Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Čerchov

19.5.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Čerchov
  • datum konání: 19.5.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AO TJ Spartak Klenčí pod Čerchovem

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.5.2018Běh na Čerchov75
28.5.2017Běh na Čerchov74
11.6.2016Běh na Čerchov54
7.6.2015Běh na Čerchov46
8.6.2014Běh na Čerchov56
30.6.2012Běh na Čerchov45
25.6.2011Běh na Čerchov52
26.6.2010Běh na Čerchov60
27.6.2009Běh na Čerchov50
29.6.2008Běh na Čerchov77
25.6.2005Klenčí - Čerchov45
26.6.2004Klenčí - Čerchov61
28.6.2003Klenčí - Čerchov44
13.5.2000Běh na Čerchov40
15.5.1999Klenčí - Čerchov63
17.5.1998Klenčí - Čerchov49
11.5.1996Klenčí - Čerchov44
7.6.1992Klenčí - Čerchov36
9.6.1991Klenčí - Čerchov49

Statistika závodu Běh na Čerchov

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1020

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
März František4318
Hojda Petr5715
Novák Zdeněk5214
Fait Karel5013
Vraštilová Miloslava5610
Štefek Josef7110
Rus Zdeněk5210
Kuželka Petr6410
Benda Miroslav6210
Váchal Martin6410
Švarc Norbert729
Strnad Karel779
Beroušek Pavel629
Fronková Vendula849
Šroubková Marta618
Valtr Bohumil418
Veber Tomáš748
Královec Jiří518
Šír Václav488
Dufek Václav587
Beroušková Kateřina917
Frei Martin867
Šimůnek Jan497
Kolář Petr727
Höll Petr687
Les Josef477
Janový Petr457
Ledvina Jan747
Šroubek Vlastimil617
Peteřík Tomáš807
Voják Jiří886
Hammerle Petr726
Pospíšil Antonín606
Gombita Josef586
Veselý Petr736
Pechek František536
Beroušek Petr625
Kubal Vlastimil505
Majer Pavel765
Černý Bohumil495
Málek Zdeněk435
Razým Vladislav885
Konop Jiří495
Krejsa Václav525
Duchek Karel575
Fronk Vítězslav745
Brunát Vlastimil715
Kubiska Miroslav625
Fronková Anna725
Dvorský Petr785

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,000 km, 550,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1226Kokaisl KarelSpartak Klenčí8500:48:1040
2MJ204Hrubý JiříTJ Přeštice8400:50:5838
3MJ3127Kokaisl StanislavSpartak Klenčí8700:56:0836
Muži A (trať 9,000 km, 550,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Faschingbauer PavelUSK Praha7300:38:0960
2MA211Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:39:0558
3MA36Dúbravčík ZdeněkSlovan Mariánské Lázně6400:39:0656
4MA429Höll PetrTatran Chodov6800:43:5154
5MA52Hošta VlastimilSlavia VŠ plzeň7200:45:3952
6MA815Benda MiroslavKeramika Ticháčková Domažlice6200:46:0850
7MA922Váchal MartinTatran Chodov6400:46:1448
8MA1013Nohovec AlešŠťáhlavy7600:46:1746
9MA1132Votýpka RostislavPodhoran Černíkov6400:48:0244
10MA1621Kuželka PetrSokol Postřekov6400:49:5842
11MA1712Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:50:0840
12MA1818Friček MartinJunior Plzeň7900:50:1038
13MA2534Strnad KarelSpartak Klenčí7700:53:0536
14MA3437Apfelbeck MarekSokol Kout7901:00:3634
Muži B (trať 9,000 km, 550,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB635Koníček JiříOK 24 Praha5900:45:5340
2MB724Duchek KarelAWT servis Kdyně5700:46:0238
3MB1525Zíd JanNB Domažlice6100:48:5836
4MB218Slabý JosefSedlec - Prčice6100:51:0034
5MB2231Dufek VáclavRONDO Domažlice5800:51:5732
6MB2333Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:51:5930
7MB2636Hojda PetrSpartak Klenčí5700:53:3828
8MB277Pečenka LiborKHB Radegast6100:54:0326
9MB2930Vančura RudolfAC Domažlice5400:55:3124
10MB355Hrubý JiříTJ Přeštice5501:01:3322
11MB3940Kellner JosefSpartak Klenčí5301:10:0220
Muži C (trať 9,000 km, 550,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1320Královec JiříTatran Chodov5100:48:1140
2MC143Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:48:4238
3MC1919Fait KarelAgrop. Domažlice5000:50:4236
4MC2428Černý BohumilCelnice Domažlice4900:53:0334
5MC2816Mautner JosefND Domažlice4700:54:4332
6MC3217Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:3430
7MC3638Škanta VlastimilTatran Chodov5001:04:4328
7MC3639März FrantišekSokol Kout4301:04:4328
9MC4010Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:11:0124
Muži D (trať 9,000 km, 550,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD301Zálešák FrantišekKD Havířov3700:55:4920
2MD3314Valtr BohumilDOAGRA Domažlice4100:59:2918
Juniorky (trať 9,000 km, 550,00 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 9,000 km, 550,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA389Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:05:4220
Ženy B (trať 9,000 km, 550,00 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 9,000 km, 550,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Faschingbauer PavelUSK Praha7300:38:0960
2MA211Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:39:0558
3MA36Dúbravčík ZdeněkSlovan Mariánské Lázně6400:39:0656
4MA429Höll PetrTatran Chodov6800:43:5154
5MA52Hošta VlastimilSlavia VŠ plzeň7200:45:3952
1MB635Koníček JiříOK 24 Praha5900:45:5340
2MB724Duchek KarelAWT servis Kdyně5700:46:0238
6MA815Benda MiroslavKeramika Ticháčková Domažlice6200:46:0850
7MA922Váchal MartinTatran Chodov6400:46:1448
8MA1013Nohovec AlešŠťáhlavy7600:46:1746
9MA1132Votýpka RostislavPodhoran Černíkov6400:48:0244
1MJ1226Kokaisl KarelSpartak Klenčí8500:48:1040
1MC1320Královec JiříTatran Chodov5100:48:1140
2MC143Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:48:4238
3MB1525Zíd JanNB Domažlice6100:48:5836
10MA1621Kuželka PetrSokol Postřekov6400:49:5842
11MA1712Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:50:0840
12MA1818Friček MartinJunior Plzeň7900:50:1038
3MC1919Fait KarelAgrop. Domažlice5000:50:4236
2MJ204Hrubý JiříTJ Přeštice8400:50:5838
4MB218Slabý JosefSedlec - Prčice6100:51:0034
5MB2231Dufek VáclavRONDO Domažlice5800:51:5732
6MB2333Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:51:5930
4MC2428Černý BohumilCelnice Domažlice4900:53:0334
13MA2534Strnad KarelSpartak Klenčí7700:53:0536
7MB2636Hojda PetrSpartak Klenčí5700:53:3828
8MB277Pečenka LiborKHB Radegast6100:54:0326
5MC2816Mautner JosefND Domažlice4700:54:4332
9MB2930Vančura RudolfAC Domažlice5400:55:3124
1MD301Zálešák FrantišekKD Havířov3700:55:4920
3MJ3127Kokaisl StanislavSpartak Klenčí8700:56:0836
6MC3217Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:3430
2MD3314Valtr BohumilDOAGRA Domažlice4100:59:2918
14MA3437Apfelbeck MarekSokol Kout7901:00:3634
10MB355Hrubý JiříTJ Přeštice5501:01:3322
7MC3638Škanta VlastimilTatran Chodov5001:04:4328
7MC3639März FrantišekSokol Kout4301:04:4328
1ZA389Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:05:4220
11MB3940Kellner JosefSpartak Klenčí5301:10:0220
9MC4010Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:11:0124

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód