Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Náchod - Dobrošov

12.7.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 12.7.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Náchod, zimní stadion
10:00 hodin

Popis tratě

Délka: 8,9 km
Převýšení: 410 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Josef Kolísko
Bílkova 1544
547 02 Náchod II
mobil 607 933 811

Internetové stránky

http://www.scdobrosov.tk

E-mailová adresa

sc.dobrosov@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2577

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Javůrek Jiří4820
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Metelka Josef4415
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Stránský Aleš6013
Šrutek Stanislav5813
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Balcar Luboš5812
Sedlák Jiří5812
Doležal Luboš5412
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Vimr Adolf4311
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Vojáček Pavel5110
Jirka Jan8310
Kozel Karel5210
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Losman Miroslav5110
Skalský Miloš679
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Erber Jiří569
Buchar Jan339
Švec Miroslav529
Tomšů Petr649
Dobšíček Pavel809
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1127Nechvíl PetrAC Choceň9100:40:2835
2MJ3128Šimon MarekČervený Kostelec9100:45:5531
3MJ4729Pošepný StanislavSK Nové Město nad Metují9300:50:3327
4MJ4830Beznoska OndřejFK Agria Choceň9400:51:1624
-MJ-31Beznoska JanFK AGRIA Choceň97DNF-
Juniorky 19 let a mladší (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:34:0635
2MA233Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:35:4631
3MA634Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:38:2827
4MA835Herda JanDobřichov8300:39:1824
5MA1036Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:3722
6MA1437Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:40:4620
7MA1838Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:42:0519
8MA2039Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:42:1918
9MA2140Koblic JanOB Vamberk7600:42:4317
10MA2941Moravec PavelJIPAM8000:44:2116
11MA3042Kuře PetrIVT Náchod7500:45:4115
12MA3243Kraus JiříKoha Náchod7500:45:5914
13MA4044Kubalík JanEnervit Team Praha7800:47:5013
14MA5445Vařeka PavelLitovel7500:55:3212
Muži B 40-49 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB346Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:37:0535
2MB447Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:1631
3MB548Jančík BořekSVARTES Hořice6400:37:3127
4MB1249Tichý PavelAC Náchod6300:40:3824
5MB1950Klimeš JiříAC Náchod6100:42:1522
6MB2451Zelený LuděkAC Náchod6100:43:2920
7MB3552Skalský MilošNáchod6700:46:3919
8MB3653Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:46:4018
9MB4254Lanta StanislavTJ Spartak Police nad Metují6300:49:1217
10MB4455Tomšů PetrMlýn Janderov6400:49:4416
11MB5156Škrha JiříPraha6100:53:2615
Muži C 50-59 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC757Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:0835
2MC958Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:39:3331
3MC1359Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:40:4427
4MC1560Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:40:5724
5MC2261Flegl VlastimilBrtev5300:43:1222
6MC3762Kordziński KazimierzWKB Meta Lubliniec5800:46:57-
7MC3963Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:47:4320
8MC4164Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:49:0519
9MC5065Sedlák Jiří Přelouč5800:52:0418
10MC5266Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:53:3117
11MC5767Kašpar JiříŠumperk5300:56:3316
Muži D 60-69 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD162Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:2635
2MD173Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:41:5531
3MD254Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:43:3327
4MD335Vodička JanMK Radslavice4500:46:1424
5MD466Marek FrantišekSK Hronov4100:50:0222
6MD627Linhart MilošSK Hronov4400:59:2120
Muži E 70 let a starší (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME348Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:46:2335
2ME559Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:55:5631
3ME6310Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:59:4827
4ME6411Kašpar JosefAVC Praha3801:04:2524
Ženy A 20-34 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2312Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:43:1535
2ZA2713Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:43:4531
3ZA2814Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:44:1427
4ZA4515Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:49:4924
5ZA4916Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:51:4922
6ZA5817Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:56:5720
Ženy B 35-44 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2618Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:43:3835
2ZB3819Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:47:1931
3ZB4320Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:49:3327
Ženy C 45-54 let (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5321Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:54:1835
2ŽC6022Procházková IrenaTJ Háje5700:58:5131
3ŽC6123Nechvílová MiroslavaChoceň6000:59:1727
4ŽC6524Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:06:5224
Ženy D 55 let a starší (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5625Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:56:1135
2ZD5926Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:58:1631
Trať 8,9 km, 410 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:34:0635
2MA233Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:35:4631
1MB346Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:37:0535
2MB447Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:1631
3MB548Jančík BořekSVARTES Hořice6400:37:3127
3MA634Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:38:2827
1MC757Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:0835
4MA835Herda JanDobřichov8300:39:1824
2MC958Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:39:3331
5MA1036Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:3722
1MJ1127Nechvíl PetrAC Choceň9100:40:2835
4MB1249Tichý PavelAC Náchod6300:40:3824
3MC1359Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:40:4427
6MA1437Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:40:4620
4MC1560Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:40:5724
1MD162Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:2635
2MD173Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:41:5531
7MA1838Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:42:0519
5MB1950Klimeš JiříAC Náchod6100:42:1522
8MA2039Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:42:1918
9MA2140Koblic JanOB Vamberk7600:42:4317
5MC2261Flegl VlastimilBrtev5300:43:1222
1ZA2312Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:43:1535
6MB2451Zelený LuděkAC Náchod6100:43:2920
3MD254Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:43:3327
1ZB2618Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:43:3835
2ZA2713Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:43:4531
3ZA2814Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:44:1427
10MA2941Moravec PavelJIPAM8000:44:2116
11MA3042Kuře PetrIVT Náchod7500:45:4115
2MJ3128Šimon MarekČervený Kostelec9100:45:5531
12MA3243Kraus JiříKoha Náchod7500:45:5914
4MD335Vodička JanMK Radslavice4500:46:1424
1ME348Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:46:2335
7MB3552Skalský MilošNáchod6700:46:3919
8MB3653Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:46:4018
6MC3762Kordziński KazimierzWKB Meta Lubliniec5800:46:57-
2ZB3819Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:47:1931
7MC3963Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:47:4320
13MA4044Kubalík JanEnervit Team Praha7800:47:5013
8MC4164Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:49:0519
9MB4254Lanta StanislavTJ Spartak Police nad Metují6300:49:1217
3ZB4320Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:49:3327
10MB4455Tomšů PetrMlýn Janderov6400:49:4416
4ZA4515Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:49:4924
5MD466Marek FrantišekSK Hronov4100:50:0222
3MJ4729Pošepný StanislavSK Nové Město nad Metují9300:50:3327
4MJ4830Beznoska OndřejFK Agria Choceň9400:51:1624
5ZA4916Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:51:4922
9MC5065Sedlák Jiří Přelouč5800:52:0418
11MB5156Škrha JiříPraha6100:53:2615
10MC5266Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:53:3117
1ŽC5321Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:54:1835
14MA5445Vařeka PavelLitovel7500:55:3212
2ME559Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:55:5631
1ZD5625Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:56:1135
11MC5767Kašpar JiříŠumperk5300:56:3316
6ZA5817Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:56:5720
2ZD5926Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:58:1631
2ŽC6022Procházková IrenaTJ Háje5700:58:5131
3ŽC6123Nechvílová MiroslavaChoceň6000:59:1727
6MD627Linhart MilošSK Hronov4400:59:2120
3ME6310Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:59:4827
4ME6411Kašpar JosefAVC Praha3801:04:2524
4ŽC6524Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:06:5224

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

zacatek sice az moc dlouho rovina, ale pak pekne useky, nahore vyborne kuratko, rychle vyhlaseni vitezu, moc se mi na Dobrosove libilo. Foto : Nachod - Dobrosov
honzaherda

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč