Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

MČR veteránů v krosu, Tuhaň u Dubé

4.7.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: MČR veteránů v krosu, Tuhaň u Dubé
  • datum konání: 4.7.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Česká Lípa

Sociální sítě

Místo konání

hřiště Sokola Tuhaň u Dubé, okr. Česká Lípa
dětské kategorie od 8:30 hodin
hlavní závod v 11:00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 8:00 hodin

Startovné

60 Kč

Popis tratě

délka 7 km
okruhová, členitá trať, z 95% lesní cesty

Ceny pro vítěze

první 3 v kategoriích, diplomy, tombola, drobný dárek pro všechny účastníky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu GIF
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu MČR veteránů v krosu, Tuhaň u Dubé

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži do 35 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA367Mráz VáclavSokol Mělnice8300:26:09-
2MA1391Németh VáclavAC Česká Lípa7800:27:53-
3MA3284Vocásek VáclavKapllíř Sulejovice7800:30:42-
4MA3688Tamajka TomášAC Česká Lípa8100:31:27-
5MA4090Erben JiříAC Česká Lípa7700:31:55-
6MA66106Málek AlbertVeltrusy9700:35:32-
7MA7489Dogaru VasilAC Česká Lípa8900:36:40-
8MA8322Bernard TomášHZS Neratovice9300:39:15-
Ženy do 34 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2746Maturová LauraAC Česká Lípa8400:30:14-
2ZA3160Lenčová JanaSG Jablonec9200:30:41-
3ZA4870Vaňková RenátaSlovan AC Liberec8800:33:02-
4ZA5792Hanzlová VeronikaAC Česká Lípa8100:34:04-
5ZA6038Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:34:23-
6ZA9266Bodešínská PetraNeratovice7600:41:52-
M35 (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3171Michálek MichalSokol Mělnice7300:24:40-
2M3885Míka OndřejLovosice7300:26:41-
3M32623Bernard VladimírHZS Neratovice7100:30:09-
4M34343Fejfar LiborLysá nad Labem7100:32:24-
5M35879Hvolek VítězslavAO Doksy7100:34:14-
W35 (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W32575Piklová AliceVětřní7300:29:38-
2W310039Půlkrábková ŠárkaSKI Polevsko7200:44:22-
M40 (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4514Malík VítSokol České Budějovice6900:26:18-
2M41168Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:27:36-
3M41233Málek LuděkVeltrusy6900:27:44-
4M41544Soukup PetrKovohutě Příbram6500:28:01-
5M43858Matějovský PavelAVC Praha6500:31:35-
6M46386Ozga ZbigniewPraha6900:34:48-
W40 (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W44147Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:32:02-
2W44293Loudová PavlaJilemnice6800:32:12-
3W467101Kokešová IvetaKladno6700:35:33-
4W48862Lenčová JanaBezno6900:40:28-
5W49020Svitáková AlenaAC Česká Lípa6600:41:06-
6W495107Kubičková Eliška AnnaSK Kotlářka6600:42:22-
7W410321Nekvasilová AnitaSokol Mělník6500:45:29-
M45 (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4232Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:51-
2M4631Benda MiroslavMílaři Domažlice6200:26:25-
3M4994Louda PetrAC Turnov6400:26:53-
4M42095Karlík MichalLoko Trutnov6400:28:43-
5M42287Šrachta VladimírCyklo Cvikov6000:29:17-
6M43376Skočovský PetrČeská Lípa6200:30:48-
7M43563Horáček PavelČeská Lípa6400:31:21-
8M45264Dlouhý VladimírDlouháni Roudnice6000:33:37-
9M46837Novák AntonínSokol Ovčáry6200:35:45-
10M47151Tuťálek VlastimilTJ Doksy6100:36:25-
W45 (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W44661Vavrušková HelenaAC 1890 Praha6100:32:54-
2W45956Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:34:17-
3W47280Breburdová HanaMK Kladno6100:36:33-
4W48082Vergeinerová EvaAC Slovan Liberec6200:38:30-
M50 (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M542Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:26:13-
2M575Nenadál JaroslavPraha 15800:26:35-
3M5106Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany5500:27:11-
4M51434Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:27:56-
5M52126Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:28:48-
6M53442Mráček PavelKP BKÚ Mělník5500:30:58-
7M5379Doležal JaromírSABZO Praha5700:31:30-
8M54483Křížek KvětoslavZKO Turnov5700:32:40-
9M54599Kokeš MiroslavMK Kladno5500:32:40-
10M56152Prokůpek LuděkTJ Doksy5500:34:26-
11M57048Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:36:15-
W50 (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W56469Vaňková IrenaSlovan Liberec5900:35:07-
2W57657Procházková IrenaTJ Háje5700:37:25-
3W510228Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:45:11-
M55 (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51612Slaměný OldřichAC Česká Lípa5200:28:05-
2M51973Malý JiříAC Česká Lípa5300:28:40-
3M52315Flegl VlastimilBrtev5300:29:34-
4M52854Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:30:27-
5M52925Westrmaier JiříSKWestrmaier Kolová5300:30:31-
6M56996Ulman JosefAO Doksy5100:36:06-
7M594102Klegr AlešSokol Tuháň5100:42:21-
8M59978Hájíček FrantišekAVC Praha5100:44:00-
W55 (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W579108Chlupatá JanaSABZO Praha5000:37:48-
2W58718Zeidlerová JarmilaAVC Praha5100:40:01-
3W510577Pláničková EvaAtletika Tábor5400:47:09-
M60 (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M61736Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:28:14-
2M61835Němec JiříLOCKAR4800:28:24-
3M62498Kadavý JanJablonec n. Nisou4700:29:35-
4M63041Kakač JosefAVC Praha4800:30:36-
5M63917Vodička JanMK Radslavice4500:31:54-
6M64759Šůcha VáclavSV Stříbro4600:32:59-
7M64974Dolejš JanKlub přátel běhu kokořínským údolím4900:33:11-
8M6537Vorlíček RudolfBK Běkodo Teplice4700:33:50-
9M65681Navrátil JosefSK Stračice4900:34:02-
10M67729Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:37:32-
11M697103Plecháček JosefSokol Tuháň4600:43:40-
12M610140Pulkráb JanSKI Polevsko4900:44:48-
W60 a starší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W67827Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:37:39-
2W689105Ročňáková MiloslavaM-team Zvole4500:40:49-
3W69130Cupalová EvaSokol Bučovice4700:41:44-
M65 (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M6508Řezáč IvoChemopetro Litvínov4100:33:18-
2M65149Marek FrantišekSK Hronov4100:33:32-
3M65453Šteinc LudvíkVrchlabí4100:33:53-
4M66519Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:35:14-
5M673100Plecháček JiříSokol Tuháň4400:36:36-
6M6813Procházka VáclavC.B. Litvínov4000:38:36-
7M68224Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:38:39-
8M6864Nypl JaroslavStará Paka4100:39:52-
9M69365Vágner JiříSlatina4100:41:58-
M70 (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M75510Řapek VladimírAVC Praha3800:33:58-
2M7621Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:34:39-
3M77516Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:36:40-
4M78472Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:39:24-
5M710450Karhut ŠtefanTJ Doksy3700:45:50-
M75 (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M78513Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3400:39:40-
2M79845Šťastný JaromírTJ LIGA 100 Praha3000:43:46-
M80 a starší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M796104Matzner KarelM Team Zvole2900:43:28-
2M710655Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:47:15-
3M710797Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2700:57:19-
-M7-11Pacner IvanSABZO Praha26DNF-
Trať 7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3171Michálek MichalSokol Mělnice7300:24:40-
1M4232Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:51-
1MA367Mráz VáclavSokol Mělnice8300:26:09-
1M542Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:26:13-
1M4514Malík VítSokol České Budějovice6900:26:18-
2M4631Benda MiroslavMílaři Domažlice6200:26:25-
2M575Nenadál JaroslavPraha 15800:26:35-
2M3885Míka OndřejLovosice7300:26:41-
3M4994Louda PetrAC Turnov6400:26:53-
3M5106Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany5500:27:11-
2M41168Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:27:36-
3M41233Málek LuděkVeltrusy6900:27:44-
2MA1391Németh VáclavAC Česká Lípa7800:27:53-
4M51434Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:27:56-
4M41544Soukup PetrKovohutě Příbram6500:28:01-
1M51612Slaměný OldřichAC Česká Lípa5200:28:05-
1M61736Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:28:14-
2M61835Němec JiříLOCKAR4800:28:24-
2M51973Malý JiříAC Česká Lípa5300:28:40-
4M42095Karlík MichalLoko Trutnov6400:28:43-
5M52126Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:28:48-
5M42287Šrachta VladimírCyklo Cvikov6000:29:17-
3M52315Flegl VlastimilBrtev5300:29:34-
3M62498Kadavý JanJablonec n. Nisou4700:29:35-
1W32575Piklová AliceVětřní7300:29:38-
3M32623Bernard VladimírHZS Neratovice7100:30:09-
1ZA2746Maturová LauraAC Česká Lípa8400:30:14-
4M52854Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:30:27-
5M52925Westrmaier JiříSKWestrmaier Kolová5300:30:31-
4M63041Kakač JosefAVC Praha4800:30:36-
2ZA3160Lenčová JanaSG Jablonec9200:30:41-
3MA3284Vocásek VáclavKapllíř Sulejovice7800:30:42-
6M43376Skočovský PetrČeská Lípa6200:30:48-
6M53442Mráček PavelKP BKÚ Mělník5500:30:58-
7M43563Horáček PavelČeská Lípa6400:31:21-
4MA3688Tamajka TomášAC Česká Lípa8100:31:27-
7M5379Doležal JaromírSABZO Praha5700:31:30-
5M43858Matějovský PavelAVC Praha6500:31:35-
5M63917Vodička JanMK Radslavice4500:31:54-
5MA4090Erben JiříAC Česká Lípa7700:31:55-
1W44147Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:32:02-
2W44293Loudová PavlaJilemnice6800:32:12-
4M34343Fejfar LiborLysá nad Labem7100:32:24-
8M54483Křížek KvětoslavZKO Turnov5700:32:40-
9M54599Kokeš MiroslavMK Kladno5500:32:40-
1W44661Vavrušková HelenaAC 1890 Praha6100:32:54-
6M64759Šůcha VáclavSV Stříbro4600:32:59-
3ZA4870Vaňková RenátaSlovan AC Liberec8800:33:02-
7M64974Dolejš JanKlub přátel běhu kokořínským údolím4900:33:11-
1M6508Řezáč IvoChemopetro Litvínov4100:33:18-
2M65149Marek FrantišekSK Hronov4100:33:32-
8M45264Dlouhý VladimírDlouháni Roudnice6000:33:37-
8M6537Vorlíček RudolfBK Běkodo Teplice4700:33:50-
3M65453Šteinc LudvíkVrchlabí4100:33:53-
1M75510Řapek VladimírAVC Praha3800:33:58-
9M65681Navrátil JosefSK Stračice4900:34:02-
4ZA5792Hanzlová VeronikaAC Česká Lípa8100:34:04-
5M35879Hvolek VítězslavAO Doksy7100:34:14-
2W45956Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:34:17-
5ZA6038Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:34:23-
10M56152Prokůpek LuděkTJ Doksy5500:34:26-
2M7621Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:34:39-
6M46386Ozga ZbigniewPraha6900:34:48-
1W56469Vaňková IrenaSlovan Liberec5900:35:07-
4M66519Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:35:14-
6MA66106Málek AlbertVeltrusy9700:35:32-
3W467101Kokešová IvetaKladno6700:35:33-
9M46837Novák AntonínSokol Ovčáry6200:35:45-
6M56996Ulman JosefAO Doksy5100:36:06-
11M57048Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:36:15-
10M47151Tuťálek VlastimilTJ Doksy6100:36:25-
3W47280Breburdová HanaMK Kladno6100:36:33-
5M673100Plecháček JiříSokol Tuháň4400:36:36-
7MA7489Dogaru VasilAC Česká Lípa8900:36:40-
3M77516Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:36:40-
2W57657Procházková IrenaTJ Háje5700:37:25-
10M67729Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:37:32-
1W67827Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:37:39-
1W579108Chlupatá JanaSABZO Praha5000:37:48-
4W48082Vergeinerová EvaAC Slovan Liberec6200:38:30-
6M6813Procházka VáclavC.B. Litvínov4000:38:36-
7M68224Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:38:39-
8MA8322Bernard TomášHZS Neratovice9300:39:15-
4M78472Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:39:24-
1M78513Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3400:39:40-
8M6864Nypl JaroslavStará Paka4100:39:52-
2W58718Zeidlerová JarmilaAVC Praha5100:40:01-
4W48862Lenčová JanaBezno6900:40:28-
2W689105Ročňáková MiloslavaM-team Zvole4500:40:49-
5W49020Svitáková AlenaAC Česká Lípa6600:41:06-
3W69130Cupalová EvaSokol Bučovice4700:41:44-
6ZA9266Bodešínská PetraNeratovice7600:41:52-
9M69365Vágner JiříSlatina4100:41:58-
7M594102Klegr AlešSokol Tuháň5100:42:21-
6W495107Kubičková Eliška AnnaSK Kotlářka6600:42:22-
1M796104Matzner KarelM Team Zvole2900:43:28-
11M697103Plecháček JosefSokol Tuháň4600:43:40-
2M79845Šťastný JaromírTJ LIGA 100 Praha3000:43:46-
8M59978Hájíček FrantišekAVC Praha5100:44:00-
2W310039Půlkrábková ŠárkaSKI Polevsko7200:44:22-
12M610140Pulkráb JanSKI Polevsko4900:44:48-
3W510228Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:45:11-
7W410321Nekvasilová AnitaSokol Mělník6500:45:29-
5M710450Karhut ŠtefanTJ Doksy3700:45:50-
3W510577Pláničková EvaAtletika Tábor5400:47:09-
2M710655Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:47:15-
3M710797Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2700:57:19-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč