Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šachty - Štěpánka

26.7.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Šachty - Štěpánka
  • datum konání: 26.7.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

DOLNÍ stanice lyžařského vleku Šachty
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 9:30 hodin, bufet HORNÍ stanice vleku Šachty

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 7,5 km
Převýšení: 450 m

Ceny pro vítěze

Závodníci na 1-3. místě v každé kategorii obdrží upomínkovou cenu a diplom. První tři muži a tři ženy v absolutním pořadí obdrží finanční odměnu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Zdeněk Seidl
TJ Vysoké nad Jizerou
Tyršova 295
512 11 Vysoké nad Jizerou
tel. zam. 481 593 495
mobil 605 970 785

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.vysokenadjizerou.cz

E-mailová adresa

ski.vysoke@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.7.2018Šachty - Štěpánka86
23.7.2017Šachty - Štěpánka76
14.8.2016Šachty - Štěpánka62
19.7.2015Šachty - Štěpánka86
20.7.2014Šachty - Štěpánka61
21.7.2013Šachty - Štěpánka95
22.7.2012Šachty - Štěpánka93
24.7.2011Šachty - Štěpánka100
25.7.2010Šachty - Štěpánka98
24.8.2008Šachty - Štěpánka61
29.7.2001Šachty - Štěpánka70
23.6.1991Šachty - Štěpánka64
10.10.1987Šachty - Štěpánka37

Statistika závodu Šachty - Štěpánka

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 989

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4812
Trejbal Karel5111
Brunclík Ivo5811
Vraštilová Miloslava5610
Berka Radim8210
Vacarda Vladimír5910
Paulů Blanka549
Zátopek Jiří609
Šrůtek Stanislav589
Jančík Bořek648
Nečas Josef588
Bém František278
Vodička Jan458
Dvořák Ladislav488
Berka Martin857
Vejnar Josef577
Machačka Martin757
Tučný Jan477
Vavruška Jiří787
Gombita Josef587
Šmída Oldřich487
Erlebach David716
Žák Jiří716
Groh Stanislav466
Ožana Václav646
Šír Václav486
Čech Jan936
Palas Jaroslav536
Kubíček Zdeněk726
Pechek František536
Vanta Josef625
Veselý Pavel665
Marek František415
Kožíšek Dušan835
Flegl Vlastimil535
Herda Jan835
Baláž Roman655
Šimůnek Jan825
Šimůnková Pavla775
Nesvadba Petr865
Kavalír Josef825
Kožnarová Kristýna945
Metelková Táňa725
Ševčík Štěpán965
Jirásková Eva645
Kadavý Jan475
Kožnar František964
Janatová Kateřina974
Linhart Radek764
Blažková Lenka884

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ746Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:30:0835
2MJ124Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:30:4831
3MJ145Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:30:5927
4MJ309Dostál LukášNové Město na Moravě9300:33:4624
5MJ40196Bartůněk MichaelSeba Tanvald9300:34:4022
6MJ4680Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:35:2420
7MJ508Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:35:5119
8MJ546Zahradník VojtaSK Nové Město n. M.9400:36:2718
9MJ6611Žák MartinNové Město na Moravě9600:38:1117
10MJ9112Slonek MatoušSK Nové Město n. M.9700:42:3116
11MJ9555Beznoska JanFK AGRIA Choceň9700:46:0915
12MJ99197Horňas JanSK Nové Město na Moravě9400:47:5914
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5168Preislerová KarolínaSEBA Tanvald9400:36:1035
2ŽJ7575Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:39:4231
3ŽJ84195Červinková KlaudieKrkonoše Vrchlabí9300:41:2727
4ŽJ9353Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:44:5524
Muži A 20-39 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Magál JiříDukla Liberec7700:27:5335
2MA284Linhart RadekKerda Team7600:28:5331
3MA372Rykr JanDukla Liberec8700:28:5927
4MA43Žák JiříVSK VŠB - TU Ostrava7100:29:1824
5MA5198Berka MartinKozákov8500:29:2722
6MA649Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:30:0620
7MA871Razým AlešDukla Liberec8600:30:1419
8MA9196Berka RadimKozákov8200:30:2418
9MA1079Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:30:3117
10MA1173Kožíšek DušanDukla Liberec8300:30:3316
11MA18193Vlček TomášGumárny Zubří8000:32:0915
12MA1944Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:32:1114
13MA2097Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:32:1913
14MA222Flegl VlastimilVrchlabí8600:32:4112
15MA2477Drahoňovský AlešAC SYNER Turnov7200:32:4511
16MA2742Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:1910
17MA32186Novotný JiříKateřinky7100:34:059
18MA3469Bartůněk PetrTanvald7500:34:278
19MA36188Kořínek JindřichMírová8400:34:337
20MA3898Malý AlešOK Jilemnice8700:34:366
21MA3931Erlebach DavidKunčice7100:34:395
22MA41197Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:34:444
23MA49189Suchánek LukášKHB Radegast7900:35:373
24MA5336Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:36:162
25MA5823Špacír JanSK ÚP Olomouc8800:36:441
26MA59194Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:36:491
27MA60100Jiříček TomášLiberec8000:36:571
28MA6891Maruška JindraTS Bižuterie7900:38:381
29MA8354Poborský PetrEKP Praha7500:41:201
30MA8695Kašpar JanVSK Elektro7100:42:111
31MA8899Selucký AntonínJablonec nad Nisou7800:42:131
Muži B 40-49 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB13294Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:30:5935
2MB1514Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:31:1531
3MB1624Jančík BořekSVARTES Hořice6400:31:3427
4MB2339Valenta MichalAVC Praha6200:32:4324
5MB2560Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:5322
6MB3352Soukup PetrKovohutě Příbram6500:34:2420
7MB4281Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:34:5119
8MB4478Drahoňovský MilanAC Syner Turnov6600:35:0418
9MB4821Kaván LubomírChřibská6100:35:3317
10MB5682Pavel JanAtletika Rtyně6700:36:2916
11MB6137Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6500:36:5815
12MB6561Trakal JiříŽelezný Brod6400:38:0114
13MB6934Vanta JosefTC Dobruška6200:39:0313
14MB7256Beznoska KamilČermná6300:39:3312
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1716Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:5035
2MC2817Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:33:3431
3MC2948Zuzánek ZdeněkTatran Jablonec nad Nisou OB5900:33:4227
4MC3122Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:33:4824
5MC3525Jahoda RostislavDBS Maraton 83 Jablonec5800:34:2722
6MC4567Gombita JosefLoučná 9565800:35:1320
7MC471Flegl VlastimilBrtev5300:35:3219
8MC5276Blažek JosefTJ Alšovice5800:36:1618
9MC62183Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5700:37:0617
10MC7119Strouhal ZdeněkSport Staněk Turnov5900:39:3016
11MC7413Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:3915
12MC77293Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:40:1014
13MC7958Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:40:2213
14MC8063Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:40:3612
15MC8132Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:41:0211
16MC8588Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:41:5810
17MC9028Sedlák JiříPřelouč5800:42:249
18MC9694Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:46:518
Muži D 60-69 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4345Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:34:5535
2MD57185Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:36:3931
3MD6766Kadavý JanJablonec n. Nisou4700:38:2327
4MD7029Biemann GötzSKI Harrachov4300:39:0524
5MD7350Vodička JanMK Radslavice4500:39:3622
6MD8259Groh StanislavAC Vrchlabí4600:41:1020
7MD10326Čepelka OldřichTima Liberec4800:49:4919
Muži E 70 let a starší (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9727Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:47:0835
2ME10165Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:48:0131
3ME10818Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:52:3327
4ME109233Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:58:0024
5ME111192Kašpar JosefAVC Praha3800:58:0522
Ženy A 20-34 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2193Erbenová HelenaSKP Jablonex Jablonec nad Nisou7900:32:3035
2ZA3751Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:34:3431
3ZA5547Zuzánková TerezaOB Jablonec nad Nisou8600:36:2927
4ZA647Špácová MiroslavaSKI Nové Město na Moravě8600:37:3524
5ZA8743Hrubá LucieTJ ČZU Rolnice8400:42:1222
6ZA9840Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:47:4920
7ZA102295Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:48:0819
Ženy B 35-44 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2664Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:33:0435
2ZB7630Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:39:4631
3ZB78199Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:40:1727
4ZB8987Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:42:2324
5ZB10596Tomšů MarieMlýn Janderov7100:50:1922
6ZB10638Vojtěchová MarcelaSK Jánské Lázně6700:50:3420
7ZB10792Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7400:51:0519
Ženy C 45-54 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC9233Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:43:1135
2ŽC9420Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:45:0031
3ŽC10935Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:58:0027
Ženy D 55 let a starší (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6362Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:37:1635
2ZD10015Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:48:0131
3ZD10441Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:50:1627
Trať 7,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Magál JiříDukla Liberec7700:27:5335
2MA284Linhart RadekKerda Team7600:28:5331
3MA372Rykr JanDukla Liberec8700:28:5927
4MA43Žák JiříVSK VŠB - TU Ostrava7100:29:1824
5MA5198Berka MartinKozákov8500:29:2722
6MA649Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:30:0620
1MJ746Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:30:0835
7MA871Razým AlešDukla Liberec8600:30:1419
8MA9196Berka RadimKozákov8200:30:2418
9MA1079Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:30:3117
10MA1173Kožíšek DušanDukla Liberec8300:30:3316
2MJ124Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:30:4831
1MB13294Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:30:5935
3MJ145Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:30:5927
2MB1514Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:31:1531
3MB1624Jančík BořekSVARTES Hořice6400:31:3427
1MC1716Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:5035
11MA18193Vlček TomášGumárny Zubří8000:32:0915
12MA1944Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:32:1114
13MA2097Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:32:1913
1ZA2193Erbenová HelenaSKP Jablonex Jablonec nad Nisou7900:32:3035
14MA222Flegl VlastimilVrchlabí8600:32:4112
4MB2339Valenta MichalAVC Praha6200:32:4324
15MA2477Drahoňovský AlešAC SYNER Turnov7200:32:4511
5MB2560Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:5322
1ZB2664Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:33:0435
16MA2742Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:1910
2MC2817Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:33:3431
3MC2948Zuzánek ZdeněkTatran Jablonec nad Nisou OB5900:33:4227
4MJ309Dostál LukášNové Město na Moravě9300:33:4624
4MC3122Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:33:4824
17MA32186Novotný JiříKateřinky7100:34:059
6MB3352Soukup PetrKovohutě Příbram6500:34:2420
18MA3469Bartůněk PetrTanvald7500:34:278
5MC3525Jahoda RostislavDBS Maraton 83 Jablonec5800:34:2722
19MA36188Kořínek JindřichMírová8400:34:337
2ZA3751Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:34:3431
20MA3898Malý AlešOK Jilemnice8700:34:366
21MA3931Erlebach DavidKunčice7100:34:395
5MJ40196Bartůněk MichaelSeba Tanvald9300:34:4022
22MA41197Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:34:444
7MB4281Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:34:5119
1MD4345Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:34:5535
8MB4478Drahoňovský MilanAC Syner Turnov6600:35:0418
6MC4567Gombita JosefLoučná 9565800:35:1320
6MJ4680Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:35:2420
7MC471Flegl VlastimilBrtev5300:35:3219
9MB4821Kaván LubomírChřibská6100:35:3317
23MA49189Suchánek LukášKHB Radegast7900:35:373
7MJ508Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:35:5119
1ŽJ5168Preislerová KarolínaSEBA Tanvald9400:36:1035
8MC5276Blažek JosefTJ Alšovice5800:36:1618
24MA5336Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:36:162
8MJ546Zahradník VojtaSK Nové Město n. M.9400:36:2718
3ZA5547Zuzánková TerezaOB Jablonec nad Nisou8600:36:2927
10MB5682Pavel JanAtletika Rtyně6700:36:2916
2MD57185Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:36:3931
25MA5823Špacír JanSK ÚP Olomouc8800:36:441
26MA59194Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:36:491
27MA60100Jiříček TomášLiberec8000:36:571
11MB6137Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6500:36:5815
9MC62183Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5700:37:0617
1ZD6362Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:37:1635
4ZA647Špácová MiroslavaSKI Nové Město na Moravě8600:37:3524
12MB6561Trakal JiříŽelezný Brod6400:38:0114
9MJ6611Žák MartinNové Město na Moravě9600:38:1117
3MD6766Kadavý JanJablonec n. Nisou4700:38:2327
28MA6891Maruška JindraTS Bižuterie7900:38:381
13MB6934Vanta JosefTC Dobruška6200:39:0313
4MD7029Biemann GötzSKI Harrachov4300:39:0524
10MC7119Strouhal ZdeněkSport Staněk Turnov5900:39:3016
14MB7256Beznoska KamilČermná6300:39:3312
5MD7350Vodička JanMK Radslavice4500:39:3622
11MC7413Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:3915
2ŽJ7575Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:39:4231
2ZB7630Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:39:4631
12MC77293Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:40:1014
3ZB78199Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:40:1727
13MC7958Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:40:2213
14MC8063Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:40:3612
15MC8132Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:41:0211
6MD8259Groh StanislavAC Vrchlabí4600:41:1020
29MA8354Poborský PetrEKP Praha7500:41:201
3ŽJ84195Červinková KlaudieKrkonoše Vrchlabí9300:41:2727
16MC8588Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:41:5810
30MA8695Kašpar JanVSK Elektro7100:42:111
5ZA8743Hrubá LucieTJ ČZU Rolnice8400:42:1222
31MA8899Selucký AntonínJablonec nad Nisou7800:42:131
4ZB8987Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:42:2324
17MC9028Sedlák JiříPřelouč5800:42:249
10MJ9112Slonek MatoušSK Nové Město n. M.9700:42:3116
1ŽC9233Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:43:1135
4ŽJ9353Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:44:5524
2ŽC9420Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:45:0031
11MJ9555Beznoska JanFK AGRIA Choceň9700:46:0915
18MC9694Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:46:518
1ME9727Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:47:0835
6ZA9840Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:47:4920
12MJ99197Horňas JanSK Nové Město na Moravě9400:47:5914
2ZD10015Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:48:0131
2ME10165Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:48:0131
7ZA102295Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:48:0819
7MD10326Čepelka OldřichTima Liberec4800:49:4919
3ZD10441Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:50:1627
5ZB10596Tomšů MarieMlýn Janderov7100:50:1922
6ZB10638Vojtěchová MarcelaSK Jánské Lázně6700:50:3420
7ZB10792Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7400:51:0519
3ME10818Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:52:3327
3ŽC10935Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:58:0027
4ME109233Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:58:0024
5ME111192Kašpar JosefAVC Praha3800:58:0522

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Velmi pěkný tradiční běh do vrchu, mimo silniční provoz. Výhledy na Krkonoše i Jizerky krásné. Četná a kvalitní účast běžců. Družná atmosféra. Zajištěná doprava zpět bez chyby. Za rok nashle. Karel
Jo pekny ale tezky zavod
sandalee

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód