Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh lužanskými hvozdy

27.6.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh lužanskými hvozdy
  • datum konání: 27.6.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci r. 93-94 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD212Odstrčilík VojtěchPodhorní Újezd9300:13:59-
2MD313Kovanda TomášJičín9300:14:03-
Muži 29 let a mladší (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:26:46-
2MA310Berka MartinKozákov8500:28:21-
3MA86Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:29:24-
4MA99Berka RadimKozákov8200:29:30-
5MA203Mareš ZdeněkTJ Lužany8400:34:04-
6MA267Vejr LukášSokol Lužany8400:34:41-
7MA294Machuta JakubTeuv - Sued crashaři8400:35:04-
8MA6011Šulc StanislavKD Jičín9100:49:58-
9MA615Pěnička DavidTJ Sokol Lužany8700:49:58-
10MA621Kůtek JiříJičín9000:50:11-
Muži 30-34 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB294Linhart RadekCyklosport Kerda7600:27:40-
2MB492Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:28:33-
3MB697Havelka JanEkondice.cz7900:28:42-
4MB2196Polák MichalBakako7700:34:07-
5MB3193Lhota AlešPivovar Miletín7800:35:37-
6MB3795Šulc RadekTJ Milovice7500:37:25-
7MB3898Kraus JiříKoha Náchod7500:37:29-
8MB39100Tringela JosefTJ Sokol Lužany7700:37:34-
9MB4799Mach MichalTJ Lužany7900:39:30-
Muži 35-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5101Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:28:37-
2MB16103Skalický RomanHS Strážné7100:33:22-
3MB27102Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:34:46-
Muži 40-44 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11197Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:30:50-
2MC12198Kuželka TomášSokol Dřevěnice6800:31:45-
3MC13193Zikmund ZdeněkRace Sport Nová Paka6700:32:03-
4MC14200Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:32:22-
5MC22195Zelenka PetrTJ Roprachtice6800:34:22-
6MC28194Hlaváč JanJičín6500:35:02-
7MC41196Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:37:43-
Muži 45-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7207Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:29:12-
2MC10205Jančík BořekSVARTES Hořice6400:30:50-
3MC18211Leplt JiříTriatlon Milovice6100:33:53-
4MC19204Klimeš JiříAC Náchod6100:33:58-
5MC25201Vanta JosefTC Dobruška6200:34:32-
6MC34203Vávra MartinTJ Jiskra Hořice6300:36:14-
7MC35210Kučera PetrStružinec6100:36:30-
8MC40206Fiřt MilošJablonec nad Nisou6000:37:35-
Muži 50-54 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD15244Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:32:56-
2MD17240Jahoda RostislavMaraton Jablonec5800:33:33-
3MD33245Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:36:04-
4MD42241Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:37:53-
5MD43246Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:38:40-
6MD50247Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:41:18-
7MD51242Bajer MiloslavCafe Bajer Pardubice5500:42:21-
8MD57243Balihar JiříNová Paka5900:46:15-
Muži 55-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD23275Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:34:27-
2MD32272Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:35:39-
3MD36278Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:37:04-
4MD45276Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:38:55-
5MD52273Kubela JanJičín5100:42:33-
6MD55271Krajč ZdeněkTrutnov5400:42:40-
7MD59277Kuřík JiříOrel Studenec5000:49:53-
Muži 60-64 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD24305Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:34:30-
2MD30304Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:35:26-
3MD48301Groh StanislavAC Vrchlabí4600:39:45-
4MD49309Hák JaroslavSokol Studenec4600:40:53-
5MD53307Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:42:36-
6MD54308Mach LadislavŠachy Lužany4700:42:38-
7MD58303Špigl JaroslavTJ Sokol Lužany4800:47:23-
8MD63306Jandura PavelSokol Jičín4600:53:12-
Muži 65-69 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME44333Šteinc LudvíkVrchlabí4100:38:51-
2ME46330Marek FrantišekSK Hronov4100:39:11-
3ME56331Nypl JaroslavStará Paka4100:45:53-
Muži 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3371Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:26:01-
2MD4373Kohout TomášBlata Kooperativa3700:27:07-
3MD6376Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:28:56-
4MD8370Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:30:12-
5MD10374Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:32:55-
6MD15372Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:40:13-
7MD16375Domanský IvoAVC Praha3800:53:14-
Ženy 34 let a mladší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA130Hrubá LucieRolnice Jablonec nad Nisou8400:24:48-
2ZA529Kuželková NatálieSokol Dřevěnice9800:27:13-
3ZA928Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:30:56-
4ZA11300Kordová PavlaTJ Jičín8300:35:00-
5ZA13310Hlaváčková LucieTJ Jičín8300:35:31-
Ženy 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB285Tůmová DagmarVrchlabí7100:25:58-
2ZB784Alferyová LenkaSokol Královské Vinohrady6600:29:39-
3ZB1283Bergerová MarieSokol Studenec7300:35:18-
4ZB1486Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:38:02-
Ženy C 45 let a starší (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC1102Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:13:20-
2ŽC4101Vacková HanaSK Hronov5600:14:51-
3ŽC5103Ticháčková DanaBrada5100:15:27-
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC1102Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:13:20-
1MD212Odstrčilík VojtěchPodhorní Újezd9300:13:59-
2MD313Kovanda TomášJičín9300:14:03-
2ŽC4101Vacková HanaSK Hronov5600:14:51-
3ŽC5103Ticháčková DanaBrada5100:15:27-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA130Hrubá LucieRolnice Jablonec nad Nisou8400:24:48-
1ZB285Tůmová DagmarVrchlabí7100:25:58-
1MD3371Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:26:01-
2MD4373Kohout TomášBlata Kooperativa3700:27:07-
2ZA529Kuželková NatálieSokol Dřevěnice9800:27:13-
3MD6376Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:28:56-
2ZB784Alferyová LenkaSokol Královské Vinohrady6600:29:39-
4MD8370Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:30:12-
3ZA928Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:30:56-
5MD10374Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:32:55-
4ZA11300Kordová PavlaTJ Jičín8300:35:00-
3ZB1283Bergerová MarieSokol Studenec7300:35:18-
5ZA13310Hlaváčková LucieTJ Jičín8300:35:31-
4ZB1486Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:38:02-
6MD15372Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:40:13-
7MD16375Domanský IvoAVC Praha3800:53:14-
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:26:46-
1MB294Linhart RadekCyklosport Kerda7600:27:40-
2MA310Berka MartinKozákov8500:28:21-
2MB492Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:28:33-
1MB5101Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:28:37-
3MB697Havelka JanEkondice.cz7900:28:42-
1MC7207Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:29:12-
3MA86Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:29:24-
4MA99Berka RadimKozákov8200:29:30-
2MC10205Jančík BořekSVARTES Hořice6400:30:50-
1MC11197Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:30:50-
2MC12198Kuželka TomášSokol Dřevěnice6800:31:45-
3MC13193Zikmund ZdeněkRace Sport Nová Paka6700:32:03-
4MC14200Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:32:22-
1MD15244Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:32:56-
2MB16103Skalický RomanHS Strážné7100:33:22-
2MD17240Jahoda RostislavMaraton Jablonec5800:33:33-
3MC18211Leplt JiříTriatlon Milovice6100:33:53-
4MC19204Klimeš JiříAC Náchod6100:33:58-
5MA203Mareš ZdeněkTJ Lužany8400:34:04-
4MB2196Polák MichalBakako7700:34:07-
5MC22195Zelenka PetrTJ Roprachtice6800:34:22-
1MD23275Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:34:27-
1MD24305Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:34:30-
5MC25201Vanta JosefTC Dobruška6200:34:32-
6MA267Vejr LukášSokol Lužany8400:34:41-
3MB27102Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:34:46-
6MC28194Hlaváč JanJičín6500:35:02-
7MA294Machuta JakubTeuv - Sued crashaři8400:35:04-
2MD30304Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:35:26-
5MB3193Lhota AlešPivovar Miletín7800:35:37-
2MD32272Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:35:39-
3MD33245Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:36:04-
6MC34203Vávra MartinTJ Jiskra Hořice6300:36:14-
7MC35210Kučera PetrStružinec6100:36:30-
3MD36278Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:37:04-
6MB3795Šulc RadekTJ Milovice7500:37:25-
7MB3898Kraus JiříKoha Náchod7500:37:29-
8MB39100Tringela JosefTJ Sokol Lužany7700:37:34-
8MC40206Fiřt MilošJablonec nad Nisou6000:37:35-
7MC41196Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:37:43-
4MD42241Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:37:53-
5MD43246Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:38:40-
1ME44333Šteinc LudvíkVrchlabí4100:38:51-
4MD45276Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:38:55-
2ME46330Marek FrantišekSK Hronov4100:39:11-
9MB4799Mach MichalTJ Lužany7900:39:30-
3MD48301Groh StanislavAC Vrchlabí4600:39:45-
4MD49309Hák JaroslavSokol Studenec4600:40:53-
6MD50247Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:41:18-
7MD51242Bajer MiloslavCafe Bajer Pardubice5500:42:21-
5MD52273Kubela JanJičín5100:42:33-
5MD53307Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:42:36-
6MD54308Mach LadislavŠachy Lužany4700:42:38-
6MD55271Krajč ZdeněkTrutnov5400:42:40-
3ME56331Nypl JaroslavStará Paka4100:45:53-
8MD57243Balihar JiříNová Paka5900:46:15-
7MD58303Špigl JaroslavTJ Sokol Lužany4800:47:23-
7MD59277Kuřík JiříOrel Studenec5000:49:53-
8MA6011Šulc StanislavKD Jičín9100:49:58-
9MA615Pěnička DavidTJ Sokol Lužany8700:49:58-
10MA621Kůtek JiříJičín9000:50:11-
8MD63306Jandura PavelSokol Jičín4600:53:12-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód