Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Chábory

14.6.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Chábory
  • datum konání: 14.6.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA62Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:39:58-
2MA83Nechvíl PetrAC Choceň9100:40:54-
3MA104Krejsa TomášRENOVAK Rensport7700:41:34-
4MA245Fišer JanTřebechovice pod Orebem8200:46:29-
5MA446Kapl TomášRychnov nad Kněžnou9100:57:17-
Muži B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB12Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:38:26-
2MB33Doucha JiříStart Náchod7100:38:46-
3MB94Koudelka JiříChvojkovice Brod6800:41:33-
4MB175Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:44:04-
5MB236Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:46:20-
6MB327Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6500:48:59-
7MB458Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:58:46-
Muži C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC22Jančík BořekSVARTES Hořice6400:38:37-
2MC43Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:38:56-
3MC54Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:39:37-
4MC75Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:40:47-
5MC136Frinta PetrAC Náchod5800:42:28-
6MC147Klimeš JiříAC Náchod6100:42:43-
7MC188Vanta JosefTC Dobruška6200:44:36-
8MC209Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:45:34-
9MC2110Bláha MilanAF Křovice5700:45:54-
10MC2211Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:46:08-
11MC2612Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:46:44-
12MC2713Hofman OldřichTC Dobruška6300:46:49-
13MC2814Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:47:13-
14MC3315Jarkovský PavelSDH Provoz6400:49:27-
15MC3416Chmelař JaromírBKBÚ Masty5800:50:23-
16MC3917Tomšů PetrMlýn Janderov6400:53:12-
17MC4118Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:53:30-
Muži D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD112Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:41:49-
2MD123Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:42:02-
3MD154Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:33-
4MD165Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:44:02-
5MD196Doležal LubošAxit DOLDY5400:44:56-
6MD257Švec MiroslavSokol Potštejn5200:46:39-
7MD298Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:47:17-
8MD319Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:48:15-
9MD4610Wendlig MiroslavSokol Luková5301:06:55-
Muži E 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME302Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:47:59-
2ME353Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:07-
3ME364Marek FrantišekSK Hronov4100:51:31-
4ME375Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:51:59-
5ME406Doležal StanislavBK Pardubice3800:53:17-
6ME427Vorel MilanSlatiňany4000:53:33-
7ME438Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:55:32-
Muži F 75 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF382Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3400:53:02-
Juniorky 19 let a mladší (trať 3,33 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ132Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:17:57-
Ženy A 20-34 let (trať 3,33 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA22Janečková IvaSKP Jablonec nad Nisou8400:13:44-
2ZA33Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:14:46-
3ZA124Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:17:31-
4ZA145Horká MagdaHradec Králové8100:19:27-
Ženy B 35-44 let (trať 3,33 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB12Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:12:41-
2ZB53Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:14:54-
Ženy C 45 let a starší (trať 3,33 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC62Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:15:30-
2ŽC83Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:15:51-
3ŽC94Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:16:05-
4ŽC155Nechvílová MiroslavaChoceň6000:19:55-
Buď fit! - ženy (trať 3,33 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1BZ166Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:23:03-
Buď fit! - muži (trať 3,33 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1BM419Bláha MilanAF Křovice5700:14:52-
2BM711Knap VratislavLBC Nové Město nad Metují4600:15:41-
3BM107Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:17:03-
4BM1119Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:17:17-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB12Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:38:26-
1MC22Jančík BořekSVARTES Hořice6400:38:37-
2MB33Doucha JiříStart Náchod7100:38:46-
2MC43Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:38:56-
3MC54Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:39:37-
1MA62Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:39:58-
4MC75Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:40:47-
2MA83Nechvíl PetrAC Choceň9100:40:54-
3MB94Koudelka JiříChvojkovice Brod6800:41:33-
3MA104Krejsa TomášRENOVAK Rensport7700:41:34-
1MD112Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:41:49-
2MD123Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:42:02-
5MC136Frinta PetrAC Náchod5800:42:28-
6MC147Klimeš JiříAC Náchod6100:42:43-
3MD154Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:33-
4MD165Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:44:02-
4MB175Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:44:04-
7MC188Vanta JosefTC Dobruška6200:44:36-
5MD196Doležal LubošAxit DOLDY5400:44:56-
8MC209Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:45:34-
9MC2110Bláha MilanAF Křovice5700:45:54-
10MC2211Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:46:08-
5MB236Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:46:20-
4MA245Fišer JanTřebechovice pod Orebem8200:46:29-
6MD257Švec MiroslavSokol Potštejn5200:46:39-
11MC2612Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:46:44-
12MC2713Hofman OldřichTC Dobruška6300:46:49-
13MC2814Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:47:13-
7MD298Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:47:17-
1ME302Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:47:59-
8MD319Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:48:15-
6MB327Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6500:48:59-
14MC3315Jarkovský PavelSDH Provoz6400:49:27-
15MC3416Chmelař JaromírBKBÚ Masty5800:50:23-
2ME353Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:07-
3ME364Marek FrantišekSK Hronov4100:51:31-
4ME375Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:51:59-
1MF382Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3400:53:02-
16MC3917Tomšů PetrMlýn Janderov6400:53:12-
5ME406Doležal StanislavBK Pardubice3800:53:17-
17MC4118Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:53:30-
6ME427Vorel MilanSlatiňany4000:53:33-
7ME438Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:55:32-
5MA446Kapl TomášRychnov nad Kněžnou9100:57:17-
7MB458Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:58:46-
9MD4610Wendlig MiroslavSokol Luková5301:06:55-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód