Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Loučná 956 (MČR veteránů)

29.5.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Loučná 956 (MČR veteránů)
  • datum konání: 29.5.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Lom, náměstí Republiky
11:00 hodin

Přihlášky

9:30 - 10:30 - sál Dělnického domu Lom

Startovné

100 Kč

Popis tratě

délka: 8,2 km
převýšení: 657 m
Z náměstí Republiky po silnici do horní části města, na křižovatce doleva směr Litvínov cca 300 m, pak odbočit doprava terénem na vrchol Loučná.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Dietrich
K Hájovně 740
435 11 Lom u Mostu
tel. 602 709 503

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.loucna956.info/

E-mailová adresa

loucna956@volny.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Loučná 956 (MČR veteránů)

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 5)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • platné k 29.05.2010, 22:11
  • zobrazeno 1114x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ8179Papík RomanAC Česká Lípa9200:42:1835
2MJ6436Černohorský DominikAK Litvínov0000:56:3031
3MJ84100Puchmeltr MichalOsek9201:05:0327
4MJ95122Břicháček StanislavLom9201:07:1724
Juniorky 19 let a mladší (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ88128Procházková MichaelaUSK Praha9501:06:0235
2ŽJ10064Zbuzková BlankaKL Sport Most9201:09:3631
Muži 20-34 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M12267Werner BenjaminNěmecko8800:47:24-
2M127102Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:5922
3M13086Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8200:48:2120
4M13591Stezka MartinChřibská8400:49:4019
5M13792Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:50:1318
6M149121Janák MichalSPONA Teplice7600:53:3217
7M155126Tachyna PetrStudeněvec8100:54:3416
8M16718Kodym JanLitvínov8200:56:5514
9M169129Vlček PavelLom - Loučná8500:57:2413
10M18935Vágner JanRychlá rota8401:06:0312
Muži 35-39 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2151Brychta JiříIS Running Team7400:39:5835
2M2573Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:41:1331
3M2734Malý JanSokol Nová Paka7300:41:3227
4M21038Frelich MartinSokol České Budějovice7100:43:1024
5M22616Reichel StenTSV 1872 Pobershau7500:47:56-
6M25937Bambas JanPivošlap Litvínov7500:55:4015
Muži 40-44 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3488Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:5927
2M395Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:42:1924
3M31226Šmíd PetrLoučná 9566900:43:4520
4M32484Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:47:3617
5M33187Scheu HaraldLMB Žižkov6900:48:3014
6M33248Karas KarelLoučná 9566600:48:4913
7M34355Weinelt PavelJirkov6900:51:3311
8M34611Kudrna PavelKarviná6800:52:539
9M3501Švanda PetrSlaný6700:53:518
10M38556Richter MartinSpona Teplice6701:05:044
11M397113Kamenský PeterMost6901:07:573
Muži 45-49 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4242Jančík BořekSVARTES Hořice6400:40:2735
2M4347Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:40:4231
3M41122Veselý MiroslavGLASSMAN TT Teplice6300:43:2422
4M41546Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:44:2919
5M42083Soukup PetrKovohutě Příbram6500:46:4618
6M4259Ungermann JanAC Slavoj Český Krumlov6100:47:4116
7M42878Karlík MichalLoko Trutnov6400:48:0915
8M440180Valenta MichalAVC Praha6200:50:3212
9M44565Zbuzek JaroslavKL Sport Most6500:52:3710
10M4512Kukla KarelTeplice6400:53:537
11M46376Chmel ZdeněkRC PIM Praha6200:56:296
12M47810Šulc JiříChřibská6201:00:555
Muži 50-54 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5623Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:2135
2M51454Kirsch PetrAK Most5600:44:0731
3M516112Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:44:5427
4M51952Gombita JosefLoučná 9565800:46:0422
5M52113Kacíř ZdeněkLoučná 9565600:47:0920
6M53869Lehnert GerdNěmecko6000:50:15-
7M54827Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:53:2417
8M56289Krupka MilanTJ Rumburk5600:56:1113
9M510757Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:12:077
Muži 55-59 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M618116Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:45:4024
2M62953Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:48:1219
3M63439Balatka JaroslavSKP Maják Jablonec nad Nisou5400:49:3218
4M65285Westrmaier JiříSKWestrmaier Kolová5300:53:5416
5M65694Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:4715
6M65763Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:54:5214
7M66512Zeman ZbyněkLitvínov5400:56:4512
8M67117Roubíček MilanACES Team Karlovy Vary5500:57:5511
9M69324Michler PetrLiga 100 Praha5501:06:4210
10M69941Krejsa VáclavRentia Praha5201:08:589
11M610631Hájíček FrantišekAVC Praha5101:12:018
Muži 60-64 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M717115Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:45:0935
2M736109Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:49:5831
3M73979Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:50:2227
4M74432Němec JiříLockar4800:52:1924
5M76859Dolejš JanTJ Sokol Unhošť4900:57:1418
6M77061Adam PetrAC Obora Hvězda Praha5000:57:5217
7M772127Hazzátko JanSPONA Teplice5000:59:1316
8M78277Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:02:5415
9M792117Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:06:3313
10M7102124Smeták VáclavMost5001:09:5711
Muži 65-69 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M847101Vodička JanMK Radslavice4500:53:0422
2M85468May ChristophNěmecko4400:54:26-
3M86075Řezáč IvoLitvínov4100:55:4120
4M86690Krassa ManfredŠAK Chodov4400:56:4919
5M88772Plecháček JiříPraha4401:05:3914
6M89860Ryska PavelLaundromat Zatec4401:08:3812
7M8105103Červenka KarelHora Sv. Kateřiny4101:10:5110
Muži 70-74 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M97574Hlusička JosefLiga100 Sokolov3800:59:5435
2M98033Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:01:3031
3M99193Procházka VáclavSokol Lom - Litvínov4001:06:1324
4M9103110Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:09:5822
Muži 75-79 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MX8199Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:02:0427
2MX104105Pejpal JiříTJ Liga100 Praha3401:10:1820
Muži 80 let a starší (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MY108114Šťastný JaromírLIGA100 Praha3001:17:0719
2MY11095Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:21:2918
3MY113107Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:32:2117
Ženy 20-34 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z12344Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:47:3135
2Z133120Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:49:1731
3Z1796Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:01:1527
Ženy 35-39 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21381Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:43:5635
2Z242104Piklová AliceVětřní7300:50:4931
3Z258108Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:54:5524
4Z294111Horáková RenataAC Ústí nad Labem7201:06:5118
5Z29650Popovová MartinaSNB Praha7401:07:3117
Ženy 40-44 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z353106Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany6800:54:2027
2Z37380Kabilová MartinaACEST TEAM K. Vary6900:59:3522
3Z374119Tumová EvaMaratonstav Úpice6900:59:4720
4Z376125Slabáková LenkaAK Olymp Brno6601:00:0919
Ženy 45-49 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z46197Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:55:5635
Ženy 50-54 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z58340Procházková IrenaTJ Háje5701:04:0831
2Z58629Pštrossová MarieSNB - AVC Praha5901:05:1827
3Z59014Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:06:0924
4Z510996Šimůnková ZdenaISCAREX Č. Třebová5801:18:1622
Ženy 55-59 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z641118Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:50:3435
2Z611170Pláničková EvaAtletika Tábor5401:24:2224
3Z611282Gruberová VěraHorní Počernice5201:27:2122
Ženy 60-64 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z77730Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4801:00:4631
2Z710198Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:09:4927
Ženy 65-69 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy 70-74 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy 75 let a starší (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 8,2 km, 657 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2151Brychta JiříIS Running Team7400:39:5835
1M4242Jančík BořekSVARTES Hořice6400:40:2735
2M4347Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:40:4231
1M3488Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:5927
2M2573Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:41:1331
1M5623Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:2135
3M2734Malý JanSokol Nová Paka7300:41:3227
1MJ8179Papík RomanAC Česká Lípa9200:42:1835
2M395Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:42:1924
4M21038Frelich MartinSokol České Budějovice7100:43:1024
3M41122Veselý MiroslavGLASSMAN TT Teplice6300:43:2422
3M31226Šmíd PetrLoučná 9566900:43:4520
1Z21381Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:43:5635
2M51454Kirsch PetrAK Most5600:44:0731
4M41546Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:44:2919
3M516112Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:44:5427
1M717115Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:45:0935
1M618116Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:45:4024
4M51952Gombita JosefLoučná 9565800:46:0422
5M42083Soukup PetrKovohutě Příbram6500:46:4618
5M52113Kacíř ZdeněkLoučná 9565600:47:0920
1M12267Werner BenjaminNěmecko8800:47:24-
1Z12344Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:47:3135
4M32484Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:47:3617
6M4259Ungermann JanAC Slavoj Český Krumlov6100:47:4116
5M22616Reichel StenTSV 1872 Pobershau7500:47:56-
2M127102Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:5922
7M42878Karlík MichalLoko Trutnov6400:48:0915
2M62953Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:48:1219
3M13086Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8200:48:2120
5M33187Scheu HaraldLMB Žižkov6900:48:3014
6M33248Karas KarelLoučná 9566600:48:4913
2Z133120Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:49:1731
3M63439Balatka JaroslavSKP Maják Jablonec nad Nisou5400:49:3218
4M13591Stezka MartinChřibská8400:49:4019
2M736109Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:49:5831
5M13792Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:50:1318
6M53869Lehnert GerdNěmecko6000:50:15-
3M73979Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:50:2227
8M440180Valenta MichalAVC Praha6200:50:3212
1Z641118Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:50:3435
2Z242104Piklová AliceVětřní7300:50:4931
7M34355Weinelt PavelJirkov6900:51:3311
4M74432Němec JiříLockar4800:52:1924
9M44565Zbuzek JaroslavKL Sport Most6500:52:3710
8M34611Kudrna PavelKarviná6800:52:539
1M847101Vodička JanMK Radslavice4500:53:0422
7M54827Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:53:2417
6M149121Janák MichalSPONA Teplice7600:53:3217
9M3501Švanda PetrSlaný6700:53:518
10M4512Kukla KarelTeplice6400:53:537
4M65285Westrmaier JiříSKWestrmaier Kolová5300:53:5416
1Z353106Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany6800:54:2027
2M85468May ChristophNěmecko4400:54:26-
7M155126Tachyna PetrStudeněvec8100:54:3416
5M65694Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:4715
6M65763Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:54:5214
3Z258108Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:54:5524
6M25937Bambas JanPivošlap Litvínov7500:55:4015
3M86075Řezáč IvoLitvínov4100:55:4120
1Z46197Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:55:5635
8M56289Krupka MilanTJ Rumburk5600:56:1113
11M46376Chmel ZdeněkRC PIM Praha6200:56:296
2MJ6436Černohorský DominikAK Litvínov0000:56:3031
7M66512Zeman ZbyněkLitvínov5400:56:4512
4M86690Krassa ManfredŠAK Chodov4400:56:4919
8M16718Kodym JanLitvínov8200:56:5514
5M76859Dolejš JanTJ Sokol Unhošť4900:57:1418
9M169129Vlček PavelLom - Loučná8500:57:2413
6M77061Adam PetrAC Obora Hvězda Praha5000:57:5217
8M67117Roubíček MilanACES Team Karlovy Vary5500:57:5511
7M772127Hazzátko JanSPONA Teplice5000:59:1316
2Z37380Kabilová MartinaACEST TEAM K. Vary6900:59:3522
3Z374119Tumová EvaMaratonstav Úpice6900:59:4720
1M97574Hlusička JosefLiga100 Sokolov3800:59:5435
4Z376125Slabáková LenkaAK Olymp Brno6601:00:0919
1Z77730Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4801:00:4631
12M47810Šulc JiříChřibská6201:00:555
3Z1796Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:01:1527
2M98033Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:01:3031
1MX8199Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:02:0427
8M78277Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:02:5415
1Z58340Procházková IrenaTJ Háje5701:04:0831
3MJ84100Puchmeltr MichalOsek9201:05:0327
10M38556Richter MartinSpona Teplice6701:05:044
2Z58629Pštrossová MarieSNB - AVC Praha5901:05:1827
5M88772Plecháček JiříPraha4401:05:3914
1ŽJ88128Procházková MichaelaUSK Praha9501:06:0235
10M18935Vágner JanRychlá rota8401:06:0312
3Z59014Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:06:0924
3M99193Procházka VáclavSokol Lom - Litvínov4001:06:1324
9M792117Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:06:3313
9M69324Michler PetrLiga 100 Praha5501:06:4210
4Z294111Horáková RenataAC Ústí nad Labem7201:06:5118
4MJ95122Břicháček StanislavLom9201:07:1724
5Z29650Popovová MartinaSNB Praha7401:07:3117
11M397113Kamenský PeterMost6901:07:573
6M89860Ryska PavelLaundromat Zatec4401:08:3812
10M69941Krejsa VáclavRentia Praha5201:08:589
2ŽJ10064Zbuzková BlankaKL Sport Most9201:09:3631
2Z710198Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:09:4927
10M7102124Smeták VáclavMost5001:09:5711
4M9103110Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:09:5822
2MX104105Pejpal JiříTJ Liga100 Praha3401:10:1820
7M8105103Červenka KarelHora Sv. Kateřiny4101:10:5110
11M610631Hájíček FrantišekAVC Praha5101:12:018
9M510757Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:12:077
1MY108114Šťastný JaromírLIGA100 Praha3001:17:0719
4Z510996Šimůnková ZdenaISCAREX Č. Třebová5801:18:1622
2MY11095Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:21:2918
2Z611170Pláničková EvaAtletika Tábor5401:24:2224
3Z611282Gruberová VěraHorní Počernice5201:27:2122
3MY113107Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:32:2117
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2151Brychta JiříIS Running Team7400:39:5835
2M4242Jančík BořekSVARTES Hořice6400:40:2731
3M4347Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:40:4227
4M3488Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:5924
5M2573Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:41:1322
6M5623Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:2120
7M2734Malý JanSokol Nová Paka7300:41:3219
8MJ8179Papík RomanAC Česká Lípa9200:42:1818
9M395Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:42:1917
10M21038Frelich MartinSokol České Budějovice7100:43:1016
11M41122Veselý MiroslavGLASSMAN TT Teplice6300:43:2415
12M31226Šmíd PetrLoučná 9566900:43:4514
13M51454Kirsch PetrAK Most5600:44:0713
14M41546Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:44:2912
15M516112Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:44:5411
16M717115Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:45:0910
17M618116Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:45:409
18M51952Gombita JosefLoučná 9565800:46:048
19M42083Soukup PetrKovohutě Příbram6500:46:467
20M52113Kacíř ZdeněkLoučná 9565600:47:096
21M32484Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:47:365
22M4259Ungermann JanAC Slavoj Český Krumlov6100:47:414
23M127102Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:593
24M42878Karlík MichalLoko Trutnov6400:48:092
25M62953Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:48:121
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21381Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:43:5635
2Z12344Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:47:3131
3Z133120Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:49:1727
4Z641118Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:50:3424
5Z242104Piklová AliceVětřní7300:50:4922
6Z353106Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany6800:54:2020
7Z258108Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:54:5519
8Z46197Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:55:5618
9Z37380Kabilová MartinaACEST TEAM K. Vary6900:59:3517
10Z374119Tumová EvaMaratonstav Úpice6900:59:4716
11Z376125Slabáková LenkaAK Olymp Brno6601:00:0915
12Z77730Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4801:00:4614
13Z1796Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:01:1513
14Z58340Procházková IrenaTJ Háje5701:04:0812
15Z58629Pštrossová MarieSNB - AVC Praha5901:05:1811
16ŽJ88128Procházková MichaelaUSK Praha9501:06:0210
17Z59014Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:06:099
18Z294111Horáková RenataAC Ústí nad Labem7201:06:518
19Z29650Popovová MartinaSNB Praha7401:07:317
20ŽJ10064Zbuzková BlankaKL Sport Most9201:09:366
21Z710198Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:09:495
22Z510996Šimůnková ZdenaISCAREX Č. Třebová5801:18:164
23Z611170Pláničková EvaAtletika Tábor5401:24:223
24Z611282Gruberová VěraHorní Počernice5201:27:212

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Perfektní po všech stránkách, pořadatelé v čele s Petrem Dietrichem předvedli skvělou práci. Není mi jasné, proč je tento závod zařazen do kategorie B.
mirekvesely
Prima závod, bezchybná organizace, příjemné počasí, pěkná trať, co víc si přát.
lukynov
Krásný a skvěle ognanizačně zajištěný závod.Také nechápu proč není v kategorii A ( parametry určitě splňuje ).Díky všem pořadatelům. Za rok doufám nashledanou.
pstrossovam

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód