Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Špindlerova Mlýna

17.10.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Špindlerova Mlýna
  • datum konání: 17.10.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Špindlerův Mlýn, náměstí
11:00 hodin

Přihlášky

od 9:30 do 10:58 hodin v místě startu

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Délka: 15 km
Převýšení: 700 m

Ceny pro vítěze

finanční, každý účastník obdrží diplom

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ivo Brunclík
Mateřská škola 86/B
543 51 Špindlerův Mlýn
tel. byt 499 523 114
mobil 737 536 297

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Mapa trati ve formátu JPG

E-mailová adresa

lev.bill@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.10.2018Malá cena Špindlerova Mlýna44
21.10.2017Malá cena Špindlerova Mlýna64
22.10.2016Malá cena Špindlerova Mlýna99
17.10.2015Malá cena Špindlerova Mlýna47
18.10.2014Malá cena Špindlerova Mlýna41
19.10.2013Malá cena Špindlerova Mlýna73
20.10.2012Malá cena Špindlerova Mlýna67
22.10.2011Malá cena Špindlerova Mlýna63
23.10.2010Malá cena Špindlerova Mlýna58
18.10.2008Malá cena Špindlerova Mlýna77
13.10.2007Malá cena Špindlerova Mlýna59
21.10.2006Malá cena Špindlerova Mlýna72
22.10.2005Malá cena Špindlerova Mlýna77
23.10.2004Malá cena Špindlerova Mlýna75
19.10.2002Malá cena Špindlerova Mlýna42
20.10.2001Malá cena Špindlerova Mlýna61

Statistika závodu Malá cena Špindlerova Mlýna

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 1019

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Brunclík Ivo5817
Grohová Jaroslava5116
Paulů Blanka5413
Groh Stanislav4613
Vraštilová Miloslava5612
Javůrek Jiří4812
Votava Vladimír6311
Šimůnek Jaromír5511
Šrůtek Stanislav5811
Havlíček Ivo6610
Šír Václav4810
Stránský Aleš609
Jirásková Eva649
Horáček Michal759
Štantejský Michal848
Šimůnek Jan828
Krátký Josef658
Havlíček Zdeněk358
Šteinc Ludvík417
Berka Radim827
Kubrová Dagmar637
Jelínek Karel517
Pechková Jana857
Šimůnek Jan496
Procházková Irena576
Holý Václav416
Šmída Oldřich486
Klimeš Bedřich566
Veselý Pavel666
Dunka Štěpán726
Vanta Josef626
Hájková Renata756
Valenta Michal625
Cupák Martin715
Tomíček Josef595
Žák Jiří715
Malý Jan735
Vávra David575
Turek Martin805
Vejnar Josef575
Vacek Martin695
Šesták Karel715
Karlík Michal645
Groh Radoslav895
Svoboda Petr685
Trejbal Karel514
Buřil František664
Vorel Milan404
Flegl Vlastimil864
Kubr Václav554

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 12,6 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ976Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:55:03105
2MJ1075Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:55:2493
3MJ2977Votava MichalVrchlabí9001:07:3581
Juniorky 19 let a mladší (trať 8,7 km, 385 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ190Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:39105
Muži A 20-39 let (trať 12,6 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Groh RadoslavSG Jilemnice8900:48:01105
2MA26Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:48:0693
3MA33Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:49:5281
4MA423Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:50:2872
5MA51Janata MilanMaratonstav Úpice8500:51:4866
6MA827Kunst MichalHappy world Špindlerův Mlýn8000:52:4160
7MA112Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:55:4457
8MA125Kožíšek PavelHořice7200:56:1954
9MA2528Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:04:5551
10MA314Němec MichalABS Radio King Janské Lázně8001:08:3448
Muži B 40-49 let (trať 12,6 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB622Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:52:30105
2MB729Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:52:3593
3MB1421Jančík BořekSVARTES Hořice6400:56:2781
4MB1724Jokel LubomírPraha Běchovice6400:59:4272
5MB1925Havlíček IvoLánov - Krkonoše6601:00:2066
6MB2626Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:06:0160
Muži C 50-59 let (trať 12,6 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1562Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:58:31105
2MC1843Gombita JosefLoučná 9565800:59:5393
3MC2141Černý VladimírHAC Praha5201:02:3581
4MC2242Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:02:5472
5MC3314Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:11:2066
Muži D 60-69 let (trať 12,6 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2064Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4801:01:12105
2MD2465Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4801:03:4593
3MD3661Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:13:1781
4MD3966Groh StanislavAC Vrchlabí4601:18:1272
5MD4163Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:23:3266
Muži E 70 let a starší (trať 8,7 km, 385 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME271Sládek MiloslavSpiridon České Budějovice3900:49:12105
Ženy A 20-34 let (trať 12,6 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1293Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:56:19105
2ZA2387Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:03:2593
3ZA2797Cermanová AlenaDoubravice7601:06:0681
4ZA3794Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:13:5972
5ZA38100Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:17:0366
Ženy B 35-44 let (trať 12,6 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1688Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:59:14105
2ZB2896Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:07:1693
3ZB3099Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7101:07:4081
Ženy C 45-54 let (trať 12,6 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3289Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:09:10105
2ŽC3495Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6401:11:2293
3ŽC4086Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:19:5381
4ŽC4292Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:24:0572
5ŽC4391Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:30:5466
Ženy D 55 let a starší (trať 12,6 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3598Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:12:45105
Trať 8,7 km, 385 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ190Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:39105
1ME271Sládek MiloslavSpiridon České Budějovice3900:49:12105
Trať 12,6 km, 680 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Groh RadoslavSG Jilemnice8900:48:01105
2MA26Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:48:0693
3MA33Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:49:5281
4MA423Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:50:2872
5MA51Janata MilanMaratonstav Úpice8500:51:4866
1MB622Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:52:30105
2MB729Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:52:3593
6MA827Kunst MichalHappy world Špindlerův Mlýn8000:52:4160
1MJ976Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:55:03105
2MJ1075Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:55:2493
7MA112Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:55:4457
8MA125Kožíšek PavelHořice7200:56:1954
1ZA1293Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:56:19105
3MB1421Jančík BořekSVARTES Hořice6400:56:2781
1MC1562Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:58:31105
1ZB1688Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:59:14105
4MB1724Jokel LubomírPraha Běchovice6400:59:4272
2MC1843Gombita JosefLoučná 9565800:59:5393
5MB1925Havlíček IvoLánov - Krkonoše6601:00:2066
1MD2064Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4801:01:12105
3MC2141Černý VladimírHAC Praha5201:02:3581
4MC2242Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:02:5472
2ZA2387Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:03:2593
2MD2465Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4801:03:4593
9MA2528Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:04:5551
6MB2626Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:06:0160
3ZA2797Cermanová AlenaDoubravice7601:06:0681
2ZB2896Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:07:1693
3MJ2977Votava MichalVrchlabí9001:07:3581
3ZB3099Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7101:07:4081
10MA314Němec MichalABS Radio King Janské Lázně8001:08:3448
1ŽC3289Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:09:10105
5MC3314Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:11:2066
2ŽC3495Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6401:11:2293
1ZD3598Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:12:45105
3MD3661Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:13:1781
4ZA3794Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:13:5972
5ZA38100Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:17:0366
4MD3966Groh StanislavAC Vrchlabí4601:18:1272
3ŽC4086Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:19:5381
5MD4163Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:23:3266
4ŽC4292Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:24:0572
5ŽC4391Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:30:5466

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Prosím o opravu. Doběhl jsem těsně (odhaduji do 10 vteřin) druhý. Děkuji Ondřej Fejfar Jinak závod na stížené podmínky supr, ale už se těším za rok na klasickou trať :-)
info

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód