Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

10.10.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
  • datum konání: 10.10.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Stará Ves u Rýmařova, před penzionem Anenská huť
11:00 hodin

Přihlášky

od 9 hodin v chatě Liga 100 Olomouc ve Staré Vsi

Startovné

40 Kč

Popis tratě

délka: 14 km
převýšení: 430 m

Vede převážně po lesních cestách s pevným povrchem. Prvních 7 km stálé stoupání po zelené turistické značce, zpět po červené značce stálé klesání. Nejvyšší místo na trati je ve výšce 1100 m. n. m.

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v každé kategorii obdrží věcné ceny a diplom, vítěz putovní pohár, všichni účastníci vlaječku.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
PhDr. Miloslav Čermák, CSc.
tel. 602 752 447

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.liga100.cz

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves52
8.10.2017Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves42
9.10.2016Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves52
11.10.2015Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves50
12.10.2014Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves72
13.10.2013Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves76
7.10.2012Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves40
9.10.2011Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves46
11.10.2009Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves57
12.10.2008Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves66
7.10.2007Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves78
2.10.2005Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves74
3.10.2004Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves65
14.10.2001Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves86
10.10.1999Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves101

Statistika závodu Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 957

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5915
Fritscher Adam7513
Soviš Ivan4612
Stržínek Karel6411
Vraštilová Miloslava5611
Merta Jaroslav3510
Bronec Jaromír6710
Hnát Petr7410
Šimůnek Jan829
Pechek František539
Šrůtek Stanislav589
Sedláček Václav868
Špacír Ladislav558
Podešva Pavel498
Vodička Jan457
Král Jindřich737
Vymazal Petr757
Dedek Aleš757
Fančovič Marian527
Komárek Bedřich537
Lenhart Vít826
Švidernoch Milan586
Soviš Ivo716
Žák Jiří716
Brož Jiří546
Horáček Michal756
Pechková Jana856
Řoutil Ladislav816
Dvořák Pavel825
Mannlová Jana805
Vaněk Jaromír485
Krčková Šárka885
Volek Ivo485
Matějíková Jana905
Kokeš Vlastimil655
Škapa Marek715
Delingerová Marie765
Urbiš Vilém545
Hudeček Petr825
Kebrle Milan755
Les Josef475
Ožana Václav645
Orság Lubomír915
Mazač Jaroslav685
Urbánková Helena774
Keprtová Miloslava484
Hrouza Michal784
Lajčík Alois404
Šimůnková Pavla774
Zátopek Jiří604

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 10.10.2010, 22:13
  • zobrazeno 1148x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ556Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:53:0535
2MJ1157Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:55:4031
3MJ1353Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:56:4727
4MJ1954Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:59:5324
5MJ225Orság LubomírFORTEX SKI Moravský Beroun9101:01:4022
6MJ2619Hýbl VladislavSki club Rýmařov9401:03:1420
Juniorky 19 let a mladší (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6512Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:27:1535
Muži A 20-39 let (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:50:2235
2MA255Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:50:3831
3MA34Vymazal PetrAD Cyklo Brodek u Přerova7500:50:5427
4MA847Pelíšek DavidAK Olomouc9000:53:5524
5MA918Sedláček VáclavFeje8600:54:1522
6MA1525Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:58:3820
6MA1521Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:58:3820
8MA1715Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:58:4518
9MA2364Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:01:4217
10MA2470Čermák David-7601:02:2016
11MA2962Hudeček PetrCampagnolo - blue jeans8201:03:4015
12MA3050Kempa JanFialové kobry7901:03:4714
13MA3144Hnát PetrDUKO Rýmařov7401:05:3813
14MA3261Friedel JanPřátelé zeleného údolí7901:06:0012
15MA3526Barvínek LadislavČeská Třebová7701:07:5311
15MA3520Bombera JiříMěstečko Trnávka8501:07:5311
17MA3768Spisar MartinSK K2 Prostějov7401:08:399
18MA3943Hrouza Michal-7801:09:478
19MA4037Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:10:297
20MA4236Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7301:11:186
21MA4669Jurkulák Marián-7301:12:315
22MA5134Škapa MarekX-Air Ostrava7101:14:384
23MA5341Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8101:15:403
24MA5411Mlynář VlastimilACS Drak Vrbno pod Pradědem7401:15:522
25MA5549Sivek JanFialové Kobry8401:17:021
26MA6867Blaha TomášAK Asics Kroměříž7601:33:461
26MA6865Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:33:461
Muži B 40-49 let (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB432Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:52:1935
2MB645Martinek JaroslavTrisk Olomouc6900:53:1131
3MB742Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:53:3227
4MB1038Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:55:0924
5MB1252Rončák JanFORTEX SKI Moravský Beroun6700:56:3922
6MB2158Havlíček IvoLánov Krkonoše6601:00:3320
7MB2513Kudrna PavelKarviná6801:02:5219
8MB3460Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6701:06:4118
9MB3846Černoch JiříTrisk Olomouc6701:08:4917
Muži C 50-59 let (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1414Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:57:4935
2MC2022Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:00:2031
3MC283Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:03:2727
4MC3330Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:06:0124
5MC4148Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:10:5422
6MC506Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5801:14:3620
7MC6463Komárek BedřichHlubočky5301:25:0819
Muži D 60-69 let (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1835Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:58:5235
2MD4917Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:13:5231
3MD5633Hlavsa FrantišekABK 99 Pohořelice4701:17:1627
4MD5939Volek IvoCK Stará Ves4801:19:4324
5MD6340Soviš IvanCK Stará Ves4601:24:3422
6MD6716Sedláček JanTJ Liga 100 Olomouc4601:27:5620
Muži E 70 let a starší (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME458Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:12:2235
2ME4724Lajčík AloisAK Olomouc4001:13:0331
3ME572Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:18:4527
Ženy A 20-34 let (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2723Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:03:2335
2ZA4359Urbánková HelenaTJ Liga 100 Olomouc7701:11:2931
3ZA4831Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:13:1027
4ZA6029Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:20:3124
5ZA6151Mahutová BohumilaFialové Kobry8601:20:5522
Ženy B 35-44 let (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4410Matalová JanaSlezská Ostrava7301:12:0235
2ZB5827Minaříková JanaTJ Liga 100 Olomouc6601:19:1331
Ženy C 45-54 let (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5266Machalická LibušeFORTEX SKI Moravský Beroun6401:15:1235
2ŽC657Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:27:1531
Ženy D 55 let a starší (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD629Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:22:0235
Trať 14 km, 430 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:50:2235
2MA255Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:50:3831
3MA34Vymazal PetrAD Cyklo Brodek u Přerova7500:50:5427
1MB432Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:52:1935
1MJ556Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:53:0535
2MB645Martinek JaroslavTrisk Olomouc6900:53:1131
3MB742Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:53:3227
4MA847Pelíšek DavidAK Olomouc9000:53:5524
5MA918Sedláček VáclavFeje8600:54:1522
4MB1038Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:55:0924
2MJ1157Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:55:4031
5MB1252Rončák JanFORTEX SKI Moravský Beroun6700:56:3922
3MJ1353Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:56:4727
1MC1414Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:57:4935
6MA1521Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:58:3820
6MA1525Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:58:3820
8MA1715Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:58:4518
1MD1835Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:58:5235
4MJ1954Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:59:5324
2MC2022Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:00:2031
6MB2158Havlíček IvoLánov Krkonoše6601:00:3320
5MJ225Orság LubomírFORTEX SKI Moravský Beroun9101:01:4022
9MA2364Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:01:4217
10MA2470Čermák David-7601:02:2016
7MB2513Kudrna PavelKarviná6801:02:5219
6MJ2619Hýbl VladislavSki club Rýmařov9401:03:1420
1ZA2723Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:03:2335
3MC283Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:03:2727
11MA2962Hudeček PetrCampagnolo - blue jeans8201:03:4015
12MA3050Kempa JanFialové kobry7901:03:4714
13MA3144Hnát PetrDUKO Rýmařov7401:05:3813
14MA3261Friedel JanPřátelé zeleného údolí7901:06:0012
4MC3330Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:06:0124
8MB3460Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6701:06:4118
15MA3520Bombera JiříMěstečko Trnávka8501:07:5311
15MA3526Barvínek LadislavČeská Třebová7701:07:5311
17MA3768Spisar MartinSK K2 Prostějov7401:08:399
9MB3846Černoch JiříTrisk Olomouc6701:08:4917
18MA3943Hrouza Michal-7801:09:478
19MA4037Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:10:297
5MC4148Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:10:5422
20MA4236Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7301:11:186
2ZA4359Urbánková HelenaTJ Liga 100 Olomouc7701:11:2931
1ZB4410Matalová JanaSlezská Ostrava7301:12:0235
1ME458Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:12:2235
21MA4669Jurkulák Marián-7301:12:315
2ME4724Lajčík AloisAK Olomouc4001:13:0331
3ZA4831Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:13:1027
2MD4917Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:13:5231
6MC506Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5801:14:3620
22MA5134Škapa MarekX-Air Ostrava7101:14:384
1ŽC5266Machalická LibušeFORTEX SKI Moravský Beroun6401:15:1235
23MA5341Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8101:15:403
24MA5411Mlynář VlastimilACS Drak Vrbno pod Pradědem7401:15:522
25MA5549Sivek JanFialové Kobry8401:17:021
3MD5633Hlavsa FrantišekABK 99 Pohořelice4701:17:1627
3ME572Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:18:4527
2ZB5827Minaříková JanaTJ Liga 100 Olomouc6601:19:1331
4MD5939Volek IvoCK Stará Ves4801:19:4324
4ZA6029Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:20:3124
5ZA6151Mahutová BohumilaFialové Kobry8601:20:5522
1ZD629Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:22:0235
5MD6340Soviš IvanCK Stará Ves4601:24:3422
7MC6463Komárek BedřichHlubočky5301:25:0819
2ŽC657Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:27:1531
1ŽJ6512Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:27:1535
6MD6716Sedláček JanTJ Liga 100 Olomouc4601:27:5620
26MA6867Blaha TomášAK Asics Kroměříž7601:33:461
26MA6865Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:33:461
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:50:2235
2MA255Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:50:3831
3MA34Vymazal PetrAD Cyklo Brodek u Přerova7500:50:5427
4MB432Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:52:1924
5MJ556Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:53:0522
6MB645Martinek JaroslavTrisk Olomouc6900:53:1120
7MB742Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:53:3219
8MA847Pelíšek DavidAK Olomouc9000:53:5518
9MA918Sedláček VáclavFeje8600:54:1517
10MB1038Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:55:0916
11MJ1157Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:55:4015
12MB1252Rončák JanFORTEX SKI Moravský Beroun6700:56:3914
13MJ1353Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:56:4713
14MC1414Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:57:4912
15MA1521Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:58:3811
15MA1525Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:58:3811
17MA1715Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:58:459
18MD1835Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:58:528
19MJ1954Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:59:537
20MC2022Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:00:206
21MB2158Havlíček IvoLánov Krkonoše6601:00:335
22MJ225Orság LubomírFORTEX SKI Moravský Beroun9101:01:404
23MA2364Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:01:423
24MA2470Čermák David-7601:02:202
25MB2513Kudrna PavelKarviná6801:02:521
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2723Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:03:2335
2ZA4359Urbánková HelenaTJ Liga 100 Olomouc7701:11:2931
3ZB4410Matalová JanaSlezská Ostrava7301:12:0227
4ZA4831Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:13:1024
5ŽC5266Machalická LibušeFORTEX SKI Moravský Beroun6401:15:1222
6ZB5827Minaříková JanaTJ Liga 100 Olomouc6601:19:1320
7ZA6029Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:20:3119
8ZA6151Mahutová BohumilaFialové Kobry8601:20:5518
9ZD629Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:22:0217
10ŽC657Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:27:1516
10ŽJ6512Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:27:1516

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód