Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Choceňský kros

7.3.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Choceňský kros
  • datum konání: 7.3.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Trusnov
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

9:00 - 10:00 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč
mládež 10 Kč

Popis tratě

délka 10 km a méně
Silniční závod s mírně zvlněným profilem

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Nový věk TRIATLONU - Trusnov
Jaroslav Fiala
Trusnov 21
534 01 Holice v Čechách
tel. 723 532 673, 776 119 537

Internetové stránky

http://www.novyvek.cz/triatlon

E-mailová adresa

milandudek@holice.net

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 9 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1335Kábrtová PavlaAtletika Rtyně0000:02:05108,18
2Ž1765Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:10100,51
3Ž11088Hanušová MartinaAC Choceň0100:02:1691,30
4Ž11251Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:2479,03
5Ž11355Pourová AlžbětaSokol Jaroměř0200:02:2577,49
6Ž11580Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:3463,68
7Ž11781Lakotová TerezaAC Choceň0000:02:4054,48
8Ž11863Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:5236,06
9Ž12121Čapková DenisaTJ Svitavy0300:03:0220,72
10Ž12271Krobotová PavlaSK Pašerák Písařov0000:03:099,97
11Ž12559Fajstová LucieAC Choceň0300:03:230,00
12Ž12661Metelková MichaelaHradec Králové0500:03:250,00
13Ž12720Svobodová VendulaTJ - Svitavy0300:03:260,00
-Ž1-22Kolečkářová KateřinaTJ - Svitavy02DNF-
Předžáci do 9 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1157Petiška VojtěchSokol Jaroměř0000:02:03101,61
2M1252Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:02:04100,00
3M1375Boháč BonifácAC Choceň0100:02:0598,39
4M1543Stříhavka JindřichAC Choceň0000:02:0696,77
5M1660Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:02:0795,16
6M1823Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:02:1483,87
7M1936Pavel TomášAtletika Rtyně0000:02:1582,26
8M11176Boháč ServácAC Choceň0200:02:2172,58
9M11424Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:02:2762,90
10M1165Posel OndřejSloupnice0200:02:3550,00
11M1191Šeda RomanAC Choceň0200:02:5517,74
12M12083Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:5812,90
13M12369Čapek MichalTJ - Svitavy0100:03:150,00
14M12441Kasl JosefDDM Týniště nad Orlicí0100:03:200,00
15M12862Borek ViktorHorní Čermná0400:03:290,00
16M12977Šmerda SamuelAC Choceň0600:06:060,00
Žákyně nejmladší 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3364Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:02104,65
2Ž3489Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:06100,36
3Ž3678Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:1194,99
4Ž3742Valášková TerezaAC Vysoké Mýto9800:03:1689,62
5Ž31027Šebelová KarolínaTJ - Svitavy9900:03:3767,08
6Ž31134Jirsáková SimonaAC Choceň9800:03:3866,01
7Ž31339Mihulková ViktorieAC Choceň9900:03:4063,86
8Ž31526Jansová LucieTJ Svitavy9900:03:4360,64
9Ž31658Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:03:4657,42
10Ž31973Drážná HelenaSK Pašerák Písařov9800:03:5943,47
11Ž3202Šedová KristýnaAC Choceň9800:04:0240,25
Žáci nejmladší 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3137Kašpar JosefAtletika Rtyně9900:02:55105,91
2M3240Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:00100,37
3M3454Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:0693,72
4M3896Hejtmánek VladimírAtletika Polička9900:03:2671,53
5M3974Schmidt DanielSK Pašerák Písařov9900:03:2770,43
6M31131Kučera MartinTJ - Svitavy9900:03:3858,23
7M31479Knypl LiborAC Choceň9900:03:4253,79
8M31629Král JanTJ - Svitavy9800:03:4649,35
9M31853Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:03:5143,81
10M32032Kavořík TomášTJ - Svitavy9800:04:0231,61
11M32287Pešl LukášTJ - Svitavy9800:04:1220,52
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM146Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:06:06103,93
2ŽM218Čerenkova PetraMaratonstav Úpice9900:06:1698,57
3ŽM37Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:06:1897,50
4ŽM444Hanušová VeronikaAC Choceň9700:06:2792,68
5ŽM568Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:06:5677,14
6ŽM617Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:07:0970,18
7ŽM710Pešková AdélaAC Choceň9600:07:1566,96
8ŽM872Vícencová PavlaSK Pašerák Písařov9700:07:4053,57
9ŽM995Kubaštová EliškaŠAK Chrudim9600:07:4351,96
10ŽM1013Seidlová ZdeňkaAC Vysoké Mýto9700:07:5147,68
11ŽM1186Zlatohlávková IrenaŠAK Chrudim9600:07:5346,61
12ŽM1238Grossmanová NelaAC Choceň9700:09:320,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM187Le Viet MilanAtletika Polička9600:08:40104,88
2MM249Červený MatějLokomotiva Trutnov9700:08:46102,63
3MM419Špriňar DavidTJ Sokol Hradec Králové9600:09:1392,50
4MM512Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:09:1492,12
5MM615Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:09:3384,99
6MM784Konrád Tomᚊak Chrudim9600:09:3883,11
7MM847Adamec MatoušAC Choceň9700:09:3982,74
8MM96Richter VojtěchTJ Svitavy9700:10:0971,48
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS345Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:09:05122,09
2ŽS1094Čermáková BeátaŠAK Chrudim9400:10:3891,73
3ŽS1185Kopecká KateřinaŠAK Chrudim9500:10:5586,18
4ŽS1270Krátká HanaLanškroun9500:10:5785,53
Žáci starší 14-15 let (trať 2,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS193Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:10:42102,66
2MS275Šacl JiříNové Město na Moravě9400:10:5299,59
3MS314Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:10:5897,75
4MS490Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:11:0595,59
5MS711Lakota AntonínAC Choceň9500:11:3586,37
6MS867Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:11:4084,84
7MS948Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:11:5580,23
8MS1125Sion LiborAtletika Polička9400:12:1873,16
9MS1250Kosař JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:12:4066,39
10MS1316Sychra MartinTJ Sokol Jaroměř9400:12:4863,93
11MS1598Frydrych JakubAC Choceň9500:16:092,15
Dorostenky (trať 2,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD597Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:11:13106,61
2ZD6100Miličková MarieNové Město na Moravě9200:11:31101,44
3ZD1092Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:12:0491,95
4ZD1466Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:15:3730,75
-ZD-91Trkalová AnetaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí93DNF-
-ZD-99Janoušová RadkaTJ Nové Město na Moravě92DNF-
Dorostenci (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD112Mašín LukášAC Pardubice9300:13:48109,22
2MD263Záveský FilipOB Česká Třebová9300:14:28100,00
3MD55Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:15:0890,78
4MD611Valko TomᚊAK Chrudim9300:15:2088,02
5MD831Siegel JakubAC Choceň9200:15:4582,26
6MD933Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:15:5081,11
Junioři 19 let a mladší (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ315Kalina VojtěchHvězda SKP Pardubice9000:26:47-
2MJ571Vitner PetrNové Město na Moravě9000:27:05-
3MJ196Skalka JakubLokomotiva Trutnov9100:29:13-
4MJ2013Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:29:20-
5MJ2129Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:29:23-
6MJ2325Nikl LukášAC Choceň9100:29:25-
7MJ2417Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:29:35-
8MJ2519Rybišár PavelHvězda SKP Pardubice9000:30:01-
9MJ2824Nechvíl PetrAC Choceň9100:30:12-
10MJ403Horák JanSokol Hradec Králové9000:32:49-
11MJ5734Živný MarekOrel Orlice9100:35:48-
Muži A 20-39 let (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:25:42-
2MA272Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:26:37-
3MA47Řemínek MatějAC Choceň8600:26:53-
4MA627Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:27:09-
5MA720Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:27:29-
6MA8101Berka MartinHvězda SKP Pardubice8700:27:38-
7MA109Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:27:48-
8MA1183Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:28:03-
9MA1218Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8600:28:16-
10MA132Klička OndřejTJ Svitavy8800:28:31-
11MA1461Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:28:41-
12MA1514Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:28:49-
13MA1621Sejkora KarelAtletika Polička8800:28:57-
14MA1740Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:29:05-
15MA1891Doucha JiříStart Náchod7100:29:12-
16MA2257Bogdał PawełMiedzygorze7600:29:24-
17MA271Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:30:03-
18MA3023Šutera JosefAtletika Polička7900:30:47-
19MA3279Dobšíček PavelSK Hronov8000:31:16-
20MA338Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:31:24-
21MA3478Jadrný LubomírFort SMC Ústí nad Orlicí7300:31:25-
22MA3562Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:31:29-
23MA3650Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:45-
24MA3758Pusz PawelBystryca Klodzka8100:31:55-
25MA3843Stříhavka JindřichAC Choceň7100:32:01-
26MA4190Mazák LukášSokol Hrabenov8600:33:01-
27MA4296Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:33:02-
28MA4335Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:33:06-
29MA4466Češík OndřejSK Spartak Slatiňany8500:33:15-
30MA4565Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:33:33-
31MA4697Kalný PetrPardubice8100:33:37-
32MA4955Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:34:04-
33MA5056Bogdał RomanMiedzygorze7900:34:06-
34MA5395Marhold LubošChoceň7700:34:57-
35MA5594Marhold PetrChoceň7800:35:05-
36MA5846Pour JiříSokol Jaroměř7000:35:57-
37MA6248Borek PetrHorní Čermná7000:37:31-
38MA6888Siegel JosefAC Choceň8600:42:57-
-MA-4Pytlík LiborSokol Hradec Králové85DNF-
Muži B 40-49 let (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB910Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:42-
2MB2977Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:30:18-
3MB3182Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:31:02-
4MB5286Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:34:43-
5MB5436Krátký LubošLanškroun6200:35:00-
6MB6189Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:37:01-
7MB6345Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:38:52-
Muži C 50 let a starší (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2659Filip LubošAC Choceň5900:30:02-
2MC3992Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:16-
3MC4756Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:33:47-
4MC4830Hájek FrantišekFGT Stolany4900:33:58-
5MC5154Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:34:24-
6MC5652Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:35:16-
7MC5922Červ MiloslavAtletika Polička5000:36:02-
8MC6093Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:36:17-
9MC6487Hruša ZdeněkJerčany4600:38:56-
10MC6526Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:39:28-
11MC6673Krumer MiroslavTJ Ostrov4900:40:13-
12MC6774Bielčik JindřichLichkov4000:41:48-
13MC6985Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:45:13-
Ženy A 18-34 let (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA470Fenclová MartaAC Pardubice7600:14:36-
2ZA732Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:15:29-
3ZA1167Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:16:35-
4ZA1249Hubková KateřinaAC Pardubice8400:16:47-
5ZA1368Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:17:09-
6ZA1460Maršánová LucieTJ Nové Město na Moravě9000:17:40-
7ZA1564Záveská AnnaOB Loko Česká Třebová8800:17:54-
8ZA1680Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:18:11-
9ZA1799Kalná JitkaAFK Chrudim7500:18:12-
10ZA1839Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:18:17-
11ZA1941Stříhavková PetraAC Choceň7900:18:31-
12ZA2181Šedová TerezaAC Choceň9000:18:50-
13ZA2369Sontáková LenkaHvězda SKP Pardubice9100:20:03-
14ZA2598Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:21:10-
15ZA2876Hlaváčková KateřinaChoceň8200:22:14-
Ženy B 35 let a starší (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB347Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:14:31-
2ZB1037Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:15:55-
3ZB2090Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:18:34-
4ZB2284Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:36-
5ZB24100Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:20:41-
6ZB2651Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:21:36-
7ZB2775Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:22:07-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1157Petiška VojtěchSokol Jaroměř0000:02:03101,61
2M1252Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:02:04100,00
3M1375Boháč BonifácAC Choceň0100:02:0598,39
1Ž1335Kábrtová PavlaAtletika Rtyně0000:02:05108,18
4M1543Stříhavka JindřichAC Choceň0000:02:0696,77
5M1660Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:02:0795,16
2Ž1765Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:10100,51
6M1823Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:02:1483,87
7M1936Pavel TomášAtletika Rtyně0000:02:1582,26
3Ž11088Hanušová MartinaAC Choceň0100:02:1691,30
8M11176Boháč ServácAC Choceň0200:02:2172,58
4Ž11251Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:2479,03
5Ž11355Pourová AlžbětaSokol Jaroměř0200:02:2577,49
9M11424Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:02:2762,90
6Ž11580Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:3463,68
10M1165Posel OndřejSloupnice0200:02:3550,00
7Ž11781Lakotová TerezaAC Choceň0000:02:4054,48
8Ž11863Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:5236,06
11M1191Šeda RomanAC Choceň0200:02:5517,74
12M12083Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:5812,90
9Ž12121Čapková DenisaTJ Svitavy0300:03:0220,72
10Ž12271Krobotová PavlaSK Pašerák Písařov0000:03:099,97
13M12369Čapek MichalTJ - Svitavy0100:03:150,00
14M12441Kasl JosefDDM Týniště nad Orlicí0100:03:200,00
11Ž12559Fajstová LucieAC Choceň0300:03:230,00
12Ž12661Metelková MichaelaHradec Králové0500:03:250,00
13Ž12720Svobodová VendulaTJ - Svitavy0300:03:260,00
15M12862Borek ViktorHorní Čermná0400:03:290,00
16M12977Šmerda SamuelAC Choceň0600:06:060,00
Trať 0,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3137Kašpar JosefAtletika Rtyně9900:02:55105,91
2M3240Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:00100,37
1Ž3364Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:02104,65
2Ž3489Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:06100,36
3M3454Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:0693,72
3Ž3678Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:1194,99
4Ž3742Valášková TerezaAC Vysoké Mýto9800:03:1689,62
4M3896Hejtmánek VladimírAtletika Polička9900:03:2671,53
5M3974Schmidt DanielSK Pašerák Písařov9900:03:2770,43
5Ž31027Šebelová KarolínaTJ - Svitavy9900:03:3767,08
6M31131Kučera MartinTJ - Svitavy9900:03:3858,23
6Ž31134Jirsáková SimonaAC Choceň9800:03:3866,01
7Ž31339Mihulková ViktorieAC Choceň9900:03:4063,86
7M31479Knypl LiborAC Choceň9900:03:4253,79
8Ž31526Jansová LucieTJ Svitavy9900:03:4360,64
9Ž31658Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:03:4657,42
8M31629Král JanTJ - Svitavy9800:03:4649,35
9M31853Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:03:5143,81
10Ž31973Drážná HelenaSK Pašerák Písařov9800:03:5943,47
11Ž3202Šedová KristýnaAC Choceň9800:04:0240,25
10M32032Kavořík TomášTJ - Svitavy9800:04:0231,61
11M32287Pešl LukášTJ - Svitavy9800:04:1220,52
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM146Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:06:06103,93
2ŽM218Čerenkova PetraMaratonstav Úpice9900:06:1698,57
3ŽM37Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:06:1897,50
4ŽM444Hanušová VeronikaAC Choceň9700:06:2792,68
5ŽM568Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:06:5677,14
6ŽM617Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:07:0970,18
7ŽM710Pešková AdélaAC Choceň9600:07:1566,96
8ŽM872Vícencová PavlaSK Pašerák Písařov9700:07:4053,57
9ŽM995Kubaštová EliškaŠAK Chrudim9600:07:4351,96
10ŽM1013Seidlová ZdeňkaAC Vysoké Mýto9700:07:5147,68
11ŽM1186Zlatohlávková IrenaŠAK Chrudim9600:07:5346,61
12ŽM1238Grossmanová NelaAC Choceň9700:09:320,00
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM187Le Viet MilanAtletika Polička9600:08:40104,88
2MM249Červený MatějLokomotiva Trutnov9700:08:46102,63
1ŽS345Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:09:05122,09
3MM419Špriňar DavidTJ Sokol Hradec Králové9600:09:1392,50
4MM512Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:09:1492,12
5MM615Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:09:3384,99
6MM784Konrád Tomᚊak Chrudim9600:09:3883,11
7MM847Adamec MatoušAC Choceň9700:09:3982,74
8MM96Richter VojtěchTJ Svitavy9700:10:0971,48
2ŽS1094Čermáková BeátaŠAK Chrudim9400:10:3891,73
3ŽS1185Kopecká KateřinaŠAK Chrudim9500:10:5586,18
4ŽS1270Krátká HanaLanškroun9500:10:5785,53
Trať 2,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS193Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:10:42102,66
2MS275Šacl JiříNové Město na Moravě9400:10:5299,59
3MS314Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:10:5897,75
4MS490Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:11:0595,59
1ZD597Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:11:13106,61
2ZD6100Miličková MarieNové Město na Moravě9200:11:31101,44
5MS711Lakota AntonínAC Choceň9500:11:3586,37
6MS867Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:11:4084,84
7MS948Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:11:5580,23
3ZD1092Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:12:0491,95
8MS1125Sion LiborAtletika Polička9400:12:1873,16
9MS1250Kosař JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:12:4066,39
10MS1316Sychra MartinTJ Sokol Jaroměř9400:12:4863,93
4ZD1466Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:15:3730,75
11MS1598Frydrych JakubAC Choceň9500:16:092,15
Trať 3,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD112Mašín LukášAC Pardubice9300:13:48109,22
2MD263Záveský FilipOB Česká Třebová9300:14:28100,00
1ZB347Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:14:31-
1ZA470Fenclová MartaAC Pardubice7600:14:36-
3MD55Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:15:0890,78
4MD611Valko TomᚊAK Chrudim9300:15:2088,02
2ZA732Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:15:29-
5MD831Siegel JakubAC Choceň9200:15:4582,26
6MD933Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:15:5081,11
2ZB1037Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:15:55-
3ZA1167Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:16:35-
4ZA1249Hubková KateřinaAC Pardubice8400:16:47-
5ZA1368Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:17:09-
6ZA1460Maršánová LucieTJ Nové Město na Moravě9000:17:40-
7ZA1564Záveská AnnaOB Loko Česká Třebová8800:17:54-
8ZA1680Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:18:11-
9ZA1799Kalná JitkaAFK Chrudim7500:18:12-
10ZA1839Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:18:17-
11ZA1941Stříhavková PetraAC Choceň7900:18:31-
3ZB2090Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:18:34-
12ZA2181Šedová TerezaAC Choceň9000:18:50-
4ZB2284Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:36-
13ZA2369Sontáková LenkaHvězda SKP Pardubice9100:20:03-
5ZB24100Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:20:41-
14ZA2598Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:21:10-
6ZB2651Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:21:36-
7ZB2775Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:22:07-
15ZA2876Hlaváčková KateřinaChoceň8200:22:14-
Trať 7,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:25:42-
2MA272Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:26:37-
1MJ315Kalina VojtěchHvězda SKP Pardubice9000:26:47-
3MA47Řemínek MatějAC Choceň8600:26:53-
2MJ571Vitner PetrNové Město na Moravě9000:27:05-
4MA627Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:27:09-
5MA720Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:27:29-
6MA8101Berka MartinHvězda SKP Pardubice8700:27:38-
1MB910Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:42-
7MA109Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:27:48-
8MA1183Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:28:03-
9MA1218Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8600:28:16-
10MA132Klička OndřejTJ Svitavy8800:28:31-
11MA1461Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:28:41-
12MA1514Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:28:49-
13MA1621Sejkora KarelAtletika Polička8800:28:57-
14MA1740Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:29:05-
15MA1891Doucha JiříStart Náchod7100:29:12-
3MJ196Skalka JakubLokomotiva Trutnov9100:29:13-
4MJ2013Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:29:20-
5MJ2129Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:29:23-
16MA2257Bogdał PawełMiedzygorze7600:29:24-
6MJ2325Nikl LukášAC Choceň9100:29:25-
7MJ2417Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:29:35-
8MJ2519Rybišár PavelHvězda SKP Pardubice9000:30:01-
1MC2659Filip LubošAC Choceň5900:30:02-
17MA271Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:30:03-
9MJ2824Nechvíl PetrAC Choceň9100:30:12-
2MB2977Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:30:18-
18MA3023Šutera JosefAtletika Polička7900:30:47-
3MB3182Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:31:02-
19MA3279Dobšíček PavelSK Hronov8000:31:16-
20MA338Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:31:24-
21MA3478Jadrný LubomírFort SMC Ústí nad Orlicí7300:31:25-
22MA3562Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:31:29-
23MA3650Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:45-
24MA3758Pusz PawelBystryca Klodzka8100:31:55-
25MA3843Stříhavka JindřichAC Choceň7100:32:01-
2MC3992Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:16-
10MJ403Horák JanSokol Hradec Králové9000:32:49-
26MA4190Mazák LukášSokol Hrabenov8600:33:01-
27MA4296Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:33:02-
28MA4335Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:33:06-
29MA4466Češík OndřejSK Spartak Slatiňany8500:33:15-
30MA4565Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:33:33-
31MA4697Kalný PetrPardubice8100:33:37-
3MC4756Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:33:47-
4MC4830Hájek FrantišekFGT Stolany4900:33:58-
32MA4955Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:34:04-
33MA5056Bogdał RomanMiedzygorze7900:34:06-
5MC5154Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:34:24-
4MB5286Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:34:43-
34MA5395Marhold LubošChoceň7700:34:57-
5MB5436Krátký LubošLanškroun6200:35:00-
35MA5594Marhold PetrChoceň7800:35:05-
6MC5652Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:35:16-
11MJ5734Živný MarekOrel Orlice9100:35:48-
36MA5846Pour JiříSokol Jaroměř7000:35:57-
7MC5922Červ MiloslavAtletika Polička5000:36:02-
8MC6093Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:36:17-
6MB6189Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:37:01-
37MA6248Borek PetrHorní Čermná7000:37:31-
7MB6345Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:38:52-
9MC6487Hruša ZdeněkJerčany4600:38:56-
10MC6526Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:39:28-
11MC6673Krumer MiroslavTJ Ostrov4900:40:13-
12MC6774Bielčik JindřichLichkov4000:41:48-
38MA6888Siegel JosefAC Choceň8600:42:57-
13MC6985Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:45:13-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód