Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Radhošť

16.5.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Radhošť
  • datum konání: 16.5.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

autocamping Rožnov pod Radhoštěm
11:15 hodin

Přihlášky

na místě, v sobotu 15. 5. od 18 do 20 hodin a v neděli 16. 5. od 8 do 10 hodin

Startovné

100 Kč, zahrnuje: zázemí v kempu, dopravu věcí do cíle, občerstvení, výsledkovou listinu a bohaté sportovní zážitky!!

Popis tratě

délka: 6,5 km
převýšení: 734 m
úvodní kilometr po asfaltu, poté kamenitý terén střídající se s lesními pěšinami, cíl se nachází u kaple na Radhošti v nadmořské výšce 1129 m n. m.

Ceny pro vítěze

finanční a věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lukáš Suchánek
Poličná 323
757 01 Valašské Meziříčí
tel. 604 585 329

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.khbradegast.ic.cz

E-mailová adresa

khbradegast@post.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • platné k 10.06.2010, 08:42
  • zobrazeno 1372x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ937Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:38:41105
2MJ14109Biernak MaciejCW XTAM9100:39:28-
3MJ2461Dvorník TomášVelké Karlovice9100:41:0993
4MJ3538Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:44:2881
5MJ6844Moldrzyk Pavel-9200:49:5572
6MJ8339Horňas JanSK Nové Město na Moravě9400:54:5266
7MJ9391Slovák PavelGroš Team9101:00:1860
Muži A 20-39 let (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:35:01105
2MA296Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:35:2593
3MA327Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:2881
4MA641Lupiežowiec PiotrMK Centrum Dziegielów7700:38:22-
5MA105Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:38:4572
6MA12106Vyhnička KamilMANÍN Považská Bystrica7900:39:00-
7MA139Ambros JakubMK Kopřivnice8700:39:0366
8MA1753Zapalač MartinIvan Svědík Running Team8600:39:5360
9MA1880Sehnal TomášKHB Radegast7300:40:0057
10MA1966Pavlík VítGalaxy Team Hranice7300:40:0654
11MA2298Martinka LukášMANÍN Považská Bystrica8800:40:48-
12MA2313Glier MichalAC Moravská Slávia Brno8200:40:5651
13MA2590Dvořák PavelFosa Prostějov8200:41:1048
14MA2976Němec Petr-7800:42:2345
15MA3251Váňa LukášVŠB-TU Ostrava8600:43:4742
16MA34107Marko MartinMANÍN Považská Bystrica7300:44:05-
17MA3695Bajzík MartinTJ Valašské Meziříčí7100:44:3039
18MA3882Sýkora LukášAK Olomouc9000:44:5736
19MA3955Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:45:0333
20MA4054Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:45:0530
21MA436Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:45:2227
22MA44102Letko MiroslavMANÍN Považská Bystrica8100:45:42-
23MA4677Levinský LukášMetrix Team7400:46:0224
24MA48100Maceček VladoAK ASICS Kroměříž7500:46:0721
25MA4934Maňák JaroslavLowdow headside7200:46:1418
26MA5028Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:1815
27MA5388Hrubý VojtěchBystřička7400:46:3012
28MA584Bombera JiříTJ Sokol Městečko Trnávka8500:48:109
29MA6270Oswald PavelMetrix Team7300:48:346
30MA6946Strouhal TomášFORTEX Moravský Beroun7400:50:363
31MA7087Pavlát VojtěchGroš Team8500:50:453
32MA7489Stanislav JiříGroš Team8200:51:563
33MA7832Rozehnal RadekBystřice pod Hostýnem7500:53:223
34MA7940Čermák DavidRožnov pod Radhoštěm7600:53:283
35MA9179Pechal PavelRožnov pod Radhoštěm7600:58:343
Muži B 40-49 let (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB442Rakus KornelIgosport7000:37:01-
2MB524Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:38:07105
3MB7101Kovačik ĽubošMANÍN Považská Bystrica6600:38:30-
4MB894Petráš RostislavFC Novojický Kotuč6500:38:3993
5MB20103Páleník ErvínTrenčín6200:40:23-
6MB2164Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:40:3381
7MB2683Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:41:3272
8MB3392Macíček MiroslavKHB Radegast6100:44:0166
9MB373Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:44:5160
10MB4149Klapka VlastíkBK SAK Ložiska Karviná6600:45:1257
11MB428Scheu HaraldLMB Žižkov6900:45:2154
12MB51108Chumchal RadekKHB Radegast6900:46:2551
13MB5233Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:46:2848
14MB5456Šimek MilanBukTeam6900:46:3745
15MB5650Neugebauer ErichSAK Ložiska Karviná6800:47:0642
16MB6631Valenta MichalAVC PRAHA6200:49:5239
17MB6775Jančařík PetrAAC Brno6800:49:5436
18MB7368Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:51:4033
19MB7660Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:52:4830
20MB8173Fabián JiříTJ GUMÁRNY Zubří6900:53:5627
21MB8569Řezáč VěroslavŘSC6500:55:2124
22MB9785Groš ŠtefanGroš Team6101:01:2621
23MB10421Maleňák IvoNolex6301:16:5318
Muži C 50-59 let (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1126Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:49105
2MC1525Kolínek FrantišekAK Perná5600:39:3593
3MC1693Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:39:4881
4MC2758Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:41:4272
5MC2878Dziergas MirosławStarostwo Żywieckie6000:41:54-
6MC3019Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:2766
7MC452Flegl VlastimilBrtev5300:45:5460
8MC4797Sobek MiroslavPúchov5600:46:03-
9MC6065Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:48:2357
10MC6199Duleba AndrejPúchov5800:48:31-
11MC6516Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:4054
12MC7757Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:53:0951
13MC8081Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:53:3948
14MC8247Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:54:18-
15MC8748Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5900:56:3645
Muži D 60-69 let (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3117Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:13105
2MD5723Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:47:3893
3MD6362Valíček VáclavČZ Strakonice5000:48:4781
4MD7215Vodička JanMK Radslavice4500:51:3172
5MD8835Šůcha VáclavSV Stříbro4600:56:5366
6MD89105Beskydský DědekKlub Důchodců4500:57:1760
7MD9245Tučný JanMK Pardubice4700:59:0957
8MD9511Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:01:0254
Muži E 70 let a starší (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10059Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:02:08105
2ME1021Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:2093
Juniorky 19 let a mladší (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7522Vrágová AnežkaAK ASICS Kroměříž9100:52:30105
Ženy A 20-34 let (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5920Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:48:11105
2ZA6484Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:48:5193
3ZA8412Štastná RenataAC Mor. Slávia Brno8500:55:0381
4ZA9463Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:00:3572
5ZA10571Berná PetraMatrix8001:20:1866
Ženy B 35-49 let (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7174Jančaříková LenkaAAC Brno7000:51:00105
2ZB86104Matalová JanaSlezská Ostrava7300:55:5693
3ZB9972Cvičková AndreaMatrix7501:02:0781
Ženy C 50 let a starší (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5530Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:46:44105
2ŽC9018Pechková ŠárkaPivovar Krakonoš5600:57:27105
3ŽC967Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:01:2493
4ŽC9810Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:01:5581
5ŽC10129Procházková IrenaTJ Háje5701:04:3672
6ŽC10352Kubicová VěraVSK VŠB TU Ostrava5301:07:0793
Trať 6,5 km, 734 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:35:01105
2MA296Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:35:2593
3MA327Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:2881
1MB442Rakus KornelIgosport7000:37:01-
2MB524Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:38:07105
4MA641Lupiežowiec PiotrMK Centrum Dziegielów7700:38:22-
3MB7101Kovačik ĽubošMANÍN Považská Bystrica6600:38:30-
4MB894Petráš RostislavFC Novojický Kotuč6500:38:3993
1MJ937Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:38:41105
5MA105Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:38:4572
1MC1126Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:49105
6MA12106Vyhnička KamilMANÍN Považská Bystrica7900:39:00-
7MA139Ambros JakubMK Kopřivnice8700:39:0366
2MJ14109Biernak MaciejCW XTAM9100:39:28-
2MC1525Kolínek FrantišekAK Perná5600:39:3593
3MC1693Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:39:4881
8MA1753Zapalač MartinIvan Svědík Running Team8600:39:5360
9MA1880Sehnal TomášKHB Radegast7300:40:0057
10MA1966Pavlík VítGalaxy Team Hranice7300:40:0654
5MB20103Páleník ErvínTrenčín6200:40:23-
6MB2164Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:40:3381
11MA2298Martinka LukášMANÍN Považská Bystrica8800:40:48-
12MA2313Glier MichalAC Moravská Slávia Brno8200:40:5651
3MJ2461Dvorník TomášVelké Karlovice9100:41:0993
13MA2590Dvořák PavelFosa Prostějov8200:41:1048
7MB2683Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:41:3272
4MC2758Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:41:4272
5MC2878Dziergas MirosławStarostwo Żywieckie6000:41:54-
14MA2976Němec Petr-7800:42:2345
6MC3019Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:2766
1MD3117Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:13105
15MA3251Váňa LukášVŠB-TU Ostrava8600:43:4742
8MB3392Macíček MiroslavKHB Radegast6100:44:0166
16MA34107Marko MartinMANÍN Považská Bystrica7300:44:05-
4MJ3538Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:44:2881
17MA3695Bajzík MartinTJ Valašské Meziříčí7100:44:3039
9MB373Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:44:5160
18MA3882Sýkora LukášAK Olomouc9000:44:5736
19MA3955Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:45:0333
20MA4054Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:45:0530
10MB4149Klapka VlastíkBK SAK Ložiska Karviná6600:45:1257
11MB428Scheu HaraldLMB Žižkov6900:45:2154
21MA436Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:45:2227
22MA44102Letko MiroslavMANÍN Považská Bystrica8100:45:42-
7MC452Flegl VlastimilBrtev5300:45:5460
23MA4677Levinský LukášMetrix Team7400:46:0224
8MC4797Sobek MiroslavPúchov5600:46:03-
24MA48100Maceček VladoAK ASICS Kroměříž7500:46:0721
25MA4934Maňák JaroslavLowdow headside7200:46:1418
26MA5028Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:1815
12MB51108Chumchal RadekKHB Radegast6900:46:2551
13MB5233Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:46:2848
27MA5388Hrubý VojtěchBystřička7400:46:3012
14MB5456Šimek MilanBukTeam6900:46:3745
1ŽC5530Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:46:44105
15MB5650Neugebauer ErichSAK Ložiska Karviná6800:47:0642
2MD5723Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:47:3893
28MA584Bombera JiříTJ Sokol Městečko Trnávka8500:48:109
1ZA5920Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:48:11105
9MC6065Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:48:2357
10MC6199Duleba AndrejPúchov5800:48:31-
29MA6270Oswald PavelMetrix Team7300:48:346
3MD6362Valíček VáclavČZ Strakonice5000:48:4781
2ZA6484Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:48:5193
11MC6516Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:4054
16MB6631Valenta MichalAVC PRAHA6200:49:5239
17MB6775Jančařík PetrAAC Brno6800:49:5436
5MJ6844Moldrzyk Pavel-9200:49:5572
30MA6946Strouhal TomášFORTEX Moravský Beroun7400:50:363
31MA7087Pavlát VojtěchGroš Team8500:50:453
1ZB7174Jančaříková LenkaAAC Brno7000:51:00105
4MD7215Vodička JanMK Radslavice4500:51:3172
18MB7368Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:51:4033
32MA7489Stanislav JiříGroš Team8200:51:563
1ŽJ7522Vrágová AnežkaAK ASICS Kroměříž9100:52:30105
19MB7660Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:52:4830
12MC7757Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:53:0951
33MA7832Rozehnal RadekBystřice pod Hostýnem7500:53:223
34MA7940Čermák DavidRožnov pod Radhoštěm7600:53:283
13MC8081Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:53:3948
20MB8173Fabián JiříTJ GUMÁRNY Zubří6900:53:5627
14MC8247Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:54:18-
6MJ8339Horňas JanSK Nové Město na Moravě9400:54:5266
3ZA8412Štastná RenataAC Mor. Slávia Brno8500:55:0381
21MB8569Řezáč VěroslavŘSC6500:55:2124
2ZB86104Matalová JanaSlezská Ostrava7300:55:5693
15MC8748Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5900:56:3645
5MD8835Šůcha VáclavSV Stříbro4600:56:5366
6MD89105Beskydský DědekKlub Důchodců4500:57:1760
2ŽC9018Pechková ŠárkaPivovar Krakonoš5600:57:27105
35MA9179Pechal PavelRožnov pod Radhoštěm7600:58:343
7MD9245Tučný JanMK Pardubice4700:59:0957
7MJ9391Slovák PavelGroš Team9101:00:1860
4ZA9463Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:00:3572
8MD9511Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:01:0254
3ŽC967Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:01:2493
22MB9785Groš ŠtefanGroš Team6101:01:2621
4ŽC9810Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:01:5581
3ZB9972Cvičková AndreaMatrix7501:02:0781
1ME10059Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:02:08105
5ŽC10129Procházková IrenaTJ Háje5701:04:3672
2ME1021Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:2093
6ŽC10352Kubicová VěraVSK VŠB TU Ostrava5301:07:0793
23MB10421Maleňák IvoNolex6301:16:5318
5ZA10571Berná PetraMatrix8001:20:1866
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:35:01105
2MA296Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:35:2593
3MA327Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:2881
4MB524Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:38:0772
5MB894Petráš RostislavFC Novojický Kotuč6500:38:3966
6MJ937Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:38:4160
7MA105Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:38:4557
8MC1126Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:4954
9MA139Ambros JakubMK Kopřivnice8700:39:0351
10MC1525Kolínek FrantišekAK Perná5600:39:3548
11MC1693Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:39:4845
12MA1753Zapalač MartinIvan Svědík Running Team8600:39:5342
13MA1880Sehnal TomášKHB Radegast7300:40:0039
14MA1966Pavlík VítGalaxy Team Hranice7300:40:0636
15MB2164Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:40:3333
16MA2313Glier MichalAC Moravská Slávia Brno8200:40:5630
17MJ2461Dvorník TomášVelké Karlovice9100:41:0927
18MA2590Dvořák PavelFosa Prostějov8200:41:1024
19MB2683Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:41:3221
20MC2758Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:41:4218
21MA2976Němec Petr-7800:42:2315
22MC3019Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:2712
23MD3117Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:139
24MA3251Váňa LukášVŠB-TU Ostrava8600:43:476
25MB3392Macíček MiroslavKHB Radegast6100:44:013
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5530Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:46:44105
2ZA5920Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:48:1193
3ZA6484Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:48:5181
4ZB7174Jančaříková LenkaAAC Brno7000:51:0072
5ŽJ7522Vrágová AnežkaAK ASICS Kroměříž9100:52:3066
6ZA8412Štastná RenataAC Mor. Slávia Brno8500:55:0360
7ZB86104Matalová JanaSlezská Ostrava7300:55:5657
8ŽC9018Pechková ŠárkaPivovar Krakonoš5600:57:2754
9ZA9463Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:00:3551
10ŽC967Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:01:2448
11ŽC9810Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:01:5545
12ZB9972Cvičková AndreaMatrix7501:02:0742
13ŽC10129Procházková IrenaTJ Háje5701:04:3639
14ŽC10352Kubicová VěraVSK VŠB TU Ostrava5301:07:0736
15ZA10571Berná PetraMatrix8001:20:1833

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Děkujeme pořadatelům za jejich vůli při pořádání letošního ročníku - pro běh sice počasí nebylo ideální, ale my jsme si to odběhli a rozutekli se do tepla, avšak pořadatelům to doběhem neskončilo... Prosím jen o opravu - vymažte Evu Nollertovou a její body započítejte Evě Kollertové, neb tak se jmenuji:-) Děkuji.
evakollertova
Dobry den, jmeno zavodnika jsem opravil, dekuji za upozorneni.
team
Můžu poprosit také o pravu mého jména-správně Michal Kunst(kat.muži A).Díkec
mikrspikes
na Radhosti je to vzdy na jednotku bezohladu nato aky cas dosiahnem.Citim sa tu ako doma diki chalani. MIro Manin PB
miroslavletko
Michal Kunst opraven.
kebrle
Jako vždy paráda. Libor B., X-AIR Ostrava
sport
Prosím opravit Jakub Mashall na Marshall.vznikly tak 2 jména v ČP . moc díky Lukáš
khbradegast
Jakub Marshall opraven.
iscarex
Tajně jsem doufal, že bude závod zrušen. Obdivuji ty, kteří dokázali se nepostavit na start. V.Flegl
flegl

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč