Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá pardubická cross country

6.11.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá pardubická cross country
  • datum konání: 6.11.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Dynamo Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

loděnice kanoistů TJ Dynamo
9:15 - 10:45 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin v místě startu
Účastníci žákovských a dorosteneckých kategorií přinesou kartičky 5x10 cm, s uvedeným celým jménem, rokem narození a příslušnosti (TJ, SK, škola). Pro kategorie dorostenců, juniorů a dospělých budou tradičně vyhozena čísla před startem.

Startovné

20 Kč (hlavní kategorie)

Popis tratě

Délka: 1,2 - 3,8 km
tratě vedou po pravém břehu Labe po pískových i kamenitých cestách

Ceny pro vítěze

První tři obdrží tradiční stuhy ihned po doběhu. Junioři a muži dočkají verdiktu rozhodčích.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Miloslav Ratman
tel. 777 571 106

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Minižákyně 2001 a mladší (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1894Černá TerezaAC Pardubice0200:03:53-
2Z11095Pindorová NatálieAC Pardubice0100:03:54-
3Z11296Stříhavková EliškaAC Choceň0200:04:06-
Minižáci 2001 a mladší (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1297Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:23-
2D1798Beran MatoušZŠ Polabiny III. PA0100:03:51-
3D1899Dušek MiloslavKPA Pardubice0200:03:53-
4D113100Havlíček TomᚊAK Pardubice0200:04:07-
5D115101Halbich DominikKPA Pardubice0200:04:40-
6D117102Frydrych BedřichAC Choceň0300:04:46-
7D118103Jakubec JanKPA Pardubice0400:05:19-
Žákyňky 1999-2000 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3386Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:28-
2Z3487Šimečková LindaAC Pardubice9900:03:41-
3Z3588Veselková ZuzanaAC Pardubice0100:03:44-
4Z31489Drahoňovská NatálieKPA Pardubice0000:04:09-
5Z31590Marková AnetaAC Pardubice0000:04:40-
Žáčkové 1999-2000 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3191Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:22-
2M3692Čapek FilipZŠ Staňkova PA0000:03:45-
3M31193Gregor MatějKPA Pardubice0100:03:56-
Žákyně mladší 1997-1998 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZM880Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:08:09-
2ZM1181Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:38-
3ZM1582Kmošková NatálieAC Pardubice9800:11:06-
4ZM1683Machytková EliškaZŠ Polabiny III. PA9800:11:45-
5ZM1784Šuhajková AnnaAC Pardubice9800:12:58-
6ZM1885Knížková AnetaAC Pardubice9800:12:59-
Žáci mladší 1997-1998 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM778Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:08:05-
2MM1479Mikulecký JiříAC Pardubice9800:10:02-
Žákyně starší 1995-1996 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZS1068Truplová IvaAC Pardubice9600:08:33-
2ZS1269Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:08:53-
3ZS1370Kurulová MartinaTJ Šumperk9500:09:16-
Žáci starší 1995-1996 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS171Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:06:59-
2MS272Lakota AntonínAC Choceň9500:07:16-
3MS373Havlíček JosefŠAK Pardubice9500:07:25-
4MS474Haltmar MiroslavTJ Šumperk9500:07:38-
5MS575Beran LukášSK OMT Pardubice9500:07:39-
6MS676Polák ŠtěpánAC Choceň9500:07:54-
7MS977Leviet MilanAtletika Polička9600:08:28-
Dorostenky 1993-1994 (trať 2,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci 1993-1994 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1824Timko MartinTJ Šumperk9400:16:26-
Junioři (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ44Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:35109,58
2MJ66Procházka TomášAC Pardubice9100:13:55104,91
3MJ1717Živný MarekOrel Orlice9100:15:1885,51
4MJ2323Keclík PetrOMT Pardubice9100:16:1472,43
Muži A (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:12:58101,02
2MA22Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:13:01100,26
3MA33Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:13:0798,72
4MA55Erbs DušanAC Pardubice7900:13:3691,30
5MA77Mocek TomášAC Pardubice7900:13:5885,68
6MA88Berka MartinOMT Pardubice8700:14:1481,59
7MA910Čejka BořivojKRB Chrudim8000:14:2479,03
8MA1127Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:14:3476,47
9MA1311Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:14:4773,15
10MA1515Kalný PetrAtletika Chrudim8100:14:5770,59
11MA1818Hartman KarelOMT Pardubice7700:15:4957,29
12MA1919Stříhavka JindřichAC Choceň7100:15:5057,03
13MA2122Gregora ZdenekLanškroun7300:16:0752,69
14MA2728Hromádko JaroslavVojenská Policie7100:16:5839,64
15MA2829Bradáč JiříŽďár nad Sázavou8200:17:0138,87
16MA2930Morávek MichalPardubice8300:17:0338,36
17MA3536Křivohlávek JanPardubice7500:18:5210,49
18MA3940Machytka PetrPardubice7100:19:513,00
19MA4647Čapek PetrPardubice7100:22:193,00
Muži B (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB99Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:14:24110,39
2MB1212Svoboda PetrAC Pardubice6000:14:44105,64
3MB1414Schaffer PetrMlýn Janderov6000:14:51104,10
4MB1616Klimeš JiříAC Náchod6100:15:03101,83
5MB2020Brožek RadmilKRB Chrudim5400:15:5490,25
6MB2121Valtera PetrHradec Králové6700:16:0787,78
7MB2425Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:16:3481,46
8MB2613Kučera ZdeněkAC Náchod5500:16:4978,16
9MB3031Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:17:1173,32
10MB3132Strnad PavelAC Pardubice5700:17:1572,44
11MB3233Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:17:2071,34
12MB3334Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:17:2171,12
13MB3435Konvalinka PavelPardubice7000:18:0961,01
14MB4748Rozinek JiříNAA Pardubice5300:22:273,85
Muži C (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2526Červ MiloslavAtletika Polička5000:16:38128,62
2MC3637Doležal StanislavBK Pardubice3800:19:02102,71
3MC3738Bielčik JindřichLichkov4000:19:2099,60
4MC3839Janeček JaroslavPSK Praha4000:19:3197,70
5MC4041Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:19:5893,03
6MC4142Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:20:4885,69
7MC4243Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:20:4985,69
8MC4344Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:21:0980,77
9MC4445Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:21:1780,71
10MC4546Rubeš MiroslavPardubice4500:22:1570,75
11MC4849Vorel MilanSlatiňany4000:23:1059,86
Juniorky (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ555Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:10:28110,08
2ZJ1059Onesorková JanaAC Pardubice9200:10:57101,31
3ZJ1160Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:11:3988,61
4ZJ1261Ďurovcová SoňaAC Pardubice9200:11:4188,00
Ženy A (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA150Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:09:04106,86
2ZA251Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:09:3296,92
3ZA352Čejková VěraKRB Chrudim8100:09:3496,21
4ZA453Fenclová MartaAC Pardubice7600:10:1083,43
5ZA756Stříhavková PetraAC Choceň7900:10:4471,36
6ZA857Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:10:5467,81
7ZA958Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:10:56100,00
8ZA1362Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:47136,72
9ZA1463Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:12:00112,58
10ZA1564Šternerová HanaHradec Králové6300:12:07110,76
11ZA1665Pojkarová KateřinaAC Pardubice7700:13:437,81
12ZA1766Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:14:1876,66
13ZA1967Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:17:0563,28
Mimo závod (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1XX554Kalousek JanTýniště9100:10:28-
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3191Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:22-
1D1297Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:23-
1Z3386Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:28-
2Z3487Šimečková LindaAC Pardubice9900:03:41-
3Z3588Veselková ZuzanaAC Pardubice0100:03:44-
2M3692Čapek FilipZŠ Staňkova PA0000:03:45-
2D1798Beran MatoušZŠ Polabiny III. PA0100:03:51-
3D1899Dušek MiloslavKPA Pardubice0200:03:53-
1Z1894Černá TerezaAC Pardubice0200:03:53-
2Z11095Pindorová NatálieAC Pardubice0100:03:54-
3M31193Gregor MatějKPA Pardubice0100:03:56-
3Z11296Stříhavková EliškaAC Choceň0200:04:06-
4D113100Havlíček TomᚊAK Pardubice0200:04:07-
4Z31489Drahoňovská NatálieKPA Pardubice0000:04:09-
5Z31590Marková AnetaAC Pardubice0000:04:40-
5D115101Halbich DominikKPA Pardubice0200:04:40-
6D117102Frydrych BedřichAC Choceň0300:04:46-
7D118103Jakubec JanKPA Pardubice0400:05:19-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS171Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:06:59-
2MS272Lakota AntonínAC Choceň9500:07:16-
3MS373Havlíček JosefŠAK Pardubice9500:07:25-
4MS474Haltmar MiroslavTJ Šumperk9500:07:38-
5MS575Beran LukášSK OMT Pardubice9500:07:39-
6MS676Polák ŠtěpánAC Choceň9500:07:54-
1MM778Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:08:05-
1ZM880Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:08:09-
7MS977Leviet MilanAtletika Polička9600:08:28-
1ZS1068Truplová IvaAC Pardubice9600:08:33-
2ZM1181Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:38-
2ZS1269Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:08:53-
3ZS1370Kurulová MartinaTJ Šumperk9500:09:16-
2MM1479Mikulecký JiříAC Pardubice9800:10:02-
3ZM1582Kmošková NatálieAC Pardubice9800:11:06-
4ZM1683Machytková EliškaZŠ Polabiny III. PA9800:11:45-
5ZM1784Šuhajková AnnaAC Pardubice9800:12:58-
6ZM1885Knížková AnetaAC Pardubice9800:12:59-
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA150Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:09:04106,86
2ZA251Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:09:3296,92
3ZA352Čejková VěraKRB Chrudim8100:09:3496,21
4ZA453Fenclová MartaAC Pardubice7600:10:1083,43
1XX554Kalousek JanTýniště9100:10:28-
1ZJ555Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:10:28110,08
5ZA756Stříhavková PetraAC Choceň7900:10:4471,36
6ZA857Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:10:5467,81
7ZA958Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:10:56100,00
2ZJ1059Onesorková JanaAC Pardubice9200:10:57101,31
3ZJ1160Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:11:3988,61
4ZJ1261Ďurovcová SoňaAC Pardubice9200:11:4188,00
8ZA1362Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:47136,72
9ZA1463Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:12:00112,58
10ZA1564Šternerová HanaHradec Králové6300:12:07110,76
11ZA1665Pojkarová KateřinaAC Pardubice7700:13:437,81
12ZA1766Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:14:1876,66
1MD1824Timko MartinTJ Šumperk9400:16:26-
13ZA1967Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:17:0563,28
Trať 3,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:12:58101,02
2MA22Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:13:01100,26
3MA33Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:13:0798,72
1MJ44Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:35109,58
4MA55Erbs DušanAC Pardubice7900:13:3691,30
2MJ66Procházka TomášAC Pardubice9100:13:55104,91
5MA77Mocek TomášAC Pardubice7900:13:5885,68
6MA88Berka MartinOMT Pardubice8700:14:1481,59
1MB99Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:14:24110,39
7MA910Čejka BořivojKRB Chrudim8000:14:2479,03
8MA1127Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:14:3476,47
2MB1212Svoboda PetrAC Pardubice6000:14:44105,64
9MA1311Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:14:4773,15
3MB1414Schaffer PetrMlýn Janderov6000:14:51104,10
10MA1515Kalný PetrAtletika Chrudim8100:14:5770,59
4MB1616Klimeš JiříAC Náchod6100:15:03101,83
3MJ1717Živný MarekOrel Orlice9100:15:1885,51
11MA1818Hartman KarelOMT Pardubice7700:15:4957,29
12MA1919Stříhavka JindřichAC Choceň7100:15:5057,03
5MB2020Brožek RadmilKRB Chrudim5400:15:5490,25
6MB2121Valtera PetrHradec Králové6700:16:0787,78
13MA2122Gregora ZdenekLanškroun7300:16:0752,69
4MJ2323Keclík PetrOMT Pardubice9100:16:1472,43
7MB2425Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:16:3481,46
1MC2526Červ MiloslavAtletika Polička5000:16:38128,62
8MB2613Kučera ZdeněkAC Náchod5500:16:4978,16
14MA2728Hromádko JaroslavVojenská Policie7100:16:5839,64
15MA2829Bradáč JiříŽďár nad Sázavou8200:17:0138,87
16MA2930Morávek MichalPardubice8300:17:0338,36
9MB3031Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:17:1173,32
10MB3132Strnad PavelAC Pardubice5700:17:1572,44
11MB3233Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:17:2071,34
12MB3334Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:17:2171,12
13MB3435Konvalinka PavelPardubice7000:18:0961,01
17MA3536Křivohlávek JanPardubice7500:18:5210,49
2MC3637Doležal StanislavBK Pardubice3800:19:02102,71
3MC3738Bielčik JindřichLichkov4000:19:2099,60
4MC3839Janeček JaroslavPSK Praha4000:19:3197,70
18MA3940Machytka PetrPardubice7100:19:513,00
5MC4041Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:19:5893,03
6MC4142Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:20:4885,69
7MC4243Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:20:4985,69
8MC4344Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:21:0980,77
9MC4445Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:21:1780,71
10MC4546Rubeš MiroslavPardubice4500:22:1570,75
19MA4647Čapek PetrPardubice7100:22:193,00
14MB4748Rozinek JiříNAA Pardubice5300:22:273,85
11MC4849Vorel MilanSlatiňany4000:23:1059,86
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:12:58101,02
2MA22Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:13:01100,26
3MA33Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:13:0798,72
4MJ44Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:3591,56
5MA55Erbs DušanAC Pardubice7900:13:3691,30
6MJ66Procházka TomášAC Pardubice9100:13:5586,45
7MA77Mocek TomášAC Pardubice7900:13:5885,68
8MA88Berka MartinOMT Pardubice8700:14:1481,59
9MB99Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:14:2479,03
9MA910Čejka BořivojKRB Chrudim8000:14:2479,03
11MA1127Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:14:3476,47
12MB1212Svoboda PetrAC Pardubice6000:14:4473,91
13MA1311Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:14:4773,15
14MB1414Schaffer PetrMlýn Janderov6000:14:5172,12
15MA1515Kalný PetrAtletika Chrudim8100:14:5770,59
16MB1616Klimeš JiříAC Náchod6100:15:0369,05
17MJ1717Živný MarekOrel Orlice9100:15:1865,22
18MA1818Hartman KarelOMT Pardubice7700:15:4957,29
19MA1919Stříhavka JindřichAC Choceň7100:15:5057,03
20MB2020Brožek RadmilKRB Chrudim5400:15:5456,01
21MB2121Valtera PetrHradec Králové6700:16:0752,69
21MA2122Gregora ZdenekLanškroun7300:16:0752,69
23MJ2323Keclík PetrOMT Pardubice9100:16:1450,90
24MB2425Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:16:3445,78
25MC2526Červ MiloslavAtletika Polička5000:16:3844,76
26MB2613Kučera ZdeněkAC Náchod5500:16:4941,94
27MA2728Hromádko JaroslavVojenská Policie7100:16:5839,64
28MA2829Bradáč JiříŽďár nad Sázavou8200:17:0138,87
29MA2930Morávek MichalPardubice8300:17:0338,36
30MB3031Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:17:1136,32
31MB3132Strnad PavelAC Pardubice5700:17:1535,29
32MB3233Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:17:2034,02
33MB3334Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:17:2133,76
34MB3435Konvalinka PavelPardubice7000:18:0921,48
35MA3536Křivohlávek JanPardubice7500:18:5210,49
36MC3637Doležal StanislavBK Pardubice3800:19:027,93
37MC3738Bielčik JindřichLichkov4000:19:203,32
38MC3839Janeček JaroslavPSK Praha4000:19:313,00
39MA3940Machytka PetrPardubice7100:19:513,00
40MC4041Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:19:583,00
41MC4142Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:20:483,00
42MC4243Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:20:493,00
43MC4344Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:21:093,00
44MC4445Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:21:173,00
45MC4546Rubeš MiroslavPardubice4500:22:153,00
46MA4647Čapek PetrPardubice7100:22:193,00
47MB4748Rozinek JiříNAA Pardubice5300:22:273,00
48MC4849Vorel MilanSlatiňany4000:23:103,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA150Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:09:04106,86
2ZA251Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:09:3296,92
3ZA352Čejková VěraKRB Chrudim8100:09:3496,21
4ZA453Fenclová MartaAC Pardubice7600:10:1083,43
5ZJ555Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:10:2877,04
6ZA756Stříhavková PetraAC Choceň7900:10:4471,36
7ZA857Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:10:5467,81
8ZA958Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:10:5667,10
9ZJ1059Onesorková JanaAC Pardubice9200:10:5766,75
10ZJ1160Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:11:3951,83
11ZJ1261Ďurovcová SoňaAC Pardubice9200:11:4151,12
12ZA1362Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:4748,99
13ZA1463Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:12:0044,38
14ZA1564Šternerová HanaHradec Králové6300:12:0741,89
15ZA1665Pojkarová KateřinaAC Pardubice7700:13:437,81
16ZA1766Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:14:183,00
17ZA1967Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:17:053,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 30%
Zvolená trasa závodu: 40%
Značení závodu: 20%
Vyhlášení výsledků: 20%
Zpracování výsledků: 0%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 30%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
23%

Názory na závod

Na Malé pardubické jsem viděl první komplikace při vyhazování čísel a zmatečném zapisování. Na složité a nejasně vytýčené trati jsem neviděl kontroly a jen jednoho pořadatele. Ti chyběli zejména na odbočkách, kde závodníci bloudili (já křičel na 2, kteří vybočili z trati). V cíli chyběla tabule s předběžnými výsledky, aby mohli běžci upozornit na chyby. Ty se projevily při vyhlašování a jsou i ve výsledcích (čas Zd. Kučery?). Závod je zařazený do VCVČ a Poháru Iscarexu, tedy se bojovalo i o body. Myslím, že to hraničí s regulérností. Čaje v cíli bylo dost a dobrá jablka. Mohla to být pěkná akce.
vysledky opraveny dle podkladu od poradatelu zavodu
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód