Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sedlecko-Prčický trhák

6.7.2009, pondělí

Propozice závodu

  • název závodu: Sedlecko-Prčický trhák
  • datum konání: 6.7.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Sedlci
11:00 hodin

Přihlášky

elektronicky či písemně na níže uvedené adresy nebo na místě nejpozději 45 minut před startem

Startovné

junioři 30 Kč
dospělí 70 Kč

Popis tratě

Délka: 5,5 km
Převýšení: 312 m

Ceny pro vítěze

věcné pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

AO TJ Chyšky
Mgr. Martin Fuka
Chyšky 113
PSČ 398 53
mobil 774 021 078

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

fuka.martin@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1740Mundok MarianTEPO Kladno9100:26:2935
2MJ2641Zahradník VojtaSK Nové Město n. M.9400:28:2231
3MJ5742Němeček DavidŠSK Borotín9500:34:5527
4MJ6343Kubr MartinAC Laura Praha9200:37:0924
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5416Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:34:1635
2ŽJ6517Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:37:4731
Muži A 20-39 let (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Bartoš DaliborMilíře u Jablonce nad Nisou7500:23:2435
2MA556Háša MichalBAK Bechyně8100:24:1631
3MA657Korous MartinTatran Sedlčany7400:24:3327
4MA958Jánošík RudolfRC Vlašim7100:25:2724
5MA1159Stibor JanTJ Sokol Jesenice8900:25:4422
6MA1460Fuka MartinTJ Chyšky7800:26:0620
7MA1561Špůrek PetrKoloběžka Vracovice7100:26:0819
8MA1662Landa JiříKovářov7700:26:2218
9MA2263Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:28:0117
10MA2564Oplatek EduardKTP Tábor7500:28:1616
11MA2865Šitka JosefDrnovice8600:28:3215
12MA3366Vavřík JanŠSK Borotín8400:29:3914
13MA3467Kubalík JanEnervit Team Praha7800:29:4413
14MA3568Šulda LuděkHung Kar Plzeň7500:30:2112
15MA3669Zeman TomášPísek7800:30:3511
16MA3870Pištěk PetrPříčovy7900:30:4310
17MA4071Lomoz PavelKřepenice8500:31:099
18MA4872Kubr MartinAC Laura Praha7400:32:478
19MA4973Němeček MilošŠSK Borotín7100:32:577
20MA6974Kopet LubošMotol Praha7700:41:266
Muži B 40-49 let (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB244Jansa JiříAtletika Písek6600:23:3735
2MB445Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:24:0431
3MB746Jokel LubomírPraha Běchovice6400:24:5927
4MB847Valenta MichalAVC Praha6200:25:2324
5MB1348Rychecký TomášHH Smíchov6600:25:5822
6MB2149Šustr PavelCykloteam Soběslav6600:27:4920
7MB2350Kudrlička RostislavKluky u Písku6400:28:0519
8MB2751Tůma JiříRC Vlašim6300:28:2518
9MB4652Mikolášek ArnoštNákří6500:32:2517
10MB5853Kubr VáclavAC Laura Praha6200:34:5816
11MB6154Kyselý PetrZduchovice6400:35:2715
Muži C 50-59 let (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC318Smrčka MilošBK Říčany5400:23:4635
2MC1019Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:25:3631
3MC1920Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:27:3227
4MC2421Černý VladimírHAC Praha5200:28:1024
5MC2922Huspeka MiroslavBH Tri Č.Budějovice5900:28:4922
6MC3023Lípa VáclavČernošice5200:28:5720
7MC3224Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5500:29:3319
8MC4325Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:32:0218
9MC5026Smetana KarelSDH Dlouhá Lhota5100:33:0317
10MC6427Rechtarik MiloslavŠSK Borotín5500:37:3916
11MC7028Hájíček FrantišekAVC Praha5100:43:2215
Muži D 60-69 let (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2029Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:27:4035
2MD3730Vodička JanMK Radslavice4500:30:4231
3MD4531Navrátil JosefSK Stračice4900:32:2127
4MD5132Nový BřetislavSABZO Praha4700:33:1724
5MD5533Hrstka MiroslavTJ Sokol Jesenice4600:34:1822
6MD6034Tučný JanMK Pardubice4700:35:1620
-MD-35Černý FrantišekNové Město na Moravě41DNF-
Muži E 70 let a starší (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6236Putschögl JaroslavSokol Písek3900:35:2835
2ME6637Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:37:5631
3ME6838Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:39:4427
4ME7239Velát VladimírSokol Písek3600:56:2924
Ženy A 20-34 let (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA122Šibravová LenkaHvězda Pardubice8200:25:4935
2ZA183Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:26:3931
3ZA524Trinerová IlonaHung Kar Plzeň8500:33:5327
4ZA535Gruberová MarkétaKrásná Hora8200:34:1424
5ZA586Accardo FrancescaAC Laura Praha7700:34:5822
Ženy B 35-44 let (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB397Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:30:4635
Ženy C 45-54 let (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC418Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:31:2635
2ŽC429Mališová KarlaZentiva Praha6000:31:4931
3ŽC4410Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:1927
4ŽC4711Valentová KvětaAVC Praha5600:32:2724
5ŽC5612Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:34:1922
Ženy D 55 let a starší (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3113Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:29:2135
2ZD6714Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:38:3531
3ZD7115Pláničková EvaAtletika Tábor5400:47:0327
Trať 5,5 km, 312 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Bartoš DaliborMilíře u Jablonce nad Nisou7500:23:2435
1MB244Jansa JiříAtletika Písek6600:23:3735
1MC318Smrčka MilošBK Říčany5400:23:4635
2MB445Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:24:0431
2MA556Háša MichalBAK Bechyně8100:24:1631
3MA657Korous MartinTatran Sedlčany7400:24:3327
3MB746Jokel LubomírPraha Běchovice6400:24:5927
4MB847Valenta MichalAVC Praha6200:25:2324
4MA958Jánošík RudolfRC Vlašim7100:25:2724
2MC1019Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:25:3631
5MA1159Stibor JanTJ Sokol Jesenice8900:25:4422
1ZA122Šibravová LenkaHvězda Pardubice8200:25:4935
5MB1348Rychecký TomášHH Smíchov6600:25:5822
6MA1460Fuka MartinTJ Chyšky7800:26:0620
7MA1561Špůrek PetrKoloběžka Vracovice7100:26:0819
8MA1662Landa JiříKovářov7700:26:2218
1MJ1740Mundok MarianTEPO Kladno9100:26:2935
2ZA183Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:26:3931
3MC1920Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:27:3227
1MD2029Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:27:4035
6MB2149Šustr PavelCykloteam Soběslav6600:27:4920
9MA2263Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:28:0117
7MB2350Kudrlička RostislavKluky u Písku6400:28:0519
4MC2421Černý VladimírHAC Praha5200:28:1024
10MA2564Oplatek EduardKTP Tábor7500:28:1616
2MJ2641Zahradník VojtaSK Nové Město n. M.9400:28:2231
8MB2751Tůma JiříRC Vlašim6300:28:2518
11MA2865Šitka JosefDrnovice8600:28:3215
5MC2922Huspeka MiroslavBH Tri Č.Budějovice5900:28:4922
6MC3023Lípa VáclavČernošice5200:28:5720
1ZD3113Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:29:2135
7MC3224Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5500:29:3319
12MA3366Vavřík JanŠSK Borotín8400:29:3914
13MA3467Kubalík JanEnervit Team Praha7800:29:4413
14MA3568Šulda LuděkHung Kar Plzeň7500:30:2112
15MA3669Zeman TomášPísek7800:30:3511
2MD3730Vodička JanMK Radslavice4500:30:4231
16MA3870Pištěk PetrPříčovy7900:30:4310
1ZB397Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:30:4635
17MA4071Lomoz PavelKřepenice8500:31:099
1ŽC418Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:31:2635
2ŽC429Mališová KarlaZentiva Praha6000:31:4931
8MC4325Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:32:0218
3ŽC4410Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:1927
3MD4531Navrátil JosefSK Stračice4900:32:2127
9MB4652Mikolášek ArnoštNákří6500:32:2517
4ŽC4711Valentová KvětaAVC Praha5600:32:2724
18MA4872Kubr MartinAC Laura Praha7400:32:478
19MA4973Němeček MilošŠSK Borotín7100:32:577
9MC5026Smetana KarelSDH Dlouhá Lhota5100:33:0317
4MD5132Nový BřetislavSABZO Praha4700:33:1724
3ZA524Trinerová IlonaHung Kar Plzeň8500:33:5327
4ZA535Gruberová MarkétaKrásná Hora8200:34:1424
1ŽJ5416Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:34:1635
5MD5533Hrstka MiroslavTJ Sokol Jesenice4600:34:1822
5ŽC5612Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:34:1922
3MJ5742Němeček DavidŠSK Borotín9500:34:5527
5ZA586Accardo FrancescaAC Laura Praha7700:34:5822
10MB5853Kubr VáclavAC Laura Praha6200:34:5816
6MD6034Tučný JanMK Pardubice4700:35:1620
11MB6154Kyselý PetrZduchovice6400:35:2715
1ME6236Putschögl JaroslavSokol Písek3900:35:2835
4MJ6343Kubr MartinAC Laura Praha9200:37:0924
10MC6427Rechtarik MiloslavŠSK Borotín5500:37:3916
2ŽJ6517Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:37:4731
2ME6637Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:37:5631
2ZD6714Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:38:3531
3ME6838Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:39:4427
20MA6974Kopet LubošMotol Praha7700:41:266
11MC7028Hájíček FrantišekAVC Praha5100:43:2215
3ZD7115Pláničková EvaAtletika Tábor5400:47:0327
4ME7239Velát VladimírSokol Písek3600:56:2924

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód