Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jablonné - Jamné - Suchý vrch

12.9.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jablonné - Jamné - Suchý vrch
  • datum konání: 12.9.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Jablonné nad Orlicí
10:45 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 10:00 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 9,5 km
převýšení: 535 m
Trať vede po asfaltové silnici, v závěru po polních a lesních cestách.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ABK-BRAVO Jablonné nad Orlicí
Vojmír Dobšíček
Na Výsluní 459
561 64 Jablonné nad Orlicí
tel. 605 310 007

E-mailová adresa

vojmir.dobsicek@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 12)

Výsledky závodu

  • platné k 12.09.2010, 12:39
  • zobrazeno 1101x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2169Nechvíl PetrAC Choceň9100:43:3970
2MJ3550Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:47:0662
3MJ4127Živný MarekOrel Orlice9100:48:5554
4MJ4442Kašpar OlinÚstí nad Orlicí9300:49:0048
Muži A 20-39 let (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA167Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:37:0370
2MA210Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:37:5462
3MA364Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:39:0054
4MA722Malý JanSokol Nová Paka7300:40:3448
5MA920Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:40:5444
6MA1032Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:41:0940
7MA1113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:1838
8MA1261Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:41:34-
9MA1363Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:41:5036
10MA1465Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:42:0434
11MA1574Herda JanMytreneek cz8300:42:1832
12MA1680Dvořák PavelFosa Prostějov8200:42:2330
13MA1760Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:42:55-
14MA2024Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:43:3828
15MA2221Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:43:4126
16MA2548Bielčik PetrISRT7100:44:4224
17MA2757Pešava JanAO Jablonné nad Orlicí7200:45:1722
18MA2856Kožíšek PavelHořice7200:45:3720
19MA3029Barvínek LadislavČeská Třebová7700:45:5418
20MA3159Kaláb MilošHK Letohrad8600:46:1816
21MA3353Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:46:4614
22MA3777Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:47:1812
23MA4539Petránek Radimneregistrován8300:49:1810
24MA4746Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:49:348
25MA4815Stříhavka JindřichAC Choceň7100:50:396
26MA5128Řemínek MatějISRT8600:52:054
27MA5647Vaníček Radimneregistrován8200:53:062
28MA5826Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:53:172
29MA5955Marhold LubošChoceň7700:53:352
Muži B 40-49 let (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB482Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:40:0070
2MB59Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:0862
3MB630Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:3254
4MB1862Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:43:0048
5MB2385Jokel LubomírPalestra Praha6400:44:1344
6MB2441Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:44:3540
7MB2971Kaván LubomírChřibská6100:45:4338
8MB3433Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:47:0236
9MB4231Doležal MartinSPS Sázava7000:48:5734
10MB4383Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:48:5932
11MB4937Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:51:1030
12MB5735Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:53:1228
13MB6336Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:56:0526
14MB871Schmidt RudolfSuchý vrch6701:26:2124
Muži C 50-59 let (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC812Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:4970
2MC3945Bombera JiříMoravská Třebová5500:48:0362
3MC463Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:2054
4MC5023Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:4948
5MC5566Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:53:0444
6MC6134Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:54:5940
7MC6540Eppert RomanCanis Team5900:56:1338
8MC7186Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:58:3536
9MC7587Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:01:2934
10MC8076Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:03:1732
Muži D 60-69 let (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD195Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:1670
2MD2619Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:45:0462
3MD3838Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:1954
4MD5454Červ MiloslavAtletika Polička5000:52:3248
5MD6925Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:57:4844
6MD8411Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:4240
Muži E 70 let a starší (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7275Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:58:3870
2ME7449Bielčik JindřichLichkov4001:01:2162
3ME7681Tomíšek JindřichStřechy Macháček3901:02:0554
4ME8118Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:03:4848
Juniorky 19 let a mladší (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7317Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:00:5570
Ženy A 20-34 let (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3279Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:46:2570
2ZA5343Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:52:2562
3ZA6058Formánková DitaHK Letohrad8500:53:3754
4ZA6214Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:55:2148
5ZA6484Dušková LadaKB OEZ Letohrad8500:56:0644
6ZA6816Stříhavková PetraAC Choceň7900:56:4740
7ZA8370Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:05:3738
Ženy B 35-44 let (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4073Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:48:2070
2ZB678Mikulecká MarcelaSloupnice7300:56:3562
Ženy C 45-54 let (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5272Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:52:0770
2ŽC6651Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6400:56:3162
3ŽC7044Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:2154
4ŽC774Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:02:2648
5ŽC797Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:03:0244
6ŽC8568Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:11:2240
7ŽC866Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:17:2338
Ženy D 55 let a starší (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD362Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:47:1270
2ZD7878Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:02:5762
3ZD8252Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:03:5454
Trať 9,5 km, 535 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA167Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:37:0370
2MA210Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:37:5462
3MA364Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:39:0054
1MB482Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:40:0070
2MB59Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:0862
3MB630Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:3254
4MA722Malý JanSokol Nová Paka7300:40:3448
1MC812Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:4970
5MA920Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:40:5444
6MA1032Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:41:0940
7MA1113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:1838
8MA1261Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:41:34-
9MA1363Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:41:5036
10MA1465Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:42:0434
11MA1574Herda JanMytreneek cz8300:42:1832
12MA1680Dvořák PavelFosa Prostějov8200:42:2330
13MA1760Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:42:55-
4MB1862Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:43:0048
1MD195Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:1670
14MA2024Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:43:3828
1MJ2169Nechvíl PetrAC Choceň9100:43:3970
15MA2221Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:43:4126
5MB2385Jokel LubomírPalestra Praha6400:44:1344
6MB2441Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:44:3540
16MA2548Bielčik PetrISRT7100:44:4224
2MD2619Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:45:0462
17MA2757Pešava JanAO Jablonné nad Orlicí7200:45:1722
18MA2856Kožíšek PavelHořice7200:45:3720
7MB2971Kaván LubomírChřibská6100:45:4338
19MA3029Barvínek LadislavČeská Třebová7700:45:5418
20MA3159Kaláb MilošHK Letohrad8600:46:1816
1ZA3279Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:46:2570
21MA3353Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:46:4614
8MB3433Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:47:0236
2MJ3550Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:47:0662
1ZD362Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:47:1270
22MA3777Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:47:1812
3MD3838Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:1954
2MC3945Bombera JiříMoravská Třebová5500:48:0362
1ZB4073Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:48:2070
3MJ4127Živný MarekOrel Orlice9100:48:5554
9MB4231Doležal MartinSPS Sázava7000:48:5734
10MB4383Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:48:5932
4MJ4442Kašpar OlinÚstí nad Orlicí9300:49:0048
23MA4539Petránek Radimneregistrován8300:49:1810
3MC463Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:2054
24MA4746Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:49:348
25MA4815Stříhavka JindřichAC Choceň7100:50:396
11MB4937Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:51:1030
4MC5023Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:4948
26MA5128Řemínek MatějISRT8600:52:054
1ŽC5272Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:52:0770
2ZA5343Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:52:2562
4MD5454Červ MiloslavAtletika Polička5000:52:3248
5MC5566Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:53:0444
27MA5647Vaníček Radimneregistrován8200:53:062
12MB5735Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:53:1228
28MA5826Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:53:172
29MA5955Marhold LubošChoceň7700:53:352
3ZA6058Formánková DitaHK Letohrad8500:53:3754
6MC6134Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:54:5940
4ZA6214Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:55:2148
13MB6336Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:56:0526
5ZA6484Dušková LadaKB OEZ Letohrad8500:56:0644
7MC6540Eppert RomanCanis Team5900:56:1338
2ŽC6651Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6400:56:3162
2ZB678Mikulecká MarcelaSloupnice7300:56:3562
6ZA6816Stříhavková PetraAC Choceň7900:56:4740
5MD6925Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:57:4844
3ŽC7044Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:2154
8MC7186Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:58:3536
1ME7275Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:58:3870
1ŽJ7317Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:00:5570
2ME7449Bielčik JindřichLichkov4001:01:2162
9MC7587Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:01:2934
3ME7681Tomíšek JindřichStřechy Macháček3901:02:0554
4ŽC774Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:02:2648
2ZD7878Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:02:5762
5ŽC797Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:03:0244
10MC8076Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:03:1732
4ME8118Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:03:4848
3ZD8252Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:03:5454
7ZA8370Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:05:3738
6MD8411Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:4240
6ŽC8568Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:11:2240
7ŽC866Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:17:2338
14MB871Schmidt RudolfSuchý vrch6701:26:2124
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA167Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:37:0370
2MA210Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:37:5462
3MA364Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:39:0054
4MB482Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:40:0048
5MB59Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:0844
6MB630Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:3240
7MA722Malý JanSokol Nová Paka7300:40:3438
8MC812Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:4936
9MA920Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:40:5434
10MA1032Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:41:0932
11MA1113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:1830
12MA1363Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:41:5028
13MA1465Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:42:0426
14MA1574Herda JanMytreneek cz8300:42:1824
15MA1680Dvořák PavelFosa Prostějov8200:42:2322
16MB1862Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:43:0020
17MD195Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:1618
18MA2024Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:43:3816
19MJ2169Nechvíl PetrAC Choceň9100:43:3914
20MA2221Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:43:4112
21MB2385Jokel LubomírPalestra Praha6400:44:1310
22MB2441Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:44:358
23MA2548Bielčik PetrISRT7100:44:426
24MD2619Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:45:044
25MA2757Pešava JanAO Jablonné nad Orlicí7200:45:172

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
88%

Názory na závod

za 50Kč až neskutečný servis, super jídlo v ZŠ i čaj v cíli. Jenom by chtělo dát přesněji cedule s km do cíle, jinak není co vytknout.
janherda

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód