Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Sršská devítka

4.11.2009, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Sršská devítka
  • datum konání: 4.11.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SK Srch

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Sršská devítka

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 34 let a mladší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA227Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:29:55-
2MA429Havelka JanEkondice.cz7900:30:29-
3MA732Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:31:33-
4MA934Pozler TomášOMT Pardubice7600:31:58-
5MA1237Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:32:55-
6MA1439Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:33:43-
7MA1641Devera FilipTJ Sokol Semin9000:34:45-
8MA1944Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:35:14-
9MA2652Maloch AlešSK Srch7900:36:44-
10MA2853Šťastný RomanCyklo Max Rock Machine7900:36:58-
11MA3156Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:37:20-
12MA3661Hanzl JanCyklo Pokr Pardubice9000:38:18-
Muži B 35-44 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB126Uchytil MilanKPA Pardubice7400:29:48-
2MB328Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:30:09-
3MB530Musil JiříMK Hlinsko7200:31:05-
4MB631Doucha JiříStart Náchod7100:31:31-
5MB1540Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:33:55-
6MB2550Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:36:02-
7MB3157Licek MartinTT Pardubice7100:37:20-
8MB4065Jirásko DušanSK Srch7300:39:05-
Muži C 45-54 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC833Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:31:46-
2MC1136Jančík BořekSVARTES Hořice6400:32:22-
3MC1338Schaffer PetrMlýn Janderov6000:33:21-
4MC1742Uher JiříPardubice6300:35:10-
5MC1843Vanta JosefTC Dobruška6200:35:13-
6MC2045Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:35:20-
7MC2146Ryzner MiroslavSK Srch6100:35:22-
8MC2247Vyskočil JiříTrisk České Bodějovice6400:35:34-
9MC2449Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:35:52-
10MC2954Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:37:13-
11MC3055Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:37:19-
12MC3358Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:37:50-
13MC3459Bečvařík JiříSplašená lokomotiva Chlumec6000:38:09-
14MC3762Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:38:24-
15MC3964Mičulka AlešSK Srch6200:38:58-
16MC4719Suchomel OttoSK OMT Pardubice6200:42:21-
17MC4818Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:42:48-
18MC5412Tomšů PetrMlýn Janderov6400:44:53-
Muži D 55-64 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2348Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:35:43-
2MD2651Brožek RadmilKRB Chrudim5400:36:44-
3MD3863Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:38:37-
4MD5115Tučný JanMK Pardubice4700:43:41-
Muži E 65 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4224Leszkow PetrMK Hlinsko4400:39:23-
2ME4323Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:39:29-
3ME4620Marek FrantišekSK Hronov4100:40:18-
4ME4917Doležal StanislavBK Pardubice3800:42:49-
5ME5511Vorel MilanSlatiňany4000:45:52-
6ME579Linhart MilošSK Hronov4400:53:48-
Ženy A 34 let a mladší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3560Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:38:17-
2ZA4125Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:39:18-
3ZA5214Ryznerová AlenaSK Srch7500:44:43-
Ženy B 35-44 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1035Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:32:03-
2ZB5313Tomšů MarieMlýn Janderov7100:44:52-
Ženy C 45 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4422Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:39:31-
2ŽC4521Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:39:56-
3ŽC5016Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:43:05-
4ŽC5610Vacková HanaSK Hronov5600:49:25-
Lidový běh (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB12Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:06:41-
2LB23Šár PatrikDDŠ Horní Maršov9500:07:09-
3LB34Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:07:21-
4LB45Dunka MarekDDŠ Horní Maršov9500:07:25-
5LB56Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:07:46-
6LB67Baláž MichalDDŠ Horní Maršov9400:08:36-
7LB78Žítková NikolaSK Srch0100:08:39-
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB12Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:06:41-
2LB23Šár PatrikDDŠ Horní Maršov9500:07:09-
3LB34Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:07:21-
4LB45Dunka MarekDDŠ Horní Maršov9500:07:25-
5LB56Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:07:46-
6LB67Baláž MichalDDŠ Horní Maršov9400:08:36-
7LB78Žítková NikolaSK Srch0100:08:39-
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB126Uchytil MilanKPA Pardubice7400:29:48-
1MA227Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:29:55-
2MB328Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:30:09-
2MA429Havelka JanEkondice.cz7900:30:29-
3MB530Musil JiříMK Hlinsko7200:31:05-
4MB631Doucha JiříStart Náchod7100:31:31-
3MA732Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:31:33-
1MC833Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:31:46-
4MA934Pozler TomášOMT Pardubice7600:31:58-
1ZB1035Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:32:03-
2MC1136Jančík BořekSVARTES Hořice6400:32:22-
5MA1237Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:32:55-
3MC1338Schaffer PetrMlýn Janderov6000:33:21-
6MA1439Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:33:43-
5MB1540Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:33:55-
7MA1641Devera FilipTJ Sokol Semin9000:34:45-
4MC1742Uher JiříPardubice6300:35:10-
5MC1843Vanta JosefTC Dobruška6200:35:13-
8MA1944Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:35:14-
6MC2045Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:35:20-
7MC2146Ryzner MiroslavSK Srch6100:35:22-
8MC2247Vyskočil JiříTrisk České Bodějovice6400:35:34-
1MD2348Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:35:43-
9MC2449Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:35:52-
6MB2550Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:36:02-
2MD2651Brožek RadmilKRB Chrudim5400:36:44-
9MA2652Maloch AlešSK Srch7900:36:44-
10MA2853Šťastný RomanCyklo Max Rock Machine7900:36:58-
10MC2954Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:37:13-
11MC3055Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:37:19-
11MA3156Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:37:20-
7MB3157Licek MartinTT Pardubice7100:37:20-
12MC3358Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:37:50-
13MC3459Bečvařík JiříSplašená lokomotiva Chlumec6000:38:09-
1ZA3560Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:38:17-
12MA3661Hanzl JanCyklo Pokr Pardubice9000:38:18-
14MC3762Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:38:24-
3MD3863Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:38:37-
15MC3964Mičulka AlešSK Srch6200:38:58-
8MB4065Jirásko DušanSK Srch7300:39:05-
2ZA4125Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:39:18-
1ME4224Leszkow PetrMK Hlinsko4400:39:23-
2ME4323Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:39:29-
1ŽC4422Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:39:31-
2ŽC4521Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:39:56-
3ME4620Marek FrantišekSK Hronov4100:40:18-
16MC4719Suchomel OttoSK OMT Pardubice6200:42:21-
17MC4818Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:42:48-
4ME4917Doležal StanislavBK Pardubice3800:42:49-
3ŽC5016Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:43:05-
4MD5115Tučný JanMK Pardubice4700:43:41-
3ZA5214Ryznerová AlenaSK Srch7500:44:43-
2ZB5313Tomšů MarieMlýn Janderov7100:44:52-
18MC5412Tomšů PetrMlýn Janderov6400:44:53-
5ME5511Vorel MilanSlatiňany4000:45:52-
4ŽC5610Vacková HanaSK Hronov5600:49:25-
6ME579Linhart MilošSK Hronov4400:53:48-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód