichardOrel Česká Třebová6300:08:04-
11MB521366Křivohlávek Miroslavneregistrován6700:08:21-
4ZA5333Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:36-
4MC54634Rejman ZdeněkVVSC Česká Třebová5500:08:36-
2ŽJ551096Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:08:43-
5MC5636Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:09:05-
5MD5718Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:23-
6MD5811Bielčik JindřichLichkov4000:09:24-
2ŽC59922Sokolová OlgaISCAREX Česká Třebová6400:09:30-
3ŽC6025Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:51-
4ŽC611095Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:56-
5ŽC621368Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:10:25-
6ŽC63923Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:08-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč