Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)

18.4.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)
  • datum konání: 18.4.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Jiřetín pod Jedlovou, sportovní areál
13:00 hodin

Přihlášky

od 11 h ve sportovním areálu Jiřetín pod Jedlovou

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 6 km (4 km - juniorky a muži 70 let a starší)
Převýšení: 334 m

Ceny pro vítěze

obdrží první tři ve všech kategoriích 1. - 300 Kč 2. - 200 Kč 3. - 100 Kč
celkové pořadí muži a celkové pořadí ženy 1. - 500 Kč, 2. - 400 Kč, 3. - 300 Kč, 4. - 200 Kč, 5. - 100 Kč
finanční odměna pro muže i ženu za překonání traťového rekordu - 500 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Milan Krupka
Dolní Podluží 468
PSČ 407 55
tel. 412 384 222
mobil 728 679 637

Internetové stránky

http://jedlova.kavan.eu

E-mailová adresa

milankrupka@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.4.2018Jiřetín - Jedlová79
15.4.2017TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství65
9.4.2016Jiřetín - Jedlová79
11.4.2015Jiřetín - Jedlová79
12.4.2014Jiřetín - Jedlová73
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2012Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky106
16.4.2011Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová62
17.4.2010Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)90
22.8.2009Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS)86
19.4.2008Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)81
21.4.2007Jiřetín - Jedlová, CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ68
15.4.2006Jiřetín - Jedlová CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ64
16.4.2005Jiřetín - Jedlová MČR veteránů116
17.4.2004Jiřetín - Jedlová59
19.4.2003Jiřetín - Jedlová50
25.5.2002Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová43
26.5.2001Jiřetín - Jedlová25
22.5.1999Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová31

Statistika závodu Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1319

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4818
Brunclík Ivo5817
Javůrek Jiří4814
Stránský Aleš6013
Vraštilová Miloslava5613
Paulů Blanka5413
Bém František2712
Vacarda Vladimír5912
Trejbal Karel5112
Jirásková Eva6412
Horáček Michal7511
Šimůnek Jan8211
Šrachta Vladimír6011
Kavalír Josef8210
Janík Tomáš6810
Gombita Josef5810
Chroust Jan6010
Vacek Martin6910
Zoubek Zdeněk6910
Jelínek Karel519
Ježek Přemysl829
Kadavý Jan479
Valenta Michal629
Šmída Oldřich488
Merta Jaroslav358
Mannlová Jana808
Turek Martin808
Winterová Alena498
Plecháček Jiří448
Šimůnek Jan498
Kalvoda Břetislav558
Záhorský Pavel827
Kebrle Milan757
Hahn Claudia637
Urbánek Jiří567
Šesták Karel717
Lanča Milan737
Škrabálek Jan707
Tomíček Josef597
Zoubek Jiří657
Flegl Vlastimil537
Klampflová Eva647
Stránská Adéla916
Vlachynská Libuše626
Novotný Jiří716
Stezka Martin846
Ulich Petr686
Motl Ondřej946
Tučný Jan476
Sládek Karel456

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1029Titěra JanSKI Jablonec nad Nisou9200:29:2235
2MJ1920Nechvíl PetrAC Choceň9100:30:4431
3MJ315Motl OndřejTJ Rumburk9400:32:4727
4MJ3840Holas JakubSokol Holé Vrchy9100:34:1324
-MJ-22Kubík DavidVarnsdorf93DNF-
Muži A 20-39 let (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA163Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:25:4035
2MA244Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:5131
3MA341Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:26:4827
4MA664Podrazil JiříAC Česká Lípa8800:27:0924
5MA713Zajac LeszekWalbrzych8300:27:33-
6MA1245Vobr MarekSIX Numbers7800:29:4122
7MA1669Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:30:1520
8MA1850Cihlář DavidElkus s.r.o.7700:30:3319
9MA2534Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:3518
10MA2774Dušek MilošAC Turnov7100:31:4717
11MA3149Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:32:4716
12MA3668Šeps JanHasiči Varnsdorf7300:33:5515
13MA4076Nedvídek MartinAC Turnov7500:34:2214
14MA4539Holas VáclavSokol Holé Vrchy8600:36:2113
15MA5133Mrskoš LadislavSK Dolní Stakovec7900:38:3112
16MA5525Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8900:39:3011
17MA601Lanča MilanVarnsdorf7300:41:3010
18MA6536Záhorský PavelSK Dolní Stakovec8200:45:399
Muži B 40-49 let (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB443Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:5135
2MB555Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:5831
3MB814Holický MilanAFK Pardubice6500:28:3127
4MB978Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:28:5424
5MB1472Požárský VlastimilLiberec6400:29:5622
6MB2170Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:30:5520
7MB2265Fátor MiloslavLokomotiva Trutnov6400:30:5619
8MB2317Kaván LubomírChřibská6100:31:0018
9MB2432Šrachta VladimírCyklo Cvikov6000:31:2417
10MB3367Schade SilvioBautzen6900:32:55-
11MB3542Beznoska KamilČermná6300:33:0516
12MB3915Janík TomášKnínice u Ústí n.L. (neregistrovaný)6800:34:1715
13MB5226Drbohlav BohumilJablonec n. N.6300:38:4814
14MB5366Branich ThomasBLV ROT-WEISS 906800:39:13-
Muži C 50-59 let (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1162Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:29:3135
2MC1551Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:29:5731
3MC2016Gombita JosefLoučná 9565800:30:4727
4MC282Flegl VlastimilBrtev5300:32:1324
5MC2911Černý VladimírHAC Praha5200:32:2222
6MC4377Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:35:5720
7MC4424Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:36:0819
8MC4630Skalický FrantišekSkaláci Česká Lípa5300:36:5018
9MC4728Eppert RomanCanis Team5900:37:0717
10MC4931Kalvoda BřetislavCyklosprint Cvikov5500:38:0216
11MC5075Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:38:1915
Muži D 60-69 let (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD268Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:31:4135
2MD3071Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:32:4531
3MD3773Kadavý JanJablonec n. Nisou4700:34:0227
4MD4146Groh StanislavAC Vrchlabí4600:34:5224
5MD5756Sedláček OldřichOLDS Liberec4800:40:0222
6MD6138Plecháček JiříLiga 100 Praha4400:43:1020
7MD6361Čepelka OldřichTima Liberec4800:44:1719
Muži E 70-79 let (trať 4 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME23Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:27:5235
2ME327Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:29:5131
3ME618Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:33:0927
Muži E 80 let a starší (trať 4 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF921Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:38:3424
Juniorky 19 let a mladší (trať 4 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ147Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:24:3135
2ŽJ352Jirásková BáraIscarex Česká Třebová9100:29:5131
Ženy A 20-34 let (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1323Milesová IvaOlymp Praha7700:29:4835
2ZA172Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:30:1931
3ZA3457Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:33:0327
4ZA4254Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:35:4824
5ZA5658Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:39:4422
6ZA649Rab VlaďkaMnichov7900:44:24-
7ZA6637Mrskošová MartinaSukorady8100:46:5620
8ZA6835Réslová VeronikaMladá Boleslav8200:47:0919
Ženy B 35-44 let (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5479Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:39:2235
Ženy C 45-54 let (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4853Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:37:1835
2ŽC5810Valentová KvětaAVC Praha5600:40:2031
3ŽC596Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:40:5727
4ŽC6212Procházková IrenaTJ Háje5700:43:2424
5ŽC6719Nechvílová MiroslavaChoceň6000:47:0022
6ŽC6959Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:50:4220
Ženy D 55 let a starší (trať 4 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD548Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:30:0035
2ZD760Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:2931
3ZD84Winterová AlenaTJ Rumburk4900:37:0127
Trať 4 km, 334 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ147Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:24:3135
1ME23Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:27:5235
2ŽJ352Jirásková BáraIscarex Česká Třebová9100:29:5131
2ME327Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:29:5131
1ZD548Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:30:0035
3ME618Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:33:0927
2ZD760Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:2931
3ZD84Winterová AlenaTJ Rumburk4900:37:0127
1MF921Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:38:3424
Trať 6 km, 334 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA163Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:25:4035
2MA244Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:5131
3MA341Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:26:4827
1MB443Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:5135
2MB555Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:5831
4MA664Podrazil JiříAC Česká Lípa8800:27:0924
5MA713Zajac LeszekWalbrzych8300:27:33-
3MB814Holický MilanAFK Pardubice6500:28:3127
4MB978Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:28:5424
1MJ1029Titěra JanSKI Jablonec nad Nisou9200:29:2235
1MC1162Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:29:3135
6MA1245Vobr MarekSIX Numbers7800:29:4122
1ZA1323Milesová IvaOlymp Praha7700:29:4835
5MB1472Požárský VlastimilLiberec6400:29:5622
2MC1551Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:29:5731
7MA1669Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:30:1520
2ZA172Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:30:1931
8MA1850Cihlář DavidElkus s.r.o.7700:30:3319
2MJ1920Nechvíl PetrAC Choceň9100:30:4431
3MC2016Gombita JosefLoučná 9565800:30:4727
6MB2170Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:30:5520
7MB2265Fátor MiloslavLokomotiva Trutnov6400:30:5619
8MB2317Kaván LubomírChřibská6100:31:0018
9MB2432Šrachta VladimírCyklo Cvikov6000:31:2417
9MA2534Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:3518
1MD268Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:31:4135
10MA2774Dušek MilošAC Turnov7100:31:4717
4MC282Flegl VlastimilBrtev5300:32:1324
5MC2911Černý VladimírHAC Praha5200:32:2222
2MD3071Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:32:4531
11MA3149Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:32:4716
3MJ315Motl OndřejTJ Rumburk9400:32:4727
10MB3367Schade SilvioBautzen6900:32:55-
3ZA3457Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:33:0327
11MB3542Beznoska KamilČermná6300:33:0516
12MA3668Šeps JanHasiči Varnsdorf7300:33:5515
3MD3773Kadavý JanJablonec n. Nisou4700:34:0227
4MJ3840Holas JakubSokol Holé Vrchy9100:34:1324
12MB3915Janík TomášKnínice u Ústí n.L. (neregistrovaný)6800:34:1715
13MA4076Nedvídek MartinAC Turnov7500:34:2214
4MD4146Groh StanislavAC Vrchlabí4600:34:5224
4ZA4254Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:35:4824
6MC4377Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:35:5720
7MC4424Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:36:0819
14MA4539Holas VáclavSokol Holé Vrchy8600:36:2113
8MC4630Skalický FrantišekSkaláci Česká Lípa5300:36:5018
9MC4728Eppert RomanCanis Team5900:37:0717
1ŽC4853Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:37:1835
10MC4931Kalvoda BřetislavCyklosprint Cvikov5500:38:0216
11MC5075Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:38:1915
15MA5133Mrskoš LadislavSK Dolní Stakovec7900:38:3112
13MB5226Drbohlav BohumilJablonec n. N.6300:38:4814
14MB5366Branich ThomasBLV ROT-WEISS 906800:39:13-
1ZB5479Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:39:2235
16MA5525Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8900:39:3011
5ZA5658Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:39:4422
5MD5756Sedláček OldřichOLDS Liberec4800:40:0222
2ŽC5810Valentová KvětaAVC Praha5600:40:2031
3ŽC596Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:40:5727
17MA601Lanča MilanVarnsdorf7300:41:3010
6MD6138Plecháček JiříLiga 100 Praha4400:43:1020
4ŽC6212Procházková IrenaTJ Háje5700:43:2424
7MD6361Čepelka OldřichTima Liberec4800:44:1719
6ZA649Rab VlaďkaMnichov7900:44:24-
18MA6536Záhorský PavelSK Dolní Stakovec8200:45:399
7ZA6637Mrskošová MartinaSukorady8100:46:5620
5ŽC6719Nechvílová MiroslavaChoceň6000:47:0022
8ZA6835Réslová VeronikaMladá Boleslav8200:47:0919
6ŽC6959Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:50:4220

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

velmi dobře uspořádadaný závod, jen pochvala.
Pepah
Pěkný začátek sezóny, dobrá trasa. Chválím pořadatele.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód