Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hronov-Náchod

24.10.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Hronov-Náchod
  • datum konání: 24.10.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KVT Náchod

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Hronově (závodníci budou dopraveni autobusy z Náchoda)
10:30 hodin

Přihlášky

od 7:00 do 9:30 hodin na MÚ Náchod (městská radnice na náměstí TGM)

Startovné

100,- Kč (včetně upomínkového předmětu)
ZDARMA - pojištěnci VZP (nutno předložit průkaz)

Popis tratě

Délka: 8.850 m
Povrch: asfalt a dlažba (cca 1 km)

Ceny pro vítěze

finanční v absolutním pořadí mužů i žen v celkové hodnotě cca 30.000,- Kč
věcné v jednotlivých kategoriích
tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

OS ČSTV Náchod
Pražská 1759
547 01 Náchod
tel. 491 426 744
mobil 606 444 071

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.hronovnachod.cz

E-mailová adresa

rufer.nachod@tiscali.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 34 let a mladší (trať 8,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1195Ryabinin Nikolaineregistrován8100:26:32-
2MA282Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:26:44-
3MA337Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:26:50-
4MA45Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:26:57-
5MA5247Erkolo AshenafiBenedek Team8400:27:09-
6MA6197Musijako Ivanneregistrován8500:27:28-
7MA788Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:27:38-
8MA8238Linhart RadekCyklosport Kerda7600:27:43-
9MA9245Kimurgor KimutaiBenedek Team7900:27:44-
10MA10113Groh RadoslavTJ Dvůr Králové nad Labem8900:28:18-
11MA1191Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:28:22-
12MA126Pernica JanASK Slavia Praha8100:28:48-
13MA13139Pokorný LubomírKER Team Praha7500:28:51-
14MA152Vodička JosefTJ Zentiva8100:29:00-
15MA17246Chepkwony MosesBENEDEK TEAM7900:29:18-
16MA20164Havelka JanEkondice.cz7900:29:27-
17MA21224Šimůnek DominikAC SYNER Turnov8700:29:31-
18MA22117Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:29:37-
19MA23299Řemínek MatějAC Choceň8600:29:38-
20MA268Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:29:52-
21MA27143Erbs DušanAC Pardubice7900:30:03-
22MA30255Procházka TomášAC Pardubice9100:30:25-
23MA3145Cvejn MilošHvězda SKP Pardubice9100:30:27-
24MA3348Matner Pawelnysa biega9100:30:40-
25MA40223Fedor MartinAC SYNER Turnov8600:31:10-
26MA48300Šutera JosefAtletika Polička7900:32:19-
27MA4990Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:32:21-
28MA59254Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:33:25-
29MA61127Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:33:32-
30MA65267Jirka JanSTAMP Náchod8300:33:43-
31MA68210Ondrejkovič PetrTurnov8100:33:45-
32MA69109Šupich MartinWIKOV7700:33:45-
33MA72218Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:33:51-
34MA7319Kobližka PetrBěloves8200:33:52-
35MA8018Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice9400:34:16-
36MA82265Kalandra JanNáchod8100:34:29-
37MA84194Rohulán VojtěchRohlíci8100:34:35-
38MA85160Kyral JanSK Třebechovice p. O.8900:34:40-
39MA89270Škoda JáchymStart Náchod8700:34:58-
40MA944Heller TomášHradec Králové8100:35:11-
41MA95134Srna MiroslavČervený Kostelec9000:35:11-
42MA96285Habr JanWeizenber7800:35:15-
43MA97165Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:35:17-
44MA101282Pošepný LadislavSK Nové Město nad Metují8300:35:30-
45MA103121Laštůvka MartinSlatina - Bohdašín8000:35:47-
46MA104184Čejka LadislavBZP8700:35:49-
47MA105138Svoboda PavelJeníkovice7600:35:50-
48MA107162Kuře PetrIVT Náchod7500:35:53-
49MA109259Lhota AlešPivovar Miletín7800:35:58-
50MA11011Stonjek PatrikHronov8900:36:02-
51MA116146Kafka PetrTJ Sokol Olešnice8700:36:20-
52MA117229Závodní LukášCyklo Stratílek Litomyšl7900:36:29-
53MA119233Hort DavidBerger Team7500:36:40-
54MA120232Žák MichalSK Nové Město na Moravě9100:36:57-
55MA121219Rak JanŘízci Pavlišov8700:36:58-
56MA122108Suchrovský MartinWikov7600:37:01-
57MA12528Sucharda ŠtěpánAC SYNER Turnov8600:37:20-
58MA130264Adámek PetrLoko Trutnov9300:37:39-
59MA134292Linhart LukášSK Nové Město nad Metují8900:37:50-
60MA135128Kliment MichalBorohrádek7800:37:51-
61MA139249Schebesta MarekHO Horizontál7500:37:59-
62MA143181Kryšpín MartinCK Cerhýnky8900:38:09-
63MA14425Staněk MartinZŠ Česká Skalice8000:38:09-
64MA151289Sedláček PavelNáchod8400:38:23-
65MA152125Šnajdr DanielSK Nové Město nad Metují7700:38:33-
66MA154204Vlášek JosefSokol Olešnice7700:38:37-
67MA155175Matela RadekYHUG7900:38:37-
68MA156173Kulich MarekPodbřezí7500:38:38-
69MA164283Pavel TomášCyklo Max Rock Machine7600:38:48-
70MA167271Martinec RobertDolní Radechová8100:39:04-
71MA173291Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:39:16-
72MA175148Allen MartinOverton Harriers7600:39:27-
73MA181293Daníček MiroslavBezděkov nad Metují9300:40:12-
74MA18241Macura ŠtěpánJG Náchod7700:40:12-
75MA184295Čermák PavelBezděkov nad Metují9200:40:17-
76MA185279Prislinger JanNáchod8200:40:19-
77MA18686Maršík PavelKombajn Bražec7800:40:21-
78MA19013Vodička MiroslavAXIT DOLDY8500:40:38-
79MA191253Harazin JanČmeláček7500:40:39-
80MA192298Buršík MartinVelké Poříčí7900:40:40-
81MA194137Jansa PetrČervený Kostelec7900:40:51-
82MA19597Mohyla JiříDolní Benešov8300:40:56-
83MA19989Šulc LubošTEAM-PAVLIŠOV7600:41:10-
84MA20240Svoboda JiříCzech Trial Team8100:41:23-
85MA203140Sezima OndřejHořice v Pokrkonoší8000:41:26-
86MA20812Schrötter MichalJiráskovo gymnázium Náchod9300:41:36-
87MA20964Mrázek StanislavTJ Jiskra Adršpach9200:41:52-
88MA212119Beneš PetrHOCK - Horolezecký oddíl8300:42:07-
89MA213227Prislinger PetrAC Náchod8400:42:11-
90MA216145Pokorák MichalTJ Sokol Olešnice8300:42:26-
91MA22032Skowronek ArturKrtki7600:42:45-
92MA22258Krecbach JakubTJ Jiskra Adršpach9100:42:56-
93MA224208Poslt JiříTJ Sokol Jezbiny7900:42:58-
94MA228206Faltejsek MatějHronov9300:43:08-
95MA229176Štencl RadekHronov7700:43:12-
96MA23167Šnajdr KarelTJ Jiskra Adršpach9500:43:19-
97MA23522Langerberger LukášNáchod8300:43:25-
98MA23895Řada JakubNáchod9200:43:33-
99MA244301Doležal ZdeněkVelké Poříčí9100:43:55-
100MA24939Magnusek MartinSK Smrčina8700:44:16-
101MA250105Chalupský IvoWikow8100:44:27-
101MA250101Dubský PetrWikov7700:44:27-
103MA252266Jirka JakubSTAMP Náchod8000:44:30-
104MA25531Duszuński TomaszKrtki7600:44:55-
105MA259217Rak JakubŘízci Pavlišov8900:45:06-
106MA269124Fáborský OndřejNáchod8700:46:32-
107MA272123Kalandra PavelSLON Corporation8400:47:09-
108MA277106Pohanka Michalwikov8100:48:01-
109MA27859Kunc LadislavTJ Jiskra Adršpach9000:48:09-
110MA279303Jakoubek VašekAxit DOLDY9700:48:10-
111MA280256Krvlinová HanaPolice nad Metují9100:48:12-
112MA281250Antoch PavelHO Horizontál9400:48:42-
113MA28987Vojnar VratislavKombajn Bražec9000:50:50-
114MA291188Vašut TheodorUnder Construction0800:51:16-
115MA293189Vašut VladimírUnder Construction7900:51:18-
116MA295102Zrostlík TomášWIKOV7600:53:12-
117MA296205Faltejsek MichalHronov9800:55:40-
118MA29766Cohla TomášTJ Jiskra Adršpach9500:56:06-
Muži B 35-44 let (trať 8,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB14260Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:28:52-
2MB16251Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:29:03-
3MB1892Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:29:21-
4MB19209Drahoňovský AlešAC SYNER Turnov7200:29:23-
5MB2447Ryszewski Jaceknysa biega7000:29:40-
6MB28154Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:30:13-
7MB29152Jones JamieOverton Harriers7100:30:14-
8MB32136Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:30:37-
9MB34257Lendvorský TomášAC Obora Hvězda6600:30:42-
10MB46268Chmelík JosefAtletika Polička7300:32:04-
11MB47179Beránek VáclavStaněk Turnov7300:32:17-
12MB51304Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:32:28-
13MB52191Kubeček VojtěchNové Město nad Metují7300:32:30-
14MB55115Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:32:49-
15MB56212Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:32:59-
16MB58151Vallis KeithOverton Harriers6600:33:22-
17MB6284Horák DavidKombajn Bražec7400:33:36-
18MB7162Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:33:50-
19MB76273Trnovský MiloslavHOBUK6500:34:02-
20MB79198Petr JiříINS Atelier Náchod7400:34:15-
21MB86120Polej JiříHronov7100:34:41-
22MB90153Puntan PiersOverton Harriers6900:34:59-
23MB9161Vašíček RomanTJ Jiskra Horní Adršpach7400:34:59-
24MB106111Krtička MichalWikow7300:35:51-
25MB108211Skalský MilošNáchod6700:35:57-
26MB111284Dvořák MartinPraha 107400:36:03-
27MB113242Horvat DavidHradec Králové7300:36:12-
28MB12652Lisý PavelHradec Králové6600:37:29-
29MB131183Košek MilanStaněk Turnov6500:37:43-
30MB14074Ježek JanJiráskovo gymnázium Náchod7400:38:01-
31MB145107Štencl Josefwikov mgi7400:38:10-
32MB15049Klepl FilipKlespol6600:38:21-
33MB153275Zoubek DanielKlub podpantofelních manželů Nymburk6700:38:36-
34MB157135Krejčířík RomanTJ Gábinka7400:38:39-
35MB16057Hynek PetrChlístov6500:38:45-
36MB171100Nádhera PetrHradec Králové6700:39:10-
37MB178155David VáclavJaroměř7400:40:00-
38MB183274Křivda LuděkStárkov6900:40:13-
39MB193200Tér DušanTEROVA Bez. n. Met.6500:40:47-
40MB20023Malý ZdeněkVIA Nové Město nad Metují7400:41:18-
41MB21160Rus RichardTJ Jiskra Adršpach6700:42:06-
42MB226277Libra GustavSABZO7100:43:03-
43MB232281Osoba AugustýnHOBUK Bukovice6600:43:23-
44MB23344Stanislawczyk JacekWKB META Lubliniec - POL6800:43:24-
45MB23956Kročil VladimírTJ Jiskra Adršpach7400:43:33-
46MB242240Beran JanVODA CZ7100:43:49-
47MB243307Stašek JiříNáchod6700:43:52-
48MB245182Pelikán JiříNáchod6500:43:56-
49MB246278Jošková BlankaSABZO7300:43:57-
50MB27698Poláček JanNáchod6800:47:46-
51MB283280Koloc PavelAC Total Zero6500:48:53-
Muži C 45-54 let (trať 8,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC25114Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:29:43-
2MC4183Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:31:14-
3MC42110Kaněra PavelWikow6300:31:41-
4MC4478Jančík BořekSVARTES Hořice6400:31:50-
5MC5346Klimeš JiříAC Náchod6100:32:31-
6MC57286Tichý PavelAC Náchod6300:33:08-
7MC63235Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:33:38-
8MC7765Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:34:03-
9MC78147Borůvka JiříSK-Nové Město nad Metují5600:34:12-
10MC81306Uvízl IvanSK Studenec5800:34:23-
11MC87167Tarant LadislavTraged Team Praha6000:34:53-
12MC98221Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:35:19-
13MC102239Vanta JosefTC Dobruška6200:35:37-
14MC11251Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:36:11-
15MC127149McNair SteveOverton Harriers6000:37:30-
16MC13242Elich JiříLoko Trutnov6400:37:45-
17MC13354Kučera ZdeněkAC Náchod5500:37:47-
18MC142171Prokop OndřejTraged Team Praha6200:38:08-
19MC145177Rudolf VratislavSokol Lhota - Červený Kostelec6300:38:10-
20MC148150Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:38:12-
21MC162263Frunc ZdeněkČervený Kostelec5900:38:47-
22MC165104Hanzl JiříWikov6100:38:49-
23MC172170Osladil VáclavLTC Jaroměř6000:39:10-
24MC17450Hovorka JanNáchod5900:39:20-
25MC177174Staněk RostislavNáchod6300:39:50-
26MC188290Svatoň JiříČechovka Hořice8500:40:33-
27MC19616Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:40:58-
28MC217269Sedlák JiříPřelouč5800:42:28-
29MC218168Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:42:29-
30MC22138Magnusek MilanSK Smrčina6100:42:48-
31MC236118Beneš FrantišekSokol Lhota - Červený Kostelec5800:43:31-
32MC253216Rak MilanŘízci Pavlišov5900:44:31-
33MC260294Horáček JiříVelké porvov6400:45:32-
34MC261156Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:45:33-
35MC263159Kyral ZbyněkSK Třebechovice p. O.6000:45:52-
36MC26768Hátaš JosefTJ Jiskra Adršpach6300:46:23-
Muži D 55-64 let (trať 8,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD45129Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:31:55-
2MD60258Kovárník StanislavACOH Praha4800:33:27-
3MD65163Gross LuděkTJ Znojmo5300:33:43-
4MD70231Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:33:49-
5MD7470Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:33:57-
6MD8820Doležal LubošAxit DOLDY5400:34:57-
7MD9334Winter PavelSokol Stárkov5000:35:10-
8MD11476Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:36:14-
9MD115201Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:36:18-
10MD123214Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:37:07-
11MD137297Červ MiloslavAtletika Polička5000:37:57-
12MD138272Navrátil JosefSK Stračice4900:37:58-
13MD14155Stein KarelNáchod4700:38:03-
14MD168166Hák JaroslavSokol Studenec4600:39:06-
15MD16927Krejč ZdeněkTrutnov5400:39:07-
16MD179116Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:40:05-
17MD187180Jakoubek ArnoštStaněk Turnov5200:40:25-
18MD19799Groh StanislavAC Vrchlabí4600:40:59-
19MD25669Havel JanHronov4900:45:04-
20MD268172Kuřík JiříOrel Studenec5000:46:30-
Muži E 65-74 let (trať 8,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5063Krátký FrantišekViking Králiky4300:32:23-
2ME99141Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:35:24-
3ME163144Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:38:47-
4ME17096Marek FrantišekSK Hronov4100:39:09-
5ME206241Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:41:28-
6ME210228Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:41:55-
7ME230213Doležal StanislavPřelouč3800:43:14-
8ME23471Plecháček JiříLiga 100 Praha4400:43:24-
9ME23794Vorel MilanSlatiňany4000:43:32-
10ME266142Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:46:15-
11ME273158Linhart MilošSK Hronov4400:47:12-
12ME28243Mojžíš VincentJiskra Havlíčkův Brod3700:48:45-
Muži F 75 let a starší (trať 8,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF265222Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3400:46:12-
2MF287103Lanta JiříWikov3400:50:31-
3MF294236Šťastný JaromírTJ LIGA 100 Praha3000:52:44-
4MF298226Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:00:16-
5MF29935Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:05:59-
6MF30033Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:14:09-
7MF30179Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:19:49-
Ženy A 34 let a mladší (trať 8,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA35192Serdivk Alenaneregistrována8100:30:46-
2ZA36193Meltsayeva Olsananeregistrována7500:30:47-
3ZA377Tománková EvaUSK Praha8400:30:52-
4ZA549Šibravová LenkaHvězda Pardubice8200:32:39-
5ZA6410Slavíčková EvaPSK Olymp Praha8400:33:39-
6ZA67185Petronyukova MyroslavaPSK Olymp Praha8700:33:44-
7ZA75169Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:34:00-
8ZA92196Rohulánová AnnaRohlíci8500:35:09-
9ZA100305Uvízlová MartinaPSK Olymp Praha8600:35:28-
10ZA11824Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:36:36-
11ZA124161Celbová PetraNáchod8800:37:12-
12ZA12881Maršánová LucieTJ Nové Město na Moravě9000:37:34-
13ZA13680Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:37:52-
14ZA15915Ročková HanaHronov9700:38:43-
15ZA161199Bruhůchová RomanaINS Atelier Náchod7600:38:46-
16ZA166126Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:38:50-
17ZA176133Žďárská AnetaSK Nové Město nad Metují8400:39:28-
18ZA18014Ročková VeronikaHOPR9400:40:11-
19ZA1893Otáková LucieDavle8000:40:37-
20ZA204202Rousková PavlaSK Nové Město nad Metují9300:41:27-
20ZA204237Ulrichová AlenaSK Nové Město nad Metují9400:41:27-
22ZA214203Vlčková LudmilaSK Nové Město nad Metují9200:42:22-
23ZA219288Škodová TerezaSk Nové Město nad Metují9900:42:36-
24ZA225287Durlová MartinaTJ Sokol Jezbiny8900:42:59-
25ZA22736Tržilová IvaKERTEAM Praha8600:43:05-
26ZA24075Půlpánová PetraGymnázium Náchod7600:43:39-
27ZA241248Beranová TerezaČeská Skalice9100:43:48-
28ZA248122Jirmanová PetraNáchod7900:44:10-
29ZA254230Krtičková PetraSK Stratílek Litomyšl8600:44:49-
30ZA270234Hortová MichaelaBerger Team7500:46:35-
31ZA271131Zachovská MartinaČervený Kostelec9400:46:53-
32ZA284186Mertlíková EliškaSK Lumen Úpice9100:48:59-
33ZA285132Hůlková VeronikaČervený Kostelec9300:49:28-
34ZA286262Fruncová MonikaČervený Kostelec8600:50:27-
Ženy B 35-44 let (trať 8,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB381Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:30:54-
2ZB39276Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:31:08-
3ZB4372Klimešová JanaVSK Praha7000:31:49-
4ZB83296Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:34:32-
5ZB12821Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:37:34-
6ZB147243Víchová JanaHSK Benecko7200:38:11-
7ZB201252Alferyová LenkaSokol Královské Vinohrady6600:41:20-
8ZB207178Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:41:32-
9ZB21526Benešová JolanaSokol Bezděkov6900:42:24-
10ZB247225Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:44:09-
11ZB25885Mědílková IvaNESS Czech s.r.o.7100:45:05-
12ZB275244Horáčková LucieSvoboda nad Úpou7200:47:35-
13ZB288157Matysková AndreaNáchod6800:50:49-
14ZB292190Vašutová ErikaUnder Construction7200:51:17-
Ženy C 45 let a starší (trať 8,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC149130Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:38:19-
2ŽC15893Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:38:41-
3ŽC19853Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:41:01-
4ŽC223187Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:42:57-
5ŽC25617Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:45:04-
6ŽC262261Fruncová JanaČervený Kostelec6400:45:42-
7ŽC26477Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:46:02-
8ŽC274215Podstavcová JitkaMíša tým 256200:47:15-
9ŽC29073Košťálová IvanaSVARTES Hořice5600:50:54-
Trať 8,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1195Ryabinin Nikolaineregistrován8100:26:32-
2MA282Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:26:44-
3MA337Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:26:50-
4MA45Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:26:57-
5MA5247Erkolo AshenafiBenedek Team8400:27:09-
6MA6197Musijako Ivanneregistrován8500:27:28-
7MA788Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:27:38-
8MA8238Linhart RadekCyklosport Kerda7600:27:43-
9MA9245Kimurgor KimutaiBenedek Team7900:27:44-
10MA10113Groh RadoslavTJ Dvůr Králové nad Labem8900:28:18-
11MA1191Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:28:22-
12MA126Pernica JanASK Slavia Praha8100:28:48-
13MA13139Pokorný LubomírKER Team Praha7500:28:51-
1MB14260Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:28:52-
14MA152Vodička JosefTJ Zentiva8100:29:00-
2MB16251Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:29:03-
15MA17246Chepkwony MosesBENEDEK TEAM7900:29:18-
3MB1892Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:29:21-
4MB19209Drahoňovský AlešAC SYNER Turnov7200:29:23-
16MA20164Havelka JanEkondice.cz7900:29:27-
17MA21224Šimůnek DominikAC SYNER Turnov8700:29:31-
18MA22117Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:29:37-
19MA23299Řemínek MatějAC Choceň8600:29:38-
5MB2447Ryszewski Jaceknysa biega7000:29:40-
1MC25114Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:29:43-
20MA268Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:29:52-
21MA27143Erbs DušanAC Pardubice7900:30:03-
6MB28154Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:30:13-
7MB29152Jones JamieOverton Harriers7100:30:14-
22MA30255Procházka TomášAC Pardubice9100:30:25-
23MA3145Cvejn MilošHvězda SKP Pardubice9100:30:27-
8MB32136Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:30:37-
24MA3348Matner Pawelnysa biega9100:30:40-
9MB34257Lendvorský TomášAC Obora Hvězda6600:30:42-
1ZA35192Serdivk Alenaneregistrována8100:30:46-
2ZA36193Meltsayeva Olsananeregistrována7500:30:47-
3ZA377Tománková EvaUSK Praha8400:30:52-
1ZB381Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:30:54-
2ZB39276Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:31:08-
25MA40223Fedor MartinAC SYNER Turnov8600:31:10-
2MC4183Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:31:14-
3MC42110Kaněra PavelWikow6300:31:41-
3ZB4372Klimešová JanaVSK Praha7000:31:49-
4MC4478Jančík BořekSVARTES Hořice6400:31:50-
1MD45129Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:31:55-
10MB46268Chmelík JosefAtletika Polička7300:32:04-
11MB47179Beránek VáclavStaněk Turnov7300:32:17-
26MA48300Šutera JosefAtletika Polička7900:32:19-
27MA4990Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:32:21-
1ME5063Krátký FrantišekViking Králiky4300:32:23-
12MB51304Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:32:28-
13MB52191Kubeček VojtěchNové Město nad Metují7300:32:30-
5MC5346Klimeš JiříAC Náchod6100:32:31-
4ZA549Šibravová LenkaHvězda Pardubice8200:32:39-
14MB55115Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:32:49-
15MB56212Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:32:59-
6MC57286Tichý PavelAC Náchod6300:33:08-
16MB58151Vallis KeithOverton Harriers6600:33:22-
28MA59254Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:33:25-
2MD60258Kovárník StanislavACOH Praha4800:33:27-
29MA61127Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:33:32-
17MB6284Horák DavidKombajn Bražec7400:33:36-
7MC63235Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:33:38-
5ZA6410Slavíčková EvaPSK Olymp Praha8400:33:39-
3MD65163Gross LuděkTJ Znojmo5300:33:43-
30MA65267Jirka JanSTAMP Náchod8300:33:43-
6ZA67185Petronyukova MyroslavaPSK Olymp Praha8700:33:44-
31MA68210Ondrejkovič PetrTurnov8100:33:45-
32MA69109Šupich MartinWIKOV7700:33:45-
4MD70231Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:33:49-
18MB7162Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:33:50-
33MA72218Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:33:51-
34MA7319Kobližka PetrBěloves8200:33:52-
5MD7470Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:33:57-
7ZA75169Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:34:00-
19MB76273Trnovský MiloslavHOBUK6500:34:02-
8MC7765Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:34:03-
9MC78147Borůvka JiříSK-Nové Město nad Metují5600:34:12-
20MB79198Petr JiříINS Atelier Náchod7400:34:15-
35MA8018Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice9400:34:16-
10MC81306Uvízl IvanSK Studenec5800:34:23-
36MA82265Kalandra JanNáchod8100:34:29-
4ZB83296Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:34:32-
37MA84194Rohulán VojtěchRohlíci8100:34:35-
38MA85160Kyral JanSK Třebechovice p. O.8900:34:40-
21MB86120Polej JiříHronov7100:34:41-
11MC87167Tarant LadislavTraged Team Praha6000:34:53-
6MD8820Doležal LubošAxit DOLDY5400:34:57-
39MA89270Škoda JáchymStart Náchod8700:34:58-
22MB90153Puntan PiersOverton Harriers6900:34:59-
23MB9161Vašíček RomanTJ Jiskra Horní Adršpach7400:34:59-
8ZA92196Rohulánová AnnaRohlíci8500:35:09-
7MD9334Winter PavelSokol Stárkov5000:35:10-
40MA944Heller TomášHradec Králové8100:35:11-
41MA95134Srna MiroslavČervený Kostelec9000:35:11-
42MA96285Habr JanWeizenber7800:35:15-
43MA97165Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:35:17-
12MC98221Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:35:19-
2ME99141Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:35:24-
9ZA100305Uvízlová MartinaPSK Olymp Praha8600:35:28-
44MA101282Pošepný LadislavSK Nové Město nad Metují8300:35:30-
13MC102239Vanta JosefTC Dobruška6200:35:37-
45MA103121Laštůvka MartinSlatina - Bohdašín8000:35:47-
46MA104184Čejka LadislavBZP8700:35:49-
47MA105138Svoboda PavelJeníkovice7600:35:50-
24MB106111Krtička MichalWikow7300:35:51-
48MA107162Kuře PetrIVT Náchod7500:35:53-
25MB108211Skalský MilošNáchod6700:35:57-
49MA109259Lhota AlešPivovar Miletín7800:35:58-
50MA11011Stonjek PatrikHronov8900:36:02-
26MB111284Dvořák MartinPraha 107400:36:03-
14MC11251Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:36:11-
27MB113242Horvat DavidHradec Králové7300:36:12-
8MD11476Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:36:14-
9MD115201Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:36:18-
51MA116146Kafka PetrTJ Sokol Olešnice8700:36:20-
52MA117229Závodní LukášCyklo Stratílek Litomyšl7900:36:29-
10ZA11824Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:36:36-
53MA119233Hort DavidBerger Team7500:36:40-
54MA120232Žák MichalSK Nové Město na Moravě9100:36:57-
55MA121219Rak JanŘízci Pavlišov8700:36:58-
56MA122108Suchrovský MartinWikov7600:37:01-
10MD123214Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:37:07-
11ZA124161Celbová PetraNáchod8800:37:12-
57MA12528Sucharda ŠtěpánAC SYNER Turnov8600:37:20-
28MB12652Lisý PavelHradec Králové6600:37:29-
15MC127149McNair SteveOverton Harriers6000:37:30-
5ZB12821Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:37:34-
12ZA12881Maršánová LucieTJ Nové Město na Moravě9000:37:34-
58MA130264Adámek PetrLoko Trutnov9300:37:39-
29MB131183Košek MilanStaněk Turnov6500:37:43-
16MC13242Elich JiříLoko Trutnov6400:37:45-
17MC13354Kučera ZdeněkAC Náchod5500:37:47-
59MA134292Linhart LukášSK Nové Město nad Metují8900:37:50-
60MA135128Kliment MichalBorohrádek7800:37:51-
13ZA13680Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:37:52-
11MD137297Červ MiloslavAtletika Polička5000:37:57-
12MD138272Navrátil JosefSK Stračice4900:37:58-
61MA139249Schebesta MarekHO Horizontál7500:37:59-
30MB14074Ježek JanJiráskovo gymnázium Náchod7400:38:01-
13MD14155Stein KarelNáchod4700:38:03-
18MC142171Prokop OndřejTraged Team Praha6200:38:08-
62MA143181Kryšpín MartinCK Cerhýnky8900:38:09-
63MA14425Staněk MartinZŠ Česká Skalice8000:38:09-
31MB145107Štencl Josefwikov mgi7400:38:10-
19MC145177Rudolf VratislavSokol Lhota - Červený Kostelec6300:38:10-
6ZB147243Víchová JanaHSK Benecko7200:38:11-
20MC148150Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:38:12-
1ŽC149130Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:38:19-
32MB15049Klepl FilipKlespol6600:38:21-
64MA151289Sedláček PavelNáchod8400:38:23-
65MA152125Šnajdr DanielSK Nové Město nad Metují7700:38:33-
33MB153275Zoubek DanielKlub podpantofelních manželů Nymburk6700:38:36-
66MA154204Vlášek JosefSokol Olešnice7700:38:37-
67MA155175Matela RadekYHUG7900:38:37-
68MA156173Kulich MarekPodbřezí7500:38:38-
34MB157135Krejčířík RomanTJ Gábinka7400:38:39-
2ŽC15893Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:38:41-
14ZA15915Ročková HanaHronov9700:38:43-
35MB16057Hynek PetrChlístov6500:38:45-
15ZA161199Bruhůchová RomanaINS Atelier Náchod7600:38:46-
21MC162263Frunc ZdeněkČervený Kostelec5900:38:47-
3ME163144Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:38:47-
69MA164283Pavel TomášCyklo Max Rock Machine7600:38:48-
22MC165104Hanzl JiříWikov6100:38:49-
16ZA166126Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:38:50-
70MA167271Martinec RobertDolní Radechová8100:39:04-
14MD168166Hák JaroslavSokol Studenec4600:39:06-
15MD16927Krejč ZdeněkTrutnov5400:39:07-
4ME17096Marek FrantišekSK Hronov4100:39:09-
36MB171100Nádhera PetrHradec Králové6700:39:10-
23MC172170Osladil VáclavLTC Jaroměř6000:39:10-
71MA173291Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:39:16-
24MC17450Hovorka JanNáchod5900:39:20-
72MA175148Allen MartinOverton Harriers7600:39:27-
17ZA176133Žďárská AnetaSK Nové Město nad Metují8400:39:28-
25MC177174Staněk RostislavNáchod6300:39:50-
37MB178155David VáclavJaroměř7400:40:00-
16MD179116Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:40:05-
18ZA18014Ročková VeronikaHOPR9400:40:11-
73MA181293Daníček MiroslavBezděkov nad Metují9300:40:12-
74MA18241Macura ŠtěpánJG Náchod7700:40:12-
38MB183274Křivda LuděkStárkov6900:40:13-
75MA184295Čermák PavelBezděkov nad Metují9200:40:17-
76MA185279Prislinger JanNáchod8200:40:19-
77MA18686Maršík PavelKombajn Bražec7800:40:21-
17MD187180Jakoubek ArnoštStaněk Turnov5200:40:25-
26MC188290Svatoň JiříČechovka Hořice8500:40:33-
19ZA1893Otáková LucieDavle8000:40:37-
78MA19013Vodička MiroslavAXIT DOLDY8500:40:38-
79MA191253Harazin JanČmeláček7500:40:39-
80MA192298Buršík MartinVelké Poříčí7900:40:40-
39MB193200Tér DušanTEROVA Bez. n. Met.6500:40:47-
81MA194137Jansa PetrČervený Kostelec7900:40:51-
82MA19597Mohyla JiříDolní Benešov8300:40:56-
27MC19616Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:40:58-
18MD19799Groh StanislavAC Vrchlabí4600:40:59-
3ŽC19853Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:41:01-
83MA19989Šulc LubošTEAM-PAVLIŠOV7600:41:10-
40MB20023Malý ZdeněkVIA Nové Město nad Metují7400:41:18-
7ZB201252Alferyová LenkaSokol Královské Vinohrady6600:41:20-
84MA20240Svoboda JiříCzech Trial Team8100:41:23-
85MA203140Sezima OndřejHořice v Pokrkonoší8000:41:26-
20ZA204202Rousková PavlaSK Nové Město nad Metují9300:41:27-
20ZA204237Ulrichová AlenaSK Nové Město nad Metují9400:41:27-
5ME206241Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:41:28-
8ZB207178Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:41:32-
86MA20812Schrötter MichalJiráskovo gymnázium Náchod9300:41:36-
87MA20964Mrázek StanislavTJ Jiskra Adršpach9200:41:52-
6ME210228Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:41:55-
41MB21160Rus RichardTJ Jiskra Adršpach6700:42:06-
88MA212119Beneš PetrHOCK - Horolezecký oddíl8300:42:07-
89MA213227Prislinger PetrAC Náchod8400:42:11-
22ZA214203Vlčková LudmilaSK Nové Město nad Metují9200:42:22-
9ZB21526Benešová JolanaSokol Bezděkov6900:42:24-
90MA216145Pokorák MichalTJ Sokol Olešnice8300:42:26-
28MC217269Sedlák JiříPřelouč5800:42:28-
29MC218168Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:42:29-
23ZA219288Škodová TerezaSk Nové Město nad Metují9900:42:36-
91MA22032Skowronek ArturKrtki7600:42:45-
30MC22138Magnusek MilanSK Smrčina6100:42:48-
92MA22258Krecbach JakubTJ Jiskra Adršpach9100:42:56-
4ŽC223187Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:42:57-
93MA224208Poslt JiříTJ Sokol Jezbiny7900:42:58-
24ZA225287Durlová MartinaTJ Sokol Jezbiny8900:42:59-
42MB226277Libra GustavSABZO7100:43:03-
25ZA22736Tržilová IvaKERTEAM Praha8600:43:05-
94MA228206Faltejsek MatějHronov9300:43:08-
95MA229176Štencl RadekHronov7700:43:12-
7ME230213Doležal StanislavPřelouč3800:43:14-
96MA23167Šnajdr KarelTJ Jiskra Adršpach9500:43:19-
43MB232281Osoba AugustýnHOBUK Bukovice6600:43:23-
44MB23344Stanislawczyk JacekWKB META Lubliniec - POL6800:43:24-
8ME23471Plecháček JiříLiga 100 Praha4400:43:24-
97MA23522Langerberger LukášNáchod8300:43:25-
31MC236118Beneš FrantišekSokol Lhota - Červený Kostelec5800:43:31-
9ME23794Vorel MilanSlatiňany4000:43:32-
98MA23895Řada JakubNáchod9200:43:33-
45MB23956Kročil VladimírTJ Jiskra Adršpach7400:43:33-
26ZA24075Půlpánová PetraGymnázium Náchod7600:43:39-
27ZA241248Beranová TerezaČeská Skalice9100:43:48-
46MB242240Beran JanVODA CZ7100:43:49-
47MB243307Stašek JiříNáchod6700:43:52-
99MA244301Doležal ZdeněkVelké Poříčí9100:43:55-
48MB245182Pelikán JiříNáchod6500:43:56-
49MB246278Jošková BlankaSABZO7300:43:57-
10ZB247225Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:44:09-
28ZA248122Jirmanová PetraNáchod7900:44:10-
100MA24939Magnusek MartinSK Smrčina8700:44:16-
101MA250105Chalupský IvoWikow8100:44:27-
101MA250101Dubský PetrWikov7700:44:27-
103MA252266Jirka JakubSTAMP Náchod8000:44:30-
32MC253216Rak MilanŘízci Pavlišov5900:44:31-
29ZA254230Krtičková PetraSK Stratílek Litomyšl8600:44:49-
104MA25531Duszuński TomaszKrtki7600:44:55-
19MD25669Havel JanHronov4900:45:04-
5ŽC25617Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:45:04-
11ZB25885Mědílková IvaNESS Czech s.r.o.7100:45:05-
105MA259217Rak JakubŘízci Pavlišov8900:45:06-
33MC260294Horáček JiříVelké porvov6400:45:32-
34MC261156Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:45:33-
6ŽC262261Fruncová JanaČervený Kostelec6400:45:42-
35MC263159Kyral ZbyněkSK Třebechovice p. O.6000:45:52-
7ŽC26477Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:46:02-
1MF265222Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3400:46:12-
10ME266142Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:46:15-
36MC26768Hátaš JosefTJ Jiskra Adršpach6300:46:23-
20MD268172Kuřík JiříOrel Studenec5000:46:30-
106MA269124Fáborský OndřejNáchod8700:46:32-
30ZA270234Hortová MichaelaBerger Team7500:46:35-
31ZA271131Zachovská MartinaČervený Kostelec9400:46:53-
107MA272123Kalandra PavelSLON Corporation8400:47:09-
11ME273158Linhart MilošSK Hronov4400:47:12-
8ŽC274215Podstavcová JitkaMíša tým 256200:47:15-
12ZB275244Horáčková LucieSvoboda nad Úpou7200:47:35-
50MB27698Poláček JanNáchod6800:47:46-
108MA277106Pohanka Michalwikov8100:48:01-
109MA27859Kunc LadislavTJ Jiskra Adršpach9000:48:09-
110MA279303Jakoubek VašekAxit DOLDY9700:48:10-
111MA280256Krvlinová HanaPolice nad Metují9100:48:12-
112MA281250Antoch PavelHO Horizontál9400:48:42-
12ME28243Mojžíš VincentJiskra Havlíčkův Brod3700:48:45-
51MB283280Koloc PavelAC Total Zero6500:48:53-
32ZA284186Mertlíková EliškaSK Lumen Úpice9100:48:59-
33ZA285132Hůlková VeronikaČervený Kostelec9300:49:28-
34ZA286262Fruncová MonikaČervený Kostelec8600:50:27-
2MF287103Lanta JiříWikov3400:50:31-
13ZB288157Matysková AndreaNáchod6800:50:49-
113MA28987Vojnar VratislavKombajn Bražec9000:50:50-
9ŽC29073Košťálová IvanaSVARTES Hořice5600:50:54-
114MA291188Vašut TheodorUnder Construction0800:51:16-
14ZB292190Vašutová ErikaUnder Construction7200:51:17-
115MA293189Vašut VladimírUnder Construction7900:51:18-
3MF294236Šťastný JaromírTJ LIGA 100 Praha3000:52:44-
116MA295102Zrostlík TomášWIKOV7600:53:12-
117MA296205Faltejsek MichalHronov9800:55:40-
118MA29766Cohla TomášTJ Jiskra Adršpach9500:56:06-
4MF298226Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:00:16-
5MF29935Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:05:59-
6MF30033Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:14:09-
7MF30179Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:19:49-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč