Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dlouhými záhony

14.11.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dlouhými záhony
  • datum konání: 14.11.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Úpice, ZŠ Lány

Popis tratě

Délka: 11,3 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Šklíba
Palackého 348
542 32 Úpice
tel. 602 152 296

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.11.2018Běh Dlouhými záhony-
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
13.11.2010Běh Dlouhými záhony78
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
11.11.2006Běh Dlouhými záhony81
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
13.11.2004Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP84
8.11.2003Úpice - Běh Dlouhými záhony89
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
10.11.200128. ročník, Běh Dlouhými záhony69
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
7.11.1998Běh Dlouhými záhony - VC firmy Nypro84
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
11.11.1995Běh Dlouhými záhony72
12.11.1994Běh Dlouhými záhony85
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
16.11.1991Úpice - běh Dlouhými záhony85
17.11.1990Úpice - Běh Dlouhými záhony101
18.11.1989Setkání mistrtů - Záhony v Úpici63
19.11.1988Úpice - Dlouhé záhony97
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64
8.11.1986Běh Dlouhými záhony, 13. ročník80

Statistika závodu Běh Dlouhými záhony

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2170

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4824
Brunclík Ivo5822
Šrutek Stanislav5822
Pechek František5321
Friebelová Eva6220
Mach Václav5520
Vašíček Martin7118
Mazač Jaroslav6817
Kubeček Ladislav6217
Marek František4116
Stránský Aleš6015
Lanta Jiří4415
Šmída Oldřich4815
Vašíček Roman7414
Linhart Miloš4414
Čipera Radek6414
Paulů Blanka5413
Havlíček Zdeněk3513
Vacková Hana5613
Nečas Josef5813
Krejcar Petr4513
Kolínek František5612
Šír Václav4812
Holub Petr6612
Vojáček Pavel5112
Pechková Jana8511
Groh Stanislav4611
Sadílek Ota4610
Šimůnek Jan8210
Kozel Karel5210
Farář Jaroslav5010
Grohová Jaroslava5110
Horáček Michal7510
Kubečková Radka6910
Balcar Luboš5810
Janata Milan859
Čáp Bohuslav519
Šlégr Jiří549
Krejcar Daniel759
Libra Jiří379
Šesták Karel719
Vanta Josef629
Soukup Ladislav588
Plecháček Jiří448
Vacek Martin698
Lelek Vít508
Novotná Eva488
Tomíček Josef598
Berger Jan478
Cejzlar Roman718

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

  • Běh Dlouhými záhony (Běh Dlouhými záhony 14.11.2009 vyhlášení ČP v běhu do vrchu foto Eva Kollertová )

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ557Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:27-
2MJ858Skalka JakubLokomotiva Trutnov9100:36:15-
3MJ1559Uliasz JacekLKS Iskra Jaszkova9200:37:17-
4MJ2260Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:39:57-
5MJ3361Kahánek RadekLázně Bělohrad9000:42:13-
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3162Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:41:39-
2ŽJ5463Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:48:30-
Muži A 20-39 let (trať 11,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:46:04-
2MA280Havelka JanCafé Bajer Pardubice7900:46:34-
3MA381Janata MilanMaratonstav Úpice8500:48:57-
4MA582Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:51:22-
5MA783Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:51:24-
6MA1084Strnad AlešNAC Liberec8600:53:10-
7MA1185Doucha JiříStart Náchod7100:54:10-
8MA1286Černý JaroslavVSK Slavia TU Liberec8600:54:14-
9MA1387Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:54:29-
10MA1588Pusz PawelBystryca Klodzka8100:55:14-
11MA1689Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:55:20-
12MA2090Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:56:24-
13MA2291Vašíček RomanSKI Radvanice7400:57:02-
14MA2592Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší7401:01:53-
15MA2693Pohlodek JanHodkovice nad Mohelkou8001:02:08-
16MA2894Sobczak HubertRawicz8701:03:09-
17MA2995Kráčmar VlastimilIVT Náchod7401:04:17-
18MA3096Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova8201:04:56-
19MA3197Brebera MartinChrudim7601:05:34-
20MA3398Šulc LubošTEAM-PAVLIŠOV7601:06:36-
Muži B 40-49 let (trať 11,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB464Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:50:02-
2MB665Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:23-
3MB866Jančík BořekSVARTES Hořice6400:51:43-
4MB967Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:52:14-
5MB1468Dietrich PetrLoučná 9566200:55:05-
6MB1769Šmíd PetrLoučná 9566900:55:45-
7MB1870Karlík MichalLoko Trutnov6400:55:52-
8MB1971Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:55:55-
9MB2172Vanta JosefTC Dobruška6200:56:43-
10MB2373Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:57:56-
11MB2474Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:58:49-
12MB2775Liška PavelFort Ústí nad Orlicí6301:02:17-
13MB3276Schrenkel MarioSSA Bratislava6901:05:51-
14MB3477Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:06:45-
15MB3578Rus RichardTJ Jiskra Adršpach6701:07:09-
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC136Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:32:42-
2MC337Kolínek FrantišekAIC Perná5600:33:37-
3MC438Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:35:22-
4MC939Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:36:29-
5MC1040Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:36:48-
6MC1241Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:37:00-
7MC1642Gombita JosefLoučná 9565800:37:31-
8MC1743Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:37:44-
9MC1944Černý VladimírHAC Praha5200:39:11-
10MC2045Ates RudolfKudowa Zdrój5400:39:24-
11MC2446Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:40:32-
12MC2547Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:00-
13MC2848Rádl PavelTJ KOVO Praha5600:41:17-
14MC3449Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:42:44-
15MC3850Krajč ZdeněkTrutnov5400:44:09-
16MC4051Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:44:29-
17MC4352Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:45:03-
18MC4753Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:46:12-
19MC5154Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:47:40-
20MC5255Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:48:00-
21MC5356Rücker OldřichLhota u Machova5500:48:10-
Muži D 60-69 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1828Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:37:51-
2MD2129Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:39:37-
3MD2630Vodička JanMK Radslavice4500:41:08-
4MD3231Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:42:06-
5MD3732Marek FrantišekSK Hronov4100:43:53-
6MD4233Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:44:44-
7MD4434Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:45:17-
8MD4535Kvapil VojtěchSuchý Důl4800:45:50-
Muži E 70 let a starší (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME502Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:47:30-
2ME623Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:12:54-
Ženy A 20-34 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA64Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:35:36-
2ZA75Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:36:03-
3ZA116Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:36:54-
4ZA147Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:37:05-
5ZA238Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:07-
6ZA279Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:16-
7ZA2910Cermanová AlenaDoubravice7600:41:24-
8ZA4111Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:37-
9ZA4912Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:47:12-
Ženy B 35-49 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB213Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:32:59-
2ŽB1314Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:37:01-
3ŽB3015Škorpilová JanaVSP Praha7400:41:30-
4ŽB3616Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6400:42:48-
5ŽB3917Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6100:44:11-
6ŽB4618Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:09-
7ŽB5819Nechvílová MiroslavaChoceň6000:54:24-
8ŽB5920Kubečková RadkaMaratonstav Úpice6900:55:43-
9ŽB6021Friebelová EvaMaratonstav Úpice6200:55:51-
Ženy D 50 let a starší (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3522Valentová KvětaAVC Praha5600:42:47-
2ZD4823Setínková ZuzanaDK Praha5700:46:25-
3ZD5524Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:48:53-
4ZD5625Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:50:43-
5ZD5726Vacková HanaSK Hronov5600:51:33-
6ZD6127Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:58:29-
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC136Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:32:42-
1ŽB213Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:32:59-
2MC337Kolínek FrantišekAIC Perná5600:33:37-
3MC438Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:35:22-
1MJ557Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:27-
1ZA64Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:35:36-
2ZA75Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:36:03-
2MJ858Skalka JakubLokomotiva Trutnov9100:36:15-
4MC939Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:36:29-
5MC1040Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:36:48-
3ZA116Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:36:54-
6MC1241Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:37:00-
2ŽB1314Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:37:01-
4ZA147Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:37:05-
3MJ1559Uliasz JacekLKS Iskra Jaszkova9200:37:17-
7MC1642Gombita JosefLoučná 9565800:37:31-
8MC1743Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:37:44-
1MD1828Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:37:51-
9MC1944Černý VladimírHAC Praha5200:39:11-
10MC2045Ates RudolfKudowa Zdrój5400:39:24-
2MD2129Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:39:37-
4MJ2260Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:39:57-
5ZA238Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:07-
11MC2446Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:40:32-
12MC2547Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:00-
3MD2630Vodička JanMK Radslavice4500:41:08-
6ZA279Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:16-
13MC2848Rádl PavelTJ KOVO Praha5600:41:17-
7ZA2910Cermanová AlenaDoubravice7600:41:24-
3ŽB3015Škorpilová JanaVSP Praha7400:41:30-
1ŽJ3162Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:41:39-
4MD3231Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:42:06-
5MJ3361Kahánek RadekLázně Bělohrad9000:42:13-
14MC3449Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:42:44-
1ZD3522Valentová KvětaAVC Praha5600:42:47-
4ŽB3616Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6400:42:48-
5MD3732Marek FrantišekSK Hronov4100:43:53-
15MC3850Krajč ZdeněkTrutnov5400:44:09-
5ŽB3917Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6100:44:11-
16MC4051Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:44:29-
8ZA4111Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:37-
6MD4233Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:44:44-
17MC4352Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:45:03-
7MD4434Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:45:17-
8MD4535Kvapil VojtěchSuchý Důl4800:45:50-
6ŽB4618Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:09-
18MC4753Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:46:12-
2ZD4823Setínková ZuzanaDK Praha5700:46:25-
9ZA4912Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:47:12-
1ME502Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:47:30-
19MC5154Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:47:40-
20MC5255Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:48:00-
21MC5356Rücker OldřichLhota u Machova5500:48:10-
2ŽJ5463Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:48:30-
3ZD5524Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:48:53-
4ZD5625Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:50:43-
5ZD5726Vacková HanaSK Hronov5600:51:33-
7ŽB5819Nechvílová MiroslavaChoceň6000:54:24-
8ŽB5920Kubečková RadkaMaratonstav Úpice6900:55:43-
9ŽB6021Friebelová EvaMaratonstav Úpice6200:55:51-
6ZD6127Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:58:29-
2ME623Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:12:54-
Trať 11,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:46:04-
2MA280Havelka JanCafé Bajer Pardubice7900:46:34-
3MA381Janata MilanMaratonstav Úpice8500:48:57-
1MB464Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:50:02-
4MA582Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:51:22-
2MB665Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:23-
5MA783Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:51:24-
3MB866Jančík BořekSVARTES Hořice6400:51:43-
4MB967Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:52:14-
6MA1084Strnad AlešNAC Liberec8600:53:10-
7MA1185Doucha JiříStart Náchod7100:54:10-
8MA1286Černý JaroslavVSK Slavia TU Liberec8600:54:14-
9MA1387Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:54:29-
5MB1468Dietrich PetrLoučná 9566200:55:05-
10MA1588Pusz PawelBystryca Klodzka8100:55:14-
11MA1689Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:55:20-
6MB1769Šmíd PetrLoučná 9566900:55:45-
7MB1870Karlík MichalLoko Trutnov6400:55:52-
8MB1971Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:55:55-
12MA2090Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:56:24-
9MB2172Vanta JosefTC Dobruška6200:56:43-
13MA2291Vašíček RomanSKI Radvanice7400:57:02-
10MB2373Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:57:56-
11MB2474Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:58:49-
14MA2592Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší7401:01:53-
15MA2693Pohlodek JanHodkovice nad Mohelkou8001:02:08-
12MB2775Liška PavelFort Ústí nad Orlicí6301:02:17-
16MA2894Sobczak HubertRawicz8701:03:09-
17MA2995Kráčmar VlastimilIVT Náchod7401:04:17-
18MA3096Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova8201:04:56-
19MA3197Brebera MartinChrudim7601:05:34-
13MB3276Schrenkel MarioSSA Bratislava6901:05:51-
20MA3398Šulc LubošTEAM-PAVLIŠOV7601:06:36-
14MB3477Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:06:45-
15MB3578Rus RichardTJ Jiskra Adršpach6701:07:09-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

běžel jsem tady poprvé a myslím, že to byl krásný závod, trať i zázemí ve škole, jo a fotky tady taky moc pěkný:-)
lubos.sulc
Ahoj, pár fotek z vyhlášení najdete na http://przedswitsvrzensky.rajce.idnes.cz/. Evina
evakollertova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód