13.6.2009, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
22.6.2013 | Běh na Kohout a zpět | 32 |
9.6.2012 | Běh na Kohout a zpět | 33 |
18.6.2011 | Běh na Kohout a zpět | 33 |
21.6.2008 | Běh na Kohout a zpět | 78 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vraštilová Miloslava | 56 | 5 |
Piklová Alice | 73 | 4 |
Halešová Dana | 57 | 3 |
Krčka Bohuslav | 59 | 3 |
Zdeněk Libor | 66 | 3 |
Mondek Josef | 66 | 3 |
Pechek František | 53 | 3 |
Novák Jaroslav | 64 | 3 |
Petrov Jan | 64 | 3 |
Šimůnková Zdena | 58 | 3 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 3 |
Jirásková Eva | 64 | 3 |
Růžička Jiří | 54 | 3 |
Šimůnek Jan | 49 | 3 |
Bumbová Martina | 69 | 2 |
Hegedüš Josef | 66 | 2 |
Milesová Iva | 77 | 2 |
Kožíšková Kristýna | 96 | 2 |
Bláhová Irena | 96 | 2 |
Pőschko František | 04 | 2 |
Jirásková Hanka | 89 | 2 |
Brož Jakub | 00 | 2 |
Varga Tomáš | 73 | 2 |
Černý Vladimír | 52 | 2 |
Surá Tereza | 00 | 2 |
Zajíček Jiří | 00 | 2 |
Les Josef | 47 | 2 |
Ardamica David | 01 | 2 |
Ulich Petr | 68 | 2 |
Šindelířová Lucie | 04 | 2 |
Kružíková Pavlína | 00 | 2 |
Ardamicová Aneta | 07 | 2 |
Palkovič Vladislav | 39 | 2 |
Tvrzová Gábina | 02 | 2 |
Mikšl Miroslav | 99 | 2 |
Tvrzová Veronika | 99 | 2 |
Obrin Tadeáš | 02 | 2 |
Koubek Václav | 68 | 2 |
Pláničková Eva | 54 | 2 |
Šimůnková Pavla | 77 | 2 |
Turek Jiří | 70 | 2 |
Kavalír Josef | 82 | 2 |
Navrátil Bedřich | 52 | 2 |
Doubravský Václav | 03 | 2 |
Šimůnek Jan | 03 | 2 |
Šindelířová Šárka | 02 | 2 |
Korchová Sára | 03 | 2 |
Chroust Jan | 60 | 2 |
Obrinová Natálie | 05 | 2 |
Mikšl Rostislav | 72 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 10 | 35 | Šutková Monika | Besednice | 04 | 00:00:17 | - |
2 | Ž1 | 11 | 48 | Šindelířová Lucie | Besednice | 04 | 00:00:17 | - |
3 | Ž1 | 15 | 59 | Moravčíková Ester | Besednice | 05 | 00:00:20 | - |
4 | Ž1 | 16 | 62 | Obrinová Natálie | Besednice | 05 | 00:00:20 | - |
5 | Ž1 | 17 | 55 | Chládová Dominika | České Budějovice | 06 | 00:00:24 | - |
6 | Ž1 | 19 | 49 | Knapová Kateřina | Kaplice | 07 | 00:00:29 | - |
7 | Ž1 | 20 | 63 | Obrinová Jessica | Besednice | 06 | 00:00:30 | - |
8 | Ž1 | 21 | 31 | Ardamicová Aneta | Dolní KBukovsko | 07 | 00:00:33 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 12 | 47 | Zeman Filip | Besednice | 04 | 00:00:18 | - |
2 | M1 | 13 | 40 | Mikšl Rostislav | Slavia České Budějovice | 05 | 00:00:18 | - |
3 | M1 | 14 | 42 | Pőschko František | Besednice | 04 | 00:00:19 | - |
4 | M1 | 18 | 53 | Tvrz Jan | SK Včelná | 06 | 00:00:28 | - |
5 | M1 | 22 | 46 | Šindelíř Jakub | Besednice | 07 | 00:00:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 3 | 4 | Strusková Kateřina | Čéčová, České Budějovice | 02 | 00:00:12 | - |
2 | Ž2 | 4 | 51 | Tvrzová Gábina | AK Včelná | 02 | 00:00:12 | - |
3 | Ž2 | 6 | 5 | Krejčí Pavla | Čéčová, České Budějovice | 03 | 00:00:13 | - |
4 | Ž2 | 7 | 6 | Šimerová Aneta | Čéčová, České Budějovice | 02 | 00:00:13 | - |
5 | Ž2 | 8 | 36 | Šindelířová Šárka | Besednice | 02 | 00:00:15 | - |
6 | Ž2 | 9 | 50 | Korchová Sára | Besednice | 03 | 00:00:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 61 | Obrin Tadeáš | Besednice | 02 | 00:00:12 | - |
2 | M2 | 2 | 3 | Doubravský Václav | Besednice | 03 | 00:00:12 | - |
3 | M2 | 5 | 23 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 2 | 8 | Surá Tereza | SK Čéčova České Budějovice | 00 | 00:01:13 | - |
2 | Ž2 | 4 | 9 | Kružíková Pavlína | Čéčová, České Budějovice | 00 | 00:01:17 | - |
3 | Ž2 | 9 | 7 | Valčíková Karolína | Čéčová, České Budějovice | 01 | 00:01:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 10 | Brož Jakub | Čečová, České Budějovice | 00 | 00:01:08 | - |
2 | M2 | 3 | 68 | Zajíček Jiří | Besednice | 00 | 00:01:13 | - |
3 | M2 | 5 | 34 | Čukta Matěj | Besednice | 00 | 00:01:19 | - |
4 | M2 | 6 | 43 | Póschko Pavel | Besednice | 01 | 00:01:19 | - |
5 | M2 | 7 | 44 | Šuhaj David | Besednice | 00 | 00:01:20 | - |
6 | M2 | 8 | 30 | Ardamica David | Dolní Bukovsko | 01 | 00:01:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 4 | 60 | Schrenk Dominik | Besednice | 98 | 00:02:36 | - |
2 | M3 | 5 | 15 | Kovalčuk Pavel | Čéčová, České Budějovice | 98 | 00:02:38 | - |
3 | M3 | 7 | 45 | Brtna Daniel | Lišov | 98 | 00:02:38 | - |
4 | M3 | 8 | 16 | Beran Jan | SK Čéčova České Budějovice | 99 | 00:02:40 | - |
5 | M3 | 13 | 39 | Mikšl Miroslav | ČEské Budějovice | 99 | 00:02:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 6 | 12 | Burdová Magdaléna | Čéčová, České Budějovice | 98 | 00:02:38 | - |
2 | Ž3 | 9 | 13 | Kunová Eva | Čéčová, České Budějovice | 99 | 00:02:47 | - |
3 | Ž3 | 10 | 14 | Dobiášová Adéla | SK Čéčova České Budějovice | 99 | 00:02:48 | - |
4 | Ž3 | 11 | 11 | Šimerová Michaela | Čéčová, České Budějovice | 98 | 00:02:49 | - |
5 | Ž3 | 12 | 52 | Tvrzová Veronika | AK Včelná | 99 | 00:02:50 | - |
- | Ž3 | - | 2 | Dobišarová Natálie | České Budějovice | 98 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 3 | 1 | Kožíšková Kristýna | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 96 | 00:02:33 | - |
2 | ŽM | 14 | 26 | Bláhová Irena | Dynín | 96 | 00:03:00 | - |
3 | ŽM | 15 | 17 | Petrželová Monika | SK Čéčova České Budějovice | 96 | 00:03:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 18 | Kratochvíl Vít | Čéčová, České Budějovice | 96 | 00:02:20 | - |
2 | MM | 2 | 19 | Bartoš Filip | Čéčová, České Budějovice | 96 | 00:02:33 | - |
3 | MM | 16 | 32 | Turek Prokop | SKP Český Krumlov | 97 | 00:03:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 38 | 65 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:56:12 | 35 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 26 | 85 | Votava Michal | Vrchlabí | 90 | 00:49:27 | 35 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 79 | Voják Jiří | Mílaři Domažlice | 88 | 00:34:57 | 35 |
2 | MA | 5 | 97 | Flašar Jan | Vyspělí Jih Čech | 86 | 00:39:09 | 31 |
3 | MA | 6 | 33 | Turek Jiří | SKP Český Krumlov | 70 | 00:39:24 | 27 |
4 | MA | 8 | 73 | Friček Martin | Plzeň | 79 | 00:40:13 | 24 |
5 | MA | 9 | 22 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:40:28 | 22 |
6 | MA | 10 | 83 | Varga Tomáš | České Budějovice | 73 | 00:41:00 | 20 |
7 | MA | 14 | 75 | Procházka Jiří | USK Praha | 88 | 00:41:50 | 19 |
8 | MA | 15 | 38 | Mikšl Rostislav | České Budějovice | 72 | 00:43:09 | 18 |
9 | MA | 21 | 76 | Žabenský Miroslav | AC Mariánské Lázně | 78 | 00:47:22 | 17 |
10 | MA | 24 | 67 | Šafránek Zdeněk | Besednice | 86 | 00:48:51 | 16 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 87 | Soukup Radomír | AC Tábor | 68 | 00:35:53 | 35 |
2 | MB | 3 | 88 | Kučera Radek | Slavoj Pacov | 67 | 00:36:31 | 31 |
3 | MB | 4 | 91 | Poduška Josef | MK Kladno | 62 | 00:36:43 | 27 |
4 | MB | 11 | 42 | Pertov Jan | Ski Velešín | 64 | 00:41:06 | 24 |
5 | MB | 22 | 86 | Votava Vladimír | SKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn | 63 | 00:47:41 | 22 |
6 | MB | 23 | 93 | Lanta Stanislav | TJ Spartak Police nad Metují | 63 | 00:47:51 | 20 |
7 | MB | 28 | 98 | Mikolášek Arnošt | Nákří | 65 | 00:49:49 | 19 |
8 | MB | 35 | 41 | Zdeněk Libor | UZ Škoda Plzeň | 66 | 00:54:15 | 18 |
9 | MB | 45 | 90 | Kube Josef | KU-KU Dvůr Králové nad Labem | 63 | 01:05:25 | 17 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 17 | 40 | Krčmář Petr | TJ Sušice | 58 | 00:43:31 | 35 |
2 | MC | 18 | 25 | Černý Vladimír | HAC Praha | 52 | 00:44:07 | 31 |
3 | MC | 19 | 81 | Krčka Bohuslav | Bobo Team Větřní | 59 | 00:46:04 | 27 |
4 | MC | 31 | 57 | Mražík Karel | Kaplice | 59 | 00:51:44 | 24 |
5 | MC | 36 | 77 | Blabla Zdeněk | SKP Č. Budějovice | 59 | 00:54:23 | 22 |
6 | MC | 37 | 99 | Růžička Jiří | Cyklo Velešín | 54 | 00:55:09 | 20 |
7 | MC | 41 | 43 | Růžička Karel | Cyklo Velešín | 52 | 00:58:58 | 19 |
8 | MC | 43 | 58 | Navrátil Bedřich | Český Krumlov | 52 | 01:00:15 | 18 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 40 | 96 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:57:12 | 35 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 27 | 82 | Palkovič Vladislav | Bobo Team Větřní | 39 | 00:49:45 | 35 |
2 | ME | 33 | 20 | Hlusička Josef | Liga 100 Praha | 38 | 00:52:47 | 31 |
3 | ME | 39 | 21 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:56:27 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 7 | 92 | Milesová Iva | PSK Olymp Praha | 77 | 00:39:42 | 35 |
2 | ZA | 11 | 71 | Havlová Pavla | FEL Praha | 82 | 00:41:06 | 31 |
3 | ZA | 13 | 74 | Poborská Helena | PSK Olymp Praha | 78 | 00:41:13 | 27 |
4 | ZA | 19 | 66 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:46:04 | 24 |
5 | ZA | 30 | 24 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:51:18 | 22 |
6 | ZA | 42 | 72 | Hanušová Eliška | Světlík | 82 | 00:59:29 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 16 | 95 | Piklová Alice | Větřní | 73 | 00:43:16 | 35 |
2 | ZB | 32 | 94 | Šimonová Šárka | xxx | 72 | 00:51:56 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 25 | 64 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:49:09 | 35 |
2 | ŽC | 29 | 84 | Halešová Dana | Hořice na Šumavě | 57 | 00:50:43 | 31 |
3 | ŽC | 34 | 69 | Vraštilová Miloslava | Jilemnice | 56 | 00:52:59 | 27 |
4 | ŽC | 45 | 89 | Kubeová Zdeňka | KU-KU Dvůr Králové nad Labem | 63 | 01:05:25 | 24 |
5 | ŽC | 47 | 70 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 01:07:40 | 22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LB | 1 | 18 | Kožíšková Kristýna | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 96 | 00:08:04 | - |
2 | LB | 2 | 28 | Bláha Jan | Dynín | 70 | 00:08:08 | - |
3 | LB | 3 | 41 | Mikšl Miroslav | ČEské Budějovice | 99 | 00:08:35 | - |
4 | LB | 4 | 54 | Mikšovský Zdeněk | SK Včelná | 45 | 00:08:40 | - |
5 | LB | 5 | 27 | Bláhová Dana | Dynín | 72 | 00:11:03 | - |
6 | LB | 6 | 29 | Adamicová Radka | Dolní Bukovsko | 81 | 00:13:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NW | 44 | 80 | Kervitcer Jan | KER Team | 43 | 01:01:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 10 | Brož Jakub | Čečová, České Budějovice | 00 | 00:01:08 | - |
1 | Ž2 | 2 | 8 | Surá Tereza | SK Čéčova České Budějovice | 00 | 00:01:13 | - |
2 | M2 | 3 | 68 | Zajíček Jiří | Besednice | 00 | 00:01:13 | - |
2 | Ž2 | 4 | 9 | Kružíková Pavlína | Čéčová, České Budějovice | 00 | 00:01:17 | - |
3 | M2 | 5 | 34 | Čukta Matěj | Besednice | 00 | 00:01:19 | - |
4 | M2 | 6 | 43 | Póschko Pavel | Besednice | 01 | 00:01:19 | - |
5 | M2 | 7 | 44 | Šuhaj David | Besednice | 00 | 00:01:20 | - |
6 | M2 | 8 | 30 | Ardamica David | Dolní Bukovsko | 01 | 00:01:21 | - |
3 | Ž2 | 9 | 7 | Valčíková Karolína | Čéčová, České Budějovice | 01 | 00:01:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 18 | Kratochvíl Vít | Čéčová, České Budějovice | 96 | 00:02:20 | - |
2 | MM | 2 | 19 | Bartoš Filip | Čéčová, České Budějovice | 96 | 00:02:33 | - |
1 | ŽM | 3 | 1 | Kožíšková Kristýna | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 96 | 00:02:33 | - |
1 | M3 | 4 | 60 | Schrenk Dominik | Besednice | 98 | 00:02:36 | - |
2 | M3 | 5 | 15 | Kovalčuk Pavel | Čéčová, České Budějovice | 98 | 00:02:38 | - |
1 | Ž3 | 6 | 12 | Burdová Magdaléna | Čéčová, České Budějovice | 98 | 00:02:38 | - |
3 | M3 | 7 | 45 | Brtna Daniel | Lišov | 98 | 00:02:38 | - |
4 | M3 | 8 | 16 | Beran Jan | SK Čéčova České Budějovice | 99 | 00:02:40 | - |
2 | Ž3 | 9 | 13 | Kunová Eva | Čéčová, České Budějovice | 99 | 00:02:47 | - |
3 | Ž3 | 10 | 14 | Dobiášová Adéla | SK Čéčova České Budějovice | 99 | 00:02:48 | - |
4 | Ž3 | 11 | 11 | Šimerová Michaela | Čéčová, České Budějovice | 98 | 00:02:49 | - |
5 | Ž3 | 12 | 52 | Tvrzová Veronika | AK Včelná | 99 | 00:02:50 | - |
5 | M3 | 13 | 39 | Mikšl Miroslav | ČEské Budějovice | 99 | 00:02:53 | - |
2 | ŽM | 14 | 26 | Bláhová Irena | Dynín | 96 | 00:03:00 | - |
3 | ŽM | 15 | 17 | Petrželová Monika | SK Čéčova České Budějovice | 96 | 00:03:01 | - |
3 | MM | 16 | 32 | Turek Prokop | SKP Český Krumlov | 97 | 00:03:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LB | 1 | 18 | Kožíšková Kristýna | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 96 | 00:08:04 | - |
2 | LB | 2 | 28 | Bláha Jan | Dynín | 70 | 00:08:08 | - |
3 | LB | 3 | 41 | Mikšl Miroslav | ČEské Budějovice | 99 | 00:08:35 | - |
4 | LB | 4 | 54 | Mikšovský Zdeněk | SK Včelná | 45 | 00:08:40 | - |
5 | LB | 5 | 27 | Bláhová Dana | Dynín | 72 | 00:11:03 | - |
6 | LB | 6 | 29 | Adamicová Radka | Dolní Bukovsko | 81 | 00:13:02 | - |
Organizace závodu: 80% Zvolená trasa závodu: 80% Značení závodu: 90% Vyhlášení výsledků: 70% Zpracování výsledků: 50% Ceny vítězům: 70% Celkový dojem ze závodu: 80% Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení 74% |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
pkrcmar