Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Setkání vrchařů na náchodském zámku (nebodováno)

5.4.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Setkání vrchařů na náchodském zámku (nebodováno)
  • datum konání: 5.4.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Zámecká ulice, Náchod
11:00 hodin

Přihlášky

od 9:30 hodin, restaurace Vatikán, Náchod

Startovné

60 Kč (účastníci 1. ročníku startovné neplatí)

Popis tratě

délka 11,2 km a 7,5 km (juniorky, ženy nad 55 let a muži nad 70 let)
převýšení 380 m a 260 m
Start a cíl je oproti 1. roč. přemístěn pod zámecký kopec k lepšímu zázemí. Okruhové tratě jsou vedeny v atraktivním okolí náchodského zámku a přilehlých lesích zvaných Hejnovka. Mají zejména v ůvodu dosti náročný profil, kde se střídají mírné seběhy s náročnými výběhy, střední část je středně členitá a posledních 2,5 resp. 3,5 km do cíle trať více méně stále klesá. Povrch 1/4 asfalt 3/4 lesní cesty a pěšiny.

Ceny pro vítěze

finanční a věcné, tombola, upomínka pro každého závodníka

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Restaurace Vatikán se nachází cca 300 m od nám. TGM směr Kramolna, parkování možné přímo u restaurace, od nádraží pěšky 1 km. V ceně startovného je občerstvení a jídlo po závodě, účastníci 1. r. startovné neplatí. Závod je prologem /nebodovaným závodem/ Českého Saucony poháru v běhu do vrchu.

Propozice pořadatele ve formátu GIF

Kontakt:

Jiří Wiesner
Na Klínku 1291
547 01 Náchod
tel. 606 551 510

E-mailová adresa

wortega@email.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Setkání vrchařů na náchodském zámku (nebodováno)

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 11,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ845Mistersky GrzegorzPolsko9200:38:42-
2MJ1646Nechvíl PetrAC Choceň9100:40:54-
Muži A (trať 11,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:34:39-
2MA22Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:35:24-
3MA33Bogdał RomanMiedzygorze7900:36:24-
4MA54Bogdał PawełMiedzygorze7600:37:04-
5MA65Waloszcyk BartolomPolsko 00:37:28-
6MA76Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:38:15-
7MA97Doucha JiříStart Náchod7100:38:44-
8MA108Druciarek JarosPolsko 00:38:50-
9MA119Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:39:14-
10MA1310Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:40:10-
11MA1411Jacek PuzikPolsko 00:40:52-
12MA1812Cogar RudolfTJ Nová Paka 00:41:59-
13MA2013Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:42:34-
14MA2114Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:42:54-
15MA3615Novotný OndřejMaratonstav Úpice 00:51:23-
16MA3716Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:52:00-
17MA3917Waluzykiew MariusPolsko 00:52:25-
18MA4818Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:05:52-
Muži B (trať 11,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB419Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:37:00-
2MB1220Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:39:51-
3MB1521Koudelka JiříChvojkovice Brod6800:40:53-
4MB1722Krejčí StanislavTěchonín6300:41:35-
5MB2223Klimeš JiříAC Náchod6100:43:05-
6MB2324Zelený LuděkAC Náchod6100:44:06-
7MB3025Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:47:16-
8MB3126Lanta StanislavSpartak Police nad Metují6300:47:42-
Muži C (trať 11,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1927Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:42:00-
2MC2528Frinta PetrAC Náchod5800:45:01-
3MC2829Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:45:55-
4MC2930Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:46:03-
5MC3431Kučera ZdeněkAC Náchod5500:49:40-
6MC3832Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:52:23-
7MC4433Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:59:07-
8MC4734Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5301:01:43-
Muži D (trať 11,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2735Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:45:53-
2MD4036Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:52:54-
3MD4137Bielčik JindřichLichkov4000:54:37-
4MD4338Vorel MilanSlatiňany4000:55:09-
5MD4539Linhart MilošSK Hronov4400:59:56-
6MD4640Čepelka OldřichTima Liberec4801:00:40-
7MD4941Škoda KryštofAC Náchod4101:10:42-
Muži E (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME142Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:31:45-
2ME543Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:40:42-
3ME744Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:57:33-
Juniorky (trať 11,2 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 11,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2647Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:45:05-
2ZA3348Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:48:52-
3ZA3549Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:50:19-
4ZA4250Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:55:08-
Ženy B (trať 11,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2451Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:44:10-
2ZB3252Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:48:40-
Ženy C (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC253Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:36:35-
2ŽC454Nechvílová MiroslavaChoceň6000:39:28-
Ženy D (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD355Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:38:31-
2ZD656Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:47:09-
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME142Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:31:45-
1ŽC253Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:36:35-
1ZD355Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:38:31-
2ŽC454Nechvílová MiroslavaChoceň6000:39:28-
2ME543Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:40:42-
2ZD656Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:47:09-
3ME744Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:57:33-
Trať 11,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:34:39-
2MA22Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:35:24-
3MA33Bogdał RomanMiedzygorze7900:36:24-
1MB419Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:37:00-
4MA54Bogdał PawełMiedzygorze7600:37:04-
5MA65Waloszcyk BartolomPolsko 00:37:28-
6MA76Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:38:15-
1MJ845Mistersky GrzegorzPolsko9200:38:42-
7MA97Doucha JiříStart Náchod7100:38:44-
8MA108Druciarek JarosPolsko 00:38:50-
9MA119Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:39:14-
2MB1220Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:39:51-
10MA1310Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:40:10-
11MA1411Jacek PuzikPolsko 00:40:52-
3MB1521Koudelka JiříChvojkovice Brod6800:40:53-
2MJ1646Nechvíl PetrAC Choceň9100:40:54-
4MB1722Krejčí StanislavTěchonín6300:41:35-
12MA1812Cogar RudolfTJ Nová Paka 00:41:59-
1MC1927Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:42:00-
13MA2013Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:42:34-
14MA2114Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:42:54-
5MB2223Klimeš JiříAC Náchod6100:43:05-
6MB2324Zelený LuděkAC Náchod6100:44:06-
1ZB2451Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:44:10-
2MC2528Frinta PetrAC Náchod5800:45:01-
1ZA2647Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:45:05-
1MD2735Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:45:53-
3MC2829Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:45:55-
4MC2930Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:46:03-
7MB3025Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:47:16-
8MB3126Lanta StanislavSpartak Police nad Metují6300:47:42-
2ZB3252Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:48:40-
2ZA3348Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:48:52-
5MC3431Kučera ZdeněkAC Náchod5500:49:40-
3ZA3549Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:50:19-
15MA3615Novotný OndřejMaratonstav Úpice 00:51:23-
16MA3716Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:52:00-
6MC3832Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:52:23-
17MA3917Waluzykiew MariusPolsko 00:52:25-
2MD4036Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:52:54-
3MD4137Bielčik JindřichLichkov4000:54:37-
4ZA4250Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:55:08-
4MD4338Vorel MilanSlatiňany4000:55:09-
7MC4433Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:59:07-
5MD4539Linhart MilošSK Hronov4400:59:56-
6MD4640Čepelka OldřichTima Liberec4801:00:40-
8MC4734Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5301:01:43-
18MA4818Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:05:52-
7MD4941Škoda KryštofAC Náchod4101:10:42-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 97%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

Parádní závod, moc díky pořadatelům. Nádherná hravá trať přírodou, výborně značená, všude někdo stál (i když jsem se občas zamyslela a lehko by se mi jinde stalo, že bych z trasy seběhla, tady byl vždycky někdo, kdo mě správně navedl:-)) Opravdový jarní odpočinek a přitom vylblbnutí se v terénu. Díky!
evakollertova
Vždy je znát, když se něco dělá srdcem, to platí o přístupu k organizaci závodu o Lence a Jirkovi Wiesnerových.Podařilo se jim vytvořit závod na krásné lesní trati a příjemná je i atmosféra zázemí v restauraci Vatikán . Díky a držím palce do dalších závodů !
petr.hynek
Opravdu super závod,kdyby takových bylo víc.Dík Honza.
Klusoe

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód