Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cena Metuje AMAN

10.10.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cena Metuje AMAN
  • datum konání: 10.10.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SK Nové Město n. Metují

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 18-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kimutai FrancisKenya7900:30:57-
2MA23Chepkwony MosesKenya7900:30:59-
3MA34Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:31:21-
4MA45Timashov VolodymyrZarevo8100:31:51-
5MA56Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:31:54-
6MA77Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:33:20-
7MA88Pelouch LeošSK Chotěboř7500:33:29-
8MA119Havelka JanEkondice.cz7900:34:32-
9MA1210Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:34:57-
10MA1511Cvejn MilošHvězda SKP Pardubice9100:35:40-
11MA3512Pospíšil PetrCH3 Šumperk7900:39:11-
12MA3913Kalný PetrPardubice8100:39:34-
13MA4214Jirka JanSTAMP Náchod8300:40:21-
14MA4315Laštůvka MartinSlatina - Bohdašín8000:40:44-
15MA4416Habr JanWeizenber7800:40:48-
16MA4717Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:41:24-
17MA5018Lhota AlešPivovar Miletín7800:42:16-
18MA5519Pošepný LadislavSK Nové Město nad Metují8300:43:02-
19MA5920Sedláček PavelNáchod8400:44:00-
20MA6421Huček JakubČeská Skalice8700:45:18-
21MA6522Šnajdr DanielSK Nové Město nad Metují7700:45:37-
22MA7123Darebník MartinSK Nové Město nad Metují8600:48:43-
Muži B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB62Benedek ZsoltHungaria6900:32:47-
2MB93Uchytil MilanKPA Pardubice7400:34:00-
3MB104Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:34:27-
4MB135Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:35:17-
5MB146Malý JanSokol Nová Paka7300:35:26-
6MB167Lendvorský TomášAC Obora Hvězda6600:35:57-
7MB218Dvořáček LiborDB Labroxer7200:36:51-
8MB279Erlebach DavidKunčice7100:38:11-
9MB3210Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:38:39-
10MB3611Buriánek MiroslavDB Labroxer7300:39:21-
11MB4512Cvejn MilošSokol Čestice6800:41:01-
12MB5113Horvát DavidHradec Králové7300:42:25-
13MB5314Zoubek DanielKlub podpantofelních manželů6700:42:32-
14MB6215Lisý PavelHradec Králové6600:44:24-
Muži C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC182Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:40-
2MC193Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:36:41-
3MC264Frinta PetrAC Náchod5800:37:58-
4MC285Klimeš JiříAC Náchod6100:38:16-
5MC296Tichý PavelAC Náchod6300:38:26-
6MC307Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:38:31-
7MC318Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:38:36-
8MC349Čepický JindřichC.L.O.5700:39:03-
9MC3810Borůvka JiříSK-Nové Město nad Metují5600:39:28-
10MC4011Leplt JiříTriatlon Milovice6100:39:46-
11MC4112Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:58-
12MC4613Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:41:11-
13MC4714Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:41:24-
14MC5215Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:42:29-
15MC6016Kučera ZdeněkAC Náchod5500:44:06-
16MC6117Dvořák LadislavOstrava6200:44:16-
17MC6318Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:44:36-
18MC7319Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:49:03-
Muži D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD202Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:36:48-
2MD233Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:37:39-
3MD364Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:39:21-
4MD495Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:42:05-
5MD566Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:43:09-
6MD587Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:43:18-
7MD698Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:47:24-
8MD7610Horyna MiroslavZahradní Město5400:53:25-
Muži E 65 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME242Krátký FrantišekViking Králiky4300:37:45-
2ME663Marek FrantišekSK Hronov4100:45:44-
3ME684Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:45:59-
4ME749Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:51:23-
5ME795Urbánek MichalPraha4200:56:15-
6ME806Linhart MilošSK Hronov4400:58:05-
-ME-7Lanta JiříMaratonstav Úpice44DNF-
Ženy A 18-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA222Frintová VendulaHvězda SKP Pardubice8300:37:09-
2ZA253Szabo TundeHungary8900:37:56-
3ZA334Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:38:40-
4ZA575Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:43:11-
Ženy B 35 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB172Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:36:24-
2ZB543Tůmová DagmarVrchlabí7100:42:52-
3ZB674Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:46-
4ZB705Maternová JanaNové Město nad Metují7300:47:52-
5ZB726Šimková IvaBohdašín7400:48:50-
6ZB757Suchánková EvaSK Nové Město nad Metují7100:52:46-
7ZB778Vacková HanaSK Hronov5600:54:32-
8ZB789Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:55:21-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kimutai FrancisKenya7900:30:57-
2MA23Chepkwony MosesKenya7900:30:59-
3MA34Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:31:21-
4MA45Timashov VolodymyrZarevo8100:31:51-
5MA56Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:31:54-
1MB62Benedek ZsoltHungaria6900:32:47-
6MA77Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:33:20-
7MA88Pelouch LeošSK Chotěboř7500:33:29-
2MB93Uchytil MilanKPA Pardubice7400:34:00-
3MB104Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:34:27-
8MA119Havelka JanEkondice.cz7900:34:32-
9MA1210Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:34:57-
4MB135Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:35:17-
5MB146Malý JanSokol Nová Paka7300:35:26-
10MA1511Cvejn MilošHvězda SKP Pardubice9100:35:40-
6MB167Lendvorský TomášAC Obora Hvězda6600:35:57-
1ZB172Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:36:24-
1MC182Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:40-
2MC193Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:36:41-
1MD202Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:36:48-
7MB218Dvořáček LiborDB Labroxer7200:36:51-
1ZA222Frintová VendulaHvězda SKP Pardubice8300:37:09-
2MD233Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:37:39-
1ME242Krátký FrantišekViking Králiky4300:37:45-
2ZA253Szabo TundeHungary8900:37:56-
3MC264Frinta PetrAC Náchod5800:37:58-
8MB279Erlebach DavidKunčice7100:38:11-
4MC285Klimeš JiříAC Náchod6100:38:16-
5MC296Tichý PavelAC Náchod6300:38:26-
6MC307Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:38:31-
7MC318Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:38:36-
9MB3210Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:38:39-
3ZA334Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:38:40-
8MC349Čepický JindřichC.L.O.5700:39:03-
11MA3512Pospíšil PetrCH3 Šumperk7900:39:11-
3MD364Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:39:21-
10MB3611Buriánek MiroslavDB Labroxer7300:39:21-
9MC3810Borůvka JiříSK-Nové Město nad Metují5600:39:28-
12MA3913Kalný PetrPardubice8100:39:34-
10MC4011Leplt JiříTriatlon Milovice6100:39:46-
11MC4112Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:58-
13MA4214Jirka JanSTAMP Náchod8300:40:21-
14MA4315Laštůvka MartinSlatina - Bohdašín8000:40:44-
15MA4416Habr JanWeizenber7800:40:48-
11MB4512Cvejn MilošSokol Čestice6800:41:01-
12MC4613Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:41:11-
16MA4717Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:41:24-
13MC4714Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:41:24-
4MD495Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:42:05-
17MA5018Lhota AlešPivovar Miletín7800:42:16-
12MB5113Horvát DavidHradec Králové7300:42:25-
14MC5215Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:42:29-
13MB5314Zoubek DanielKlub podpantofelních manželů6700:42:32-
2ZB543Tůmová DagmarVrchlabí7100:42:52-
18MA5519Pošepný LadislavSK Nové Město nad Metují8300:43:02-
5MD566Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:43:09-
4ZA575Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:43:11-
6MD587Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:43:18-
19MA5920Sedláček PavelNáchod8400:44:00-
15MC6016Kučera ZdeněkAC Náchod5500:44:06-
16MC6117Dvořák LadislavOstrava6200:44:16-
14MB6215Lisý PavelHradec Králové6600:44:24-
17MC6318Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:44:36-
20MA6421Huček JakubČeská Skalice8700:45:18-
21MA6522Šnajdr DanielSK Nové Město nad Metují7700:45:37-
2ME663Marek FrantišekSK Hronov4100:45:44-
3ZB674Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:46-
3ME684Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:45:59-
7MD698Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:47:24-
4ZB705Maternová JanaNové Město nad Metují7300:47:52-
22MA7123Darebník MartinSK Nové Město nad Metují8600:48:43-
5ZB726Šimková IvaBohdašín7400:48:50-
18MC7319Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:49:03-
4ME749Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:51:23-
6ZB757Suchánková EvaSK Nové Město nad Metují7100:52:46-
8MD7610Horyna MiroslavZahradní Město5400:53:25-
7ZB778Vacková HanaSK Hronov5600:54:32-
8ZB789Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:55:21-
5ME795Urbánek MichalPraha4200:56:15-
6ME806Linhart MilošSK Hronov4400:58:05-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód