10.10.2009, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
12.10.2024 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | - |
14.10.2023 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 230 |
15.10.2022 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 247 |
10.10.2021 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 260 |
18.10.2020 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | - |
13.10.2019 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 266 |
14.10.2018 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 331 |
15.10.2017 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 399 |
13.10.2012 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 234 |
15.10.2011 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 254 |
16.10.2010 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 266 |
11.10.2008 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 198 |
13.10.2007 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 213 |
14.10.2006 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 213 |
15.10.2005 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 237 |
17.10.2004 | Přespolní běh lyžařů - Letohrad | 153 |
19.10.2003 | Přespolní běh lyžařů - Letohrad | 170 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Novotný Luděk | 62 | 10 |
Kalous Petr | 77 | 10 |
Bielčik Jindřich | 40 | 9 |
Sadílek Ota | 46 | 9 |
Fajfr František | 72 | 9 |
Fáberová Zuzana | 96 | 9 |
Maříková Simona | 96 | 9 |
Mikyska Tomáš | 00 | 9 |
Moravec Martin | 84 | 9 |
Sklenářová Eva | 81 | 9 |
Šebek Michal | 84 | 9 |
Živný Marek | 91 | 8 |
Procházka Jakub | 96 | 8 |
Leicht Jiří | 49 | 8 |
Ducháček Bedřich | 59 | 8 |
Vinduška Petr | 93 | 8 |
Schreierová Anna | 00 | 8 |
Kubíčková Nikita | 02 | 8 |
Exler Ondřej | 90 | 8 |
Novotná Dora | 97 | 8 |
Černá Kristýna | 93 | 8 |
Strnad Tomáš | 69 | 8 |
Kavka Lukáš | 97 | 8 |
Stránský Aleš | 60 | 8 |
Hermann Jakub | 03 | 8 |
Klaclová Šárka | 93 | 8 |
Polák Daniel | 98 | 8 |
Keprtová Miloslava | 48 | 8 |
Krejčí Stanislav | 63 | 8 |
Strnad Adam | 00 | 7 |
Gregora Filip | 02 | 7 |
Šabata Josef | 93 | 7 |
Marek Jiří | 43 | 7 |
Remeš Vojtěch | 98 | 7 |
Fajfrová Markéta | 97 | 7 |
Novotný Přemysl | 59 | 7 |
Žalčík Kim | 99 | 7 |
Borek Viktor | 04 | 7 |
Kánská Lucie | 04 | 7 |
Hermann Matěj | 00 | 7 |
Jirásková Eva | 64 | 7 |
Matyášová Jana | 65 | 7 |
Večeř Milan | 96 | 7 |
Hanuš Petr | 64 | 7 |
Sontáková Lenka | 91 | 7 |
Moravec Jan | 02 | 7 |
Hlaváček Zdeněk | 54 | 7 |
Vávra Vlastimil | 91 | 7 |
Mikysková Svatava | 03 | 7 |
Dušková Lenka | 80 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 4 | 58 | Mičkářová Karla | Fenix Jeseník | 02 | 00:02:17 | - |
2 | Ž1 | 5 | 54 | Kubíčková Nikita | Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:02:18 | - |
3 | Ž1 | 6 | 1 | Vraspírová Daniela | Česká Třebová | 02 | 00:02:20 | - |
4 | Ž1 | 7 | 5 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:02:25 | - |
5 | Ž1 | 10 | 3 | Mikysková Svatava | Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:02:38 | - |
- | Ž1 | - | 2 | Mrklovská Magdalena | Spartak Letohrad | 03 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 30 | Pilný Michal | KKL Hlinsko | 02 | 00:02:01 | - |
2 | M1 | 2 | 25 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:02:04 | - |
3 | M1 | 3 | 24 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:02:08 | - |
4 | M1 | 8 | 31 | Medek Jakub | Fenix ski team Jeseník | 02 | 00:02:34 | - |
5 | M1 | 9 | 27 | Hermann Jakub | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:02:37 | - |
6 | M1 | 10 | 23 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:02:38 | - |
7 | M1 | 12 | 26 | Moravec Jan | Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:02:52 | - |
8 | M1 | 13 | 4 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:03:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 70 | Mikyska Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:03:52 | 102,55 |
2 | M2 | 2 | 66 | Gregor Tomáš | TJ Mars Svratka | 00 | 00:03:56 | 99,15 |
3 | M2 | 3 | 78 | Remeš Tadeáš | KKL Hlinsko | 01 | 00:03:57 | 98,30 |
4 | M2 | 4 | 79 | Brábík Martin | Fenix Jeseník | 00 | 00:03:58 | 97,45 |
5 | M2 | 6 | 82 | Mařík Jan | Orel Dolní Dobrouč | 00 | 00:04:04 | 92,34 |
6 | M2 | 8 | 77 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:04:06 | 90,64 |
7 | M2 | 10 | 69 | Gregora Jan | Atletika Albrechtice | 00 | 00:04:08 | 88,94 |
8 | M2 | 11 | 81 | Navrátil Jonáš | Atletika Svitavy | 01 | 00:04:09 | 88,09 |
9 | M2 | 14 | 73 | Hermann Matěj | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:04:20 | 78,72 |
10 | M2 | 15 | 80 | Divíšek Jan | Atletika Žamberk | 00 | 00:04:21 | 78,30 |
11 | M2 | 17 | 71 | Strnad Adam | Spartak Letohrad | 00 | 00:04:23 | 76,17 |
11 | M2 | 17 | 72 | Kánský Petr | Letohrad | 00 | 00:04:23 | 76,17 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 122 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:08:34 | 107,85 |
2 | M3 | 4 | 138 | Polák Daniel | Fenix Jeseník | 98 | 00:08:45 | 103,74 |
3 | M3 | 8 | 127 | Macháček Vojtěch | Spartak Letohrad | 99 | 00:09:26 | 88,41 |
4 | M3 | 10 | 125 | Večeř Petr | Spartak Letohrad | 99 | 00:09:29 | 87,29 |
5 | M3 | 12 | 123 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:09:39 | 83,55 |
6 | M3 | 14 | 135 | Žalčík Kim | Fenix Jeseník | 99 | 00:09:42 | 82,43 |
7 | M3 | 15 | 129 | Biško Patrik | KKL Hlinsko | 98 | 00:09:49 | 79,81 |
8 | M3 | 17 | 134 | Vodák Ondřej | Fenix Jeseník | 99 | 00:09:56 | 77,20 |
9 | M3 | 19 | 121 | Kalous Tomáš | TJ Mars Svratka | 98 | 00:10:14 | 70,47 |
10 | M3 | 21 | 130 | Tkadlec Jan | KKL Hlinsko | 98 | 00:10:26 | 65,98 |
11 | M3 | 22 | 128 | Stehno Filip | KKL Hlinsko v Čechách | 99 | 00:10:50 | 57,01 |
12 | M3 | 23 | 133 | Břenek Václav | Fenix ski team Jeseník | 99 | 00:11:09 | 49,91 |
13 | M3 | 26 | 131 | Kuchejda Jakub | Fenix Jeseník | 99 | 00:12:18 | 24,11 |
14 | M3 | 27 | 126 | Suchodol Mikuláš | Spartak Letohrad | 98 | 00:12:33 | 18,50 |
- | M3 | - | 132 | Hondl Dominik | Fenix Jeseník | 99 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 106 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:05:25 | 110,31 |
2 | Ž3 | 2 | 95 | Ostrejšová Vendula | MARS Svratka | 98 | 00:05:46 | 98,05 |
3 | Ž3 | 3 | 102 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:05:57 | 91,63 |
4 | Ž3 | 4 | 94 | Ostrejšová Kateřina | MARS Svratka | 98 | 00:06:09 | 84,63 |
5 | Ž3 | 5 | 92 | Teplá Eliška | MARS Svratka | 99 | 00:06:10 | 84,05 |
6 | Ž3 | 6 | 97 | Joštová Kristýna | Spartak Letohrad | 98 | 00:06:11 | 83,46 |
7 | Ž3 | 7 | 105 | Pečenková Veronika | Fenix Jeseník | 98 | 00:06:13 | 82,30 |
8 | Ž3 | 8 | 98 | Faltusová Simona | Spartak Letohrad | 98 | 00:06:16 | 80,54 |
9 | Ž3 | 9 | 100 | Mikulová Markéta | Spartak Letohrad | 98 | 00:06:30 | 72,37 |
10 | Ž3 | 10 | 91 | Nováková Kamila | Svratka | 99 | 00:06:38 | 67,70 |
11 | Ž3 | 11 | 99 | Snítilová Zuzana | Spartak Letohrad | 99 | 00:06:42 | 65,37 |
12 | Ž3 | 12 | 101 | Koclířová Adéla | Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:07:09 | 49,61 |
13 | Ž3 | 13 | 104 | Svobodová Eliška | KKL Hlinsko v Čechách | 98 | 00:07:51 | 25,10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 2 | 165 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:08:42 | 101,65 |
2 | ŽS | 3 | 160 | Tkadlecová Anna | KKL Hlinsko v Čechách | 96 | 00:08:43 | 101,27 |
3 | ŽS | 5 | 164 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:08:54 | 97,09 |
4 | ŽS | 6 | 153 | Fáberová Zuzana | Spartak Letohrad | 96 | 00:09:15 | 89,11 |
5 | ŽS | 7 | 156 | Novotná Dora | Spartak Letohrad | 97 | 00:09:24 | 85,69 |
6 | ŽS | 8 | 157 | Maříková Simona | Spartak Letohrad | 96 | 00:09:26 | 84,93 |
7 | ŽS | 10 | 159 | Remešová Denisa | KKL Hlinsko v Čechách | 97 | 00:09:29 | 83,79 |
8 | ŽS | 13 | 161 | Poulíková Tereza | Fenix Jeseník | 97 | 00:09:40 | 79,61 |
9 | ŽS | 16 | 158 | Kovačičová Kateřina | SK Nové Město na Moravě | 96 | 00:09:54 | 74,29 |
10 | ŽS | 18 | 155 | Kopecká Simona | Spartak Letohrad | 97 | 00:10:08 | 68,97 |
11 | ŽS | 20 | 162 | Lukáčová Monika | Fenix Jeseník | 96 | 00:10:15 | 66,31 |
12 | ŽS | 24 | 148 | Švandová Barbora | MARS Svratka | 97 | 00:11:36 | 35,53 |
13 | ŽS | 25 | 152 | Maťátková Nela | BOAT CLUB Dolní Čermná | 96 | 00:11:59 | 26,79 |
14 | ŽS | 28 | 154 | Fajfrová Markéta | Spartak Letohrad | 97 | 00:13:11 | 0,00 |
- | ŽS | - | 163 | Kolomazníková Klára | Fenix Jeseník | 96 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 3 | 181 | Seifert Vojtěch | KKL Hlinsko v Čechách | 96 | 00:13:27 | 106,16 |
2 | MS | 6 | 187 | Profous Daniel | Fenix Jeseník | 96 | 00:13:58 | 98,72 |
3 | MS | 8 | 185 | Medek Filip | Fenix Jeseník | 97 | 00:14:13 | 95,12 |
4 | MS | 9 | 180 | Večeř Milan | Spartak Letohrad | 96 | 00:14:19 | 93,67 |
5 | MS | 10 | 179 | Procházka Jakub | Spartak Letohrad | 96 | 00:14:31 | 90,79 |
6 | MS | 11 | 177 | Kavka Lukáš | Spartak Letohrad | 97 | 00:14:33 | 90,31 |
7 | MS | 13 | 182 | Málek Adam | KKL Hlinsko | 97 | 00:14:39 | 88,87 |
8 | MS | 15 | 188 | Schreier Jakub | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:14:41 | 88,39 |
9 | MS | 18 | 174 | Barnet Miroslav | Spartak Letohrad | 96 | 00:15:06 | 82,39 |
10 | MS | 19 | 183 | Hondl Daniel | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:15:08 | 81,91 |
11 | MS | 21 | 190 | Trávníček Martin | MARS Svratka | 97 | 00:15:14 | 80,46 |
12 | MS | 25 | 176 | Chmelíček Jordan | Spartak Letohrad | 97 | 00:15:44 | 73,26 |
13 | MS | 31 | 184 | Jonáš Matěj | Fenix Jeseník | 97 | 00:15:58 | 69,90 |
14 | MS | 32 | 175 | Cimr Tomáš | Spartak Letohrad | 96 | 00:16:07 | 67,73 |
15 | MS | 34 | 186 | Pňáček Jan | Fenix Jeseník | 96 | 00:16:29 | 62,45 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DM | 1 | 223 | Janíček Jakub | SK Nové Město na Moravě | 94 | 00:15:47 | 103,05 |
2 | DM | 2 | 224 | Pnáček Tomáš | Fenix Jeseník | 94 | 00:16:03 | 99,72 |
3 | DM | 3 | 222 | Švanda Jakub | SK Nové Město na Moravě | 94 | 00:16:15 | 97,23 |
4 | DM | 4 | 221 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:16:25 | 95,15 |
5 | DM | 5 | 217 | Kalous Martin | MARS Svratka | 95 | 00:17:05 | 86,83 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 254 | Bidmon Jiří | SK Nové Město na Moravě | 93 | 00:23:47 | 102,58 |
2 | MD | 2 | 260 | Ondrášek Pavel | Ski Fénix Klub Jeseník | 92 | 00:23:59 | 100,92 |
3 | MD | 5 | 257 | Hýbl Jaroslav | SK Nové Město na Moravě | 93 | 00:24:31 | 96,50 |
4 | MD | 7 | 255 | Chytil David | SK Nové Město na Moravě | 92 | 00:24:54 | 93,31 |
5 | MD | 8 | 256 | Kura Hynek | SK Nové Město na Moravě | 92 | 00:25:02 | 92,21 |
6 | MD | 9 | 259 | Fellner Adam | Fenix Jeseník | 93 | 00:25:44 | 86,40 |
7 | MD | 10 | 252 | Krejčíř Jakub | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:26:18 | 81,69 |
8 | MD | 13 | 261 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:28:09 | 66,34 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DŽ | 11 | 204 | Ostrejšová Karolína | SK Nové Město naMoravě | 94 | 00:14:33 | 111,72 |
2 | DŽ | 29 | 202 | Vodehnalová Martina | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:15:53 | 94,46 |
3 | DŽ | 30 | 205 | Kabelová Denisa | KKL Hlinsko | 95 | 00:15:56 | 93,82 |
4 | DŽ | 37 | 203 | Greplová Alžběta | Batt Nové Město na Moravě | 95 | 00:17:08 | 78,29 |
5 | DŽ | 41 | 206 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:17:43 | 70,74 |
6 | DŽ | 46 | 201 | Stříhavková Lucie | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:19:05 | 53,06 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 4 | 243 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:13:42 | 106,21 |
2 | ŽD | 7 | 245 | Rosenbergová Michaela | Fenix Ski team Jeseník | 93 | 00:14:03 | 101,26 |
3 | ŽD | 14 | 237 | Černá Kristýna | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:14:40 | 92,53 |
4 | ŽD | 16 | 238 | Adamcová Martina | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:14:49 | 90,41 |
5 | ŽD | 21 | 246 | Schejbalová Alena | Olfin Car Vella Trutnov | 93 | 00:15:14 | 84,52 |
6 | ŽD | 25 | 242 | Lavičková Barbora | SK Nové Město na Moravě | 92 | 00:15:44 | 77,45 |
7 | ŽD | 33 | 239 | Vávrová Markéta | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:16:09 | 71,55 |
8 | ŽD | 40 | 241 | Rolínková Ludmila | SK Nové Město na Moravě | 93 | 00:17:42 | 49,63 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 274 | Augustiňák Dušan | SK Nové Město na Moravě | 90 | 00:27:55 | - |
2 | MJ | 7 | 19 | Šmerda Tomáš | Fenix SKI Team Jeseník | 91 | 00:29:14 | - |
3 | MJ | 8 | 15 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:29:21 | - |
4 | MJ | 9 | 13 | Krčmář Michal | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:29:24 | - |
5 | MJ | 11 | 17 | Jurovatý Vojtěch | SK Nové Město na Moravě | 91 | 00:29:30 | - |
6 | MJ | 14 | 14 | Exler Ondřej | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:29:58 | - |
7 | MJ | 18 | 16 | Sláma Jaroslav | SK Nové Město na Moravě | 90 | 00:30:58 | - |
8 | MJ | 20 | 11 | Vávra Vlastimil | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:32:29 | - |
9 | MJ | 23 | 74 | Živný Marek | Orel Orlice | 91 | 00:33:00 | - |
10 | MJ | 24 | 12 | Kroupa Ondřej | TJ Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:33:35 | - |
11 | MJ | 25 | 20 | Novotný Jan | Spartak Letohrad | 90 | 00:34:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 2 | 75 | Ročárek Jiří | Dukla Liberec | 83 | 00:28:04 | - |
2 | MA | 3 | 68 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:28:37 | - |
3 | MA | 4 | 63 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:28:43 | - |
4 | MA | 5 | 78 | Zapalač Martin | X-AIR Ostrava | 86 | 00:29:08 | - |
5 | MA | 6 | 62 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:29:10 | - |
6 | MA | 10 | 82 | Bogdał Paweł | Miedzygorze | 76 | 00:29:27 | - |
7 | MA | 12 | 69 | Krška Jan | SK Nové Město n. M. | 86 | 00:29:43 | - |
8 | MA | 13 | 81 | Bogdał Roman | Miedzygorze | 79 | 00:29:49 | - |
9 | MA | 15 | 70 | Janošec Miroslav | SK Nové Město n. M. | 87 | 00:30:16 | - |
10 | MA | 16 | 64 | Fajfr František | Žamberk | 72 | 00:30:31 | - |
11 | MA | 17 | 79 | Šebek Michal | Jiskra Ústí nad Orlicí | 84 | 00:30:46 | - |
12 | MA | 19 | 73 | Mrklovský Miroslav | STALAK Rychnov nad Kněžnou | 72 | 00:31:33 | - |
13 | MA | 21 | 80 | Bogdał Lukasz | Miedzygorze | 82 | 00:32:46 | - |
14 | MA | 22 | 67 | Glaser Václav | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 70 | 00:32:56 | - |
15 | MA | 26 | 65 | Maťátko Daniel | BOAT CLUB Dolní Čermná | 86 | 00:34:29 | - |
16 | MA | 27 | 71 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:34:39 | - |
17 | MA | 28 | 273 | Gregora Zdenek | Lanškroun | 73 | 00:36:33 | - |
18 | MA | 29 | 1 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:37:38 | - |
19 | MA | 30 | 77 | Marhold Luboš | Choceň | 77 | 00:40:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 94 | Krejčí Jaromír | Ski klub Pastviny | 66 | 00:24:22 | - |
2 | MB | 6 | 95 | Barnet Miroslav | KUS Jablonné nad Orlicí | 65 | 00:24:48 | - |
3 | MB | 11 | 93 | Liška Pavel | Spartak Letohrad | 63 | 00:27:45 | - |
4 | MB | 14 | 98 | Diblík Milan | Sokol Líšnice | 68 | 00:28:22 | - |
5 | MB | 15 | 101 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:28:38 | - |
6 | MB | 16 | 100 | Syrovátka Miloš | TJ Autoškoda | 63 | 00:28:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 3 | 138 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:24:02 | - |
2 | MC | 12 | 123 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:28:03 | - |
3 | MC | 17 | 124 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 00:28:53 | - |
4 | MC | 18 | 125 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:29:13 | - |
5 | MC | 22 | 122 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:32:32 | - |
6 | MC | 24 | 139 | Novotný Přemysl | SKI Pastviny | 59 | 00:38:55 | - |
7 | MC | 25 | 121 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:42:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 19 | 143 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:29:32 | - |
2 | MD | 20 | 142 | Leicht Jiří | ASPV Těchonín | 49 | 00:30:50 | - |
3 | MD | 21 | 140 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:31:21 | - |
4 | MD | 23 | 141 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:34:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 20 | 3 | Góźdż Marta | ULKS Bystrzyca Kłodzka | 91 | 00:15:10 | - |
2 | ŽJ | 38 | 1 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:17:17 | - |
3 | ŽJ | 43 | 2 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:17:56 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 1 | 30 | Chrástková Martina | SK Nové Město na Moravě | 85 | 00:13:23 | - |
2 | ZA | 2 | 28 | Johanidesová Lea | Spartak OEZ Letohrad | 89 | 00:13:24 | - |
3 | ZA | 5 | 35 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:13:47 | - |
4 | ZA | 17 | 32 | Adamíková Eliška | Fenix Ski Team Jeseník | 86 | 00:15:04 | - |
5 | ZA | 23 | 34 | Hubková Kateřina | AC Vysoké Mýto | 84 | 00:15:29 | - |
6 | ZA | 24 | 29 | Honsová Hana | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:15:30 | - |
7 | ZA | 27 | 31 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:15:48 | - |
8 | ZA | 36 | 47 | Klimešová Magdaléna | Fitka Česká Třebová | 76 | 00:16:48 | - |
9 | ZA | 39 | 33 | Marholdová Lucie | Choceň | 83 | 00:17:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 28 | 48 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:15:49 | - |
2 | ZB | 35 | 46 | Šumberová Lucie | Orel Česká Třebová | 72 | 00:16:44 | - |
3 | ZB | 42 | 45 | Hrišková Jana | ISCAREX Česká Třebová | 71 | 00:17:52 | - |
4 | ZB | 45 | 44 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:18:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 44 | 56 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:18:18 | - |
2 | ŽC | 47 | 55 | Nechvílová Miroslava | Choceň | 60 | 00:19:38 | - |
3 | ŽC | 48 | 57 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 00:22:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 30 | Pilný Michal | KKL Hlinsko | 02 | 00:02:01 | - |
2 | M1 | 2 | 25 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:02:04 | - |
3 | M1 | 3 | 24 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:02:08 | - |
1 | Ž1 | 4 | 58 | Mičkářová Karla | Fenix Jeseník | 02 | 00:02:17 | - |
2 | Ž1 | 5 | 54 | Kubíčková Nikita | Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:02:18 | - |
3 | Ž1 | 6 | 1 | Vraspírová Daniela | Česká Třebová | 02 | 00:02:20 | - |
4 | Ž1 | 7 | 5 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:02:25 | - |
4 | M1 | 8 | 31 | Medek Jakub | Fenix ski team Jeseník | 02 | 00:02:34 | - |
5 | M1 | 9 | 27 | Hermann Jakub | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:02:37 | - |
6 | M1 | 10 | 23 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:02:38 | - |
5 | Ž1 | 10 | 3 | Mikysková Svatava | Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:02:38 | - |
7 | M1 | 12 | 26 | Moravec Jan | Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:02:52 | - |
8 | M1 | 13 | 4 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:03:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 106 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:05:25 | 110,31 |
2 | Ž3 | 2 | 95 | Ostrejšová Vendula | MARS Svratka | 98 | 00:05:46 | 98,05 |
3 | Ž3 | 3 | 102 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:05:57 | 91,63 |
4 | Ž3 | 4 | 94 | Ostrejšová Kateřina | MARS Svratka | 98 | 00:06:09 | 84,63 |
5 | Ž3 | 5 | 92 | Teplá Eliška | MARS Svratka | 99 | 00:06:10 | 84,05 |
6 | Ž3 | 6 | 97 | Joštová Kristýna | Spartak Letohrad | 98 | 00:06:11 | 83,46 |
7 | Ž3 | 7 | 105 | Pečenková Veronika | Fenix Jeseník | 98 | 00:06:13 | 82,30 |
8 | Ž3 | 8 | 98 | Faltusová Simona | Spartak Letohrad | 98 | 00:06:16 | 80,54 |
9 | Ž3 | 9 | 100 | Mikulová Markéta | Spartak Letohrad | 98 | 00:06:30 | 72,37 |
10 | Ž3 | 10 | 91 | Nováková Kamila | Svratka | 99 | 00:06:38 | 67,70 |
11 | Ž3 | 11 | 99 | Snítilová Zuzana | Spartak Letohrad | 99 | 00:06:42 | 65,37 |
12 | Ž3 | 12 | 101 | Koclířová Adéla | Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:07:09 | 49,61 |
13 | Ž3 | 13 | 104 | Svobodová Eliška | KKL Hlinsko v Čechách | 98 | 00:07:51 | 25,10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DM | 1 | 223 | Janíček Jakub | SK Nové Město na Moravě | 94 | 00:15:47 | 103,05 |
2 | DM | 2 | 224 | Pnáček Tomáš | Fenix Jeseník | 94 | 00:16:03 | 99,72 |
3 | DM | 3 | 222 | Švanda Jakub | SK Nové Město na Moravě | 94 | 00:16:15 | 97,23 |
4 | DM | 4 | 221 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:16:25 | 95,15 |
5 | DM | 5 | 217 | Kalous Martin | MARS Svratka | 95 | 00:17:05 | 86,83 |
18.4.2024 (Čtvrtek), svátek má Valérie
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
jirkabiatlon