Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Hvězdu

11.7.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hvězdu
  • datum konání: 11.7.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Police nad Metují, Masarykovo náměstí
13:00 hodin (děti)
14:30 hodin (hlavní závod)

Přihlášky

od 12:00 hodin na Městském úřadu v polici nad Metují

Startovné

60 Kč (dospělé kategorie)

Popis tratě

Délka: 8,9 km (juniorky, muži nad 70 a ženy nad 55 let - 5 km)
Převýšení: 350 m

Ceny pro vítěze

finanční nebo věcné pro první tři v kategorii, finanční pro prvních pět v absolutním pořadí mužů i žen, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Mazač
Žďárská 302
549 54 Police nad Metují
mobil 605 901 133

Propozice ve formátu MS Word

E-mailová adresa

jmaja@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.7.2018Běh na Hvězdu157
15.7.2017Běh na Hvězdu161
16.7.2016Běh na Hvězdu163
11.7.2015Běh na Hvězdu179
12.7.2014Běh na Hvězdu128
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2012Běh na Hvězdu88
16.7.2011Běh na Hvězdu184
10.7.2010Police nad Metují - Hvězda156
12.7.2008Běh na Hvězdu (MČR veteránů)226
14.7.2007Police nad Metují - Hvězda125
15.7.2006Police nad Metují - Hvězda119
16.7.2005Police nad Metují - Hvězda109
10.7.2004Police nad Metují - Hvězda99
12.7.2003Police nad Metují - Hvězda132
13.7.2002Police nad Metují - Hvězda109
14.7.2001Běh na Hvězdu96
15.7.2000Běh na Hvězdu87
17.7.1999Police nad Metují - Hvězda145
18.7.1998Police nad Metují - Hvězda113
16.8.1997Police nad Metují - Hvězda152
13.7.1996Police nad Metují - Hvězda98
9.7.1995Police nad Metují - Hvězda106

Statistika závodu Běh na Hvězdu

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 3072

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šrůtek Stanislav5819
Hejnyš Miroslav6019
Javůrek Jiří4819
Pechek František5319
Beran Jan8319
Jirásková Eva6417
Pohl Jan7617
Šesták Karel7116
Polej Jiří7116
Šír Václav4815
Marek František4115
Stránský Aleš6015
Kvapil Vojtěch4815
Hájková Renata7514
Šimůnek Jan4914
Linhart Miloš4414
Vraštilová Miloslava5613
Brunclík Ivo5813
Hanušová Lenka7913
Zelený Luděk6113
Nečas Josef5813
Jirka Jan8312
Paulů Blanka5412
Šrůtek David8012
Pechková Jana8512
Čipera Radek6412
Bém František2712
Pechek Petr8312
Kolář Radek6912
Kubrová Dagmar6312
Kubr Václav5512
Havlíček Zdeněk3511
Šmída Oldřich4811
Klimeš Bedřich5611
Binar Luboš6611
Soukup Jiří2711
Trejbal Karel5111
Vacek Miroslav7711
Groh Stanislav4611
Rücker Oldřich5511
Tučný Jan4711
Tichý Pavel6311
Vacková Hana5611
Tůmová Eva6910
Vaš Matěj8310
Šimůnek Jan8210
Vacarda Vladimír5910
Hejl Dušan8410
Brýdl Pavel8010
Svatoš Otakar3410

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ53Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:40:2335
2MJ177Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:43:0431
3MJ776Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0001:01:4327
Juniorky 19 let a mladší (trať 5 km, 300 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ122Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:28:2935
2ŽJ232Krucinová HanaPolice nad Metují9100:30:1831
3ŽJ357Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:31:1127
Muži A 20-39 let (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA262Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:38:0535
2MA780Beran JanSpartak Police nad Metují8300:40:3731
3MA829Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:40:5727
4MA1064Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:41:2924
5MA1119Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:4422
6MA1288Šrůtek DavidBKL Machov8000:42:1420
7MA1385Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:42:2619
8MA1473Mach JanHO TJ Slavoj Teplice n M8400:42:3418
9MA1658Horáček Michal.Kunčice nad Labem7500:42:5517
10MA1969Přech AlešHO Alpin 4 Praha8800:44:1216
11MA2137Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:44:1715
12MA2471Hauschke OndřejŠarkán8700:44:4914
13MA3197Petr JiříINS Atelier Náchod7400:45:5013
14MA3221Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:45:5712
15MA3335Vacek MiroslavLTC Bukovice7700:46:0411
16MA3548Kuře PetrIVT Náchod7500:46:1110
17MA379Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:46:299
18MA4060Kraus JiříKoha Náchod7500:47:008
19MA4687Polej JiříHronov7100:48:017
20MA5077Kubalík JanEnervit Team Praha7800:49:116
21MA7014Vít MichalVSK UNI Brno7900:56:425
Muži B 40-49 let (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB196Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:0435
2MB340Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:38:0931
3MB649Jančík BořekSVARTES Hořice6400:40:3527
4MB2359Zelený LuděkAC Náchod6100:44:4424
5MB2627Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6500:45:0222
6MB2782Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:45:1020
7MB295Pavel JanAtletika Rtyně6700:45:1319
8MB3646Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:46:1918
9MB3989Osoba MartinLoko Meziměstí6500:46:3817
10MB4128Binar LubošHOBUK6600:47:2216
11MB4392Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:47:4815
12MB4793Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:48:0514
13MB5255Lanta StanislavTJ Spartak Police nad Metují6300:50:0513
14MB5647Tomšů PetrMlýn Janderov6400:50:3412
15MB7291Vejvoda JiříSK ASSPRO Náchod6200:57:3211
Muži C 50-59 let (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC438Smrčka MilošBK Říčany5400:39:5435
2MC944Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:41:0531
3MC1565Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:3927
4MC2068Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:44:1624
5MC4230Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:47:4422
6MC444Kordziński KazimierzWKB Meta Lubliniec5800:47:52-
7MC4513Růžička KarelTJ Řetězárna Česká Ves5600:47:5820
8MC5453Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:50:1619
9MC5572Mach JanCSK Teplice nad Metují5600:50:2218
10MC5751Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:50:3617
11MC6084Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:51:3316
12MC6170Jelínek KarelRadlik5100:51:4115
13MC6278Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:52:1114
14MC6381Kučera ZdeněkAC Náchod5500:52:2913
15MC6576Jirouš JaroslavSpartak Police nad Metují5100:53:1812
16MC6779Nejman BedřichAC Náchod5000:55:2511
17MC6833Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:55:2610
Muži D 60-69 let (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1850Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:3635
2MD2231Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:44:3131
3MD2563Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:44:5327
4MD5816Šalplachta JindřichFenix Ski Jesení­k4700:51:0124
5MD6924Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:56:2522
6MD7136Tučný JanMK Pardubice4700:57:2920
7MD7486Kvapil VojtěchSuchý Důl4800:58:1119
8MD7617Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:00:4518
9MD791Linhart MilošSK Hronov4401:03:0617
10MD8241Rossi OttoHradec Králové4301:10:5216
-MD-95Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek49DNF-
Muži E 70-79 let (trať 5 km, 300 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME456Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:33:0035
2ME674Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:34:0231
3ME910Kašpar JosefAVC Praha3800:40:5727
Muži F 80 let a starší (trať 5 km, 300 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF108Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:41:2124
Ženy A 20-34 let (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3012Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:45:1435
2ZA3443Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:46:0731
3ZA3823Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:46:3627
4ZA5194Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:49:5924
5ZA5920Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:51:0422
6ZA7390Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:57:3420
7ZA7883Podzimková AlenaHronov8401:02:4819
Ženy B 35-44 let (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2815Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:45:1235
2ZB4875Tůmová DagmarVrchlabí7100:48:2231
3ZB4961Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:48:3727
4ZB5352Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:50:1124
5ZB8054Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7201:04:0022
Ženy C 45-54 let (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6466Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:53:1035
2ŽC662Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:55:1831
3ŽC7511Procházková IrenaTJ Háje5700:59:4227
4ŽC8118Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:09:3524
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km, 300 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD567Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:33:1835
2ZD734Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:35:2231
3ZD842Rossi LenkaHradec Králové5400:38:3327
4ZD1125Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:45:1524
Trať 5 km, 300 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ122Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:28:2935
2ŽJ232Krucinová HanaPolice nad Metují9100:30:1831
3ŽJ357Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:31:1127
1ME456Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:33:0035
1ZD567Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:33:1835
2ME674Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:34:0231
2ZD734Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:35:2231
3ZD842Rossi LenkaHradec Králové5400:38:3327
3ME910Kašpar JosefAVC Praha3800:40:5727
1MF108Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:41:2124
4ZD1125Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:45:1524
Trať 8,9 km, 350 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB196Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:0435
1MA262Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:38:0535
2MB340Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:38:0931
1MC438Smrčka MilošBK Říčany5400:39:5435
1MJ53Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:40:2335
3MB649Jančík BořekSVARTES Hořice6400:40:3527
2MA780Beran JanSpartak Police nad Metují8300:40:3731
3MA829Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:40:5727
2MC944Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:41:0531
4MA1064Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:41:2924
5MA1119Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:4422
6MA1288Šrůtek DavidBKL Machov8000:42:1420
7MA1385Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:42:2619
8MA1473Mach JanHO TJ Slavoj Teplice n M8400:42:3418
3MC1565Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:3927
9MA1658Horáček Michal.Kunčice nad Labem7500:42:5517
2MJ177Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:43:0431
1MD1850Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:3635
10MA1969Přech AlešHO Alpin 4 Praha8800:44:1216
4MC2068Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:44:1624
11MA2137Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:44:1715
2MD2231Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:44:3131
4MB2359Zelený LuděkAC Náchod6100:44:4424
12MA2471Hauschke OndřejŠarkán8700:44:4914
3MD2563Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:44:5327
5MB2627Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6500:45:0222
6MB2782Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:45:1020
1ZB2815Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:45:1235
7MB295Pavel JanAtletika Rtyně6700:45:1319
1ZA3012Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:45:1435
13MA3197Petr JiříINS Atelier Náchod7400:45:5013
14MA3221Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:45:5712
15MA3335Vacek MiroslavLTC Bukovice7700:46:0411
2ZA3443Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:46:0731
16MA3548Kuře PetrIVT Náchod7500:46:1110
8MB3646Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:46:1918
17MA379Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:46:299
3ZA3823Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:46:3627
9MB3989Osoba MartinLoko Meziměstí6500:46:3817
18MA4060Kraus JiříKoha Náchod7500:47:008
10MB4128Binar LubošHOBUK6600:47:2216
5MC4230Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:47:4422
11MB4392Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:47:4815
6MC444Kordziński KazimierzWKB Meta Lubliniec5800:47:52-
7MC4513Růžička KarelTJ Řetězárna Česká Ves5600:47:5820
19MA4687Polej JiříHronov7100:48:017
12MB4793Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:48:0514
2ZB4875Tůmová DagmarVrchlabí7100:48:2231
3ZB4961Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:48:3727
20MA5077Kubalík JanEnervit Team Praha7800:49:116
4ZA5194Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:49:5924
13MB5255Lanta StanislavTJ Spartak Police nad Metují6300:50:0513
4ZB5352Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:50:1124
8MC5453Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:50:1619
9MC5572Mach JanCSK Teplice nad Metují5600:50:2218
14MB5647Tomšů PetrMlýn Janderov6400:50:3412
10MC5751Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:50:3617
4MD5816Šalplachta JindřichFenix Ski Jesení­k4700:51:0124
5ZA5920Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:51:0422
11MC6084Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:51:3316
12MC6170Jelínek KarelRadlik5100:51:4115
13MC6278Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:52:1114
14MC6381Kučera ZdeněkAC Náchod5500:52:2913
1ŽC6466Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:53:1035
15MC6576Jirouš JaroslavSpartak Police nad Metují5100:53:1812
2ŽC662Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:55:1831
16MC6779Nejman BedřichAC Náchod5000:55:2511
17MC6833Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:55:2610
5MD6924Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:56:2522
21MA7014Vít MichalVSK UNI Brno7900:56:425
6MD7136Tučný JanMK Pardubice4700:57:2920
15MB7291Vejvoda JiříSK ASSPRO Náchod6200:57:3211
6ZA7390Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:57:3420
7MD7486Kvapil VojtěchSuchý Důl4800:58:1119
3ŽC7511Procházková IrenaTJ Háje5700:59:4227
8MD7617Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:00:4518
3MJ776Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0001:01:4327
7ZA7883Podzimková AlenaHronov8401:02:4819
9MD791Linhart MilošSK Hronov4401:03:0617
5ZB8054Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7201:04:0022
4ŽC8118Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:09:3524
10MD8241Rossi OttoHradec Králové4301:10:5216

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 70%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
84%

Názory na závod

Tenhle závod mě zas uchvátil, ten hravý závěr! Fakt nádherný závod, bohužel je nás málo, kteří oceňují jeho krkolomnost a zajímavost. Holt je to pořádný kros! :-)
evakollertova
Dziękuję,bardzo fajny bieg.Pozdrawiam.
mailo13

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč