Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pečecká desítka

14.3.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Pečecká desítka
  • datum konání: 14.3.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Ngimba Ezekiel JafariAK Kroměříž8900:29:00-
2MA2238Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:31:09-
3MA3464Blaha TomášAK Kroměříž7600:31:15-
8MA10382Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:41-
19MA40296Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:35:38-
Muži 35-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4394Orálek DanielAC Moravská Slávia Brno7000:31:23-
2MB12391Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:32:46-
3MB14323Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:33:06-
7MB30266Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:34:33-
Muži 40-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC13290Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:32:54-
2MC16225Soukup RadomírAC Tábor6800:33:21-
3MC17348Kučera RadekAC Pacov6700:33:36-
11MC45309Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:36:15-
Muži 45-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD9233Klika AntonínLokomotiva Beroun6400:32:40-
2MD28360Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:19-
3MD3537Petronyuk ViktorTJ CZU Praha6000:35:23-
Muži 50-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5893Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany5500:37:13-
2ME77370Hamerník JanÚvaly5500:37:51-
3ME83333Frinta PetrAC Náchod5800:38:04-
Muži 55-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF1532Smrčka MilošBK Říčany5400:33:13-
2MF57213Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:37:10-
3MF74301Slaměný OldřichAC Česká Lípa5200:37:48-
11MF200201Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:43:35-
15MF236165Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:45:19-
24MF336291Krejsa VáclavRentia Praha5200:50:19-
25MF339289Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:50:23-
Muži 60-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MG112400Kovárník StanislavACOH Praha4800:39:22-
2MG122126Němec JiříLOCKAR4800:39:41-
3MG139147Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:40:27-
10MG240281Groh StanislavAC Vrchlabí4600:45:31-
Muži 65-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MH176139Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:42:23-
2MH184173Krassa ManfredŠAK Chodov4400:42:49-
3MH22868Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:44:45-
4MH247349Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:45:51-
Muži 70-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MI220486Novák ZdeněkBV Jihlava3900:44:35-
2MI244137Řápek VladimírAVC Praha3800:45:40-
3MI246287Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:45:49-
5MI369170Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:52:34-
Muži 75-79 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ379408Mikoláš VáclavŽatec3400:53:27-
2MJ38235Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3400:53:40-
3MJ392339Zlatníček JosefPoděbrady3400:55:31-
4MJ413151Šťastný JaromírTJ LIGA 100 Praha3001:00:50-
Muži 80-84 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MK405375Matzner KarelM Team2900:58:02-
2MK423407Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:05:43-
3MK4283Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:08:13-
4MK430218Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:12:13-
Muži 85 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ML434415Fretzer AlexanderLiga 100 Praha2301:24:45-
Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA46153Frintová VendulaHvězda SKP Pardubice8300:36:19-
2ZA49436Brychcínová VeronikaVSK FTVS7500:36:28-
3ZA56346Slavikova EvaPSK Olymp Praha8400:37:08-
11ZA187177Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:42:58-
17ZA295276Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:47:33-
Ženy 35-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB59300Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:13-
2ZB94331Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:38:41-
3ZB123457Fořtová IvetaSokol Kolín7200:39:43-
Ženy 40-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC126111Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:50-
2ZC261240Sládková JanaAC doma6600:46:34-
3ZC26457Jeníková KarolínaSpartak Praha 46800:46:37-
Ženy 45-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD141129Mališová KarlaZentiva Praha6000:40:35-
2ZD3477Breburdová HanaMK Kladno6100:50:45-
3ZD349314Knýřová JitkaBílá u Českého Dubu6300:50:49-
Ženy 50-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZE205273Krcháková AlenaAC Moravská Slávia5700:43:44-
2ZE215127Šandová IrenaSokol Kolín5700:44:18-
3ZE254184Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:46:14-
Ženy 55-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZF313216Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5200:48:23-
2ZF320230Výborná IrenaSokol Vodňany5400:49:03-
3ZF34198Holasová Jarmilabehej.com5400:50:31-
Ženy 60-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZG243446Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot Praha4800:45:37-
2ZG364374Ročňáková MiloslavaM-team4500:52:13-
3ZG416263Cupalová EvaTJ Sokol Bučovice4701:01:57-
4ZG41969Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:03:48-
Ženy 65-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZH374224Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:53:08-
2ZH435188Zlatníková VlastaLIAZ Jablonec4101:27:16-
Ženy 70 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZI415286Elingerová DanaLRS Vyškov3801:01:29-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Ngimba Ezekiel JafariAK Kroměříž8900:29:00-
2MA2238Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:31:09-
3MA3464Blaha TomášAK Kroměříž7600:31:15-
1MB4394Orálek DanielAC Moravská Slávia Brno7000:31:23-
1MD9233Klika AntonínLokomotiva Beroun6400:32:40-
8MA10382Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:41-
2MB12391Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:32:46-
1MC13290Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:32:54-
3MB14323Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:33:06-
1MF1532Smrčka MilošBK Říčany5400:33:13-
2MC16225Soukup RadomírAC Tábor6800:33:21-
3MC17348Kučera RadekAC Pacov6700:33:36-
2MD28360Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:19-
7MB30266Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:34:33-
3MD3537Petronyuk ViktorTJ CZU Praha6000:35:23-
19MA40296Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:35:38-
11MC45309Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:36:15-
1ZA46153Frintová VendulaHvězda SKP Pardubice8300:36:19-
2ZA49436Brychcínová VeronikaVSK FTVS7500:36:28-
3ZA56346Slavikova EvaPSK Olymp Praha8400:37:08-
2MF57213Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:37:10-
1ME5893Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany5500:37:13-
1ZB59300Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:13-
3MF74301Slaměný OldřichAC Česká Lípa5200:37:48-
2ME77370Hamerník JanÚvaly5500:37:51-
3ME83333Frinta PetrAC Náchod5800:38:04-
2ZB94331Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:38:41-
1MG112400Kovárník StanislavACOH Praha4800:39:22-
2MG122126Němec JiříLOCKAR4800:39:41-
3ZB123457Fořtová IvetaSokol Kolín7200:39:43-
1ZC126111Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:50-
3MG139147Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:40:27-
1ZD141129Mališová KarlaZentiva Praha6000:40:35-
1MH176139Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:42:23-
2MH184173Krassa ManfredŠAK Chodov4400:42:49-
11ZA187177Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:42:58-
11MF200201Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:43:35-
1ZE205273Krcháková AlenaAC Moravská Slávia5700:43:44-
2ZE215127Šandová IrenaSokol Kolín5700:44:18-
1MI220486Novák ZdeněkBV Jihlava3900:44:35-
3MH22868Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:44:45-
15MF236165Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:45:19-
10MG240281Groh StanislavAC Vrchlabí4600:45:31-
1ZG243446Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot Praha4800:45:37-
2MI244137Řápek VladimírAVC Praha3800:45:40-
3MI246287Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:45:49-
4MH247349Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:45:51-
3ZE254184Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:46:14-
2ZC261240Sládková JanaAC doma6600:46:34-
3ZC26457Jeníková KarolínaSpartak Praha 46800:46:37-
17ZA295276Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:47:33-
1ZF313216Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5200:48:23-
2ZF320230Výborná IrenaSokol Vodňany5400:49:03-
24MF336291Krejsa VáclavRentia Praha5200:50:19-
25MF339289Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:50:23-
3ZF34198Holasová Jarmilabehej.com5400:50:31-
2ZD3477Breburdová HanaMK Kladno6100:50:45-
3ZD349314Knýřová JitkaBílá u Českého Dubu6300:50:49-
2ZG364374Ročňáková MiloslavaM-team4500:52:13-
5MI369170Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:52:34-
1ZH374224Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:53:08-
1MJ379408Mikoláš VáclavŽatec3400:53:27-
2MJ38235Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3400:53:40-
3MJ392339Zlatníček JosefPoděbrady3400:55:31-
1MK405375Matzner KarelM Team2900:58:02-
4MJ413151Šťastný JaromírTJ LIGA 100 Praha3001:00:50-
1ZI415286Elingerová DanaLRS Vyškov3801:01:29-
3ZG416263Cupalová EvaTJ Sokol Bučovice4701:01:57-
4ZG41969Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:03:48-
2MK423407Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:05:43-
3MK4283Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:08:13-
4MK430218Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:12:13-
1ML434415Fretzer AlexanderLiga 100 Praha2301:24:45-
2ZH435188Zlatníková VlastaLIAZ Jablonec4101:27:16-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód