Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Horními Ředicemi

31.10.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Horními Ředicemi
  • datum konání: 31.10.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh Horními Ředicemi

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:31:53-
2MA337Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:32:57-
3MA658Havelka JanEkondice.cz7900:32:59-
4MA1026Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:34:34-
5MA1117Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:34:42-
6MA1623Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:36:33-
7MA2069Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:38:12-
8MA2654Heller TomášHradec Králové8100:39:01-
9MA2739Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:39:05-
10MA2866Devera FilipTJ Sikol Semin9000:39:23-
11MA3720Vařeka PavelLitovel7500:43:41-
Muži B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB219Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:32:47-
2MB550Kalousek BořivojHvězda SKP Pardubice6500:32:58-
3MB740Musil JiříMK Hlinsko7200:33:05-
4MB851Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:32-
5MB1734Patočka RomanSK OMT Pardubice6900:36:35-
6MB1843Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:37:24-
7MB2341Cvejn MilošSokol Čestice6800:38:38-
8MB2944Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:40:07-
9MB3165Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:40:30-
10MB3346Fejfar LiborLysá nad Labem7100:40:48-
11MB3429Lisý PavelHradec Králové6600:40:57-
12MB3864Dojčan IvošUW Rugby Pardubice7300:43:53-
13MB4363David VáclavJaroměř7400:44:30-
14MB535Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:06:26-
Muži C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC368Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:32:57-
2MC936Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:34:33-
3MC127Jančík BořekSVARTES Hořice6400:34:57-
4MC1462Klimeš JiříAC Náchod6100:36:03-
5MC193Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:37:46-
6MC2116Vanta JosefTC Dobruška6200:38:22-
7MC246Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:38:50-
8MC3066Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:40:12-
9MC3657Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:41:46-
10MC4222Lisa OttoOrrero Tři Dvory5900:44:07-
11MC4559Tomšů PetrMlýn Janderov6400:45:41-
12MC4832Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:46:19-
Muži D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1342Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:35:56-
2MD2235Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:38:28-
3MD2531Brožek RadmilKRB Chrudim5400:38:55-
4MD3250Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:40:31-
5MD3549Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:41:04-
6MD4052Groh StanislavAC Vrchlabí4600:44:05-
7MD4414Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:44:38-
8MD4724Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:46:00-
9MD5113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:20-
-MD-28Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí53DNF-
Muži E 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1561Krátký FrantišekViking Králiky4300:36:09-
2ME3955Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:44:00-
3ME4015Marek FrantišekSK Hronov4100:44:05-
4ME4648Doležal StanislavBK Pardubice3800:45:46-
5ME4918Bielčik JindřichLichkov4000:47:16-
6ME502Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:47:23-
7ME5227Vorel MilanSlatiňany4000:49:56-
Muži F 75 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF159Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:44:09-
Ženy A 20 let a mladší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA421Pláničková LenkaAK Olomouc9100:20:23-
2ZA567Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:20:37-
3ZA745Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:21:02-
4ZA938Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:21:23-
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB156Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:17:10-
2ZB28Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:18:37-
3ZB353Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:19:15-
4ZB1147Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:23:23-
5ZB1260Tomšů MarieMlýn Janderov7100:23:39-
Ženy C 45 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC610Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:20:47-
2ŽC825Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:21:17-
3ŽC104Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:22:59-
4ŽC131Vacková HanaSK Hronov5600:25:46-
5ŽC1411Friebelová EvaMaratonstav Úpice6200:27:05-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:31:53-
1MB219Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:32:47-
2MA337Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:32:57-
1MC368Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:32:57-
2MB550Kalousek BořivojHvězda SKP Pardubice6500:32:58-
3MA658Havelka JanEkondice.cz7900:32:59-
3MB740Musil JiříMK Hlinsko7200:33:05-
4MB851Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:32-
2MC936Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:34:33-
4MA1026Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:34:34-
5MA1117Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:34:42-
3MC127Jančík BořekSVARTES Hořice6400:34:57-
1MD1342Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:35:56-
4MC1462Klimeš JiříAC Náchod6100:36:03-
1ME1561Krátký FrantišekViking Králiky4300:36:09-
6MA1623Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:36:33-
5MB1734Patočka RomanSK OMT Pardubice6900:36:35-
6MB1843Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:37:24-
5MC193Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:37:46-
7MA2069Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:38:12-
6MC2116Vanta JosefTC Dobruška6200:38:22-
2MD2235Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:38:28-
7MB2341Cvejn MilošSokol Čestice6800:38:38-
7MC246Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:38:50-
3MD2531Brožek RadmilKRB Chrudim5400:38:55-
8MA2654Heller TomášHradec Králové8100:39:01-
9MA2739Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:39:05-
10MA2866Devera FilipTJ Sikol Semin9000:39:23-
8MB2944Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:40:07-
8MC3066Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:40:12-
9MB3165Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:40:30-
4MD3250Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:40:31-
10MB3346Fejfar LiborLysá nad Labem7100:40:48-
11MB3429Lisý PavelHradec Králové6600:40:57-
5MD3549Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:41:04-
9MC3657Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:41:46-
11MA3720Vařeka PavelLitovel7500:43:41-
12MB3864Dojčan IvošUW Rugby Pardubice7300:43:53-
2ME3955Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:44:00-
3ME4015Marek FrantišekSK Hronov4100:44:05-
6MD4052Groh StanislavAC Vrchlabí4600:44:05-
10MC4222Lisa OttoOrrero Tři Dvory5900:44:07-
13MB4363David VáclavJaroměř7400:44:30-
7MD4414Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:44:38-
11MC4559Tomšů PetrMlýn Janderov6400:45:41-
4ME4648Doležal StanislavBK Pardubice3800:45:46-
8MD4724Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:46:00-
12MC4832Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:46:19-
5ME4918Bielčik JindřichLichkov4000:47:16-
6ME502Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:47:23-
9MD5113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:20-
7ME5227Vorel MilanSlatiňany4000:49:56-
14MB535Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:06:26-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Prosím, opravte překlep - Petr Ulich - 34:32 (4. místo v B). Zj.
jan.zajic
Díky za upozornení, opraveno.
simunek
Na http://przedswitsvrzensky.rajce.idnes.cz/ pár fotek.
evakollertova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč