Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Frenštát p. R. - Velký Javorník

15.5.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Frenštát p. R. - Velký Javorník
  • datum konání: 15.5.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Frenštát pod Radhoštěm, ul. Papratná 1858, hospůdka Na Žabárně - GPS: 49°32'8.694 N, 18°11'22.151 E
10:00 hodin

Přihlášky

Do 14. 5. 2010 - 16:00 hod.
Písemně: Ing. Jan Šrubař, CSc., Střelniční 1065, 744 01 Frenštát p. R.
Internet: Online přihláška
Při prezentaci: V místě startu od 7:30 do 9:15 hodin za zvýšené startovné

Startovné

Žáci a dorost 25 Kč, junioři a dospělí 50 Kč, úhrada startovného při prezentaci.

Popis tratě

délka: 8,9 km
převýšení: 580 m
Trať vede 4.1 km Spodní Javornickou cestou k Oborohu, jedná se o horskou cestu s asfaltovým povrchem. Zde trať odbočuje vlevo, na cestu Pod Paluchem, jedná se o horskou cestu s travnatým povrchem. Po dosažení 6.3 km trať odbočuje vlevo na asfaltovou cestu nad Paluchem, asfalt je až do cíle. Na 7.6 km najíždíme vpravo v ostrém úhlu na Horní Javornickou cestu. Z této na 8.1 km, v oblasti Dvořiskové studénky, odbočujeme vlevo a pokračujeme lesem k vrcholu Velkého Javorníku.

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v jednotlivých kategoriích obdrží poháry a diplomy.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Jan Šrubař, CSc.
Střelniční 1065
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
tel. 556 831 423

Proozice pořadatele ve formátu MS Word

Podrobnější mapa trati ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.jetcom.cz/prihlaska

E-mailová adresa

jan.srubar@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.5.1998Frenštát p. R. - Velký Javorník110

Statistika závodu Frenštát p. R. - Velký Javorník

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 110

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Stránský Aleš602
Martiška Petr812
Piskoř Karel382
Kolínek František562
Tučný Jan472
Baláž Roman652
Tománek Pavel552
Šír Václav482
Vacek Martin692
Vodička Jan452
Zátopek Jiří602

Výsledky závodu

  • platné k 10.06.2010, 08:41
  • zobrazeno 1378x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci 13 let a mladší (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM5834Smetana JonášVinotéka u Karla - Frenštát9700:48:4230
2MM6215Kozlovský VladimírŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9900:49:2928
3MM10191Hanzlík JanSSK Vítkovice0000:58:1320
4MM11216Kozlovský AlexandrŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.0001:04:3018
5MM11811Kadaňka JanŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9701:12:2416
Dorostenci 14-17 let (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1231Fojtík VáclavLK Veřovice9400:39:4462
2MD1757Pinkas MichalAO Slávia Havířov9400:41:2048
3MD218Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:42:0344
4MD4190Jančák TomášTJ Frenštát p. R.9500:45:1536
5MD5089Bryknar RadekTJ Frenštát p. R.9500:46:5834
6MD8728Hrivňák DanielLK Veřovice9600:55:1124
7MD889Horňas JanSK Nové Město na Moravě9400:55:4022
8MD11913Butor JindřichŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9601:12:2514
Junioři 18-19 let (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ106Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:39:3270
2MJ1533Šrajer JendaSSK Vítkovice Black Team9100:40:4554
3MJ2288Marek MichalTJ Frenštát p. R.9200:42:1340
4MJ29108Schindler TomášTJ Frenštát p. R.9200:43:2238
5MJ5737Pacner JakubSSK Vítkovice Black Team9100:48:3332
6MJ8332Polášek RobinOstrava9100:53:3026
Muži A 20-39 let (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:0070
2MA255Polášek JanAO Slavia Havířov8000:37:2062
3MA520Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:4454
4MA6115Dedek AlešAD Cyklo Brodek u Přerova7500:39:0148
5MA840Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:39:2544
6MA1156Ketner KarelAO Slavia Havířov9000:39:4240
7MA1372Pavlík VítGalaxy Team Hranice7300:40:0938
8MA1654Kruml KamilSpálené7200:40:5736
9MA1964Hanke DavidMK Kopřivnice7100:41:3734
10MA2387Staniek MartinOrlová7400:42:1732
11MA3045Škapa MarekX-Air Ostrava7100:43:3730
12MA3176Trebuna RenéMoira CZ Frýdlant8400:43:5628
13MA3244Bednarz LiborX – AIR Ostrava8000:44:0626
14MA354Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:44:2824
15MA3624Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7600:44:3322
16MA4049Goláň JosefGOGY Team7700:45:1420
17MA4443Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:46:2618
18MA4586Šitka JosefDrnovice8600:46:2916
19MA4648Pálka JiříValašská Bystřice8500:46:3714
20MA51114Martiška PetrTJ Frenštát p. R.8100:47:1012
21MA5247Schöpf JanTraged Team7900:47:1210
22MA5499Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:47:438
23MA56109Křenek RadekFrenštát p. R.8600:48:286
24MA593Šplíchal JanTJ Starkoč8300:48:494
25MA61101Škrbel JanTrojanovice8000:49:272
26MA67111Bolek JanOrel Zašová8000:50:372
27MA71121Zela RadekPJR Frenštát p. R.7800:51:352
28MA7271Wojtyla TomášČeladná7700:51:382
29MA7536Šelepa PetrFrenštát p. R.8900:51:512
30MA7777Stanislav JiříFrenštát p. R.8200:52:052
31MA8294Hubšil RadimFrenštát p. R.8400:53:292
32MA9110Makový RomanTrojanovice8400:56:052
33MA97117Orlík PavelOstrava7700:57:382
Muži B 40-49 let (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB318Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:38:0270
2MB4104Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:38:3762
3MB760Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:39:1254
4MB20105Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:41:5648
5MB2498Šindelek DanielTJ Atletika FM6500:42:2344
6MB2685Szebesta PavelORESY Buřík6800:42:2740
7MB2781Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:42:3338
8MB2884Vrobel MiroslavMK Kopřivnice6100:42:4336
9MB3422Scheu HaraldLMB Žižkov6900:44:2534
10MB3775Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:44:4432
11MB4826Valenta MichalAVC Praha6200:46:4730
12MB4935Pitel PavelLK Veřovice7000:46:5228
13MB5397Harabiš ZbyněkAuthor Tufo Zlín6500:47:1526
14MB70118Wojtyla JaromírLhota u Opavy7000:51:3024
15MB7893Němec ZdeněkPJR Frenštát p. R.6300:52:0722
16MB81100Vaněk MartinFrenštát pod Radhoštěm6900:53:1020
17MB85107Beránek RomanEKOFAS Ostrava6300:54:3818
Muži C 50-59 let (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC919Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:2970
2MC147Kolínek FrantišekAK Perná5600:40:1362
3MC1859Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:41:2354
4MC3338Kacíř ZdeněkLoučná 9565600:44:2248
5MC381Flegl VlastimilBrtev5300:44:4544
6MC4767Vynikal BedřichOlomouc5200:46:3940
7MC6352Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:0338
8MC6483Tománek PavelLK Veřovice5500:50:0636
9MC6562Kvita JosefMK Kopřivnice5100:50:1334
10MC6882Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:50:3832
11MC6953Slivka JanKKM Čadca5700:51:22-
12MC7665Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:51:52-
13MC8027Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:53:0330
14MC95116Koval JiříTJ Frenštát p. R.5300:57:1228
15MC11039Navařík PavelRožnov pod Radhoštěm5601:02:1726
16MC114102Děcký ZdeněkOstrava5901:06:1124
17MC115112Mařík JiříEKOFAS Ostrava5501:06:5422
Muži D 60-69 let (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2551Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:42:2570
2MD43110Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:45:5462
3MD5574Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:47:4754
4MD6030Vodička JanMK Radslavice4500:48:5848
5MD7941Podžorný ErvinČeský Těšín4100:52:3444
6MD8642Balko PeterKČT Lysá Hora4400:55:1040
7MD90120Beskydský DědekKlub Důchodců4500:55:5538
8MD9670Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4700:57:2036
9MD9980Tučný JanMK Pardubice4700:57:5634
10MD10261Fogaš PavolMK Kopřivnice4100:58:3032
11MD10650Les JosefMaratonstav Úpice4701:00:0230
12MD10863Navara PetrTJ Kopřivnice4501:00:5528
Muži E 70 let a starší (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10368Piskoř KarelPJR Frenštát p. R.3800:58:3570
2ME10521Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:59:2862
3ME11729Volný JaromírPJR Frenštát p. R.3501:10:2654
Žákyně 13 let a mladší (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM9496Rampírová JulieTJ Frenštát p. R.9900:57:0862
2ŽM11114Kozlovská AnežkaŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9701:03:5548
3ŽM12012Kadaňková HanaŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9701:18:1544
4ŽM12178Marková TerezaTJ Frenštát p. R.9901:18:5540
Dorostenky 14-17 let (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD9279Marková AdélaTJ Frenštát p. R.9300:56:1270
2ŽD1005Knápková MichalaTJ Frenštát p. R.9300:57:5754
Juniorky 18-19 let (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A 20-34 let (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA39113Pastorová PetraBALÁŽ EXTREME TEAM OSTRAVA7700:45:1170
2ZA7323Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:51:4662
3ZA7458Strháková ZuzanaAO Slavia Havířov9000:51:4754
4ZA89103Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:55:4248
5ZA116106Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8801:07:4044
Ženy B 35-44 let (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB9392Benešová PetraMK Seitl Ostrava7200:57:0170
2ZB104119Matalová JanaSlezská Ostrava7300:58:4362
3ZB10795Rampírová KláraTJ Frenštát p. R.7101:00:2854
Ženy C 45-54 let (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6669Vaněčková LadaSK Štípa Zlín6200:50:2170
2ŽC8466Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6400:54:2862
3ŽC9846Procházková IrenaTJ Háje5700:57:4854
4ŽC1092Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:01:0048
5ŽC11373Antošová RadomilaOstrava5801:05:4244
Ženy D 55 let a starší (trať 8,9 km, 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4225Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:45:4070
Trať 8,9 km, 580 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:0070
2MA255Polášek JanAO Slavia Havířov8000:37:2062
1MB318Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:38:0270
2MB4104Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:38:3762
3MA520Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:4454
4MA6115Dedek AlešAD Cyklo Brodek u Přerova7500:39:0148
3MB760Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:39:1254
5MA840Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:39:2544
1MC919Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:2970
1MJ106Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:39:3270
6MA1156Ketner KarelAO Slavia Havířov9000:39:4240
1MD1231Fojtík VáclavLK Veřovice9400:39:4462
7MA1372Pavlík VítGalaxy Team Hranice7300:40:0938
2MC147Kolínek FrantišekAK Perná5600:40:1362
2MJ1533Šrajer JendaSSK Vítkovice Black Team9100:40:4554
8MA1654Kruml KamilSpálené7200:40:5736
2MD1757Pinkas MichalAO Slávia Havířov9400:41:2048
3MC1859Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:41:2354
9MA1964Hanke DavidMK Kopřivnice7100:41:3734
4MB20105Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:41:5648
3MD218Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:42:0344
3MJ2288Marek MichalTJ Frenštát p. R.9200:42:1340
10MA2387Staniek MartinOrlová7400:42:1732
5MB2498Šindelek DanielTJ Atletika FM6500:42:2344
1MD2551Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:42:2570
6MB2685Szebesta PavelORESY Buřík6800:42:2740
7MB2781Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:42:3338
8MB2884Vrobel MiroslavMK Kopřivnice6100:42:4336
4MJ29108Schindler TomášTJ Frenštát p. R.9200:43:2238
11MA3045Škapa MarekX-Air Ostrava7100:43:3730
12MA3176Trebuna RenéMoira CZ Frýdlant8400:43:5628
13MA3244Bednarz LiborX – AIR Ostrava8000:44:0626
4MC3338Kacíř ZdeněkLoučná 9565600:44:2248
9MB3422Scheu HaraldLMB Žižkov6900:44:2534
14MA354Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:44:2824
15MA3624Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7600:44:3322
10MB3775Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:44:4432
5MC381Flegl VlastimilBrtev5300:44:4544
1ZA39113Pastorová PetraBALÁŽ EXTREME TEAM OSTRAVA7700:45:1170
16MA4049Goláň JosefGOGY Team7700:45:1420
4MD4190Jančák TomášTJ Frenštát p. R.9500:45:1536
1ZD4225Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:45:4070
2MD43110Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:45:5462
17MA4443Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:46:2618
18MA4586Šitka JosefDrnovice8600:46:2916
19MA4648Pálka JiříValašská Bystřice8500:46:3714
6MC4767Vynikal BedřichOlomouc5200:46:3940
11MB4826Valenta MichalAVC Praha6200:46:4730
12MB4935Pitel PavelLK Veřovice7000:46:5228
5MD5089Bryknar RadekTJ Frenštát p. R.9500:46:5834
20MA51114Martiška PetrTJ Frenštát p. R.8100:47:1012
21MA5247Schöpf JanTraged Team7900:47:1210
13MB5397Harabiš ZbyněkAuthor Tufo Zlín6500:47:1526
22MA5499Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:47:438
3MD5574Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:47:4754
23MA56109Křenek RadekFrenštát p. R.8600:48:286
5MJ5737Pacner JakubSSK Vítkovice Black Team9100:48:3332
1MM5834Smetana JonášVinotéka u Karla - Frenštát9700:48:4230
24MA593Šplíchal JanTJ Starkoč8300:48:494
4MD6030Vodička JanMK Radslavice4500:48:5848
25MA61101Škrbel JanTrojanovice8000:49:272
2MM6215Kozlovský VladimírŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9900:49:2928
7MC6352Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:0338
8MC6483Tománek PavelLK Veřovice5500:50:0636
9MC6562Kvita JosefMK Kopřivnice5100:50:1334
1ŽC6669Vaněčková LadaSK Štípa Zlín6200:50:2170
26MA67111Bolek JanOrel Zašová8000:50:372
10MC6882Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:50:3832
11MC6953Slivka JanKKM Čadca5700:51:22-
14MB70118Wojtyla JaromírLhota u Opavy7000:51:3024
27MA71121Zela RadekPJR Frenštát p. R.7800:51:352
28MA7271Wojtyla TomášČeladná7700:51:382
2ZA7323Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:51:4662
3ZA7458Strháková ZuzanaAO Slavia Havířov9000:51:4754
29MA7536Šelepa PetrFrenštát p. R.8900:51:512
12MC7665Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:51:52-
30MA7777Stanislav JiříFrenštát p. R.8200:52:052
15MB7893Němec ZdeněkPJR Frenštát p. R.6300:52:0722
5MD7941Podžorný ErvinČeský Těšín4100:52:3444
13MC8027Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:53:0330
16MB81100Vaněk MartinFrenštát pod Radhoštěm6900:53:1020
31MA8294Hubšil RadimFrenštát p. R.8400:53:292
6MJ8332Polášek RobinOstrava9100:53:3026
2ŽC8466Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6400:54:2862
17MB85107Beránek RomanEKOFAS Ostrava6300:54:3818
6MD8642Balko PeterKČT Lysá Hora4400:55:1040
6MD8728Hrivňák DanielLK Veřovice9600:55:1124
7MD889Horňas JanSK Nové Město na Moravě9400:55:4022
4ZA89103Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:55:4248
7MD90120Beskydský DědekKlub Důchodců4500:55:5538
32MA9110Makový RomanTrojanovice8400:56:052
1ŽD9279Marková AdélaTJ Frenštát p. R.9300:56:1270
1ZB9392Benešová PetraMK Seitl Ostrava7200:57:0170
1ŽM9496Rampírová JulieTJ Frenštát p. R.9900:57:0862
14MC95116Koval JiříTJ Frenštát p. R.5300:57:1228
8MD9670Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4700:57:2036
33MA97117Orlík PavelOstrava7700:57:382
3ŽC9846Procházková IrenaTJ Háje5700:57:4854
9MD9980Tučný JanMK Pardubice4700:57:5634
2ŽD1005Knápková MichalaTJ Frenštát p. R.9300:57:5754
3MM10191Hanzlík JanSSK Vítkovice0000:58:1320
10MD10261Fogaš PavolMK Kopřivnice4100:58:3032
1ME10368Piskoř KarelPJR Frenštát p. R.3800:58:3570
2ZB104119Matalová JanaSlezská Ostrava7300:58:4362
2ME10521Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:59:2862
11MD10650Les JosefMaratonstav Úpice4701:00:0230
3ZB10795Rampírová KláraTJ Frenštát p. R.7101:00:2854
12MD10863Navara PetrTJ Kopřivnice4501:00:5528
4ŽC1092Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:01:0048
15MC11039Navařík PavelRožnov pod Radhoštěm5601:02:1726
2ŽM11114Kozlovská AnežkaŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9701:03:5548
4MM11216Kozlovský AlexandrŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.0001:04:3018
5ŽC11373Antošová RadomilaOstrava5801:05:4244
16MC114102Děcký ZdeněkOstrava5901:06:1124
17MC115112Mařík JiříEKOFAS Ostrava5501:06:5422
5ZA116106Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8801:07:4044
3ME11729Volný JaromírPJR Frenštát p. R.3501:10:2654
5MM11811Kadaňka JanŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9701:12:2416
8MD11913Butor JindřichŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9601:12:2514
3ŽM12012Kadaňková HanaŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9701:18:1544
4ŽM12178Marková TerezaTJ Frenštát p. R.9901:18:5540
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:0070
2MA255Polášek JanAO Slavia Havířov8000:37:2062
3MB318Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:38:0254
4MB4104Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:38:3748
5MA520Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:4444
6MA6115Dedek AlešAD Cyklo Brodek u Přerova7500:39:0140
7MB760Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:39:1238
8MA840Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:39:2536
9MC919Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:2934
10MJ106Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:39:3232
11MA1156Ketner KarelAO Slavia Havířov9000:39:4230
12MD1231Fojtík VáclavLK Veřovice9400:39:4428
13MA1372Pavlík VítGalaxy Team Hranice7300:40:0926
14MC147Kolínek FrantišekAK Perná5600:40:1324
15MJ1533Šrajer JendaSSK Vítkovice Black Team9100:40:4522
16MA1654Kruml KamilSpálené7200:40:5720
17MD1757Pinkas MichalAO Slávia Havířov9400:41:2018
18MC1859Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:41:2316
19MA1964Hanke DavidMK Kopřivnice7100:41:3714
20MB20105Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:41:5612
21MD218Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:42:0310
22MJ2288Marek MichalTJ Frenštát p. R.9200:42:138
23MA2387Staniek MartinOrlová7400:42:176
24MB2498Šindelek DanielTJ Atletika FM6500:42:234
25MD2551Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:42:252
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA39113Pastorová PetraBALÁŽ EXTREME TEAM OSTRAVA7700:45:1170
2ZD4225Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:45:4062
3ŽC6669Vaněčková LadaSK Štípa Zlín6200:50:2154
4ZA7323Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:51:4648
5ZA7458Strháková ZuzanaAO Slavia Havířov9000:51:4744
6ŽC8466Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6400:54:2840
7ZA89103Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:55:4238
8ŽD9279Marková AdélaTJ Frenštát p. R.9300:56:1236
9ZB9392Benešová PetraMK Seitl Ostrava7200:57:0134
10ŽM9496Rampírová JulieTJ Frenštát p. R.9900:57:0832
11ŽC9846Procházková IrenaTJ Háje5700:57:4830
12ŽD1005Knápková MichalaTJ Frenštát p. R.9300:57:5728
13ZB104119Matalová JanaSlezská Ostrava7300:58:4326
14ZB10795Rampírová KláraTJ Frenštát p. R.7101:00:2824
15ŽC1092Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:01:0022
16ŽM11114Kozlovská AnežkaŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9701:03:5520
17ŽC11373Antošová RadomilaOstrava5801:05:4218
18ZA116106Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8801:07:4016
19ŽM12012Kadaňková HanaŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9701:18:1514
20ŽM12178Marková TerezaTJ Frenštát p. R.9901:18:5512

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 70%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
82%

Názory na závod

celkem povedený závod jenom je potřeba posunout start na pozdější hodinu. Pro závodníky zdaleka je takto brzký start velký problém.
isek.zoubek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód