Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Javorkou

2.5.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 2.5.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Park Javorka Česká Třebová
9:30 - 12:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 v místě startu

Startovné

dospělí 50 Kč
mládež 20 Kč

Popis tratě

Délka: 6 km a méně

Tratě v městském parku mají poměrne zvlněný profil. Jsou vedeny po zpevněných písčitých cestách a zámkové dlažbě.

Ceny pro vítěze

věcné v hodnotě 3.500 Kč
finanční v hodnotě 5.800 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ČTBK Iscarex Česká Třebová
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
Telefon +420 465 530 214

Propozice ve formátu GIF

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.4.2019Běh Javorkou201
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou82
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
1.5.1999Běh Javorkou159
1.5.1998Javorka 98 4. ročník25
1.5.1997Javorka 97 3. ročník49
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 5083

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Keprtová Miloslava4821
Vacek Martin6921
Hübl Radek8820
Stránská Adéla9118
Vondra Vojtěch9817
Horáček Michal7516
Sadílek Ota4616
Šimůnek Jan8215
Jirásková Eva6415
Nechvíl Petr9115
Kalous Petr7714
Borek Viktor0413
Šimůnek Jan4913
Červ Miloslav5013
Bielčik Jindřich4013
Stránská Michaela9713
Borek Petr7013
Matyášová Jana6513
Borková Agáta0213
Gregora Filip0212
Záveský Filip9312
Razým Jan5712
Ducháček Bedřich5912
Dušková Lenka8012
Šimůnek Jan0312
Smolák Petr9411
Mannlová Jana8011
Smoláková Valérie9311
Sontáková Lenka9111
Frydrychová Eliška0111
Čechal Jaroslav6111
Kebrle Milan7511
Černá Kristýna9311
Klášterecký Tomáš8111
Vytlačilová Lenka8411
Nechvílová Miroslava6010
Burešová Markéta0410
Jirásková Bára9110
Dostál Ladislav5610
Pilgr Luděk7610
Klaclová Šárka9310
Dostálek Petr6710
Friš Jan9510
Sejkorová Lenka6310
Martincová Kristýna9310
Neruda Miroslav5610
Šafář Jaroslav5110
Smoláková Alexandra9810
Vinduška Petr9310
Gregorová Monika009

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky do 5 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1295Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:41-
2Ž1783Gregorová NelaČeská Třebová0500:00:46-
3Ž18115Jebousková PavlínaČeská Třebová0500:00:47-
4Ž113127Orlichová NikolaMŠ Koupaliště Česká Třebová0500:00:50-
5Ž11411Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:52-
6Ž116114Hylenová RomanaJUDO Česká Třebová0500:00:53-
7Ž11770Jurková Veronika-0500:00:54-
8Ž120121Zahálková LucieČeská Třebová0500:00:58-
9Ž128130Podhorská KarolínaLovosice0500:01:08-
10Ž129128Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:12-
11Ž13127Vacková AnetaISCAREX Česká Třebová0600:01:14-
12Ž132131Marholdová AnetaChoceň0700:01:14-
13Ž13326Nováková PavlínaNymburk0700:01:32-
14Ž134129Podhorská AndreaLovosice0800:01:33-
15Ž135122Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:35-
16Ž13788Fedrová AnežkaAC Klepačov0800:02:20-
17Ž141108Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:03:10-
Chlapci do 5 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1314Jelínek MatoušČeská Třebová0500:00:41-
2M1676Hacura LukášLanškroun0500:00:46-
3M18111Pokorný KryštofČeská Třebová0500:00:47-
4M11036Zeman DavidTJ Svitavy0500:00:47-
5M1181Janeček RomanČeská Třebová0600:00:56-
6M12367Kovář Samuelneregistrován0700:01:01-
7M12413Jelínek JakubČeská Třebová0700:01:01-
8M12581Bureš JosefČeská Třebová - Parník0600:01:01-
9M126101Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:01:02-
10M13651Šumbera MetodějOrel Česká Třebová0800:01:54-
11M138126Čada MatějLanškroun0800:02:39-
12M139106Škop Jonᚊachový oddíl Horní Kocbeře0600:02:40-
13M140125Jirásek JiříISCAREX Česká Třebová0800:02:46-
Žákyně 6 - 7 let (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2664Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:22-
2Ž21480Burešová MarkétaČeská Třebová - Parník0400:01:36-
3Ž21857Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:40-
4Ž22259Vomáčková Kristýna-0400:01:43-
5Ž224105Škopová AdélaŠachový oddíl Horní Kocbeře0400:01:46-
Žáci 6 - 7 let (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2763Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:01:22-
2M2892Költö MatějXCT.cz Horní Heřmanice0300:01:23-
3M2999Martinec OndřejNový věk TT Trusnov0300:01:26-
4M21049Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:01:27-
5M21166Chlup OndřejTJ Rychnov na Moravě0300:01:30-
6M21228Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:31-
7M21612Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:38-
8M21743Bělka MichalSK Geodezie0300:01:39-
9M21952Šumbera CyrilOrel Česká Třebová0400:01:40-
10M22097Tomek TomášČeská Třebová0300:01:41-
11M221102Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:42-
12M22372Kysela BohumírČeská Třebová0300:01:45-
13M22530Mísař AdamČeská Třebová0400:01:50-
14M22678Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:52-
15M227107Marhold StanislavChoceň0400:01:53-
16M22932Hubálek AntonínČeská Třebová0400:01:54-
17M23115Knytl MarekISCAREX Česká Třebová0400:02:10-
Žákyně 8 - 9 let (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3242Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:26-
2Ž3525Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:01:28-
3Ž37113Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:31-
4Ž3108Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:36-
5Ž311100Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:38-
6Ž31268Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:39-
7Ž31390Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:39-
8Ž31558Vomáčková VendulaČeská Třebová0100:01:41-
9Ž31675Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:42-
10Ž318999Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:01:45-
11Ž31979Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:46-
12Ž32139Köhlerová AnetaTJ Dlouhá Třebová0100:01:46-
13Ž32253Šumberová NatálkaOrel Česká Třebová0100:01:47-
14Ž32538Králová ZuzanaTJ Svitavy0200:01:52-
15Ž326112Kašparová KamilaAtletika Rtyně0200:01:55-
16Ž329109Kovářová JanaŘetůvka0200:02:04-
17Ž33035Hubálková AnnaČeská Třebová0200:02:05-
18Ž33334Tobíšková Nikola-0100:02:29-
-Ž3-9Štrbíková SofieAtletika Jablonné nad Orlicí01DNF-
Žáci 8 - 9 let (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3196Metelka OndřejHradec Králové0100:01:24-
2M3356Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:27-
3M346Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:28-
4M36998Kavín MichaelSebranice0100:01:30-
5M3840Navrátil JonášTJ Svitavy0100:01:31-
6M3917Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:01:36-
7M31462Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:01:40-
8M31773Hrdina TomášÚstí nad Orlicí0200:01:45-
9M32086Fedra VojtěchKlepačov0200:01:46-
10M32319Němec JanAtletika Jaroměř0200:01:47-
11M32493Halanič MartinTJ Jiskra Králíky0100:01:50-
12M327104Konečný DannyČeská Třebová0200:02:02-
13M328110Kovář LukášŘetůvka0100:02:03-
14M33116Knytl LukášČeská Třebová0200:02:10-
15M33237Zeman OndřejTJ Svitavy0200:02:20-
Žáci 10 - 11 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41117Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:03:00-
2M4250Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:03:20-
3M4448Sviták PavelSokol Žamberk9900:03:23-
4M4718Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:03:26-
5M4810Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:28-
6M4107Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:29-
7M41187Fedra FrantišekAC Klepačov0000:03:33-
8M41347Kučera MartinTJ - Svitavy9900:03:33-
9M414116Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:35-
10M41669Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:35-
11M41865Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:03:40-
12M42033Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:03:41-
13M42477Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:51-
14M43171Dian JakubÚstí nad Orlicí0000:04:04-
15M43289Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:06-
Žákyně mladší (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM154Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:04-
2ŽM4118Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:04:09-
3ŽM9135Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:29-
4ŽM11132Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:39-
5ŽM1445Márová JanaTJ Svitavy9700:04:56-
6ŽM15124Bezdíčková KateřinaFloorball FBC Česká Třebová9800:05:26-
7ŽM1660Lolková AdélaSKI Klub Česká Třebová9800:05:35-
8ŽM1791Nosková SáraTJ Jiskra Králíky9700:05:42-
9ŽM1984Řepková MarikaTJ Jiskra Králíky9800:06:00-
Žáci mladší (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM298Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:04:05-
2MM361Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:04:06-
3MM621Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:04:17-
4MM10138Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:04:33-
Žákyně starší (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS7137Menclová NikolNový Věk TT Trusnov9500:04:20-
2ŽS846Průšová RadkaTJ Svitavy9600:04:25-
3ŽS12119Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:04:44-
4ŽS13134Krátká HanaLanškroun9500:04:51-
5ŽS18139Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:05:58-
Žáci starší (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1133Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:08:26-
2MS2120Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:08:38-
3MS5136Pavlas JanLanškroun9600:09:25-
4MS27140Vrátný MichalČeská Třebová9500:11:35-
Dorostenky (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD5123Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:04:15-
Dorostenci (trať 2,4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ821Nikl LukášAC Choceň9100:21:20102,67
2MJ929Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:21:33100,52
3MJ1245Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:5796,81
4MJ3865Živný MarekOrel Orlice9100:24:3872,05
Muži A (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:59104,14
2MA267Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:19:3498,10
3MA328Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:19:3697,76
4MA610Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:5384,62
5MA739Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:0183,22
6MA112Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:21:4974,98
7MA1448Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:22:1071,38
8MA1726Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:22:2768,41
9MA1823Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:22:2868,28
10MA205Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:22:3167,75
11MA2154Bielčik PetrISRT7100:22:3267,56
12MA229Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:22:4066,08
13MA2317Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:22:4665,15
14MA2446Nechvíl LukášChoceň8300:22:4764,85
15MA2749Dobšíček PavelSK Hronov8000:23:1260,69
16MA2836Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:23:1759,71
17MA3068Barvínek LadislavČeská Třebová7700:23:2558,42
18MA3670Kalous PetrSK Žamberk7700:24:1749,52
19MA3950Marhold PetrChoceň7800:24:4544,66
20MA4480Sejkora PatrikLanškroun7800:25:1639,34
21MA4561Krsek PavkaLanškroun7200:25:2038,58
22MA4669Gregora ZdenekLanškroun7300:25:2537,72
23MA4886Furik JanČeská Třebová8700:25:5732,19
24MA6020Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:27:3914,65
-MA-64Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM84DNF-
Muži B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB412Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:33105,40
2MB543Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:20:49102,81
3MB1379Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:21:5991,78
4MB1585Orlich PetrCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:1389,68
5MB1941Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:22:2887,21
6MB2615Buriánek RomanČeská Třebová6500:22:5882,57
7MB2931Krátký LubošLanškroun6200:23:2079,01
8MB3352Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:5573,45
9MB3513Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:24:1470,57
10MB497Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:5953,97
11MB5735Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:26:4746,31
12MB7976Krátký JosefTJ Svitavy6500:33:343,00
Muži C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2582Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:22:57106,83
2MC3177Martinák JiříCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí6000:23:33101,80
3MC4058Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:24:4791,37
4MC4744Felkl LuděkŠumperk6000:25:4583,22
5MC5242Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:26:1279,49
6MC5524Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:3975,63
7MC6581Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:28:4557,99
8MC6627Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:5956,04
9MC7151Třasák MilanOK Lokomotiva Pardubice5200:30:3442,61
10MC7333Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:30:4740,91
11MC7775Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:32:1927,96
Muži D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4140Hájek FrantišekFGT Stolany4900:24:57106,35
2MD5178Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:0997,11
3MD5338Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:1396,55
4MD5474Krumer MiroslavOstrov4900:26:2595,03
5MD6163Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:28:0082,78
6MD6771Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:29:2971,22
7MD6959Tučný JanMK Pardubice4700:30:0966,02
Muži E (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6856Bielčik JindřichLichkov4000:29:49109,48
2ME7014Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:10107,23
3ME8083Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:33:5583,29
4ME8384Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:36:0669,32
Juniorky (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ561Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:26:46116,26
2ŽJ7673Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:31:3083,74
Ženy A (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1662Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:22:14113,95
2ZA3716Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:2995,09
3ZA4230Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:24:5890,96
4ZA4360Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:25:1289,00
5ZA5957Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:27:1871,47
6ZA646Stříhavková PetraAC Choceň7900:28:4359,66
Ženy B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB108Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:21:35112,88
2ZB323Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:4194,70
3ZB3453Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:23:5792,43
4ZB634Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:28:1055,83
5ZB7232Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:30:4133,99
6ZB7425Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:30:5032,69
Ženy C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5018Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:26:05117,03
2ŽC5866Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:53111,43
3ŽC7837Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:32:3471,54
4ŽC8147Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:34:1859,27
5ŽC8219Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:4748,93
Ženy D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6222Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:28:01131,60
2ZD7534Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:16112,07
3ZD8472Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:40:3256,33
H1 - dívky (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H11515Nováková IvetaDomov u Studánky 00:00:52-
2H1223Dušková RenataDomov u Studánky 00:01:00-
3H13018Hanzlíková ZdenaDomov u Studánky 00:01:13-
H2 - chlapci (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H2116Mikulecký RadimKorunka Lanškroun8400:00:35-
2H2420Bílý MilanZákladní škola speciální Lanškroun0200:00:41-
3H2517Šikula MarianKorunka Lanškroun7800:00:45-
4H21112Kašuba JiříDomov u Studánky 00:00:48-
5H21211Hlavinka AugustinDomov u Studánky 00:00:49-
6H21913Gregar MiroslavKorunka Lanškroun7400:00:58-
H3 - dívky (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H33014Hajzlerová JanaKorunka Lanškroun6600:02:07-
2H33210Svědirohová IrenaDomov u Studánky7100:02:10-
H4 - chlapci (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H411Kovář PavelDomov pod hradem Žampach7200:01:07-
2H422Kovář RadekDomov pod hradem Žampach6900:01:12-
3H4322Král JiříDomov pod hradem Žampach 00:01:16-
4H449Wolf ZdeněkÚSP Žampach6700:01:20-
5H457Schauer LukášDomov pod hradem Žampach8800:01:21-
6H4136Cinfeld JiříŽampach 00:01:34-
7H4155Skalický Stanislavdomov Pod hradem Žampach5600:01:37-
8H42823Starenko LubošŽampach 00:01:53-
Vozíčkáři (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1VO218Fedra PetrParacentrum - Fénix7300:00:58-
2VO2719Ordoš JakubKorunka Lanškroun9400:01:04-
Lidový běh (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB3240Pavel JanLoko Trutnov9500:09:10-
2LB435Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:09:15-
3LB6229Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:09:30-
4LB7244Kubín RomanJCEE8200:09:44-
5LB8234Marhold LubošChoceň7700:09:58-
6LB9249Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:10:02-
7LB10243Pakosta OndřejBK Vysoké Mýto9300:10:07-
8LB11246Marek PetrJCEE8500:10:07-
9LB1273Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:10:13-
10LB1360Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:10:19-
11LB14236Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:10:27-
12LB15235Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:10:29-
13LB16237Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:10:29-
14LB17225Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:10:32-
15LB18245Knoll LukášJCEE8400:10:39-
16LB19226Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:10:51-
17LB20233Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:11:01-
18LB2184Fedra FrantišekKlepačov0000:11:04-
19LB22248Dulkaj PetrJCEE7900:11:06-
20LB23256Bielčik PetrISRT7100:11:15-
21LB24254Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:11:15-
22LB2576Záveský RichardOrel Česká Třebová6300:11:20-
23LB26221Fedra JakubKlepačov9800:11:28-
24LB28223Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:11:35-
25LB29251Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:11:39-
26LB30255Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:11:39-
27LB31242Třasák VladimírBK Vysoké Mýto9400:11:48-
28LB32228Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:11:48-
29LB33227Podhorská KarolínaLovosice7800:11:49-
30LB34238Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:11:51-
31LB35239Chlup JiříJCEE7000:11:51-
32LB36222Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:12:01-
33LB3711Stříhavka JindřichAC Choceň0000:12:02-
34LB382Stříhavková PetraAC Choceň7900:12:34-
35LB3975Stříhavka JindřichAC Choceň7100:12:34-
36LB40247Janáček LadislavJCEE6500:12:58-
37LB41241Pilnáčková KláraBK Vysoké Mýto9200:13:00-
38LB42224Gregorová KateřinaLanškroun7500:14:13-
39LB43250Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:14:23-
40LB44103Kalinová LidmilaČeská Třebová5000:14:37-
41LB45252Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:15:09-
42LB46253Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:15:17-
43LB47231Bélka MichalSK Geodezie0300:18:52-
44LB48232Bélková MarkétaSK Geodezie7200:18:54-
45LB49230Bělková KristýnaSK Geodézie0000:19:02-
46LB5043Šumberová NatálkaOrel Česká Třebová0100:19:10-
47LB5144Šumbera CyrilOrel Česká Třebová0400:19:21-
48LB5240Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:19:22-
49LB5352Šumbera MetodějOrel Česká Třebová0800:19:22-
50LB5437Šumbera IvoOrel Česká Třebová7100:19:23-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H2116Mikulecký RadimKorunka Lanškroun8400:00:35-
1Ž1295Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:41-
1M1314Jelínek MatoušČeská Třebová0500:00:41-
2H2420Bílý MilanZákladní škola speciální Lanškroun0200:00:41-
3H2517Šikula MarianKorunka Lanškroun7800:00:45-
2M1676Hacura LukášLanškroun0500:00:46-
2Ž1783Gregorová NelaČeská Třebová0500:00:46-
3M18111Pokorný KryštofČeská Třebová0500:00:47-
3Ž18115Jebousková PavlínaČeská Třebová0500:00:47-
4M11036Zeman DavidTJ Svitavy0500:00:47-
4H21112Kašuba JiříDomov u Studánky 00:00:48-
5H21211Hlavinka AugustinDomov u Studánky 00:00:49-
4Ž113127Orlichová NikolaMŠ Koupaliště Česká Třebová0500:00:50-
5Ž11411Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:52-
1H11515Nováková IvetaDomov u Studánky 00:00:52-
6Ž116114Hylenová RomanaJUDO Česká Třebová0500:00:53-
7Ž11770Jurková Veronika-0500:00:54-
5M1181Janeček RomanČeská Třebová0600:00:56-
6H21913Gregar MiroslavKorunka Lanškroun7400:00:58-
8Ž120121Zahálková LucieČeská Třebová0500:00:58-
1VO218Fedra PetrParacentrum - Fénix7300:00:58-
2H1223Dušková RenataDomov u Studánky 00:01:00-
6M12367Kovář Samuelneregistrován0700:01:01-
7M12413Jelínek JakubČeská Třebová0700:01:01-
8M12581Bureš JosefČeská Třebová - Parník0600:01:01-
9M126101Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:01:02-
2VO2719Ordoš JakubKorunka Lanškroun9400:01:04-
9Ž128130Podhorská KarolínaLovosice0500:01:08-
10Ž129128Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:12-
3H13018Hanzlíková ZdenaDomov u Studánky 00:01:13-
11Ž13127Vacková AnetaISCAREX Česká Třebová0600:01:14-
12Ž132131Marholdová AnetaChoceň0700:01:14-
13Ž13326Nováková PavlínaNymburk0700:01:32-
14Ž134129Podhorská AndreaLovosice0800:01:33-
15Ž135122Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:35-
10M13651Šumbera MetodějOrel Česká Třebová0800:01:54-
16Ž13788Fedrová AnežkaAC Klepačov0800:02:20-
11M138126Čada MatějLanškroun0800:02:39-
12M139106Škop Jonᚊachový oddíl Horní Kocbeře0600:02:40-
13M140125Jirásek JiříISCAREX Česká Třebová0800:02:46-
17Ž141108Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:03:10-
Trať 0,35 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H411Kovář PavelDomov pod hradem Žampach7200:01:07-
2H422Kovář RadekDomov pod hradem Žampach6900:01:12-
3H4322Král JiříDomov pod hradem Žampach 00:01:16-
4H449Wolf ZdeněkÚSP Žampach6700:01:20-
5H457Schauer LukášDomov pod hradem Žampach8800:01:21-
1Ž2664Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:22-
1M2763Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:01:22-
2M2892Költö MatějXCT.cz Horní Heřmanice0300:01:23-
3M2999Martinec OndřejNový věk TT Trusnov0300:01:26-
4M21049Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:01:27-
5M21166Chlup OndřejTJ Rychnov na Moravě0300:01:30-
6M21228Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:31-
6H4136Cinfeld JiříŽampach 00:01:34-
2Ž21480Burešová MarkétaČeská Třebová - Parník0400:01:36-
7H4155Skalický Stanislavdomov Pod hradem Žampach5600:01:37-
7M21612Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:38-
8M21743Bělka MichalSK Geodezie0300:01:39-
3Ž21857Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:40-
9M21952Šumbera CyrilOrel Česká Třebová0400:01:40-
10M22097Tomek TomášČeská Třebová0300:01:41-
11M221102Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:42-
4Ž22259Vomáčková Kristýna-0400:01:43-
12M22372Kysela BohumírČeská Třebová0300:01:45-
5Ž224105Škopová AdélaŠachový oddíl Horní Kocbeře0400:01:46-
13M22530Mísař AdamČeská Třebová0400:01:50-
14M22678Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:52-
15M227107Marhold StanislavChoceň0400:01:53-
8H42823Starenko LubošŽampach 00:01:53-
16M22932Hubálek AntonínČeská Třebová0400:01:54-
1H33014Hajzlerová JanaKorunka Lanškroun6600:02:07-
17M23115Knytl MarekISCAREX Česká Třebová0400:02:10-
2H33210Svědirohová IrenaDomov u Studánky7100:02:10-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3196Metelka OndřejHradec Králové0100:01:24-
1Ž3242Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:26-
2M3356Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:27-
3M346Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:28-
2Ž3525Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:01:28-
4M36998Kavín MichaelSebranice0100:01:30-
3Ž37113Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:31-
5M3840Navrátil JonášTJ Svitavy0100:01:31-
6M3917Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:01:36-
4Ž3108Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:36-
5Ž311100Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:38-
6Ž31268Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:39-
7Ž31390Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:39-
7M31462Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:01:40-
8Ž31558Vomáčková VendulaČeská Třebová0100:01:41-
9Ž31675Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:42-
8M31773Hrdina TomášÚstí nad Orlicí0200:01:45-
10Ž318999Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:01:45-
11Ž31979Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:46-
9M32086Fedra VojtěchKlepačov0200:01:46-
12Ž32139Köhlerová AnetaTJ Dlouhá Třebová0100:01:46-
13Ž32253Šumberová NatálkaOrel Česká Třebová0100:01:47-
10M32319Němec JanAtletika Jaroměř0200:01:47-
11M32493Halanič MartinTJ Jiskra Králíky0100:01:50-
14Ž32538Králová ZuzanaTJ Svitavy0200:01:52-
15Ž326112Kašparová KamilaAtletika Rtyně0200:01:55-
12M327104Konečný DannyČeská Třebová0200:02:02-
13M328110Kovář LukášŘetůvka0100:02:03-
16Ž329109Kovářová JanaŘetůvka0200:02:04-
17Ž33035Hubálková AnnaČeská Třebová0200:02:05-
14M33116Knytl LukášČeská Třebová0200:02:10-
15M33237Zeman OndřejTJ Svitavy0200:02:20-
18Ž33334Tobíšková Nikola-0100:02:29-
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41117Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:03:00-
2M4250Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:03:20-
1Ž432Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:21-
3M4448Sviták PavelSokol Žamberk9900:03:23-
2Ž4524Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:03:24-
3Ž4641Hanzlová EliškaTJ Svitavy9900:03:26-
4M4718Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:03:26-
5M4810Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:28-
4Ž49103Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:29-
6M4107Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:29-
7M41187Fedra FrantišekAC Klepačov0000:03:33-
5Ž41220Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:03:33-
8M41347Kučera MartinTJ - Svitavy9900:03:33-
9M414116Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:35-
6Ž41522Rudolfská DominikaAtletika Jaroměř9900:03:35-
10M41669Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:35-
7Ž41729Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:03:35-
11M41865Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:03:40-
8Ž41955Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:40-
12M42033Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:03:41-
9Ž42123Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:03:47-
10Ž4224Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:50-
11Ž42331Mrklovská DanaTJ Spartak OEZ Letohrad0000:03:50-
13M42477Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:51-
12Ž4255Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:56-
13Ž42674Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:03:58-
14Ž4273Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:59-
15Ž42885Vavříková AnetaTJ Jiskra Králíky9900:04:01-
16Ž42982Bílá ZdeňkaNový Věk TT Trusnov9900:04:01-
17Ž43094Prausová NicoleTJ Jiskra Králíky9900:04:01-
14M43171Dian JakubÚstí nad Orlicí0000:04:04-
15M43289Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:06-
18Ž43344Bělková KristýnaSK Geodézie0000:04:24-
Trať 2,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1133Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:08:26-
2MS2120Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:08:38-
1LB3240Pavel JanLoko Trutnov9500:09:10-
2LB435Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:09:15-
3MS5136Pavlas JanLanškroun9600:09:25-
3LB6229Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:09:30-
4LB7244Kubín RomanJCEE8200:09:44-
5LB8234Marhold LubošChoceň7700:09:58-
6LB9249Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:10:02-
7LB10243Pakosta OndřejBK Vysoké Mýto9300:10:07-
8LB11246Marek PetrJCEE8500:10:07-
9LB1273Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:10:13-
10LB1360Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:10:19-
11LB14236Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:10:27-
12LB15235Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:10:29-
13LB16237Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:10:29-
14LB17225Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:10:32-
15LB18245Knoll LukášJCEE8400:10:39-
16LB19226Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:10:51-
17LB20233Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:11:01-
18LB2184Fedra FrantišekKlepačov0000:11:04-
19LB22248Dulkaj PetrJCEE7900:11:06-
20LB23256Bielčik PetrISRT7100:11:15-
21LB24254Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:11:15-
22LB2576Záveský RichardOrel Česká Třebová6300:11:20-
23LB26221Fedra JakubKlepačov9800:11:28-
4MS27140Vrátný MichalČeská Třebová9500:11:35-
24LB28223Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:11:35-
25LB29251Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:11:39-
26LB30255Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:11:39-
27LB31242Třasák VladimírBK Vysoké Mýto9400:11:48-
28LB32228Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:11:48-
29LB33227Podhorská KarolínaLovosice7800:11:49-
30LB34238Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:11:51-
31LB35239Chlup JiříJCEE7000:11:51-
32LB36222Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:12:01-
33LB3711Stříhavka JindřichAC Choceň0000:12:02-
34LB382Stříhavková PetraAC Choceň7900:12:34-
35LB3975Stříhavka JindřichAC Choceň7100:12:34-
36LB40247Janáček LadislavJCEE6500:12:58-
37LB41241Pilnáčková KláraBK Vysoké Mýto9200:13:00-
38LB42224Gregorová KateřinaLanškroun7500:14:13-
39LB43250Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:14:23-
40LB44103Kalinová LidmilaČeská Třebová5000:14:37-
41LB45252Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:15:09-
42LB46253Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:15:17-
43LB47231Bélka MichalSK Geodezie0300:18:52-
44LB48232Bélková MarkétaSK Geodezie7200:18:54-
45LB49230Bělková KristýnaSK Geodézie0000:19:02-
46LB5043Šumberová NatálkaOrel Česká Třebová0100:19:10-
47LB5144Šumbera CyrilOrel Česká Třebová0400:19:21-
48LB5240Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:19:22-
49LB5352Šumbera MetodějOrel Česká Třebová0800:19:22-
50LB5437Šumbera IvoOrel Česká Třebová7100:19:23-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:59104,14
2MA267Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:19:3498,10
3MA328Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:19:3697,76
1MB412Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:33105,40
2MB543Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:20:49102,81
4MA610Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:5384,62
5MA739Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:0183,22
1MJ821Nikl LukášAC Choceň9100:21:20102,67
2MJ929Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:21:33100,52
1ZB108Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:21:35112,88
6MA112Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:21:4974,98
3MJ1245Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:5796,81
3MB1379Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:21:5991,78
7MA1448Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:22:1071,38
4MB1585Orlich PetrCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:1389,68
1ZA1662Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:22:14113,95
8MA1726Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:22:2768,41
9MA1823Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:22:2868,28
5MB1941Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:22:2887,21
10MA205Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:22:3167,75
11MA2154Bielčik PetrISRT7100:22:3267,56
12MA229Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:22:4066,08
13MA2317Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:22:4665,15
14MA2446Nechvíl LukášChoceň8300:22:4764,85
1MC2582Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:22:57106,83
6MB2615Buriánek RomanČeská Třebová6500:22:5882,57
15MA2749Dobšíček PavelSK Hronov8000:23:1260,69
16MA2836Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:23:1759,71
7MB2931Krátký LubošLanškroun6200:23:2079,01
17MA3068Barvínek LadislavČeská Třebová7700:23:2558,42
2MC3177Martinák JiříCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí6000:23:33101,80
2ZB323Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:4194,70
8MB3352Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:5573,45
3ZB3453Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:23:5792,43
9MB3513Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:24:1470,57
18MA3670Kalous PetrSK Žamberk7700:24:1749,52
2ZA3716Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:2995,09
4MJ3865Živný MarekOrel Orlice9100:24:3872,05
19MA3950Marhold PetrChoceň7800:24:4544,66
3MC4058Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:24:4791,37
1MD4140Hájek FrantišekFGT Stolany4900:24:57106,35
3ZA4230Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:24:5890,96
4ZA4360Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:25:1289,00
20MA4480Sejkora PatrikLanškroun7800:25:1639,34
21MA4561Krsek PavkaLanškroun7200:25:2038,58
22MA4669Gregora ZdenekLanškroun7300:25:2537,72
4MC4744Felkl LuděkŠumperk6000:25:4583,22
23MA4886Furik JanČeská Třebová8700:25:5732,19
10MB497Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:5953,97
1ŽC5018Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:26:05117,03
2MD5178Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:0997,11
5MC5242Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:26:1279,49
3MD5338Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:1396,55
4MD5474Krumer MiroslavOstrov4900:26:2595,03
6MC5524Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:3975,63
1ŽJ561Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:26:46116,26
11MB5735Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:26:4746,31
2ŽC5866Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:53111,43
5ZA5957Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:27:1871,47
24MA6020Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:27:3914,65
5MD6163Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:28:0082,78
1ZD6222Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:28:01131,60
4ZB634Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:28:1055,83
6ZA646Stříhavková PetraAC Choceň7900:28:4359,66
7MC6581Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:28:4557,99
8MC6627Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:5956,04
6MD6771Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:29:2971,22
1ME6856Bielčik JindřichLichkov4000:29:49109,48
7MD6959Tučný JanMK Pardubice4700:30:0966,02
2ME7014Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:10107,23
9MC7151Třasák MilanOK Lokomotiva Pardubice5200:30:3442,61
5ZB7232Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:30:4133,99
10MC7333Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:30:4740,91
6ZB7425Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:30:5032,69
2ZD7534Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:16112,07
2ŽJ7673Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:31:3083,74
11MC7775Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:32:1927,96
3ŽC7837Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:32:3471,54
12MB7976Krátký JosefTJ Svitavy6500:33:343,00
3ME8083Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:33:5583,29
4ŽC8147Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:34:1859,27
5ŽC8219Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:4748,93
4ME8384Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:36:0669,32
3ZD8472Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:40:3256,33
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:59104,14
2MA267Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:19:3498,10
3MA328Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:19:3697,76
4MB412Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:3387,99
5MB543Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:20:4985,17
6MA610Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:5384,62
7MA739Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:0183,22
8MJ821Nikl LukášAC Choceň9100:21:2079,99
9MJ929Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:21:3377,59
10MA112Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:21:4974,98
11MJ1245Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:5773,45
12MB1379Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:21:5973,15
13MA1448Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:22:1071,38
14MB1585Orlich PetrCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:1370,85
15MA1726Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:22:2768,41
16MA1823Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:22:2868,28
17MB1941Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:22:2868,16
18MA205Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:22:3167,75
19MA2154Bielčik PetrISRT7100:22:3267,56
20MA229Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:22:4066,08
21MA2317Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:22:4665,15
22MA2446Nechvíl LukášChoceň8300:22:4764,85
23MC2582Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:22:5763,23
24MB2615Buriánek RomanČeská Třebová6500:22:5863,11
25MA2749Dobšíček PavelSK Hronov8000:23:1260,69
26MA2836Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:23:1759,71
27MB2931Krátký LubošLanškroun6200:23:2059,23
28MA3068Barvínek LadislavČeská Třebová7700:23:2558,42
29MC3177Martinák JiříCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí6000:23:3357,07
30MB3352Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:5553,17
31MB3513Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:24:1450,04
32MA3670Kalous PetrSK Žamberk7700:24:1749,52
33MJ3865Živný MarekOrel Orlice9100:24:3845,85
34MA3950Marhold PetrChoceň7800:24:4544,66
35MC4058Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:24:4744,29
36MD4140Hájek FrantišekFGT Stolany4900:24:5742,52
37MA4480Sejkora PatrikLanškroun7800:25:1639,34
38MA4561Krsek PavkaLanškroun7200:25:2038,58
39MA4669Gregora ZdenekLanškroun7300:25:2537,72
40MC4744Felkl LuděkŠumperk6000:25:4534,30
41MA4886Furik JanČeská Třebová8700:25:5732,19
42MB497Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:5931,95
43MD5178Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:0930,24
44MC5242Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:26:1229,72
45MD5338Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:1329,49
46MD5474Krumer MiroslavOstrov4900:26:2527,48
47MC5524Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:3924,99
48MB5735Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:26:4723,60
49MA6020Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:27:3914,65
50MD6163Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:28:0011,18
51MC6581Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:28:453,38
52MC6627Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:593,00
53MD6771Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:29:293,00
54ME6856Bielčik JindřichLichkov4000:29:493,00
55MD6959Tučný JanMK Pardubice4700:30:093,00
56ME7014Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:103,00
57MC7151Třasák MilanOK Lokomotiva Pardubice5200:30:343,00
58MC7333Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:30:473,00
59MC7775Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:32:193,00
60MB7976Krátký JosefTJ Svitavy6500:33:343,00
61ME8083Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:33:553,00
62ME8384Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:36:063,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB108Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:21:35108,11
2ZA1662Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:22:14102,43
3ZB323Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:4189,47
4ZB3453Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:23:5787,14
5ZA3716Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:2982,40
6ZA4230Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:24:5878,01
7ZA4360Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:25:1275,93
8ŽC5018Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:26:0568,19
9ŽJ561Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:26:4662,05
10ŽC5866Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:5361,09
11ZA5957Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:27:1857,32
12ZD6222Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:28:0150,95
13ZB634Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:28:1049,60
14ZA646Stříhavková PetraAC Choceň7900:28:4344,78
15ZB7232Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:30:4127,21
16ZB7425Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:30:5025,88
17ZD7534Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:1622,08
18ŽJ7673Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:31:3019,94
19ŽC7837Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:32:3410,55
20ŽC8147Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:34:183,00
21ŽC8219Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:473,00
22ZD8472Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:40:323,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 85%
Vyhlášení výsledků: 73%
Zpracování výsledků: 93%
Ceny vítězům: 73%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
87%

Názory na závod

Pěknej závod, supr atmosféra...díky všem:-)
adela.stranska

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč