Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelské lávky a starou vojenskou cestou

10.6.2009, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pekelské lávky a starou vojenskou cestou
  • datum konání: 10.6.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.6.2010Pekelské lávky a starou vojenskou cestou35

Statistika závodu Pekelské lávky a starou vojenskou cestou

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 35

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kučera Zdeněk552
Vacková Hana562
Vanta Josef622
Frinta Petr582
Tučný Jan472
Trejbal Karel512
Havlíček Zdeněk352
Klimeš Jiří612
Kubrová Dagmar632
Jelínek Matěj422
Tichý Pavel632
Kubr Václav552
Jirka Jan832
Javůrek Jiří482
Pechek František532
Doucha Jiří712
Vašíček Martin712
Jirásková Eva642
Linhart Miloš442

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 13,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA62Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:52:44-
2MA133Fišer JanTřebechovice pod Orebem8200:56:55-
3MA164Moravec Pavelneregistrován8000:57:28-
4MA185Jirka JanSTAMP Náchod8300:57:40-
5MA226Kraus JiříKoha Náchod7500:58:52-
6MA297Volf MichalDvůr Králové nad Labem8101:05:08-
Muži 35-39 let (trať 13,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB22Štangler DavidTriatlon Team Trutnov7400:48:08-
2MB43Doucha JiříStart Náchod7100:49:33-
3MB114Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:55:43-
Muži 40-44 let (trať 13,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC12Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:47:58-
2MC53Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:51:59-
3MC384Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:24:10-
Muži 45-49 let (trať 13,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD32Jančík BořekSVARTES Hořice6400:48:15-
2MD83Klimeš JiříAC Náchod6100:53:31-
3MD104Tichý PavelAC Náchod6300:54:31-
4MD125Zelený LuděkAC Náchod6100:56:45-
5MD176Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:57:39-
6MD207Vanta JosefTC Dobruška6200:57:58-
7MD218Prokop MilanSC Dobrošov6200:58:22-
8MD259Lanta StanislavTJ Spartak Police nad Metují6301:00:23-
Muži 50-54 let (trať 13,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME72Frinta PetrAC Náchod5800:53:30-
2ME153Bláha MilanAF Křovice5700:57:17-
3ME194Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:57:51-
4ME275Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:01:59-
5ME286Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:04:34-
6ME307Kučera ZdeněkAC Náchod5501:05:20-
Muži 55-59 let (trať 13,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF92Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:54:08-
2MF143Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:57:07-
3MF264Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:01:17-
4MF325Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:06:22-
Muži 60-64 let (trať 13,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MG232Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:59:13-
2MG313Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:05:27-
3MG334Tučný JanMK Pardubice4701:08:59-
Muži 65-69 let (trať 13,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MH342Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:12:07-
2MH353Linhart MilošSK Hronov4401:14:42-
Muži 70 let a starší (trať 13,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MI242Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:00:01-
2MI363Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:15:47-
3MI374Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:16:41-
Ženy 34 let a mladší (trať 13,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA12Rambousková JaroslavaLitomyšl8200:56:51-
2ZA23Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:57:57-
3ZA54Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:07:33-
Ženy 35 let a starší (trať 13,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB32Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:23-
2ZB43Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:03:49-
3ZB64Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:12:38-
4ZB75Vacková HanaSK Hronov5601:21:03-
Trať 13,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC12Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:47:58-
1ZA12Rambousková JaroslavaLitomyšl8200:56:51-
2ZA23Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:57:57-
1MB22Štangler DavidTriatlon Team Trutnov7400:48:08-
1MD32Jančík BořekSVARTES Hořice6400:48:15-
1ZB32Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:23-
2MB43Doucha JiříStart Náchod7100:49:33-
2ZB43Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:03:49-
2MC53Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:51:59-
3ZA54Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:07:33-
1MA62Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:52:44-
3ZB64Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:12:38-
4ZB75Vacková HanaSK Hronov5601:21:03-
1ME72Frinta PetrAC Náchod5800:53:30-
2MD83Klimeš JiříAC Náchod6100:53:31-
1MF92Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:54:08-
3MD104Tichý PavelAC Náchod6300:54:31-
3MB114Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:55:43-
4MD125Zelený LuděkAC Náchod6100:56:45-
2MA133Fišer JanTřebechovice pod Orebem8200:56:55-
2MF143Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:57:07-
2ME153Bláha MilanAF Křovice5700:57:17-
3MA164Moravec Pavelneregistrován8000:57:28-
5MD176Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:57:39-
4MA185Jirka JanSTAMP Náchod8300:57:40-
3ME194Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:57:51-
6MD207Vanta JosefTC Dobruška6200:57:58-
7MD218Prokop MilanSC Dobrošov6200:58:22-
5MA226Kraus JiříKoha Náchod7500:58:52-
1MG232Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:59:13-
1MI242Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:00:01-
8MD259Lanta StanislavTJ Spartak Police nad Metují6301:00:23-
3MF264Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:01:17-
4ME275Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:01:59-
5ME286Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:04:34-
6MA297Volf MichalDvůr Králové nad Labem8101:05:08-
6ME307Kučera ZdeněkAC Náchod5501:05:20-
2MG313Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:05:27-
4MF325Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:06:22-
3MG334Tučný JanMK Pardubice4701:08:59-
1MH342Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:12:07-
2MH353Linhart MilošSK Hronov4401:14:42-
2MI363Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:15:47-
3MI374Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:16:41-
3MC384Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:24:10-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Ženy běžely stejnou trať jako muži!!!
opraveno
aaa

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód