Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Javorkou

3.5.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 3.5.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Park Javorka, Česká Třebová
9:30 - 12:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 v místě startu

Startovné

dospělí 50 Kč
mládež 20 Kč

Popis tratě

Délka: 6 km a méně
Tratě v městském parku mají poměrne zvlněný profil. Jsou vedeny po zpevněných písčitých cestách a zámkové dlažbě.

Ceny pro vítěze

věcné v hodnotě 3.500 Kč
fifnanční v hodnotě 5.800 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ČTBK Iscarex Česká Třebová
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://iscarex.cz/javorka

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.4.2020Běh Javorkou-
20.4.2019Běh Javorkou201
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou333
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
1.5.1999Běh Javorkou159

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 5036

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Keprtová Miloslava4820
Vacek Martin6919
Hübl Radek8819
Stránská Adéla9118
Vondra Vojtěch9818
Horáček Michal7516
Šimůnek Jan8215
Jirásková Eva6415
Sadílek Ota4615
Stránská Michaela9714
Bielčik Jindřich4014
Nechvíl Petr9114
Matyášová Jana6514
Dušková Lenka8013
Borková Agáta0213
Šimůnek Jan4913
Borek Viktor0413
Borek Petr7013
Červ Miloslav5013
Šimůnek Jan0312
Kebrle Milan7512
Gregora Filip0212
Mannlová Jana8012
Razým Jan5712
Kalous Petr7712
Neruda Miroslav5611
Frydrychová Eliška0111
Smoláková Alexandra9811
Sontáková Lenka9111
Záveský Filip9311
Vytlačilová Lenka8411
Klášterecký Tomáš8111
Dostálek Petr6711
Sejkorová Lenka6310
Dostál Ladislav5610
Smoláková Valérie9310
Ing. Moravec Martin8410
Vinduška Petr9310
Ducháček Bedřich5910
Friš Jan9510
Nechvílová Miroslava6010
Burešová Markéta0410
Dobšíček Pavel8010
Šafář Jaroslav5110
Smoláková Jiřina6910
Černá Kristýna9310
Smolák Petr9410
Hajzlerová Jana6610
Martincová Kristýna9310
Gregorová Monika009

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2004 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž0671Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:42-
2Ž07136Burešová MarkétaČeská Třebová0400:00:42-
3Ž010140Jebousková PavlínaČeská Třebová0500:00:45-
4Ž013129Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:47-
5Ž01512Šafářová AdélaČeská Třebová0400:00:48-
6Ž02017Klimešová AnnaČeská Třebová0400:00:52-
7Ž029139Koubová BarboraČeská Třebová0500:00:56-
8Ž030142Plocová NicoleČeská Třebová0500:00:57-
9Ž03469Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:59-
10Ž044137Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:12-
11Ž04657Vacková AnetaISCAREX Česká Třebová0600:01:26-
12Ž05058Nováková PavlínaNymburk0700:02:07-
Chlapci r. 2004 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M011138Marhold StanislavChoceň0400:00:45-
2M01244Borek ViktorHorní Čermná0400:00:47-
3M013117Mísař AdamČeská Třebová0400:00:47-
4M022133Pokorný KryštofČeská Třebová0500:00:52-
5M02642Svoboda JáchymTJ - Svitavy0500:00:55-
6M032115Hubálek AntonínČeská Třebová0400:00:58-
7M03570Knytl MarekISCAREX Česká Třebová0400:01:01-
8M03878Purkert AdamLanškroun0400:01:04-
9M03913Čejka ŠimonČeská Třebová0600:01:06-
10M04245Adamský TomášDlouhá Třebová0500:01:10-
11M047135Bureš JosefČeská Třebová0600:01:36-
Dívky r. 2002-03 (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1911Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:01:21-
2Ž11055Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:22-
3Ž11479Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:25-
4Ž11643Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:26-
5Ž1192Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:01:30-
6Ž12061Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:32-
7Ž12638Melicharová KláraTJ - Svitavy0300:01:39-
8Ž1284Svobodová EliškaPardubice0300:01:44-
9Ž131118Kovářová JanaŘetůvka0200:01:47-
10Ž13339Čapková DenisaTJ - Svitavy0300:01:47-
11Ž136105Lauterbachová NikolaŽamberk0300:01:48-
12Ž138127Špajsová LenkaDlouhá Třebová0200:01:50-
13Ž139114Hubálková AnnaČeská Třebová0200:01:52-
14Ž14037Svobodová VendulaTJ - Svitavy0300:01:52-
15Ž14115Škopová SašaČeská Třebová0300:01:56-
16Ž144126Langrová KlaudieLanškroun0300:02:09-
-Ž1-121Bedrníčková ZuzkaRozsocha03DNF-
Chlapci r. 2002-03 (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1828Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:19-
2M113113Štichauer JakubPeklák team0300:01:24-
3M11835Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:01:28-
4M12275Fedra VojtěchKlepačov0200:01:34-
5M12359Hrdina TomášÚstí nad Orlicí0200:01:35-
6M12491Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:01:36-
7M12518Chlup OndřejTJ Rychnov na Moravě0300:01:37-
8M12729Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:40-
9M129110Šeda RomanAC Choceň0200:01:45-
10M130116Novák MatějVysoké Mýto0300:01:47-
11M1325Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:47-
12M1357Konečný DannyČeská Třebová0200:01:48-
13M137111Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:48-
14M14272Knytl LukášISCAREX Česká Třebová0200:02:04-
15M14368Ehrig PetrSemanín0300:02:05-
Dívky r. 2000-01 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2156Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:28101,12
2Ž2240Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:29100,10
3Ž2331Mifková MichaelaTJ - Svitavy0000:01:2998,78
4Ž25104Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:3097,31
5Ž2862Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:3194,97
6Ž21473Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:3585,46
7Ž21525Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:3683,53
8Ž216112Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:3781,42
9Ž21784Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:3879,63
10Ž22060Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:01:3977,11
11Ž22565Habrmanová SabinaČeská Třebová0100:01:4562,34
12Ž226123Nováková Markéta-0000:01:4659,86
13Ž22710Köhlerová AnetaTJ Dlouhá Třebová0100:01:4758,64
14Ž22946Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:4856,23
15Ž231100Adamská VeronikaDlouhá Třebová0100:01:5149,43
16Ž23399Schmidtová NicolaSK Pašerák Písařov0000:02:0126,53
17Ž23495Trofimová MichaelaSK Pašerák Písařov0000:02:0420,42
18Ž23516Škopová EvaČeská Třebová0100:02:0712,05
Chlapci r. 2000-01 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2427Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:01:29101,61
2M26130Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:01:3099,67
3M27119Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:01:3198,71
4M2926Fišer VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:3198,07
5M21014Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:3394,31
6M21147Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:01:3491,93
7M21280Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:3490,45
8M21376Fedra FrantišekKlepačov0000:01:3589,69
9M2181Kavín MichaelSebranice0100:01:3881,88
10M21941Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:01:3980,85
11M22150Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:01:4078,33
12M22219Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:01:4077,26
13M22363Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:4176,54
14M22449Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:01:4566,39
15M228132Rohal TomášČeská Třebová0000:01:4860,54
16M23048Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:01:4859,13
17M23233Macků VojtěchTJ - Svitavy0100:01:5838,77
Dívky r. 1998-99 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3382Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:03:11105,58
2Ž35103Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:1799,49
3Ž3694Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:2294,92
4Ž373Svobodová EditaPardubice9800:03:2393,83
5Ž39131Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:2492,07
6Ž31032Hanzlová EliškaTJ - Svitavy9900:03:2788,92
7Ž31122Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:2888,15
8Ž3178Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:03:4076,39
9Ž32236Gráblová MichaelaTJ - Svitavy9900:03:5759,06
10Ž32496Drážná HelenaSK Pašerák Písařov9800:03:5956,45
11Ž32823Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:1837,13
12Ž329109Šedová KristýnaAC Choceň9800:04:2035,03
13Ž330125Dostálková NelaRozsocha9900:05:470,00
Chlapci r. 1998-99 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3183Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:03:02107,16
2M3287Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:08101,07
3M3477Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:1791,77
4M38124Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:03:2385,44
5M31290Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:3177,30
6M3136Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:03:3473,99
7M31489Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:03:3770,44
8M31520Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:3968,45
9M31651Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:03:3968,08
10M31888Sviták PavelSokol Žamberk9900:03:4067,29
11M31974Fedra JakubKlepačov9800:03:4265,80
12M32054Syka DanielVerměřovice9800:03:4264,95
13M32198Schmidt DanielSK Pašerák Písařov9900:03:4364,08
14M32324Beneš JanAtletika Jablonné Nad Orlicí9900:03:5848,77
15M32566Vágner RobinZŠ Nádražní Č. T.9800:04:0046,53
16M3269Webr MatějMUF Team Praha9900:04:0640,21
17M327128Langr RenéLanškroun9800:04:0838,05
Žákyně mladší r. 1996-97 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM221Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:11102,28
2ŽM330Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:04:1599,22
3ŽM485Hanušová VeronikaAC Choceň9700:04:1698,49
4ŽM5150Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:04:1896,93
5ŽM781Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:04:3682,13
6ŽM1293Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:05:0163,07
7ŽM1397Vícencová PavlaSK Pašerák Písařov9700:05:0262,07
8ŽM17120Langrová Barboraneregistrována9600:05:4031,92
9ŽM18141Fibigarová ŠtěpánkaČeská Třebová9800:05:4429,02
10ŽM19151Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:05:4726,54
11ŽM21149Dobiášová AndreaJiskra Vír9700:06:200,59
Žáci mladší r. 1996-97 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM652Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:04:35112,74
2MM1034Richter VojtěchTJ Svitavy9700:04:5698,89
3MM14106Bečka AdamLíšnice9600:05:1188,37
Žákyně starší r. 1994-95 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS8107Tesařová HedvikaAC Choceň9400:04:38112,52
2ŽS15145Krátká HanaLanškroun9500:05:1587,48
Žáci starší r. 1994-95 (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS4152Vondra DavidJiskra Ústí nad Orlicí9400:08:09104,85
2MS564Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:08:2797,76
3MS6108Lakota AntonínAC Choceň9500:08:2897,39
4MS7102Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:08:3993,09
5MS9146Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:09:0184,27
6MS14144Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:09:2574,65
7MS16122Langr Marekneregistrován9500:09:5961,15
8MS2086Kučera Filip-9500:11:3622,33
9MS3267Blaho VojtěchZŠ Nádražní9500:15:260,00
Dorostenky r. 1992-93 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD192Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:04:06120,26
2ŽD953Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:04:3896,51
3ŽD11101Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:5683,23
4ŽD16134Moravcová AnežkaOREL Orlice9200:05:2363,56
5ŽD20148Hamplová AnnaBK Vysoké Mýto9300:05:5639,14
Dorostenci r. 1992-93 (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1153Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:07:56101,88
2MD2147Kalvoda VítAtletika Polička9300:08:0199,68
3MD3143Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:08:0498,44
Junioři 18-19 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ13101Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:21:30-
2MJ1545Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:43-
3MJ1642Syrovátka JakubLetohrad9100:21:46-
4MJ3976Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:24:30-
5MJ4823Živný MarekOrel Orlice9100:25:34-
Muži A 20-39 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:09-
2MA25Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:19:20-
3MA356Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:20:01-
4MA541Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:20:33-
5MA652Sejkora KarelAtletika Polička8800:20:37-
6MA753Lorenc TomášAtletika Polička8600:20:48-
7MA866Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:20:54-
8MA1240Dobšíček PavelSK Hronov8000:21:26-
9MA18100Rozprým JiříŽamberk7700:21:48-
10MA1962Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:21:51-
11MA202Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:58-
12MA2139Mařík JiříMP Žamberk7200:22:16-
13MA228Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:22:26-
14MA2361Stříhavka JindřichAC Choceň7100:22:40-
15MA2646Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:22:54-
16MA2830Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:23:21-
17MA3197Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:23:40-
18MA3383Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:24:00-
19MA3599Kalous PetrSK Žamberk7700:24:17-
20MA4472Marhold PetrChoceň7800:25:00-
21MA5170Dostál PetrMoravská Třebová8500:25:48-
22MA5260Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:25:49-
23MA579Sekanina MiroslavTJ Rychnov na Moravě8300:26:32-
24MA5873Marhold LubošChoceň7700:26:38-
25MA6289Sejkora PatrikLanškroun7800:27:21-
26MA66105Kubíček LukášLitomyšl7700:27:35-
-MA-47Řemínek MatějAC Choceň86DNF-
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB46Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:21-
2MB9103Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:20:57-
3MB1080Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:21:10-
4MB1163Svoboda MojmírPardubice6600:21:24-
5MB2519Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:22:50-
6MB2794Martinák JiříCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí6000:23:05-
7MB3028Buriánek RomanČeská Třebová6500:23:36-
8MB3736Krátký LubošLanškroun6200:24:21-
9MB3837Novotný LuděkSK Žamberk6200:24:28-
10MB4913Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:25:38-
11MB5486Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:25:55-
12MB8068Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:30:44-
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1498Filip LubošAC Choceň5900:21:34-
2MC247Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:41-
3MC3412Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:24:03-
4MC4171Dostál LadislavMoravská Třebová5600:24:38-
5MC423Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:24:40-
6MC4348Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:48-
7MC4574Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:25:05-
8MC5954Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:52-
9MC6579Sedlák JiříPřelouč5800:27:33-
10MC7159Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:28:58-
11MC7582Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:30:01-
12MC7631Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:30:01-
-MC-55Wendlig MiroslavSokol Luková53DNF-
Muži D 60-69 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4781Hájek FrantišekFGT Stolany4900:25:14-
2MD5026Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:43-
3MD6890Krumer MiroslavOstrov4900:27:39-
4MD7264Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:29:12-
5MD7488Tučný JanMK Pardubice4700:29:45-
6MD8595Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:32:27-
-MD-84Bielčik JindřichLichkov40DNF-
Muži E 70 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7722Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:06-
2ME9169Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:47:50-
Juniorky 18-19 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3650Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:24:20-
2ŽJ6087Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:26:57-
3ŽJ7393Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:29:14-
4ŽJ8135Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:30:53-
5ŽJ8344Kůtová EliškaAC Choceň9000:31:44-
6ŽJ8725Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:33:13-
7ŽJ8943Kuchařová MichaelaAC Choceň9100:36:05-
Ženy A 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3265Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:23:42-
2ZA4021Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:35-
3ZA4617Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:08-
4ZA5377Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:25:51-
5ZA5533Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:26:12-
6ZA5657Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:15-
7ZA6349Kalná JitkaAFK Chrudim7500:27:25-
8ZA6411Stříhavková PetraAC Choceň7900:27:32-
9ZA694Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:00-
10ZA82104Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:31:33-
11ZA8467Hlaváčková KateřinaChoceň8200:31:48-
Ženy B 35-44 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1718Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:21:47-
2ZB2932Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:28-
3ZB7096Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:28:07-
4ZB7816Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:30:10-
Ženy C 45-54 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6178Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:27:10-
2ŽC6734Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:38-
3ŽC8675Nechvílová MiroslavaChoceň6000:32:45-
4ŽC8891Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:34:00-
5ŽC9014Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:36:45-
Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7915Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:30-
H1 - dívky (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H1167Piknová MarieŽabky ze Studánky 00:00:32-
2H1446Hrbatová MarieSK ŠANCE Svitavy 00:00:37-
3H11642Kabrhelová MichaelaSK ŠANCE Svitavy 00:00:49-
4H12162Hajzlerová JanaKorunka Lanškroun6600:00:52-
5H12343Semeráková VladimíraSK ŠANCE Svitavy 00:00:52-
6H12869Dušková RenataŽabky ze Studánky 00:00:56-
7H13110Šándorová AnnaSK ŠANCE Svitavy 00:00:57-
8H13317Cimburková EliškaSK ŠANCE Svitavy 00:00:59-
9H14564Tulejová DájaZákladní škola speciální Lanškroun 00:01:24-
10H14820Dočekalová AlenaSK ŠANCE Svitavy 00:01:44-
11H1499Dospělová MílaSK ŠANCE Svitavy 00:01:45-
H3 - dívky (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H31766Szajková HelenaŽabky ze Studánky 00:01:28-
2H3214Nováková LídaSK ŠANCE Svitavy 00:01:33-
3H3347Bednářová JiřinaSK ŠANCE Svitavy 00:01:47-
4H3451Knytlová SoňaŽabky ze Studánky 00:02:32-
H4 - chlapci (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H4157Kovář PavelDomov pod hradem Žampach7200:01:07-
2H4248Šotola MiroslavZákladní škola speciální Lanškroun 00:01:08-
3H4347Král JiříDomov pod hradem Žampach 00:01:10-
4H4445Syka ŠtěpánZŠ Speciální Lanškroun 00:01:13-
5H4511Mareš MartinKorunka Lanškroun8600:01:13-
6H4658Kovář RadekDomov pod hradem Žampach6900:01:14-
7H4735Janovský MarcelSK ŠANCE Svitavy 00:01:14-
8H41160Schauer LukášDomov pod hradem Žampach8800:01:23-
9H4123Šlíma JaroslavSK ŠANCE Svitavy 00:01:24-
10H41515Mikulecký RadimKorunka Lanškroun8400:01:25-
Vozíčkáři (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1VO2734Fedra PetrParacentrum - Fénix7300:00:55-
2VO4154Ordoš JakubKorunka Lanškroun9400:01:08-
Lidový běh (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB8263Nechvíl LukášChoceň8300:08:40-
2LB10320Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:09:03-
3LB11319Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:09:09-
4LB12485Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:09:15-
5LB135Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:09:25-
6LB15190Borek PetrHorní Čermná7000:09:50-
7LB17175Svobodová EditaPardubice9800:10:37-
8LB18323Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:11:24-
9LB19132Stříhavka JindřichAC Choceň0000:11:26-
10LB21486Novák JanŘetová9300:12:13-
11LB22170Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:12:16-
12LB23484Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:12:25-
13LB24285Kristková Markéta-8400:13:07-
14LB25302Bartášek MichalKrasíkov8100:13:35-
15LB26487Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:13:36-
16LB27321Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:14:15-
17LB28322Hamplová AnnaBK Vysoké Mýto9300:14:15-
18LB29461Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:14:20-
19LB30154Stříhavková PetraAC Choceň7900:14:45-
20LB31124Stříhavková EliškaAC Choceň0200:14:45-
21LB33278Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:19:08-
22LB34283Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:19:09-
-LB-191Dušek TomášHorní Čermná82DNF-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H1167Piknová MarieŽabky ze Studánky 00:00:32-
1H2261Skalický Stanislavdomov Pod hradem Žampach5600:00:34-
2H2355Mareš MilošDomov pod hradem Žampach7300:00:35-
2H1446Hrbatová MarieSK ŠANCE Svitavy 00:00:37-
3H2539Langr Kamilneregistrován 00:00:41-
1Ž0671Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:42-
2Ž07136Burešová MarkétaČeská Třebová0400:00:42-
4H2852Bílý MilanZákladní škola speciální Lanškroun0200:00:43-
5H296Šikula MarianKorunka Lanškroun7800:00:44-
3Ž010140Jebousková PavlínaČeská Třebová0500:00:45-
1M011138Marhold StanislavChoceň0400:00:45-
2M01244Borek ViktorHorní Čermná0400:00:47-
4Ž013129Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:47-
3M013117Mísař AdamČeská Třebová0400:00:47-
5Ž01512Šafářová AdélaČeská Třebová0400:00:48-
3H11642Kabrhelová MichaelaSK ŠANCE Svitavy 00:00:49-
6H21714Flos JaroslavZákladní škola speciální Lanškroun9800:00:50-
7H21812Přichystal JiříSK ŠANCE Svitavy 00:00:51-
8H21968Skřička PetrŽabky ze Studánky 00:00:52-
6Ž02017Klimešová AnnaČeská Třebová0400:00:52-
4H12162Hajzlerová JanaKorunka Lanškroun6600:00:52-
4M022133Pokorný KryštofČeská Třebová0500:00:52-
5H12343Semeráková VladimíraSK ŠANCE Svitavy 00:00:52-
9H22441Morávek PavelSK ŠANCE Svitavy 00:00:52-
10H22516Gregar MiroslavKorunka Lanškroun7400:00:53-
5M02642Svoboda JáchymTJ - Svitavy0500:00:55-
1VO2734Fedra PetrParacentrum - Fénix7300:00:55-
6H12869Dušková RenataŽabky ze Studánky 00:00:56-
7Ž029139Koubová BarboraČeská Třebová0500:00:56-
8Ž030142Plocová NicoleČeská Třebová0500:00:57-
7H13110Šándorová AnnaSK ŠANCE Svitavy 00:00:57-
6M032115Hubálek AntonínČeská Třebová0400:00:58-
8H13317Cimburková EliškaSK ŠANCE Svitavy 00:00:59-
9Ž03469Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:59-
7M03570Knytl MarekISCAREX Česká Třebová0400:01:01-
11H23613Nesejt PetrKorunka Lanškroun8200:01:01-
12H23751Pecháček JanZákladní škola speciální Lanškroun 00:01:01-
8M03878Purkert AdamLanškroun0400:01:04-
9M03913Čejka ŠimonČeská Třebová0600:01:06-
13H24056Matefi ViktorDomov pod hradem Žampach7100:01:07-
2VO4154Ordoš JakubKorunka Lanškroun9400:01:08-
10M04245Adamský TomášDlouhá Třebová0500:01:10-
14H2438Čech JiříSK ŠANCE Svitavy 00:01:11-
10Ž044137Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:12-
9H14564Tulejová DájaZákladní škola speciální Lanškroun 00:01:24-
11Ž04657Vacková AnetaISCAREX Česká Třebová0600:01:26-
11M047135Bureš JosefČeská Třebová0600:01:36-
10H14820Dočekalová AlenaSK ŠANCE Svitavy 00:01:44-
11H1499Dospělová MílaSK ŠANCE Svitavy 00:01:45-
12Ž05058Nováková PavlínaNymburk0700:02:07-
Trať 0,35 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H4157Kovář PavelDomov pod hradem Žampach7200:01:07-
2H4248Šotola MiroslavZákladní škola speciální Lanškroun 00:01:08-
3H4347Král JiříDomov pod hradem Žampach 00:01:10-
4H4445Syka ŠtěpánZŠ Speciální Lanškroun 00:01:13-
5H4511Mareš MartinKorunka Lanškroun8600:01:13-
6H4658Kovář RadekDomov pod hradem Žampach6900:01:14-
7H4735Janovský MarcelSK ŠANCE Svitavy 00:01:14-
1M1828Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:19-
1Ž1911Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:01:21-
2Ž11055Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:22-
8H41160Schauer LukášDomov pod hradem Žampach8800:01:23-
9H4123Šlíma JaroslavSK ŠANCE Svitavy 00:01:24-
2M113113Štichauer JakubPeklák team0300:01:24-
3Ž11479Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:25-
10H41515Mikulecký RadimKorunka Lanškroun8400:01:25-
4Ž11643Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:26-
1H31766Szajková HelenaŽabky ze Studánky 00:01:28-
3M11835Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:01:28-
5Ž1192Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:01:30-
6Ž12061Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:32-
2H3214Nováková LídaSK ŠANCE Svitavy 00:01:33-
4M12275Fedra VojtěchKlepačov0200:01:34-
5M12359Hrdina TomášÚstí nad Orlicí0200:01:35-
6M12491Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:01:36-
7M12518Chlup OndřejTJ Rychnov na Moravě0300:01:37-
7Ž12638Melicharová KláraTJ - Svitavy0300:01:39-
8M12729Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:40-
8Ž1284Svobodová EliškaPardubice0300:01:44-
9M129110Šeda RomanAC Choceň0200:01:45-
10M130116Novák MatějVysoké Mýto0300:01:47-
9Ž131118Kovářová JanaŘetůvka0200:01:47-
11M1325Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:47-
10Ž13339Čapková DenisaTJ - Svitavy0300:01:47-
3H3347Bednářová JiřinaSK ŠANCE Svitavy 00:01:47-
12M1357Konečný DannyČeská Třebová0200:01:48-
11Ž136105Lauterbachová NikolaŽamberk0300:01:48-
13M137111Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:48-
12Ž138127Špajsová LenkaDlouhá Třebová0200:01:50-
13Ž139114Hubálková AnnaČeská Třebová0200:01:52-
14Ž14037Svobodová VendulaTJ - Svitavy0300:01:52-
15Ž14115Škopová SašaČeská Třebová0300:01:56-
14M14272Knytl LukášISCAREX Česká Třebová0200:02:04-
15M14368Ehrig PetrSemanín0300:02:05-
16Ž144126Langrová KlaudieLanškroun0300:02:09-
4H3451Knytlová SoňaŽabky ze Studánky 00:02:32-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2156Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:28101,12
2Ž2240Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:29100,10
3Ž2331Mifková MichaelaTJ - Svitavy0000:01:2998,78
1M2427Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:01:29101,61
4Ž25104Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:3097,31
2M26130Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:01:3099,67
3M27119Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:01:3198,71
5Ž2862Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:3194,97
4M2926Fišer VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:3198,07
5M21014Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:3394,31
6M21147Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:01:3491,93
7M21280Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:3490,45
8M21376Fedra FrantišekKlepačov0000:01:3589,69
6Ž21473Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:3585,46
7Ž21525Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:3683,53
8Ž216112Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:3781,42
9Ž21784Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:3879,63
9M2181Kavín MichaelSebranice0100:01:3881,88
10M21941Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:01:3980,85
10Ž22060Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:01:3977,11
11M22150Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:01:4078,33
12M22219Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:01:4077,26
13M22363Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:4176,54
14M22449Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:01:4566,39
11Ž22565Habrmanová SabinaČeská Třebová0100:01:4562,34
12Ž226123Nováková Markéta-0000:01:4659,86
13Ž22710Köhlerová AnetaTJ Dlouhá Třebová0100:01:4758,64
15M228132Rohal TomášČeská Třebová0000:01:4860,54
14Ž22946Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:4856,23
16M23048Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:01:4859,13
15Ž231100Adamská VeronikaDlouhá Třebová0100:01:5149,43
17M23233Macků VojtěchTJ - Svitavy0100:01:5838,77
16Ž23399Schmidtová NicolaSK Pašerák Písařov0000:02:0126,53
17Ž23495Trofimová MichaelaSK Pašerák Písařov0000:02:0420,42
18Ž23516Škopová EvaČeská Třebová0100:02:0712,05
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3183Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:03:02107,16
2M3287Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:08101,07
1Ž3382Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:03:11105,58
3M3477Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:1791,77
2Ž35103Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:1799,49
3Ž3694Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:2294,92
4Ž373Svobodová EditaPardubice9800:03:2393,83
4M38124Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:03:2385,44
5Ž39131Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:2492,07
6Ž31032Hanzlová EliškaTJ - Svitavy9900:03:2788,92
7Ž31122Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:2888,15
5M31290Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:3177,30
6M3136Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:03:3473,99
7M31489Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:03:3770,44
8M31520Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:3968,45
9M31651Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:03:3968,08
8Ž3178Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:03:4076,39
10M31888Sviták PavelSokol Žamberk9900:03:4067,29
11M31974Fedra JakubKlepačov9800:03:4265,80
12M32054Syka DanielVerměřovice9800:03:4264,95
13M32198Schmidt DanielSK Pašerák Písařov9900:03:4364,08
9Ž32236Gráblová MichaelaTJ - Svitavy9900:03:5759,06
14M32324Beneš JanAtletika Jablonné Nad Orlicí9900:03:5848,77
10Ž32496Drážná HelenaSK Pašerák Písařov9800:03:5956,45
15M32566Vágner RobinZŠ Nádražní Č. T.9800:04:0046,53
16M3269Webr MatějMUF Team Praha9900:04:0640,21
17M327128Langr RenéLanškroun9800:04:0838,05
11Ž32823Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:1837,13
12Ž329109Šedová KristýnaAC Choceň9800:04:2035,03
13Ž330125Dostálková NelaRozsocha9900:05:470,00
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD192Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:04:06120,26
1ŽM221Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:11102,28
2ŽM330Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:04:1599,22
3ŽM485Hanušová VeronikaAC Choceň9700:04:1698,49
4ŽM5150Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:04:1896,93
1MM652Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:04:35112,74
5ŽM781Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:04:3682,13
1ŽS8107Tesařová HedvikaAC Choceň9400:04:38112,52
2ŽD953Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:04:3896,51
2MM1034Richter VojtěchTJ Svitavy9700:04:5698,89
3ŽD11101Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:5683,23
6ŽM1293Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:05:0163,07
7ŽM1397Vícencová PavlaSK Pašerák Písařov9700:05:0262,07
3MM14106Bečka AdamLíšnice9600:05:1188,37
2ŽS15145Krátká HanaLanškroun9500:05:1587,48
4ŽD16134Moravcová AnežkaOREL Orlice9200:05:2363,56
8ŽM17120Langrová Barboraneregistrována9600:05:4031,92
9ŽM18141Fibigarová ŠtěpánkaČeská Třebová9800:05:4429,02
10ŽM19151Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:05:4726,54
5ŽD20148Hamplová AnnaBK Vysoké Mýto9300:05:5639,14
11ŽM21149Dobiášová AndreaJiskra Vír9700:06:200,59
Trať 2,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1153Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:07:56101,88
2MD2147Kalvoda VítAtletika Polička9300:08:0199,68
3MD3143Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:08:0498,44
1MS4152Vondra DavidJiskra Ústí nad Orlicí9400:08:09104,85
2MS564Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:08:2797,76
3MS6108Lakota AntonínAC Choceň9500:08:2897,39
4MS7102Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:08:3993,09
1LB8263Nechvíl LukášChoceň8300:08:40-
5MS9146Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:09:0184,27
2LB10320Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:09:03-
3LB11319Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:09:09-
4LB12485Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:09:15-
5LB135Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:09:25-
6MS14144Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:09:2574,65
6LB15190Borek PetrHorní Čermná7000:09:50-
7MS16122Langr Marekneregistrován9500:09:5961,15
7LB17175Svobodová EditaPardubice9800:10:37-
8LB18323Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:11:24-
9LB19132Stříhavka JindřichAC Choceň0000:11:26-
8MS2086Kučera Filip-9500:11:3622,33
10LB21486Novák JanŘetová9300:12:13-
11LB22170Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:12:16-
12LB23484Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:12:25-
13LB24285Kristková Markéta-8400:13:07-
14LB25302Bartášek MichalKrasíkov8100:13:35-
15LB26487Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:13:36-
16LB27321Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:14:15-
17LB28322Hamplová AnnaBK Vysoké Mýto9300:14:15-
18LB29461Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:14:20-
19LB30154Stříhavková PetraAC Choceň7900:14:45-
20LB31124Stříhavková EliškaAC Choceň0200:14:45-
9MS3267Blaho VojtěchZŠ Nádražní9500:15:260,00
21LB33278Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:19:08-
22LB34283Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:19:09-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:09-
2MA25Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:19:20-
3MA356Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:20:01-
1MB46Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:21-
4MA541Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:20:33-
5MA652Sejkora KarelAtletika Polička8800:20:37-
6MA753Lorenc TomášAtletika Polička8600:20:48-
7MA866Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:20:54-
2MB9103Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:20:57-
3MB1080Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:21:10-
4MB1163Svoboda MojmírPardubice6600:21:24-
8MA1240Dobšíček PavelSK Hronov8000:21:26-
1MJ13101Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:21:30-
1MC1498Filip LubošAC Choceň5900:21:34-
2MJ1545Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:43-
3MJ1642Syrovátka JakubLetohrad9100:21:46-
1ZB1718Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:21:47-
9MA18100Rozprým JiříŽamberk7700:21:48-
10MA1962Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:21:51-
11MA202Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:58-
12MA2139Mařík JiříMP Žamberk7200:22:16-
13MA228Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:22:26-
14MA2361Stříhavka JindřichAC Choceň7100:22:40-
2MC247Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:41-
5MB2519Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:22:50-
15MA2646Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:22:54-
6MB2794Martinák JiříCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí6000:23:05-
16MA2830Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:23:21-
2ZB2932Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:28-
7MB3028Buriánek RomanČeská Třebová6500:23:36-
17MA3197Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:23:40-
1ZA3265Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:23:42-
18MA3383Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:24:00-
3MC3412Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:24:03-
19MA3599Kalous PetrSK Žamberk7700:24:17-
1ŽJ3650Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:24:20-
8MB3736Krátký LubošLanškroun6200:24:21-
9MB3837Novotný LuděkSK Žamberk6200:24:28-
4MJ3976Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:24:30-
2ZA4021Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:35-
4MC4171Dostál LadislavMoravská Třebová5600:24:38-
5MC423Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:24:40-
6MC4348Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:48-
20MA4472Marhold PetrChoceň7800:25:00-
7MC4574Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:25:05-
3ZA4617Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:08-
1MD4781Hájek FrantišekFGT Stolany4900:25:14-
5MJ4823Živný MarekOrel Orlice9100:25:34-
10MB4913Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:25:38-
2MD5026Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:43-
21MA5170Dostál PetrMoravská Třebová8500:25:48-
22MA5260Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:25:49-
4ZA5377Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:25:51-
11MB5486Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:25:55-
5ZA5533Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:26:12-
6ZA5657Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:15-
23MA579Sekanina MiroslavTJ Rychnov na Moravě8300:26:32-
24MA5873Marhold LubošChoceň7700:26:38-
8MC5954Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:52-
2ŽJ6087Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:26:57-
1ŽC6178Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:27:10-
25MA6289Sejkora PatrikLanškroun7800:27:21-
7ZA6349Kalná JitkaAFK Chrudim7500:27:25-
8ZA6411Stříhavková PetraAC Choceň7900:27:32-
9MC6579Sedlák JiříPřelouč5800:27:33-
26MA66105Kubíček LukášLitomyšl7700:27:35-
2ŽC6734Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:38-
3MD6890Krumer MiroslavOstrov4900:27:39-
9ZA694Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:00-
3ZB7096Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:28:07-
10MC7159Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:28:58-
4MD7264Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:29:12-
3ŽJ7393Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:29:14-
5MD7488Tučný JanMK Pardubice4700:29:45-
11MC7582Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:30:01-
12MC7631Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:30:01-
1ME7722Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:06-
4ZB7816Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:30:10-
1ZD7915Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:30-
12MB8068Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:30:44-
4ŽJ8135Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:30:53-
10ZA82104Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:31:33-
5ŽJ8344Kůtová EliškaAC Choceň9000:31:44-
11ZA8467Hlaváčková KateřinaChoceň8200:31:48-
6MD8595Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:32:27-
3ŽC8675Nechvílová MiroslavaChoceň6000:32:45-
6ŽJ8725Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:33:13-
4ŽC8891Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:34:00-
7ŽJ8943Kuchařová MichaelaAC Choceň9100:36:05-
5ŽC9014Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:36:45-
2ME9169Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:47:50-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 87%
Zvolená trasa závodu: 83%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 97%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 83%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Letos poprvé jsem absolvoval tento závod, ale už teď se moc těším na další ročník! :) Nádherný park, krásný den, výborný závod... Velké díky organizátorům za takovéto vychytané akce! Jen bych se zeptal (myslím, že už to tu někde bylo), nešlo by i nadále věšet fotky na tu zeleninu, aby si je člověk (pro svou potřebu samozřejmě) mohl stáhnout do kompu? Díky moc, Petr Marhold.
marhold
Vsechny fotky i nadale najdete jak zde tak tak na adrese iscarex59.rajce.idnes.cz.
iscarex

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód