Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Hraničář

28.6.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hraničář
  • datum konání: 28.6.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Nýrsko, Lesní divadlo
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 5 km
Převýšení: 378 m

Ceny pro vítěze

věcné pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Josef Mayer
Jiráskova 675
340 22 Nýrsko
tel. 376 571 450
mobil 737 675 218

Propozice pořadatele ve formátu GIF

Internetové stránky

http://www.sumava.net/icnyrsko

E-mailová adresa

ic@mestonyrsko.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ815Chlada MartinMílaři Domažlice9300:26:2435
2MJ186Votava MichalVrchlabí9000:30:3531
Muži A 20-39 let (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Voják JiříMílaři Domažlice8800:22:3635
2MA227Šimurda MartinSKI klub Vimperk7200:24:2731
3MA41Eisner TomášPilsenman club8700:25:1227
4MA1322Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:28:1724
5MA1617Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:29:0122
6MA172Lexa LukášPlzeň8700:30:2820
7MA2033Peteřík TomášHoršovský Týn8000:30:5319
8MA2732Dvorský PetrHolýšov7800:35:1718
9MA3318Holan PetrPraha8000:43:2417
Muži B 40-49 let (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB328Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:24:5335
2MB58Smetana JosefEUROFOAM Sport6900:25:5031
3MB616Soukup PetrKovohutě Příbram6500:26:1227
4MB734Jokel LubomírPraha Běchovice6400:26:2224
5MB1112Beroušek PavelMÍLAŘI DOMAŽLICE6200:28:1122
6MB1226Kukaň FrantišekGAMA Železná Ruda6100:28:1520
7MB195Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:30:4919
8MB2131Valeš PavelNEI Žihobce6400:31:2218
Muži C 50-59 let (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC97Gombita JosefLoučná 9565800:26:5235
2MC1024Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:27:5031
3MC143Flegl VlastimilBrtev5300:28:2127
4MC2213Královec JiříMílaři Domažlice5100:32:0924
Muži D 60-69 let (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2425Kučera OtakarTJ Přeštice4500:33:2435
2MD2630Čada JiříKČT Nýrsko4800:34:5531
3MD314März FrantišekSokol Kout4300:39:3627
Muži E 70 let a starší (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3023Růžička JosefTatran Železná Ruda3900:36:4935
2ME3420Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:43:3931
Juniorky 19 let a mladší (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2911Chladová EvaMílaři Domažlice9300:36:4431
Ženy A 20-34 let (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1510Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:28:4235
2ZA3219Holarová BarboraPraha8200:42:5135
Ženy B 35-44 let (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2321Machová IvanaFit Body Klatovy6900:32:2535
Ženy C 45 let a starší (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC2529Šroubková MartaSC Maraton Plzeň6100:34:0935
2ŽC289Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:36:1231
Trať 5 km, 378 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Voják JiříMílaři Domažlice8800:22:3635
2MA227Šimurda MartinSKI klub Vimperk7200:24:2731
1MB328Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:24:5335
3MA41Eisner TomášPilsenman club8700:25:1227
2MB58Smetana JosefEUROFOAM Sport6900:25:5031
3MB616Soukup PetrKovohutě Příbram6500:26:1227
4MB734Jokel LubomírPraha Běchovice6400:26:2224
1MJ815Chlada MartinMílaři Domažlice9300:26:2435
1MC97Gombita JosefLoučná 9565800:26:5235
2MC1024Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:27:5031
5MB1112Beroušek PavelMÍLAŘI DOMAŽLICE6200:28:1122
6MB1226Kukaň FrantišekGAMA Železná Ruda6100:28:1520
4MA1322Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:28:1724
3MC143Flegl VlastimilBrtev5300:28:2127
1ZA1510Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:28:4235
5MA1617Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:29:0122
6MA172Lexa LukášPlzeň8700:30:2820
2MJ186Votava MichalVrchlabí9000:30:3531
7MB195Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:30:4919
7MA2033Peteřík TomášHoršovský Týn8000:30:5319
8MB2131Valeš PavelNEI Žihobce6400:31:2218
4MC2213Královec JiříMílaři Domažlice5100:32:0924
1ZB2321Machová IvanaFit Body Klatovy6900:32:2535
1MD2425Kučera OtakarTJ Přeštice4500:33:2435
1ŽC2529Šroubková MartaSC Maraton Plzeň6100:34:0935
2MD2630Čada JiříKČT Nýrsko4800:34:5531
8MA2732Dvorský PetrHolýšov7800:35:1718
2ŽC289Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:36:1231
1ŽJ2911Chladová EvaMílaři Domažlice9300:36:4431
1ME3023Růžička JosefTatran Železná Ruda3900:36:4935
3MD314März FrantišekSokol Kout4300:39:3627
2ZA3219Holarová BarboraPraha8200:42:5135
9MA3318Holan PetrPraha8000:43:2417
2ME3420Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:43:3931

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Můj čas v cíli byl 36:12,0 a ne jak je uvedeno 52:48,0. Prosím o opravu. Díky.
vrastilovam
Opraveno.
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód