Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cross po lyžařských tratích

25.9.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cross po lyžařských tratích
  • datum konání: 25.9.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI klub Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Sportovní areál Hory u České Třebové

Čas prvního závodu 10:00 hodin
Čas hlavního závodu 11:00 hodin

Přihlášky

V místě startu od 8:30 do 10:30 hodin

Startovné

50,- dospělí
30,- děti

Popis tratě

Náročný terénní běh na tříkilometrovém okruhu lyžařských tratí.

Délka hlavního závodu 9 km, ostatní méně.

Ceny pro vítěze

Věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

SKI Klub a OREL Česká Třebová
Jiří Zapletal
Na Výšině 589
560 02 Česká Třebová
tel. 602 141 946

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.skict.cz

E-mailová adresa

jiri.zapletal@czloko.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Cross po lyžařských tratích192
23.9.2017Cross po lyžařských tratích229
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
24.9.2000Cross po lyžařských tratích276

Statistika závodu Cross po lyžařských tratích

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 2940

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Gregora Filip0212
Sadílek Ota4611
Šafář Jaroslav5111
Vacek Martin6911
Keprtová Miloslava4810
Marek Jiří439
Dušková Lenka809
Stránský Aleš609
Mlynář Vojtěch989
Gregorová Michaela049
Brusenbauchová Nela089
Borková Agáta029
Preislerová Agáta Nela099
Jirásková Eva649
Borek Viktor049
Hronek Jaroslav919
Bielčik Jindřich408
Čerenkova Petra998
Kessnerová Martina768
Šimůnek Jan828
Buriánek Roman658
Limburský Jan018
Matyášová Jana658
Smoláková Alexandra988
Vondra Vojtěch988
Sejkorová Lenka638
Buriánek Tomáš898
Šimůnek Jan038
Limburská Eliška998
Šimůnková Pavla778
Krátká Hana957
Mlynář Vlastimil647
Boháč Pankrác067
Smolák Petr947
Kubišta Oto537
Serbousková Sára047
Smolák Bedřich037
Šimůnková Zdena587
Černá Kristýna937
Strnad Adam007
Smoláková Valérie937
Kamarád Vít057
Smoláková Dominika007
Gregora Jakub987
Šimůnek Jan497
Čáp Bohuslav517
Kačerovský Michal987
Slabáková Lenka666
Moravec Jan026
Lánová Aneta076

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2005 a mladší (trať 0,15 km - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž0171Vašatová ZuzanaTatran Moravičany0500:00:50-
2Ž0339Velecká IvanaTJ - Svitavy0500:00:53-
3Ž0678Celerinová ZuzanaSVK TAT Martin0500:00:59-
4Ž0813Chmelíčková MonikaSpartak OEZ Letohrad0500:01:01-
5Ž099Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:01:07-
6Ž013150Zahálková LucieČeská Třebová0500:01:12-
7Ž014155Borková JohankaZAPPA Česká Třebová0700:01:12-
8Ž01535Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:13-
9Ž01857Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:47-
10Ž01984Lánová AnetaČeská Třebová0700:01:48-
11Ž02027Viznerová LucieHO Holešov0800:01:50-
12Ž023218Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:03:19-
13Ž02434Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:03:28-
Chlapci r. 2005 a mladší (trať 0,15 km - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M02151Rouchal DominikAtletika Svitavy0500:00:52-
2M0487Kamarád VítMARS Svratka0500:00:57-
3M05170Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:58-
4M07180Tomšů OndřejMlýn Janderov0500:01:00-
5M01058Janeček RomanČeská Třebová0600:01:08-
6M01185Zrník TomášMARS Svratka0600:01:10-
7M01241Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:01:11-
8M016182Brychta JakubChoceň0800:01:28-
9M017183Peřina DanielLetohrad0800:01:37-
10M02148Šumbera MetodějOrel Česká Třebová0800:02:10-
11M02220Kyncl Jakubneregistrován0900:02:40-
Žákyně nejmladší I r. 01-04 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21110Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:02:34-
2Ž2266Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:02:41-
3Ž2389Gregorová AnetaMARS Svratka0100:02:46-
4Ž2495Kamarádová MarieMARS Svratka0200:02:47-
5Ž25167Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:02:49-
6Ž2683Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:02:49-
7Ž27190Louvarová MichaelaKKL Hlinsko0100:02:58-
8Ž28112Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:02:58-
9Ž29111Smrčková NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:03:01-
10Ž21033Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:03-
11Ž211154Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:05-
12Ž21275Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:03:08-
13Ž213114Peřinová AdélaSpartak OEZ Letohrad0100:03:09-
14Ž21429Stříhavková EliškaAC Choceň0200:03:10-
15Ž215115Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:11-
16Ž21679Celerinová KateřinaSVK TAT Martin0300:03:20-
17Ž217116Kerschbaumová AdélaSpartak OEZ Letohrad0200:03:27-
18Ž21812Chmelíčková ZuzanaSpartak OEZ Letohrad0200:03:29-
19Ž219148Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:31-
20Ž220147Mrklovská MagdalenaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:37-
21Ž221113Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:39-
22Ž22254Gregorová MichaelaLanškroun0400:03:43-
23Ž22386Stoklasová ZuzanaMARS Svratka0400:03:45-
24Ž22453Horváthová JulieOREL Nové Město na Moravě0300:03:58-
25Ž22573Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:04:10-
26Ž226149Kubíčková TerezaSpartak OEZ Letohrad0300:06:27-
-Ž2-209Kavínová ŠtěpánkaSebranice02DNF-
Žáci nejmladší I r. 01-04 (trať 0,8 km - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2155Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:12-
2M22208Kavín MichaelSebranice0100:03:17-
3M24163Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:17-
4M29191Pilný MichalKKL Hlinsko0200:03:25-
5M215159Procházka AdamAtletika Žamberk0100:03:36-
6M22377Költö MatějXCT.cz Horní Heřmanice0300:03:54-
7M22682Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:04:02-
8M22763Němec JanAtletika Jaroměř0200:04:03-
9M2282Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:04:04-
10M22952Horváth MatoušOREL nové Město na Moravě0100:04:10-
11M230177Chlup OndřejTJ Rychnov na Moravě0300:04:12-
12M233118Lána JanSpartak OEZ Letohrad0200:04:18-
13M23488Otava TadeášMARS Svratka0300:04:20-
14M235158Procházka TomášSokol Hnátnice0400:04:23-
15M236117Stráník DominikTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:23-
16M237161Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:04:24-
17M238104Suchodol VítSpartak OEZ Letohrad0400:04:28-
18M239107Toman KvidoSpartak OEZ Letohrad0300:04:33-
19M2408Pfeiffer MichalLanškroun0200:04:36-
20M24110Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:04:37-
21M242223Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:04:38-
22M243119Patočka JakubTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:39-
23M24440Velecký VojtěchTJ - Svitavy0400:04:41-
24M245123Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:04:42-
25M24626Vizner MartinHO Holešov0400:04:57-
26M248153Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:59-
27M249108Chmelíček DavidTJ Spartak OEZ Letohrad0300:05:03-
28M25119Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:05:03-
29M252106Hrdina KryštofSpartak OEZ Letohrad0300:05:05-
30M253122Hynek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:05:19-
31M254121Piňos PavelSpartak OEZ Letohrad0200:05:28-
32M25517Kugler JakubTJ - Svitavy0400:05:31-
33M256105Kunt StanislavSpartak OEZ Letohrad0400:05:46-
Žákyně nejmladší II r. 99-00 (trať 0,8 km - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž33166Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:17-
2Ž3593Teplá EliškaMARS Svratka9900:03:18-
3Ž3694Nováková KamilaMARS Svratka9900:03:20-
4Ž3792Zrníková AdélaMARS Svratka0000:03:21-
5Ž3814Hanzlová EliškaTJ Svitavy9900:03:25-
6Ž3959Rudolfská DominikaAtletika Jaroměř9900:03:25-
7Ž31160Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:03:25-
8Ž31291Trávníčková AnetaMARS Svratka0000:03:28-
9Ž31365Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:03:28-
10Ž31443Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:32-
11Ž316165Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:36-
12Ž31764Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:03:38-
13Ž318143Mrklovská DanaSpartak OEZ Letohrad0000:03:39-
14Ž319169Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:43-
15Ž320176Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:03:45-
16Ž321192Macháčková AnetaKKL Hlinsko9900:03:47-
17Ž322193Mudrochová AnetaKKL Hlinsko9900:03:53-
18Ž324144Snítilová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9900:03:56-
19Ž325188Doskočilová EliškaDonocykl Vysoké Mýto0000:03:59-
20Ž33176Prausová NicoleTJ Jiskra Králíky9900:04:13-
21Ž332168Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:16-
22Ž347109Stejskalová NikolaSpartak OEZ Letohrad0000:04:57-
23Ž350145Tomanová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad0000:05:03-
Žáci nejmladší II r. 99-00 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M34146Papáček OndřejSpartak OEZ Letohrad9900:03:59-
2M35124Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:03-
3M36156Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:04:04-
4M3790Gregor TomášMARS Svratka0000:04:05-
5M3862Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:04:06-
6M3968Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:04:10-
7M312138Večeř PetrSpartak OEZ Letohrad9900:04:12-
8M315164Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:20-
9M31661Pecháček JiříAtletika Jaroměř9900:04:21-
10M319141Macháček VojtěchSpartak OEZ Letohrad9900:04:23-
11M32028Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:24-
12M32315Staněk PatrikTJ - Svitavy9900:04:31-
13M32542Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:40-
14M327194Stehno FilipKKL Hlinsko9900:04:45-
15M328162Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:53-
16M330125Strnad AdamSpartak OEZ Letohrad0000:04:58-
17M33174Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:05:05-
18M33237Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:05:08-
Žákyně mladší r. 97-98 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1178Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:41-
2ŽM244Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:46-
3ŽM3185Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:51-
4ŽM10196Louvarová MichaelaKKL Hlinsko9700:04:11-
5ŽM11175Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:04:11-
6ŽM13132Novotná DoraSpartak OEZ Letohrad9700:04:18-
7ŽM1498Otavová KarolínaMARS Svratka9700:04:18-
8ŽM177Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:04:21-
9ŽM18195Remešová DenisaKKL Hlinsko9700:04:23-
10ŽM2199Černá KristýnaMARS Svratka9700:04:25-
11ŽM22140Koclířová AdélaSpartak OEZ Letohrad9800:04:25-
12ŽM24136Mikulová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9800:04:35-
13ŽM26135Faltusová SimonaSpartak OEZ Letohrad9800:04:41-
14ŽM29139Joštová KristýnaSpartak OEZ Letohrad9800:04:58-
15ŽM33133Kopecká SimonaSpartak OEZ Letohrad9700:05:11-
16ŽM346Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:05:11-
17ŽM3550Lolková AdélaSKI Klub Česká Třebová9800:05:14-
18ŽM36142Fajfrová Markétaspartak OEZ Letohrad9700:05:17-
19ŽM37197Svobodová EliškaKKL Hlinsko9800:05:36-
Žáci mladší r. 97-98 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM15Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:08:12-
2MM256Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:08:16-
3MM3189Doskočil JanAC Jiskra Litomyšl9700:08:23-
4MM467Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:08:26-
5MM5130Kavka LukášSpartak OEZ Letohrad9700:08:26-
6MM6198Málek AdamKKL Hlinsko9700:08:43-
7MM7100Pekař JanMARS Svratka9700:08:50-
8MM8101Trávníček MartinMARS Svratka9700:08:50-
9MM9129Chmelíček JordanSpartak OEZ Letohrad9700:08:56-
10MM1051Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:09:05-
11MM11131Suchomel TomášSpartak OEZ Letohrad9700:09:22-
12MM13137Valenta AdamSpartak OEZ Letohrad9800:09:43-
13MM14171Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:09:54-
14MM15102Kalous TomášTJ Mars Svratka9800:10:58-
15MM1616Beneš OndřejTJ - Svitavy9800:13:46-
Žákyně starší r. 95-96 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS12134Fáberová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9600:09:26-
2ŽS17202Kobzová VeronikaOrel Brno Židenice9600:15:15-
Žáci starší r. 95-96 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS138Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:11:48-
2MS231Lakota AntonínAC Choceň9500:12:30-
3MS396Kalous MartinMARS Svratka9500:12:44-
4MS4199Seifert VojtěchKKL Hlinsko9600:12:54-
5MS5126Procházka JakubSpartak OEZ Letohrad9600:13:12-
6MS7127Večeř MilanSpartak OEZ Letohrad9600:13:35-
7MS9203Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:13:43-
8MS10128Cimr TomášSpartak OEZ Letohrad9600:15:26-
9MS1122Tučka OndřejOrel Brno-Židenice9600:17:25-
10MS1221Nehybka JosefOrel Brno-Židenice9500:17:25-
Dorostenky r. 93-94 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD669Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:13:34-
2ŽD872Černá KristýnaKB OEZ Letohrad9300:13:36-
3ŽD13173Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:17:41-
Dorostenci r. 93-94 (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1174Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:17:01-
2MD2103Pekař ŠtěpánMARS Svratka9400:17:19-
3MD347Hřivna JanTJ Sokol Jaroměř9300:18:05-
4MD524Kalčík LiborOrel Brno-Židenice9300:29:37-
5MD623Janko DominikOrel Brno-Židenice9400:31:47-
Junioři 18-19 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1120Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:24:12106,54
2MJ3183Nechvíl PetrAC Choceň9100:24:59100,25
3MJ4238Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:25:5293,21
4MJ5236Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:25:5692,59
5MJ732Nikl LukášAC Choceň9100:26:3088,16
6MJ9232Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:27:2281,22
7MJ14222Živný MarekOrel Orlice9100:28:4370,33
Muži A 20-39 let (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1247Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:57107,35
2MA2211Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:35:10100,47
3MA5242Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:36:3792,18
4MA6205Krška JanSKI Klub Nové Město na Moravě8600:37:0589,54
5MA71Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:37:0589,50
6MA8213Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:38:1582,92
7MA10217Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:39:0278,49
8MA1281Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:39:4274,67
9MA13244Mařík JiříMP Žamberk7200:39:5373,67
10MA15257Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:40:3369,88
11MA16212Krejsa TomášRENOVAK Rensport Kostelec nad Orlicí7700:40:4568,74
12MA1845Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:41:1465,95
13MA20243Dobšíček PavelSK Hronov8000:42:1859,97
14MA21258Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:42:1859,92
15MA22237Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:42:2059,78
16MA23152Abrahám LuděkSK Hronov7500:42:2059,74
17MA25245Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:42:4057,85
18MA26264Stříhavka JindřichAC Choceň7100:42:4457,45
19MA28186Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:42:5256,70
20MA29265Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:43:3652,57
21MA3125Vizner MarekHO Holešov7200:46:5034,18
22MA32254Gregora ZdenekLanškroun7300:47:0133,17
23MA34157Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:48:1226,47
24MA364Bednář JosefOrel Dašice8900:52:473,00
-MA-3Michek JiříOrel Dašice85DNF-
-MA-160Jadrný LubomírJiskra Ústí nad Orlicí73DNF-
Muži B 40-49 let (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3241Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:58105,71
2MB480Celerin MilanTAT Martin6500:36:30102,83
3MB997Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:38:3691,46
4MB11219Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:39:0788,69
5MB14233Hanuš MartinChoceň7000:40:2082,14
6MB17248Buriánek RomanČeská Třebová6500:41:0078,50
7MB1970Strnad TomášSK Žamberk6900:41:3275,65
8MB24235Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:42:3669,84
9MB2746Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:42:4668,93
10MB30246Novotný LuděkSK Žamberk6200:44:5357,53
11MB33172Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:47:1844,48
12MB35181Tomšů PetrMlýn Janderov6400:49:3931,75
-MB-253Krátký JosefTJ Svitavy65DNF-
Muži C 50-59 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2179Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:26117,26
2MC8187Bombera JiříMoravská Třebová5500:27:0597,43
3MC13231Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:28:4385,31
4MC16224Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:28:5084,39
5MC19221Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:29:3079,36
6MC21230Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:30:2672,39
7MC22262Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:30:5668,71
8MC36251Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:35:0737,36
9MC41204Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:36:3426,51
Muži D 60 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD15200Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:28:50103,30
2MD17220Hájek FrantišekFGT Stolany4900:29:04101,62
3MD20256Červ MiloslavAtletika Polička5000:30:0295,08
4MD23252Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:31:1586,77
5MD24207Krumer MiroslavMK Ostrov4900:31:4583,36
6MD29227Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:32:3877,30
7MD30228Václavík JaroslavSK OMT Pardubice4800:32:5675,27
8MD33249Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:34:1266,58
9MD38229Bielčik JindřichLichkov4000:36:03148,22
10MD40261Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:36:27146,56
11MD4411Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:38:3936,20
12MD47240Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:10:015,22
Juniorky 18-19 let (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4250Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:22:11100,00
Ženy A 20-34 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6226Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:26:04112,32
2ZA11216Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:3694,07
3ZA12234Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:28:4093,61
4ZA25260Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:31:4870,96
5ZA27215Vacková AliceVýprachtice8200:32:1567,73
6ZA28255Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:32:1767,47
7ZA3236Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:33:2060,01
8ZA34210Červenková Lucie-8500:34:5848,17
9ZA35206Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:34:5848,13
10ZA3730Stříhavková PetraAC Choceň7900:35:1246,48
11ZA43263Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:38:2623,26
Ženy B 35 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1018Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:28:19127,50
2ZB18239Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:19128,86
3ZB26259Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:14111,82
4ZB3149Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:33:0398,58
5ZB39214Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:36:20100,00
6ZB42225Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:37:0673,92
7ZB45184Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:41:1359,32
8ZB46201Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:42:3451,39
Rodinné štafety (trať štafety)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST11Pourovi- 00:01:46-
2ST22Kábrti ze Rtyně- 00:01:46-
3ST33Kalousovi- 00:01:50-
4ST44Šesťáci- 00:01:54-
5ST55ŠIMI team- 00:01:56-
6ST66Nový Věk TT Trusnov- 00:01:56-
7ST77AC Choceň- 00:01:58-
8ST88Jařouchovci- 00:02:00-
9ST99Abrahamovci- 00:02:00-
10ST1010Mrklovští- 00:02:02-
11ST1111Draci- 00:02:03-
12ST1212Orel Česká Třebová- 00:02:05-
13ST1313Borci- 00:02:05-
14ST1414Cvrčci- 00:02:06-
15ST1515Peliňáci- 00:02:08-
16ST1616Krásky- 00:02:09-
17ST1717Choriňáci- 00:02:14-
18ST1818Atomouky- 00:02:20-
-ST-19Kavíňata- DNF-
-ST-20Tým Alexovice- DNF-
Trať 0,5 km - modrá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21110Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:02:34-
2Ž2266Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:02:41-
3Ž2389Gregorová AnetaMARS Svratka0100:02:46-
4Ž2495Kamarádová MarieMARS Svratka0200:02:47-
5Ž25167Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:02:49-
6Ž2683Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:02:49-
7Ž27190Louvarová MichaelaKKL Hlinsko0100:02:58-
8Ž28112Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:02:58-
9Ž29111Smrčková NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:03:01-
10Ž21033Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:03-
11Ž211154Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:05-
12Ž21275Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:03:08-
13Ž213114Peřinová AdélaSpartak OEZ Letohrad0100:03:09-
14Ž21429Stříhavková EliškaAC Choceň0200:03:10-
15Ž215115Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:11-
16Ž21679Celerinová KateřinaSVK TAT Martin0300:03:20-
17Ž217116Kerschbaumová AdélaSpartak OEZ Letohrad0200:03:27-
18Ž21812Chmelíčková ZuzanaSpartak OEZ Letohrad0200:03:29-
19Ž219148Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:31-
20Ž220147Mrklovská MagdalenaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:37-
21Ž221113Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:39-
22Ž22254Gregorová MichaelaLanškroun0400:03:43-
23Ž22386Stoklasová ZuzanaMARS Svratka0400:03:45-
24Ž22453Horváthová JulieOREL Nové Město na Moravě0300:03:58-
25Ž22573Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:04:10-
26Ž226149Kubíčková TerezaSpartak OEZ Letohrad0300:06:27-
Trať štafety
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST11Pourovi- 00:01:46-
2ST22Kábrti ze Rtyně- 00:01:46-
3ST33Kalousovi- 00:01:50-
4ST44Šesťáci- 00:01:54-
5ST55ŠIMI team- 00:01:56-
6ST66Nový Věk TT Trusnov- 00:01:56-
7ST77AC Choceň- 00:01:58-
8ST88Jařouchovci- 00:02:00-
9ST99Abrahamovci- 00:02:00-
10ST1010Mrklovští- 00:02:02-
11ST1111Draci- 00:02:03-
12ST1212Orel Česká Třebová- 00:02:05-
13ST1313Borci- 00:02:05-
14ST1414Cvrčci- 00:02:06-
15ST1515Peliňáci- 00:02:08-
16ST1616Krásky- 00:02:09-
17ST1717Choriňáci- 00:02:14-
18ST1818Atomouky- 00:02:20-
Trať 0,8 km - červená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2155Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:12-
2M22208Kavín MichaelSebranice0100:03:17-
1Ž33166Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:17-
3M24163Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:17-
2Ž3593Teplá EliškaMARS Svratka9900:03:18-
3Ž3694Nováková KamilaMARS Svratka9900:03:20-
4Ž3792Zrníková AdélaMARS Svratka0000:03:21-
5Ž3814Hanzlová EliškaTJ Svitavy9900:03:25-
4M29191Pilný MichalKKL Hlinsko0200:03:25-
6Ž3959Rudolfská DominikaAtletika Jaroměř9900:03:25-
7Ž31160Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:03:25-
8Ž31291Trávníčková AnetaMARS Svratka0000:03:28-
9Ž31365Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:03:28-
10Ž31443Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:32-
5M215159Procházka AdamAtletika Žamberk0100:03:36-
11Ž316165Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:36-
12Ž31764Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:03:38-
13Ž318143Mrklovská DanaSpartak OEZ Letohrad0000:03:39-
14Ž319169Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:43-
15Ž320176Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:03:45-
16Ž321192Macháčková AnetaKKL Hlinsko9900:03:47-
17Ž322193Mudrochová AnetaKKL Hlinsko9900:03:53-
6M22377Költö MatějXCT.cz Horní Heřmanice0300:03:54-
18Ž324144Snítilová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9900:03:56-
19Ž325188Doskočilová EliškaDonocykl Vysoké Mýto0000:03:59-
7M22682Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:04:02-
8M22763Němec JanAtletika Jaroměř0200:04:03-
9M2282Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:04:04-
10M22952Horváth MatoušOREL nové Město na Moravě0100:04:10-
11M230177Chlup OndřejTJ Rychnov na Moravě0300:04:12-
20Ž33176Prausová NicoleTJ Jiskra Králíky9900:04:13-
21Ž332168Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:16-
12M233118Lána JanSpartak OEZ Letohrad0200:04:18-
13M23488Otava TadeášMARS Svratka0300:04:20-
14M235158Procházka TomášSokol Hnátnice0400:04:23-
15M236117Stráník DominikTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:23-
16M237161Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:04:24-
17M238104Suchodol VítSpartak OEZ Letohrad0400:04:28-
18M239107Toman KvidoSpartak OEZ Letohrad0300:04:33-
19M2408Pfeiffer MichalLanškroun0200:04:36-
20M24110Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:04:37-
21M242223Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:04:38-
22M243119Patočka JakubTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:39-
23M24440Velecký VojtěchTJ - Svitavy0400:04:41-
24M245123Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:04:42-
25M24626Vizner MartinHO Holešov0400:04:57-
22Ž347109Stejskalová NikolaSpartak OEZ Letohrad0000:04:57-
26M248153Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:59-
27M249108Chmelíček DavidTJ Spartak OEZ Letohrad0300:05:03-
23Ž350145Tomanová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad0000:05:03-
28M25119Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:05:03-
29M252106Hrdina KryštofSpartak OEZ Letohrad0300:05:05-
30M253122Hynek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:05:19-
31M254121Piňos PavelSpartak OEZ Letohrad0200:05:28-
32M25517Kugler JakubTJ - Svitavy0400:05:31-
33M256105Kunt StanislavSpartak OEZ Letohrad0400:05:46-
Trať 1 km - hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1178Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:41-
2ŽM244Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:46-
3ŽM3185Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:51-
1M34146Papáček OndřejSpartak OEZ Letohrad9900:03:59-
2M35124Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:03-
3M36156Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:04:04-
4M3790Gregor TomášMARS Svratka0000:04:05-
5M3862Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:04:06-
6M3968Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:04:10-
4ŽM10196Louvarová MichaelaKKL Hlinsko9700:04:11-
5ŽM11175Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:04:11-
7M312138Večeř PetrSpartak OEZ Letohrad9900:04:12-
6ŽM13132Novotná DoraSpartak OEZ Letohrad9700:04:18-
7ŽM1498Otavová KarolínaMARS Svratka9700:04:18-
8M315164Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:20-
9M31661Pecháček JiříAtletika Jaroměř9900:04:21-
8ŽM177Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:04:21-
9ŽM18195Remešová DenisaKKL Hlinsko9700:04:23-
10M319141Macháček VojtěchSpartak OEZ Letohrad9900:04:23-
11M32028Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:24-
10ŽM2199Černá KristýnaMARS Svratka9700:04:25-
11ŽM22140Koclířová AdélaSpartak OEZ Letohrad9800:04:25-
12M32315Staněk PatrikTJ - Svitavy9900:04:31-
12ŽM24136Mikulová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9800:04:35-
13M32542Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:40-
13ŽM26135Faltusová SimonaSpartak OEZ Letohrad9800:04:41-
14M327194Stehno FilipKKL Hlinsko9900:04:45-
15M328162Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:53-
14ŽM29139Joštová KristýnaSpartak OEZ Letohrad9800:04:58-
16M330125Strnad AdamSpartak OEZ Letohrad0000:04:58-
17M33174Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:05:05-
18M33237Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:05:08-
15ŽM33133Kopecká SimonaSpartak OEZ Letohrad9700:05:11-
16ŽM346Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:05:11-
17ŽM3550Lolková AdélaSKI Klub Česká Třebová9800:05:14-
18ŽM36142Fajfrová Markétaspartak OEZ Letohrad9700:05:17-
19ŽM37197Svobodová EliškaKKL Hlinsko9800:05:36-
Trať 2 km - zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM15Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:08:12-
2MM256Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:08:16-
3MM3189Doskočil JanAC Jiskra Litomyšl9700:08:23-
4MM467Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:08:26-
5MM5130Kavka LukášSpartak OEZ Letohrad9700:08:26-
6MM6198Málek AdamKKL Hlinsko9700:08:43-
7MM7100Pekař JanMARS Svratka9700:08:50-
8MM8101Trávníček MartinMARS Svratka9700:08:50-
9MM9129Chmelíček JordanSpartak OEZ Letohrad9700:08:56-
10MM1051Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:09:05-
11MM11131Suchomel TomášSpartak OEZ Letohrad9700:09:22-
1ŽS12134Fáberová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9600:09:26-
12MM13137Valenta AdamSpartak OEZ Letohrad9800:09:43-
13MM14171Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:09:54-
14MM15102Kalous TomášTJ Mars Svratka9800:10:58-
15MM1616Beneš OndřejTJ - Svitavy9800:13:46-
2ŽS17202Kobzová VeronikaOrel Brno Židenice9600:15:15-
Trať 3 km - fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS138Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:11:48-
2MS231Lakota AntonínAC Choceň9500:12:30-
3MS396Kalous MartinMARS Svratka9500:12:44-
4MS4199Seifert VojtěchKKL Hlinsko9600:12:54-
5MS5126Procházka JakubSpartak OEZ Letohrad9600:13:12-
1ŽD669Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:13:34-
6MS7127Večeř MilanSpartak OEZ Letohrad9600:13:35-
2ŽD872Černá KristýnaKB OEZ Letohrad9300:13:36-
7MS9203Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:13:43-
8MS10128Cimr TomášSpartak OEZ Letohrad9600:15:26-
9MS1122Tučka OndřejOrel Brno-Židenice9600:17:25-
10MS1221Nehybka JosefOrel Brno-Židenice9500:17:25-
3ŽD13173Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:17:41-
Trať 4 km - fialová + hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1174Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:17:01-
2MD2103Pekař ŠtěpánMARS Svratka9400:17:19-
3MD347Hřivna JanTJ Sokol Jaroměř9300:18:05-
1ŽJ4250Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:22:11100,00
4MD524Kalčík LiborOrel Brno-Židenice9300:29:37-
5MD623Janko DominikOrel Brno-Židenice9400:31:47-
Trať 6 km - 2x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1120Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:24:12106,54
1MC2179Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:26117,26
2MJ3183Nechvíl PetrAC Choceň9100:24:59100,25
3MJ4238Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:25:5293,21
4MJ5236Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:25:5692,59
1ZA6226Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:26:04112,32
5MJ732Nikl LukášAC Choceň9100:26:3088,16
2MC8187Bombera JiříMoravská Třebová5500:27:0597,43
6MJ9232Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:27:2281,22
1ZB1018Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:28:19127,50
2ZA11216Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:3694,07
3ZA12234Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:28:4093,61
3MC13231Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:28:4385,31
7MJ14222Živný MarekOrel Orlice9100:28:4370,33
1MD15200Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:28:50103,30
4MC16224Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:28:5084,39
2MD17220Hájek FrantišekFGT Stolany4900:29:04101,62
2ZB18239Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:19128,86
5MC19221Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:29:3079,36
3MD20256Červ MiloslavAtletika Polička5000:30:0295,08
6MC21230Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:30:2672,39
7MC22262Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:30:5668,71
4MD23252Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:31:1586,77
5MD24207Krumer MiroslavMK Ostrov4900:31:4583,36
4ZA25260Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:31:4870,96
3ZB26259Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:14111,82
5ZA27215Vacková AliceVýprachtice8200:32:1567,73
6ZA28255Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:32:1767,47
6MD29227Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:32:3877,30
7MD30228Václavík JaroslavSK OMT Pardubice4800:32:5675,27
4ZB3149Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:33:0398,58
7ZA3236Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:33:2060,01
8MD33249Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:34:1266,58
8ZA34210Červenková Lucie-8500:34:5848,17
9ZA35206Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:34:5848,13
8MC36251Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:35:0737,36
10ZA3730Stříhavková PetraAC Choceň7900:35:1246,48
9MD38229Bielčik JindřichLichkov4000:36:03148,22
5ZB39214Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:36:20100,00
10MD40261Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:36:27146,56
9MC41204Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:36:3426,51
6ZB42225Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:37:0673,92
11ZA43263Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:38:2623,26
11MD4411Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:38:3936,20
7ZB45184Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:41:1359,32
8ZB46201Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:42:3451,39
12MD47240Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:10:015,22
Trať 9 km - 3x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1247Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:57107,35
2MA2211Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:35:10100,47
1MB3241Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:58105,71
2MB480Celerin MilanTAT Martin6500:36:30102,83
3MA5242Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:36:3792,18
4MA6205Krška JanSKI Klub Nové Město na Moravě8600:37:0589,54
5MA71Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:37:0589,50
6MA8213Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:38:1582,92
3MB997Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:38:3691,46
7MA10217Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:39:0278,49
4MB11219Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:39:0788,69
8MA1281Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:39:4274,67
9MA13244Mařík JiříMP Žamberk7200:39:5373,67
5MB14233Hanuš MartinChoceň7000:40:2082,14
10MA15257Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:40:3369,88
11MA16212Krejsa TomášRENOVAK Rensport Kostelec nad Orlicí7700:40:4568,74
6MB17248Buriánek RomanČeská Třebová6500:41:0078,50
12MA1845Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:41:1465,95
7MB1970Strnad TomášSK Žamberk6900:41:3275,65
13MA20243Dobšíček PavelSK Hronov8000:42:1859,97
14MA21258Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:42:1859,92
15MA22237Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:42:2059,78
16MA23152Abrahám LuděkSK Hronov7500:42:2059,74
8MB24235Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:42:3669,84
17MA25245Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:42:4057,85
18MA26264Stříhavka JindřichAC Choceň7100:42:4457,45
9MB2746Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:42:4668,93
19MA28186Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:42:5256,70
20MA29265Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:43:3652,57
10MB30246Novotný LuděkSK Žamberk6200:44:5357,53
21MA3125Vizner MarekHO Holešov7200:46:5034,18
22MA32254Gregora ZdenekLanškroun7300:47:0133,17
11MB33172Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:47:1844,48
23MA34157Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:48:1226,47
12MB35181Tomšů PetrMlýn Janderov6400:49:3931,75
24MA364Bednář JosefOrel Dašice8900:52:473,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1247Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:57106,15
2MA2211Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:35:1099,23
3MB3241Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:5894,62
4MB480Celerin MilanTAT Martin6500:36:3091,57
5MA5242Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:36:3790,90
6MA6205Krška JanSKI Klub Nové Město na Moravě8600:37:0588,24
7MA71Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:37:0588,20
8MA8213Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:38:1581,58
9MB997Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:38:3679,54
10MA10217Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:39:0277,11
11MB11219Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:39:0776,62
12MA1281Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:39:4273,27
13MA13244Mařík JiříMP Žamberk7200:39:5372,27
14MB14233Hanuš MartinChoceň7000:40:2069,70
15MA15257Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:40:3368,45
16MA16212Krejsa TomášRENOVAK Rensport Kostelec nad Orlicí7700:40:4567,30
17MB17248Buriánek RomanČeská Třebová6500:41:0065,85
18MA1845Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:41:1464,49
19MB1970Strnad TomášSK Žamberk6900:41:3262,84
20MA20243Dobšíček PavelSK Hronov8000:42:1858,48
21MA21258Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:42:1858,43
22MA22237Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:42:2058,29
23MA23152Abrahám LuděkSK Hronov7500:42:2058,25
24MB24235Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:42:3656,69
25MA25245Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:42:4056,35
26MA26264Stříhavka JindřichAC Choceň7100:42:4455,95
27MB2746Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:42:4655,74
28MA28186Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:42:5255,19
29MA29265Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:43:3651,04
30MB30246Novotný LuděkSK Žamberk6200:44:5343,68
31MA3125Vizner MarekHO Holešov7200:46:5032,53
32MA32254Gregora ZdenekLanškroun7300:47:0131,51
33MB33172Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:47:1829,89
34MA34157Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:48:1224,77
35MB35181Tomšů PetrMlýn Janderov6400:49:3916,43
36MA364Bednář JosefOrel Dašice8900:52:473,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6226Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:26:04111,52
2ZB1018Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:28:1995,28
3ZA11216Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:3693,20
4ZA12234Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:28:4092,74
5ZB18239Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:1988,05
6ZA25260Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:31:4869,99
7ZB26259Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:1466,94
8ZA27215Vacková AliceVýprachtice8200:32:1566,75
9ZA28255Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:32:1766,49
10ZB3149Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:33:0360,96
11ZA3236Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:33:2058,99
12ZA34210Červenková Lucie-8500:34:5847,11
13ZA35206Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:34:5847,07
14ZA3730Stříhavková PetraAC Choceň7900:35:1245,41
15ZB39214Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:36:2037,24
16ZB42225Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:37:0631,70
17ZA43263Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:38:2622,09
18ZB45184Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:41:133,00
19ZB46201Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:42:343,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Nedoběh ono se to těžko běží, když si musíte domluvit vběhnutí do posledního kola (pořadatelé mysleli, že už tam nikdo nepůjde, běžel jsem dvě kola mezi Honzou Šimůnkem a paní Nechvílovou), značení v posledním kole je již odstraňováno, takže i bloudíte, a když se dostanete do cílové rovinky tak už tam probíhá jiný závod. Ale pro se be jsem to dal asi za 63:10. Tímto děkuji pořadatelům za kvalitní sportovní zážitek.
cagwe
Pořadí štafet by někde nebylo ;-) Petr Borek
jampb
Pepo Cagwe,no jestli pořadatelé si nemysleli,že jsi ten turista,né ?...no ,že ten čas by tak tomu odpovídal,có..?..nic ve zlém,jsem na tom teď už podobně.Už jen ten turistický běžec .Ahoooj !
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód