Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jilemnice - Žalý

26.9.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jilemnice - Žalý
  • datum konání: 26.9.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Jilemnice, náměstí před radnicí
14:00 hodin

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: 564 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Stanislav Henych
K Břízkám 51
514 01 Jilemnice
tel. zam. 481 541 253
tel. byt 481 544 622
mobil 606 530 627

Internetové stránky

http://www.skijilemnice.cz

E-mailová adresa

henych@intersport.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Jilemnice - Žalý93
23.9.2017Jilemnice - Žalý105
17.9.2016Jilemnice - Žalý90
19.9.2015Jilemnice - Žalý108
20.9.2014Jilemnice - Žalý107
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
22.9.2012Jilemnice - Žalý137
17.9.2011Jilemnice - Žalý147
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
20.9.2008Jilemnice - Žalý135
22.9.2007Jilemnice - Žalý135
23.9.2006Jilemnice - Žalý145
17.9.2005Jilemnice - Žalý143
18.9.2004Jilemnice - Žalý104
18.6.2000Jilemnice - Žalý69
12.7.1997Jilemnice - Žalý62
17.8.1996Jilemnice - Žalý - kvalifikace na MS93
23.9.1995Jilemnice - Žalý74
24.9.1994Jilemnice - Žalý86
25.9.1993Jilemnice - Žalý86
26.9.1992Jilemnice - Žalý123
28.9.1991Jilemnice - Žalý53
20.9.1987Jilemnice - Žalý74
20.9.1986Jilemnice - Žalý116

Statistika závodu Jilemnice - Žalý

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 2747

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Trejbal Karel5119
Javůrek Jiří4818
Kožnar Aleš6616
Paulů Blanka5415
Brunclík Ivo5815
Votoček Filip8414
Šimůnek Jaromír5514
Svoboda Petr6814
Grohová Jaroslava5113
Berka Radim8213
Metelka Josef4413
Berka Martin8512
Kynčlová Dagmar7212
Havlíček Zdeněk3512
Vraštilová Miloslava5612
Tučný Jan4711
Marek František4111
Flegl Vlastimil8610
Šubrt Jan6810
Flegl Vlastimil5310
Pechek František5310
Klampflová Eva6410
Kynčl Stanislav6410
Jelen Petr689
Vacarda Vladimír599
Jelínek Karel519
Dvořák Jiří639
Stuchlík Zdeněk509
Jančík Bořek649
Harcubová Jana689
Koucký Roman639
Veselý Pavel668
Šmída Oldřich488
Kadavý Jan478
Haman Václav818
Augustin František618
Buchar Jan338
Knápek Ladislav618
Šrutek Stanislav588
Šteinc Ludvík418
Groh Stanislav467
Ulich Petr687
Vaněk Petr617
Matějka Roman757
Miles Petr377
Malý Jan737
Dlab Ladislav707
Novotný Jiří717
Palas Jaroslav537

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenky (trať 7,8 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1259Koucká ZuzanaSEBA Tanvald9300:39:20105
2ZD3257Červinková KlaudieTJ Spartak Vrchlabí9300:41:3881
3ZD4260Čechová AnnaČKS Ski Jilemnice9300:43:5572
4ZD5258Carvová AnetaTJ Spartak Vrchlabí9300:47:2566
Dorostenci (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1514Titěra JanSKI Klub Jablonec nad Nisou9200:46:2681
2MD2535Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:49:0472
3MD2636Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:49:1766
4MD5594Lelek MiroslavTJ Jiskra Josefův Důl9300:54:2151
5MD6046Patrman MartinSKI Klub Jablonec nad Nisou9200:55:4348
6MD68117Štěpánek JanTJ Semily9200:57:0342
7MD8526Štrégl TomášSKI Klub Jablonec nad Nisou9300:59:2539
Juniorky 18-19 let (trať 7,8 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2255Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:39:2993
Junioři 18-19 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ886Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:45:01105
2MJ1229Žák MichalSK Nové Město na Moravě9100:45:3593
3MJ3154Kracík JosefSKI Klub Jablonec nad Nisou9100:50:1960
4MJ3524Zahula VítSKI klub Jablonec nad Nisou9000:50:5557
5MJ5425Tolar VáclavSKI klub Jablonec nad Nisou9100:54:1254
6MJ64125Votava MichalVrchlabí9000:56:2245
7MJ10797Krajíček VáclavČKS SKI Jilemnice9101:04:2836
8MJ10876Kahánek RadekLázně Bělohrad9001:05:0433
Muži A 20-39 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Havlíček JanASK Slavia Praha7900:40:59105
2MA253Koukal MartinDukla Liberec7800:42:3293
3MA328Žák JiříSCOTT TEAM - SK Nové Město na Moravě7100:42:3581
4MA437Berka MartinKozákov8500:42:5072
5MA563Groh RadoslavSG Jilemnice8900:43:5866
6MA660Rosenberg DavidAK Kroměříž8600:44:3460
7MA939Berka RadimKozákov8200:45:0957
8MA1050Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:45:2054
9MA1144Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:45:3151
10MA1485Horálek RadekSKI Klub Jablonec nad Nisou8000:46:1848
11MA1612Flegl VlastimilVrchlabí8600:46:4145
12MA1889Janata MilanMaratonstav Úpice8500:47:0942
13MA2131Šletr Radek-8200:47:5339
14MA2247Krásný PetrZlaté Pruty7500:48:1136
15MA233Kunst MichalHappy world Špindlerův Mlýn8000:48:1733
16MA3062Hlaváček ArnoštTJ Dukla Liberec8700:50:1030
17MA3381Balatka MiroslavSKI Jilemnice8200:50:2927
18MA3643Mach MartinVSK Humanita Praha8200:50:5624
19MA3748Krásný PavelMladá Boleslav7500:50:5721
20MA38114Schejbal PetrLiberec7100:51:2018
21MA41122Suchý JiříFEL Praha7600:51:5115
22MA4357Kožíšek PavelHořice7200:52:1412
23MA446Kumsta JanCyklosport Kerda7900:52:239
24MA4888Benák JanHradec Králové8200:52:466
25MA51101Štýbr KarelBenátky nad Jizerou7000:53:283
26MA58104Bouda ZdeněkDeath a. d. Huť8000:54:593
27MA625Jiříček TomášLiberec8000:56:023
28MA6552Beránek VáclavStaněk Turnov7300:56:303
29MA73121Kašpar JanVSK Elektro Praha7100:57:373
30MA74103Soukup KarelSki Jilemnice7200:57:403
31MA7842Kovalovský JanPatria7700:57:573
32MA8230Graclík PetrSKP Jablonex7800:58:423
33MA86127Tamchyna PetrStudeněves8100:59:293
34MA8983Krámský OtakarSKI Jilemnice8200:59:563
35MA9098Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8401:00:313
36MA9849Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:01:273
37MA100108Blažek JosefSokol Skuhrov8501:01:553
38MA101113Selucký AntonínJablonec nad Nisou7801:02:253
39MA10595Tesař MarekMather Activation7601:04:243
40MA10678Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:04:253
41MA125106Soukal JanMather Activation8101:18:333
Muži B 40-49 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB713Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:44:52105
2MB1321Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:45:5793
3MB1918Holický MilanPardubice6500:47:2181
4MB29107Svoboda PetrČKS SKI Jilemnice6800:49:3972
5MB3484Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice6400:50:3466
6MB4258Koucký RomanViking Jilemnice6300:52:0560
7MB4511Kaván LubomírChřibská6100:52:2857
8MB4699Šubrt JanHorní Sytová6800:52:4354
9MB4756Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:52:4651
10MB5082Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:53:1348
11MB5791Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:54:4545
12MB6169Macháč KarelČKS SKI Jilemnice6800:55:5942
13MB6345Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice6600:56:0939
14MB7073Knápek LadislavSKI Skuhrov nad Bělou6100:57:1036
15MB77126Votala VladimírSKI Alp Club Špindlerův Mlýn6300:57:5433
16MB95100Scholze PeterGER6601:01:07-
17MB9941Klenor JanPatria6601:01:3230
18MB104128Dvořák JiříViking Jilemnice6301:04:1927
19MB11175Vlastník ZdeněkJilemnice6901:06:5724
20MB11323Roháček MichalMR-LOGA.cz6101:07:5921
21MB11615Halbrštat PetrTK Znojmo6701:09:4618
22MB117118Summer IvanXXX6201:10:0815
23MB12474Svatoň JiříČechovka Hořice8501:16:2212
24MB12840Kováč PetrPatria6701:22:419
Muži C 50-59 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1717Kolínek FrantišekAIC Perná5600:47:08105
2MC2468Šimůnek JaromírSKP Jablonex5500:48:5193
3MC2861Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:49:2981
4MC3292Gombita JosefLoučná 9565800:50:2072
5MC3933Kaše JaroslavAgricomp/Barnex Brno5300:51:2766
6MC4055Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:51:3960
7MC499Flegl VlastimilBrtev5300:53:0857
8MC597Černý VladimírHAC Praha5200:55:2654
9MC66120Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:56:4451
10MC7172Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5000:57:2048
11MC72109Blažek JosefAlšovice5800:57:3445
12MC75102Balcar PavelSKP Rychnov nad Kněžnou5600:57:4242
13MC764Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:57:4439
14MC798Halama JosefEUTIT Stará Voda5100:58:0936
15MC8170Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:58:3133
16MC8487Zeller ZbyněkČSK Vysoké nad Jizerou5500:58:5830
17MC91110Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:4527
18MC9251Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:00:5324
19MC9634Jelínek KarelRadlík5101:01:1421
20MC11919Krejsa VáclavRentia Praha5201:12:0318
Muži D 60-69 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2710Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:49:27105
2MD5290Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:53:3293
3MD69111Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:57:0581
4MD8865Groh StanislavAC Vrchlabí4600:59:5472
5MD1022Smutný OldřichCOOP Mnichovo Hradiště4801:02:3466
6MD10932Tučný JanMK Pardubice4701:05:0760
7MD11220Brett LadislavPSK Olymp Praha4901:07:4257
8MD114124Kosáček VáclavKHS Jilemnice4901:08:1554
9MD1261Červinka KarelHORA SV. KATEŘINY4101:18:3451
10MD127119Čepelka OldřichTima Liberec4801:20:4348
Muži E 70 let a starší (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12180Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:12:35105
2ME12322Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:16:1693
Ženy A 20-34 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8066Pešinová JitkaBiatlon horní Branná7700:58:23105
2ZA8359Cermanová AlenaDoubravice7600:58:5593
3ZA93123Soušková OlgaFEL Praha8701:01:0181
4ZA94105Doubková ZuzanaTanvald ochrip8401:01:0472
5ZA9777Jiřičková SimonaSKI Jilemnice8401:01:1966
Ženy B 35-44 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2093Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:47:37105
2ZB5396Randáková HelenaČKS SKI Jilemnice7400:53:5593
3ZB5671Piklová AliceVětřní7300:54:3081
4ZB67112Kynčlová DagmarJilemnice7200:56:4972
5ZB8779Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:59:4866
6ZB110115Harcubová JanaSki Jilemnice6801:06:0660
7ZB122116Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7401:15:4257
Ženy C 45-54 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC10367Gaudelová JanaSokol Horní Branná5701:03:25105
2ŽC11538Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:09:3893
Ženy D 55 let a starší (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD11864Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:10:42105
2ZD12027Kašová HanaBarnex sport Brno5401:12:1493
Trať 7,8 km, 380 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1259Koucká ZuzanaSEBA Tanvald9300:39:20105
1ŽJ2255Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:39:2993
2ZD3257Červinková KlaudieTJ Spartak Vrchlabí9300:41:3881
3ZD4260Čechová AnnaČKS Ski Jilemnice9300:43:5572
4ZD5258Carvová AnetaTJ Spartak Vrchlabí9300:47:2566
Trať 10 km, 564 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Havlíček JanASK Slavia Praha7900:40:59105
2MA253Koukal MartinDukla Liberec7800:42:3293
3MA328Žák JiříSCOTT TEAM - SK Nové Město na Moravě7100:42:3581
4MA437Berka MartinKozákov8500:42:5072
5MA563Groh RadoslavSG Jilemnice8900:43:5866
6MA660Rosenberg DavidAK Kroměříž8600:44:3460
1MB713Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:44:52105
1MJ886Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:45:01105
7MA939Berka RadimKozákov8200:45:0957
8MA1050Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:45:2054
9MA1144Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:45:3151
2MJ1229Žák MichalSK Nové Město na Moravě9100:45:3593
2MB1321Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:45:5793
10MA1485Horálek RadekSKI Klub Jablonec nad Nisou8000:46:1848
1MD1514Titěra JanSKI Klub Jablonec nad Nisou9200:46:2681
11MA1612Flegl VlastimilVrchlabí8600:46:4145
1MC1717Kolínek FrantišekAIC Perná5600:47:08105
12MA1889Janata MilanMaratonstav Úpice8500:47:0942
3MB1918Holický MilanPardubice6500:47:2181
1ZB2093Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:47:37105
13MA2131Šletr Radek-8200:47:5339
14MA2247Krásný PetrZlaté Pruty7500:48:1136
15MA233Kunst MichalHappy world Špindlerův Mlýn8000:48:1733
2MC2468Šimůnek JaromírSKP Jablonex5500:48:5193
2MD2535Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:49:0472
3MD2636Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:49:1766
1MD2710Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:49:27105
3MC2861Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:49:2981
4MB29107Svoboda PetrČKS SKI Jilemnice6800:49:3972
16MA3062Hlaváček ArnoštTJ Dukla Liberec8700:50:1030
3MJ3154Kracík JosefSKI Klub Jablonec nad Nisou9100:50:1960
4MC3292Gombita JosefLoučná 9565800:50:2072
17MA3381Balatka MiroslavSKI Jilemnice8200:50:2927
5MB3484Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice6400:50:3466
4MJ3524Zahula VítSKI klub Jablonec nad Nisou9000:50:5557
18MA3643Mach MartinVSK Humanita Praha8200:50:5624
19MA3748Krásný PavelMladá Boleslav7500:50:5721
20MA38114Schejbal PetrLiberec7100:51:2018
5MC3933Kaše JaroslavAgricomp/Barnex Brno5300:51:2766
6MC4055Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:51:3960
21MA41122Suchý JiříFEL Praha7600:51:5115
6MB4258Koucký RomanViking Jilemnice6300:52:0560
22MA4357Kožíšek PavelHořice7200:52:1412
23MA446Kumsta JanCyklosport Kerda7900:52:239
7MB4511Kaván LubomírChřibská6100:52:2857
8MB4699Šubrt JanHorní Sytová6800:52:4354
9MB4756Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:52:4651
24MA4888Benák JanHradec Králové8200:52:466
7MC499Flegl VlastimilBrtev5300:53:0857
10MB5082Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:53:1348
25MA51101Štýbr KarelBenátky nad Jizerou7000:53:283
2MD5290Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:53:3293
2ZB5396Randáková HelenaČKS SKI Jilemnice7400:53:5593
5MJ5425Tolar VáclavSKI klub Jablonec nad Nisou9100:54:1254
4MD5594Lelek MiroslavTJ Jiskra Josefův Důl9300:54:2151
3ZB5671Piklová AliceVětřní7300:54:3081
11MB5791Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:54:4545
26MA58104Bouda ZdeněkDeath a. d. Huť8000:54:593
8MC597Černý VladimírHAC Praha5200:55:2654
5MD6046Patrman MartinSKI Klub Jablonec nad Nisou9200:55:4348
12MB6169Macháč KarelČKS SKI Jilemnice6800:55:5942
27MA625Jiříček TomášLiberec8000:56:023
13MB6345Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice6600:56:0939
6MJ64125Votava MichalVrchlabí9000:56:2245
28MA6552Beránek VáclavStaněk Turnov7300:56:303
9MC66120Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:56:4451
4ZB67112Kynčlová DagmarJilemnice7200:56:4972
6MD68117Štěpánek JanTJ Semily9200:57:0342
3MD69111Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:57:0581
14MB7073Knápek LadislavSKI Skuhrov nad Bělou6100:57:1036
10MC7172Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5000:57:2048
11MC72109Blažek JosefAlšovice5800:57:3445
29MA73121Kašpar JanVSK Elektro Praha7100:57:373
30MA74103Soukup KarelSki Jilemnice7200:57:403
12MC75102Balcar PavelSKP Rychnov nad Kněžnou5600:57:4242
13MC764Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:57:4439
15MB77126Votala VladimírSKI Alp Club Špindlerův Mlýn6300:57:5433
31MA7842Kovalovský JanPatria7700:57:573
14MC798Halama JosefEUTIT Stará Voda5100:58:0936
1ZA8066Pešinová JitkaBiatlon horní Branná7700:58:23105
15MC8170Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:58:3133
32MA8230Graclík PetrSKP Jablonex7800:58:423
2ZA8359Cermanová AlenaDoubravice7600:58:5593
16MC8487Zeller ZbyněkČSK Vysoké nad Jizerou5500:58:5830
7MD8526Štrégl TomášSKI Klub Jablonec nad Nisou9300:59:2539
33MA86127Tamchyna PetrStudeněves8100:59:293
5ZB8779Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:59:4866
4MD8865Groh StanislavAC Vrchlabí4600:59:5472
34MA8983Krámský OtakarSKI Jilemnice8200:59:563
35MA9098Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8401:00:313
17MC91110Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:4527
18MC9251Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:00:5324
3ZA93123Soušková OlgaFEL Praha8701:01:0181
4ZA94105Doubková ZuzanaTanvald ochrip8401:01:0472
16MB95100Scholze PeterGER6601:01:07-
19MC9634Jelínek KarelRadlík5101:01:1421
5ZA9777Jiřičková SimonaSKI Jilemnice8401:01:1966
36MA9849Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:01:273
17MB9941Klenor JanPatria6601:01:3230
37MA100108Blažek JosefSokol Skuhrov8501:01:553
38MA101113Selucký AntonínJablonec nad Nisou7801:02:253
5MD1022Smutný OldřichCOOP Mnichovo Hradiště4801:02:3466
1ŽC10367Gaudelová JanaSokol Horní Branná5701:03:25105
18MB104128Dvořák JiříViking Jilemnice6301:04:1927
39MA10595Tesař MarekMather Activation7601:04:243
40MA10678Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:04:253
7MJ10797Krajíček VáclavČKS SKI Jilemnice9101:04:2836
8MJ10876Kahánek RadekLázně Bělohrad9001:05:0433
6MD10932Tučný JanMK Pardubice4701:05:0760
6ZB110115Harcubová JanaSki Jilemnice6801:06:0660
19MB11175Vlastník ZdeněkJilemnice6901:06:5724
7MD11220Brett LadislavPSK Olymp Praha4901:07:4257
20MB11323Roháček MichalMR-LOGA.cz6101:07:5921
8MD114124Kosáček VáclavKHS Jilemnice4901:08:1554
2ŽC11538Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:09:3893
21MB11615Halbrštat PetrTK Znojmo6701:09:4618
22MB117118Summer IvanXXX6201:10:0815
1ZD11864Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:10:42105
20MC11919Krejsa VáclavRentia Praha5201:12:0318
2ZD12027Kašová HanaBarnex sport Brno5401:12:1493
1ME12180Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:12:35105
7ZB122116Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7401:15:4257
2ME12322Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:16:1693
23MB12474Svatoň JiříČechovka Hořice8501:16:2212
41MA125106Soukal JanMather Activation8101:18:333
9MD1261Červinka KarelHORA SV. KATEŘINY4101:18:3451
10MD127119Čepelka OldřichTima Liberec4801:20:4348
24MB12840Kováč PetrPatria6701:22:419

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Krásný závod s lyžařskou tradicí. Polomy zavinily změnu trati. Na náročnosti to neubralo. Krásné výhledy a zajištěná doprava autobusem zpět. Přehledné předběžné výsledky. V Jilemnici velká společenská akce, setkání s přáteli. Chtěl bych se za rok zase účastnit.
Žalý je jen jedno:-)
v.flegl

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód