Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vánoční běh okolo Zlatého pásku

11.12.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vánoční běh okolo Zlatého pásku
  • datum konání: 11.12.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Obec Němčice a ISCAREX, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Kulturní centrum v Němčicích u Litomyšle
Čas startu prvního startu 10:00 hodin
Čas startu hlavního závodu 11:30 hodin

Přihlášky

V místě startu od 8:30 hodin

Popis tratě

silniční běh obcí Němčice
délka 5 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace


Ředitel závodu:
Miroslav Kadrmas
Němčice 35
561 18 Němčice
tel. 604 895 215

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

kadrmas@kadelex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.12.2019Vánoční běh okolo Zlatého pásku-
15.12.2018Vánoční běh okolo Zlatého pásku116
16.12.2017Vánoční běh okolo Zlatého pásku125
17.12.2016Vánoční běh okolo Zlatého pásku119
12.12.2015Vánoční běh okolo Zlatého pásku104
13.12.2014Vánoční běh okolo Zlatého pásku128
15.12.2012Vánoční běh okolo Zlatého pásku110
10.12.2011Vánoční běh okolo Zlatého pásku156

Statistika závodu Vánoční běh okolo Zlatého pásku

  • ročníků: 9
  • závodníků na všech ročnících: 858

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka638
Nechvílová Miroslava608
Matyášová Jana658
Brychta Jakub087
Šafář Jaroslav517
Vacek Martin697
Keprtová Miloslava487
Borková Agáta027
Vacarda Vladimír597
Červ Miloslav507
Nechvíl Petr916
Brychtová Veronika106
Kubišta Oto536
Borek Petr706
Preislerová Agáta Nela096
Černá Markéta706
Šimůnková Pavla776
Škeříková Nela076
Borek Viktor046
Boháč Pankrác066
Doleček Josef796
Stránský Aleš606
Ožana Václav646
Kalousek Jan716
Buriánek Roman656
Boháč Bonifác016
Marhold Luboš775
Šimůnek Jan825
Radiměřský Karel875
Krátká Anna695
Živný Marek915
Chlubna Jan845
Leszkow Petr445
Doucha Jiří715
Sedláček Roman645
Mannlová Jana805
Kopecký Libor565
Štyndl Miroslav575
Bielčik Jindřich405
Jelínek Matěj425
Dušková Lenka805
Sadílek Ota465
Marhold Petr785
Švorčík Petr764
Hruban Jan664
Peterková Veronika844
Marholdová Aneta074
Řemínek Matěj864
Doucha Martin054
Vondra Vojtěch984

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti r. 2005 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1139Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:25-
2D1213Čermák Šimon-0500:00:25-
3D131Kopecká MichaelaČlupek0500:00:27-
4D1448Doucha MartinStart Náchod0500:00:28-
5D1536Stránská MichaelaNěmčice0500:00:29-
6D1622Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:00:31-
7D1745Mikl Marekneregistrován0600:00:33-
8D1815Škeříková Nela-0700:00:42-
9D1928Brychta JakubChoceň0800:00:42-
10D11047Doucha TomášTJ Start Náchod0800:00:55-
11D11138Metelka TomášHradec Králové0800:01:09-
Žákyně r. 03-04 (trať 0,26 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1320Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:25-
2Ž152Kopecká PavlaČlupek0300:01:40-
Žáci r. 03-04 (trať 0,26 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1146Költö MatějXCT.cz Horní Heřmanice0300:01:15-
2M1214Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:17-
3M1425Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:30-
-M1-42Frydrych BedřichAC Choceň03DNF-
Žákyně r. 01-02 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21112Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:51-
2Ž21243Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:56-
3Ž21330Stříhavková EliškaAC Choceň0200:03:57-
4Ž21526Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:14-
Žáci r. 01-02 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2333Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:18-
2M2619Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:24-
3M2740Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:03:26-
4M2148Němec JanAtletika Sokol Jaroměř0200:04:03-
Žákyně r. 99-00 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3134Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:10-
2Ž325Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:16-
3Ž343Rudolfská DominikaAtletika Sokol Jaroměř9900:03:19-
4Ž354Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:03:22-
5Ž3818Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:34-
6Ž3932Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:37-
7Ž3106Cejnarová EliškaAtletika Sokol Jaroměř9900:03:40-
Žáci r. 99-00 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3829Stříhavka JindřichAC Choceň0000:06:11-
2M397Petiška VojtěchAtletika Sokol Jaroměř0000:06:17-
3M3119Němec JaroslavAtletika Sokol Jaroměř9900:06:36-
4M31231Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:58-
5M31310Šauer Jiří-0000:07:24-
6M31435Mikl DominikSokol Němčice9900:07:34-
Žákyně mladší r. 97-98 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM323Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:05:36-
2ŽM1037Pártlová DanielaAC Choceň9700:06:24-
Žáci mladší r. 97-98 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM417Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:05:39-
2MM641Vilímek VáclavAC Choceň9800:05:41-
Žákyně starší r. 95-96 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS716Průšová RadkaTJ Svitavy9600:05:49-
Žáci starší r. 95-96 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS111Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:04:43-
2MS244Lakota AntonínAC Choceň9500:04:58-
3MS549Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:05:41-
Junioři 19 let a mladší (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ828Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:42-
2MJ1043Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:18:54-
3MJ2141Syrovátka JakubSK Žamberk Tessuti sport9100:19:51-
4MJ2362Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:20:03-
5MJ2469Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:20:06-
6MJ2654Kalvoda VítAtletika Polička9300:20:40-
7MJ5581Vilímek VáclavAC Choceň9800:27:24-
Muži A 20-39 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Řemínek MatějAC Choceň8600:17:04-
2MA246Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:17:27-
3MA359Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:58-
4MA444Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:18:06-
5MA736Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:18:33-
6MA971Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:18:53-
7MA1217Doucha JiříTJ Start Náchod7100:18:59-
8MA1357Šutera JosefAtletika Polička7900:19:07-
9MA1456Sejkora KarelAtletika Polička8800:19:13-
10MA1531Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:19:17-
11MA1665Doleček JosefVencl tým Ústí nad Orlicí7900:19:24-
12MA1966Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:19:36-
13MA205Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:19:41-
14MA288Gyömbér MartinNěmčice7900:20:51-
15MA3255Večeře TomášAtletika Polička9000:22:10-
16MA354Gregora ZdenekLanškroun7300:22:37-
17MA3847Marhold LubošChoceň7700:23:19-
18MA391Pavliš LukášČlupek Team7500:23:33-
19MA4023Veselý JanNěmčice8900:23:45-
20MA4150Marhold PetrChoceň7800:23:51-
21MA6274Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:32:19-
Muži B 40-49 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB611Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:24-
2MB1830Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:19:35-
3MB2252Buriánek RomanČeská Třebová6500:19:56-
4MB2568Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:20:33-
5MB366Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:52-
6MB5920Krátký JosefTJ Svitavy6500:28:19-
Muži C 50-59 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC560Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:20-
2MC1118Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:58-
3MC272Bombera JiříMoravská Třebová5500:20:45-
4MC3149Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:21:48-
5MC3725Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:05-
6MC5833Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:27:53-
Muži D 60 let a starší (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3464Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:34-
2MD4861Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:25:26-
3MD4953Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:25:33-
4MD5019Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:25:48-
5MD5315Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:27:03-
6MD6032Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:21-
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3039Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:21:40-
2ŽJ4276Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:23:58-
3ŽJ4763Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:25:24-
4ŽJ5680Pártlová DanielaAC Choceň9700:27:26-
Ženy A 20-34 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4448Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:24:34-
2ZA453Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:56-
3ZA467Stříhavková PetraAC Choceň7900:25:11-
4ZA5267Simonová MonikaTJ Sokol Česká Třebová8500:26:53-
5ZA6379Zejzczynska DominikaULKS Bystrzyca Klodzka8400:32:20-
Ženy B 35-44 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1712Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:19:28-
2ZB2921Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:21:38-
3ZB4340Mikulecká MarcelaSloupnice7300:24:10-
Ženy C 45 let a starší (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3370Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:28-
2ŽC5137Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:26:29-
3ŽC5413Sejkorová LenkaTJ Česká Třebová6300:27:20-
4ŽC5735Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:27:51-
5ŽC6126Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:28:49-
6ŽC6414Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:33:18-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1139Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:25-
2D1213Čermák Šimon-0500:00:25-
3D131Kopecká MichaelaČlupek0500:00:27-
4D1448Doucha MartinStart Náchod0500:00:28-
5D1536Stránská MichaelaNěmčice0500:00:29-
6D1622Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:00:31-
7D1745Mikl Marekneregistrován0600:00:33-
8D1815Škeříková Nela-0700:00:42-
9D1928Brychta JakubChoceň0800:00:42-
10D11047Doucha TomášTJ Start Náchod0800:00:55-
11D11138Metelka TomášHradec Králové0800:01:09-
Trať 0,26 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1146Költö MatějXCT.cz Horní Heřmanice0300:01:15-
2M1214Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:17-
1Ž1320Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:25-
3M1425Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:30-
2Ž152Kopecká PavlaČlupek0300:01:40-
Trať 1,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS111Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:04:43-
2MS244Lakota AntonínAC Choceň9500:04:58-
1ŽM323Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:05:36-
1MM417Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:05:39-
3MS549Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:05:41-
2MM641Vilímek VáclavAC Choceň9800:05:41-
1ŽS716Průšová RadkaTJ Svitavy9600:05:49-
1M3829Stříhavka JindřichAC Choceň0000:06:11-
2M397Petiška VojtěchAtletika Sokol Jaroměř0000:06:17-
2ŽM1037Pártlová DanielaAC Choceň9700:06:24-
3M3119Němec JaroslavAtletika Sokol Jaroměř9900:06:36-
4M31231Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:58-
5M31310Šauer Jiří-0000:07:24-
6M31435Mikl DominikSokol Němčice9900:07:34-
Trať 5,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Řemínek MatějAC Choceň8600:17:04-
2MA246Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:17:27-
3MA359Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:58-
4MA444Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:18:06-
1MC560Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:20-
1MB611Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:24-
5MA736Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:18:33-
1MJ828Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:42-
6MA971Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:18:53-
2MJ1043Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:18:54-
2MC1118Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:58-
7MA1217Doucha JiříTJ Start Náchod7100:18:59-
8MA1357Šutera JosefAtletika Polička7900:19:07-
9MA1456Sejkora KarelAtletika Polička8800:19:13-
10MA1531Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:19:17-
11MA1665Doleček JosefVencl tým Ústí nad Orlicí7900:19:24-
1ZB1712Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:19:28-
2MB1830Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:19:35-
12MA1966Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:19:36-
13MA205Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:19:41-
3MJ2141Syrovátka JakubSK Žamberk Tessuti sport9100:19:51-
3MB2252Buriánek RomanČeská Třebová6500:19:56-
4MJ2362Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:20:03-
5MJ2469Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:20:06-
4MB2568Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:20:33-
6MJ2654Kalvoda VítAtletika Polička9300:20:40-
3MC272Bombera JiříMoravská Třebová5500:20:45-
14MA288Gyömbér MartinNěmčice7900:20:51-
2ZB2921Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:21:38-
1ŽJ3039Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:21:40-
4MC3149Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:21:48-
15MA3255Večeře TomášAtletika Polička9000:22:10-
1ŽC3370Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:28-
1MD3464Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:34-
16MA354Gregora ZdenekLanškroun7300:22:37-
5MB366Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:52-
5MC3725Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:05-
17MA3847Marhold LubošChoceň7700:23:19-
18MA391Pavliš LukášČlupek Team7500:23:33-
19MA4023Veselý JanNěmčice8900:23:45-
20MA4150Marhold PetrChoceň7800:23:51-
2ŽJ4276Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:23:58-
3ZB4340Mikulecká MarcelaSloupnice7300:24:10-
1ZA4448Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:24:34-
2ZA453Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:56-
3ZA467Stříhavková PetraAC Choceň7900:25:11-
3ŽJ4763Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:25:24-
2MD4861Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:25:26-
3MD4953Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:25:33-
4MD5019Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:25:48-
2ŽC5137Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:26:29-
4ZA5267Simonová MonikaTJ Sokol Česká Třebová8500:26:53-
5MD5315Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:27:03-
3ŽC5413Sejkorová LenkaTJ Česká Třebová6300:27:20-
7MJ5581Vilímek VáclavAC Choceň9800:27:24-
4ŽJ5680Pártlová DanielaAC Choceň9700:27:26-
4ŽC5735Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:27:51-
6MC5833Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:27:53-
6MB5920Krátký JosefTJ Svitavy6500:28:19-
6MD6032Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:21-
5ŽC6126Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:28:49-
21MA6274Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:32:19-
5ZA6379Zejzczynska DominikaULKS Bystrzyca Klodzka8400:32:20-
6ŽC6414Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:33:18-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Děkuji všem zainteresovaným za další skvěle zvládnutý ročník Iscarex poháru. Člověk si většinou ani neumí představit, kolik úsilí a času je do celé organizace tohoto podniku vkládáno. Velmi si toho jako osoba, která se vašich závodů účastní jen pasivně, vážím. Přeji všem příjemný zimní odpočinek a možnost kvalitní běžecké přípravy. V příští sezóně se opět těším na viděnou. Daniel Maťátko
ncreep
Též děkuji za krásné závody v Iscarex cupu a v příští sezoně AHOJ :-) jo a všem přeju pěkné Vánoce a ještě lepší a "rychlejší" nový rok! Ája
adela.stranska
Připojuji se s díkem všem organizátorům za pořádání pohárů a závodů Orlické běžecké ligy mládeže a Iscarex cupu. Zdenek Gregora
gregora

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód