Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Česko-polský běh Mieszka i Dobravy

7.6.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Česko-polský běh Mieszka i Dobravy
  • datum konání: 7.6.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Česko-polský běh Mieszka i Dobravy

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci (trať 13,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2847Szczebak KonradMieroszów9401:03:00-
2MD3233Sikora AdamMieroszów9201:05:04-
3MD3471Zywczak MateuszMieroszów9401:05:42-
4MD3546Zelajtyz DawidWKS Mieroszów9501:06:48-
5MD4249Lukasik MichalMieroszów9201:08:27-
6MD4643Dabrowski PatrykMieroszów9501:12:01-
7MD4772Wiecorek JakubMieroszów9401:12:02-
8MD4842Slonina RafalWKS Mieroszów9401:12:03-
Muži 34 let a mladší (trať 13,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA214Paciejwski PiotrLZS Siedlecin7500:50:19-
2MA35Gut DawidSwidnica Polsko7900:50:38-
3MA825Kubiak RobertJTST7700:53:51-
4MA1053Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:54:27-
5MA1240Rais MichalWalbrzych8800:55:44-
6MA232Racienski SebastianWalbrzych7701:01:46-
7MA2668Kubalík JanEnervit Team Praha7801:02:31-
8MA2759Kraus JiříKoha Náchod7501:02:41-
9MA539Petryszyn PiotrMieroszów8401:21:50-
10MA5628Maciejewski RobertBoguszów Gorce8101:28:23-
-MA-56Hasenovič PavelMeziměstí81DNF-
Muži 35-44 let (trať 13,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB161Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:50:09-
2MB654Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:51:57-
3MB938Kowalczyk JacekDeby Walbrzych6900:54:08-
4MB138Budka MiroslawDeby Walbrzych6800:56:09-
5MB1457Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:56:55-
6MB1639Tajduś BoguslavDeby Walbrzych6500:58:17-
7MB1812Slomowicz JaroslawWKB Podzamcze Ksiaz7000:58:54-
8MB2070Osoba MartinLoko Meziměstí6501:00:15-
9MB2934Dubarek PiotrBoguszów Gorce7001:03:28-
10MB4541Folc GrzegorzMieroszów7301:09:50-
11MB4944Polanski PiotrMieroszów6701:18:06-
12MB5264Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:21:49-
13MB6136Tyborski ArturWKB Podzamcze Ksiaz6501:32:14-
Muži 45-54 let (trať 13,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC467Jančík BořekSVARTES Hořice6400:50:45-
2MC519Gawroński ArturKamienna Góra6400:51:19-
3MC731Henczka MarekWKB Podzamcze Ksiaz5700:52:32-
4MC1710Gurgul RyszardDeby Walbrzych5500:58:38-
5MC1969Zelený LuděkAC Náchod6100:59:03-
6MC2415Gulacz MarekWalbrzych6001:02:10-
7MC3629Kaczuga KazimierzDeby Walbrzych5501:07:07-
8MC431Marcinowski EugeniuszDeby Walbrzych5601:09:09-
9MC5945Fortońskj HenrykWalbrzych5701:31:45-
Muži 55-64 let (trať 13,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1158Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:55:22-
2MD2223Subocz AndrzejJedlina Zdroj5301:01:00-
3MD3035Mosio JózefGornik Walbrzych5101:03:35-
4MD314Janyst WojciechWalbrzych5301:04:06-
5MD336Speil JerzyWKB Podzamcze Ksiaz4901:05:20-
6MD447Sawko KazimierzSM Podzamcze5301:09:39-
Muži 65-74 let (trať 13,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2555Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:02:13-
2ME393Witold RadkeWalbrzych4301:08:10-
3ME4056Kościak EdwardKamienna Góra3801:08:15-
4ME5532Turek RudolfWKB Walbrzych4101:24:38-
5ME6327Źuk JózefCamela Walbrzych4001:33:47-
Muži 75 let a starší (trať 13,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5830Marciak CzeslawDeby Walbrzych2901:31:03-
2ME6462Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:56:20-
Dorostenky (trať 13,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD5117Nowak EdytaWKS Mieroszów9501:21:16-
2ŽD6213Zygalo UrzulaWKS Mieroszów9401:32:37-
Juniorky (trať 13,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5411Lepak IwonaGolińsk9001:21:54-
Ženy 34 let a mladší (trať 13,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2163Škodová IvanaMaratonstav Úpice8101:00:56-
2ZA3824Gdowska EwaWKB Podzamcze Ksiaz7701:07:49-
3ZA4160Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:08:22-
4ZA5722Staszau MonikaWKB Podzamcze Ksiaz8301:29:38-
5ZA6037Tyborska WeronikaWKB Podzamcze Ksiaz7501:32:13-
-ZA-50Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují79DNF-
Ženy 35 let a starší (trať 13,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1565Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:57:31-
2ZB3766Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:07:11-
3ZB5051Vacková HanaSK Hronov5601:18:41-
Trať 13,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB161Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:50:09-
1MA214Paciejwski PiotrLZS Siedlecin7500:50:19-
2MA35Gut DawidSwidnica Polsko7900:50:38-
1MC467Jančík BořekSVARTES Hořice6400:50:45-
2MC519Gawroński ArturKamienna Góra6400:51:19-
2MB654Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:51:57-
3MC731Henczka MarekWKB Podzamcze Ksiaz5700:52:32-
3MA825Kubiak RobertJTST7700:53:51-
3MB938Kowalczyk JacekDeby Walbrzych6900:54:08-
4MA1053Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:54:27-
1MD1158Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:55:22-
5MA1240Rais MichalWalbrzych8800:55:44-
4MB138Budka MiroslawDeby Walbrzych6800:56:09-
5MB1457Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:56:55-
1ZB1565Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:57:31-
6MB1639Tajduś BoguslavDeby Walbrzych6500:58:17-
4MC1710Gurgul RyszardDeby Walbrzych5500:58:38-
7MB1812Slomowicz JaroslawWKB Podzamcze Ksiaz7000:58:54-
5MC1969Zelený LuděkAC Náchod6100:59:03-
8MB2070Osoba MartinLoko Meziměstí6501:00:15-
1ZA2163Škodová IvanaMaratonstav Úpice8101:00:56-
2MD2223Subocz AndrzejJedlina Zdroj5301:01:00-
6MA232Racienski SebastianWalbrzych7701:01:46-
6MC2415Gulacz MarekWalbrzych6001:02:10-
1ME2555Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:02:13-
7MA2668Kubalík JanEnervit Team Praha7801:02:31-
8MA2759Kraus JiříKoha Náchod7501:02:41-
1MD2847Szczebak KonradMieroszów9401:03:00-
9MB2934Dubarek PiotrBoguszów Gorce7001:03:28-
3MD3035Mosio JózefGornik Walbrzych5101:03:35-
4MD314Janyst WojciechWalbrzych5301:04:06-
2MD3233Sikora AdamMieroszów9201:05:04-
5MD336Speil JerzyWKB Podzamcze Ksiaz4901:05:20-
3MD3471Zywczak MateuszMieroszów9401:05:42-
4MD3546Zelajtyz DawidWKS Mieroszów9501:06:48-
7MC3629Kaczuga KazimierzDeby Walbrzych5501:07:07-
2ZB3766Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:07:11-
2ZA3824Gdowska EwaWKB Podzamcze Ksiaz7701:07:49-
2ME393Witold RadkeWalbrzych4301:08:10-
3ME4056Kościak EdwardKamienna Góra3801:08:15-
3ZA4160Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:08:22-
5MD4249Lukasik MichalMieroszów9201:08:27-
8MC431Marcinowski EugeniuszDeby Walbrzych5601:09:09-
6MD447Sawko KazimierzSM Podzamcze5301:09:39-
10MB4541Folc GrzegorzMieroszów7301:09:50-
6MD4643Dabrowski PatrykMieroszów9501:12:01-
7MD4772Wiecorek JakubMieroszów9401:12:02-
8MD4842Slonina RafalWKS Mieroszów9401:12:03-
11MB4944Polanski PiotrMieroszów6701:18:06-
3ZB5051Vacková HanaSK Hronov5601:18:41-
1ŽD5117Nowak EdytaWKS Mieroszów9501:21:16-
12MB5264Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:21:49-
9MA539Petryszyn PiotrMieroszów8401:21:50-
1ŽJ5411Lepak IwonaGolińsk9001:21:54-
4ME5532Turek RudolfWKB Walbrzych4101:24:38-
10MA5628Maciejewski RobertBoguszów Gorce8101:28:23-
4ZA5722Staszau MonikaWKB Podzamcze Ksiaz8301:29:38-
1ME5830Marciak CzeslawDeby Walbrzych2901:31:03-
9MC5945Fortońskj HenrykWalbrzych5701:31:45-
5ZA6037Tyborska WeronikaWKB Podzamcze Ksiaz7501:32:13-
13MB6136Tyborski ArturWKB Podzamcze Ksiaz6501:32:14-
2ŽD6213Zygalo UrzulaWKS Mieroszów9401:32:37-
5ME6327Źuk JózefCamela Walbrzych4001:33:47-
2ME6462Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:56:20-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód