Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

25.7.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
  • datum konání: 25.7.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Rokytnice nad Jizerou, náměstí (cca 600 m od sportovní haly)
14:00 hodin

Přihlášky

do 13:30 hodin ve sportovní hale TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou

Startovné

70 Kč

Popis tratě

Délka: 8,5 km
Převýšení: 750 m
asfalt a terén

Ceny pro vítěze

finanční a věcné, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Václav Šír, Stanislav Kynčl
TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou
512 44 Rokytnice nad Jizerou 160
tel. 481 523 375
mobil 723 502 546

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

stanikyncl@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.7.2018Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky124
22.7.2017Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky122
13.8.2016Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky115
18.7.2015Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky110
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
21.7.2012Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky158
23.7.2011Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky160
24.7.2010Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
23.8.2008Rokytnice n. Jizerou - Dvoračky (kvalifikace MS)148
9.6.2007Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky, kvalifikace ME187
22.7.2006Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky155
23.7.2005Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
24.7.2004Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
26.7.2003Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky136
27.7.2002Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
16.6.2001Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky72
12.8.2000Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky173
31.7.1999Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky143
16.8.1998Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky91

Statistika závodu Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 2654

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Paulů Blanka5418
Šír Václav7817
Zátopek Jiří6016
Javůrek Jiří4815
Tučný Jan4713
Kynčl Stanislav6413
Šír Václav6613
Zoubek Zdeněk6913
Šimůnek Jan4913
Berka Radim8213
Palas Jaroslav5312
Groh Stanislav4612
Jirásková Eva6412
Gombita Josef5812
Kubr Václav5512
Kubrová Dagmar6312
Trejbal Karel5112
Machačka Martin7512
Kadavý Jan4712
Hartych Stanislav6511
Vraštilová Miloslava5611
Nečas Josef5811
Biemann Götz4311
Pirk Jan4811
Berka Martin8511
Hák Michal7511
Pirk Tomáš7310
Tichý Pavel6310
Pechek František5310
Brunclík Ivo5810
Vacarda Vladimír5910
Ulich Petr6810
Stránský Aleš6010
Šírová Šárka7310
Wolf David7210
Šrutek Stanislav589
Ježek Přemysl829
Žák Jiří719
Vodička Jan459
Grohová Jaroslava519
Šimůnek Jan829
Kynčlová Dagmar729
Kašpar Josef389
Kolínek František569
Sedlák Jiří589
Čech Karel458
Flegl Vlastimil538
Špacír Ladislav558
Vaněk Petr618

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1188Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:43:34105
2MJ1365Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:43:4493
3MJ3363Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:47:2581
4MJ4061Dostál LukášNové Město na Moravě9300:48:3472
5MJ43107Tomíček OndřejČKS Ski Jilemnice9200:49:0166
6MJ5298Kratochvíl KryštofSpartak Police nad Metují9300:50:2260
7MJ56109Čech JanČKS Ski Jilemnice9300:50:5257
8MJ6166Zahradník VojtaSK Nové Město n. M.9400:51:5654
9MJ63134Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:52:0651
10MJ66182Samohýl LukášLSK LOMNICE nad Popelkou9000:52:3648
11MJ671Kružík PetrTriatlon Praha9000:52:4145
12MJ77108Kubina MatějHSK Benecko9200:53:5042
13MJ78113Hebelka JakubČKS SKI Jilemnice9300:54:1939
14MJ7967Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:54:4636
15MJ83106Šmíd MichalČKS Ski Jilemnice9300:55:3933
16MJ87179Votava MichalVrchlabí9000:55:5630
17MJ98127Černohorský MarekJosefův Důl9600:57:3727
18MJ104183Plecháč PetrČKS Ski Jilemnice9400:58:1024
19MJ112103Jedlička MichalPraha9000:59:4721
20MJ124181Beznoska OndřejFK Agria Choceň9401:00:5818
21MJ13225Zuzánek JiříSpartak Rokytnice9001:02:0715
22MJ150137Šimon VáclavLokomotiva Beroun9101:07:3912
23MJ15527Machan JindřichHandbal Klub Zlín9201:09:189
24MJ15668Horňas JanSki Nové Město na Moravě9401:09:366
-MJ-184Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou91DNF-
Juniorky 19 let a mladší (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ68114Horká LudmilaHSK Benecko9200:52:42105
2ŽJ11841Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:00:3493
3ŽJ13028Zuzánková VeronikaSpartak Rokytnice9101:01:3981
4ŽJ13587Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:02:4172
5ŽJ145110Čechová AnnaČKS Ski Jilemnice9301:05:3966
6ŽJ163111Kožnarová KristýnaČKS Ski Jilemnice9401:11:0960
7ŽJ169112Havlíčková NikolaČKS Ski Jilemnice9301:14:4957
Muži A 20-39 let (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA192Havlíček JanASK Slavia Praha7900:38:22105
2MA299Magál JiříDukla Liberec7700:40:0393
3MA3147Linhart RadekKerda Team7600:41:5581
4MA464Žák JiříSCOTT TEAM - SK Nové Město na Moravě7100:42:1372
5MA5120Berka MartinKozákov8500:42:2066
6MA681Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:42:2660
7MA749Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:42:4757
8MA8138Mrázek JanPSK Olymp Praha8100:43:1154
9MA10119Berka RadimKozákov8200:43:3051
10MA1474Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:43:5048
11MA1556Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:43:5945
12MA17100Kožíšek DušanDukla Liberec8300:44:2442
13MA20180Bolehovský PavelKER TEAM7100:45:5739
14MA2186Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:46:0836
15MA2223Herda JanDobřichov8300:46:2933
16MA2970Vlček TomášGumárny Zubří8000:46:5430
17MA3160Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:46:5827
18MA35188Kunst MichalŠpindlerův Mlýn8000:47:4224
19MA3621Kasalík RadimKravaře8100:47:5821
20MA3789Vavruška JiříJablonec nad Nisou7800:48:0718
21MA399Mach MartinVSK Humanita Praha8200:48:3015
22MA41150Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:48:4512
23MA42140Margold MartinSN Zdravotník Praha8100:48:589
24MA4597Šrůtek DavidBKL Machov8000:49:236
25MA4691Šír DanielSpartak Rokytnice7900:49:293
26MA4758Erlebach DavidKunčice7100:49:343
27MA5110Kalina MirekVSK Humanita Praha8200:50:203
28MA54145Novotný JiříKateřinky7100:50:333
29MA5512Karban Zdeněk IngVSK Humanita Praha7600:50:453
30MA57117Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:51:083
31MA5872Suchánek LukášKHB Radegast7900:51:463
32MA60144Pela ZbyněkSki Pax Horní Maxov7300:51:563
33MA62102Benák JanHradec Králové8200:51:563
34MA6559Šplíchal JanTJ Starkoč8300:52:263
35MA71189Schejbal PetrLiberec7100:53:043
36MA72126Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:53:043
37MA8073Strejček JanAC Pardubice8600:55:223
38MA8130Jirka JanSTAMP Náchod8300:55:283
39MA88118Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:55:573
40MA90185Lhota AlešPivovar Miletín7800:56:073
41MA9346Mastný MartinŘevnice7500:56:463
42MA94187Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:56:513
43MA10543Machačka MartinTJ Spartak Rokytnice7500:58:393
44MA1098Findura MilošSpišská Nová Ves8300:59:03-
45MA11152Kopka PavelKERTAEM7500:59:213
46MA11736Veverka AlešFBK Kolovraty Praha8301:00:153
47MA12911Kautský RadovanVSK Humanita Praha7901:01:323
48MA143132Kohoutek JanSki Jilemnice8201:04:533
49MA15424Zuzánek KarelSpartak Rokytnice7001:09:183
Muži B 40-49 let (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB9125Soukup RadomírAC Tábor6800:43:22105
2MB1239Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:43:4093
3MB1682Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:0381
4MB1855Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:5272
5MB2332Valenta MichalAVC Praha6200:46:3766
6MB24168Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:46:3760
7MB2778Jančík BořekSVARTES Hořice6400:46:4957
8MB3069Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:5754
9MB3448Šmíd PetrLoučná 9566900:47:3751
10MB48184Tichý PavelAC Náchod6300:49:4548
11MB50143Prokůpek AlešSki Jilemnice6600:50:0645
12MB5350Kaván LubomírChřibská6100:50:2542
13MB6442Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:52:2239
14MB69133Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:52:4836
15MB7071Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6500:52:5733
16MB75135Pavel JanAtletika Rtyně6700:53:3730
17MB8554Vanta JosefTC Dobruška6200:55:5027
18MB89173Beznoska KamilČermná6300:56:0624
19MB92178Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:56:3521
20MB114175Tomeš AlexejSpartak Rokytnice n. J.6601:00:0118
21MB119146Tomšů PetrMlýn Janderov6401:00:4115
22MB12040Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.6601:00:4612
23MB123104Lanta StanislavTJ Spartak Police nad Metují6301:00:549
24MB14426Zuzánek JiříSpartak Rokytnice6301:05:366
25MB1515Linda PetrAC Obora Hvězda6401:08:153
Muži C 50-59 let (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1933Smrčka MilošBK Říčany5400:45:15105
2MC2576Kolínek FrantišekAK Perná5600:46:3993
3MC2815Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:5281
4MC4435Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:49:1272
5MC49116Gombita JosefLoučná 9565800:50:0266
6MC74167Valíček VáclavCZ Strakonice5000:53:1560
7MC9551Strouhal ZdeněkSport Staněk Turnov5900:57:0657
8MC962Straka SamuelSBK Nový Vestec5800:57:3154
8MC96128Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:57:3154
10MC100123Laciga ZdeněkZdravotník Praha5200:57:4648
11MC10329Krupka MilanTJ Rumburk5600:58:0745
12MC107121Gregor JaroslavAC OH Praha5100:58:5242
13MC1087Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:58:5639
14MC11020Skalický FrantišekSkaláci Česká Lípa5300:59:0436
15MC11317Eppert RomanCanis Team5900:59:5733
16MC11594Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:00:0330
17MC121171Jelínek KarelRadlik5101:00:4827
18MC122131Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:00:4924
19MC1276Rock JanAC Obora Hvězda5401:01:1121
20MC13122Sedlák JiříPřelouč5801:01:5118
21MC13637Havlín AntonínAC OH Praha5501:02:5815
22MC1404Holas JaromírTraged Team Praha5201:03:4212
23MC147115Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:06:469
24MC14834Krejsa VáclavRentia Praha5201:06:516
25MC152186Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:08:343
26MC16145Bräuer FriewaldVFL Dresden-Bühlau5301:10:27-
27MC16744Rödel GerhardVFL Dresden-Bühlau5301:13:09-
Muži D 60-69 let (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD59176Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:51:51105
2MD8496Kadavý JanJablonec n. Nisou4700:55:4293
3MD91142Biemann GötzSKI Harrachov4300:56:3181
4MD10295Vodička JanMK Radslavice4500:57:5572
5MD125141Pirk Janlékařský triklub Praha4801:00:5866
6MD13475Groh StanislavAC Vrchlabí4601:02:4060
7MD13919Tučný JanMK Pardubice4701:03:2957
8MD159122Čech KarelKAK Praha4501:10:1254
9MD16031Linhart MilošSK Hronov4401:10:2051
10MD170177Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:17:5948
11MD17584Rossi OttoHradec Králové4301:25:0445
Muži E 70 let a starší (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10157Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:57:47105
2ME14147Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:04:1293
3ME14679Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:06:1081
4ME16818Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:13:3172
5ME171183Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:19:5766
Ženy A 20-34 let (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA32101Skalníková EvaSKP Jablonec nad Nisou8500:47:11105
2ZA38172Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:48:1793
3ZA7662Špácová MiroslavaSKI Nové Město na Moravě8600:53:3881
4ZA8685Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:55:5272
5ZA106174Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:58:5066
6ZA126139Mališová BáraOB Kotlářka Praha8601:01:0260
7ZA128149Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:01:2657
8ZA13790Hrubá LucieTJ ČZU Rolnice8401:02:5854
9ZA15313Havlíčková VendulaVSK Humanita Praha8401:09:0751
10ZA158169Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:09:4748
11ZA16653Zapletalová KateřinaOutdoor ekonom Praha8201:13:0945
12ZA173148Seemannová JanaSokol Strašnice7501:22:5442
Ženy B 35-44 let (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2680Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:46:43105
2ZB82124Piklová AliceVětřní7300:55:3593
3ZB99136Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:57:3981
4ZB11693Ottová RadkaMaratonstav Úpice6601:00:0672
5ZB14938Šírová ŠárkaSKMŠ Rokytnice7301:07:2866
Ženy C 45-54 let (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC133170Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:17105
2ŽC138129Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:03:2093
3ŽC14218Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:04:2881
4ŽC174165Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:24:0772
Ženy D 55 let a starší (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD73130Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:53:15105
2ZD15777Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:09:4693
3ZD16214Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:10:3681
4ZD164166Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:11:5672
5ZD1653Holasová JarmilaTraged Team5401:12:2866
6ZD17283Rossi LenkaHradec Králové5401:20:3660
Trať 8,5 km, 750 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA192Havlíček JanASK Slavia Praha7900:38:22105
2MA299Magál JiříDukla Liberec7700:40:0393
3MA3147Linhart RadekKerda Team7600:41:5581
4MA464Žák JiříSCOTT TEAM - SK Nové Město na Moravě7100:42:1372
5MA5120Berka MartinKozákov8500:42:2066
6MA681Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:42:2660
7MA749Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:42:4757
8MA8138Mrázek JanPSK Olymp Praha8100:43:1154
1MB9125Soukup RadomírAC Tábor6800:43:22105
9MA10119Berka RadimKozákov8200:43:3051
1MJ1188Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:43:34105
2MB1239Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:43:4093
2MJ1365Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:43:4493
10MA1474Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:43:5048
11MA1556Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:43:5945
3MB1682Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:0381
12MA17100Kožíšek DušanDukla Liberec8300:44:2442
4MB1855Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:5272
1MC1933Smrčka MilošBK Říčany5400:45:15105
13MA20180Bolehovský PavelKER TEAM7100:45:5739
14MA2186Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:46:0836
15MA2223Herda JanDobřichov8300:46:2933
5MB2332Valenta MichalAVC Praha6200:46:3766
6MB24168Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:46:3760
2MC2576Kolínek FrantišekAK Perná5600:46:3993
1ZB2680Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:46:43105
7MB2778Jančík BořekSVARTES Hořice6400:46:4957
3MC2815Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:5281
16MA2970Vlček TomášGumárny Zubří8000:46:5430
8MB3069Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:5754
17MA3160Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:46:5827
1ZA32101Skalníková EvaSKP Jablonec nad Nisou8500:47:11105
3MJ3363Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:47:2581
9MB3448Šmíd PetrLoučná 9566900:47:3751
18MA35188Kunst MichalŠpindlerův Mlýn8000:47:4224
19MA3621Kasalík RadimKravaře8100:47:5821
20MA3789Vavruška JiříJablonec nad Nisou7800:48:0718
2ZA38172Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:48:1793
21MA399Mach MartinVSK Humanita Praha8200:48:3015
4MJ4061Dostál LukášNové Město na Moravě9300:48:3472
22MA41150Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:48:4512
23MA42140Margold MartinSN Zdravotník Praha8100:48:589
5MJ43107Tomíček OndřejČKS Ski Jilemnice9200:49:0166
4MC4435Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:49:1272
24MA4597Šrůtek DavidBKL Machov8000:49:236
25MA4691Šír DanielSpartak Rokytnice7900:49:293
26MA4758Erlebach DavidKunčice7100:49:343
10MB48184Tichý PavelAC Náchod6300:49:4548
5MC49116Gombita JosefLoučná 9565800:50:0266
11MB50143Prokůpek AlešSki Jilemnice6600:50:0645
27MA5110Kalina MirekVSK Humanita Praha8200:50:203
6MJ5298Kratochvíl KryštofSpartak Police nad Metují9300:50:2260
12MB5350Kaván LubomírChřibská6100:50:2542
28MA54145Novotný JiříKateřinky7100:50:333
29MA5512Karban Zdeněk IngVSK Humanita Praha7600:50:453
7MJ56109Čech JanČKS Ski Jilemnice9300:50:5257
30MA57117Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:51:083
31MA5872Suchánek LukášKHB Radegast7900:51:463
1MD59176Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:51:51105
32MA60144Pela ZbyněkSki Pax Horní Maxov7300:51:563
8MJ6166Zahradník VojtaSK Nové Město n. M.9400:51:5654
33MA62102Benák JanHradec Králové8200:51:563
9MJ63134Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:52:0651
13MB6442Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:52:2239
34MA6559Šplíchal JanTJ Starkoč8300:52:263
10MJ66182Samohýl LukášLSK LOMNICE nad Popelkou9000:52:3648
11MJ671Kružík PetrTriatlon Praha9000:52:4145
1ŽJ68114Horká LudmilaHSK Benecko9200:52:42105
14MB69133Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:52:4836
15MB7071Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6500:52:5733
35MA71189Schejbal PetrLiberec7100:53:043
36MA72126Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:53:043
1ZD73130Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:53:15105
6MC74167Valíček VáclavCZ Strakonice5000:53:1560
16MB75135Pavel JanAtletika Rtyně6700:53:3730
3ZA7662Špácová MiroslavaSKI Nové Město na Moravě8600:53:3881
12MJ77108Kubina MatějHSK Benecko9200:53:5042
13MJ78113Hebelka JakubČKS SKI Jilemnice9300:54:1939
14MJ7967Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:54:4636
37MA8073Strejček JanAC Pardubice8600:55:223
38MA8130Jirka JanSTAMP Náchod8300:55:283
2ZB82124Piklová AliceVětřní7300:55:3593
15MJ83106Šmíd MichalČKS Ski Jilemnice9300:55:3933
2MD8496Kadavý JanJablonec n. Nisou4700:55:4293
17MB8554Vanta JosefTC Dobruška6200:55:5027
4ZA8685Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:55:5272
16MJ87179Votava MichalVrchlabí9000:55:5630
39MA88118Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:55:573
18MB89173Beznoska KamilČermná6300:56:0624
40MA90185Lhota AlešPivovar Miletín7800:56:073
3MD91142Biemann GötzSKI Harrachov4300:56:3181
19MB92178Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:56:3521
41MA9346Mastný MartinŘevnice7500:56:463
42MA94187Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:56:513
7MC9551Strouhal ZdeněkSport Staněk Turnov5900:57:0657
8MC96128Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:57:3154
8MC962Straka SamuelSBK Nový Vestec5800:57:3154
17MJ98127Černohorský MarekJosefův Důl9600:57:3727
3ZB99136Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:57:3981
10MC100123Laciga ZdeněkZdravotník Praha5200:57:4648
1ME10157Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:57:47105
4MD10295Vodička JanMK Radslavice4500:57:5572
11MC10329Krupka MilanTJ Rumburk5600:58:0745
18MJ104183Plecháč PetrČKS Ski Jilemnice9400:58:1024
43MA10543Machačka MartinTJ Spartak Rokytnice7500:58:393
5ZA106174Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:58:5066
12MC107121Gregor JaroslavAC OH Praha5100:58:5242
13MC1087Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:58:5639
44MA1098Findura MilošSpišská Nová Ves8300:59:03-
14MC11020Skalický FrantišekSkaláci Česká Lípa5300:59:0436
45MA11152Kopka PavelKERTAEM7500:59:213
19MJ112103Jedlička MichalPraha9000:59:4721
15MC11317Eppert RomanCanis Team5900:59:5733
20MB114175Tomeš AlexejSpartak Rokytnice n. J.6601:00:0118
16MC11594Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:00:0330
4ZB11693Ottová RadkaMaratonstav Úpice6601:00:0672
46MA11736Veverka AlešFBK Kolovraty Praha8301:00:153
2ŽJ11841Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:00:3493
21MB119146Tomšů PetrMlýn Janderov6401:00:4115
22MB12040Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.6601:00:4612
17MC121171Jelínek KarelRadlik5101:00:4827
18MC122131Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:00:4924
23MB123104Lanta StanislavTJ Spartak Police nad Metují6301:00:549
20MJ124181Beznoska OndřejFK Agria Choceň9401:00:5818
5MD125141Pirk Janlékařský triklub Praha4801:00:5866
6ZA126139Mališová BáraOB Kotlářka Praha8601:01:0260
19MC1276Rock JanAC Obora Hvězda5401:01:1121
7ZA128149Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:01:2657
47MA12911Kautský RadovanVSK Humanita Praha7901:01:323
3ŽJ13028Zuzánková VeronikaSpartak Rokytnice9101:01:3981
20MC13122Sedlák JiříPřelouč5801:01:5118
21MJ13225Zuzánek JiříSpartak Rokytnice9001:02:0715
1ŽC133170Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:17105
6MD13475Groh StanislavAC Vrchlabí4601:02:4060
4ŽJ13587Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:02:4172
21MC13637Havlín AntonínAC OH Praha5501:02:5815
8ZA13790Hrubá LucieTJ ČZU Rolnice8401:02:5854
2ŽC138129Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:03:2093
7MD13919Tučný JanMK Pardubice4701:03:2957
22MC1404Holas JaromírTraged Team Praha5201:03:4212
2ME14147Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:04:1293
3ŽC14218Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:04:2881
48MA143132Kohoutek JanSki Jilemnice8201:04:533
24MB14426Zuzánek JiříSpartak Rokytnice6301:05:366
5ŽJ145110Čechová AnnaČKS Ski Jilemnice9301:05:3966
3ME14679Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:06:1081
23MC147115Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:06:469
24MC14834Krejsa VáclavRentia Praha5201:06:516
5ZB14938Šírová ŠárkaSKMŠ Rokytnice7301:07:2866
22MJ150137Šimon VáclavLokomotiva Beroun9101:07:3912
25MB1515Linda PetrAC Obora Hvězda6401:08:153
25MC152186Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:08:343
9ZA15313Havlíčková VendulaVSK Humanita Praha8401:09:0751
49MA15424Zuzánek KarelSpartak Rokytnice7001:09:183
23MJ15527Machan JindřichHandbal Klub Zlín9201:09:189
24MJ15668Horňas JanSki Nové Město na Moravě9401:09:366
2ZD15777Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:09:4693
10ZA158169Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:09:4748
8MD159122Čech KarelKAK Praha4501:10:1254
9MD16031Linhart MilošSK Hronov4401:10:2051
26MC16145Bräuer FriewaldVFL Dresden-Bühlau5301:10:27-
3ZD16214Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:10:3681
6ŽJ163111Kožnarová KristýnaČKS Ski Jilemnice9401:11:0960
4ZD164166Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:11:5672
5ZD1653Holasová JarmilaTraged Team5401:12:2866
11ZA16653Zapletalová KateřinaOutdoor ekonom Praha8201:13:0945
27MC16744Rödel GerhardVFL Dresden-Bühlau5301:13:09-
4ME16818Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:13:3172
7ŽJ169112Havlíčková NikolaČKS Ski Jilemnice9301:14:4957
10MD170177Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:17:5948
5ME171183Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:19:5766
6ZD17283Rossi LenkaHradec Králové5401:20:3660
12ZA173148Seemannová JanaSokol Strašnice7501:22:5442
4ŽC174165Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:24:0772
11MD17584Rossi OttoHradec Králové4301:25:0445

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

skutečně dost krušný závěr, pro veterány možná až příliš obtížný závod. Výsledky během pár minut v cíli, to je fakt super, stejně jako občerstvení na Dvoračkách. fotky ode mne : http://honzaherda.rajce.idnes.cz/beh_Rokytnice_-_Dvoracky_25_07_09/
honzaherda
Věděl jsem ,že jsem veterán ,a že by to mohlo být pro mne potom i dost obtížné,a proto jsem ale taky běžel podle toho. Pak je tento závod i v té kategorii super jen tím jednoduchým a hlavně uživatelsky ,pro mě,tedy jen tím přátelským . Stejně tak přátelským,jako byl ten další závod,hned následující v ten den,v neděli,Šachty - Štěpánka . Jinak dík honzoviherdovi za foto ze samotného závodu ( i když jsem se tam nikde neviděl a uznávám,že tam nebyla i spousta dalších a že nejspíš z kapacitních důvodů ) .Tyto záběry jsou rozhodně pro nás běžce,pro ty z těch vzdálenějších výkonnostních kategorií, rozhodně přínosnějšími,než se stále jen někde dívat na právě ty stálé tváře ,na ty na těch stupních vítězů. Děkujeme ti Honzo . Ahooj !
turistickybezec
Opravit čas Petra Ulicha,běžel líp.FK
elekol

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód