Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh městem Hradec Králové

17.11.2009, úterý

Propozice závodu

  • název závodu: Běh městem Hradec Králové
  • datum konání: 17.11.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 34 let a mladší (trať 9,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1118Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:30:35-
2MA2104Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:30:56-
3MA3111Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:31:55-
4MA4114Havelka JanCafé Bajer Pardubice7900:32:13-
5MA6138Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:33:29-
6MA784Slovák Daliborker Team Praha8400:33:33-
7MA9136Pytlík LiborSokol Hradec Králové8500:33:43-
8MA10107Lánský JosefSK Sporting Příbram8700:33:51-
9MA14109Eisner TomášPilsenman club8700:35:06-
10MA17119Luňák TomášHumbukteam Hradec Králové8400:35:14-
11MA1975Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:23-
12MA22140Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:36:09-
13MA28141Kyral JanSK Třebechovice p. O.8900:37:54-
14MA3370Kalný PetrAFK Chrudim8100:38:31-
15MA36115Jirka JanSTAMP Náchod8300:38:47-
16MA38145Horák JanSokol Hradec Králové9000:39:01-
17MA43149Koláček MartinRožnov pod Radhoštěm7700:39:44-
18MA4528Drbal VáclavSlavkov u Brna8500:39:49-
19MA46144Dubský RomanPřibyslav7800:40:09-
20MA54142Heller TomášHradec Králové8100:40:53-
21MA60150Pavel TomášCyklo Max Rock Machine7600:41:53-
22MA61116Novosad DavidHradec Králové7500:42:00-
23MA67117Mohyla JiříDolní Benešov8300:43:35-
24MA72129Svatoň JiříČechovka Hořice8500:44:26-
25MA73143Kotlář PetrHradec Králové8200:44:33-
26MA91146Šulc KamilHradec Králové7700:51:59-
Muži B 35-44 let (trať 9,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5110Uchytil MilanKPA Pardubice7400:33:11-
2MB8120Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:33:36-
3MB13137Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7100:35:00-
4MB15135Doucha JiříStart Náchod7100:35:09-
5MB2450Patočka RomanSK OMT Pardubice6900:37:08-
6MB2525Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:37:28-
7MB27122Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:37:46-
8MB47113Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:40:14-
9MB5195Fencl PetrOK Loko Pardubice6900:40:47-
10MB57147Lisý PavelHradec Králové6600:41:23-
11MB6391Klepl FilipKlespol6600:42:23-
12MB65148Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6500:42:58-
13MB68112Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:44:09-
14MB7739Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:45:18-
15MB82105Müller RobertAR206900:48:44-
16MB92134Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:52:18-
Muži C 45-54 let (trať 9,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1283Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:34:56-
2MC1574Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:35:09-
3MC1868Jančík BořekSVARTES Hořice6400:35:18-
4MC2376Růžička VladimírÚstí nad Labem6200:36:39-
5MC3087Frinta PetrAC Náchod5800:38:02-
6MC3165Vanta JosefTC Dobruška6200:38:24-
7MC3248Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:38:28-
8MC3986Tomsa PavelDoubrava6200:39:06-
9MC4479Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:39:45-
10MC4814Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:40:26-
11MC50128Širůček JaromírLTC Hradec Králové6200:40:43-
12MC55108Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:41:12-
13MC59121Osladil VáclavLTC Jaroměř6000:41:45-
14MC6834Tomšů PetrMlýn Janderov6400:44:09-
15MC7577Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5900:44:53-
16MC81124Svatoň JiříSK Čechovka Hořice6100:46:36-
-MC-103Sedlák JiříPřelouč58DNF-
Muži D 55-64 let (trať 9,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2694Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:37:40-
2MD3442Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:38:34-
3MD3592Gross LuděkTJ Znojmo5300:38:39-
4MD4073Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:39:15-
5MD4267Doležal LubošAxit DOLDY5400:39:33-
6MD5378Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:40:50-
7MD5672Švec MiroslavSokol Potštejn5200:41:14-
8MD6488Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:42:35-
9MD7061Smutný OldřichCOOP Mnichovo Hradiště4800:44:15-
10MD8480Weisse FrankMezium o.s. Pěčín5400:49:17-
11MD85106Groh StanislavAC Vrchlabí4600:50:08-
12MD88101Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:50:35-
-MD-90Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí53DNF-
-MD-100Dlesk FrantišekDKV Hradec Králové49DNF-
Muži E 65-74 let (trať 9,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4938Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:40:35-
2ME6659Šteinc LudvíkVrchlabí4100:43:13-
3ME7463Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:44:37-
4ME7664Marek FrantišekSK Hronov4100:45:05-
5ME7893Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:45:56-
6ME80127Zábranský LadislavAC Slovan Liberec4100:46:23-
7ME8355Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:48:59-
8ME8671Vorel MilanSlatiňany4000:50:21-
9ME8798Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:50:32-
10ME9052März FrantišekSokol Kout4300:51:00-
11ME9381Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:52:20-
12ME94126Linhart MilošSK Hronov4400:53:47-
13ME9654Mojžíš VincentJiskra Havlíčkův Brod3700:55:38-
Muži F 75 let a starší (trať 9,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF9737Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3400:56:41-
2MF9985Kadlec JaroslavLabe Tri club3001:08:53-
Ženy A 34 let a mladší (trať 9,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2196Fenclová MartaAC Pardubice7600:35:57-
2ZA2982Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:38:00-
3ZA37102Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:38:52-
4ZA52131Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:40:48-
5ZA58125Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:41:44-
6ZA6299Jahelková KarolínaTJ Sokol Hradec Králové9100:42:19-
7ZA98132Soukupová KamilaHradec Králové7800:57:53-
Ženy B 35 let a starší (trať 9,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1144Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:34:08-
2ZB2053Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:32-
3ZB41133Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:17-
4ZB7160Šandová IrenaSokol Kolín5700:44:23-
5ZB79130Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:14-
6ZB89123Pachtová IvaOstrava7000:50:38-
7ZB9556Vacková HanaSK Hronov5600:54:18-
Trať 9,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1118Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:30:35-
2MA2104Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:30:56-
3MA3111Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:31:55-
4MA4114Havelka JanCafé Bajer Pardubice7900:32:13-
1MB5110Uchytil MilanKPA Pardubice7400:33:11-
5MA6138Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:33:29-
6MA784Slovák Daliborker Team Praha8400:33:33-
2MB8120Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:33:36-
7MA9136Pytlík LiborSokol Hradec Králové8500:33:43-
8MA10107Lánský JosefSK Sporting Příbram8700:33:51-
1ZB1144Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:34:08-
1MC1283Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:34:56-
3MB13137Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7100:35:00-
9MA14109Eisner TomášPilsenman club8700:35:06-
2MC1574Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:35:09-
4MB15135Doucha JiříStart Náchod7100:35:09-
10MA17119Luňák TomášHumbukteam Hradec Králové8400:35:14-
3MC1868Jančík BořekSVARTES Hořice6400:35:18-
11MA1975Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:23-
2ZB2053Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:32-
1ZA2196Fenclová MartaAC Pardubice7600:35:57-
12MA22140Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:36:09-
4MC2376Růžička VladimírÚstí nad Labem6200:36:39-
5MB2450Patočka RomanSK OMT Pardubice6900:37:08-
6MB2525Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:37:28-
1MD2694Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:37:40-
7MB27122Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:37:46-
13MA28141Kyral JanSK Třebechovice p. O.8900:37:54-
2ZA2982Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:38:00-
5MC3087Frinta PetrAC Náchod5800:38:02-
6MC3165Vanta JosefTC Dobruška6200:38:24-
7MC3248Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:38:28-
14MA3370Kalný PetrAFK Chrudim8100:38:31-
2MD3442Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:38:34-
3MD3592Gross LuděkTJ Znojmo5300:38:39-
15MA36115Jirka JanSTAMP Náchod8300:38:47-
3ZA37102Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:38:52-
16MA38145Horák JanSokol Hradec Králové9000:39:01-
8MC3986Tomsa PavelDoubrava6200:39:06-
4MD4073Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:39:15-
3ZB41133Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:17-
5MD4267Doležal LubošAxit DOLDY5400:39:33-
17MA43149Koláček MartinRožnov pod Radhoštěm7700:39:44-
9MC4479Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:39:45-
18MA4528Drbal VáclavSlavkov u Brna8500:39:49-
19MA46144Dubský RomanPřibyslav7800:40:09-
8MB47113Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:40:14-
10MC4814Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:40:26-
1ME4938Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:40:35-
11MC50128Širůček JaromírLTC Hradec Králové6200:40:43-
9MB5195Fencl PetrOK Loko Pardubice6900:40:47-
4ZA52131Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:40:48-
6MD5378Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:40:50-
20MA54142Heller TomášHradec Králové8100:40:53-
12MC55108Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:41:12-
7MD5672Švec MiroslavSokol Potštejn5200:41:14-
10MB57147Lisý PavelHradec Králové6600:41:23-
5ZA58125Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:41:44-
13MC59121Osladil VáclavLTC Jaroměř6000:41:45-
21MA60150Pavel TomášCyklo Max Rock Machine7600:41:53-
22MA61116Novosad DavidHradec Králové7500:42:00-
6ZA6299Jahelková KarolínaTJ Sokol Hradec Králové9100:42:19-
11MB6391Klepl FilipKlespol6600:42:23-
8MD6488Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:42:35-
12MB65148Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6500:42:58-
2ME6659Šteinc LudvíkVrchlabí4100:43:13-
23MA67117Mohyla JiříDolní Benešov8300:43:35-
14MC6834Tomšů PetrMlýn Janderov6400:44:09-
13MB68112Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:44:09-
9MD7061Smutný OldřichCOOP Mnichovo Hradiště4800:44:15-
4ZB7160Šandová IrenaSokol Kolín5700:44:23-
24MA72129Svatoň JiříČechovka Hořice8500:44:26-
25MA73143Kotlář PetrHradec Králové8200:44:33-
3ME7463Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:44:37-
15MC7577Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5900:44:53-
4ME7664Marek FrantišekSK Hronov4100:45:05-
14MB7739Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:45:18-
5ME7893Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:45:56-
5ZB79130Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:14-
6ME80127Zábranský LadislavAC Slovan Liberec4100:46:23-
16MC81124Svatoň JiříSK Čechovka Hořice6100:46:36-
15MB82105Müller RobertAR206900:48:44-
7ME8355Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:48:59-
10MD8480Weisse FrankMezium o.s. Pěčín5400:49:17-
11MD85106Groh StanislavAC Vrchlabí4600:50:08-
8ME8671Vorel MilanSlatiňany4000:50:21-
9ME8798Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:50:32-
12MD88101Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:50:35-
6ZB89123Pachtová IvaOstrava7000:50:38-
10ME9052März FrantišekSokol Kout4300:51:00-
26MA91146Šulc KamilHradec Králové7700:51:59-
16MB92134Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:52:18-
11ME9381Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:52:20-
12ME94126Linhart MilošSK Hronov4400:53:47-
7ZB9556Vacková HanaSK Hronov5600:54:18-
13ME9654Mojžíš VincentJiskra Havlíčkův Brod3700:55:38-
1MF9737Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3400:56:41-
7ZA98132Soukupová KamilaHradec Králové7800:57:53-
2MF9985Kadlec JaroslavLabe Tri club3001:08:53-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 85%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

Pěkný závod... Ještě přidám odkaz na moje a Ivči fotky: http://picasaweb.google.com/petr.pechek/BehMestemHK2009#
peca7
Okruhový závod, jako městský kros. Musím pochválit včas zpracované a předávané výsledkové listiny. Ale většina přijela na vyhlášení VC. Bohaté ocenění nejlepších pěti v kategoriích, pěkné obrázky. Napínavá tombola. Dobrý konec sezóny Východočechů a jejich přátel.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč