Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Hejšovinu

26.9.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hejšovinu
  • datum konání: 26.9.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Machově
10:00 hodin

Přihlášky

Obecní dům Machov od 8:30 do 9:45 hodin

Startovné

60 Kč

Popis tratě

délka: 8 km
převýšení: 480 m
povrch: asfalt (2 km), terén (5,5 km), kamenné schody (0,5 km)

Ceny pro vítěze

první tři v každé kategorii, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Oldřich Rücker
Machovská Lhota 45
549 63 Machov
mobil 737 537 832

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

ruckeroldrich@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 10.10.2010, 14:30
  • zobrazeno 1147x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2489Nechvíl PetrAC Choceň9100:38:0770
2MJ2857Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:39:2262
3MJ5296Scholz VojtěchMachov9200:42:1854
4MJ5556Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:42:2948
Juniorky (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5072Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:42:0570
2ZJ7278Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:49:0562
3ZJ8697Beranová AnnaSpartak Police9100:54:0554
Muži A (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:31:5370
2MA279Blaha TomášAK Kroměříž7600:32:1662
3MA362Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:4654
4MA463Žák JiříTechnika Brno Extreme7100:33:4048
5MA590Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:34:3944
6MA669Vymazal PetrAD Cyklo Brodek u Přerova7500:35:0440
7MA759Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:35:0938
8MA820Koszewski MichalBoguszow Gorce8600:35:15-
9MA1115Holly PiotrWalbrzych8300:36:17-
10MA1398Knill DavidSK Jíra7600:36:5236
11MA1565Doucha JiříTJ Start Náchod7100:37:0634
12MA1667Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:37:0632
13MA2027Chlubna JanSK Hubertus Karlovy Vary8400:37:3130
14MA2211Lewicki PiotrIskra Jaszkowa7400:38:03-
15MA2354Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:0528
16MA2583Šrůtek DavidBKL Machov8000:38:3626
17MA2695Friede JanHospoda Na Kopci7700:38:5324
18MA3022Krejsa TomášRenovak Kostelec nad Orlicí7700:39:3622
19MA3164Petr JiříINS Atelier Náchod7400:39:4320
20MA3340Penc OndřejT.N.B.M. Meziměstí7700:39:4818
21MA3494Divíšek DavidINS Ateliér Náchod7700:39:5716
22MA3887Scholz VladimírPila Machov7900:40:3814
23MA4146Hornych VáclavSportchallenge7800:41:0312
24MA4333Rücker JakubBonbon8800:41:0510
25MA4747Kolaja JanSportchallenge8100:41:428
26MA4851Jirka JanSTAMP Náchod8300:41:456
27MA5182Šilpert PavelSDH Lhoda8300:42:104
28MA5441Šulc LubošTeam Pavlišov7600:42:262
29MA5980Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:43:312
30MA6124Adamovský PavelRekrea Nusle7200:44:102
31MA6213Žák ArturHermes Swidnica7900:44:112
32MA647Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:45:222
33MA6576Mlynář VlastimilACS Drak Vrbno7400:46:162
34MA6673Mareš PetrSK Jíra7600:46:282
35MA6725Smetánka RadekSK Hubertus Karlovy Vary7600:46:462
36MA6886Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:47:192
37MA7348Plný FilipSportchallenge8700:49:142
38MA8531Chadim VáclavŘíčanský Slimáci8000:53:292
39MA9143Pospíšil JindřichZa Mír7600:58:412
40MA9637Drobný ViktorŘíčanský Slimáci7401:04:072
Muži B (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1226Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:4070
2MB1738Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:37:1662
3MB189Jerzy JaroslawIskra Jaszkowa6900:37:16-
4MB274Kaván LubomírChřibská6100:39:1254
5MB2952Valenta MichalAVC Praha6200:39:2548
6MB3555Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:40:0144
7MB4044Klimeš JiříAC Náchod6100:40:4040
8MB4575Trnovský MiloslavHOBUK6500:41:2938
9MB4688Fátor MiloslavMaratonstav Úpice6400:41:3036
10MB4977Zelený LuděkAC Náchod6100:41:4534
11MB5671Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:43:0032
Muži C (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1070Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:4370
2MC1492Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:37:0662
3MC1917Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:2854
4MC321Flegl VlastimilBrtev5300:39:4748
5MC372Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:3544
6MC4235Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:41:0440
7MC5328Černý VladimírHAC Praha5200:42:2138
8MC6032Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:43:3436
9MC6310Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:44:15-
10MC7030Eppert RomanCanis Team Jablonec5900:48:4934
11MC7545Němec MilošBonbon Praha5900:50:1132
12MC8066Arabas Josef KrysztofZabiegani Czestochova5200:51:4230
Muži D (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD215Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:37:5170
2MD4436Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:1862
3MD5842Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:43:2954
4MD718Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:49:0448
5MD7661Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:50:1844
6MD9050Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:58:1640
7MD9284Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:3438
Muži E (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7818Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:50:2370
2ME9358Havlíček ZdeněkAC Vrchlabí3501:00:1662
Ženy A (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5716Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:43:2870
2ZA7739Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:50:2062
3ZA8414Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:52:5454
4ZA8860Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:55:2548
5ZA9729Drobná MonikaŘíčanský Slimáci7901:05:2644
6ZA9834Filingerová AnetaŘíčanský Slimáci8101:05:2840
Ženy B (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB919Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:2570
2ZB3653Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:40:0262
3ZB8921Smetánková BáraŘíčanský Slimáci7500:55:5154
Ženy C (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6985Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6400:47:5970
2ZC7493Šefcová EvaSpartak Police6400:49:1662
3ZC833Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:52:3754
4ZC8774Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:54:5148
5ZC9491Nechvílová MiroslavaChoceň6001:01:4344
6ZC9581Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:02:0240
Ženy D (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3949Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:4070
2ZD7968Kašová HanaBarnex sport Brno5400:51:2662
3ZD8112Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:52:2054
4ZD826Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:52:2648
Trať 8 km, 480 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:31:5370
2MA279Blaha TomášAK Kroměříž7600:32:1662
3MA362Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:4654
4MA463Žák JiříTechnika Brno Extreme7100:33:4048
5MA590Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:34:3944
6MA669Vymazal PetrAD Cyklo Brodek u Přerova7500:35:0440
7MA759Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:35:0938
8MA820Koszewski MichalBoguszow Gorce8600:35:15-
1ZB919Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:2570
1MC1070Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:4370
9MA1115Holly PiotrWalbrzych8300:36:17-
1MB1226Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:4070
10MA1398Knill DavidSK Jíra7600:36:5236
2MC1492Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:37:0662
11MA1565Doucha JiříTJ Start Náchod7100:37:0634
12MA1667Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:37:0632
2MB1738Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:37:1662
3MB189Jerzy JaroslawIskra Jaszkowa6900:37:16-
3MC1917Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:2854
13MA2027Chlubna JanSK Hubertus Karlovy Vary8400:37:3130
1MD215Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:37:5170
14MA2211Lewicki PiotrIskra Jaszkowa7400:38:03-
15MA2354Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:0528
1MJ2489Nechvíl PetrAC Choceň9100:38:0770
16MA2583Šrůtek DavidBKL Machov8000:38:3626
17MA2695Friede JanHospoda Na Kopci7700:38:5324
4MB274Kaván LubomírChřibská6100:39:1254
2MJ2857Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:39:2262
5MB2952Valenta MichalAVC Praha6200:39:2548
18MA3022Krejsa TomášRenovak Kostelec nad Orlicí7700:39:3622
19MA3164Petr JiříINS Atelier Náchod7400:39:4320
4MC321Flegl VlastimilBrtev5300:39:4748
20MA3340Penc OndřejT.N.B.M. Meziměstí7700:39:4818
21MA3494Divíšek DavidINS Ateliér Náchod7700:39:5716
6MB3555Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:40:0144
2ZB3653Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:40:0262
5MC372Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:3544
22MA3887Scholz VladimírPila Machov7900:40:3814
1ZD3949Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:4070
7MB4044Klimeš JiříAC Náchod6100:40:4040
23MA4146Hornych VáclavSportchallenge7800:41:0312
6MC4235Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:41:0440
24MA4333Rücker JakubBonbon8800:41:0510
2MD4436Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:1862
8MB4575Trnovský MiloslavHOBUK6500:41:2938
9MB4688Fátor MiloslavMaratonstav Úpice6400:41:3036
25MA4747Kolaja JanSportchallenge8100:41:428
26MA4851Jirka JanSTAMP Náchod8300:41:456
10MB4977Zelený LuděkAC Náchod6100:41:4534
1ZJ5072Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:42:0570
27MA5182Šilpert PavelSDH Lhoda8300:42:104
3MJ5296Scholz VojtěchMachov9200:42:1854
7MC5328Černý VladimírHAC Praha5200:42:2138
28MA5441Šulc LubošTeam Pavlišov7600:42:262
4MJ5556Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:42:2948
11MB5671Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:43:0032
1ZA5716Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:43:2870
3MD5842Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:43:2954
29MA5980Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:43:312
8MC6032Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:43:3436
30MA6124Adamovský PavelRekrea Nusle7200:44:102
31MA6213Žák ArturHermes Swidnica7900:44:112
9MC6310Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:44:15-
32MA647Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:45:222
33MA6576Mlynář VlastimilACS Drak Vrbno7400:46:162
34MA6673Mareš PetrSK Jíra7600:46:282
35MA6725Smetánka RadekSK Hubertus Karlovy Vary7600:46:462
36MA6886Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:47:192
1ZC6985Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6400:47:5970
10MC7030Eppert RomanCanis Team Jablonec5900:48:4934
4MD718Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:49:0448
2ZJ7278Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:49:0562
37MA7348Plný FilipSportchallenge8700:49:142
2ZC7493Šefcová EvaSpartak Police6400:49:1662
11MC7545Němec MilošBonbon Praha5900:50:1132
5MD7661Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:50:1844
2ZA7739Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:50:2062
1ME7818Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:50:2370
2ZD7968Kašová HanaBarnex sport Brno5400:51:2662
12MC8066Arabas Josef KrysztofZabiegani Czestochova5200:51:4230
3ZD8112Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:52:2054
4ZD826Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:52:2648
3ZC833Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:52:3754
3ZA8414Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:52:5454
38MA8531Chadim VáclavŘíčanský Slimáci8000:53:292
3ZJ8697Beranová AnnaSpartak Police9100:54:0554
4ZC8774Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:54:5148
4ZA8860Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:55:2548
3ZB8921Smetánková BáraŘíčanský Slimáci7500:55:5154
6MD9050Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:58:1640
39MA9143Pospíšil JindřichZa Mír7600:58:412
7MD9284Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:3438
2ME9358Havlíček ZdeněkAC Vrchlabí3501:00:1662
5ZC9491Nechvílová MiroslavaChoceň6001:01:4344
6ZC9581Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:02:0240
40MA9637Drobný ViktorŘíčanský Slimáci7401:04:072
5ZA9729Drobná MonikaŘíčanský Slimáci7901:05:2644
6ZA9834Filingerová AnetaŘíčanský Slimáci8101:05:2840
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:31:5370
2MA279Blaha TomášAK Kroměříž7600:32:1662
3MA362Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:4654
4MA463Žák JiříTechnika Brno Extreme7100:33:4048
5MA590Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:34:3944
6MA669Vymazal PetrAD Cyklo Brodek u Přerova7500:35:0440
7MA759Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:35:0938
8MC1070Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:4336
9MB1226Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:4034
10MA1398Knill DavidSK Jíra7600:36:5232
11MC1492Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:37:0630
12MA1565Doucha JiříTJ Start Náchod7100:37:0628
13MA1667Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:37:0626
14MB1738Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:37:1624
15MC1917Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:2822
16MA2027Chlubna JanSK Hubertus Karlovy Vary8400:37:3120
17MD215Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:37:5118
18MA2354Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:0516
19MJ2489Nechvíl PetrAC Choceň9100:38:0714
20MA2583Šrůtek DavidBKL Machov8000:38:3612
21MA2695Friede JanHospoda Na Kopci7700:38:5310
22MB274Kaván LubomírChřibská6100:39:128
23MJ2857Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:39:226
24MB2952Valenta MichalAVC Praha6200:39:254
25MA3022Krejsa TomášRenovak Kostelec nad Orlicí7700:39:362

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 87%
Vyhlášení výsledků: 85%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

Velmi pěkný závod. Akorát je možná o malinko kratší. Přidávám odkaz na můj záznam z Garminu: http://connect.garmin.com/activity/50803000
peca7
Počasí se parádně vyvedlo, jako z letáčku. Byl to závod pro radost. Z cílové destinace byla dnes vidět i Sněžka.
ladabohac

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód