Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vánoční běh okolo Zlatého pásku, Němčice

12.12.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vánoční běh okolo Zlatého pásku, Němčice
  • datum konání: 12.12.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Kulturní centrum v Němčicích u České Třebové
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč
mládež 10 Kč

Popis tratě

silniční běh obcí Němčice
délka 5 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Doprava:
BUS Česká Třebová, nádraží, stanoviště č. 3 - Němčice,,rozc.1.3
odjezdy: 6:30, 9:15, 13:00 (cesta trvá cca 20 minut)
po telefonické dohodě je možnost odvozu autem firmy Iscarex, s.r.o. (tel. 603 513 707)

Ředitel závodu:
Miroslav Kadrmas
Němčice 35
561 18 Němčice
tel. 604 895 215

E-mailová adresa

kadrmas@kadelex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.12.2018Vánoční běh okolo Zlatého pásku-
16.12.2017Vánoční běh okolo Zlatého pásku125
17.12.2016Vánoční běh okolo Zlatého pásku119
12.12.2015Vánoční běh okolo Zlatého pásku104
13.12.2014Vánoční běh okolo Zlatého pásku128
14.12.2013Vánoční běh okolo Zlatého pásku (vyhlášení Iscarex poháru 2013)118
15.12.2012Vánoční běh okolo Zlatého pásku110
10.12.2011Vánoční běh okolo Zlatého pásku156
11.12.2010Vánoční běh okolo Zlatého pásku-

Statistika závodu Vánoční běh okolo Zlatého pásku, Němčice

  • ročníků: 10
  • závodníků na všech ročnících: 860

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Červ Miloslav508
Matyášová Jana658
Nechvílová Miroslava608
Borková Agáta028
Vacek Martin698
Borek Viktor047
Vacarda Vladimír597
Stránský Aleš607
Nechvíl Petr917
Keprtová Miloslava487
Dušková Lenka807
Bielčik Jindřich407
Sejkorová Lenka637
Ožana Václav647
Kubišta Oto537
Škeříková Nela077
Boháč Pankrác066
Kalousek Jan716
Preislerová Agáta Nela096
Černá Markéta706
Brychta Jakub086
Boháč Bonifác016
Brychtová Veronika106
Radiměřský Karel876
Šafář Jaroslav516
Šimůnková Pavla776
Jelínek Matěj426
Doleček Josef796
Sadílek Ota466
Gregora Filip025
Švorčík Petr765
Pirklová Markéta795
Bubeníček Jiří515
Marhold Petr785
Kačerovský Michal985
Sedláček Roman645
Vondra Vojtěch985
Mlynář Vojtěch985
Marhold Luboš775
Buriánek Roman655
Jelínková Magdalena455
Šimůnek Jan825
Hübl Radek885
Chlubna Jan845
Fajfr František725
Gregora Zdenek735
Kopecký Libor565
Švec Miroslav525
Štyndl Miroslav575
Stránská Adéla915

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děvčata r. 2004 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1227Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:320,00
2Ž1443Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:350,00
3Ž161Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:580,00
4Ž1718Škeříková Nela-0700:01:140,00
Chlapci r. 2004 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1116Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:290,00
2M1331Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:340,00
3M1538Divíšek RadimZáchlumí0700:00:490,00
4M1842Metelka TomášHradec Králové0800:01:560,00
Žákyně r. 02-03 (trať 0,26 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1446Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:290,00
2Ž158Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:310,00
3Ž1632Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:350,00
4Ž184Svobodová EliškaPardubice0300:01:480,00
Žáci r. 02-03 (trať 0,26 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1123Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:220,00
2M1229Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:240,00
3M1311Štichauer JakubPeklák team0300:01:270,00
4M1719Škeřík Ivan-0200:01:360,00
5M1914Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:520,00
Žákyně r. 00-01 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2336Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:090,00
2Ž2741Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:03:140,00
3Ž2845Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:03:150,00
4Ž21128Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:190,00
5Ž21322Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:200,00
6Ž21520Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:320,00
7Ž21712Štichauerová EliškaPeklák team0100:03:430,00
8Ž21849Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:550,00
9Ž21948Lakotová TerezaAC Choceň0000:04:590,00
Žáci r. 00-01 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2540Navrátil JonášTJ Svitavy0100:03:110,00
2M2644Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:03:120,00
3M2109Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:180,00
4M21210Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:03:190,00
5M21639Divíšek JanTJ Sokol Žamberk0000:03:400,00
Žáci r. 98-99 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3535Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:05:120,00
2M386Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:05:220,00
3M3107Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:05:280,00
4M31330Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:05:470,00
5M31624Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:140,00
Žákyně r. 98-99 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž313Pártlová DanielaAC Choceň9700:02:570,00
2Ž3225Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:040,00
3Ž345Svobodová EditaPardubice9800:03:100,00
4Ž3915Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:03:150,00
5Ž31426Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:310,00
Žákyně mladší r. 96-97 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM621Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:150,00
2ŽM92Průšová RadkaTJ Svitavy9600:05:240,00
3ŽM1147Hanušová VeronikaAC Choceň9700:05:290,00
4ŽM1533Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:06:090,00
Žáci mladší r. 96-97 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM750Le Viet MilanAtletika Polička9600:05:170,00
2MM1413Klejch AdamLubná9600:06:060,00
Žákyně starší r. 94-95 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1251Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:05:350,00
2ŽS1737Krátká HanaLanškroun9500:06:320,00
Žáci starší r. 94-95 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS152Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:04:270,00
2MS253Lakota AntonínAC Choceň9500:04:470,00
3MS334Pavel JanLoko Trutnov9500:04:580,00
4MS417Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:05:090,00
Junioři 19 let a mladší (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1938Syrovátka JakubSK Žamberk Tessuti sport9100:18:270,00
2MJ2049Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:18:280,00
3MJ216Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:18:310,00
4MJ2389Večeře TomášAtletika Polička9000:18:380,00
5MJ2551Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:460,00
6MJ3337Živný MarekOrel Orlice9100:19:420,00
7MJ3759Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:20:070,00
Muži A 20-39 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Řemínek MatějAC Choceň8600:16:440,00
2MA231Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:16:480,00
3MA361Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:16:550,00
4MA471Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:17:120,00
5MA564Bogdał RomanMiedzygorze7900:17:150,00
6MA636Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:17:260,00
7MA846Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:17:350,00
8MA1278Fajfr FrantišekŽamberk7200:17:550,00
9MA1573Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:050,00
10MA1833Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:18:140,00
11MA2465Bogdał PawełMiedzygorze7600:18:400,00
12MA2679Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:18:580,00
13MA2872Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:19:020,00
14MA2952Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:19:030,00
15MA3015Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:19:030,00
16MA3816Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:20:100,00
17MA4514Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:20:590,00
18MA4913Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:21:290,00
19MA518Gregora ZdenekLanškroun7300:21:430,00
20MA5227Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:21:440,00
21MA5388Čermák LadislavAtletika Polička8800:21:520,00
22MA5977Marhold PetrChoceň7800:22:280,00
23MA7787Šutera JosefAtletika Polička7900:25:590,00
Muži B 40-49 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB728Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:310,00
2MB1023Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:430,00
3MB1632Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:18:060,00
4MB1753Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:18:120,00
5MB2758Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:19:000,00
6MB3481Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:19:460,00
7MB3517Krátký LubošLanškroun6200:19:480,00
8MB4835Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:21:180,00
9MB542Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:21:560,00
10MB7962Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:26:200,00
Muži C 50-59 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC955Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:17:390,00
2MC1166Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:17:500,00
3MC1385Siegel JosefAC Choceň5800:18:000,00
4MC2267Filip LubošAC Choceň5900:18:320,00
5MC3270Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:370,00
6MC3944Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:20:310,00
7MC4143Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:20:370,00
8MC4225Černý VladimírHAC Praha5200:20:400,00
9MC4442Švec MiroslavSokol Potštejn5200:20:540,00
10MC471Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:110,00
11MC5586Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:000,00
12MC6675Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:23:520,00
13MC6856Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:24:240,00
Muži D 60-69 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3130Krsek MiroslavMK Luková4900:19:270,00
2MD5845Krumer MiroslavMK Ostrov4900:22:070,00
3MD6083Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:22:450,00
4MD6140Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:510,00
5MD6569Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:360,00
6MD7148Bielčik JindřichLichkov4000:25:030,00
7MD7334Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:25:350,00
8MD8160Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:360,00
Muži E 70 let a starší (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6954Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:24:330,00
2ME7212Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:25:160,00
3ME7547Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:25:540,00
4ME8591Domanský IvoAVC Praha3800:41:170,00
5ME8674Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:42:130,00
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5021Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:360,00
2ŽJ7029Sontáková LenkaAtletika Albrechtice - Doskoteam9100:24:590,00
-ŽJ-9Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová91DNF-
-ŽJ-80Brýdlová KarinaSKP Hvězda Pardubice93DNF-
Ženy A 20-34 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3611Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:19:560,00
2ZA4363Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:510,00
3ZA465Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:030,00
4ZA5626Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:22:030,00
5ZA643Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:260,00
6ZA6776Marholdová LucieChoceň8300:24:090,00
Ženy B 35-44 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1424Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:040,00
2ZB4057Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:20:330,00
3ZB5741Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:050,00
4ZB6239Mikulecká MarcelaSloupnice7300:22:590,00
5ZB7484Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:25:360,00
6ZB764Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:25:550,00
7ZB8282Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6700:26:480,00
Ženy C 45-54 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6310Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:190,00
2ŽC8050Nechvílová MiroslavaChoceň6000:26:270,00
3ŽC8490Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:35:430,00
-ŽC-18Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58DNF-
Ženy D 55 let a starší (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7819Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:26:020,00
2ZD837Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:27:010,00
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1116Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:290,00
1Ž1227Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:320,00
2M1331Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:340,00
2Ž1443Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:350,00
3M1538Divíšek RadimZáchlumí0700:00:490,00
3Ž161Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:580,00
4Ž1718Škeříková Nela-0700:01:140,00
4M1842Metelka TomášHradec Králové0800:01:560,00
Trať 0,26 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1123Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:220,00
2M1229Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:240,00
3M1311Štichauer JakubPeklák team0300:01:270,00
1Ž1446Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:290,00
2Ž158Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:310,00
3Ž1632Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:350,00
4M1719Škeřík Ivan-0200:01:360,00
4Ž184Svobodová EliškaPardubice0300:01:480,00
5M1914Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:520,00
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž313Pártlová DanielaAC Choceň9700:02:570,00
2Ž3225Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:040,00
1Ž2336Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:090,00
3Ž345Svobodová EditaPardubice9800:03:100,00
1M2540Navrátil JonášTJ Svitavy0100:03:110,00
2M2644Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:03:120,00
2Ž2741Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:03:140,00
3Ž2845Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:03:150,00
4Ž3915Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:03:150,00
3M2109Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:180,00
4Ž21128Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:190,00
4M21210Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:03:190,00
5Ž21322Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:200,00
5Ž31426Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:310,00
6Ž21520Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:320,00
5M21639Divíšek JanTJ Sokol Žamberk0000:03:400,00
7Ž21712Štichauerová EliškaPeklák team0100:03:430,00
8Ž21849Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:550,00
9Ž21948Lakotová TerezaAC Choceň0000:04:590,00
Trať 1,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS152Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:04:270,00
2MS253Lakota AntonínAC Choceň9500:04:470,00
3MS334Pavel JanLoko Trutnov9500:04:580,00
4MS417Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:05:090,00
1M3535Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:05:120,00
1ŽM621Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:150,00
1MM750Le Viet MilanAtletika Polička9600:05:170,00
2M386Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:05:220,00
2ŽM92Průšová RadkaTJ Svitavy9600:05:240,00
3M3107Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:05:280,00
3ŽM1147Hanušová VeronikaAC Choceň9700:05:290,00
1ŽS1251Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:05:350,00
4M31330Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:05:470,00
2MM1413Klejch AdamLubná9600:06:060,00
4ŽM1533Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:06:090,00
5M31624Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:140,00
2ŽS1737Krátká HanaLanškroun9500:06:320,00
Trať 5,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Řemínek MatějAC Choceň8600:16:440,00
2MA231Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:16:480,00
3MA361Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:16:550,00
4MA471Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:17:120,00
5MA564Bogdał RomanMiedzygorze7900:17:150,00
6MA636Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:17:260,00
1MB728Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:310,00
7MA846Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:17:350,00
1MC955Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:17:390,00
2MB1023Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:430,00
2MC1166Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:17:500,00
8MA1278Fajfr FrantišekŽamberk7200:17:550,00
3MC1385Siegel JosefAC Choceň5800:18:000,00
1ZB1424Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:040,00
9MA1573Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:050,00
3MB1632Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:18:060,00
4MB1753Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:18:120,00
10MA1833Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:18:140,00
1MJ1938Syrovátka JakubSK Žamberk Tessuti sport9100:18:270,00
2MJ2049Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:18:280,00
3MJ216Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:18:310,00
4MC2267Filip LubošAC Choceň5900:18:320,00
4MJ2389Večeře TomášAtletika Polička9000:18:380,00
11MA2465Bogdał PawełMiedzygorze7600:18:400,00
5MJ2551Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:460,00
12MA2679Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:18:580,00
5MB2758Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:19:000,00
13MA2872Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:19:020,00
14MA2952Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:19:030,00
15MA3015Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:19:030,00
1MD3130Krsek MiroslavMK Luková4900:19:270,00
5MC3270Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:370,00
6MJ3337Živný MarekOrel Orlice9100:19:420,00
6MB3481Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:19:460,00
7MB3517Krátký LubošLanškroun6200:19:480,00
1ZA3611Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:19:560,00
7MJ3759Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:20:070,00
16MA3816Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:20:100,00
6MC3944Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:20:310,00
2ZB4057Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:20:330,00
7MC4143Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:20:370,00
8MC4225Černý VladimírHAC Praha5200:20:400,00
2ZA4363Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:510,00
9MC4442Švec MiroslavSokol Potštejn5200:20:540,00
17MA4514Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:20:590,00
3ZA465Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:030,00
10MC471Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:110,00
8MB4835Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:21:180,00
18MA4913Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:21:290,00
1ŽJ5021Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:360,00
19MA518Gregora ZdenekLanškroun7300:21:430,00
20MA5227Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:21:440,00
21MA5388Čermák LadislavAtletika Polička8800:21:520,00
9MB542Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:21:560,00
11MC5586Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:000,00
4ZA5626Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:22:030,00
3ZB5741Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:050,00
2MD5845Krumer MiroslavMK Ostrov4900:22:070,00
22MA5977Marhold PetrChoceň7800:22:280,00
3MD6083Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:22:450,00
4MD6140Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:510,00
4ZB6239Mikulecká MarcelaSloupnice7300:22:590,00
1ŽC6310Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:190,00
5ZA643Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:260,00
5MD6569Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:360,00
12MC6675Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:23:520,00
6ZA6776Marholdová LucieChoceň8300:24:090,00
13MC6856Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:24:240,00
1ME6954Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:24:330,00
2ŽJ7029Sontáková LenkaAtletika Albrechtice - Doskoteam9100:24:590,00
6MD7148Bielčik JindřichLichkov4000:25:030,00
2ME7212Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:25:160,00
7MD7334Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:25:350,00
5ZB7484Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:25:360,00
3ME7547Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:25:540,00
6ZB764Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:25:550,00
23MA7787Šutera JosefAtletika Polička7900:25:590,00
1ZD7819Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:26:020,00
10MB7962Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:26:200,00
2ŽC8050Nechvílová MiroslavaChoceň6000:26:270,00
8MD8160Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:360,00
7ZB8282Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6700:26:480,00
2ZD837Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:27:010,00
3ŽC8490Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:35:430,00
4ME8591Domanský IvoAVC Praha3800:41:170,00
5ME8674Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:42:130,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód