Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

VESPO Hodkovice - Ještěd

23.5.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: VESPO Hodkovice - Ještěd
  • datum konání: 23.5.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Hodkovice nad Mohelkou, náměstí (hlavní závod), na start kratší trati budou závodníci odvezeni autobusem
11:00 hodin (hlavní závod)
11:40 hodin (dorostenci/ky, junioři/rky, muži D a E, ženy C)

Přihlášky

v den závodu 23. 5. 2010, 9:00–10:30 hodin

Startovné

100,- Kč, úhrada při prezentaci, každý starující obdrží triko s logem závodu

Popis tratě

délka: 14,2 km (jun. - 8,1 km)
převýšení: 790 m (jun. - 420 m)
Hodkovice n/Moh. náměstí – kruhový objezd směr Č. Dub – cca 600 m směr Záskalí – po Zelené TZ přes obec Ždárek ke kapličce pod Javorníkem – zde doleva po neznačené polní cestě po hřebenu přes lesík – seběh do sedla mezi Javorníkema Rašovkou – napojení na horskou asfaltku až na Rašovku – (ZDE START KRATŠÍ VERZE ZÁVODU) přeběhnout silnici – a po Modré TZ po loukách k hostinci u Šámalů – stále po Modré TZ po hřebeni až na Pláně – po Červené TZ na Ještědku (detail popisu pod Černým Vrchem: nikoli přes kameny po Červené TZ, ale oběhnout po lesní cestě po serpentině) – Ještědka – po asfaltu poslední km k horskému hotelu Ještěd)

Ceny pro vítěze

věcné, obdrží první tři závodníci v každé kategorii v celkové hodnotě cca 30.000 Kč, finanční obdrží 1. až 6. muž v absolutním pořadí a 1. až 3. žena v absolutním pořadí

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Roman Koucký
Vlčí vrch 892
460 15 Liberec
tel. 602 265 857

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

roman.koucky@fiamm.com
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu VESPO Hodkovice - Ještěd

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 24.05.2010, 16:14
  • zobrazeno 1160x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci 17 let a mladší (trať 8,1 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD216Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:37:0693
2MD963Lelek MiroslavKBLSG Jablonec nad Nisou9300:41:2660
3MD1754Calta PetrSTO - Cal Team9400:48:0851
Junioři 18-19 let (trať 8,1 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1110Papík RomanAC Česká Lípa9200:35:27105
2MJ353Calta JanSTO-CAL TEAM Žlunice9100:38:0681
3MJ426Králík Tomáš-9200:38:3472
4MJ661Krupčík MatějKBLSG Jablonec nad Nisou9200:39:1266
5MJ1260Ligaun AlešKBLSG Jablonec nad Nisou9200:43:1457
6MJ1371Holas JakubTJ Sokol Holé Vrchy9100:43:1554
Muži A 20-39 let (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1114Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:59:29105
2MA217Žák JiříTechnika Brno EXTREME7101:00:0393
3MA365Berka MartinKozákov8501:01:5181
4MA436Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8501:02:1472
5MA580Kunčar DavidPraha 107501:02:3066
6MA674Podroužek DušanKerda Team Liberec7401:03:2160
7MA1059Mikuš MartinKL Turnov8201:05:2157
8MA1166Berka RadimKozákov8201:05:4954
9MA1310Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:06:3151
10MA1468Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7801:06:5548
11MA1597Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:07:4045
12MA17108Balatka MiroslavSKI Jilemnice8201:09:1842
13MA2238Kašše JakubHO Jurije Gagarina8001:11:0739
14MA2518Rosenberg DavidAK Kroměříž8601:12:1436
15MA3249Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:15:2033
16MA3482Rakoncaj LukášSIR Joseph7401:15:5330
17MA3537Bombera JiříTJ Sokol Městečko Trnávka8501:16:0927
18MA3657Bohdanecký JanTriatlon-hradek.cz8401:16:1224
19MA3878Clemenz SilvioPSV Zittau7901:16:39-
20MA4056Dvořák StanislavTriatlon-hradek.cz8301:17:2521
21MA4252Novotný JiříKateřinky7101:18:1018
22MA4598Wiedeman RenéSokol Podlázky7301:18:5915
23MA476Šulc LubošTEAM-PAVLIŠOV7601:20:1912
24MA5248Stezka MartinChřibská8401:21:559
25MA5344Ježek PavelČernošice7101:22:046
26MA54111Tamchyna PetrStudeněves8101:22:363
27MA5714Nosek OndřejHorní Kalná9001:23:543
28MA5943Kubalík JanČernošice7801:25:273
29MA60101Blažková LenkaSMT8801:25:323
30MA63113Pěnička SlavomírHodkovice nad Mohelkou8101:25:583
31MA6884Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8101:27:383
32MA7393Stančo LadislavČelákovice7701:30:053
33MA8396Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:39:253
Muži B 40-49 let (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7104Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:03:47105
2MB811Jančík BořekSvartes Hořice6401:03:5593
3MB165Šmíd PetrLoučná 9566901:08:0881
4MB2045Jokel LubomírPalestra Praha6401:10:1572
5MB2394Havlíček IvoLánov - Krkonoše6601:11:3266
6MB2673Kaván LubomírChřibská6101:12:3260
7MB2958Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:14:2457
8MB3122Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6501:14:4354
9MB3724Valenta MichalAVC Praha6201:16:2451
10MB4429Čechlovský MartinSK Maxtri Liberec6501:18:1348
11MB4672Šíp LadislavSCMT Liberec6401:20:0945
12MB49105Tomsa PavelDoubrava6201:20:2942
13MB5070Janík TomášSpona Teplice6801:21:0739
14MB6439Slanec JanOsečná6901:26:0736
15MB6595Košek MilanStaněk - Sport - Turnov6501:26:4933
16MB6625Chmel ZdeněkRC PIM Praha6201:27:0130
17MB7428Filinger ZbyněkSK Maxtri Liberec6201:30:5327
18MB7540Škoda MartinOsečná6301:31:3024
19MB76100Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:31:5521
20MB7876Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7001:32:3918
21MB8227Rygál LiborSK Maxtri Liberec6201:34:1015
22MB8447Šulc JiříChřibská6201:41:2712
Muži C 50-59 let (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC977Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:04:27105
2MC1815Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:09:3593
3MC212Šrámek JaromírKVS Šumperk5801:11:0281
4MC244Gombita JosefLoučná 9565801:12:0472
5MC28109Balatka MiroslavSKI Jablonec nad Nisou5901:14:1066
6MC3041Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5701:14:2860
7MC391Flegl VlastimilBrtev5301:16:4457
8MC418Vynikal BedřichOlomouc5201:18:0054
9MC5130Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:21:3151
10MC5531Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:23:0148
11MC56112Palas JaroslavJablonec nad Nisou5301:23:2345
12MC5834Strouhal ZdeněkSport Staněk Turnov5901:25:0542
13MC61107Krpata KamilTJ Karlovice5201:25:4039
14MC6279Clemenz HeimoConnex Zittau5901:25:54-
15MC6786Knýř JanSK Maxtri Liberec6001:27:2736
16MC6950Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:27:5533
17MC7783Vítek JindřichABK Liberec4801:32:07-
18MC7975Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:32:4530
19MC807Jakoubek ArnoštStaněk - Sport - Turnov5201:33:2227
20MC8113Chroust JanKrásná Lípa6001:33:4424
21MC87102Čepelka OldřichTima Liberec4801:57:15-
Muži D 60-69 let (trať 8,1 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD532Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:38:39105
2MD733Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:40:1093
3MD1092Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:42:2881
4MD1155Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:42:5472
5MD1487Němec JiříLockar4800:43:1866
6MD2212Tučný JanMK Pardubice4700:51:4360
7MD2399Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:53:3057
Muži E 70 let a starší (trať 8,1 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2019Kohout TomášKooperativa3700:49:37105
2ME2120Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:50:3593
3ME2446Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:53:3181
4ME2821Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:56:0872
Dorostenky 17 let a mladší (trať 8,1 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD2690Procházková MichaelaUSK Praha9500:53:3793
Juniorky 18-19 let (trať 8,1 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1964Puskarčíková EvaKBLSG Jablonec nad Nisou9100:49:25105
Ženy A 20-34 let (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1235Gregorová KamilaAC Teplo Kladno8101:06:03105
2ZA2789Poborská HelenaPSK Olymp Praha7801:13:2893
3ZA4369Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8401:18:1181
4ZA4862Soukalová GabrielaKBLSG Jablonec n. N.8901:20:2672
5ZA7088Cermanová AlenaSK Doubravice7601:28:1066
6ZA7281Samlerová LucieAC Slovan Liberec8601:29:1260
7ZA86103Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:50:0557
Ženy B 35-44 let (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1942Klimešová JanaVSK Praha7001:10:01105
2ZB3351Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:15:2893
3ZB71116Škorpilová JanaUSK Praha7401:28:4581
4ZB8585Knýřová JitkaSK MAXTRI LIBEREC6301:45:1472
5ZB88115Prošková RomanaLiberec7302:02:3766
Ženy C 45 let a starší (trať 8,1 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC823Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:40:44105
2ŽC15106Mališová KarlaUSK Praha6000:45:20105
3ŽC1667Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:0093
4ŽC189Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6400:49:0681
5ŽC243Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:53:3172
6ŽC2791Procházková IrenaTJ Háje5700:54:2966
Trať 8,1 km, 420 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1110Papík RomanAC Česká Lípa9200:35:27105
1MD216Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:37:0693
2MJ353Calta JanSTO-CAL TEAM Žlunice9100:38:0681
3MJ426Králík Tomáš-9200:38:3472
1MD532Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:38:39105
4MJ661Krupčík MatějKBLSG Jablonec nad Nisou9200:39:1266
2MD733Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:40:1093
1ŽC823Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:40:44105
2MD963Lelek MiroslavKBLSG Jablonec nad Nisou9300:41:2660
3MD1092Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:42:2881
4MD1155Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:42:5472
5MJ1260Ligaun AlešKBLSG Jablonec nad Nisou9200:43:1457
6MJ1371Holas JakubTJ Sokol Holé Vrchy9100:43:1554
5MD1487Němec JiříLockar4800:43:1866
2ŽC15106Mališová KarlaUSK Praha6000:45:20105
3ŽC1667Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:0093
3MD1754Calta PetrSTO - Cal Team9400:48:0851
4ŽC189Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6400:49:0681
1ŽJ1964Puskarčíková EvaKBLSG Jablonec nad Nisou9100:49:25105
1ME2019Kohout TomášKooperativa3700:49:37105
2ME2120Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:50:3593
6MD2212Tučný JanMK Pardubice4700:51:4360
7MD2399Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:53:3057
3ME2446Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:53:3181
5ŽC243Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:53:3172
1ŽD2690Procházková MichaelaUSK Praha9500:53:3793
6ŽC2791Procházková IrenaTJ Háje5700:54:2966
4ME2821Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:56:0872
Trať 14,2 km, 790 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1114Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:59:29105
2MA217Žák JiříTechnika Brno EXTREME7101:00:0393
3MA365Berka MartinKozákov8501:01:5181
4MA436Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8501:02:1472
5MA580Kunčar DavidPraha 107501:02:3066
6MA674Podroužek DušanKerda Team Liberec7401:03:2160
1MB7104Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:03:47105
2MB811Jančík BořekSvartes Hořice6401:03:5593
1MC977Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:04:27105
7MA1059Mikuš MartinKL Turnov8201:05:2157
8MA1166Berka RadimKozákov8201:05:4954
1ZA1235Gregorová KamilaAC Teplo Kladno8101:06:03105
9MA1310Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:06:3151
10MA1468Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7801:06:5548
11MA1597Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:07:4045
3MB165Šmíd PetrLoučná 9566901:08:0881
12MA17108Balatka MiroslavSKI Jilemnice8201:09:1842
2MC1815Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:09:3593
1ZB1942Klimešová JanaVSK Praha7001:10:01105
4MB2045Jokel LubomírPalestra Praha6401:10:1572
3MC212Šrámek JaromírKVS Šumperk5801:11:0281
13MA2238Kašše JakubHO Jurije Gagarina8001:11:0739
5MB2394Havlíček IvoLánov - Krkonoše6601:11:3266
4MC244Gombita JosefLoučná 9565801:12:0472
14MA2518Rosenberg DavidAK Kroměříž8601:12:1436
6MB2673Kaván LubomírChřibská6101:12:3260
2ZA2789Poborská HelenaPSK Olymp Praha7801:13:2893
5MC28109Balatka MiroslavSKI Jablonec nad Nisou5901:14:1066
7MB2958Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:14:2457
6MC3041Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5701:14:2860
8MB3122Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6501:14:4354
15MA3249Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:15:2033
2ZB3351Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:15:2893
16MA3482Rakoncaj LukášSIR Joseph7401:15:5330
17MA3537Bombera JiříTJ Sokol Městečko Trnávka8501:16:0927
18MA3657Bohdanecký JanTriatlon-hradek.cz8401:16:1224
9MB3724Valenta MichalAVC Praha6201:16:2451
19MA3878Clemenz SilvioPSV Zittau7901:16:39-
7MC391Flegl VlastimilBrtev5301:16:4457
20MA4056Dvořák StanislavTriatlon-hradek.cz8301:17:2521
8MC418Vynikal BedřichOlomouc5201:18:0054
21MA4252Novotný JiříKateřinky7101:18:1018
3ZA4369Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8401:18:1181
10MB4429Čechlovský MartinSK Maxtri Liberec6501:18:1348
22MA4598Wiedeman RenéSokol Podlázky7301:18:5915
11MB4672Šíp LadislavSCMT Liberec6401:20:0945
23MA476Šulc LubošTEAM-PAVLIŠOV7601:20:1912
4ZA4862Soukalová GabrielaKBLSG Jablonec n. N.8901:20:2672
12MB49105Tomsa PavelDoubrava6201:20:2942
13MB5070Janík TomášSpona Teplice6801:21:0739
9MC5130Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:21:3151
24MA5248Stezka MartinChřibská8401:21:559
25MA5344Ježek PavelČernošice7101:22:046
26MA54111Tamchyna PetrStudeněves8101:22:363
10MC5531Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:23:0148
11MC56112Palas JaroslavJablonec nad Nisou5301:23:2345
27MA5714Nosek OndřejHorní Kalná9001:23:543
12MC5834Strouhal ZdeněkSport Staněk Turnov5901:25:0542
28MA5943Kubalík JanČernošice7801:25:273
29MA60101Blažková LenkaSMT8801:25:323
13MC61107Krpata KamilTJ Karlovice5201:25:4039
14MC6279Clemenz HeimoConnex Zittau5901:25:54-
30MA63113Pěnička SlavomírHodkovice nad Mohelkou8101:25:583
14MB6439Slanec JanOsečná6901:26:0736
15MB6595Košek MilanStaněk - Sport - Turnov6501:26:4933
16MB6625Chmel ZdeněkRC PIM Praha6201:27:0130
15MC6786Knýř JanSK Maxtri Liberec6001:27:2736
31MA6884Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8101:27:383
16MC6950Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:27:5533
5ZA7088Cermanová AlenaSK Doubravice7601:28:1066
3ZB71116Škorpilová JanaUSK Praha7401:28:4581
6ZA7281Samlerová LucieAC Slovan Liberec8601:29:1260
32MA7393Stančo LadislavČelákovice7701:30:053
17MB7428Filinger ZbyněkSK Maxtri Liberec6201:30:5327
18MB7540Škoda MartinOsečná6301:31:3024
19MB76100Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:31:5521
17MC7783Vítek JindřichABK Liberec4801:32:07-
20MB7876Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7001:32:3918
18MC7975Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:32:4530
19MC807Jakoubek ArnoštStaněk - Sport - Turnov5201:33:2227
20MC8113Chroust JanKrásná Lípa6001:33:4424
21MB8227Rygál LiborSK Maxtri Liberec6201:34:1015
33MA8396Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:39:253
22MB8447Šulc JiříChřibská6201:41:2712
4ZB8585Knýřová JitkaSK MAXTRI LIBEREC6301:45:1472
7ZA86103Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:50:0557
21MC87102Čepelka OldřichTima Liberec4801:57:15-
5ZB88115Prošková RomanaLiberec7302:02:3766
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1114Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:59:29105
2MA217Žák JiříTechnika Brno EXTREME7101:00:0393
3MA365Berka MartinKozákov8501:01:5181
4MA436Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8501:02:1472
5MA580Kunčar DavidPraha 107501:02:3066
6MA674Podroužek DušanKerda Team Liberec7401:03:2160
7MB7104Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:03:4757
8MB811Jančík BořekSvartes Hořice6401:03:5554
9MC977Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:04:2751
10MA1059Mikuš MartinKL Turnov8201:05:2148
11MA1166Berka RadimKozákov8201:05:4945
12MA1310Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:06:3142
13MA1468Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7801:06:5539
14MA1597Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:07:4036
15MB165Šmíd PetrLoučná 9566901:08:0833
16MA17108Balatka MiroslavSKI Jilemnice8201:09:1830
17MC1815Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:09:3527
18MB2045Jokel LubomírPalestra Praha6401:10:1524
19MC212Šrámek JaromírKVS Šumperk5801:11:0221
20MA2238Kašše JakubHO Jurije Gagarina8001:11:0718
21MB2394Havlíček IvoLánov - Krkonoše6601:11:3215
22MC244Gombita JosefLoučná 9565801:12:0412
23MA2518Rosenberg DavidAK Kroměříž8601:12:149
24MB2673Kaván LubomírChřibská6101:12:326
25MC28109Balatka MiroslavSKI Jablonec nad Nisou5901:14:103
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1235Gregorová KamilaAC Teplo Kladno8101:06:03105
2ZB1942Klimešová JanaVSK Praha7001:10:0193
3ZA2789Poborská HelenaPSK Olymp Praha7801:13:2881
4ZB3351Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:15:2872
5ZA4369Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8401:18:1166
6ZA4862Soukalová GabrielaKBLSG Jablonec n. N.8901:20:2660
7ZA7088Cermanová AlenaSK Doubravice7601:28:1057
8ZB71116Škorpilová JanaUSK Praha7401:28:4554
9ZA7281Samlerová LucieAC Slovan Liberec8601:29:1251
10ZB8585Knýřová JitkaSK MAXTRI LIBEREC6301:45:1448
11ZA86103Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:50:0545
12ZB88115Prošková RomanaLiberec7302:02:3742

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 75%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
88%

Názory na závod

Krásný závod. Trochu překvapen jsem byl, že na občerstvovačce chyběl ionťák. Také autobusy mohly z Ještědu vyrazit dva (jeden hned po naplnění a druhý se zbytkem). Až na tyto dvě maličkosti perfektní závod.
m.balatka
díky za připomínky. ionťák bude příští rok zajištěn. ohledně autobusu, bylo skutečně domluveno, že se otočí, ale ještě cca 15-20 min. před odjezdem jsem telefonoval řidiči a prý tam byli 3 lidi, tak jsme nechali najednou. zdraví Roman
roman.koucky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód