Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

21.8.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
  • datum konání: 21.8.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Dolní Morava, obecní úřad, 11:00 hod.
(start juniorek, mužů E a lidového běhu na 8. km trati hlavního závodu)

Přihlášky

9:00 - 10:30 hodin v Areálu Snů Dolní Morava

Startovné

300,- (přihlášení do 15.8.2010 - 200,-)
100,- (lidový běh)

Popis tratě

smíšený povrch, převážně terén, posledních 5 km značné převýšení
délka: 13 km / 5 km - hl. závod / juniorky, muži E a lidový běh
převýšení: 968 m / 520 m - hl. závod / juniorky, muži E a lidový běh

Ceny pro vítěze

Finanční ceny v hodnotě 90.000,-
Věcné ceny věnované sponzory.

Tombola v hodnotě 50.000,-

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Iscarex, s.r.o.
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214

Bude zajištěna doprava do Dolní Moravy.

Připravujeme opět bohatý kulturní program.

ZÁVOD JE KVALIFIKACÍ NA MISTROVSTVÍ SVĚTA

Propozice ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.iscarex.cz/kralicak/

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník268
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník233
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 3505

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jirásková Eva6415
Javůrek Jiří4815
Šimůnek Jan4915
Pechek František5314
Tempír František4914
Stránský Aleš6014
Sadílek Ota4614
Šimůnek Jan8213
Vacek Martin6913
Červ Miloslav5013
Kebrle Milan7513
Mertová Michaela7612
Paulů Blanka5412
Marek František4112
Kubrová Dagmar6311
Leszkow Petr4411
Dušková Lenka8011
Keprtová Miloslava4811
Stránská Adéla9111
Hrdina Pavel8811
Šír Václav4811
Jirásková Hanka8911
Poduška Josef6210
Klášterecký Tomáš8110
Merta Jaroslav3510
Pečenka Libor6110
Blaha Tomáš7610
Pilgr Luděk7610
Kolínek František5610
Pucholt Jiří5910
Šimůnková Zdena5810
Šafář Jaroslav519
Šalplachta Jindřich479
Krupka Milan569
Žák Jiří719
Ožana Václav649
Suchánek Lukáš799
Mannlová Jana809
Nečas Josef589
Jančařík Petr689
Horáček Michal759
Král Jindřich739
Volf Břetislav529
Krejčí Stanislav639
Tučný Jan478
Vraštilová Miloslava568
Hofmanová Veronika788
Špacír Ladislav558
Portyšová Lucie908
Šimůnková Pavla778

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1488Frühauf PetrPSK Olymp Praha9101:04:28100,97
2MJ19272Ondrášek PavelTJ Šumperk9201:04:4899,95
3MJ2094Štochl JanTJ Lokomotiva Teplice9201:05:0599,08
4MJ23165Schejbal OldřichAK Olymp Brno9101:05:3597,53
5MJ29296Titěra JanŠAK SG Jablonec nad Nisou9201:07:0093,20
6MJ32181Gräf JakubDukla Liberec - DULI9101:07:3691,34
7MJ33159Kučinský JosefX-AIR Ostrava9101:07:5690,29
8MJ42236Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9401:09:0386,82
9MJ45288Šmerda TomášFenix SKI Team Jeseník9101:10:1183,35
10MJ4695Lichý TomášSK Skialp Beskydy9401:10:2082,88
11MJ49280Fellner AdamFenix SKI Team Jeseník9301:11:1380,17
12MJ59142Voják MartinMílaři Domažlice9301:12:4375,52
13MJ6287Rypl MiroslavPSK Olymp Praha9201:13:3772,76
14MJ72279Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9401:16:1964,41
15MJ84105Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9101:18:1258,59
16MJ87156Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9501:18:4856,74
17MJ97143Motl OndřejTJ Rumburk9401:21:2048,90
18MJ105227Hýbl JaroslavSK Nové Město na Moravě9301:22:1945,87
19MJ16768Müller DanielTJ Šumperk9301:35:504,13
Juniorky (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5189Kubešová PetraSK Jeseniova9100:35:16104,03
2ZJ731Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:36:1198,94
3ZJ9278Rosenbergová MichaelaFenix SKI Team Jeseník9300:36:3197,03
4ZJ11112Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:37:0893,69
5ZJ15171Ostrejšová KarolínaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:38:4884,35
6ZJ16114Klaclová ŠárkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:39:4179,44
7ZJ1871Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:40:1776,15
8ZJ2230Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:41:4867,70
9ZJ2841Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:43:4856,61
10ZJ41115Šambergerová AnnaPSK Olymp Praha9500:47:0638,21
11ZJ53263Kožíšková KristýnaSokol České Budějovic9600:55:453,00
Muži A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Krupička RobertJiskra Ústí nad Orlicí7800:56:47103,55
2MA264Havlíček JanASK Slavia Praha7900:57:21101,56
3MA313Blaha TomášAK Kroměříž7600:59:1794,88
4MA416Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:59:3893,69
5MA59Voják JiříMílaři Domažlice8800:59:5492,75
6MA626Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8001:00:5789,12
7MA7203Gerych DavidAK Kroměříž7701:01:3187,18
8MA8119Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8901:01:5185,99
9MA9153Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:02:0685,16
10MA10176Havelka JanTJ Maratonstav Upice7901:02:1584,61
11MA114Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:02:1884,43
12MA12107Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:03:5279,04
13MA15287Novotný ViktorFenix ski team Jeseník8201:04:3476,58
14MA1619Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8501:04:3576,53
15MA18266Rexa MartinKERDA Team7901:04:4176,22
16MA24180Hamr JanAK Bílina8601:05:3772,97
17MA2897Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8801:06:2670,16
18MA30166Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8201:07:2766,63
19MA31179Oberländer JanSokol Senohraby7501:07:2966,51
20MA34116Herda JanMytreneek cz8301:08:2063,55
21MA3528Rosenberg DavidMizuno World Sport8601:08:2763,14
22MA37135Tejchman JakubPSK Olymp Praha8801:08:3862,52
23MA446Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:09:2759,69
24MA47144Zapalač MartinIvan Svědík Running Team8601:10:5154,87
25MA50103Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:11:2053,22
26MA5383Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:11:4251,89
27MA5615Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8801:12:1749,89
28MA58254Flegl VlastimilVrchlabí8601:12:3448,92
29MA65177Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7801:14:1043,37
30MA66141Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:14:4741,26
31MA69293Bambas JosefFokoláre Brno7101:15:2239,26
32MA7132Doleček JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí7901:15:5937,10
33MA75169Kašše JakubHO Jurije Gagarina8001:16:3535,04
34MA76239Šplíchal JanTJ Starkoč8301:16:3535,02
35MA81264Ehl PetrHO Komorni vytah LB7801:17:4830,82
36MA83204Dvořák PavelFosa Prostějov8201:18:0629,77
37MA86291Sehnal TomášKHB Radegast7301:18:4527,53
38MA88295Suchánek LukášKHB Radegast7901:19:0326,47
39MA93216Clemenz SilvioPSV Zittau7901:20:1222,52
40MA94197Čermák DavidRožnov pod Radhoštěm7601:20:3321,29
41MA99256Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:21:3018,02
42MA100101Hubáček PavelSporton Šumperk7601:21:3517,69
43MA101154Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh7201:21:4517,14
44MA102149Vizner MarekHorolezecký oddíl Holešov7201:21:5216,74
45MA103292Sichálek TomášH.O. Holešov7301:21:5616,51
46MA104253Jirka JanSTAMP Náchod8301:22:1515,44
47MA114168Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:24:158,52
48MA117212Adamec TomášLetohrad8501:24:476,65
49MA118150Kašpar JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí7401:24:516,40
50MA11949Baják MarekTJ Sokol Velké Bílovice7201:25:125,21
51MA121163Černý MiroslavKrálíky7401:25:304,18
52MA122297Bednařík MartinSádlík - nábytek7201:25:393,66
53MA126208Brokeš MartinFort SMC Ústí nad Orlicí7101:25:593,00
54MA127199Vondra JanBUDO klub Lanškroun7501:26:083,00
55MA12865Hejl JakubAVP, viking.cz8901:26:443,00
56MA13121Šulc LubošTeam Pavlišov7601:27:113,00
57MA13393Marhold PetrChoceň7801:27:153,00
58MA134158Sedláček TomášMAKA sport Moravská Třebová7101:27:203,00
59MA13669Marhold LubošChoceň7701:27:433,00
60MA137226Odstrčilík TomášMartinice8301:28:463,00
61MA140134Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:29:383,00
62MA141102Strouhal TomášFortex SKI Moravský Beroun7401:29:593,00
63MA142160Jašek OndřejAtletika Zábřeh7701:30:323,00
64MA146161Neset TomášHO Horal Rýmařov7701:31:273,00
65MA151124Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:32:433,00
66MA153222Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:33:143,00
67MA157196Hájek VáclavČeská Třebová9001:33:463,00
68MA159274Sejkora PatrikLanškroun7801:33:573,00
69MA160167Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:34:113,00
70MA173229Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8001:37:583,00
71MA175162Havelka MiloslavMAKA sport Moravská Třebová8001:38:243,00
72MA17848Nikodým LukášTJ Šumperk8001:39:453,00
73MA179173Žídek RomanBaláž Extreme Team Ostrava7701:39:463,00
74MA182152Mildorf LukášHO Start Ostrava7901:40:493,00
75MA194140Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:45:153,00
76MA1953Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:45:223,00
77MA19659Vařeka PavelOrrero - Litovel7501:45:273,00
78MA19954Střecha Martin-7301:47:043,00
79MA203209Kroul JosefAtletika Zábřeh7301:48:133,00
80MA207108Kraus JiříAČR Jindřichův Hradec7301:50:033,00
-MA-27Kořán JakubTJ Tartan Železná Ruda88DNF-
-MA-43Bombera JiříMěstečko Trnávka85DNF-
-MA-99Jendrišák MilanBK Bludoveček82DNF-
-MA-136Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí84DNF-
Muži B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1361Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:03:57102,82
2MB2179Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:05:1498,86
3MB2242Jančík BořekSvartes Hořice6401:05:2498,32
4MB2647Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:05:4597,24
5MB27207Beshir ErvinAdidas Team6701:05:5496,80
6MB4191Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:08:5387,57
7MB5470Ducháček JanÚstí nad Orlicí6801:12:0077,95
8MB60157Malina LiborMaraton Klub Kladno7001:12:4675,62
9MB63273Mihulka JindřichLogitron7001:13:5172,29
10MB67282Kaván LubomírChřibská6101:14:4869,36
11MB68259Rončák JanFortex SKI Moravský Beroun6701:15:0768,36
12MB73232Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:16:3064,10
13MB77128Valenta MichalPraha 46201:16:3663,80
14MB109190Marhan MilanHO Banka Praha6801:23:3142,44
15MB110133Černoch JiříTrisk Olomouc6701:23:4641,66
16MB113252Klimeš JiříAC Náchod6101:24:0040,99
17MB12085Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:25:2436,66
18MB123184Haničinec IvoBS Slopné6701:25:4435,64
19MB129172Myšák MilanSokol Jehnědí6601:26:5132,18
20MB130155Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:26:5731,89
21MB132185Kunčar VítCRAFT TEAM Luhačovice6601:27:1331,05
22MB135194Březina RadomírOstrava6701:27:3629,85
23MB143195Valtera PetrHradec Králové6701:30:3220,80
24MB152174Ranš SlavojČernošice6201:32:5413,54
25MB158238Bezucha JiříOS Pohyb a zdraví6201:33:5510,39
26MB162121Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:34:308,57
27MB174294Žofka PavelAlpa Ostrava6901:38:173,00
28MB187200Janovský ZdeněkStrání6501:42:183,00
29MB191120Šulc JiříChřibská6201:44:333,00
30MB197122Záveský RichardOrel Česká Třebová6301:45:433,00
Muži C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1762Smrčka MilošBK Říčany5401:04:39105,15
2MC2529Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:05:38102,17
3MC4066Kolínek FrantišekAK Perná5601:08:4792,68
4MC48137Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5301:10:5586,25
5MC52127Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:11:3884,10
6MC5752Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:12:2481,78
7MC74145Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:16:3169,37
8MC7863Gombita JosefLoučná 9565801:16:5368,28
9MC8274Šrámek JaromírKVS Šumperk5801:18:0464,72
10MC85147Jindra DavidFit Club Hájek6001:18:1963,95
11MC90109Hamerník JanFit Club Hájek5501:19:1860,99
12MC96235Štoček MichalSKI Jilemnice6001:21:0355,72
13MC11144Bombera JiříMoravská Třebová5501:23:4947,37
14MC112230Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5401:23:5846,92
15MC11690Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:24:4644,51
16MC124260Hrdina VilémPraha 85601:25:4541,55
17MC138215Clemenz HeimoConnex Zittau5901:29:1930,82
18MC13933Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5701:29:2830,34
19MC14750Zoubek KarelVanovice6001:31:3324,08
20MC15645Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:33:4517,43
21MC16680Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:35:5011,15
22MC169170Šebek JindřichFort SMC Ustí nad Orlicí5601:36:468,35
23MC17658Krupka MilanTJ Rumburk5601:38:533,00
24MC177289Eppert RomanCanis Team5901:39:123,00
25MC18076Leszkow JosefMK Hlinsko5101:40:023,00
26MC18160Kašpar JiříŠumperk5301:40:073,00
27MC190285Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:43:413,00
28MC198286Rücker OldřichBon Bon Lhota5501:46:143,00
29MC201118Blaško ŠtefanHorní Morava5901:47:193,00
30MC20255Růžička KarelČeská Ves5601:47:433,00
31MC20835Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:50:443,00
32MC212233Mařík JiříEKOFAS Ostrava5502:10:093,00
33MC213290Stříbrný RostislavMoravská Slávia Brno5202:10:583,00
Muži D (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5539Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:12:02108,05
2MD7038Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:15:4398,23
3MD80125Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:17:2593,72
4MD9524Tempír FrantišekSokol Štíty4901:20:5384,47
5MD14457Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4701:30:3658,56
6MD14520Červ MiloslavAtletika Polička5001:31:1256,99
7MD14922Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:31:5055,27
8MD17078Leszkow PetrMK Hlinsko4401:37:0941,10
9MD17240Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:37:5139,26
10MD189104Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:43:2924,23
11MD200231Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:47:1514,19
12MD2101Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:57:323,00
13MD211111Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4902:02:003,00
Muži E (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3886Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:46:23109,97
2ME4234Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:47:54103,72
3ME51164Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:52:0986,31
4ME56129Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:58:0861,79
5ME5756Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:58:5658,49
Ženy A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA36175Schorná Matyášová PavlaCZE8001:08:31101,07
2ZA39106Gregorová KamilaAC Tepo Kladno8101:08:44100,44
3ZA43183Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:09:2498,48
4ZA6112Poborská HelenaPSK Olymp Praha7801:13:1187,51
5ZA64202Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:13:5685,34
6ZA92178Havlová PetraBK Říčany7601:19:4268,59
7ZA985Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:21:2463,65
8ZA10798Vévodová MartinaAK Perná9001:22:4459,80
9ZA10818Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:22:5559,25
10ZA115250Pastorová PetraBaláž Extreme Team Ostrava7701:24:4154,11
11ZA15492Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8601:33:2328,86
12ZA155228Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8001:33:3928,07
13ZA17146Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:37:1417,65
14ZA18496Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:41:076,40
15ZA185123Záveská AnnaOB Česká Třebová8801:41:175,91
16ZA18614Stříhavková PetraAC Choceň7901:41:474,47
17ZA193139Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:45:153,00
-ZA-100Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77DNF-
Ženy B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3811Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:08:42112,06
2ZB5110Sekyrová IvanaAK Sokolov7101:11:28104,49
3ZB89126Kynčlová DagmarJilemnice7201:19:1083,45
4ZB9117Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:19:3482,35
5ZB148138Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:31:3649,42
6ZB16389Tumová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:34:5940,16
7ZB164188Matalová JanaOstrava7301:35:3338,63
8ZB16553Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:35:4338,14
Ženy C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC106146Mališová KarlaFit Club Hájek6001:22:36109,73
2ZC125117Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:25:53102,16
3ZC15077Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:31:5988,11
4ZC16184Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:34:1982,74
5ZC168151Machalická LibušeFortex SKI Moravsky Beroun6401:36:3277,63
6ZC1922Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:44:3559,09
7ZC204110Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:48:4049,70
8ZC20575Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:49:1648,31
-ZC-37Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58DNF-
Ženy D (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD797Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:17:04135,30
2ZD18367Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:41:0184,13
3ZD18851Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:42:4080,58
4ZD206242Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:49:5065,25
5ZD209206Cupalová EvaSokol Bučovice4701:55:3053,14
Lidový běh (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1191Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:30:55-
2LB2255Kostecký JanTJ Šumperk9100:32:27-
3LB3284Kautz RobertFenix ski Team Jeseník9400:33:17-
4LB4221Kubíček JakubCK Stará Ves9100:34:22-
5LB636Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9400:35:28-
6LB8267Živný MarekOrel Orlice9100:36:19-
7LB10275Špaček JiříHS Dolní Morava6400:36:51-
8LB12281Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:37:12-
9LB13244Pastor Daniel-9900:38:01-
10LB14283Schreier JakubFenix SKI Jeseník9600:38:45-
11LB17251Hanyš OldřichSokol Frýdštejn5900:39:51-
12LB19243Pastor Patrik-0100:41:31-
13LB20246Pastor Richard-7100:41:32-
14LB21258Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:41:47-
15LB23193Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:17-
16LB24241Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:42:43-
17LB25219Strouhal JakubSKI Fortex Moravský Beroun0100:42:49-
18LB26220Strouhalová AnnaSKI Fortex Moravský Beroun0100:42:58-
18LB26130Kyncl JiříČeská Třebová5800:42:58-
20LB29198Černoch MichalDlouhoňovice7700:44:00-
21LB30182Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:44:09-
22LB3182Stříhavka JindřichAC Choceň0000:44:18-
23LB3281Stříhavka JindřichAC Choceň7100:44:19-
24LB3325Brzobohatý VáclavAŠMB oddíl plavání9800:45:02-
25LB34234Štočková VěraSKI Jilemnice6100:45:48-
26LB35248Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:45:50-
27LB36211Pešek KamilKameničky8000:46:02-
28LB37218Strouhalová JanaSKI Fortex Moravský Beroun7400:46:08-
29LB39245Pastor David-0200:46:34-
30LB40217Dresler RomanLanškroun8100:46:47-
31LB43240Supík SvatoplukHella Mohelnice6700:47:54-
32LB44192Dufek TomášPardubice7200:48:26-
33LB45113Šamberger Karel-5800:48:41-
34LB46257Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:48:44-
35LB4772Divišová AliceŠumperk7100:49:04-
36LB48131Kyncl JanČeská Třebová8200:49:17-
37LB49249Šantavý ZbyněkRS ISCAR s.r.o8000:51:32-
38LB50262Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory České Budějovice6600:52:00-
39LB52214Doležalová HelenaAtletika Zábřeh7000:53:59-
40LB54132Šejnoha PavelČeská Třebová8200:57:33-
41LB55210Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:57:58-
42LB58261Kožíšková LenkaSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:06:29-
43LB59265Vacardová Alice- 01:06:30-
44LB60237Havlíčková Libuše-5501:08:14-
45LB61223Pucholtová AlenaUnhošť6501:12:49-
46LB62224Pucholt JakubUnhošť0101:14:48-
47LB63213Chroust JanKrásná Lípa6001:17:53-
48LB64205Vévodová DanielaAK Perná6501:20:18-
49LB65225Pucholtová LenkaUnhošť9201:21:47-
50LB66268Matyášová HanaDolní Dobrouč8601:26:20-
51LB67270Matyáš MartinZŠ Dolní Dobrouč8501:26:23-
52LB68269Maixnerová Jana-8601:27:20-
53LB69186Brzobohatá MartinaISCAR7801:27:38-
54LB70187Brzobohatá EliškaISCAR0401:27:39-
55LB71277Petráš Martin-9701:27:52-
56LB72276Kubíček Milan-9101:27:54-
-LB-201Pikorová Blanka-60DNF-
-LB-271Kalousek MilanAK Sokolov62DNF-
Trať 5 km, 520 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1191Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:30:55-
2LB2255Kostecký JanTJ Šumperk9100:32:27-
3LB3284Kautz RobertFenix ski Team Jeseník9400:33:17-
4LB4221Kubíček JakubCK Stará Ves9100:34:22-
1ZJ5189Kubešová PetraSK Jeseniova9100:35:16104,03
5LB636Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9400:35:28-
2ZJ731Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:36:1198,94
6LB8267Živný MarekOrel Orlice9100:36:19-
3ZJ9278Rosenbergová MichaelaFenix SKI Team Jeseník9300:36:3197,03
7LB10275Špaček JiříHS Dolní Morava6400:36:51-
4ZJ11112Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:37:0893,69
8LB12281Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:37:12-
9LB13244Pastor Daniel-9900:38:01-
10LB14283Schreier JakubFenix SKI Jeseník9600:38:45-
5ZJ15171Ostrejšová KarolínaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:38:4884,35
6ZJ16114Klaclová ŠárkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:39:4179,44
11LB17251Hanyš OldřichSokol Frýdštejn5900:39:51-
7ZJ1871Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:40:1776,15
12LB19243Pastor Patrik-0100:41:31-
13LB20246Pastor Richard-7100:41:32-
14LB21258Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:41:47-
8ZJ2230Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:41:4867,70
15LB23193Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:17-
16LB24241Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:42:43-
17LB25219Strouhal JakubSKI Fortex Moravský Beroun0100:42:49-
18LB26220Strouhalová AnnaSKI Fortex Moravský Beroun0100:42:58-
18LB26130Kyncl JiříČeská Třebová5800:42:58-
9ZJ2841Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:43:4856,61
20LB29198Černoch MichalDlouhoňovice7700:44:00-
21LB30182Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:44:09-
22LB3182Stříhavka JindřichAC Choceň0000:44:18-
23LB3281Stříhavka JindřichAC Choceň7100:44:19-
24LB3325Brzobohatý VáclavAŠMB oddíl plavání9800:45:02-
25LB34234Štočková VěraSKI Jilemnice6100:45:48-
26LB35248Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:45:50-
27LB36211Pešek KamilKameničky8000:46:02-
28LB37218Strouhalová JanaSKI Fortex Moravský Beroun7400:46:08-
1ME3886Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:46:23109,97
29LB39245Pastor David-0200:46:34-
30LB40217Dresler RomanLanškroun8100:46:47-
10ZJ41115Šambergerová AnnaPSK Olymp Praha9500:47:0638,21
2ME4234Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:47:54103,72
31LB43240Supík SvatoplukHella Mohelnice6700:47:54-
32LB44192Dufek TomášPardubice7200:48:26-
33LB45113Šamberger Karel-5800:48:41-
34LB46257Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:48:44-
35LB4772Divišová AliceŠumperk7100:49:04-
36LB48131Kyncl JanČeská Třebová8200:49:17-
37LB49249Šantavý ZbyněkRS ISCAR s.r.o8000:51:32-
38LB50262Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory České Budějovice6600:52:00-
3ME51164Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:52:0986,31
39LB52214Doležalová HelenaAtletika Zábřeh7000:53:59-
11ZJ53263Kožíšková KristýnaSokol České Budějovic9600:55:453,00
40LB54132Šejnoha PavelČeská Třebová8200:57:33-
41LB55210Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:57:58-
4ME56129Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:58:0861,79
5ME5756Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:58:5658,49
42LB58261Kožíšková LenkaSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:06:29-
43LB59265Vacardová Alice- 01:06:30-
44LB60237Havlíčková Libuše-5501:08:14-
45LB61223Pucholtová AlenaUnhošť6501:12:49-
46LB62224Pucholt JakubUnhošť0101:14:48-
47LB63213Chroust JanKrásná Lípa6001:17:53-
48LB64205Vévodová DanielaAK Perná6501:20:18-
49LB65225Pucholtová LenkaUnhošť9201:21:47-
50LB66268Matyášová HanaDolní Dobrouč8601:26:20-
51LB67270Matyáš MartinZŠ Dolní Dobrouč8501:26:23-
52LB68269Maixnerová Jana-8601:27:20-
53LB69186Brzobohatá MartinaISCAR7801:27:38-
54LB70187Brzobohatá EliškaISCAR0401:27:39-
55LB71277Petráš Martin-9701:27:52-
56LB72276Kubíček Milan-9101:27:54-
Trať 13 km, 963 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Krupička RobertJiskra Ústí nad Orlicí7800:56:47103,55
2MA264Havlíček JanASK Slavia Praha7900:57:21101,56
3MA313Blaha TomášAK Kroměříž7600:59:1794,88
4MA416Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:59:3893,69
5MA59Voják JiříMílaři Domažlice8800:59:5492,75
6MA626Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8001:00:5789,12
7MA7203Gerych DavidAK Kroměříž7701:01:3187,18
8MA8119Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8901:01:5185,99
9MA9153Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:02:0685,16
10MA10176Havelka JanTJ Maratonstav Upice7901:02:1584,61
11MA114Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:02:1884,43
12MA12107Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:03:5279,04
1MB1361Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:03:57102,82
1MJ1488Frühauf PetrPSK Olymp Praha9101:04:28100,97
13MA15287Novotný ViktorFenix ski team Jeseník8201:04:3476,58
14MA1619Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8501:04:3576,53
1MC1762Smrčka MilošBK Říčany5401:04:39105,15
15MA18266Rexa MartinKERDA Team7901:04:4176,22
2MJ19272Ondrášek PavelTJ Šumperk9201:04:4899,95
3MJ2094Štochl JanTJ Lokomotiva Teplice9201:05:0599,08
2MB2179Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:05:1498,86
3MB2242Jančík BořekSvartes Hořice6401:05:2498,32
4MJ23165Schejbal OldřichAK Olymp Brno9101:05:3597,53
16MA24180Hamr JanAK Bílina8601:05:3772,97
2MC2529Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:05:38102,17
4MB2647Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:05:4597,24
5MB27207Beshir ErvinAdidas Team6701:05:5496,80
17MA2897Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8801:06:2670,16
5MJ29296Titěra JanŠAK SG Jablonec nad Nisou9201:07:0093,20
18MA30166Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8201:07:2766,63
19MA31179Oberländer JanSokol Senohraby7501:07:2966,51
6MJ32181Gräf JakubDukla Liberec - DULI9101:07:3691,34
7MJ33159Kučinský JosefX-AIR Ostrava9101:07:5690,29
20MA34116Herda JanMytreneek cz8301:08:2063,55
21MA3528Rosenberg DavidMizuno World Sport8601:08:2763,14
1ZA36175Schorná Matyášová PavlaCZE8001:08:31101,07
22MA37135Tejchman JakubPSK Olymp Praha8801:08:3862,52
1ZB3811Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:08:42112,06
2ZA39106Gregorová KamilaAC Tepo Kladno8101:08:44100,44
3MC4066Kolínek FrantišekAK Perná5601:08:4792,68
6MB4191Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:08:5387,57
8MJ42236Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9401:09:0386,82
3ZA43183Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:09:2498,48
23MA446Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:09:2759,69
9MJ45288Šmerda TomášFenix SKI Team Jeseník9101:10:1183,35
10MJ4695Lichý TomášSK Skialp Beskydy9401:10:2082,88
24MA47144Zapalač MartinIvan Svědík Running Team8601:10:5154,87
4MC48137Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5301:10:5586,25
11MJ49280Fellner AdamFenix SKI Team Jeseník9301:11:1380,17
25MA50103Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:11:2053,22
2ZB5110Sekyrová IvanaAK Sokolov7101:11:28104,49
5MC52127Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:11:3884,10
26MA5383Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:11:4251,89
7MB5470Ducháček JanÚstí nad Orlicí6801:12:0077,95
1MD5539Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:12:02108,05
27MA5615Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8801:12:1749,89
6MC5752Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:12:2481,78
28MA58254Flegl VlastimilVrchlabí8601:12:3448,92
12MJ59142Voják MartinMílaři Domažlice9301:12:4375,52
8MB60157Malina LiborMaraton Klub Kladno7001:12:4675,62
4ZA6112Poborská HelenaPSK Olymp Praha7801:13:1187,51
13MJ6287Rypl MiroslavPSK Olymp Praha9201:13:3772,76
9MB63273Mihulka JindřichLogitron7001:13:5172,29
5ZA64202Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:13:5685,34
29MA65177Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7801:14:1043,37
30MA66141Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:14:4741,26
10MB67282Kaván LubomírChřibská6101:14:4869,36
11MB68259Rončák JanFortex SKI Moravský Beroun6701:15:0768,36
31MA69293Bambas JosefFokoláre Brno7101:15:2239,26
2MD7038Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:15:4398,23
32MA7132Doleček JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí7901:15:5937,10
14MJ72279Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9401:16:1964,41
12MB73232Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:16:3064,10
7MC74145Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:16:3169,37
33MA75169Kašše JakubHO Jurije Gagarina8001:16:3535,04
34MA76239Šplíchal JanTJ Starkoč8301:16:3535,02
13MB77128Valenta MichalPraha 46201:16:3663,80
8MC7863Gombita JosefLoučná 9565801:16:5368,28
1ZD797Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:17:04135,30
3MD80125Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:17:2593,72
35MA81264Ehl PetrHO Komorni vytah LB7801:17:4830,82
9MC8274Šrámek JaromírKVS Šumperk5801:18:0464,72
36MA83204Dvořák PavelFosa Prostějov8201:18:0629,77
15MJ84105Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9101:18:1258,59
10MC85147Jindra DavidFit Club Hájek6001:18:1963,95
37MA86291Sehnal TomášKHB Radegast7301:18:4527,53
16MJ87156Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9501:18:4856,74
38MA88295Suchánek LukášKHB Radegast7901:19:0326,47
3ZB89126Kynčlová DagmarJilemnice7201:19:1083,45
11MC90109Hamerník JanFit Club Hájek5501:19:1860,99
4ZB9117Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:19:3482,35
6ZA92178Havlová PetraBK Říčany7601:19:4268,59
39MA93216Clemenz SilvioPSV Zittau7901:20:1222,52
40MA94197Čermák DavidRožnov pod Radhoštěm7601:20:3321,29
4MD9524Tempír FrantišekSokol Štíty4901:20:5384,47
12MC96235Štoček MichalSKI Jilemnice6001:21:0355,72
17MJ97143Motl OndřejTJ Rumburk9401:21:2048,90
7ZA985Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:21:2463,65
41MA99256Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:21:3018,02
42MA100101Hubáček PavelSporton Šumperk7601:21:3517,69
43MA101154Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh7201:21:4517,14
44MA102149Vizner MarekHorolezecký oddíl Holešov7201:21:5216,74
45MA103292Sichálek TomášH.O. Holešov7301:21:5616,51
46MA104253Jirka JanSTAMP Náchod8301:22:1515,44
18MJ105227Hýbl JaroslavSK Nové Město na Moravě9301:22:1945,87
1ZC106146Mališová KarlaFit Club Hájek6001:22:36109,73
8ZA10798Vévodová MartinaAK Perná9001:22:4459,80
9ZA10818Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:22:5559,25
14MB109190Marhan MilanHO Banka Praha6801:23:3142,44
15MB110133Černoch JiříTrisk Olomouc6701:23:4641,66
13MC11144Bombera JiříMoravská Třebová5501:23:4947,37
14MC112230Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5401:23:5846,92
16MB113252Klimeš JiříAC Náchod6101:24:0040,99
47MA114168Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:24:158,52
10ZA115250Pastorová PetraBaláž Extreme Team Ostrava7701:24:4154,11
15MC11690Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:24:4644,51
48MA117212Adamec TomášLetohrad8501:24:476,65
49MA118150Kašpar JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí7401:24:516,40
50MA11949Baják MarekTJ Sokol Velké Bílovice7201:25:125,21
17MB12085Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:25:2436,66
51MA121163Černý MiroslavKrálíky7401:25:304,18
52MA122297Bednařík MartinSádlík - nábytek7201:25:393,66
18MB123184Haničinec IvoBS Slopné6701:25:4435,64
16MC124260Hrdina VilémPraha 85601:25:4541,55
2ZC125117Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:25:53102,16
53MA126208Brokeš MartinFort SMC Ústí nad Orlicí7101:25:593,00
54MA127199Vondra JanBUDO klub Lanškroun7501:26:083,00
55MA12865Hejl JakubAVP, viking.cz8901:26:443,00
19MB129172Myšák MilanSokol Jehnědí6601:26:5132,18
20MB130155Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:26:5731,89
56MA13121Šulc LubošTeam Pavlišov7601:27:113,00
21MB132185Kunčar VítCRAFT TEAM Luhačovice6601:27:1331,05
57MA13393Marhold PetrChoceň7801:27:153,00
58MA134158Sedláček TomášMAKA sport Moravská Třebová7101:27:203,00
22MB135194Březina RadomírOstrava6701:27:3629,85
59MA13669Marhold LubošChoceň7701:27:433,00
60MA137226Odstrčilík TomášMartinice8301:28:463,00
17MC138215Clemenz HeimoConnex Zittau5901:29:1930,82
18MC13933Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5701:29:2830,34
61MA140134Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:29:383,00
62MA141102Strouhal TomášFortex SKI Moravský Beroun7401:29:593,00
63MA142160Jašek OndřejAtletika Zábřeh7701:30:323,00
23MB143195Valtera PetrHradec Králové6701:30:3220,80
5MD14457Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4701:30:3658,56
6MD14520Červ MiloslavAtletika Polička5001:31:1256,99
64MA146161Neset TomášHO Horal Rýmařov7701:31:273,00
19MC14750Zoubek KarelVanovice6001:31:3324,08
5ZB148138Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:31:3649,42
7MD14922Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:31:5055,27
3ZC15077Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:31:5988,11
65MA151124Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:32:433,00
24MB152174Ranš SlavojČernošice6201:32:5413,54
66MA153222Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:33:143,00
11ZA15492Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8601:33:2328,86
12ZA155228Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8001:33:3928,07
20MC15645Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:33:4517,43
67MA157196Hájek VáclavČeská Třebová9001:33:463,00
25MB158238Bezucha JiříOS Pohyb a zdraví6201:33:5510,39
68MA159274Sejkora PatrikLanškroun7801:33:573,00
69MA160167Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:34:113,00
4ZC16184Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:34:1982,74
26MB162121Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:34:308,57
6ZB16389Tumová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:34:5940,16
7ZB164188Matalová JanaOstrava7301:35:3338,63
8ZB16553Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:35:4338,14
21MC16680Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:35:5011,15
19MJ16768Müller DanielTJ Šumperk9301:35:504,13
5ZC168151Machalická LibušeFortex SKI Moravsky Beroun6401:36:3277,63
22MC169170Šebek JindřichFort SMC Ustí nad Orlicí5601:36:468,35
8MD17078Leszkow PetrMK Hlinsko4401:37:0941,10
13ZA17146Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:37:1417,65
9MD17240Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:37:5139,26
70MA173229Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8001:37:583,00
27MB174294Žofka PavelAlpa Ostrava6901:38:173,00
71MA175162Havelka MiloslavMAKA sport Moravská Třebová8001:38:243,00
23MC17658Krupka MilanTJ Rumburk5601:38:533,00
24MC177289Eppert RomanCanis Team5901:39:123,00
72MA17848Nikodým LukášTJ Šumperk8001:39:453,00
73MA179173Žídek RomanBaláž Extreme Team Ostrava7701:39:463,00
25MC18076Leszkow JosefMK Hlinsko5101:40:023,00
26MC18160Kašpar JiříŠumperk5301:40:073,00
74MA182152Mildorf LukášHO Start Ostrava7901:40:493,00
2ZD18367Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:41:0184,13
14ZA18496Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:41:076,40
15ZA185123Záveská AnnaOB Česká Třebová8801:41:175,91
16ZA18614Stříhavková PetraAC Choceň7901:41:474,47
28MB187200Janovský ZdeněkStrání6501:42:183,00
3ZD18851Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:42:4080,58
10MD189104Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:43:2924,23
27MC190285Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:43:413,00
29MB191120Šulc JiříChřibská6201:44:333,00
6ZC1922Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:44:3559,09
17ZA193139Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:45:153,00
75MA194140Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:45:153,00
76MA1953Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:45:223,00
77MA19659Vařeka PavelOrrero - Litovel7501:45:273,00
30MB197122Záveský RichardOrel Česká Třebová6301:45:433,00
28MC198286Rücker OldřichBon Bon Lhota5501:46:143,00
78MA19954Střecha Martin-7301:47:043,00
11MD200231Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:47:1514,19
29MC201118Blaško ŠtefanHorní Morava5901:47:193,00
30MC20255Růžička KarelČeská Ves5601:47:433,00
79MA203209Kroul JosefAtletika Zábřeh7301:48:133,00
7ZC204110Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:48:4049,70
8ZC20575Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:49:1648,31
4ZD206242Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:49:5065,25
80MA207108Kraus JiříAČR Jindřichův Hradec7301:50:033,00
31MC20835Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:50:443,00
5ZD209206Cupalová EvaSokol Bučovice4701:55:3053,14
12MD2101Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:57:323,00
13MD211111Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4902:02:003,00
32MC212233Mařík JiříEKOFAS Ostrava5502:10:093,00
33MC213290Stříbrný RostislavMoravská Slávia Brno5202:10:583,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Krupička RobertJiskra Ústí nad Orlicí7800:56:47103,55
2MA264Havlíček JanASK Slavia Praha7900:57:21101,56
3MA313Blaha TomášAK Kroměříž7600:59:1794,88
4MA416Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:59:3893,69
5MA59Voják JiříMílaři Domažlice8800:59:5492,75
6MA626Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8001:00:5789,12
7MA7203Gerych DavidAK Kroměříž7701:01:3187,18
8MA8119Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8901:01:5185,99
9MA9153Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:02:0685,16
10MA10176Havelka JanTJ Maratonstav Upice7901:02:1584,61
11MA114Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:02:1884,43
12MA12107Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:03:5279,04
13MB1361Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:03:5778,76
14MJ1488Frühauf PetrPSK Olymp Praha9101:04:2876,92
15MA15287Novotný ViktorFenix ski team Jeseník8201:04:3476,58
16MA1619Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8501:04:3576,53
17MC1762Smrčka MilošBK Říčany5401:04:3976,32
18MA18266Rexa MartinKERDA Team7901:04:4176,22
19MJ19272Ondrášek PavelTJ Šumperk9201:04:4875,78
20MJ2094Štochl JanTJ Lokomotiva Teplice9201:05:0574,80
21MB2179Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:05:1474,31
22MB2242Jančík BořekSvartes Hořice6401:05:2473,71
23MJ23165Schejbal OldřichAK Olymp Brno9101:05:3573,06
24MA24180Hamr JanAK Bílina8601:05:3772,97
25MC2529Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:05:3872,89
26MB2647Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:05:4572,49
27MB27207Beshir ErvinAdidas Team6701:05:5472,00
28MA2897Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8801:06:2670,16
29MJ29296Titěra JanŠAK SG Jablonec nad Nisou9201:07:0068,21
30MA30166Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8201:07:2766,63
31MA31179Oberländer JanSokol Senohraby7501:07:2966,51
32MJ32181Gräf JakubDukla Liberec - DULI9101:07:3666,13
33MJ33159Kučinský JosefX-AIR Ostrava9101:07:5664,95
34MA34116Herda JanMytreneek cz8301:08:2063,55
35MA3528Rosenberg DavidMizuno World Sport8601:08:2763,14
36MA37135Tejchman JakubPSK Olymp Praha8801:08:3862,52
37MC4066Kolínek FrantišekAK Perná5601:08:4762,00
38MB4191Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:08:5361,64
39MJ42236Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9401:09:0361,06
40MA446Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:09:2759,69
41MJ45288Šmerda TomášFenix SKI Team Jeseník9101:10:1157,17
42MJ4695Lichý TomášSK Skialp Beskydy9401:10:2056,65
43MA47144Zapalač MartinIvan Svědík Running Team8601:10:5154,87
44MC48137Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5301:10:5554,63
45MJ49280Fellner AdamFenix SKI Team Jeseník9301:11:1353,61
46MA50103Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:11:2053,22
47MC52127Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:11:3852,15
48MA5383Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:11:4251,89
49MB5470Ducháček JanÚstí nad Orlicí6801:12:0050,85
50MD5539Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:12:0250,77
51MA5615Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8801:12:1749,89
52MC5752Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:12:2449,48
53MA58254Flegl VlastimilVrchlabí8601:12:3448,92
54MJ59142Voják MartinMílaři Domažlice9301:12:4348,39
55MB60157Malina LiborMaraton Klub Kladno7001:12:4648,24
56MJ6287Rypl MiroslavPSK Olymp Praha9201:13:3745,31
57MB63273Mihulka JindřichLogitron7001:13:5144,50
58MA65177Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7801:14:1043,37
59MA66141Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:14:4741,26
60MB67282Kaván LubomírChřibská6101:14:4841,21
61MB68259Rončák JanFortex SKI Moravský Beroun6701:15:0740,09
62MA69293Bambas JosefFokoláre Brno7101:15:2239,26
63MD7038Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:15:4338,03
64MA7132Doleček JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí7901:15:5937,10
65MJ72279Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9401:16:1935,94
66MB73232Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:16:3035,32
67MC74145Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:16:3135,25
68MA75169Kašše JakubHO Jurije Gagarina8001:16:3535,04
69MA76239Šplíchal JanTJ Starkoč8301:16:3535,02
70MB77128Valenta MichalPraha 46201:16:3634,97
71MC7863Gombita JosefLoučná 9565801:16:5333,99
72MD80125Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:17:2532,16
73MA81264Ehl PetrHO Komorni vytah LB7801:17:4830,82
74MC8274Šrámek JaromírKVS Šumperk5801:18:0429,90
75MA83204Dvořák PavelFosa Prostějov8201:18:0629,77
76MJ84105Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9101:18:1229,42
77MC85147Jindra DavidFit Club Hájek6001:18:1929,03
78MA86291Sehnal TomášKHB Radegast7301:18:4527,53
79MJ87156Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9501:18:4827,35
80MA88295Suchánek LukášKHB Radegast7901:19:0326,47
81MC90109Hamerník JanFit Club Hájek5501:19:1825,62
82MA93216Clemenz SilvioPSV Zittau7901:20:1222,52
83MA94197Čermák DavidRožnov pod Radhoštěm7601:20:3321,29
84MD9524Tempír FrantišekSokol Štíty4901:20:5320,15
85MC96235Štoček MichalSKI Jilemnice6001:21:0319,57
86MJ97143Motl OndřejTJ Rumburk9401:21:2018,56
87MA99256Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:21:3018,02
88MA100101Hubáček PavelSporton Šumperk7601:21:3517,69
89MA101154Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh7201:21:4517,14
90MA102149Vizner MarekHorolezecký oddíl Holešov7201:21:5216,74
91MA103292Sichálek TomášH.O. Holešov7301:21:5616,51
92MA104253Jirka JanSTAMP Náchod8301:22:1515,44
93MJ105227Hýbl JaroslavSK Nové Město na Moravě9301:22:1915,17
94MB109190Marhan MilanHO Banka Praha6801:23:3111,01
95MB110133Černoch JiříTrisk Olomouc6701:23:4610,14
96MC11144Bombera JiříMoravská Třebová5501:23:499,99
97MC112230Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5401:23:589,47
98MB113252Klimeš JiříAC Náchod6101:24:009,38
99MA114168Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:24:158,52
100MC11690Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:24:466,71
101MA117212Adamec TomášLetohrad8501:24:476,65
102MA118150Kašpar JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí7401:24:516,40
103MA11949Baják MarekTJ Sokol Velké Bílovice7201:25:125,21
104MB12085Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:25:244,52
105MA121163Černý MiroslavKrálíky7401:25:304,18
106MA122297Bednařík MartinSádlík - nábytek7201:25:393,66
107MB123184Haničinec IvoBS Slopné6701:25:443,38
108MC124260Hrdina VilémPraha 85601:25:453,30
109MA126208Brokeš MartinFort SMC Ústí nad Orlicí7101:25:593,00
110MA127199Vondra JanBUDO klub Lanškroun7501:26:083,00
111MA12865Hejl JakubAVP, viking.cz8901:26:443,00
112MB129172Myšák MilanSokol Jehnědí6601:26:513,00
113MB130155Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:26:573,00
114MA13121Šulc LubošTeam Pavlišov7601:27:113,00
115MB132185Kunčar VítCRAFT TEAM Luhačovice6601:27:133,00
116MA13393Marhold PetrChoceň7801:27:153,00
117MA134158Sedláček TomášMAKA sport Moravská Třebová7101:27:203,00
118MB135194Březina RadomírOstrava6701:27:363,00
119MA13669Marhold LubošChoceň7701:27:433,00
120MA137226Odstrčilík TomášMartinice8301:28:463,00
121MC138215Clemenz HeimoConnex Zittau5901:29:193,00
122MC13933Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5701:29:283,00
123MA140134Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:29:383,00
124MA141102Strouhal TomášFortex SKI Moravský Beroun7401:29:593,00
125MA142160Jašek OndřejAtletika Zábřeh7701:30:323,00
126MB143195Valtera PetrHradec Králové6701:30:323,00
127MD14457Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4701:30:363,00
128MD14520Červ MiloslavAtletika Polička5001:31:123,00
129MA146161Neset TomášHO Horal Rýmařov7701:31:273,00
130MC14750Zoubek KarelVanovice6001:31:333,00
131MD14922Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:31:503,00
132MA151124Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:32:433,00
133MB152174Ranš SlavojČernošice6201:32:543,00
134MA153222Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:33:143,00
135MC15645Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:33:453,00
136MA157196Hájek VáclavČeská Třebová9001:33:463,00
137MB158238Bezucha JiříOS Pohyb a zdraví6201:33:553,00
138MA159274Sejkora PatrikLanškroun7801:33:573,00
139MA160167Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:34:113,00
140MB162121Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:34:303,00
141MC16680Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:35:503,00
142MJ16768Müller DanielTJ Šumperk9301:35:503,00
143MC169170Šebek JindřichFort SMC Ustí nad Orlicí5601:36:463,00
144MD17078Leszkow PetrMK Hlinsko4401:37:093,00
145MD17240Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:37:513,00
146MA173229Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8001:37:583,00
147MB174294Žofka PavelAlpa Ostrava6901:38:173,00
148MA175162Havelka MiloslavMAKA sport Moravská Třebová8001:38:243,00
149MC17658Krupka MilanTJ Rumburk5601:38:533,00
150MC177289Eppert RomanCanis Team5901:39:123,00
151MA17848Nikodým LukášTJ Šumperk8001:39:453,00
152MA179173Žídek RomanBaláž Extreme Team Ostrava7701:39:463,00
153MC18076Leszkow JosefMK Hlinsko5101:40:023,00
154MC18160Kašpar JiříŠumperk5301:40:073,00
155MA182152Mildorf LukášHO Start Ostrava7901:40:493,00
156MB187200Janovský ZdeněkStrání6501:42:183,00
157MD189104Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:43:293,00
158MC190285Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:43:413,00
159MB191120Šulc JiříChřibská6201:44:333,00
160MA194140Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:45:153,00
161MA1953Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:45:223,00
162MA19659Vařeka PavelOrrero - Litovel7501:45:273,00
163MB197122Záveský RichardOrel Česká Třebová6301:45:433,00
164MC198286Rücker OldřichBon Bon Lhota5501:46:143,00
165MA19954Střecha Martin-7301:47:043,00
166MD200231Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:47:153,00
167MC201118Blaško ŠtefanHorní Morava5901:47:193,00
168MC20255Růžička KarelČeská Ves5601:47:433,00
169MA203209Kroul JosefAtletika Zábřeh7301:48:133,00
170MA207108Kraus JiříAČR Jindřichův Hradec7301:50:033,00
171MC20835Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:50:443,00
172MD2101Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:57:323,00
173MD211111Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4902:02:003,00
174MC212233Mařík JiříEKOFAS Ostrava5502:10:093,00
175MC213290Stříbrný RostislavMoravská Slávia Brno5202:10:583,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA36175Schorná Matyášová PavlaCZE8001:08:31100,39
2ZB3811Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:08:4299,84
3ZA39106Gregorová KamilaAC Tepo Kladno8101:08:4499,76
4ZA43183Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:09:2497,79
5ZB5110Sekyrová IvanaAK Sokolov7101:11:2891,78
6ZA6112Poborská HelenaPSK Olymp Praha7801:13:1186,78
7ZA64202Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:13:5684,61
8ZD797Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:17:0475,46
9ZB89126Kynčlová DagmarJilemnice7201:19:1069,36
10ZB9117Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:19:3468,20
11ZA92178Havlová PetraBK Říčany7601:19:4267,80
12ZA985Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:21:2462,85
13ZC106146Mališová KarlaFit Club Hájek6001:22:3659,34
14ZA10798Vévodová MartinaAK Perná9001:22:4458,98
15ZA10818Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:22:5558,43
16ZA115250Pastorová PetraBaláž Extreme Team Ostrava7701:24:4153,28
17ZC125117Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:25:5349,77
18ZB148138Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:31:3633,12
19ZC15077Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:31:5931,99
20ZA15492Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8601:33:2327,93
21ZA155228Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8001:33:3927,14
22ZC16184Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:34:1925,20
23ZB16389Tumová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:34:5923,26
24ZB164188Matalová JanaOstrava7301:35:3321,63
25ZB16553Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:35:4321,11
26ZC168151Machalická LibušeFortex SKI Moravsky Beroun6401:36:3218,73
27ZA17146Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:37:1416,69
28ZD18367Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:41:015,70
29ZA18496Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:41:075,40
30ZA185123Záveská AnnaOB Česká Třebová8801:41:174,90
31ZA18614Stříhavková PetraAC Choceň7901:41:473,46
32ZD18851Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:42:403,00
33ZC1922Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:44:353,00
34ZA193139Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:45:153,00
35ZC204110Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:48:403,00
36ZC20575Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:49:163,00
37ZD206242Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:49:503,00
38ZD209206Cupalová EvaSokol Bučovice4701:55:303,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Pár fotek z vyhlášení: http://elekol.rajce.idnes.cz/
elekol
V minulosti Králičák trpěl některými organizačními nedostatky, ale je vidět, že se pořadatelé hodně poučili, protože letos byla organizace opravdu 100%. Super závod.
rumpeak
Opět neuvěřitelně krásný závod, na který budu zase dlouho vzpomínat, k úplné spokojenosti chyběla snad jen nominace do Slovinska:)
ludek.pilgr
ANO, krásný závod to byl:-)
lubos.sulc

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód