Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sedlecko-Prčický trhák

6.7.2010, úterý

Propozice závodu

  • název závodu: Sedlecko-Prčický trhák
  • datum konání: 6.7.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Sedlec - náměstí
11:00 hodin

Přihlášky

mail: fuka.martin@seznam.cz, autoskola.slaby@seznam.cz
písemně: Do 5. července 2010 na adresu AO TJ Chyšky, 398 53 Chyšky 113
na místě: Nejpozději 45 minut před startem
! Při nedodržení pouze za zvýšené startovné (+10 Kč)!

Startovné

Junioři 30 Kč, dospělí 60 Kč
Zaslání výsledků poštou 10 Kč

Popis tratě

délka: 5,5 km
převýšení: 312 m
Trať je dostatečně značena a vede částečně po silnici II. třídy č. 121 a částečně po zpevněných přírodních i asfaltových cestách.

Ceny pro vítěze

Věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Martin Fuka
398 53 Chyšky 113
tel. 774 021 078

Propozice ve formátu PDF

E-mailová adresa

fuka.martin@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1051Pucholt TomášSokol Unhošť9400:26:3135
2MJ1647Motl OndřejTJ Rumburk9400:27:1631
3MJ2127Novotný VojtěchSokol České Budějovic9300:27:5227
4MJ4036Němeček DavidŠSK Borotín9500:33:3924
5MJ4633Mikšl MiroslavSlávie České Budějovice9900:34:4222
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4464Šimková JohankaFortex Moravský Beroun9300:34:1835
Muži A 20-39 let (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:22:1935
2MA219Stibor JanTJ Sokol Jesenice8900:23:0731
3MA460Flašar JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8600:24:2927
4MA528Herda JanMytreneek cz8300:24:3424
5MA76Háša MichalBAK Bechyně8100:25:2422
6MA1238Ježek PavelČernošice7100:26:4220
6MA1234Mikšl RostislavSlavia České Budějovice7200:26:4220
8MA2262Oplatek EduardKTP Tábor7500:28:1718
9MA2437Kubalík JanČernošice7800:29:0017
10MA2522Vavřík JanŠSK Borotín8400:29:0616
11MA3335Němeček MilošŠSK Borotín7100:31:3515
12MA5021Hanek AlešAC Veletín7800:35:1914
Muži B 40-49 let (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB363Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:24:1335
2MB68Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:25:1231
3MB1912Valenta MichalAVC Praha6200:27:4127
4MB2046Šimek MiroslavSlávia JU České Budějovice6600:27:4624
5MB2742Jelínek JiříRacek6400:29:1722
6MB2939Rác VáclavStružinec7000:30:0620
7MB303Mikolášek ArnoštNákří6500:30:2219
8MB417Šimek RomanFortex Moravský Beroun6500:33:4218
9MB4753Kyselý PetrZduchovice6400:34:5617
Muži C 50-59 let (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC85Tík FrantišekVodňanská drůbež5700:25:5635
2MC931Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:26:1431
3MC1154Gombita JosefLoučná 9565800:26:3727
4MC1744Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:27:2024
5MC1816Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:27:3322
6MC2641Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5500:29:1520
7MC3458Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:31:4919
8MC3750Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5900:32:4818
9MC3829Cipl FrantišekBON BON Praha5100:32:5217
10MC5810Hájíček FrantišekAVC Praha5100:39:3616
Muži D 60-69 let (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2843Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:29:3035
2MD3213Sládek LadislavSokol Písek4900:31:1931
3MD3657Navrátil JosefSK Stračice4900:32:3927
4MD4218Svoboda JanPříbram4300:33:4424
5MD451Nový BřetislavSABZO Praha4700:34:2522
6MD5155Hrstka MiroslavTJ Sokol Jesenice4600:35:2320
7MD5240Boháč KarelLigo 2000 Tábor4700:36:0319
8MD5914Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:40:2018
Muži E 70 let a starší (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4345Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:34:0435
2ME4832Putschögl JaroslavSokol Písek3900:35:0431
3ME5720Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:38:5527
4ME6126Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:42:0624
Ženy A 20-34 let (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1461Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:26:4435
2ZA1525Šibravová LenkaKER Team Praha8200:26:4631
3ZA3924Tržilová IvaMaratonstav Úpice8600:33:0227
4ZA622Kopetová MariePraha8300:42:3324
5ZA6456Tůmová HedvikaPraha9000:50:0922
Ženy B 35-44 let (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3152Naxerová JanaUSK Plzeň6600:31:0235
2ZB4948Slabáková LenkaAK Olymp Brno6600:35:0531
3ZB5359Kopecká JaroslvaVeletín6600:36:4227
Ženy C 45-54 let (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3515Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:3335
2ŽC554Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:37:1031
Ženy D 55 let a starší (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2311Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:28:5235
2ZD5449Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:36:5831
3ZD5630Kašová HanaBarnex sport Brno5400:37:2827
4ZD6017Svobodová DanaPříbram5200:40:4524
5ZD639Pláničková EvaAtletika Tábor5400:44:5522
Trať 5,5 km, 312 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:22:1935
2MA219Stibor JanTJ Sokol Jesenice8900:23:0731
1MB363Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:24:1335
3MA460Flašar JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8600:24:2927
4MA528Herda JanMytreneek cz8300:24:3424
2MB68Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:25:1231
5MA76Háša MichalBAK Bechyně8100:25:2422
1MC85Tík FrantišekVodňanská drůbež5700:25:5635
2MC931Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:26:1431
1MJ1051Pucholt TomášSokol Unhošť9400:26:3135
3MC1154Gombita JosefLoučná 9565800:26:3727
6MA1234Mikšl RostislavSlavia České Budějovice7200:26:4220
6MA1238Ježek PavelČernošice7100:26:4220
1ZA1461Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:26:4435
2ZA1525Šibravová LenkaKER Team Praha8200:26:4631
2MJ1647Motl OndřejTJ Rumburk9400:27:1631
4MC1744Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:27:2024
5MC1816Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:27:3322
3MB1912Valenta MichalAVC Praha6200:27:4127
4MB2046Šimek MiroslavSlávia JU České Budějovice6600:27:4624
3MJ2127Novotný VojtěchSokol České Budějovic9300:27:5227
8MA2262Oplatek EduardKTP Tábor7500:28:1718
1ZD2311Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:28:5235
9MA2437Kubalík JanČernošice7800:29:0017
10MA2522Vavřík JanŠSK Borotín8400:29:0616
6MC2641Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5500:29:1520
5MB2742Jelínek JiříRacek6400:29:1722
1MD2843Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:29:3035
6MB2939Rác VáclavStružinec7000:30:0620
7MB303Mikolášek ArnoštNákří6500:30:2219
1ZB3152Naxerová JanaUSK Plzeň6600:31:0235
2MD3213Sládek LadislavSokol Písek4900:31:1931
11MA3335Němeček MilošŠSK Borotín7100:31:3515
7MC3458Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:31:4919
1ŽC3515Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:3335
3MD3657Navrátil JosefSK Stračice4900:32:3927
8MC3750Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5900:32:4818
9MC3829Cipl FrantišekBON BON Praha5100:32:5217
3ZA3924Tržilová IvaMaratonstav Úpice8600:33:0227
4MJ4036Němeček DavidŠSK Borotín9500:33:3924
8MB417Šimek RomanFortex Moravský Beroun6500:33:4218
4MD4218Svoboda JanPříbram4300:33:4424
1ME4345Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:34:0435
1ŽJ4464Šimková JohankaFortex Moravský Beroun9300:34:1835
5MD451Nový BřetislavSABZO Praha4700:34:2522
5MJ4633Mikšl MiroslavSlávie České Budějovice9900:34:4222
9MB4753Kyselý PetrZduchovice6400:34:5617
2ME4832Putschögl JaroslavSokol Písek3900:35:0431
2ZB4948Slabáková LenkaAK Olymp Brno6600:35:0531
12MA5021Hanek AlešAC Veletín7800:35:1914
6MD5155Hrstka MiroslavTJ Sokol Jesenice4600:35:2320
7MD5240Boháč KarelLigo 2000 Tábor4700:36:0319
3ZB5359Kopecká JaroslvaVeletín6600:36:4227
2ZD5449Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:36:5831
2ŽC554Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:37:1031
3ZD5630Kašová HanaBarnex sport Brno5400:37:2827
3ME5720Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:38:5527
10MC5810Hájíček FrantišekAVC Praha5100:39:3616
8MD5914Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:40:2018
4ZD6017Svobodová DanaPříbram5200:40:4524
4ME6126Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:42:0624
4ZA622Kopetová MariePraha8300:42:3324
5ZD639Pláničková EvaAtletika Tábor5400:44:5522
5ZA6456Tůmová HedvikaPraha9000:50:0922
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:22:1935
2MA219Stibor JanTJ Sokol Jesenice8900:23:0731
3MB363Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:24:1327
4MA460Flašar JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8600:24:2924
5MA528Herda JanMytreneek cz8300:24:3422
6MB68Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:25:1220
7MA76Háša MichalBAK Bechyně8100:25:2419
8MC85Tík FrantišekVodňanská drůbež5700:25:5618
9MC931Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:26:1417
10MJ1051Pucholt TomášSokol Unhošť9400:26:3116
11MC1154Gombita JosefLoučná 9565800:26:3715
12MA1234Mikšl RostislavSlavia České Budějovice7200:26:4214
12MA1238Ježek PavelČernošice7100:26:4214
14MJ1647Motl OndřejTJ Rumburk9400:27:1612
15MC1744Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:27:2011
16MC1816Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:27:3310
17MB1912Valenta MichalAVC Praha6200:27:419
18MB2046Šimek MiroslavSlávia JU České Budějovice6600:27:468
19MJ2127Novotný VojtěchSokol České Budějovic9300:27:527
20MA2262Oplatek EduardKTP Tábor7500:28:176
21MA2437Kubalík JanČernošice7800:29:005
22MA2522Vavřík JanŠSK Borotín8400:29:064
23MC2641Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5500:29:153
24MB2742Jelínek JiříRacek6400:29:172
25MD2843Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:29:301
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1461Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:26:4435
2ZA1525Šibravová LenkaKER Team Praha8200:26:4631
3ZD2311Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:28:5227
4ZB3152Naxerová JanaUSK Plzeň6600:31:0224
5ŽC3515Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:3322
6ZA3924Tržilová IvaMaratonstav Úpice8600:33:0220
7ŽJ4464Šimková JohankaFortex Moravský Beroun9300:34:1819
8ZB4948Slabáková LenkaAK Olymp Brno6600:35:0518
9ZB5359Kopecká JaroslvaVeletín6600:36:4217
10ZD5449Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:36:5816
11ŽC554Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:37:1015
12ZD5630Kašová HanaBarnex sport Brno5400:37:2814
13ZD6017Svobodová DanaPříbram5200:40:4513
14ZA622Kopetová MariePraha8300:42:3312
15ZD639Pláničková EvaAtletika Tábor5400:44:5511
16ZA6456Tůmová HedvikaPraha9000:50:0910

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 85%
Zvolená trasa závodu: 85%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
88%

Názory na závod

příjemný "pouťáček", běhavé stoupání, dobré značení. pár mých fotek : http://honzaherda.rajce.idnes.cz/Sedlec_-_Prcice_-_Javorova_skala/
janherda
V rámci podmínek se uskutečnil pěkný závod v příjemném prostředí a s příjemnými lidmi.
Fuka.Josef

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód